Ford Mondeo (1999)

22.3.2009

ST mě provází od 18.března roku 2008 a dnes je tento kousek jedna ze tří černých ST200 v České a Slovenské republice. Bylo vyrobeno 25.8. roku 1999 v…

Ford Mondeo (ZonixX -> www.STdriveRS.cz)

foto Matt26

Matt26 21.04.2009  11:37

Come back

Vitaj späť, pekné od teba že si sa rozhodol sem ST-čko vrátiť. Pekne urobená recenzia, ale fotiek si mával viac ;-)

ZonixX 03.09.2009  18:59

re: come back

recenzia je uplne nova a fotky som dorobil, kedze sa robili black eyes atd :-)

"-- skrytý --" 04.09.2009  15:08

ST

Zdravim, paradni recenze, nektery udaje co udavas sem se nedocet ani nikde na netu ;-) Ta cerna barva ST moc slusi...

ZonixX 04.09.2009  22:20

« Re: ST

dikes >:D technickych info mam jeste mnohem - mnohem vic, pak by ale ta recenze byla uplne necitelna >:D ziju tim a bavime mne to - a rad se podelim, nema smysl drzet to stranou jen pro sebe ;-)

"-- skrytý --" 06.09.2009  19:13

« Re: Re: ST

A mohl bych te poprosit, jestli bys mi nejaky dalsi informace poslal mailem? Skoda ze si nebyl v Bechyni na srazu stdrivers, tesil sem se ze si cernyho sedana prohlidnu a ono nic... Snad priste ;-) Ja kdyz ST kupoval, tak sem taky tajne doufal ze narazim na cerny, ale nepovedlo se. Nicmene sem naprosto spokojenej i s modrym :-)

ZonixX 07.09.2009  22:56

« Re: Re: Re: ST

nebol som ani vo Vysokom myte, velmi sa tesim, az dorazim na najblizsiu akciu :-) a k tej farbe - hovorim, ze lak nejazdi >:D ved na akcii to bude vidiet.. tak zrezle lemy ako mam ja, nie su na ziadnom inom ST >:D aj to sa bude riesit po zime.. :-) apropo info, posli maila, alebo icq sem postou

foto element5

element5 05.09.2009  11:10

Desítka

za fotky je podmínečná, doufám, že přidáš nějaké aktuální. ;-)

"-- skrytý --" 05.09.2009  18:34

st220

Tak tohle auto se mi vzdycky libilo. Paradni kousek, gratuluju! Samozrejme desitka ;-)

foto tofoj

tofoj 06.09.2009  19:59

Bezva

Ahoj, ačkoliv Ford nemusim, tahle verze Mondea je o něčem jinym. Super auto, přeju ti hodně šťastnejch ujetech kilometrů. :yes:

foto Vaflicka

Vaflička 06.09.2009  22:21

Krása!!

Nejsem taky zvláštní příznivec Fordu ale tenhle se mi líbí :-) 160 kW šestihrnek to je hodně gut.. :yes: Jinak máš výbornou recenzi, takhle vypilovaná se tady moc často nevidí, klobouk dolů!! ;-) Autí ať slouží pěkně dál! :-) :yes:

ZonixX 07.09.2009  22:45

« Re: Krása!!

dikes :)) tiez nie som extra fanda Fordu, ale tieto ST/RS modely maju zvlastne charizma.. nemozem porovnavat s premiovymi nemeckymi znackami, na to som prilis "maly pan", urcite su stroje preciznejsie - a so spravne pohananou napravou :DD
      ...az na to bude cas tak i na samotne ST budem nazerat kritickejsie ;) ...preto sa vyhybam detailnemu rozpisovaniu jazdnych vlastnosti - radsej ako klišé sa v recenzii venujem tomu, v com som si isty :-)

mayki 08.09.2009  22:25

kraaasa, ale..

cawes, gratulujem k vynimocnemu a skvelemu auticku!! ale tie tuzing plasty na kapote by som dal okamzite dole..uplne kazia celkovy dojem..ja tych ludi nechapem ;-\ 8-s

ZonixX 08.09.2009  22:56

« Re: kraaasa, ale..

zdarec - suhlasim, sam by som to na auto nikdy nedal, problem je ten ako pisem v recenzii -> dal to tam niektory z byvalych majitelov, su to nejake "chromove" pliesky a ani za nic nejdu dole.. su tam natvrdo prilepene takym sposobom, ze to nepojde dole bez poskodenia laku :-( menit kvoli tomu kapotu nehodlam - a kedze mam problem s hrdzou na zadnych lemoch, tak otazku laku a aj tychto tuzingovych ****** nechavam po zime

mayki 09.09.2009  19:33

« Re: Re: kraaasa, ale..

see..pocuvaj ak je tam fakt len lepidlo, tak s tym ti pomoze obycajna zubna nit :yes: lep ocist technickym benzinom atd.. >:D pod pod

ZonixX 12.09.2009  00:18

« Re: Re: Re: kraaasa, ale..

nasral som sa >:D pustim sa do toho >:D dufam, ze nebude dokurveny lak pod tym :*)

mayki 13.09.2009  21:48

« Re: Re: Re: Re: kraaasa, ale..

ako si dopadol??

ZonixX 17.09.2009  19:50

« Re: Re: Re: Re: Re: kraaasa, ale..

clovece to bol jaky dobry napad!!! >:D zubna nit to zvladla, sice to trvalo - ale je to dole >:D >:D asi pol hodinu som daval dole zvysky lepidla a dalsiu pol hodinu som to rozlestoval Turtle Waxom Super Cut... a teraz po tom nie je ako stopa >:D pozri foto :-)

mayki 17.09.2009  22:10

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: kraaasa, ale..

jou jou...gratulujem :yes: teraz je to ST!! vopred dakujem za bodiky pre moje beemdoublew :-) ;-)

Chobot 18.09.2009  12:20

Nazdar

Tak ti to znovu ohodnotím, tentokrát i s vysvětlivkami.

Auto 10b. Co říct. Sama Mondea jsou pro mě krásná a dobrá auta(ať už jakýkoliv ročník, vlastnil jsem jedničkový a to auto jsem miloval, teď má otec trojkový a je to taky nádhera povoz) Takže ani nemusim řikat co si myslim o STčku i přesto aniž bych v něm někdy seděl. Prostě plnej..
    Recenze 10b. Pohoda.
    Fotky též 10b. To co chybí fotkám, dožene video.

Tak ať ti ještě dlouho dobře slouží :yes:

foto ozawasan

ozawasan 13.10.2009  19:00

No chlape

dal bych Ti jedenáctku za tu recenzi, ale ta ve stupnici není. Tak tedy alespoň jeden hlubokosklon, před tím, jak jsi do toho auta blázen.........tak to má být a ať Ti to vydrží.....

foto Enthusiastic-driver

Enthusiastic.driver 23.10.2009  00:20

Nejhezčí ST v Česku ? :)

Na to tvoje auto je radost koukat, od ukrytí recenze už zase taková spousta upgradů. Tomáší máš to prostě krásné, co na to říct víc :-) Já doufám, že se někdy potkáme někde na RS/ST sraze, protože na tvoje auto už jsem zvědavý opravdu hodně dlouho.

ZonixX 23.10.2009  13:24

« Re: Nejhezčí ST v Česku ? :)

dikes :)) drzal som recenziu off, prave kvoli tym veciam, ktore sa na aute spravili - a dalsie budu pokracovat ;) ..inak ST/RS zraz by som konecne rad absolvoval, postretaval dalsich ludi, no zatial mi to nevyslo.. ale v Prahe som nonstop >:D

FRPE 01.01.2010  02:31

Mám rád auta nad 150KW

Proto chválím ... :yes:

ZonixX 06.01.2010  09:54

« Re: Mám rád auta nad 150KW

diky, diky :-) i kdyz ted v zime si toho moc neuzivam, zimni gumy toho moc nezvladaji >:D

Poustnik 13.01.2010  01:39

Já se dneska /teda včera/ taky

vyhrabal! :-) [odkaz]

ZonixX 13.01.2010  20:41

« Re: Já se dneska /teda včera/ taky

Poustniku, hezky >:D

foto ypsilon

ypsilon 13.01.2010  17:04

Klub sportovnich aut 29.8.2009 - Autodrom Most

cau :-) projel jsem si Tvuj kanal na youtube a celkem jsem se zasmal u videa "Klub sportovnich aut 29.8.2009 - Autodrom Most",kdyz "káně" nastupoval do MB sl amg black :-) :yes: btw. to nebyl majitel,ale skvelej mechanik,ktery pracuje u lexy a doprovazi na okruhy nektere cleny KSA..mohl sis vsimnout,ze tam mel lexa stan naproti boxu, kde pobihal kane a ruzne tam najizdela ta cervena Z4M,M3 e46,type-R a amg black..jee jak ja se tesim na okruhy,uz aby bylo jaro >:-[] :yes:

ZonixX 13.01.2010  22:38

« Re: Klub sportovnich aut 29.8.2009 - Autodrom Most

"kane" to je hezka prezdivka >:D jako mechanik u lexani se clovek urcite dostane k zajimavym kouskum ;) nevedel jsem, ze ma KSA takhle udelane zazemi.. nicmene akce luxusni, at uz zacne sezona!!!

foto ypsilon

ypsilon 13.01.2010  22:54

« Re: Re: Klub sportovnich aut 29.8.2009 - Autodrom Most

jj,kane je dobra prezdivka >:D no samotny KSA nema zazemi s mechanikem,to vymyslel skorobracha s michalem(majitel amg black) ;-) jezdi s nima vsude,mam nakyho transitka a v nem vozi uplne vsechno(obcerstveni,maj i novej kavovar a jednou prej meli i nafukovaci bazen v lete :-) ) i nahradni kola,kdyz jedou nekam ven,tak on jede o den driv a i mu zaplati ubytovani..hold komfort je komfort :-) :yes:
        jo taky se tesim :yes:

ZonixX 13.01.2010  23:11

« Re: Klub sportovnich aut 29.8.2009 - Autodrom Most

tak je pravdou, ze mit jakekoliv zazemi by nemelo kvuli financim pro KSA smysl >:D snad krome tahani par manometru a par klicu >:D ...pak takova evidentne pratelska vypomoc potesi :-) ...takze to se ted asi projede do Alp? Koukal jsem, ze opet delaji zimni snow driving experience, ty jejich akce jsou bomba - tak se alespon tesim na nove fotky na Facebooku >:D

Jinak si to chce naplanovat sezonu 2010 ;) potesilo mne, ze se tady tomu nekdo venuje na jednom miste: www.ceskeokruhy.cz

foto tigerbp79

tigerbp79 13.01.2010  23:14

ZIMA JE TU, závěje v Praze Šílejí..

Ahoj Tome, moc pěkný video, koukám, že konečně je v Praze taky sníh.. já člověk z Vysočiny jsem nato zvyklý... když jsem ještě tu jezdil s ST v zimě.. nikde mě nenechalo.. když máš dobré gumy, což ty máš... tak ASR/EDS tě vytáhne... tak hodně štěstí a pozor na silnicích, klouže to a tukanec je hned... proto jsem přesedlal na fabii a ST-čko odpočívá po střechou... Měj se fajn. Pavel

ZonixX 13.01.2010  23:28

« Re: ZIMA JE TU, závěje v Praze Šílejí..

ahoj, natoceno je to v Usteckem kraji :-) pak tady v Praze taky taky poradne nasnezilo a hlavne to tady nikdo neuklizi, takze jizda po sidlisti a parkovani bylo hodne vtipny >:D ..jinak trakcni (ASR) v hromadach snehu rovnou vypinam, mirny prokluz je zadouci a i na tom videu jsem ho na konci vypnul.. btw, cos myslel tim EDS???

FRPE 14.01.2010  00:15

« Re: Re: ZIMA JE TU, závěje v Praze Šílejí..

Kde je to video? Nevšiml jsem si videa driftů ... 8-s poraď rád ho shlídnu.

ZonixX 14.01.2010  20:33

« Re: Re: Re: ZIMA JE TU, závěje v Praze Šílejí..

frpe, zadny drift >:D mam to tady: [odkaz]

FRPE 14.01.2010  20:45

« Re: Re: Re: Re: ZIMA JE TU, závěje v Praze Šílejí..

Frpe viděl video, hm ... 8-s Zonixi i ten pes na vodítku byl rychlejší jako tvůj start ... :yes: >:D

Ono se tě v STčku neseplo 4x4 zrovna v tu chvíli viď? >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

ZonixX 14.01.2010  22:05

« Re: Re: Re: Re: Re: ZIMA JE TU, závěje v Praze Šílejí..

jsem mu dal naskok, no... :*) >:D na to 4x4 bych mel jedno reseni >:D [odkaz]

..bez ty veverky samozrejme >:-[]

FRPE 14.01.2010  22:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: ZIMA JE TU, závěje v Praze Šílejí..

Pěkné ... :yes: Ale ten sněch je kura svi.ňa viď Romane? Teda Karle, dotrdele chtěl jsem napsat Tomáši ... 8-s

Proto já osobně jsem s předo i zadokolkou skončil a nyní mám vysněného něco nad 350PS a 4x4 ... ;-)

"-- skrytý --" 14.01.2010  22:43

já nemam 4X4 :-(

ZonixX 14.01.2010  22:44

« Re: ZIMA JE TU, závěje v Praze Šílejí..

ja si vystacim s FWD ;) nedokazu vyuzit mozna ani polovinu jizdnich vlastnosti ST :-) a tech par centi snehu mne nerozhazi :-)

Az budu ST menit, tak nastupce bude muset mit presne jak pises 4x4, min. o dalsich 100k vice - a dalsi dva valce navic ;)

FRPE 14.01.2010  23:02

« Re: Re: ZIMA JE TU, závěje v Praze Šílejí..

Jo to jo. Přece ze silných strojků nepůjdeme do slabších né? ;-)

Heleď nikda jsem s 4x4 nejezdil a nyní a tuto zimu si to užívám a to tak že velmi. :yes:

Lady Ka - ty ve svém voze nemáš cani 4x dveře, natož 4x4 náhon ... >:D :yes:

PS : Promiň ;-)

"-- skrytý --" 15.01.2010  09:20

« Re: ZIMA JE TU, závěje v Praze Šílejí..

aspoň mam 4 kola a taky auto pro 4 lidi, 4 koberčky na podlaze, čtyři bezpečnostní pásy a tak vůbec.... těch čtyřek je tam hodně... holt ne tolik abych měla sporťáka a co >:D 60 koní je až až kdo se o to má starat... to máš furt kupování žrádla... a znáš to...

Já mám koně, vraný koně, to jsou koně mý.
                      Když já jim dám vovsa, oni skářou hopsa,

Já mám koně, vraný koně, to jsou koně mý.
                      Když já jim dám vobroku, oni skáčou do skoku,

Já mám koně, vraný koně, to jsou koně mý.
                      Když já jim dám jetele, oni řičí vesele,

Já mám koně, vraný koně, to jsou koně mý.
                      Až já jim dám vodičku, odvezou mou Aničku,

ZonixX 15.01.2010  16:51

« Re: Re: ZIMA JE TU, závěje v Praze Šílejí..

FR-PE... ja se na 4kolku tesim, zadokolka musi byt pri trose opatrnosti taky supr, kdyz prenos krouticiho momentu nekeca do rizeni :yes:

FRPE 15.01.2010  16:56

« Re: Re: Re: ZIMA JE TU, závěje v Praze Šílejí..

Bože ty seš jak ta Subina se Subaru - ještě mě ten nick víc rozkouskuj, např. F-R-P-E je to lepší? :-! ;-)

"-- skrytý --" 15.01.2010  17:08

« Re: Re: Re: Re: ZIMA JE TU, závěje v Praze Šílejí..

a co takhle: F!.:"R!.:"P".:"E >:D >:D >:D

FRPE 15.01.2010  17:09

« Re: Re: Re: Re: Re: ZIMA JE TU, závěje v Praze Šílejí..

Ty se mnou flirtuješ?

Tvůj F...........R..........................P…

"-- skrytý --" 15.01.2010  17:10

« Re: ZIMA JE TU, závěje v Praze Šílejí..

a proč si to myslíš f:-!r:-!p:-!e

ZonixX 15.01.2010  17:44

..na to mozem odpovedat aj ja >:-[] >:D

foto tigerbp79

tigerbp79 16.01.2010  20:17

Ahoj - Praha Zima

Ahoj, už jsem ti psal na youtube. Video v zime to ještě nemám...dneska jsem si musel odházet 50m vzádelnou a hutně zasněženou cestu ke garáži, tak když mi zítra počasí vyjde...vyjedu s st-čkem se projet a udělat par foteček. Koukám, že se dotyčný se 405 na tobě pěkně vyřádil... nemusíš se bát, mě poškadlil taky.. ale už jsem tady nějaký ten bod nazbíral, takže mě to nesrazilo o bod dolů.. je to vždy škoda..dkyž ti 5-lidí dá zasloužený plný počet a pak přijde někdo, kdo to prostě po.. kazí.. holt lidi jsou takový... nevybereš si.. tak se měj fajn a doufám že se někdy brzo uvidíme vč. tvojí přítelkyně!! ;o)

ZonixX 16.01.2010  20:29

« Re: Ahoj - Praha Zima

no ja si z toho hodnoceni tezkou hlavu nedelam i kdyz jsem otevren impulzum jak zlepsit jak recenzi taa fotky, kdyz dotycny vysvetli, tak budu jen rad :-) do TOP10 jsou tady jini kandidati nez moje ST, kvuli tomu tady skutecne nejsem :-)

Na zimni serii tvych fotek si rad pockam!! Moc rad bych taky videl videa z jizd na AMD Brno ;-) na okruh se neskutecne tesim..

OS 24.01.2010  08:29

hasicak

ahoj taky mam v planu hasicak, jakej jsi vybral?

ZonixX 24.01.2010  11:27

« Re: hasicak

cau OSi, koupil jsem ho v OBIcku na Roztylech >:D je to 2kg bez hadicky s drzakem k namontovani.. hledal jsem jiz predtim ale 1kg se mi zdalo malo a vetsi bych zase nemel kam dat - tenhle skoncil v kufru na puvodni pruzne gume, kde stoji rovnou na okraji kufru. Do interieru bych se ho bal dat, ma manometr a zelena zona, kdy je mozne ho pouzit je do 60stupnu a to v lete mam v aute i vic.. 2kg jsou optimum i kdyz je to dobry na uhaseni maximalne zacinajiciho ohnicku, nic vic to nezmuze.. na ceskom ford-focus fore je dobre vlakno i s nazormi par profi hasicu ;) [odkaz]

OS 24.01.2010  14:50

« Re: Re: hasicak

diky moc, zajedu se do OBI podivat ;-)

ZonixX 24.01.2010  14:58

« Re: hasicak

objednej si ho spis z netu, treba tady, je presne jako ten muj ale levnejsi - nicmene s postovnym to pak neni takovej rozdil.. [odkaz]

OS 24.01.2010  15:14

« Re: Re: hasicak

no ja si radeji zajedu do toho OBI. radeji vse vidim na vlastni oci nez to zaplatim. ale diky

FRPE 24.01.2010  16:08

« Re: Re: Re: hasicak

Osi - takže nyní budeš mít OBI tunnig? >:D ;-)

OS 24.01.2010  19:55

« Re: hasicak

pokud ten hasicak bude od kvalitni firmy tak ano ;-) nechce se mi davat za Sparco hasicak 6tisic kdyz ho stejne doufejmne nepouziju.

ZonixX 24.01.2010  21:17

« Re: hasicak

:-O to je cena.. za Sparco logo >:D ..dulezity je manometr, pripadne uchyt a nic jinyho mne nenapada

Bekstorm 09.07.2010  23:00

Zdrávím

Jelikož posílám pozdrav všem co se slitovali a ohodnotil mé vozítko >:-[].

A také všem co mají super, ultra, mega, bomba káru.
    Ták bohužel vás nemohu ušetřit mé pozornosti.

P.S. Váše video na YouTube jsou SUPER
    ( Já vlezu všude, tak pardon )

ZonixX 07.08.2010  18:26

« Re: Zdrávím

diky moc :-) video uz je stare a chystam se vymyslet neco o level lepsi, at se ST ukaze v cele sve nynejsi krase ;)

Bekstorm 13.08.2010  16:24

vypada to fak dobre

Zdravím díky za bodíky.
    To snižovaní se povedlo, vážně moc zajímavý nápad.
    At se daří

foto element5

element5 17.08.2010  06:51

Potvory kroupy

Škody způsobené nedělním krupobitím je mi líto... :-( Máš eSTéčko havarijně pojištěné?

Příbrami se kroupy vyhnuly, jen pršelo jako z konve, ale eRko bylo i tak schované v garáži. Nechtěl bych vidět, jak by dopadly jeho dlouhá kapota a střecha po podobné spoušti...

ZonixX 18.08.2010  20:47

« Re: Potvory kroupy

Cele to krupobiti bylo zvlastni, ve Sterboholech a casti Hostivare nebylo nic a u nas takove peklo.. stejne jsem z toho vyvaznul relativne v pohode oproti ostatnim.

Jinak dnes jsem byl u likvidatora, na aute je 50+ dulku, nejvic mne stve to praskle celni sklo, jelikoz s tim do vymeny nemuzu jezdit. A ani nechci, je zvlastne nakraple, od zpetneho zrcatka na vsechny strany a hlavne pres celou tloustku skla, tak nechci riskovat i kdyz to jeste neco vydrzi.

Skoda je, ze jsem si hezke auto uzival fakt jenom dva tydny od vymeny lemu. Kdybych mel za sebou celolak nebo neco podobneho.. radeji ani nerikat...

Bekstorm 30.08.2010  19:54

« Re: Potvory kroupy

Kruci s těmi kroupami mne to fakt mrzi a štve, není to fér takovým autům by se tohle mělo vyhýbat.

Držím všech 5 palců aby tu dopadlo ... nějak dobře :'-(

foto tobi

tobi 06.01.2011  01:28

« Re: Potvory kroupy

STcko vypada skvele! Jeden z mych detskych snu :-)

Jinak na zimu jsem taky doplatil :-(
      ale nastesti to jde z pojistky baraku.

ZonixX 06.01.2011  21:40

« Re: Re: Potvory kroupy

diky :-) teda u tebe to musela byt dobra halda snehu.. bal bych se, aby z toho nebyla totalka.. ;-\

foto Vajtus

Vajtus 19.10.2010  23:38

ST

Parádní recenze i auto, musím pochválit tvůj výběr auta na dlouhé cesty, za tyhle peníze asi ani neexistuje lepší auto pro tři a benzínového šílence za volantem :)...

Můžeš nějak srovnat náklady na provoz st200 a obyčejného Mondea? Myslíš, že je to velký rozdíl? Nezajímá mě spotřeba, ani gumy, tam je to jasný :). Ale co servis, náhradní díly apod?

Já bych moc rád tohle auto do rodiny :-) ...

Za odpověď předem děkuji...

ZonixX 20.10.2010  22:14

« Re: ST

Cauko, diky moc za pochvalu - recenze uz je stara a potrebovala by prekopat, drzim ji kvuli technickym info, pro pripadne fanousky :))

Naklady na provoz s obycejnym Mondeem bohuzel identicke nejsou.. jelikoz je v republice jediny kus, ktery ma natoceno do 50,000km, ceka te nejspis koupe hodne jeteho kusu, s cimz prichazeji na reseni veci jako nove predni ramena (7tis material), silentbloky motoru, kladky prislusenstvi, vodni pumpa, postupne spojka (20tis s praci), extremne drahe pruziny kdyz nektera praskne (3,5tis za kus), nedostupne plasty (predni naraznik od 7tis, prahy od 5tis), celni sklo 11tis,... na druhou stranu vyfuk je neznicitelny i kdyz bude mit poskozeny obal na pravem tlumici - to ma kazda ST200.. na druhe strane je extremne levny bezny provoz, tj. filtry, naplne, tlumice (2tis za kus), brzdy (5tis komplet predni), svicky (1,5tis komplet)... ceny pisu v original dilech - na tohle auto alternativa dle meho nazoru nepatri. Pneu letni 17" od 2,3tis za kus.

Vozy jsou to hodne jezdene, pripadne reseni velkych komplikaci jako prevodovka, samotne rizeni, poloosy je financne neunosne, kvuli specifickym dilum. Takze jestli budes hledat - hledej skutecne opecovavany kousek, opravovat vrak se nevyplati, schema problemu muze byt neskutecne siroke...

Me servisni naklady na 1km jsou nyni az na 3,96Kc, coz je silene cislo... ale pokud to chces koupit jako srdcovku - a manzelka te nebude proklinat za to, ze za 12 mesicu vlastnictvi do auta nalijes jeho kupni sumu pripadne o hodne vic, co se taky muze stat, tak neni o cem. I kdyz si ty penize sectes - nic lepsiho a spolehlivejsiho nekoupis :-)

foto Vajtus

Vajtus 20.10.2010  22:56

« Re: Re: ST

Díky za vyčerpávající odpověď, upřímně řečeno mě dost vyděsila :)...

Jediný, čeho jsem se do teď bál byla koroze :-) , ale myslet si, že týhle věci bude po deseti letech (nejspíš tvrdého života) stačit běžný servis je asi bláhovost...

ZonixX 21.10.2010  11:59

« Re: Re: Re: ST

Vydesit jsem te nechtel >:D koroze je problemem maximalne na zadnich lemech resp. vnitrnich blatnicich vzadu, ja jsem je musel nechat vymenit - obecne nejsou nikdy napadene nosniky a strukturalni casti, coz je nejdulezitejsi..

Bezny servis u jezdeneho vozu stacit klidne muze - nerikam, ze kdyz to koupis, musis resit pomalu kompletni renovanci, to fakt ne :))) verim, ze jsou v nabidce v zahranici dobre opecovavane vozy, kde nebudes muset kazdou chvili neco resit - ale je to castecne loterie, naprosto stejna jako u kterehokoliv jineho vozu a je jedno, jestli ma v papirech 50, 150 nebo vic koni :))

V nabidce na nemeckem autoscout24.de jsou ST200ky vyhradne s max. 150tis km, ale zacinaji az na 90-100tis Kc... nevahal bych :-)

Poustnik 20.10.2010  23:27

« Re: Re: ST

Ty dokážeš člověka dokonale odradit!!!!!! >:D >:D >:D A po kroupách už máš všechno v rychtyku? Hoj! ;-)

ZonixX 21.10.2010  12:03

« Re: Re: Re: ST

cus Poustniku, ja myslim, ze jsem nikoho neodradil >:D pouze jsem napsal jak se veci maji :)) je to starsi vuz a rarita v jednom, tak jsou s tim spojene nejake povinnosti, nejen radosti ;) ..pokud to ma neco vydrzet. :-)

Po kroupach jsem musel nechat vymenit celni sklo (opet) a zbytek zustane jak je. Neni to nejak strasne, akorat viko kufru je jak golfovy micek >:D ..uvidim, kdy mne to rafne a zacnu to resit, moc se mi do toho ale nechce - pak by mne nejaky skrabanec navic vytocil, ted mi to je vicemene jedno :-)

foto Giorgos

Giorgos 11.11.2010  20:33

ST 200

ZonixX , zdravím tě parťáku z Mondeo fóra a protože jsem tady dříve nebýval , dávám ti příslušné počty bodů odpovídající vozu a tvé recenzi. STéčko určitě blahem vrní že se dostalo nakonec k tobě.... >:D staráš se o něj příkladně !
    Jirka - CMC 788 (už ale Mondeo nemám, jaksi mi vyrostli kluci a nevlezli jsme se... přešel jsem do větší "bedny") Ale na zvuk V6 se nezapomíná ! >:-[]

ZonixX 10.12.2010  20:26

« Re: ST 200

cus, na CMC vubec nechodim - moji registraci jsem tam drzel tak mesic od koupi auta a pak jsem pochopil co a jak :-) ..a uz jsem se tam neobjevil ;)

..no ja doufam, ze k vymene at uz z jakychkoliv duvodu nebudu muset pristoupit - jediny, co prevazim na zadnich sedadlech jsou jednou za cas nase 2 perske kocky v prepravkach a ty se vejdou bez problemu :*) >:D

FRPE 25.03.2011  22:47

A já ti Zonnixi říkal, neber úplatky, neber ty úplatky ...

... nebo se z toho dostaneš na čelní místa v toptenu ale kdepak ty, to je jako házat kroupy, či hrách na zeď ... vid? >:D

Nazdarec pane, jak je? ;-)

ZonixX 02.08.2011  17:36

« Re: A já ti Zonnixi říkal, neber úplatky, neber ty úplatky ...

FRPE zije >:D ..jde to, zivot je zmena, ale auto zustalo ;) ...koukam, ze v top-ten uz nejaky cas nejsem >:D ..na rozdil od jinych... :-)

Bekstorm 30.07.2011  12:01

zdarec

Pravidelná návštěva moje auto cz - O.K.
    zkouknuti jedné z nej kár co jezdi po asfaltu - O.K.

Né važně, při každé návštěvě tohoto webu musím kouknout na tvůj pekáč.
    Važně třída.

ať se daří

ZonixX 02.08.2011  16:42

« Re: zdarec

zdar, diky :-) novinek je v posledni dobe min.. kazdopadne budu psat uplne novou recenzi, mnohem obsahlejsi :))

Brandon Walsh 22.07.2012  10:21

skvele video

vroum >:D :yes: nabuduce poprosim menej hudby viac vyfukov >:D ;-)

ZonixX 27.07.2012  22:02

« Re: skvele video

to je plan na priste :-) chce to lepsi kamerky

foto Tarzy

Tarzy 02.10.2012  06:49

Luxus !

Máš to moc pěkný chlape! Mám nově měsíc ST220, taky černý :-) Teď mi sem ještě nejdou nevím proč vložit fotky a na forďáckým fóur, kde jsem tě taky zahlíd, jsem si svoji galerku taky ještě nezaložil. Tak ať slouží :-) :yes:

ZonixX 06.10.2012  14:26

« Re: Luxus !

diky moc!!! :-) ..ST220 je nadherny vuz, nemit tohle uz temer pet let a tolik veci udelano, tak jsem v 220ce - at jses spokojen :))

foto Turkys

Turkys 13.09.2016  19:01

Pruziny

Zdar chci se jen optat kde si sehnal pruziny schanim je taky na svoje ale nasel sem jen naky cobra H&R nemuzu najit tak mi sem hod kdyztak odkaz jestli muzes jinak fakt krasnej kus doufam ze moje bude jednou vypadat aspon z poloviny tak dobre :-)