Rally simulatory - hry

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Rally

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.05.01  09:03

    « Re: Rally

    CMR2. Smyk ciastocne zastavis rucnou. Pohlady funguju, ja jazdim "lezim na kapote".
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.05.01  19:13

    « Rally

    Hral jste nekdo British Rally Championship? Grafika je super - auta vypadaj jako pravy, ale ta hratelnost. Ovladani je priserny a nenasel jsem zpusob jak to nastavit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.05.01  19:05

    « Re: Proč už zase neumím jezdit? CMR1 versus CMR2

    Je to fakt. Hral jsem jednicku s volantem i na klavesnici a vsechno v pohode. Ted jsem si stahnul Colina 2 a ovladani je upne jiny. Kdyz se mi auto dostane do smyku, tak z toho nejde vybruslit. Zkousel jsem to trochu vychytat nastavenim podvozku a dal jsem taky vic vykonu na zadek a zlepsilo se to. Mam jeste jeden problem. Nejde mi nastavit jina kamera nez za autem. Vite nekdo jak na to nebo je to jedina kamera, kterou hra poskytuje(to by bylo blby).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.05.01  18:33

    « Re: Octavia WRC II

    Mam hotovej předek, musím to dělat po částech, protože mám omezenou verzi softu...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.05.01  08:45

    « Bez nadpisu

    Skopda, ze som sa sem nekukol skor, idem ma rozhodit, ked na Durone 600@950, 380MB RAM a GF2MX z casu na cas zacne sekat, ako keby swapoval na disk. Skusim bmaping a potom uvidime, kolko da Impreza.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.05.01  00:00

    « colin2

    Nej casy do Colina 2 www.colin2.wz.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.05.01  19:41

    « Re: obnova

    Pořád se nic neděje.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.04.01  17:54

    « Re: Octavia WRC II

    COKESI kdy to bude? uz se tesim. A hlavne kde to najdu
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.04.01  21:23

    « CMRR2 a RSko

    Zkousel jsem dat RSko do Colina2 ale nedari se. Nejde mi zadat cheat "allthebuttons". Pokazdy kdyz to zadam jako jmeno pilota, misto toho aby me to nechalo zadat datum narozeni, vrhne me to automaticky na screen, kde jsem vybral create new profile. Stejny je to s greatnews. Ale treba jimmyscar funguje. Nevite cim to je, popr. jak jinak bych tam mohl tu skodovku dostat ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.04.01  16:12

    « Re: Octavia WRC II

    Jo, jasně, tam jsem taky COKES. Jinak mám hotový drátěný model předku (dělám to z tech fotek fotogrammetríí), takže teď to přijde ještě otrojúhelníkovat, upravit AutoCADu na správný rozměr a napasovat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.04.01  12:40

    « Re: Octavia WRC II

    Super!!! BTW Cokesi, nelezeš i na Mageo??? :-)))
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.04.01  22:07

    « Octavia WRC II

    Protože mě štvala ta nepovedená úprava, co je k dispozici na netu a mám přístup na partner.skoda-auto.com, dělám podle dostupných hi-res fotek originál model i originál textury. Aź to bude hotovo, dám vědět.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.04.01  14:48

    « Re: Proč už zase neumím jezdit? CMR1 versus CMR2

    No, podle mne je lepsi jezdit na klavesnici, nez na joysticku. Zkousel jsem vice zpusobu, ale asi bych to seradil v poradi volant, klavesnice, joystick. Ale je to samozrejme jen muj nazor.
    Pokud trvas na joysticku, zkus aspon nastavit mensi citlivost rizeni { v nastaveni auta}
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.04.01  13:27

    « Proč už zase neumím jezdit? CMR1 versus CMR2

    Na úvod: řídím Joystickem a měl jsem půjčený i obyčejný volant bez feedback.
    CMR1 jsem se učil asi týden, než jsem jakž takž dokázal projíždět zatáčky a dokonce jsem zvládl i sníh a led. Teď už na prostřední obtížnost vyhrávám téměř všechny tratě.
    V CMR2 ale vůbec nejsem schopen rozumně uřídit auto. Oni nějak změnili způsob řízení či co a auto mi nezatáčí tak plynule jak v jedničce ale jaksi jinak (příliš moc) reaguje na pohyb Joysticku. Zkoušel jsem v nastavení laborovat s mrtvým rozsahem a furt nejsem schopen zatočit mírnou zatáčku - auto zatočí moc, a zadek mi pak skáče ze strany na stranu a někdy jdu úplně do hodin.
    Nevíte někdo kde je chyba?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.04.01  09:16

    « Nastaveni grafiky

    Ja si presne nepamatuju, co vsechno se tam nastavuje. Ted jsem v praci, ale az se dostanu domu, tak ti napisu vysvetleni pro vsechny nastavovatka. Jediny, co si pamatuju, ze na GeForckach to neskutecne zpomali BumpMapping, ostatni mam zapnuty na maximum, a myslim, ze tvoje konfigurace by to mela taky zvladnout (v tech nizsich rozlisenich).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.04.01  10:04

    « Re: Help miiii :-)

    Já mám Durona 750, 128 RAM, GeForce2 MX a cuká mi to taky (Finsko, Austrálie...), a to nemám nijak závratný rozlišení. Jedu myslím 800x600 či o něco víc. Boďo, nemůžeš hodit tip, jak mám tu grafiku nakonfigurovat? Moc se v tom nevyznám. Mám nainstalovaný detonátory, verzi si již nepamatuju- 6.2??? Opravdu nevím... Díky!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.04.01  19:00

    « Re: Help miiii :-)

    To je vzdalenost k tomu co Ti rika v metrech..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.03.01  19:25

    « Re: Help miiii :-)

    vzdálenost do zatáčky
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.03.01  11:55

    « Help miiii :-)

    nevite nekdo co presne rika spolujezdec? Mam na mysli hlaseni typu "leva-30-3" Chapu, ze je leva zatacka na trojku kvalt, ale co je tech 30 uz netusim...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.03.01  10:35

    « Re: HW nároky CMR2

    To by ti melo stacit, ale vypni BumMapping, GF2 ho nestiha moc rychle v tomhle rozliseni. Ja mam Thunderbird 1GHZ, 512 RAM a taky GF2 GTS a 1600x1200 uplne v pohode (bez toho bump mappingu)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…