Diskuse

Hyundai i20 (2009)

31.5.2009

Proč Kombi? - dle TP ,ale můžeme klidně říct takový 5-ti dveřový polo-kombi hatchback :-). -=-Mám barvu Ice blue - modrá perleť, obsah 1,2 57 KW,ABS +…

Hyundai i20 (amaize)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

multinka 31.05.2009  18:33

Kombi?

...to snad ne. Vždyť je jen o málo větší než mrňavá Fábka.
    A nemáte náhodou náhon na PŘEDEK?! Jinak nové auto za rozumný peníz. I když takové Grande Punto od Fiatu by asi bylo lepší.

amaize 31.05.2009  20:10

« Re: Kombi?

píšeš dobře, chybička se vloudila-přední náhon, a taky píšeš dobře, že každý fandí něčemu jinému, máš recht ten fiat ani náhodou,srovnával jsem 5 aut než jsem si vybral a je věc každého co si vybere a když dostaneš u fiatu tu výbavu co má ta i20 za tu samou cenu - tak pak jo,ale jak říkáš každý fandí ...

foto chetoos

chetoos 31.05.2009  19:46

čau

Moc hezký hyundai za dobrou cenu,jeho desing je opravdu nádherný a interiér vypadá taky dobře a vzkaz pro multinku fiat grande punto by nebyl určitě lepší.

multinka 31.05.2009  20:02

« Re: čau

Každý jsme fanda jiné značky. A desing opravdu skvěle okopírovali od Lancie Y...mám na mysli ten prolis, který je dominantou vozu.

amaize 31.05.2009  20:13

« Re: Re: čau

tak na Lancii to není , dělali to němci a 99% lidí ti řekne že je to podobné z Corsou , a to kombi asi má svůj význam pro TP , pro mne ani né ;-)

multinka 31.05.2009  20:27

foto Lancia Y

[odkaz]%2B%0AxoRD8Ds…

multinka 31.05.2009  20:30

« Re: foto Lancia Y

bohužel odkaz nefunguje-omlouvám se

amaize 31.05.2009  20:34

« Re: Re: foto Lancia Y

nezlob se , ale já vzhled a tvar a nějaké kopírování tu nemíním komentovat ani rozebírat, to auto se už vyrábí a prodává, takže mne to ani celkem nijak nevzrušuje z čeho a na co je to podobné , pro mne to zrovna význam nemá , ale jinak děkuji za pochvalu

multinka 31.05.2009  20:57

« Re: Re: Re: foto Lancia Y

Teď jsem porovnával na dom. str. Hyundae a Fiatu oba vozy a musím říct, že jsis vybral dobře. Dnes již jaksi zastarávající Grande Punto nemá na nové technologie "Korejských tygrů" a ani s cenou po slevě se na danou výbavu nedostane. Takže mnoho šťastných km v novém autě přeje tak trochu posmutnělý "Italský fanoušek", ale jen na chvilku, neb si za 5 týdnů spravím náladu s Multinkou v chorvatském Orebiči.

amaize 31.05.2009  21:02

« Re: Re: Re: Re: foto Lancia Y

opakuji se - děkuji ti za pochvalu a přeji příjemné chvíle z Multinkou ;-)

"-- skrytý --" 21.06.2009  19:11

Aj u mna vyhral

Cakam uz od aprila. Konkretne na 1.4 CVVT Style. Najlepsia bezpecnost, vybava a motor vo svojej triede.

Nie som zaujaty. Mal som uz Nissan, Skodu aj Opel. Vzdy si vyberam podla potreby a aktualnej ponuky. Tento krat som ostal sam prekvapeny ked mi po precitani xy recenzii a obehani vsetkych autosalonov ostal na papiery ako vytaz z velkym naskokom prave Hyundai. Ta znacka na mna neposobila doveryhodne. Po konzultaciach z automechanikmi vsak aj obava o spolahlivost opadla a objednal som ho. Akurat boli vypredane tak cakam. Buduci mesiac pride tak sem prispejem aj ja dakou recenziou.

Mimochodom este aj farbu si trafil podla mojeho vkusu. Presne tuto budem mat. :yes:

amaize 21.06.2009  19:30

« Re: Aj u mna vyhral

díky za slova , která potěší :yes:

foto Icescent

Icescent 27.06.2009  17:20

Pěkné autíčko!

... nejmenší motor 1,2 l, o kterém tvrdíme, že je to jeden z nejlepších základních čtyřválců na trhu... - a je to tak, pěkné autíčko!

foto mango

mango 04.03.2010  10:58

po 1. roce

Gratuluju ke spokojenosti a minimálně další rok stejný :-) tenkrát mě tohle auta moooc uchvátilo, ale poté přišla dostupnější (pro mě) nabídka na Swifta. Tady u nás na jihu v ČB jezdí i20 stále více a i tak se pokaždé otočím a vzpomenu si na předváděcí jízdu. :yes:

amaize 04.03.2010  18:30

« Re: po 1. roce

tvá slova potěší , a dnes jsem po garančce,bez problému, a když ten 2.rok bude jak ten první - nebude důvod být nespokojený ;-)

"-- skrytý --" 01.10.2010  10:20

Huyndai i20

Moje cesta k autu byla přímočařejší(cca 3 dny). Dcera již rok jezdila a k devatenáctým narozeninám jsme jí chtěli pořídit ojeté auto. Poté, co jsem strávil cca 3 dny po bazarech jsem usoudil, že tudy cesta nevede. Možnosti byly dvě: 1) že 2,5 roku starou Octávii posunu dceři a manželce a koupíme jako rodinné (hlavní auto) trojkovou Octávii šestirychlostní.
    2) koupit auto vhodné pro ženy - tato cesta zvítězila, protože Octávie přišla mojim holkám veliká na parkování a méně praktická do krajského města
    Vůz i20 manželka sehnala během dvou hodin díky skvělé práci vedoucího prodejce, jak v odpovídající výbavě, tak i v barvě. Druhý den jsme auto přivezli a chování ve srovnání se salony Škodovky nesrovnatelné!!!! Je to naše sedmé nové auto a nikdy jsem nedostal tři čtvrtě nádrže benzínu jako samozřejmost. Vždy to bylo: raději natankujte hned u nás, protože jsou tam 2-3 litry. A to zdůrazňuji: oni nám neprodávali skladové auto, naopak pro něj jeli extra k importérovi!!! Také hned manželku posadili do iX35, takže to vypadá, že už mám poslední Octávii. A asi jsem i rád, protože Huyndai udělal za posledních 5 let úžasný krok vpřed. A to SUV mne láká hlavně z důvodu bezpečnosti. Jednak jsou to auta určená jen pro Evropu, moderní a hlavně ta záruka a výbava. Tu prostě Škodovka i ostatní chtějí připlácet.
    Zatím mohu potvrdit jen Vaše slova: bezvadné a velice přesné řazení, pohodlné sedačky a vůbec mi nevadí, když auta střídám. Teď už se jen těším, že konečně přijde ix35 s benzínovým motorem. Mám domluvenou testovačku přes víkend. Nechci totiž diesela!
    Přeji mnoho šťastných bezproblémových kilometrů.

amaize 17.10.2010  13:55

« Re: Huyndai i20

no pěkně,pěkně, tak ať sem dcera někdy napíše jak je spokojená ona s vlastnostmi,to co jsi napsal , beru jako spokojenost "nákupu" i20 >:-[]

foto DAP

DAP 22.01.2015  12:02

« Re: Re: Huyndai i20

Moje zkušenosti s Hyundai i 20

jsou katastrofální. Po 2 měsících přestal fungovat posilovač řízení. V autosalonu mi bylo řečeno, že s tím se ještě nesetkali. Proč se to stalo, na to nedokázali odpovědět.

Po 2 letech najednou spadlo stínítko u řidiče. Řeknete blbost. Ale ona to taková prkotina není. Zkuste řídit, když si stínítko nemůžete nastavit podle potřeby. V autosalonu mi opět řekli, že s tím se tedy ještě nesetkali. Stínítko vyměnili za nové.

Zrcátko na stínítku vedle řidiče upadlo asi třikrát. Potom jsem už znovunalepení vzdal. Kupodivu i tohle stínítko autosalon vyměnil. Podle nich taky prkotina a taky se s tím ještě nesetkali.

A zatím poslední reklamace. Po necelých 27 000 km odešlo ložisko spojky. V autosalonu jsem se tradičně dověděla, že s tím se ještě opravdu nikdy nesetkali. Kdo to zaplatí? Prý to vyfotí a pošlou expertům do Prahy. Nakonec to dopadlo tak, že autosalon to zaplatil s tím, že se nemám starat, proč se to stalo, ale mám být ráda, že to neplatím já.

Když vytáhnete rezervu, tak zjistíte, že vnitřek kufru je natřen pouze základovou barvou. V autosalonu jsem se dověděla, co bych tak chtěla za 220 tisíc.

Tohle auto je naprostý šunt a Hyundai již nikdy více!

"-- skrytý --" 16.01.2011  13:52

Polemika s Amaize.

Přečetl jsem si recenzi od Amaize.
    Mám sice I20 1,6 benzin Style ale moje připomínky je možno vztáhnout na všechny verze.
    Pokud se týká jízdních vlastností a motoru - obecná spokojenost. Auto je velice živé, spotřeba a jízdní vlastnosti velice dobré.
    Výhrady: první převodový stupeň, buď je převod tak těžký nebo má motor v malých otáčkách
    mallý kroutící moment, občas mi zhasne motor, příčiny nedokážu posoudit i když mám
    již něco najeto - není ale rozhodující
    absence šestého převodového stupně - alespoň 1,6 benzin by si to zasloužil, nafta jak
    jsem si přečetl ho má
    problém řízení - oproti škodovkám ale i ostatním autům Hyundai je takové podivné,
    řízení musí být neustále korigováno, je to nějak přeposilované - příklad hledám něco v
    autě, u škodovky jedu stále rovně u I20 musím korigovat, zkoušel jsem to reklamovat
    v Butovicích ale udělali ze mne blbce, je to prý normální, dá se ale na to zvyknout,
    ostatně servis v Butovicích je předmětem další připomínky
    osvětlení panelu počítače - naprosto nelogicky se při rozsvícení potkávacích světel
    ztlumí, je to pravděpodobně funkce, která je určena pro oblasti, kde se ve dne nesvítí
    pro Evropu je to kontraproduktivní, dovozce by se nad tím měl zamyslet
    Otázka servisu: chodím do servisu v Butovicích již 7 let /předtím jsem měj GETZe/, člověk tam musí s techniky neustále bojovat, obvykle prohraje, to co píše Amaize, že v Karviné vidě spodek svého auta si nedovedu v Butovicích představit, to samé platí o ceně, 2 476 Kč které údajně zaplatil za 1. garančku se mi zdá neskutečné - já jsem za první garančku zaplatil v Butovicích
    6 061 Kč a myslím si, že mezi 1,6 1,25 nebude takový rozdíl, /kdyby to někoho zajímalo, mohu poslat fakturu/ pokud by to byla pravda, vyplatí se mi dojet z Berouna na garančku do Karviné, budu se muset poohlédnout po jiném servisu. Třeba bude lepší i vystupování techniků.

Závěr: auto dobré, backround špatný, znehodnocuje kvalitu auta a nutí k úvahám zda si příště nekoupit jiné auto, kde by podobné problémy nebyly.

Pro Amaize: neděláš někomu reklamu?

V.

amaize 20.01.2011  18:58

« Re: Polemika s Amaize.

zdravím
      no nemohu si přečíst tvou recenzi,jen to co tu píšeš a nemám zájem o "polemiku" při "dopisování", pisatelů je někdy spousta a majitl ani jeden, tím nechci říct,že nemáš auto tak jak ty že dělám reklamu ,asi máš potřebu mne napadnout,já tě osobně neznám a je mi to volné,ostatně navštiv hyundaiclub.net, a možná tam najdeš i někoho dalšího kdo byl ACA Karviná spokojen,pokud bys na tom trval,pošlu ti kopii faktury,já s tím problém nemám
      Mé auto je pro mne takové jak píšu,já vybíral a zkoušel pak koupil,a mé představy splnilo,pár much by se našlo,ale není to "vůz" za mega,tak to neřeším
      O srovnávání i20 1,6 a i20 1,25 ,jako celku,né jen motoru tak nevím, myslím že to asi moc nepůjde srovnat,

a pro tebe , až pojedeš do ACA Karviná dej , vědět , rád se s tebou potkám
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Silné zemětřesení na Šalamounových ostrovech: Havajany vyděsila možná tsunami

Silné zemětřesení na Šalamounových ostrovech:…

Šalamounovy ostrovy v Tichomoří dnes zasáhlo zemětřesení o síle 7,7 stupně. Informovala o tom americká…

Proč bouráme? Nejčastěji kvůli „pokecu“, jídlu i mobilu

Proč bouráme? Nejčastěji kvůli „pokecu“, jídlu i mobilu

Mezi lety 2006–2015 zemřelo kvůli nedostatečné pozornosti při řízení celkově 890 lidí, což je více než deset…

Beer Ševa šokovala Southampton, Manchester United vyhrál v Luhansku

Beer Ševa šokovala Southampton, Manchester United…

SOUHRN 6. KOLA |  Fotbalisté Hapoelu Beer Ševa na závěr úvodní fáze Evropské ligy remizovali v Southamptonu 1:1…

Hrubec po výhře: Co se dělo v Třinci? Nestojí za to se k tomu vyjadřovat

Hrubec po výhře: Co se dělo v Třinci? Nestojí za to…

Přesně tohle Třinec potřeboval. K uklidnění třaskavé situace uvnitř týmu, která vedla k odchodu populárního…

Švédka točí porno, na které se rády dívají i ženy

Švédka točí porno, na které se rády dívají i ženy

Myslíte si, že porno ženy nebaví? Chyba. Díky švédské režisérce si erotické filmy mohou pořádně užít i…

Je libo 10 deka jezevčíka? Tradiční prodej vánočních psů začne tento víkend

Je libo 10 deka jezevčíka? Tradiční prodej vánočních…

Akce nazvaná „Prodej vánočních psů“, kterou chystají aktivisté z Hnutí 269, se odehraje už tuto sobotu na…