FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.05.08  18:05

    « Problem s radiom

    mam nove Bravo poradte prosim, kupil som si subwoofer a zosilnovac a po zapojeni na original radio cez vystup na zosik, to proste nejde, cez ine radio zostava ide, chyba je v radiu ako keby ten vystup nebol funkcny alebo nebol zapojeny neviem ako nato, poradi dakto,
    Cez zadne repro to stahovat nechcem to uz nen i ono, a dodavam ze ty amateri s Fiatu mi poradit nevedia
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.01.08  14:38

    « Hlučný motorček stieračov predného skla na Punte/96

    Mám strašne hlučný motorček stieračov - vŕzgavéškrípanie. Je to veľmi nepríjemné. Najskôr som si myslel, že sú to staré gumičky stieračov, ale ani po výmene to nepomohlo. Keď som odmontoval ramená stieračov a zapol stierače stále to škrípalo aj keď tam stierače vôbec neboli a zvuk vychádzal z motorčeka. Naolejoval som všetky prevody od motorčeka až k stieračom, ale tiež to nepomohlo. Nevie niekto čo to môže byť??? A ako odstrániť ten nepríjemný a prenikavý zvuk??? ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.01.08  14:19

    « Hlučný motorček stieračov predného skla na Punte/96

    Mám strašne hlučný motorček stieračov - vŕzgavéškrípanie. Je to veľmi nepríjemné. Najskôr som si myslel, že sú to staré gumičky stieračov, ale ani po výmene to nepomohlo. Keď som odmontoval ramená stieračov a zapol stierače stále to škrípalo aj keď tam stierače vôbec neboli a zvuk vychádzal z motorčeka. Naolejoval som všetky prevody od motorčeka až k stieračom, ale tiež to nepomohlo. Nevie niekto čo to môže byť??? A ako odstrániť ten nepríjemný a prenikavý zvuk???
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.12.07  09:05

    « Nový autosalon

    Všiml jsem si,že v Mladé Boleslavi je nová prodejna Fiat. :-) :yes: :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.07  18:31

    « Predám 4ks zimných pneu 155/70 R13

    Predám 4ks zimných pneu 155/70 R13 KINGSTAR W 410 bez diskov, vo výbornom stave, hĺbka dezénu 7mm, bez defektu, najazdené 5000km, DOT 25/05, vhodné na Uno. Prípadne vymením za rozmer 155/80 R 13 v rovnako dobrom stave.
    Cena 2800SK, tel 00421 903 557 089
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.01.06  11:52

    « Díly na Fiaty

    tady jsem našel novy web s dily na Fiata >:D
    [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.12.05  09:23

    « Bez nadpisu

    fiat club taky nove zde ;-)
    www.club-fiat.com
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.05  19:38

    « Re: Re: Re: Re: Re: Prevodovka na Bravu 1.2 16V

    Pokud budeš mít zájem, pošli mi soukromou zprávu, ale počítej, že by byla až v lednu, letos už se tam nepojede.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.12.05  08:46

    « Re: Re: Re: Re: Prevodovka na Bravu 1.2 16V

    Tak jsem to vcera videl , jsou komplet ocesany ty maly kolecka diferencialu (vypadaj jak kdyby byly z plastu) a co je horsi je vykouslych par zubu na te hrideli/kole s sikmym ozubenim co kouka ze skrine prevodovky a pohani diferencial jak vypada vnitrek skrine to nevim, ale je tam dost kovovych pilin, takze minimalne loziska asi nic moc, ale radit se dalo celkem bez problemu, jen preskakujou zoubky v diferaku a proste to nejede >:D .
    2Af: No vzhledem k tomu, ze se mi nedari nikde zadnou sehnat tak jakoukoliv nabidku tohoto tipu jedine uvitam, dalsi podrobnosti kdyztak na mailu. Predem Dik.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.12.05  12:04

    « Re: Re: Re: Prevodovka na Bravu 1.2 16V

    No to mi přijde zvláštní závada, s tím jsem se ještě nesetkal, nicméně pokud neseženeš skříň tady, nech ji dovézt z Itálie, pokud budeš mít zájem, můžu zařídit.
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 06.12.05  11:08

    « Bez nadpisu

    Stenley: Dík, o víkendu na to mrknu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.12.05  10:15

    « Re: Re: Prevodovka na Bravu 1.2 16V

    No zatim sem to nevidel, ale podle toho co mi rikal manik co to v servisu rozebral, tak cely problem je v tom, ze tam neco prasklo u diferaku a stihlo to probehnout celou skrini a nadelat dost paseku. Co se tyce prevodovky tak je mi jasny, ze by to nemel byt az takovy problem, ale na 1.2 u nas sem zatim na zadnou nenarazil :'-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.12.05  10:01

    « Re: Prevodovka na Bravu 1.2 16V

    Jak to myslíš, vysypala? To jako zadřeli ložiska? A neměl jsi třeba prasklou manžetu na poloose a nechcal ti tama už půl roku olej? Nicméně bych to neviděl tak tragicky, nebude problém na vraku sehnat druhou, cenu tipuju max. do 10.000,- pokud by byla přivezena přímo z Itálie
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.12.05  09:07

    « Prevodovka na Bravu 1.2 16V

    Cau lidi, nevim jak sem to dokazal, ale po necelych 85000km se mi na Brave 1.2 komplet vysypala prevodovka :-( Auto mam od novyho, nikdy s nim vlastne nic nebylo takze to byl docela sok :'-( Kdybyste nekdo o nejake vedel uvitam jakekoliv info na mail ab(at)seznam.cz. Predem diky Taky by me zajimalo jestli je tam mozne dat napr. z 1.6 16V osobne si myslim, ze ne, protoze to ma uplne jinak prevody, ale treba se mylim.
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.12.05  22:31

    « Bez nadpisu

    To Jarous. Zkontroluj odvzdušnění motoro vedoucí do sání. Už jsem se s tím setkal u kolegy (1,4 tipo), skoro sháněl nový motor a ono to bylo zalepený odvzdušnění.
  • 00 Reagovat !

    foto mezek

    mezek 05.12.05  12:58

    « Bez nadpisu

    Myslel jsem natlakování palivového systému při otočením klíčem v zapalování. Zkusit vyndat vstřikovač a natlakovat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.12.05  11:27

    « Re:

    To mě přijde zbytečné, čerpadlo má vratku, takže po vypnutí tam tlak není.
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 05.12.05  10:52

    « Bez nadpisu

    Tenhle typ motoru co mám já, má jeden centrální vstřikovač(SPI), stejně jako to má Tipo 1.4. Právě že olej nežere, z výfuku se nečoudí, voda neubývá, ani nepřibývá(kontroloval jsem ji a zkalená od oleje taky není). Nějaké vúle ten motor určitě má(má přes 220t.km). Včera jsem vzal novej hadr a šel to změřit, ale fakt z toho cítím benzin. Teď zkusím na noc odpojovat čerpadlo, jestli opravdu ten vstřikovač neukapává.
  • 00 Reagovat !

    foto mezek

    mezek 04.12.05  18:38

    « Bez nadpisu

    Kdyby to byly netěsné kroužky, tak by netěsnily tak, že by motor "žral" olej po litrech a z výfuku by čudil jako Avia v zimě... A potom by střikovače nevstřikovaly, ale tekly proudem a to by zase bylo z výfuku cítit. Tohle by bylo možné, kdyby motor stál a natlakoval se palivový okruh. Potom by těmi netěsnými vstřikovači mohl protékat benzín do válce a netěsnými kroužky do olej. vany. Ale zase ty vstřikovače jsou v sacím potrubí...
    Jestli to třeba opravdu není voda.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.12.05  11:20

    « Re:

    No pokud je to opravdu benzín, tak těch příčin může být celá řada, např. špatné vstřikovače, které už netěsní a dávají moc benzínu, ale spíš bych to viděl na netěsnéné pístní kroužky a kolem nich ti benzín protéká do oleje.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…