dotazy redakci

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Server AUTO.CZ

  • 00 Reagovat !

    foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

    Novic (Porsche team/GT-R team) 07.07.07  00:25

    « ahojj

    ahojj chtel bych se zeptat nechteli by jste udelat rozhovor se svihakem lazenskym s moje.auto.cz? myslim si totiz ze je to nejslavnejsi navstevnik moje.auto.cz v cele ceske republice ;-) a ma jeste pres 1500 prispevku v diskuzi
  • « 00 Reagovat !

    foto zezlik

    zezlik 03.06.07  20:33

    « Re: Golf gti

    Jelikož Golf GTI už nějakou dobu na trhu působí, budu realista a odpovím spíše ne. Je však možné, že na Golf GTI přijde řada v srovnávacím testu. Každopádně na nějaký hot hatch se jistě brzy dostane.
  • 00 Reagovat !

    foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

    Novic (Porsche team/GT-R team) 03.06.07  16:54

    « Golf gti

    prsim vas nemohl by portal Roadlook TV test VOLKSWAGEN GOLF GTI,predem dekuji za odpoved
  • 00 Reagovat !

    foto mrba

    mrba 25.04.07  08:03

    « Návrh na doplnenie údaja v "MOJE.auto.cz"

    Mám návrh na doplnenie údaja "priemerná celková spokojnosť majiteľov" pre značky a modely áut. Údaj by mohol byť umiestneny za údajom o počte áut jednotlivých značiek a modelov. Myslím si, že takýto údaj o spokojnosti majiteľov s modelmi a značkami by mohol byť zaujímavý pre väčšinu návštevníkov auto.cz.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.04.05  10:15

    « Bez nadpisu

    Můžete mi někdo poslat statistiky prdejů aut na jednotlivých kontinetech. Nebo alespoň poradit kde bych je sehnal. Všem předem moc děkuju. Můj mail: xkohuto@seznam.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.03.05  17:42

    « dotaz

    DACIA Logan vstoupil na trh, nezasloužil by si taky samostatnou rubriku? Bude nás dost, ..... >:D ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.03.05  21:22

    « Bez nadpisu

    Pokud byste ode mě potřebovali nějaké informace - jsem k dispozici na benes@mg-car.cz nebo benes@unipart.cz
    S pozdravem
    O. Beneš
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.03.05  10:44

    « Bez nadpisu

    Co nejdříve to upravíme. redakce Auto.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.03.05  20:27

    « Dotaz redakci

    Vážení, stránka je moc pěkná, ale máte úplně zastaralé informace - alespoň u značek Rover a MG!
    V současnosti není v ČR importér, plníme jeho funkci prostřednictvím MG Rover Austria. Existují tři prodejci - ve Žďáře nad Sázavou, v Ostravě a v Liberci.
    Žádný ze servisů dnes není autorizován!
    A tak to bude až do konce letošního roku ... a doufám, že ne déle...
    Jak je možné vám poskytnout aktuální informace? Včetně charakteristik nabízených modelů... prodáváme kompletní řadu - kabriolet MG TF, malé MG ZR, střední MG ZS i dospělé MG ZT a ZT-T a jěště i ty jen těsně přes milion- viz www.mg-car.cz .
    Vždy v benzínu, většinou šestiválce, a v naftě.
    S pozdravem
    O. Beneš
    benes@mg-car.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.03.05  02:59

    « Dotaz Favorit Black line r.v.1994

    Mám takový problém a potřeboval bych poradit,čím by to asi tak mohlo být.Když si nechám vyvážit kola,po pár ujetých kilometrech zase začne házet volant,jako by nebyly vůbec vyvážené.Dále se při zatáčení(většinou na nerovnostech) ozývá nějaké loupání.Jako by byla někde vůle.A poslední věc,když stojím na místě a lehce hýbu volantem jako bych chtěl jet slalom(lehce vlevo a hned vpravo),tak zase loupání nebo cvakání.V jednom servise mi bylo řečeno,že je to vnější kloub na poloose,v dalším,že je to vnitřní kloub(u převodovky) a v posledním mi chtěli hned vyměnit obě poloosy a řízení.Odpovědi prosím pište na mflorcinsky@seznam.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.03.05  18:51

    « Audi A4 cabrio a spotřeba

    Ve článku, kde jsou ukázány technické parametry vozu audi S4 cabrio je napsáno, že spotřeba vozu mimo město je 19.9 l. Připadá mi to moc, i když je S4 žihadlo. :roll: Chtěla bych se zeptat, jestli to je opravdu tak, nebo jestli se jedná o překlep. Díky
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.01.04  15:54

    « Přidání diskusní skupiny

    Chci přidat diskusní skupinu ( chci se zeptat na zkušenosti a doporučení na nákup dětských sedaček ) a když zvolím žádost o novou diskusní skupinu, tak mi to píše, že žádost byla odeslána a nic se neděje. Co dělám špatně? Proč to nejde. Díky za odpověď.
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 15.01.04  19:52

    « Re: Problemy so strankou

    refreshni stranku, ale nie hore na toolbare, ale pravym klikom v mieste kde je forum, odpadne potreba sa znovu prihlasit
  • 00 Reagovat !

    foto Lubos-1

    Lubos.1 14.01.04  09:31

    « Problemy so strankou

    V poslednom case mam problemy s Vasou strankou. Ak mam otvorenu nejaku diskusnu skupinu a chcem sa vratit spät do zoznamu, disk. skupin, tak stlacim na browseri Back a väcsinou dostanem nasledovne : 'Warning: Page has Expired '. Su s tym problemy take 2 tyzdne.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.01.04  10:41

    « Re: Vylepšení

    Nerozumíme si - já chci vidět diskusní skupiny, kam kdo přispěl - ne lidi... tj. možnost aktualizovat úvodní stránku po přihlášení.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.01.04  18:31

    « QUICK MENU (na liště vlevo)

    Prosím správce, aby to už konečně někam ... (vyhodil)! Neustále mi leze na plochu a už toho začínám mít dost...
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 09.01.04  14:32

    « Re: Vylepšení

    pouzi menu "kdo je tady?" a uvidis zoznam poslednych prispievatelov
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.01.04  23:09

    « Vylepšení

    Dobrý den, bylo by možné přidat tlačítko Reload také na hlavní stránku diskuse? Když se vrátím z nějaké skupiny a chci se podívat kam kdo přispěl, nejde to (respektive musím klikat na změnu řazení podle abecedy/času příspěvku, nebo se znovu přihlásit. Pomohlo by to. Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.01.03  15:46

    « Re: dotazy redakci

    Díky za podporu. Reportáž z Detroitu 2003 nebude, jelikož jsme o většině novinek informovali průběžně v sekci NEWS ([odkaz] což jsme považovali za dostatečné. Klasickou přílohu se spoustou informací však chystáme k blížícímu se autosalonu v Ženevě, který se koná začátkem března. Tom AUTO.CZ
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.01.03  08:06

    « dotazy redakci

    na úvod chci poděkovat redakci za skvělý magazín jehož jsem návštěvníkem již pár let
    mým dnešním dotazem jest: kdy bude reportáž z autosalonu Detroid 2003?
    na závěr bych navrhl ještě jedno téma: motoristické magazíny "internet versus papír"
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…