Volkswagen CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Volkswagen

  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.05.01  16:37

    « Re: TDI - zklamání

    Krakonoši, konečně se někdo ozval na obranu VW diesel. Mám podobné zkušenostise servisováním VW na taxíkách. jenom pro hnidopichy: Jetta je v Mexiku dělané Vento.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.05.01  07:09

    « Re: TDI - zklamání

    V cervnu 1999 jsem koupil VW Jetta TDI vyrobena v Puebla, Mexico.
    Primo z prodejny [North Vancouver,Capilano VW] jsme jeli pres Albertu,Saskatchewan,Manitobu,Ontario,Mi… do Chicago,Illinois coz je asi 4 000km.
    Zpatky do Vancouveru pres Iowu,Nebrasku,Wyoming,Utah,Idaho,Oregon and Washington.
    Vice nez 8 500km.
    Jetta jela jako vitr zadny problem!
    Dnes mam 80 000km bez jednoho problemu.
    Pouzivam Mobil-Delvac 1 5W-40,full synthetic.
    Pred mesicem jsem delal Upsolute chip tuning a Piper X cone filter s CCV filter bypass.
    Z 90HP na 125HP a velice silna torque az na 5000rpm.
    Jeden z nejlepsich motoru co jsem kdy mel!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.05.01  16:07

    « Re: TDI - zklamání

    Prispevek specielne pro TU: hochu, kdyz uz se divas i do jinych temat, tak porad, prones neco konstruktivniho nebo se radeji zdrz hlasovani. Ale abych byl konkretni: Je fakt, ze toho casu resim problem kourivosti u Sierry 1.8 TD, ale to sem myslim nepatri. Tento dotazek jsem nadhodil v jine diskusni skupine. A co se Peugeotu tyce, tak sleduj kamosi: dovezl jsem shodou okolnosti loni 2 P406 HDI, obe auta najeto cca 120 - 150.000. Vsechno by sedelo, jenom, kdyz jsem zkousel vule ojnic, tak chodilo dost nad normal a tlaky byly taky kazdy valec uplne nekde jinde. Ale nerikam, i Peugeot se muze obcas vydarit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.05.01  09:32

    « Re: VW

    to je fakt, ty Passaty jsou desny sracky. Nekupovat !!!! A hlavne ne s TDI motorama !!! To by byla spolecnost, h52, Octavian ...
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.05.01  09:11

    « VW

    No, ono VW vůbec není to, co se z něho všude dělá, horší už je snad jenom KIA. Mám osobní zkušenost s Passatem Variant TDI NOVÝM !!! a děkuji, NEVER MORE. - přední ramena, brzdy 2x, zámky, světla, klima atd .... docela dost na 80 000 km a nový auto, ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.05.01  22:55

    « Re: TDI - zklamání

    Hele smudlo nasedni do svyho forda, seslapni plyn napodlahu a nech se zahalit dymem z tveho vyfuku. Jestli mas nejake spatne skusenosti s Peugeotem, tak to sem napis, ale ne typu kamarad povidal ...
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.05.01  20:42

    « Motory

    No neposoudim motory u Peugeotu, protoze jedinej co mam zkusenost je kamosova 205 GTD.

    Co se ale tyce VW motoru, tak ti klidne poslu fotky 15ti lidi co znam osobne ze maj na VW motoru vic nez 150tkm a nemenili by za nic na svete.
  • « 00 Reagovat !

    foto pallas

    pallas 02.05.01  17:02

    « Re: TDI - zklamání

    smudla, o nic menej kvalitne ako VW.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.05.01  15:25

    « Re: TDI - zklamání

    Hele Pallasi, pojezdi si takovejch 150 - 200.000 v Peugeotu a napis nam zase neco humorneho o tom, jak to jsou kvalitni auta.
  • « 00 Reagovat !

    foto pallas

    pallas 30.04.01  12:57

    « Re: TDI - zklamání

    smudla: kam ti mam poslat svoju fotku? a mozu aj dalsi? len aby si mal dost velky koutek... BTW a do druheho koutku si vyves tych co su nespokojni s TDI v Passate/Oktavke, ja ta zavalim fotkami... :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.04.01  12:23

    « Pseudo Country

    Musim se vam pochlubit. Udelal jsem si kopii Golfa Country. Pro vsechny, co po nem touzi a nemaji sanci, jdenoducha rada : na normalni syncro staci naroubovat zadni tlumice s perama z Audi 80 ( vajicko ) a prední vlozky McPhersonu ze stejneho auta strcit do puvodnich vzper Golfu nadvarenych o 8,5 cm. Pruchodivost je podstatne vetsi, nez u originalu. Staci dopachat ramy a uz to svisti po strnisti. Cela akce vyjde zhruba na 1/2 ceny Countryho ve stejnem stavu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.04.01  12:17

    « Re: TDI - zklamání

    Neznam lepsi motory, nez 1,9 naftu od VW. Pokud se o nej postaras, tak te prezije. A jestli jsi spokojeny s motory od Peugeotu, tak to mi prosim posli fotku:rad si te vyvesim ve svem koutku kuriozit.
    P.S. urcite jsi jeste neplatil treba vyvevu - nahradu nesezenes a PSA si to radne ceni.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.04.01  14:52

    « Re: TDI - zklamání

    Vento se uz nevyrabi nejmin 3 roky ... pri vymene rozvodaku a jakehokoliv auta se meni i napinaci kladka ... TDI ma spotrebu kolem 5l, odpovidajici benzin kolem 8l, za ty tri roky se to za 70tkm muselo davno vyplatit. A ty zavady co pises, to jsou same * za par supu, tak co tu resis ? BTW to auto nebylo v zaruce ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.04.01  14:44

    « TDI - zklamání

    Zdravím všechny příznivce VW.Byl jsem také jeden z nich,dokud jsme si nepořídili VW Vento TDI.Když kupujete TDI - tak to děláte kvůli spotřebě a kvůli kvalitě.První věc je ,že ve srovnání se stejně výkoným benzínem je cena TDI o tolik vyšší,že se to auto nemůže vyplatit.Koupili jsme ho nové a nyní máme najeto 70 000Km.Máme na něm vyměněné tlumiče-tekly,termostat- přestal fungovat,vodní pumpa- zadřené ložisko.Další nemilé překvapení vás čeka s výměnou rozvoďáku,musíte vyměnit i kladky- a to není levná záležitost.Píšu to protože jsem měl více nafťáků od PSA - od Peugeta(3* 205) a od Citroena mám nyní Citroena Xsaru TD.S žádným s těchto aut nebyl do 100000 km ani jediný problém.Diesly od PSA prostě šlapou.VW už nechci ani vidět.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.04.01  15:03

    « Dokumentace elektroinstalace a motoru

    Nevíte někdo kde sehnat dokumentaci zapojení elektroinstalace? Mam GolfVR6 2,8 .... a predchozi majitel mu asi ublizoval, je kuchanej na spouste mist, coz mi samozrejme "opomel" pri prodeji rict, mam odpojene nektere kontrolky a v oblasti motoru mi nejsou jasne nektere dily a nezapojene konektory ): atd.. stejne tak nevim jak jsou zapojeny reprodutory. Je spousta veci,ktery o svym Golfiku nevim, krom toho,ze ma malej rozvor ): a jezdi jako drak. (: ..predchazelo ho totiz pet Hond, ktery sem znal do posledniho sroubku a tak mam v Golfu co dohanet. Diky za kazdej tip... KaZaN
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.09.00  20:21

    « Re: V6

    Ne ne!!! Nechci se hádat, ale je to 2,8 V6!!
    Mrkni na [odkaz]
    Technická data 2,8 l V6 4Motion 150 kW
    Druh motoru 6válcový benzín
    Max. výkon, kW při ot. 1/min. 150/6200
    Max. točivý moment, Nm při ot. 1/min. 270/3200

    Maximální rychlost, km/h
    s manuální převodovkou 235

    Zrychlení z 0-100 km/h, s
    s manuální převodovkou 7,1

    Spotřeba paliva, l/100 km (norma ES 93/116)
    s manuální převodovkou
    město 15,6
    mimo město 8,3
    kombinovaná 11,0
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.09.00  19:39

    « Re: V6

    Golf V6 není 2.8, nýbrž 2.9, 205 PS, a tento motor dávají i do Bory (tuším i do nového Sharana) a nově i do Caravelle. Připravuje se i nový třílitr pro Passat. Verze V6 Golf je vrcholovou verzí a obě písmena jsou označena červeně. Verze V6 byla oficiálně představena na sklonku podzimu a zimy už minulý rok!
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.09.00  20:27

    « V6

    Volkswagen Golf se dodava na nas trh s motorem 2,8 V6!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.09.00  08:46

    « Re: Golf IV TDI (85Kw)

    Jaj ted si vzpominam, ze 1.8T nebyla v Highline, ale pouze jako GTI. Nicmene, to byl stav 1998, kdy mne Golf jeste zajimal jako potencialni koupe. Ale nakonec zvitezila Octavia a tak uz to nesleduju. Audi sleduju se zajmem, protoze se mi designove strasne libi, jen ty ceny by mohly byt polovicni - pak bych jezdil v Audine :-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.09.00  08:11

    « Re: Golf IV TDI (85Kw)

    To fija. Jak pravíš. Ve IV řadě se dělá VR5 což je pětiválec 2.3, ale to jistě víš.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…