alu ráfky (hliníková kola)

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.04.02  14:03

    « to Benzinak - Re: Laguna II

    pro pneu 205/55R16 jsou doporuceny rafky sire 5,5"-7,5"
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.02  11:56

    « Re: to Benzíňák II.

    No jo, mně se taky víc líbí 17" kola, jenomže přece nevyhodím krásné Mišelinky Pilot 205/55-16, když mají teprve 7000 km. Navíc majitelka auta mi řekla: je mi to jedno, hlavně ať mi to jezdí... a vůbec, radši si umej svýho Oplíka a nešilhej mi po Lagunce. Jó máme to holt někteří těžký...člověk se prostě nezavděčí už ničím!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.02  10:53

    « to Benzíňák II.

    Na Lagunu II jsou lepší 17" nebo 18". 16" nevyniknou. Pokud nemáš pneu, jdi do 17"! Ceny mají e-pneu takové, že bych neváhal.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.02  10:52

    « to Benzíňák

    Expert Huf měl od počátku 6,5J16 a tudíž byl rozměr 215/40 pokusný. Je to extrém a už bych to neudělal. To, co píšeš Ty je skutečně optimum, ale pokud koupíš pneu s širokým rantlem na ochranu ráfku (Bridgestone ho mívají opravdu macatý), tak můžeš dát klidně i 7,5-8!

    Máš už pneu nebo je budeš kupovat?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.02  10:32

    « Laguna II

    Ještě k těm šířkám, pořád se mi zdá, že pro gumy š. 205 je ráfek 7,5" moc široký. Když i zkušený expert HUF použil pro gumy š. 215 ráfky 6,5. Já vidím jako přiměřené pro 205 dát 6,5 až 7". Je ale fakt, že drtivá většina 16" Alu ráfků je široká právě těch 7,5. HuFe, co poradíš?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.02  10:24

    « Re: to Benzinak - Re: Laguna II

    Já taky věřím, že to bude O.K., ale jsem už prostě opatrnější (to s přibývajícím věkem). Jinak to vypadá na RONAL - LZ, LV nebo 28.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.04.02  09:23

    « to Benzinak - Re: Laguna II

    myslim, ze by s temi ventilky nemel byt vubec problem-presne jak psal "Huf"-musi to mit Renaulti standardne navrzene, aby je mohli pouzivat jak v alu, tak v plech.discich-pro jistotu to zkusim jeste dnes prodiskutovat u Renaulta
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.04.02  09:20

    « Re: to qeta

    OK, pokusim se popohnat kolegu, kt.resi dodavky (tusim ale, ze by s RONALy nemel byt problem-cca tyden-otazka je, jak se na dodavkach projevi pristi tyden ten svatek)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.02  08:20

    « to Benzíňák

    Myslíš, že origoš ráfek má nějakou úpravu? Vždyť Laguna to mívá i s plecháči, nebo ne? To by jakoukoliv úpravu pro montáž vylučovalo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.02  08:12

    « Laguna II

    Orig. ventilky pro Lag.II jsou běžně v prodeji (cca 1200,-/ks), problém vidím v tvaru a velikosti (je to černá hranatá krabička - vysílač - z toho vak trčí vlastní ventilek. Šlo mi jen o to, zda bude v neorginálním Al ráftu pro to dost místa.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.02  07:54

    « Re: to qeta

    Diky,ten termin co byl v tom mailu staci.Spis bych potreboval upresnit termin dodani tech 3 sad tech 15" RONALU(Peugeot a Citr.).Preci jen je to do firmy a jsou tu lide,kteri to po me chteji vedet...;-)) Diky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.04.02  21:16

    « to qeta

    mrknem na to a zitra se pokusime ozvat s predbeznym terminem dodani
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.04.02  21:15

    « Re: To e-pneu.cz

    s ventilkama pro Lagunu II sice zkusenosti nemame, ale nevidim v tom zadny problem-otazka ovsem je, jestli budou dostupne samotne ventilky u distributora RENAULT
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.04.02  16:11

    « Re: to qeta - Re: To e-pneu.cz

    To e-pneu.cz: Tak uz je vybrano a objednano ;).Ted uz zbyva jen cekat a tesit se... :))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.04.02  11:49

    « To e-pneu.cz

    Je to skutečně bezvadné, stejně jako u gum - výborné ceny. Chci koupit na manželčinu Lagunu II, ale ty disky co by se mi líbily se na ni nedělají a naopak. No ale i tak je nabídka dost velká, takže něco musím vybrat. Jen mám strach ohledně ventilků - Laguna nemá klasické, ale malé vysílačky (měří se tlak jednotlivých kol) a nejsem si jist, zda budou na každé kolo pasovat. Nemáte s tím zkušenosti?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.04.02  11:15

    « to qeta - Re: To e-pneu.cz

    neni zac-aplikacni katalogy na konkretni vozy budeme pridavat pouze na dotaz-pripravujeme totiz vyhledavani, kt.vse lehce vyresi (zvolite si pak jen typ vozu a velikost rafku-a vypisi se pouze modely, kt.jsou pro Vas vuz)
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.04.02  09:09

    « To e-pneu.cz

    Diky za včerejší bleskovou reakci a upload aplikačního katalogu na Nissana.Teď jen vybrat a ještě dnes posílám objednávku...;-) Ještě jednou díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.04.02  07:34

    « Re: www.e-pneu.cz

    mozna, ze casem pribudou i dalsi znacky-uvidime!?-nic neni nemozne:)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.04.02  23:19

    « Re: www.e-pneu.cz

    Nádhera. Opravdu všechna čest. Jenom mi chybí kola Dotz (miluju design kol Dotz LeMans), Alessio a Alpina (jejich design je pro BMW jedinečný a ani jejich 15 let stará kola dnes nevypadají špatně). Nákup kol mě čeká příští rok a vypadá to, že to bude u Vás. Zatím...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.04.02  13:09

    « www.e-pneu.cz

    na této adrese najdete největší katalog alu ráfků v ČR (44 značek / 371 modelů - většina made in Germany) s možností zakoupení se slevou 15%-30% (internetový obchod)


    případné dotazy můžete směřovat do této sekce
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…