dotazy redakci

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Server AUTO.CZ

  • « 00 Reagovat !

    foto Ondrej-Lanik-Auto-cz

    Ondrej Lanik, Auto.cz 01.10.08  22:37

    « Re: Potřebuje redaktor novinářskou školu?

    Vysoká škola rozhodně není podmínkou práce pro auto.cz, ale je jistě výhodou. Pokud byste měl zájem jako autor s auto.cz spolupracovat, pošlete mi prosím emailem ([odkaz] životopis a oblast, ve které se cítíte silný v kramflecích, čili o čem byste byl schopný psát.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.10.08  14:48

    « Potřebuje redaktor novinářskou školu?

    Zdravim, chtěl bych se zeptat jestli vaši redaktoři mají (potřebují) novinářskou školu (tim myslim vysokou, o jine nevim) Dik za odpoved
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.09.08  16:55

    « Další reklama

    Tohle začíná být už opravdu nepříjemné. Chápu, že v dnešní době se to bez reklamy neobejde, ale s ničím se to nemá přehánět. Stačí se podívat kolem sebe. Hokejové dresy plné reklam, že ani není vidět kdo s kým hraje, na ledě mezi spoustou nápisu není vidět puk, na teletextu se vám nejprve zobrazí reklama než se podíváte na co potřebujete, ve formuli 1 pár kol před koncem kdy závod vrcholí a do toho reklama, prostě všude vlezlá reklama. A na auto.cz se podíváte do testů aut na fotky a tam podlouhlá reklama, kvůli které musíte každou fotku přejíždět rolerem dolů. A proč? Protože tam je dobře vidět a reklama bude stále na očích. Zajímá vůbec někoho, že pro 99% lidí co se tam kouknou jenom překáží a kazí mu klidné prohlížení? Jsem tady, abych si početl o autech a ne koukal na stupidní reklamy. Nešlo by s tím prosím něco udělat? Vždyť se jinam v těch reklamách jednou utopíme na úkor toho co máme rádi.

    PS: stačilo by jenom tu reklamu posunout pod obrázek, aby ten kdo nechce na ní koukat nemusel. Ostatní ať si kolečkem sjedou dolů a podívaj se. První by se mělo vyhovět hlavně motoristům, ne? PEACE
  • 00 Reagovat !

    foto vrkuboy

    vrkuboy 20.09.08  05:01

    « Nový admin

    Dobrý den. Jen se chci zeptat jestli je hasovaní o nového admina moje.auto.cz regulerní. Hlasovat může každý nebo pouze registrovaní uživatelé serveru auto.cz, dá se zabránit opětovnému hlasování? Je až s podivem, že pouze dva adepti na admina mají tak vysoké procento bodů a ostatní se tak říkajíc placají u dna. Nebylo by lepší kdyby admina vybrala sama redakce? A vybrala tak dle svého nejlepšího vědomí a svědomí?
  • 00 Reagovat !

    foto Petto

    Petto 31.07.08  21:36

    « Hodnotenia testov.

    Mám taký pocit, že páni čo testujú a hodnotia vozidlá sú až príliš naklonení k nemeckým výrobcom.
    Naposledy ma šokovalo hodnotenie Renaultu Laguna GT hlavne čo sa týka ceny vozidla. Naschvál som si prešiel testy najbližších konkurentov a nedá mi nespomenúť test Fordu Mondeo 2,0 TDCI 05/2007. Cena testovaného Fordu bola 966 990,- Kč, cena Renaultu je 1 070 900,- Kč. To máme rozdiel cca 100 000,- Kč. Laguna mala naviac oproti Fordu DVD navigáciu za 75 000,- Kč a elektricky ovládané sedadlá za 26 000,- Kč, to máme dohromady 101 000,- Kč. Hodnotenie cena/hodnota u Fordu je 8 a u Laguny 5. Po odpočítaní vyššie spomenutých dvoch opcií je cena absolútne zrovnateľná, tak si neviem vysvetliť ten bodový rozdiel.
    Taktiež jazdné vlastnosti Laguny GT sú minimálne na úrovni modelu Mondeo ak nie ešte vyššie. Vo viacerých testoch Mondeo na Lagunu v hodnotení bŕzd výrazne stráca. Doporučujem test Laguny GT v AT magazíne 07/2008. Jej čas v slalome o niečom napovedá. A v plusoch tam figuruje pomer cena/výbava.
    Potešilo by ma ak by ste k hodnoteniam pristupovali viac objektívne.
  • 00 Reagovat !

    foto Vi-King

    Vi King 31.07.08  14:58

    « Tapety na plochu

    Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli náhodou neplánujete zavést tapety na plochu také v širokoúhlém formátu. Mám monitor 16:9 a kdyz si dam tapetu 1024x768 nebo 1280x1024 tak, abych je mel na celou obrazovku, jsou nepřirozeně roztažené do šířky.
  • « 00 Reagovat !

    foto Johnny-P

    Johnny_P 24.07.08  13:36

    « Re: Co vylepšit ?

    jj, na tom něco je :yes:
    nutné to není, ale potěšilo by to ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto 507

    507 10.07.08  16:29

    « BLOG BLOG BLOG

    Môžete mi prosím Vás aktivovať už ten BLOG? [odkaz] ĎAKUJEM!
  • 00 Reagovat !

    foto 507

    507 10.06.08  14:52

    « Dotaz

    Tento problém malo už viac ľudí. Ak napíšem blog, nikde okrem zadania samotnej adresy sa nedá nájsť.
  • « 00 Reagovat !

    foto da-b0mb

    da_b0mb 08.06.08  21:16

    « Re: Co vylepšit ?

    No vzhledem k tomu, ze o motorce dost uvazuju, tak bych to uvital. Ale myslim si, ze od toho jsou jiny servery (motorkari.cz...) a na auto.cz by to uz nebylo kam dat. Uz nyni je main page hodne plna
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.06.08  20:47

    « Co vylepšit ?

    Jako je moje.auto.cz tak bych přidal moje.motorka.cz ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto tudydudy

    tudydudy 25.05.08  18:11

    « Problem s blogem

    Popisu co se deje na obrazovce,kdyz se chci dostat na svuj tudydudy blog:Zadam jmeno,heslo a - v prohlizeci prvnim(Explorer)se objevi neco jako chyba HTTP 500,v prohlizeci druhem(Opera)se pro jistotu neobjevi vubec nic.....a nebo jsem obeznamen s tim,ze nemam zapnutou podporu cookies,což je dle meho nazoru blbost,jinak bych se prece nemohl dostat ani na jine me blogy.......nevite nahodou co s tim je??Predem dekuju
  • « 00 Reagovat !

    foto Special-line

    Special-line 08.04.08  18:43

    « Re: blog

    Taky by mě to zajímalo. Blog jsem napsal a nevím jestli se objeví na titulce až druhý den a nebo jsem udělal něco špatně? Poraďte prosím.
  • 00 Reagovat !

    foto ELAN

    ELAN 07.02.08  16:36

    « blog

    Ako sa mi zobrazí blog?
  • 00 Reagovat !

    foto ELAN

    ELAN 01.02.08  22:05

    « DOTAZ

    Dá sa niekde nastaviť kde bude blog zobrazený?
  • 00 Reagovat !

    foto ELAN

    ELAN 01.02.08  11:48

    « Elan.blog.auto.cz

    Poviete mi kde si to nastavím, aby som si môj článok mohol pozrieť? Nájdem ho len keď si naťukám adresu. :-O
  • 00 Reagovat !

    foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

    Novic (Porsche team/GT-R team) 07.07.07  00:25

    « ahojj

    ahojj chtel bych se zeptat nechteli by jste udelat rozhovor se svihakem lazenskym s moje.auto.cz? myslim si totiz ze je to nejslavnejsi navstevnik moje.auto.cz v cele ceske republice ;-) a ma jeste pres 1500 prispevku v diskuzi
  • « 00 Reagovat !

    foto zezlik

    zezlik 03.06.07  20:33

    « Re: Golf gti

    Jelikož Golf GTI už nějakou dobu na trhu působí, budu realista a odpovím spíše ne. Je však možné, že na Golf GTI přijde řada v srovnávacím testu. Každopádně na nějaký hot hatch se jistě brzy dostane.
  • 00 Reagovat !

    foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

    Novic (Porsche team/GT-R team) 03.06.07  16:54

    « Golf gti

    prsim vas nemohl by portal Roadlook TV test VOLKSWAGEN GOLF GTI,predem dekuji za odpoved
  • 00 Reagovat !

    foto mrba

    mrba 25.04.07  08:03

    « Návrh na doplnenie údaja v "MOJE.auto.cz"

    Mám návrh na doplnenie údaja "priemerná celková spokojnosť majiteľov" pre značky a modely áut. Údaj by mohol byť umiestneny za údajom o počte áut jednotlivých značiek a modelov. Myslím si, že takýto údaj o spokojnosti majiteľov s modelmi a značkami by mohol byť zaujímavý pre väčšinu návštevníkov auto.cz.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…