Alarmy -ano- ne- jaký - za kolik?

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • 00 Reagovat !

    foto

    17.08.05  20:20

    « čidlo

    díky moc si mě potěšil chtěl bych totiž Akcent od jablotronu (digitální náklonové+prostorové) a tak sem měl trochu strach dík dinosaurus
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.08.05  10:42

    « Re: Re: náklonové čidlo

    ta to je super první čidla moc nefungovaly tak to si jedno koupím na zkoušku díky za info docela mě potěšilo mám totiž Jablotron v oblibě akorát ty čidla mě štvaly ahoj Doctor
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.08.05  07:57

    « Re: náklonové čidlo

    Taky mě to zajímalo, abych věděl jak dokonale je auto ochráněno alrmem, takže jsem mimojiné zkoušel auto vyheverovat různým způsobem (jedno kolo, dvě kola - jedna náprava, dvě kola - jedna strana) a můžu říct že vždycky alarm spustil poplach když jsem byl s heverováním někde v půlce, takže pokud někdo ten alarm nevyřadí z funkce ještě před tím než jde krást kola, tak je to 100% ochrana. Stejným způsobem to bude fungovat při pokusu o odtažení jak klasicky natož pak ramenem a je úplně jedno jestli máš zaparkováno auto na rovině nebo ve svahu. A za půl roku používání ani jeden planý poplach. Týká se to auta kde je digitální náklonový čidlo od Jablotronu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.08.05  14:06

    « Re: náklonové čidlo

    možná že kdyby jsi si přečetl pár stránek zpět tak by jsi našel odpověď náklon při odtahování rozezná každé čidlo ale kradení kol poznat nemusí odtah ramenem taky poznat nemusí Ahoj doc.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.08.05  14:03

    « náklonové čidlo

    Nevíte někdo jestli digitální náklonové čidlo bude aktivováno v případě odtahování auta ať už klasicky nebo ramenem. Zkoušel jste už někdo s alarmem zvedat auto pomocí heveru jako když kradete kolo. Co vám to dělalo a co to bylo za alarm? Díky dinosaurus
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.08.05  21:51

    « RE: Norman

    montuju Jablotrony leta, náklonový čidlo od jablotronu jsem přestal používat právě proto že kola neuhlídá a popravdě s tím mají problém i čidla jiných výrobců ahoj F.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.08.05  14:10

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jaký alarm zvolit

    Náklonové čidlo je jen ochrana při pokusu o odtažení, náklon při kradení kol nerozezná.
    Kdyz jsem toto cetl, tak jsem se docela lekl, protoze jsem si poridil naklonove cidlo prave proti ukradeni kol. Cidlo jeste nemam namontovane, takze jsem dnes udelal test. Pripevnil jsem cidlo Jablotron CA-550 na jeden konec 70 cm dlouhe drevene listy a druhy konec listy jsem po ustaleni polohy cidla pomalu meritkem zvedal. Cidlo reagovalo na zvednuti do vysky 3 az 5 mm. Pri rozvoru napr. Fabie 2,5 m vychazi, ze cidlo pozna nadzvednuti v miste jednoho kola v nejhorsim o 36 mm. Bez takoveho hnuti s autem se, myslim, kola sundat nedaji. Takze zatim jsem klidny, nez mi nekdo moji uvahu vyvrati ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.07.05  23:27

    « Re: Co je to?

    ano jistě dá se použít jiný alarm, ale najde se málokdo kdo si troufne použít el. instalaci původního alarmu, většina montážních firem je ráda že to vůbec zapojej ahoj F.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.07.05  22:39

    « Co je to?

    Zdravím
    Z auta jsem vymontoval asi řídící jednotku alarmu. Stejně k ní nedodali dálkové a ani siréna tam nebyla.
    Nejsem schopný identifikace, co to je zač. Na štítku za sklem je Caralarm PHILIPS, na jednotce štítek - art. 910.
    Dále nějaký schvalovací či co ze skušebny v německu - "orlice - BZT - /pod sebou/ - dále G113 pod tím 963E.
    Je to z HYUNDAI LANTRA 1996. Jako výstup to má 16 pin. konektor samečka s utopenými kolíky.
    Do poslední chvíle jezdil v autě a nic neovlivnil.
    V servisní knížce je poznámka o sériovém čísle sirény alarmu.
    Co to je? Dá se místo něj použít jiný běžně dostupný alarm?
    Dík
    rade622
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.07.05  14:34

    « Re: Piranha

    Já bych do toho nešel když ti nějaký profík odblokne alarm odemkne se mu to nebo se alespoň otevřou okna
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.07.05  14:13

    « Re: GSM Pager - jak na to

    Podívej se na www.dstechnik.cz tam maj takovou SIMkartu asi za 1000 Kč
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.07.05  12:16

    « Re: Re: Re: Re: Re: Jaký alarm zvolit

    u Škodovek při zatažení za čudlík ve dveřích otevřeš všechny dveře, takže aktivuješ impuls centrálu a tím i vyřadíš alarm, u takového auto, je tedy vhodnější alarm ovládat skrytým vypínačem.
    Ultrazvuková čidla hlídají vnitřek auta, ale u foxe se nedají vyřadit proto aby jsi ve vozidle mohl nechat dítě nebo psa. Náklonové čidlo je jen ochrana při pokusu o odtažení, náklon při kradení kol nerozezná.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.07.05  11:59

    « Re: Re: Re: Re: Jaký alarm zvolit

    1) co si myslíš o náklonovým a ultrazvukovým čidlu, které se dá k FOXovi přidělat
    2) k čemu je dobré mít ten vypínač?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.07.05  11:58

    « Re: Re: Mitsi

    zkus si kliknout na www tam se dozvíš odkud jsem a i víc věcí ahoj F.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.07.05  11:55

    « Re: Re: Re: Jaký alarm zvolit

    o mě by se montáž bez rozdílu auta pohybovala od 500 do 700,-při ovládání klíčkem nebo vypínačem, při ovládání dálkovým ovladečem, je to dražší ale cca o 100 až 200,-
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.07.05  11:51

    « Re: Re: Jaký alarm zvolit

    cenu FOXe jsem si našel. Kolik tak stojí montáž?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.07.05  11:49

    « Re: Jaký alarm zvolit

    CA-02 FOX mám ve svém autě, líbí se mi protože že se ovládá, buď vypínačem, klíčkem, nebo dálkovým ovladačem. Právě ten vypínač se mi na tom líbí nejvíc, protože to už není tovární věc a už to je pro lumpa složitější. Jinak CA-02 FOX je extra jednoduchej bezúdržbovej jen ho doporučuju rozšířit o vysokofrekvenční sirénku, ta stojí cca 100,- a tu namontovat do prostoru řidiče. Ahoj F.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.07.05  11:40

    « Re: Re: Re: Re: Re: Imobilizér Fabia

    prosím tě ten čip je v plastový části a má velikost cca 2x2x7mm,
    pokud se ti jen jedná o vymazání klíče kterej nemáš tak stačí stávající klíč nove naprogramovat, jakmile provedeš nové programování, tak se automaticky staré naprogramované klíče vymažou. Ahoj F.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.07.05  11:31

    « oddie

    co se týká toho Jablotronu tak se neboj ho odnést do prvního zastopení JAblotronu, oni ho nechaj opravit, má zkušenost že jablotron si nebere peníze ani u pozáručních oprav, pokud nemení ovladače.
    A co se týká změti nesmyslů co jsi kdy vymontoval tak jsme na tom obdobně taky se poohlížím po kutilovi protože je mi líto to vyhazovat.:-)
    Ahoj F.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.07.05  11:30

    « Re: Re: Re: Re: Imobilizér Fabia

    No ona věc se má asi tak.Koupil jsem auto a * jsem si nevsimnul ze ten druhej klic je zkopirovanej a neni originalni (tudiz bez imobilizeru). A je teda docela mozny ze si proste prodejce nechal klicek a ten muze s adresou klidne nekomu prodat. Ale ke klicum mam takovy plastovy obalek a v nem je jakasi karticka s cislama. Je to ono?? Potreboval bych ten klic co mam precipovat aby ten druhy co mozna nekde beha nefungoval.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…