dotazy redakci

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Server AUTO.CZ

  • 00 Reagovat !

    foto Verny-2013

    Verny_2013 16.01.17  15:32

    « Dotaz na redakci - škodič Auto.cz

    tak škodič s logem auto.cz alias Azzaro opět řádil. Tentokrát to odnesla má auta. Nevím jak jinak si vysvětlit když dá všem mým autům hodnocení 111 a tím recenzi úplně degraduje. Nevím co tohoto malomyslného či zlomyslného člověka k tomuto vede. Lze se tomu nějak bránit. Proč se ho redakce nedokáže zbavit a nezruší mu registraci? Takto postižených je už mraky.
  • « 00 Reagovat !

    foto petrumr

    petrumr 18.02.10  16:50

    « Re: Re: Valentine One – Voice

    neučinkuje to na laser.Laser nemá paprsek pořád,ale jen když se měří a když už jsi změřený tak ti to je na prd platný. :-)Odkdy pevná sada je legální?
  • « 00 Reagovat !

    foto pepe-krakora

    pepe krakora 18.02.10  09:13

    « Re: Valentine One – Voice

    Na laser to účinkuje - detektor to má, na passat samozřejmě ne, ale to žádný antiradar a legální to je taky, je to pasivní antiradar, ne rušička.
  • 00 Reagovat !

    foto petrumr

    petrumr 17.02.10  20:55

    « Valentine One – Voice

    co to je za SPAM???V tym článku je každý třetí slovo lež.Proč tam není napsaný,že na laser,passat,yamahu atd to neučinkuje a že to není u nás legální!to nepíší,protože by tam museli dát fotku schvalovacího protokolu. ;-\
  • 00 Reagovat !

    foto CenturionCz

    CenturionCz 08.12.09  16:34

    « váha

    nenašel jsem vhodnější fórum, tak to napíšu zde. Nešlo by k recenzím na moje.auto přidat kolonku "váha"? Ono mít třeba 150 koní u BMW s 1600kg a Mazdě MX-5, která má 1150Kg, (samozřejmě obě pohotovostní hmotnost) je docela rozdíl a je to informace značně napomáhající celkové představě o výkonu auta.
  • 00 Reagovat !

    foto lulinak

    lulinak 20.10.09  08:25

    « fora

    Ahoj, chodim sem pravidelne a rad, co mi ale hodne vadi je absence diskuzniho fora pod clanky s testem, kde uz jinde by mel ctenar mit moznost se podelit nez pod testovacimi clanky, naprosto neprehledne a zmateny forum v samostatny sekci a naopak fora pod clanky mensi "dulezitosti" sem dodneska nepochopil, za tohle palec dolu, bohuzel...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.10.09  20:30

    « Re: Re: Re: Re: Re: Nová Felicie (?)

    však píšu nový model a proto asi i spekulují o názvu Felicie...,ale chápu,že cizí řeči porozumět je horší 8-s
  • « 00 Reagovat !

    foto Klaudius

    Klaudius 17.10.09  21:34

    « Re: Re: Re: Re: Nová Felicie (?)

    A nebude to skôr ten ohlásený nástupca O1? Teda nový model lacnejší ako Octavia2, ktorý de facto nahradí stále vyrábanú O1...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.10.09  12:35

    « Re: Re: Re: Nová Felicie (?)

    Jasně,mne spíš udivuje,že v Polsku s tím přijde i tištěný časopis a "doma" nic...žádný server ani časopis.......a to se tu ve stejném duchu objevují takováto odhalení
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.10.09  11:22

    « Re: Re: Nová Felicie (?)

    Jen malůvky, nic víc, OctIII vypadá spíš na FL Supa...

    Ale dobrý, v mezičasech jsou spekulace potřeba :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.10.09  01:15

    « Re: Nová Felicie (?)

    tak tady jsou fotky z toho časopisu
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]

    jsou to samozřejmně předběžné skicy,ale o něčem to vypovídá.Dále se o ní mluví jako o Octavii III :
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto Ondrej-Lanik-Auto-cz

    Ondrej Lanik, Auto.cz 16.10.09  11:15

    « Re: Nová Felicie (?)

    O nové Felicii nic relevantního nevíme, a proto o ni nemůžeme psát.

    Pokud máte k dispozici nějáké ověřené informace, budeme rádi, když se o ně s našimi čtenáři podělíte.

    Připomínám, že za tímto účelem je zde [odkaz]
    Díky!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.10.09  09:20

    « Re: Nová Felicie (?)

    Koukám,že se tady kašle na dotazy redakci...nebo myslíte,že je to nesmyslný dotaz?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.10.09  22:01

    « Nová Felicie (?)

    Proč zde ještě nemáte fotky nové Škodovky,která se nejspíš bude jmenovat Felicie? Kolegové v Polsku už ji prezentují v tištěných mediích a my "doma" nic. ;-\
    Vypadá jak menší Octavie a kombi taky nevypadá nejhůř...tedy až na ty zadní lampy,ale to je o vkusu. Díky
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.08.09  06:07

    « Politika?

    Proboha proč? Obecně mi politika vadí a nechápu proč na automobilovém webu bliká reklama na ČSSD? Levice nemá ráda bohaté a kde nejsou bohatí nejsou hezká auta co zde většina obdivuje. Vždyť slušný člověk nemůže mít ferrari atd. Je mi z Vás smutno pokud je Vám jedno na co je reklama na Vašem webu.
    P.S. Haničce to nevadí?
  • « 00 Reagovat !

    foto Klaudius

    Klaudius 18.07.09  21:27

    « Re: vhodne auto pro rodinu s trema miminama

    3 sedačky vedľa seba sa vojdú do máločoho, vyhovujú zväčša MPV alebo velke SUV. Isofixy nájdeš len na krajných miestach, nepoznám auto, ktoré by ich malo na všetkých troch. Stredné sedadlo býva užšie, asi preto. Navyše je tam problém aj s obyčajnou sedačkou, obvykle je širšia ako sedadlo a zámky bezp. pásov jednoducho zakryješ a nemáš ich ako zapnúť. Smutné, že sa na toto nedáva viac dôrazu a nevenuje viac pozornosti.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.07.09  21:14

    « vhodne auto pro rodinu s trema miminama

    Ahoj,
    procetl jsem vetsinu vasich testu na mnou zamyslena auta. hodne se mi vase nazory libi a casto se shoduji. co by mi pomohlo vice se soustredit na bezpecnost, tedy zminit i crash testy a vice informaci i na cestovani deti. asi vetsina vozi v aute deti a k tomu pisete bohuzel pomerne malo. napriklad jestli maji zadni sedacky moznost isofixu 2 sedacky nebo vsechny 3 (jestli se tam vubec vejdou).

    moc bych uvital vasi radu o jakem aute mam uvazovat. pozadavky: v prvni rade co nejbezpecnejsi (hlavne pro deti) velke auto, kam se mi na zadni sedadlo vejdou 3 autosedacky vedle sebe, idealne vsechny s isofixem. urcite 4x4, velke, velky kufr, automat, pekna vybava... cena tak do 2mil za nove. zvazuji discovery3, ix55, Q7, escalade, pathfinder, ale zatim moc nevim. jezdime vyhradne po silnicich, ale 4x4 kvuli zime a SUV zatim kvuli bezpecnosti a taky ze sehnat ctyrkolku v automatu a velkou snad ani jinak nejde. diky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.04.09  08:48

    « Český trh v České republice

    Dobrý den, chci se zeptat ohledně dělení tříd dle automobilů. Proč do statistik prodejnosti nezahrnujete i třídu sportovních vozů? Přece tuto kategorii si také musí lidé kupovat. A mám ještě jeden dotaz. Kde bych na internetu našel seznam všech vozidel prodávaný na našem trhu seřazený podle tříd (minivozy, malé vozy, nižší střední třída atd.).
    Děkuji vám za odpověď.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.12.08  02:45

    « Re: Hodnotenia testov.

    Mondeo je Ford a Ford je americká automobilka. ;-) Takovej základ!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.12.08  02:44

    « Re: Tapety na plochu

    Přesně tak. :-(
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…