Chevrolet Corvette (1993)

16.9.2008

Nastal čas na zmenu. Nie na zmenu auta, ale recenzie, ktorá už nedokáže konkurovať tým, ktoré tu v poslednej dobe pribudli. Až pri písaní môjho…

Chevrolet Corvette (Vette (RSKa))

jmurjr (H22A7) 16.09.2008  20:45

sci fi

to auto ma pristrojovku ako z vedeckofantastickeho filmu. digitalne ukazovatele boli moje oblubene v hre test drive 1 ;-) :yes:

Vette 16.09.2008  20:52

« Re: sci fi

to bolo uz dobre davno >:D Dakujem za fotky

jmurjr (H22A7) 16.09.2008  20:55

« Re: Re: sci fi

bez problemu. nabuduce ich spravim viac a vo viacej prostrediach.

foto BaracudaJ

BaracudaJ 17.09.2008  10:03

« Re: Re: sci fi

Dobrý text, ale chtělo by to trochu upravit vizuálně, odstavce, nadpisy, zarovnání textu. Takhle je to hrozně slitý a špatně se to čte a lehce ztrácí. A pokud se k textu vracím, je problém vyhledat nějaký tvůj postřeh, který mě zaujal.

jmurjr (H22A7) 16.09.2008  20:57

stranka, ktora sa oplati pozriet

[odkaz] odporucam vsetkym

PeT-a (RSKa) 16.09.2008  21:13

« Re: stranka, ktora sa oplati pozriet

Přiznám se, že Corvetty moc neznám, ale je to klasika :-) :yes:

Pěkná klubová stránka, nejvíc mě však dostalo tohle [odkaz] :yes:

Vette 16.09.2008  21:16

« Re: Re: stranka, ktora sa oplati pozriet

to video si vzdy rad pozrem >:D

foto majki

majki 17.09.2008  09:01

Sqele

Proste perfektni... :yes:

ZonixX 17.09.2008  19:02

brzdy...

cau Vette, dobry napad s novou recenziou ;-) ..k tym brzdam - smrad pri prvych brzdeniach vyzera na vypalovanie konzervacnej vrstvy s kotuca.. boli odmastene a vycistene pred nasadenim?

Vette 17.09.2008  19:25

« Re: brzdy...

problem je ze nabrzdia ani po 3000km, uz mam z ameriky objednanu sadu sportovych platniciek, ak nezaberu ide cela sada nech uz je pokoj. Ked bude v poriadku brzdy tak mozme zacat pracovat na zvyseni vykonu :-)

Vette 17.09.2008  19:26

« Re: Re: brzdy...

a co sa ti nepozdava na tejto recenzii??? >:-[]

ZonixX 17.09.2008  21:57

« Re: Re: Re: brzdy...

>:D mam pocit, ze v starej recenzii bolo viac tech.info.. omielam to skoro u kazdeho v recenzii, ze treba viac tech. info o konstrukcii >:D ...ja viem, ze to zvladnes >:-[] :yes: >:D

foto Kubyyyk

Kubyyyk 17.09.2008  23:17

Dobrá finta...

...jak se dostat do Top Ten :yes:

Vette 18.09.2008  07:02

« Re: Dobrá finta...

vobec to nebolo cielom.... keby som len prepisal recenziu tak by to nikto ani nezistil...

foto Kubyyyk

Kubyyyk 18.09.2008  11:23

« Re: Re: Dobrá finta...

Ajaj asi jsi mě uplně nepochopil. Tohle nebylo cílený jako útok proti tobě...
        Věř že zjistit,já už to taky tak dělal a za název auta jsem napsal "nová recenze" a často jsem aktualizoval. To samé s fotogalerií

foto chetoos

TurboKluk(smazat hodnoceni) 20.09.2008  07:44

až přidáš nějáke pěkne foto se ozvi rad dam za 10 tak krasnemu autu

Vette 12.10.2008  11:40

Top 10

Comu vdacim za taky skok dopredu? Ze by sa zmezala recenzia niekoho kto mi poskodil?

foto OS

OS 12.10.2008  12:02

« Re: Top 10

hehe mozny dost. skodicu je tu mraky

Čujo 13.10.2008  18:40

ahoj

caw vette myslel som si ze do Čičmian uz ani nedorazis ale ked si napokon dosiel este viac sa mi slepsila nalada :-) chcel som raz nazivo vidiet vettku ale nesnivalo sa mi ze si do nej aj sadnem >:D nazivo je omnoho krajsia ako na fotkach a hlavne ta farba je super...interier je tiez bomba sedi sa nizko a ta pristrojovka :yes: ...ak chces mozes pozriet par foto u cartovho mustanga co som robil v Čičmanoch :-) a ak by si chcel mozem ti poslat aj ostatne fotky co som narobil :yes:

Vette 13.10.2008  19:00

« Re: ahoj

dakujem, hned sa tam idem pozret. MOzes mi ich poslat na vette@zoznam.sk

Poustnik 18.10.2008  12:29

Já se do Bratislavy chystal už minulý týden, ale

dcera nastydla, pak i já a teď jedu do Prahy. Ale určitě se tam někdy zjevím. Domluvíme se. Koupím si mapu a budu ji usilovně studovat. Ať ti jezdí! Hoj! Dneska je tak krásný podzimní den....jako stvořený na projížďku Vettou..... :-)

"-- skrytý --" 18.10.2008  16:52

ahoj

Ahoj vette ves co ma nove Gaspo?

Vette 18.10.2008  18:20

« Re: ahoj

jojo, vcera som mu volal. Jeho auto som nasiel v jednom bazare tak som bol zaskoceny. Ja som to vedel uz dlhsie ;-)

"-- skrytý --" 18.10.2008  19:46

« Re: Re: ahoj

a co za auto predava? Inak ked som sa to dozvedel nevedel som ani ze to ma on no uz som sa tesil ze raz s tym pride na zraz a ze ked bude v klube ze by mi dovolil aspon si do toho sadnut ;-) a zevraj ho uz to jeho GT supercharged omrzelo:D

Vette 18.10.2008  20:28

« Re: Re: Re: ahoj

To GT je v bazare na predaj .....Ale spravene ho ma super.

"-- skrytý --" 19.10.2008  17:26

« Re: Re: Re: Re: ahoj

to hej.rad by som vymenil motor za nas >:D

foto Sleeper

Sleeper 20.10.2008  15:10

Krásná vetta...

...ale absolutně mě dostaly fotky Healeye a Volva P1800S z Čičman. Tu vísku znám, byl jsem tam na začátku roku 1989 na lyžařském kursu (a taky v místním kině, pustili nám Jestli se rozzlobíme, budeme zlí se Spencerem a Hillem :o)) Chaloupky jsou krásné, jako pozadí k těmhle čtyřkolkám ovšem takřka dokonalé....

Vette 25.10.2008  20:27

Bratislava Meeting

Kto by sa pridal na akciu v Bratislave? Co tak McDonals niekedy vecer? Alebo by ste dali prednosti pivu?

Poustnik 26.10.2008  07:41

SLAVNOSTNÍ PŘEDÁNÍ CENY PRO MISS MACZ ŘÍJEN 2008

[odkaz] :-)

"-- skrytý --" 28.10.2008  18:33

Tak sem ti chtel udelat radost....

sem vcera videl uplneedokonaly tricko-Corvette girl,cely bily jen znacek a ten napis pod tim,fakt hezky,sem si na tebe hned vzpomnel a chtel sem ti ho vzit,ze ti ho na nejakym srazu daruju,v domneni ze bude treba za 10 dollaru,jako vsechny trika tady,a ono bylo za 50 ;-\ takže má tvoje žena smůlu....

Vette 28.10.2008  18:35

« Re: Tak sem ti chtel udelat radost....

moc ti dakujem ze si sa na mna zmyslel :-) Urcite ma tato sprava potesila ;-)

"-- skrytý --" 28.10.2008  23:07

Zdravim

Zdravim Vette nechce sa mi citat celu obsiahlu diskusiu a preto sa chcem opytat ci tvoja cervena nadhera nestoji nahodou v byvalom darexe v BA a ci tak uplne nahodou na jej zadok nepozeram z kancelarie kazdy den - inak je to pekny pohlad:-)

Vette 28.10.2008  23:14

« Re: Zdravim

nie, moja vette parkuje doma v garazi. O tej jednej viem, poznam aj majitela. Auto je uz dlhsie na predaj, ale potrebuje vyraznu rekonstrukciu. Pracujes tam v tych priestoroch za Hummer centrom?

"-- skrytý --" 30.10.2008  14:15

« Re: Re: Zdravim

ano presne za nim - lepsie by bolo, ale keby mame firmu pred nim bol by lepsi vyhlad :-)
        ale auta su tam paradne

"-- skrytý --" 04.11.2008  13:08

kterou

Ahoj.Otce ted chytla docela hezka myslenka.Sice jsem ho nepremluvil ke koupi nejakyho klasickyho muscle caru(mustang,charger,challenger,cuda),al… navedl jsme ho na myslenku stare corvetty.Porad,co je lepsi,uplne stara,C2,s uzasnym zadkem ale ne tak hezkym predkem,a navic ponedkud drazsi,ale vzacnejsi,nebo novejsi verze,C3,s predkem dlouhym jak kulecnikovej stul,nadhernym nosem,ale ne tak hezkym zadkem.Jsou mezi nimi markantni rozdily v jizdnich vlastnostech,ve spolehlivosti?ta novejsi je vyrazne levnejsi,ale zase ale co se budouciho zhodnoceni tyce,nevim nevim....

foto oIoo

oIoo 05.11.2008  23:22

mhmmm

na TipCars je nádherná C3 78mej = výroční. Čerstvá třicítka, cena 350.

Poustnik 09.11.2008  16:23

Tak co, Bratislaváci??? Mám se stavit v úterý na oběd?

Nejlíp už někdy kolem dvanácté???? Ale teď jdu balit. Večerem nocí se zase přesouváme z Prahy do Vídně. :-)

Vette 09.11.2008  16:38

« Re: Tak co, Bratislaváci??? Mám se stavit v úterý na oběd?

Jasne, rad ta stretnem. Na 100% to teraz este potvrdit neviem, ale spravim vsetko aby sme sa stretli.

Poustnik 09.11.2008  16:59

« Re: Re: Tak co, Bratislaváci??? Mám se stavit v úterý na oběd?

O.K. já jsem taky vždycky trochu nejistý, protože s děckama nikdy nevíš. Ale budu se snažit. :-)

Poustnik 11.11.2008  22:44

Hoj Vette!!!! Moc rád jsem tě poznal,

škoda, žes musel tak rychle prchat a omlouvám se, že jsem tě já hlupák nechal čekat. Tak na udobřenou máš tady báseň-

Já byl dneska v Žitný,
    v pizzerii bylo přítmí
    Tam seděl Vette a jpor
    Pozor! V jedné větě
    se nedá popsat,
    že jsou to prima chlapíci
    s Šarkanem jsem mohl hopsat,
    jpor zas frčel s Mazdicí. :-)

Vette 11.11.2008  23:01

« Re: Hoj Vette!!!! Moc rád jsem tě poznal,

Ahoj, aj ja som rad ze sme sa osobne spoznali. Bol som rad ze som sa mohol zastavit aspon na obed. Mam teraz dost vela prace, ale verim ze sme sa netretli posledny krat. Ako som uz pisal, na 90% sa chystame na vianocne trhy do Viedne. MOzno sa stretneme tam :-) Mam fotku s tvojou Mazdou. Ked bude cas tak ju pridam sem.

PS: S tou blondatou kockou musi mat vela zabavy >:D >:D >:D

Poustnik 11.11.2008  23:05

« Re: Re: Hoj Vette!!!! Moc rád jsem tě poznal,

Na fotku se těším a s dcerama je srandy kopec, to jo.....a potěšení je na mé straně. :-)

foto TurboSlecna

TurboSlečna 27.11.2008  21:30

Foto miniaturek

To jsou hustéééé fotky :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

s-mike (RSKa) 01.12.2008  18:33

Vidím, žes byl po zásluze potrestán

snížením bodů za vyjádření vlastního názoru v jedné z diskuzí..

Dylan McKay 01.12.2008  18:41

« Re: Vidím, žes byl po zásluze potrestán

Poprvé se jeden z té jedné diskuse zastal...

Vette 01.12.2008  18:45

to sa dalo cakat....

Dylan McKay 01.12.2008  18:50

« Re: Re: Re: Vidím, žes byl po zásluze potrestán

Já neměl zastání nikdy... To je život.

Ale upřímně- je mi to líto...

s-mike (RSKa) 01.12.2008  18:56

« Re: Vidím, žes byl po zásluze potrestán

no jo no. Ja zase koukam, kdo ze je Major Zeman..

A az po dnesku se tedy i ja pridavam k nazoru, ze "MACZ je ve spatnem stavu".

Vette 01.12.2008  19:03

« Re: Re: Vidím, žes byl po zásluze potrestán

v poslednom case som moc neprispieval. Skor som len sledoval diskusie a napisal len ked som mal k niecomu vazne vyhrady. Naozaj to uz dlhsie upada. Napisal som svoj nazor, a za tym si aj stojim. Je uplne jedno ako mi to ovplyvnilo diskusiu. Myslim ze je jedno co sa na MACZ deje, stale by sme sa mali spravat slusne a uctivo. Ak si budeme nadavat a urazat jeden druheho, tak to bude cele.....

s-mike (RSKa) 01.12.2008  19:15

« Re: Vidím, žes byl po zásluze potrestán

no, vidim, ze prave probiha bagatelizace vzniknuvšiho problemu a velke zametani pod koberec. Pro me je to znevěrohodnění jakychkoli snah o ferovou soutez v zebricku, procez se pro dnesek radeji vzdalim. Pokud ma nekdo zajem me zlucovitejma recma kazit naladu na mym profilu (at pod svym nickem nebo vymyslenym) nebo mi rovnou udelit nejaky spravedlivejsi znamky, jen račte..

Dylan McKay 01.12.2008  19:22

« Re: Re: Vidím, žes byl po zásluze potrestán

To jsi napsal dost ironicky, možná by to bylo lepší narovinu. A to jak s těmi nicky, tak se známkami.
                Já mám svého Hybridmana a Jonase, vy máte svého Aftera... Takhle by to mohlo znít...

foto Bender-B-Rodriguez

Bender B. Rodriguez 02.12.2008  15:57

Chevrolet Corvette

Vaše auto sa mi veľmi páči. Napriek veku, ktorý už pomaly dosahuje hranicu dospelosti, je veľmi zachovalé. Recenziu máte dlhú a obsažnú. Fotogaléria je takisto ako recenzia obsažná a veľmi pekná. Niektoré fotky majú ale ostrejšie farby ako ostatné.

Rysguf. 02.12.2008  18:04

Dnes som konecne videl ten policajny Hummer H2

No je to parada >:D :yes: Bolo to nedaleko Zlatych Pieskov a stal na krizovatke, fotit som nestihol, musel som ist. Ale ten pohlad jaj >:D
    Vedla neho stalo cierne ML s dvoma vyholenymi hlavami v ciernom, ale urcite sa necitili ako pani na tej krizovatke, aj sa pomaly rozbiehali >:D A to ani neviem ci v tom Hummerovi sedel policajt >:D

Vette 02.12.2008  19:04

« Re: Dnes som konecne videl ten policajny Hummer H2

aj ja som ho uz raz stretol na ceste :-) Ma velky respekt

Poustnik 02.12.2008  19:31

« Re: Dnes som konecne videl ten policajny Hummer H2

Slovenští policisté mají Hummery???? Nebo jen jednoho? A účel??? Má hlídkovat v nějakých krizových oblastech?

Rysguf. 02.12.2008  22:53

« Re: Dnes som konecne videl ten policajny Hummer H2

no to teda mame >:D Myslim ze len jeden, aj ked ich je mozno viac...

No a oficialne potvrdzujem ze ich pouziva POLICIA a nie je to na reklamu. Dnes robil ochranu ako sprievod pri prevoze Euro-bankoviek. Prevazali jednym kamionom 1,75 miliardy EURO !!! A nikto sa to nepokusil prepadnut a ziskat 8-s >:D Lebo tam bol Hummer >:D >:D :yes:

Poustnik 02.12.2008  22:57

« Re: Re: Dnes som konecne videl ten policajny Hummer H2

Tak to se mi nezdá....Fakt to nikdo neukrad???? Nebyly ty bankovky falešný?????? >:D >:D >:D

Rysguf. 02.12.2008  23:02

« Re: Re: Re: Dnes som konecne videl ten policajny Hummer H2

Fakt nikto! Ved 1,7 miliardy EUR, to by bol svetovy rekord >:D

Tu je este jedna fotka Hummeru v akcii [odkaz] :yes:

Poustnik 02.12.2008  23:05

« Re: Re: Re: Re: Dnes som konecne videl ten policajny Hummer H2

To mi připomnělo, že mám pořád asi 1 000 slovenských korun, co jsem si vyměnil při setkání s Vettem a jporem....co já s nimi udělám????? Připálím si s nimi doutník?????? :-! >:-[] >:D

Rysguf. 02.12.2008  23:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Dnes som konecne videl ten policajny Hummer H2

Ja nechcem vyzerat strasne mudry, ale nie tam niekde, na zapade, v tej Viedni, no, nejaka Exchange? :-!
                BTW. Ak si ho pripalis , nahraj to na You Tube >:D

Poustnik 02.12.2008  23:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes som konecne videl ten policajny Hummer H2

No vidíš to!!! To mě nenapadlo! Zlaté macz, tady vždycky někdo nezištně poradí! Takže zajdu do Exchange, tu podpálím a hodím to na You Tube.....jasně! Zítra jdu na to!!!! >:D

Filip . 27.12.2008  09:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnes som konecne videl ten policajny Hummer H2

Poustnik prosim zaramuj si tu 1000 >:D ved mi tu mame o prad dni Euro >:D sakra uz sa tesim budm chodit ako janosik nn Eurosik >:D mesec a ide sa >:D ten Hummer je fakt sila ale neviem ci ste poculi ale niektore konvoje chodia bud na prazdno alebo s minimalnou daukou penazi kvoli bezpecnosti ;-)

jmurjr (H22A7) 22.02.2009  21:22

Shoot to kill

Crossfire: [odkaz]

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 04.03.2009  18:21

« Re: Shoot to kill

Vette,to přece nemůžeš takhle pochybovat o Švihákovi,že nevydrží bez MACZ.Dyť je to dospělej chlap,kterej má rodinu a teď i miminko a určitě jsou pro něho na prvním místě a tím pádem nemá potřebu ztrácet čas na netu.Věř,že se bez něááákýýho podělanýho a nekvalitního máčka klidně obejde. :-) To je přece jasný.

Vette 04.03.2009  19:39

« Re: Re: Shoot to kill

ja nepochybujem. Je zaujimave sledovat ako zrazu kazdemu vadi kvalita MACZ, pritom sem chodia kadzy dem a travia tu mnostvo volneho casu. A co tak podakovat za super web a napad vdaka ktoremu sa tu stretavame a fungujeme uz par rokov.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 07.03.2009  12:36

« Re: Shoot to kill

Vette,nevíš co to má druhá strana s tím klikáním na reklamu???Proč to vzniklo a jakej je důvod??Nechce se mi to hledat v tom chaosu příspěvků... :-O

Vette 07.03.2009  12:46

« Re: Re: Shoot to kill

nic podstatne, niekomu nestacilo a provokuje dalej redakciu. Guru MACZ zase zahral srdcervuce divadlo zo svojim odchodom, a v ociach jeho fanusikov sa stal lokalnym hrdinom :-)

"-- skrytý --" 12.03.2009  12:33

vcerejsi sraz

..caute vsichni vetteovi =)
    chtel jsem vam jen podekovat za vyhodou vymenu kc / € =))
    jsem rad, ze jsem vas poznal a doufam, ze se potkame o nejakem slunecnem vikendu nekde s autama !

Vette 12.03.2009  14:37

« Re: vcerejsi sraz

ahoj, aj ja som ta rad spoznal. Nase stretnutie naburalo vsetky statisticke predpoklady. Pre neznalych: aka je pravdepodobnost ze ked v Brne zabludite, tak oslovite prave Toma944?? Prveho koho sme olsovili bol nejaky nahodny slovak, ale tan nam nevedel pomoct. Druhy v poradi bol Tom :-)

PS: Neviem aky je origo kurz, tak pokial si neprerobil som rad. Bal som sa aby som ta nahodou neobabral ja >:D

"-- skrytý --" 12.03.2009  14:39

« Re: Re: vcerejsi sraz

Euro je teď za 26,96 Kč.

Vette 12.03.2009  14:44

« Re: Re: Re: vcerejsi sraz

tak sme sa skoro trafili :-)

"-- skrytý --" 12.03.2009  14:46

« Re: Re: Re: Re: vcerejsi sraz

Skoro? A směrem nahoru nebo dolu? ;-)

Vette 12.03.2009  14:50

« Re: Re: Re: Re: Re: vcerejsi sraz

to je fuk, aj tak sme zaokruhlovali na cele desiatky. hlavne ze su vsetci spokojny :-)

"-- skrytý --" 12.03.2009  14:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: vcerejsi sraz

No, pokud to bylo směrem nahoru, tak možná taky ne. >:D

"-- skrytý --" 12.03.2009  15:12

« Re: vcerejsi sraz

..jasne,hlavne ze jsou vsichni spokojeni

..a stim nahodnym setkanim, to byla vazne hodne zvlastni chvile,
                  to byla trefa ktera se mockrat za zivot asi neopakuje =)

"-- skrytý --" 14.03.2009  18:29

gril 21.stoleti ??

..uuaaaau,co ta krabice umi ?

Vette 14.03.2009  18:32

« Re: gril 21.stoleti ??

este neviem. Dostal som ho od manzelky k narodeninam. Je to krasny vytvor, skoro umelecke dielo. Uz sa neviem dockat kym ho otestujeme

"-- skrytý --" 14.03.2009  18:35

« Re: Re: gril 21.stoleti ??

..krasny darek! tak az ho zabehnes, tak bys mohl udelat nejaky sraz u vas na zahrade =))

Vette 14.03.2009  18:37

« Re: Re: Re: gril 21.stoleti ??

moze byt, taku navstevu neodmietneme ;-) Zatial mame doma rekord 40 ludi >:D

"-- skrytý --" 14.03.2009  18:42

« Re: Re: Re: Re: gril 21.stoleti ??

..jsem z te skatule tak vyjevenej, ze jsem ti zapomel poprat vse nej k narozeninam =)) !!
            ..tak v lete neco vymyslime ,-)

Vette 14.03.2009  18:46

« Re: Re: Re: Re: Re: gril 21.stoleti ??

narodeniny som mal este v novembri, doteraz bol gril v krabici. Az dnes som ho dal dokopy

Filip . 28.03.2009  10:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: gril 21.stoleti ??

Hmm parada Grill :yes: pocuj to bude Grill party MACZ cakaj nas po 8 >:D zabava pokracuje do 8 >:D

foto toryu1

toryu1 31.03.2009  09:29

Co děláš o víkendu?

hmm?

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 31.03.2009  10:14

« Re: Co děláš o víkendu?

jee to je skoda Vasku,psal jsem ti pres icq ze ve stejny den drandime v brne :'-(

Vette 01.04.2009  19:02

« Re: Re: Co děláš o víkendu?

tak v ten den mam jednu oslavu, jednu svadbu :-( ani nevies ako sme sa na tu akciu tesili spolu s manzelkou :-(

David Silver 25.04.2009  20:30

new fotos

super fotky...

"-- skrytý --" 25.04.2009  20:32

« Re: new fotos

ahoj vette,
      mike mel sebou taky fotak ?

(predpokladam ze ano, a ted v nich lezi=)

Vette 25.04.2009  20:39

« Re: Re: new fotos

presne tak....on fotil viac jak ja....:)

"-- skrytý --" 25.04.2009  20:44

« Re: Re: Re: new fotos

..jasne, vic fotek = vic casu potrebneho k jijich zpracovani ,-)

Filip . 23.05.2009  19:28

Prievidza

Ahoj .. Bol si dnes v Prievidzi ?

Vette 25.05.2009  22:04

« Re: Prievidza

ano, bol som tam. Mal som tam Vette aj Mustanga. Bol si tam?

Filip . 26.05.2009  07:01

« Re: Prievidza

Nebol som ;-\ ale co som pozeral fotky tam som tam videl cervenu vette tak som si hned spomenul na teba >:D

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 25.05.2009  22:00

Mustang

aaa nahdera ;) doufam ze verze GT ;) a podle mne asi druha nejhezci generace ;)

Vette 25.05.2009  22:04

« Re: Mustang

GT to nie je, V8 som na beznu jazdu po meste nechcel. Je to auto pre manzelku, bude ho pouzivat hlavne na cestu do prace a tam je V6 uplne postacujuca. Na druhu stranu, na V8 v Corvette sa GT nechyta, tak by to u nas doma az taky velky efekt nemalo :-)

Ricardo 25.05.2009  22:05

« Re: Re: Mustang

Předpokládám, že Paula je jediná manželka v celé střední Evropě, co bude jezdit do práce žlutým Mustangem :-)

jmurjr (H22A7) 25.05.2009  22:08

« Re: Re: Re: Mustang

co do prace, ja som siel na party do zvolena a pri trencine sa okolo mna prehnal zlty mustang, znacky sedeli. naozaj nadherne auto a na zivo vyzera este lepsie ako na fotkach (ktore su tiez velmi dobre spravene).

Vette 25.05.2009  22:12

« Re: Re: Re: Re: Mustang

dakujem za pochvalu auta aj fotiek :-) akurat dnes dostala za ulohu co najskor napisat poriadnu recenziu :-!

jmurjr (H22A7) 25.05.2009  22:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Mustang

no, ked popise rozhodovanie, cestu a samotnu kupu, tak ma super zaklad.

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 25.05.2009  23:01

« Re: Mustang

jo tak to plne staci a je nadherny fakt podle mne jedna z nejhezcich generaci Mustanga pritom vetsina si mysli opak

Ricardo 25.05.2009  23:05

« Re: Re: Mustang

Mně se taky tato konkrétní verze po hranatém faceliftu moc líbí :yes:

Vette 25.05.2009  23:14

« Re: Re: Re: Mustang

mne sa najviac pacia ked su spolu :-) (majitelka + auto )

Ricardo 25.05.2009  23:30

« Re: Re: Re: Re: Mustang

Tak na to jsem se už díval. Zajímavý kontrast jak se auto mračí a majitelka směje >:D :yes:

Poustnik 26.05.2009  07:01

Fotky Mustanga jsou pěkné, ten den byla nějaká dobrá viditelnost, ne?

I větrníky jsi cvaknul a pak jsi stihnul větroně, či co to je ? Pěkné auto do práce. Vážně žena napíše recenzi? Držím jí palce! ;-) :yes:

Vette 26.05.2009  17:28

« Re: Fotky Mustanga jsou pěkné, ten den byla nějaká dobrá viditelnost, ne?

tak, slubila to. Bola to podmienka nez sme ho kupily :-)

Poustnik 26.05.2009  17:34

« Re: Re: Fotky Mustanga jsou pěkné, ten den byla nějaká dobrá viditelnost, ne?

Tak to je hezká podmínka....cha!

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 26.05.2009  17:40

Dlho som tu nebol

A koukam jake zmeny, opravdu nadherny prirustek do garaze a ta barva :yes: docela me zajima jak se ta V6 chova.

Filip . 31.05.2009  12:41

Foto zraz

Super auta :yes: Prosim vas kto mal Ten challenger ? :-O >:-[]

Čujo 01.06.2009  15:39

zdravim

vette(alebo mozem Oliver?..aby som som si zvykol ak sa stretneme niekde >:D ;-) velmi pekneho kona si si kupil :yes: ta zlta mu pristane(a to som si myslel ze nan pasuje iba cervena:D)ako som pocul(cital) tak hostitel(aj s manzelkou) si dobry..ak sa mozem spitat ten RED mustang to je Caspov? Viem ze bol aj v cicmanoch :yes: inak stale spominam na tie cicmany..zazitok velky..ale ty si to zaklincoval tym ze si prisiel..konecne niekto "znamy s MACZ" >:D a vo Vette sa sedi vyborne :yes:

Vette 01.06.2009  17:51

« Re: zdravim

Ahoj Cujo, v klude mozes Oliver. Postreh mas dobry, bol to Gaspo, na swifte Martin (zlte Camaro, tiez bol v Cicmanoch). Neviem ci sa teraz chystas na Zraz Mustang Clubu do Rudna, ale zlty Mustang tam bude na 90% (10% rezerva :-) ). Asi stravime po dlhych rokoch oddeleny vikend :-( Ja v Prahe s Corvette, Paula s Mustangom v Rudne :-) Od kedy je v klube, tak ju nechcu Mustangaci so mnou pustit :-( Ak budes mat cestu do BA, mozme skusit ak ako Vette jazdi. Dufam ze ta do vtedy nepreveze Mike na Turbe alebo Jpor na AMG. Potom by ti to mohlo pripadat fadne
      >:D

Čujo 01.06.2009  18:41

« Re: Re: zdravim

fadne?to nie..ja mam taky nazor ze amerika je america..to je vzdy nieco ine :-) ..inak zlte camaro si tiez pamatam :yes: doo rudna..no ako take neoficialne pozvanie som dostal takze by to mohlo vyjst(bola by to pecka a zazitok pre mna)..mam uz aj letak pri monitore >:D v Mustang klube su v pohode ludia..na nic sa nehraju a vidno ze Mustangi maju pre radost a z lasky :yes:

David Silver 10.06.2009  07:32

sprinty

Zdravím. Pěkný fotky :yes:

PeT-a (RSKa) 10.06.2009  14:37

Fotky

..Taky se připojuji k pochvale! :yes:

Kráááásné Ferrari....a ostatní auta ;-)

foto -Vojtas-

[Vojťas] 11.07.2009  07:52

ZR-1

"-- skrytý --" 13.07.2009  13:47

Chci ti objasnit moje hodnocení. Razím myšlenku, že nic nemůže být opravdu dokonalé, proto jsem se rozhodl neudělovat 10 za auto (a další), protože to je podle mě mazání medu kolem huby a pokrytectví.
    Tvá corvetta je velice zachovalá, vypadá opravdu moc pěkně. Recenze i fotky jsou taky na vysoké úrovni!
    Proto ode mne maximální počet bodů :yes:

Vette 13.07.2009  14:23

« Re: Ahoj

Dakujem za vysvetlenie. Roznumne a logicke vysvetlenie sa da vzdy normalne pochopit ;-)

"-- skrytý --" 24.07.2009  13:15

Parádní kompozice

Hlavně ta žlutá super ladí, super vozy a ženy :yes:

Vette 24.07.2009  14:40

« Re: Parádní kompozice

dakujem za pochvalu. To bola taka jedna narychlo a moc nepripravovana fotka. Som ale rad ze sa takto podarila :-)

"-- skrytý --" 26.07.2009  21:56

chrom a plameny

ahoj,mozno si to tu uz pisal,ale nece sa mi po tom patrat a tak cem sa opytat ci si nahodou nekupil mustanga cez inzerat ktory bol v chrom a plameny,lebo som tam taky asi presne isty ako mate vy

Vette 26.07.2009  22:05

« Re: chrom a plameny

nie, my sme ho brali z nemecka. Ten co bol v rovnakom case v CR bol starsi, V8 a bez koze. My sme hladali V6 a teraz v lete sa nam osvedcila ja ta bleda koza. Pri jazde bez strechy sa aspon tak nerozpali.

s-mike (RSKa) 08.08.2009  23:14

« sraz

jeste lepsi, nez ty tvoje dve nove oblepené spolecnice je ten oranzovej gril pod zadni kapotou!!! :yes: :yes:

Vette 08.08.2009  23:18

« Re: sraz

preto som ho tam dal ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 08.08.2009  23:29

« Re: sraz

vette - to Camaro úžasný,ten burnout do vzorku - 8 mm pecka :yes:,k dívkám se nevyjadřuji,páč bych dostal jednoho ,,backhanda,, >:-[]..jo a gril :yes: :yes: .Pěkná akcička!

Vette 08.08.2009  23:31

« US Cars Festival

ten burn out bol az na disk. Mam z toho aj videa. Spolu asi 280 fotiek. Toto bol len taky nahodny vyber.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 08.08.2009  23:33

« Re: US Cars Festival

vette - viděl jsem :-) ..tak ty fotky prskni třeba na www.ulozto.cz

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 09.08.2009  00:00

« Re: US Cars Festival

vette - ten Focus RS mě taky zajímá,máš bližší info?Co si o něm myslíš?

Vette 09.08.2009  00:06

« Re: Re: US Cars Festival

mal ceske SPZ, mne sa moc pacil. Ja som na Fordy.V reale bol krasy, aj ta farba je super.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 09.08.2009  00:11

« Re: Re: Re: US Cars Festival

vette - líbí se mi moc :yes:

Filip . 09.08.2009  08:43

« Re: Re: Re: Re: US Cars Festival

Tak to Cierne Camaro :yes: :yes: :yes: na Ameriky nie som vobec ale to Camaro je nadherne :yes: o Focuse nehovorim >:D

Vette 09.08.2009  10:12

« US Cars Festival - dalsie fotky

dalsie som pridal pod Mondeo, prekrocil som denny limit [odkaz]

foto element5

element5 09.08.2009  10:25

« Re: US Cars Festival - dalsie fotky

Tak to byla parádní akce, škoda, že jsem o ní nevěděl... ;-\

ROBERTOO 09.08.2009  16:09

« Re: Re: US Cars Festival - dalsie fotky

Vette,kde sa konal ten zraz?Vidím,že celkom hojná medzinárodná účasť.

Vette 09.08.2009  16:49

« Re: Re: Re: US Cars Festival - dalsie fotky

v madarskom Komarome, vraj bolo viac ako 1000 aut. Tu su este fotky co fotil kamarat

ROBERTOO 09.08.2009  17:15

« Re: Re: Re: Re: US Cars Festival - dalsie fotky

Na takúto akciu som vždy chcel ísť.Ale skorej ako účastník :-| :-) A nie je to ani ďaleko.Asi budem častejšie chodiť na Mustangclub a čítať news a stretká.
                                Tei fotky:Monstertrucky nemajú chybu.Chúďa Fiatka >:-[]

Čujo 10.08.2009  16:55

Komárom

zdravim :-) ...az na tu madarcinu tam bolo popi..* >:D na takejto big ekšn som bol prvy krat a budem na to veelmi dlho spominat :-) tie auta..zvuk V8 a vsetko naookolo to bolo nieco uzasne :yes: cestou tam som si vravel ze by bolo fajn stretnut cervenu vettu s oliverom..zastaneme na hraniciach a hľa to ma potesilo :-) :yes: este sa mi pacilo ako aku mali pohodu chlapici z mustangklubuslovkia :-) o kruteni paleni gum atd radsej pomlcim >:D ten chlapik na tom kombiku(neviem co to zac) sa tam pokusal o nemozne >:D osu urobil az ked to oprel o ten svah :yes:

Vette 10.08.2009  17:31

« Re: Komárom

na takych akciach je vzdy super. Behat a pozerat auta uz moc nevladzem a tiez som tie auta skor vsetky videl. Chodim tam uz hlavne koli velkej skupine vybornych kamaratov, s ktorymi sa na takychto akciach stretavame. Je to uplne prefektne a vzdy sa na to velmi tesim. Vase ranne stretnutie ma velmi prekvapilo, to som ani necakal ze tam budete aj vy dvaja :-)

"-- skrytý --" 11.08.2009  09:54

« Re: Re: Komárom

súhlasím s čujom , bola to parádna akcia . Bratislavske mustangy boli BEST :-) :-) :-) Teším sa na buduci rok

foto LuboshGT-RS-Kaa-

LuboshGT (RS Kaa) 13.08.2009  23:46

Grossglockner v Impreze

Pridal som k sebe do recenzie fotky, video aj popis cesty z minulotyzdnovych Alp ;-) Dajme ale pripadne aj to stretko, nech prstom na mape nakreslim, pripadne ukazem dalsie foto.

Ak mozem odporucit - radsej toto ako Chorvatsko...

Vette 14.08.2009  07:18

Viac info na [odkaz]

II. FordClub.sk Stretnutie na Bukovej

termin: 29-30.08.2009
    miesto: Buková
    predpokladany pocet ludi : 56 - (*zatial prihlasenych)

PROGRAM STRETNUTIA :

SOBOTA 29.08.2009

- od 10,00 príchod
    - 13,00 začiatok
    - stavanie stanov, príprava na opekanie, fotenie, lepenie nálepiek a podobné aktivity ako obdivovanie susedoveho Forda Smile
    - 16,00 opekanie a spoznavanie sa, kúpanie, voľný program ...
    - 24,00 koniec dňa

NEDEĽA 30.08.2009

- 8,00 - 10,00 spoločné raňajky
    - od 10,00 balenie a lúčenie sa

ps.: k dostaniu budú zrazové nálepky ako aj nálepky klubu

UPOZORNENIE : zoberte si stany, aby ste mali čo stavať keď prespíte a aj keď nebudete spať tak kempingové stoličky ak teda budete sedieť Smile a ak by niekto nespal a ani nesedel tak sa zastavte aspoň na jedno pivo na stojáka Smile

"-- skrytý --" 20.09.2009  22:05

krása

Jedna z nekrásnějších modelů corvetty, mám taky takovou ale v měřítku 1:18 jinak ale uplůně stejnou akorát zelenou. Chválím.

foto dalik944

dalik944 21.09.2009  12:30

Fakt paráda

3x10. Pro mě nejhezčí corvette co se kdy dělala. Ani ty před tím ani ty potom se mi tak nelíbí. A i nejlepší barva.

foto Bender-B-Rodriguez

Bender B. Rodriguez 08.10.2009  21:36

palubna doska

v tomto su podobne pristroje a ukazovatele ako jedny retro, co boli v planet express ship. len zariadenie v strede nie je dostatocne flexibilne. nevie spravit bananove daiquiri. vyvoj je nezadrzatelny...

"-- skrytý --" 13.10.2009  01:43

CORVETTE NA VÍKEND ZA HUBIČKU

Chlapi mrkněte na www.KodiaQ.cz tam si Corvettu můžete půjčit na víkend skoro zadarmo..já už se o to snažím >:D

Vette 13.10.2009  22:20

« Re: CORVETTE NA VÍKEND ZA HUBIČKU

zaujimavy pokus o reklamu ale pre mna to urcite nieje. Nastastie mam kamaratov vdaka ktorym som uz mal moznost C6 viac krat vyskusat. A ten system drazby ktory tam je ma vobec neoslovil :no:

"-- skrytý --" 19.10.2009  16:20

Nazdaaaaaaaaaaar chcem len ouznamit ze som pridal vito sem na MACZ ale to uz bolo davnejsie a kedze som nemal fotky tak som ho skryl a teraz mi ho nechce dat medzi novacikov a tak nikto o nom neve >:D tak ty uz vies >:D

"-- skrytý --" 11.12.2009  23:46

V pondělí jsem v Bratislavě

[potlačený obsah - obsah příspěvku zásadním způsobem odporuje pravidlům použití a byl administrátory potlačen]

Vette 12.12.2009  02:47

« Re: V pondělí jsem v Bratislavě

super, uz sa tesim. Program este neviem, ale pokusim sa s tebou stretnut >:D

foto borovicka-pivo-ako-je-tu-zivo

borovička pivo ako je tu živo 12.12.2009  10:29

« Re: Re: V pondělí jsem v Bratislavě

neuveriteľné ale v pondelok som v BA aj ja, akurát od 18tej mám akciu, takže dovtedy free

Vette 12.12.2009  11:03

« Re: Re: Re: V pondělí jsem v Bratislavě

Super, mas spravu cez FB.

"-- skrytý --" 14.12.2009  20:08

« Re: V pondělí jsem v Bratislavě

Vette 14.12.2009  20:15

« Re: Re: V pondělí jsem v Bratislavě

co sa stalo? asi si to auto chceli poobzerat ;-) Som velmi rad ze sa nam podarilo to stretniutie. Skoda ze som namal viac casu. oslende 2 hodiny preklikavam fotky a ocumujem tu nadheru. Konfigurator som hned zavrel, zbytocne ma to len rozladilo :)))) Este stastie ze to kombi sa dost podoba na Mondeo ;-) Prajem vela stastnych kilometrov :-)

"-- skrytý --" 14.12.2009  20:31

« Re: Re: Re: V pondělí jsem v Bratislavě

Vette 14.12.2009  20:52

« Re: Re: Re: Re: V pondělí jsem v Bratislavě

este ze mas priatela na telefone :-) Daj potom vediet a nieco dohodneme.

"-- skrytý --" 14.12.2009  21:03

« Re: Re: Re: Re: Re: V pondělí jsem v Bratislavě

Vette 03.01.2010  22:55

Novorocne video

Tak konecne je spracovane cele video z nasej novorocnej jazdy :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 03.01.2010  23:06

« Re: Novorocne video

oliver - oni zavřeli kvůli vám Bratislavu?Ptám se,že tam nebyl skoro žádný provoz >:-[] .

Tam byl ten skvost Eleonora?

Jinak stylová hudba,pěkný video,ale nej bylo to pálení gum :yes:

ZonixX 03.01.2010  23:23

« Re: Re: Novorocne video

vette - nadherne video!! a ta 1967 s Cobrou, jednym slovom krasa ;-)

Vette 03.01.2010  23:28

« Re: Re: Novorocne video

Bratislavu nezavreli :-) Eleonor teraz nebola, caka v dielni na novy a silnejsi motor. To palenie bolo super, skoda ze sa nepodarilo natocit ako sa tam tocila cervena vette

foto Martin911Turbo

Martin911Turbo 04.01.2010  11:00

« Re: Novorocne video

Moc pěkné video, přítulka byla pryč z Mustangů a já ze staré 911 Targy ;-)

ROBERTOO 15.01.2010  20:23

« Re: Re: Novorocne video

Pekné video.Hudba skvelá.Štýlová.Len niekedy by som viac uvítal zvuk áut ako hudbu :-) Ale bolo to vynahradené :-!

FRPE 15.01.2010  16:41

Nějak se nám tady kouří ...

Zdarec Vettino - vítám tě zpět v Topce kam dle mě patříš ... :yes:

PS : Teda tvoje auto ... ;-)

Vette 15.01.2010  22:29

« Re: Nějak se nám tady kouří ...

dakujem :)aj mne sa zdala ta fotka v TOP10 nejak znama. Uz som zi zvykol ze sa tu dlho neohrejem :-)

FRPE 15.01.2010  22:35

« Re: Re: Nějak se nám tady kouří ...

Já na to taky pr.dím, schoval jsem Cupru a vypustil koně ... líbí se ti? ;-) >:D

Vette 15.01.2010  23:06

« Re: Re: Re: Nějak se nám tady kouří ...

super, len co hovori na nadpis pri aute tvoja manzelka? :-)

FRPE 15.01.2010  23:09

« Re: Re: Re: Re: Nějak se nám tady kouří ...

Manželka už dohovorila - rozvádím se

Vette 15.01.2010  23:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Nějak se nám tady kouří ...

pri tebe ale clovek nevie co je myslis vazne a co nie ;-)

Vette 15.01.2010  22:31

Corvette C4 ZR1 vs. Porsche a Mercedes DTM :)

Corvette ZR1 vs. Porsche Club Salzburgring
    Corvette ZR1 vs. Kbaumi vs. DTM Mercedes Touristenfahrten

FRPE 16.01.2010  01:19

Copak bude zítra dobrého k obědu Vette?

Teda vlastně dnes. Copak paní tvoje chystá? tipuji to na nějakou krůtu, nebo husu a zelíčko a knedlíček? Ptám se proto abych tam nejel na oběd takovou dálku a Vy jste zrovna nedělali škubánky s mákem ... ;-) >:D >:D

Vette 16.01.2010  08:44

« Re: Copak bude zítra dobrého k obědu Vette?

to teraz neviem,ale ona ma vzdy niecim dobrym prekvapi. Nemusis sa bat ze by si chodil zbytocne :-)

FRPE 16.01.2010  10:51

« Re: Re: Copak bude zítra dobrého k obědu Vette?

No abych tam nepřijel a nepodával se párek s hočicí a rohlíkem - toto si umím uvařit i sám ... >:D ;-)

ROBERTOO 16.01.2010  10:53

Otázka

Kde zmizlo Jporove AMG?

FRPE 16.01.2010  10:57

« Re: Otázka

Splašili se mě koně a on měl strach, že mu kopyty poškodí lak na AMG ... ;-) >:D

Teď vážně - zmizel Jpor, Nasta, Fefe, Moj z topky, jelikož se zde říká že byli zajedničkováni uživatelem s Ibizou - ale jak jsem koupil tak prodávám, nevím zda to takhle opravdu je. ;-)

Vette 16.01.2010  11:20

« Re: Re: Otázka

asi tak. Predpokladam, ze namiesto 3x10b im dal omylom 3x1b a vsetko sa zase napravi. Uzijem si zatial TOP10 a potom sa vratim kam patrim :-) Su tu auta a recenzie ktore su uricte lepsieako moja preto si tu lepsiu poziciu zasluzia.

FRPE 16.01.2010  11:29

« Re: Re: Re: Otázka

Nene Vette - ty tu zůstaneš a já své koně zaženu zase na 13x místo, nebo kde jsem byl původně ... >:D

Já už asi vím kdo je onen uživatel ... :-!

ROBERTOO 16.01.2010  11:30

« Re: Re: Otázka

Jeden užívateľ by ich takto nepotopil...

ROBERTOO 16.01.2010  11:34

« Re: Re: Re: Otázka

Toto je divné.Dal som vyhľadať Jpora podľa auta,takže som zadal Mercedes-Benz a E55 AMG.Nenašlo.Myslel som,že z MACZ odišiel.Až teraz som dal vyhľadať len E-classe a našlo ;-\

FRPE 16.01.2010  11:37

« Re: Re: Re: Re: Otázka

Robertoo - hodnotím že hledáš kamarádovo MB ale nemůžu se nezeptat, proč ty sem nedáš svojí recenzi na své auto? :-O

ROBERTOO 16.01.2010  12:25

« Re: Re: Re: Re: Re: Otázka

Vlastné auto nie je a písať sem recenziu na autá,ktoré máme doma,ale nie sú moje,nejdem.Sú tu síce aj také recenzie,ale nejdem sa k nim pridávať ;-)

FRPE 16.01.2010  17:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka

No hele tak jí napiš mě na Alteu ... ;-)

Pánové bylo som u Vetteho na obědě, před chvílí se vrátil zpět do Plzně. Chlapi já čekal čím mě můj slovenský bratko uctí a víte jak to dopadlo? 8-s

Přijedu k nim do dědiny, na smluveném místě měl být Vette, nikde nikdo. Čekám asi 20min a pak na Babetě přijel jeho strýko a a hovorí, Frpe - pojeď za mnou. Přijeli jsme do KFC kde seděl Vette s manželkou, objednal Hot Tvings a chvíli jsme pokecali a já s pálivou hub.ou jel zase domů .... ;-\

Přitom jsem se těšil na klasické slovenské jídlo, pohostinou domáctnost, jeho hezký auto a skutečnost? Ještě v tom KFC jsem to musel z posledních svých peňažek zaplatit ... :no:

PS : Vettko - sorry ... :yes: ;-)

Vette 16.01.2010  19:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka

>:D >:D >:D >:D
                  no nazdar FRPE :-) tu Vette-manzelka :-) no tak u nas KFC ze vubec nefici ;-) dnes sme boli vynimocne v restike,lebo muj bracha mal narodky. Ale zato ked sa zastavis zajtra, tak ta bude cakat taky dobry gulasik s knedlou a ze si to ty, tak ti upecem taku super dobru strudlu.....

Chces aj jedalnicek na cely dalsi tyzden? >:D

FRPE 11.02.2010  16:31

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otázka

manželko Vetteho - velká omluva ale já to čtu až nyní ... 8-s

no napísajte aká sa budú variť jedla ... :-! ;-)

FRPE 10.02.2010  12:21

Vítej Vette zase v topce!

Ahoja chlape!

Tak se zase v topce kouří od tvých prokluzujících pneu ... ;-)

foto ZiP2150

ZiP2150 24.03.2010  09:14

Vette, čauko

A sme tu znova, spolu, Slovensko ;-) Som otverený každému stretnutiu počas pekného víkendu, ak sa dohodneme na adekvátnom mieste a čo i len symbolickom počte... čakám na odpoveď :-)

ROBERTOO 16.04.2010  12:30

Vette na ABA

Bol som včera pozrieť na autosalóne a zavítal som aj k vášmu stánočku.Pekného máš Mustanga...Kolesá vyzerajú zaujímavo.Vedľa stál starý model(aspoň sa mi zdá),ktorý mal podobné,resp. rovnaké,je tak?Pekné kúsky ste tam mali.Hlavne ten Fastback z 1969.Ten bol ozaj krásny.

foto Subaru4ever

Subaru4ever 25.04.2010  00:28

Nožky a barely

Ale ale >:-[] , copak to tam je v té Corvetě za řidičku ??? :-)

Je vidět, že je teprve jaro a nožky ještě nejsou řádně opáleny. Ale v kombinaci s pneumatikou šíře barelu a elegantním bokem Vetty jim to tam moc sluší :-) ;-)

Vette 25.04.2010  09:35

« Re: Nožky a barely

;-) to by som rad vedel aj ja :-!

foto element5

element5 25.04.2010  09:53

« Re: Re: Nožky a barely

To nejsou tvoje nohy? :-O V tom případě naši dnešní schůzku ruším >:D

Vette 25.04.2010  12:46

« Re: Re: Re: Nožky a barely

zial moje nohy to neboli. A kedze manzelka v tom case bola prec, nemam sajnu koho nohy tam su odfotene ;-)

foto Subaru4ever

Subaru4ever 25.04.2010  12:53

« Re: Re: Re: Re: Nožky a barely

Tak to máš velikou smůlu, že tam ty nohy byly >:D >:-[]

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 09.05.2010  23:49

Kde a kdo to fotil?

...velmi dobré fotky Olivere! :yes: :yes:

Vette 09.05.2010  23:52

autorom je tvorca naseho kalendara na rok 2010. www.pppa.sk
      Fotene to bolo v Bratislave ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 10.05.2010  00:08

« Re: Re: Kde a kdo to fotil?

vette - pozdravuj ho ;-) A kde sehnal moře? >:D

foto Co-pilot

Co-pilot 10.05.2010  00:21

« Re: Kde a kdo to fotil?

Vette - Ahoj Olivere, fotky jsou parádní. ;-)

Mojito - Jestli to bolo fotene v Bratislavě, tak to bude určitě Gabčíkovo. To je takové "slovenské moře". :-) Jen nevím, odkud Oliver "dovezl" ty vlny. :-O >:D

s-mike (RSKa) 10.05.2010  15:42

« Re: Kde a kdo to fotil?

tahle fotka se mi libi nejvic[odkaz]

je v ni cosi jako muzska nalehavost a potreba ve velmi surové podobe.. :-)

"-- skrytý --" 23.05.2010  16:22

Dobrý pan Vette máte krásný kočkolap. Což dosvědčuje tolik krásných slečen ve Vaši galerii. Nechcete mě někdy svést :-)

Vette 03.08.2010  21:43

Corvette zraz Trencin 31.7.2010

Konecne sa mi podarilo zorganizovat prve stretnutie Corvette na Slovenku. Akcia mala uspech, v Trencine na letisku sa stretlo 21 krasnych Corvette. Zastupene boli vsetky generacie od C2 az po poslednu Z06. Ako bonus som sa odviezol na najsilnejsej Corvette v Europe. Krasna C3 ma vykon 1200koni, zrychlenie z 0 na 100 je za 1,8 sekundy. 1/4 mile zvladne za 8,9 sekundy s maximalnov 249km/h na konci tejto kratkej drahe. TA jazda bola zazitok, na ktory nazabudnem :-)

foto jakobz

jakobz 03.08.2010  21:56

« Re: Corvette zraz Trencin 31.7.2010

Bola to veľmi dobrá akcia - gratulujem k organizácii. Mustangy aj Corvetty boli parádne. No a tá 1200koňová na tých šprintoch namala chybu :yes:

Vette 03.08.2010  22:03

« Re: Re: Corvette zraz Trencin 31.7.2010

to zrychlenie sa neda popisat :-) Nevedel som ci sa mam strachotav alebo radovat ked sme sa rozbehli :-)

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 04.08.2010  17:11

« Re: Re: Re: Corvette zraz Trencin 31.7.2010

musim ti rict olivere ze pekne dcerky se ti sapou po aute :-! :yes:

foto Patrik145

Patrik145 22.11.2010  00:47

C3

Uz sa tesim na recenziu C3ky :-)

jmurjr (H22A7) 22.11.2010  22:45

« Re: C3

skoro bez povsimnutia... ale v piatok, v piatok sa pridem pozret. predpokladam, ze na smarte >:D