Škoda Superb (2003)

10.4.2008

Jedná se o Škodu Superb, po úmrtí naší bývalé mnou nikdy v budoucnu nezapomenutelné Oktávky jsme byli opět postavení před dlouhé a složité rozhodováni…

Škoda Superb (TurboKluk(smazat hodnoceni))

Roman30 14.04.2008  09:30

Recenzia

Skúšal si ju čítať po sebe? No neviem ale dvakrát to isté. ;-\

Deutscher 14.04.2008  17:31

sorry

no prepáč kámo, ale neviem čo sa ti nepáči na mojich fotkách... ja som ti dal čistých 10 bodov, tak som zvedavý ako sa zachováš ;-\

"-- skrytý --" 14.04.2008  19:41

310Nm?????

Nevim jak jsi na to prisel ale ten tvuj superb ma ,,pouze,,285Nm ;-)

jmurjr (H22A7) 14.04.2008  19:55

« Re: 310Nm?????

no, mne sa zda, ze 1.9TDI malo tych 310nm. ved aj veselyt ich ma.

Ronnyp (RSKa) 14.04.2008  20:04

« Re: Re: 310Nm?????

no co ja vim tak se mi zda ze tam je stejnej motor jako ma fabia RS a to je 96kW 310Nm!!!drive se daval i do octavii i passatu!!!

TurboKluk(smazat hodnoceni) 14.04.2008  20:29

« Re: Re: Re: 310Nm?????

Jo mate pravdu motor v našem superbu ma skutečně 285Nm, 310Nm ma verze s automatickou převodovkou, teoreticky.

Ronnyp (RSKa) 14.04.2008  20:31

« Re: Re: Re: Re: 310Nm?????

s tim automatem to podle me nemusi byt pravda

PeT-a (RSKa) 14.04.2008  20:52

« Re: Re: Re: Re: Re: 310Nm?????

Nemá náhodou Tiptronic snížený točivý moment na 285Nm?? A manuál 310 Nm stejně jako Fabia RS??...

jmurjr (H22A7) 14.04.2008  21:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: 310Nm?????

s touto verziou suhlasim. :yes:
                asi je najpravdepodobnejsia.

kewlarsiet 14.04.2008  22:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 310Nm?????

Aj verzia s manualom ma len 285 Nm krutiaci moment. ;-)

Deutscher 15.04.2008  12:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 310Nm?????

no teraz už vážne neviem. ja mám 2.0TDI a tam je 320 Nm. 1.9 s automatom na tých 285, ale koľko má manuál?!?! neviem, ale keď to bude 310Nm tak potom prečo má 2.0 iba 320Nm.... ???

kewlarsiet 15.04.2008  14:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 310Nm?????

1.9 TDi 130PS robili s 310Nm a 6kvalt. Do Superbu ale montovali tento motor s 5kvaltom a s krutiacim momentom 285Nm. 2.0 TDI-PD ma 140PS a 320Nm+6kvalt. Aj nova generacia TDI-CR ma 140PS a 320Nm. Takze tak. :-|

Ronnyp (RSKa) 15.04.2008  15:57

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 310Nm?????

tak to by pak vsechno vysvetlovalo!!!ale nechapu proc v passatovi je ta 96kW verze s 6ti stupnouvym manualem a 310Nm!!!

"-- skrytý --" 15.04.2008  17:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 310Nm?????

Predevsim si myslim ze je to pouze marketingovy tah.Ten motor snese podstatne vic.Delal se i se 110kW a 350Nm napr seat leon cupra.Vemte si jak by to vypadalo v ceniku:
                          Superb 1.9 Tdi 310Nm bla bla.....850000Kc
                          Superb 2.5 Tdi 310Nm bla bla ....1200000Kc
                          tak to snizi na 285Nm aspon na papire ve skutecnosti je to urcite jinak.

"-- skrytý --" 15.04.2008  19:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 310Nm?????

110 kW TDI měl 320 Nm.

Když mluvíš o tom, že ten motor snese podstatně víc... Nesnese. Různé výkonové verze TDI se od sebe konstrukčně odlišují. Např. 74 kW TDI a 96 kW TDI v žádném případě nejsou stejné motory.

110 kW TDI má oproti 96 kW TDI sice jen o 10 Nm větší točivý moment, má ale úplně jiné turbodmychadlo (Garrett GT1749VB), zesílená ložiska pohyblivých součástí, písty z jiné slitiny, větší mezichladič stlačeného vzduchu a větší chladič oleje. Obdobné rozdíly jsou i mezi ostatními výkonovými variantami.

V Superbu byl ten motor ultumen na 285 Nm kvůli 5tistupňové převodovce, která není stavěná na 310 Nm.

kewlarsiet 16.04.2008  12:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 310Nm?????

Co viac dodat... :-) tak to proste je. :yes:

Kubyyyk 16.04.2008  12:45

Úpravy

DECENTNÍ KŘIDÉLKO??????????????
    Tím to auto uplně zabiješ!!! Spíš si sundej ty čevenomodrý plastový podložky pro SPZ, to vypadá blbě!!!
    Jinak superb good

TurboKluk(smazat hodnoceni) 16.04.2008  13:53

« Re: Úpravy

Neboj nic ve stylu WRC tam dávat nebudu ale něco aby to oživilo ten na mě moc jednoduchy zadek možna bude stažit jen nějáka lišta na víko kufru

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 16.04.2008  16:16

Super Superb...

feferonka(manželka 'superba') - 8-10-10 a jak dokončíš úpravy, máš u nás 10 ;-) toto auti si to zaslouží...

TurboKluk(smazat hodnoceni) 22.04.2008  18:46

luaksh99

Tento prizpěvek jsem psal uživateli lukash99, zde ho umistuji jen pro větší publicitu.
    Jsme velmi zklamán tvým jednaním a tvou neobjektivitou, byl bych rad kdyby jsi mi radši už nic nikdy nehodnotil.
    Nechapu tve jednani, aby ostatní věděli proc te tady napadám tak zde prepisu nasi komunikaci.

Předmět: Fotky
    Adresát: lukash99
    Datum: odeslání: 2008-04-21 18:32:34 | přečteno: 2008-04-22 13:30:36
    Zpráva: Prosim te mohl bys mi napsat co ti v mych fotkach chybi abych mel za deset

Předmět: Re: Fotky
    Autor: lukash99
    Datum: odeslání: 2008-04-22 13:31:05 | přečtení: 2008-04-22 18:32:15
    Zpráva: no kamo nic. povedz co ti chyba na mojich a budeme to mat obaja za 10...

Deutscher 23.04.2008  19:13

tak máš to za 10.... ale či mi to ty vrátiš ta kto mi je jedno >:D maj sa

TurboKluk(smazat hodnoceni) 23.04.2008  21:15

« Re: 10

Z budes mit foto za 10 rad ti ty body dám, sorry za tu aferu ale ne to oplaceni jseem fakt haklivy.
      Zkus tam nafotit nejake pekne fotky u lesa na louce ne letišti nebo tak, něco kde to auto pěkně vynikne třeba při zapadu slunce nějkauo tu romantiku. >:D >:D >:D

Deutscher 24.04.2008  14:06

« Re: Re: 10

no dobre. a co ma superb hladat v lese??? nechcem vyrivat, to je iba tak...

Roman30 25.04.2008  10:11

Vidím že sa to tu pomenilo k lepšiemu a fotiek riadne pribudlo.

foto mate59

mate59 02.05.2008  19:20

máma

Všetko pekné,prepracované,myslím, že maminka /ak to skutočne písala ona/ tomu dala korunu. :-) :-)

"-- skrytý --" 02.05.2008  22:35

Dal

Sem tip na nejlepší recenzi ;-) :-) .

"-- skrytý --" 02.05.2008  22:36

« Re: Dal

BTW - Zavazadlovej prostor má 480 l ;-) .

foto pedro26

pedro26 04.05.2008  18:58

Čištění kol

Nevím jestli je přípravek na sporáky úplně TOP možnost, jak čistit disky :-) Určitě to nezkoušej na úžasný, co chceš koupit. Doporučuju prostředek od Sonaxu na čištění těchhle nečistot. Nedávno jsem čistil Octuši po podzimu a zimě od asfaltu, oleje a jinech sr..ek. Byla od toho chuděra úplně cela. Postříkal jsem třeba dveře, nechal 2-3 minuty působit a po dveřích se začalo roztýkat rozpuštěných svinstvo ( hroznej pohled ). Jen sem setřel a hotovo. Cena asi 160,-

TurboKluk(smazat hodnoceni) 04.05.2008  22:59

« Re: Čištění kol

Jasne na ty klasicke bez barvy by to nemelo pusobit něják špatně ale ne ty nove bych to asi nezkousel, to mas pravdu.
      NAhosou minuly tyden jsem byl v obchode a meli tam nejakou sadu od Sheronu tak jsem ji zkusil a celkem fungovala a možna i lip než ta do kuchyně ale pravda že ja na tech kolech jeste žádnou zažranou špínu neměl pač auto myju každy tyden, někdy i dvakrát podle nálady a zhruba jednou měsíčně jde vosk a do myček už nejezdím páč je to dobre tak na zničení laku nic víc.

TurboSlečna 06.05.2008  08:40

Folie na okna

Schvaluju ti tmavé folie na okna, vypadá to dost good ;-)

"-- skrytý --" 06.05.2008  18:07

« Re: Folie na okna

A kola,světla ? ;-\ :-)

"-- skrytý --" 06.05.2008  18:06

Návrh

Dotze ( Ty maj alespoň 18 nebo 19 palců ne ? ) tam dej i fólie tam dej ;-) . Ale ty pofaceliftový světla nevim no připomíná mi to Fabii po faceliftu takže podle mě spíš ne :-) . Jo a ještě navrhuju dát dozadu nějakej decentní spoiler ideální by byl ten z OIIRS ;-) :-! . Já bych to udělal takhle :-) ;-) . Jo a ještě jedna připomínka ty černý lišty na dveřích a nanáraznících bych nechal nalakovat do barvy auta a na ty lišty bych dal chrom lištu ;-) . Tady máš odkaz jak to vypadá :[odkaz]
    Bohužel tady je to vidět jenom na tý černý barvě takže nevim jak by to vypadalo v kombinaci s tvojí stříbrnou ;-\ . Tady máš ještě jeden odkaz kde ta lišta sice neni v barvě auta ale s tou chrom lištou ;-) : [odkaz] myslim si že to vypadá docela dobře ;-) :yes: . To by asi bylo vše >:D :-) .

"-- skrytý --" 06.05.2008  19:20

« Re: Návrh

A ještě sem zapomněl na chiptuzing doufám že ho taky provedeš ;-) Minimálně na max. >:D :-!

"-- skrytý --" 06.05.2008  19:30

Jaká

Že to je výbava ? Classic pravděpodobně . Newym proč jste si nekoupili Elegance :-! daj se sehnat docela levný viz :[odkaz] >:D

"-- skrytý --" 06.05.2008  19:36

Tehle interiér je krásnej : [odkaz]

"-- skrytý --" 06.05.2008  19:36

« Re: Interiér

"-- skrytý --" 06.05.2008  19:38

« Re: Re: Interiér

Dekor - Pravý dřevo,béžový kožený potahy,automat,multi.volant prostě nádhera ale ta béžová by se asi dost rychle zasvinila ;-\ >:D 8-s .

TurboKluk(smazat hodnoceni) 07.05.2008  07:09

« Re: Re: Re: Interiér

Ja jsem spiše sporvne založen takže dřevo nechávám na auta typu 300koni a 2,5tuny co umi jet jen rovně, bohužel superb se jim blíží.
          K těm kolum, původni myšlenka byla 17 ale po hledani pneu asi dam 18 a 225/40/18, Ale newim ted jsem byl v ostrave na autosalonu a ty doty tam byly na bmw a moc mi tam nesedely uvidim mam vice favoritu asi je tu přidám, jinak folie jsou na 100procent jeste ale newim jestli tmavé nebo leske zrcadlovky.
          Aty lišty bych možna siš než do chromu dal na stříbrny mat.
          Jinak ty nabídky na sauto jsou trochu drahe na muj vkus. A s twema svetlama taky newim mi se libi tyhle ale miminka by dozadu chtela CEČKA.

"-- skrytý --" 07.05.2008  13:33

« Re: Re: Re: Re: Interiér

K těm fóliím : Určitě tam dej tmavý líp to vypadá ;-) . Když tam dáš ty pofaceliftový světla tak se nebudu zlobit ale lepší jsou ty co tam máš teďka ;-).

"-- skrytý --" 07.05.2008  13:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Interiér

A jak je to přesně s tou Anglií ? :-) Já řikám ne ale je to na tobě ;-) :-) .

TurboKluk(smazat hodnoceni) 07.05.2008  14:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Interiér

No turboslečně se taky ty světla moc nelibi tak uvidim.
                A na co říkáš ne?
                Chtel bych jet do anglie asi tak na 3 měsíce vydělat nějáke slušnější prachy. Páč tady jako student s gymplem seženu tak praci dělnika nebo řidiče za ani ne 10 tisic čistého a tam mam nějakych 50 000 mimus ubytovani a dalsi živitni naklady a hlabně tam mam jako velke plus ten jazyk.

"-- skrytý --" 07.05.2008  14:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Interiér

Tak to ti schvaluju >:D ;-) . Já si myslel že to bude na dýl ;-) . Superba tak asi nevezeš co ? Nebo jo ? A jestli jo tak doufám že budou aktualizace ;-) :-) .

"-- skrytý --" 07.05.2008  14:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Interiér

A jo a co ten chiptuning ? Bude ? :-)

"-- skrytý --" 07.05.2008  15:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Interiér

Jo už jsem si všimnul v recenzi že bude >:D sem slepej >:D . A do tý Anglie jedeš sám jo ? :-)

TurboKluk(smazat hodnoceni) 07.05.2008  15:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Interiér

No chip bude urřo na tech 120kw ale prvni bude delat ty větší brzdy a jine disky a gumy asi nakonec 225/45/18, no a chip bude posledi uprava.
                        No zatim sám ale doufam ze az spritelkyni skonči škola tak za mnou prijede, sueprb tady zustava pro maminku

TurboKluk(smazat hodnoceni) 07.05.2008  15:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Interiér

spiš bych si tam koupil motorku a hlavne notebook

"-- skrytý --" 07.05.2008  15:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Interiér

Motorku ? Novou ? Jestli chceš nějakou lepší tak to bude stát docela dost si myslim ;-\ ;-) . Ale v Anglii to pravděpodobně bude levnější než tady :-) :-| .

Kubyyyk 07.05.2008  15:44

Na 3 měsíce do Anglie???

No nevím, to utratíš to stejný co vyděláš, možná vyděláš i míň. 3 měsíce ti moc nepomůžou!!!! :no:

TurboKluk(smazat hodnoceni) 07.05.2008  16:06

« Re: Na 3 měsíce do Anglie???

pěkný nazor jen newim s jakym výdělkem to počítač, mohl bys mi ho trochu osvětlit, rad bych se poucil, nemyslim to sarkasticky

Ondřej Šámal 07.05.2008  16:10

« Re: Re: Na 3 měsíce do Anglie???

Tak v Anglii se pohybují hodinový sazby kolem 8 liber, v Irsku je to lepší, tam v průměru 11 (v přepočtu). Být tebou, jel bych na delší dobu, za 3 měsíce si tak akorát vylepšíš jazyk. Mimochodem Irsko je lepší volba, lidi tam nejsou tak namyšlení, Čechy mají celkem rádi a hospody tam jsou bezkonkurenční ;-)

Kubyyyk 07.05.2008  16:30

« Re: Re: Na 3 měsíce do Anglie???

TurboKluk: V poho, já to neberu špatně :-)
        Ségra tam pracuje 3 roky a já tam chtěl za ní jet na 2 měsíce a říkala ať to nedělám že prodělám dost peněz. Práci ti nějak dobrou nedaj, plat budeš mít minimální. Strašný rance třeba v Londýně za autobus a ubytování stravování a podobně jsou tak˙ pálky ;-\

TurboKluk(smazat hodnoceni) 07.05.2008  21:33

« Re: Re: Na 3 měsíce do Anglie???

no o ten jazyk mi jde celkem dost jedu ted protoze v zari nebo rijnu jdu an vysku. A newim v irsku je celkem větší problem se domluvit s tim ejich prizvukem.

Ondřej Šámal 07.05.2008  21:38

« Re: Re: Re: Na 3 měsíce do Anglie???

Ono v Londýně to není o moc lepší, žije tam několik desítek, možná stovek národností a každá má svůj specifický akcent. Ono si stačí vyjet do nějaký dělnický čtvrti a budeš mít problémy se domluvit i s rodilým Anglánem, takže Irové budou v pohodě ;-)

TurboKluk(smazat hodnoceni) 07.05.2008  21:57

« Re: Re: Re: Re: Na 3 měsíce do Anglie???

No ted toho lituju pac mi prave prisdly nabidky a jednu praci z irska bych bral hned, * ze jsem si to nepripojistil za tech 200kc

Ondřej Šámal 07.05.2008  22:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Na 3 měsíce do Anglie???

Moje kamarádka tam dělala rok jako au-pair, její ségra tam žije už asi 3 roky a ani jedna si nestěžovala. podle mě je Anglie už moc přehlcená, takže se tam na cizince koukají s despektem. Irové mají taky podobnou náturu jako my, Češi, to by mohlo pomoct.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 07.05.2008  21:37

« Re: Re: Re: Na 3 měsíce do Anglie???

No newim ja počitam asi takhle zhruba 1600 liber cisteho mesicne -300liber za ubytovani, doprava newim snad 100liber a jidlo snad zbytek, tim padem mi zbyde 1000 liber, i kdyby mi zbylo 500liber tak jsem v plusu pac mi to zaplatilo tři mesíce jazykove školy.
          Budu rad za každe info třeba o výdajích

TurboKluk(smazat hodnoceni) 07.05.2008  16:09

takový pěkný golf a vy nehodnotíte, stydte se

"-- skrytý --" 10.05.2008  23:03

kola světla fólie

kola jsou nejhezčí DOTZ jsou to pusiny
    černýma fóliema se nikdy nic nezkazí
    a ty světla jsou lepší ty po faceliftu
    aspoň tak si to myslím já KUBAAS

TurboKluk(smazat hodnoceni) 10.05.2008  23:11

dík za nazor

"-- skrytý --" 11.05.2008  14:08

« Re: Re: kola světla fólie a Na 3 měsíce do Anglie

Ale mne sa viacej páčia tie čo sú na koktávke (asi len preto že je na nich logo :-| :-| :-| )ale tie DOTZ niesu zlé. A rozmery : veľké/vetšie R obrovské. Voľne preložené 315/30R20.
        Aspoň také by to chcelo. A tie svetlá, KUBAAS má pravdu. Môj oco bol v anglicku, ubyt. mal zadara, bývall s kolegami v rodinnom dome, celkom faj, z roboty a do roboty ich vozili, akurát si platil sravu, a jedna dôležitá vec (teda ak piješ >:D ) majú tam strašne drahé pivo. plechovka výde na cca.25 Kč. Tak veľa štastia >:-[] >:-[] >:-[]

foto Johny-Rico

Johny.Rico 13.05.2008  19:34

« Re: kola světla fólie

Přesně tak! Ikdyž ty kolka na Octavii jsou špicovní!!

TurboKluk(smazat hodnoceni) 13.05.2008  19:55

« Re: Re: kola světla fólie

dik za nazor

"-- skrytý --" 13.05.2008  19:59

« Re: Re: Re: kola světla fólie

Fólie? Proč ne, ale prosimtě ne na okna u řidiče. Z hlediska bezpečnosti je na neřízených křižovatkách lepší vidět na řidiče, kam se kouká.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 13.05.2008  20:04

« Re: Re: Re: Re: kola světla fólie

dobry postřeh ale tam je vidim celkem duležite pač mi tam včera bylo celkem horko.
            Ale vzhledem k tomu že jezdim i na motorce tak tvuj přízpěvek zcela chapu pač i když jsem na hlavni tak si vse hlidám.

"-- skrytý --" 13.05.2008  20:12

« Re: kola světla fólie

fólie bych nedával.Podle mě je řidič potřebuje jen ve dvou případech:

1) pokud má takovou masírku,že je mu už nepříjemné ža na něj každý čumí (do toho má Superb daleko)

2) pokud má nějakou plečku a stydí se za to,že je v ní vidět (do toho má Superb ještě dál).

Takže v tomhle případě jejich smysl nějak postrádám.
              Z hlediska designu je to věc vkusu,mě se to nelíbí,někomu se to líbí,těžko říct.Z hlediska bezpečnosti na silnicích je to katastrofa,když na křižovatce neni vidět na řidiče...stejně tak většina fólií trochu omezují i výhled ven. Podle mě fólie - :no:

Co se týče kol,tak bych doporučoval nějaký 18 se zatmaveným designem,nejlepší je taková ta kovově světlě černá...k stříbrné barvě auto by to krásně sedlo... :yes:

TurboKluk(smazat hodnoceni) 13.05.2008  20:17

« Re: Re: kola světla fólie

tak ja beru přínos folie designovy, v autě neni takové horko a do určité miry chrani interier a s tim vyhledem ze vnitř to neni zas tak špatne určitě jde o to jake folie volíš a jakou kvalitu.
                ted jeste u tech 18 ony bohužel nejsou na supa homologovane takže to je zas takove male minus jinak ceny pneu jsou u 17 nebo 18 takřka stejne ale v 18 je min vyběr

"-- skrytý --" 13.05.2008  20:34

« Re: Re: Re: kola světla fólie

jakože v techničáku neni alternativa na 18...? Aha,ale to je zvláštní,u tak velkýho auta.
                  Každopádně bych tohle neřešil,protože to nikdo řešit nebude... ;-) (to spíš budou policajti řešit ty fólie vepředu...).
                  Už jsem určitě osmnáctky na superbech viděl.Jinak já mam taky v TP ET45 a mam ET35 i jiný rozměr šířky ráfku(místo 7,5 mám 8)...tohle je podle mě uplně jedno.
                  Řiká se že jiný rozměr čehokoliv ničí díly na nápravě,ale to se řiká spíš proto,aby si lidi kupovali origo kola od výrobce...(samozřejmě pokud to neni nějaký extrém...)

TurboKluk(smazat hodnoceni) 13.05.2008  22:37

« Re: Re: Re: Re: kola světla fólie

Tak folie musi mit tmavost do určiteho procenta napsaneho v zakone

"-- skrytý --" 14.05.2008  09:04

« Re: Re: Re: Re: Re: kola světla fólie

Jojo, v tom máš pravdu, u nás není stanoveno kam se smí či nesmí dávat. Nicméně jakmile vyjedeš na západ, tak tě to policie přinutí sundat ze skel na předních dveřích (na západ od nás smí fólie být až od sloupku B dozadu, a já s tím plně souhlasím).

TurboKluk(smazat hodnoceni) 14.05.2008  09:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: kola světla fólie

no je to sice fajn ale pak už to nebude mit takový estetický učinek.

"-- skrytý --" 14.05.2008  09:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kola světla fólie

Mě akorát vadí, že není vidět na řidiče. Tady na Praze 6 se pohybuje i taková olivově zelená autoškolní oktávie se začerněnými okny odpředu až dozadu, a na tu jsem přímo alergický. Estetika u mě v tomhle případě nemá místo. Nicméně dokud to u nás bude povoleno, tak s tím nějak budu muset žít.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 14.05.2008  09:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kola světla fólie

Ja se ti nedivim a v autoškole by to opravdu nemělo co dělat, no zkusim si v nějakem editoru zatmavit jen zadni a pak cele a uvidim ale asi se priklonim k celemu

foto Special-line

Special-line 14.05.2008  09:26

« Re: Re: Re: Re: kola světla fólie

Já nevím, já bych byl s tou změnou ET opatrnej. Pak si pohneš s úhly rejdu a dost tím ovlivníš jízdní vlastnosti.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 14.05.2008  09:33

« Re: Re: Re: Re: Re: kola světla fólie

no a taky se bojiím yb se tam vlezly, to tekde pořadně naložím a pak to bude dřít aso to kaslu dám 17 vychazejizhruba 1500 na disk levněji a to už je dost

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 13.05.2008  14:27

Dotz

kup ty dotz ;-) jsou nezajimavejsi a budou se k supovi hodit(snad).a tipuju ze na dlouhe trate je sup a na sprinty golfík

David Silver 14.05.2008  17:39

světla facelift

Mě se líbějí, až na ten chrom tam přidanej :-!

"-- skrytý --" 14.05.2008  17:48

« Re: světla facelift

M2 SE NEL9B2J >:D >:D

TurboKluk(smazat hodnoceni) 14.05.2008  18:10

« Re: světla facelift

jakej chrom

David Silver 14.05.2008  18:55

« Re: Re: světla facelift

Ten chromový pás vedle světla ;-) na té fotce co tam máš ukázku těch světel :yes:

TurboKluk(smazat hodnoceni) 14.05.2008  19:14

« Re: Re: Re: světla facelift

JO UŽ VIM NO O TOM BYCH MOZNA DUMAL KDYBY BYL CERNY ALE DAT NA STRIBRNOU CHROM JE ZBYTEČNE

David Silver 14.05.2008  19:39

« Re: Re: Re: Re: světla facelift

tojn, já osobně nemám rád auta, která jsou "vyzdobená" chromem, ale je to machrování s tím že má člověk lepší verzi než doopravdy má, tedy napodobování...

"-- skrytý --" 14.05.2008  19:10

Dotz

Jsou prostě nejlepší :-! ;-) .

"-- skrytý --" 14.05.2008  19:39

Světla a kola

Tak ty faceliftované světla určitě nemají chybu a z těch kol bych váhal ale jestli chceš tak ti pošlu jedny fakt super za good cenu tak když tak napiš.

Deutscher 16.05.2008  15:07

kolesá

odkial mas tieto ponuky na disky. hod mi prosim wbovu stranku de to je. dakujeeeem

David Silver 16.05.2008  20:33

Dotz

Dneska na náměstí je měl někdo na Renaultu Laguně grandtour II před faceliftem já sjem čuměl. :yes: :yes: :yes: :-) Ale na Superbu budou lepší určo :-)

TurboKluk(smazat hodnoceni) 16.05.2008  22:31

« Dotz

někdo na MA je ma na outlanderu a vypadaji taky suprove a jeste jsem je videl na bmw, no tak teda běda jestli se nebudou libit když si je koupim

Ronnyp (RSKa) 16.05.2008  22:41

« Re: Dotz

jako kola sou to fakt pekne hned kdyz sem je videl poprve v casopise tak sem fakt slintal ale musim ti rict ze ted uz je ma fakt kazdej smoula!!!u nas na nich jezdi A5,passat B5,dalsi asi na 5 autech co se pohybuji asi v okruhu 20km sem je videl ;-\

"-- skrytý --" 16.05.2008  22:42

« Re: Re: Dotz

No a ?

Ronnyp (RSKa) 16.05.2008  22:49

« Re: Re: Re: Dotz

no a nic jen to ze to je hodne rozsirene uz!ja osobne bych chtel byt vice originalnejsi!ale to je jen nazor vkusu :-!

TurboKluk(smazat hodnoceni) 16.05.2008  23:02

« Re: Re: Re: Re: Dotz

no vkusu sice jo ale taky peněz a hlavne toho abych mel co pul roku nove abych byl origo.
              Jako jsou auta na ktere se hodi takže pasat audi sup a myslim že pokud v okruhu 20km jsou ty kola jen 5krat tak to neni zaa tak moc

Ronnyp (RSKa) 17.05.2008  13:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Dotz

no ale vem to ze jeste nejsou na trhu nejak dlouho!jak je to vubec dlouho?2 mesice?asi bych rekl ze jo co jsem je videl poprve v casopise!jako sou fakt pekne no to se musi uznat :-!

TurboKluk(smazat hodnoceni) 17.05.2008  16:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotz

ja si spiš řikam aby na superbu enbyly k smichu přece jenom jsou hodně sportvovni a sup celkem usedly

Ronnyp (RSKa) 17.05.2008  17:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotz

tak to si nemyslim ale ja osobne bych na superba volil nejake plnejsi :-!

TurboKluk(smazat hodnoceni) 17.05.2008  20:09

« Re: Dotz

nevim co jsou plnejsi ale hodily by se tam nějake s širšíma paprskama a třeba jen 4 nebo 5

Ronnyp (RSKa) 17.05.2008  20:11

« Re: Re: Dotz

no jasny tak sem to mel na mysli!dokonce sem se i po nich dival co by se tam hodilo!kolikatky mas v planu?17? vic bych asi nesel

TurboKluk(smazat hodnoceni) 17.05.2008  21:10

« Re: Re: Re: Dotz

Ja už uvažoval i o 18 ale pak jsem tu myšlenku opustil, protože za 1/homologovane jsou jen 17
                          2/Nejsem příznicec nizkoprofilových pneu
                          3/vychazeji min o 1500kč na jedno kole dráž.
                          4/vyběr pneu v rozmetru 225 r18 je celkem maly
                          Takže budou 17-ctky

David Silver 17.05.2008  16:11

No, zatim všechno jiné jak Superb >:D NEjblíž je asi to Báwo :yes:

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 18.05.2008  13:40

Sraz

Ostravsky mini sraz.24.5 16:00.bude to v Havířově na parkovisti u Slávie.na smapy.cz zadej Havířov,Mšststká sportovní hala a pod tím pak uvidis takovy velky parking tak tam ;-) jestli se na neco budes chtit zeptat tak u focusmana v diskuzi nebo mne na icq 427-444-579 ;-) .

Kubyyyk 20.05.2008  20:16

Čau bejku...

...k těm kolům. Dnes jasem viděl stejnýho Supa měl kola Dotz Mugello a byl BEST!!!!!!!!!

V tom konfigurátoru si je najdi a obuj jako 18 nebo 19 palců!!

TurboKluk(smazat hodnoceni) 21.05.2008  14:20

« Re: Čau bejku...

moc dik ale ja asi do 18 nepujdu
      Ale jak vidim tak jsou i v 17 a nevypadaji spatne, jeste se mi hodne libi aez phoenif, nebo aez phoenix dark

foto oco

oco 04.06.2008  11:55

nafta shell

Musím ti dát zapravdu, že nafta od shellu je tižší, kdysi sem tankoval u OMW a jak jsem jednou natankoval na shellce, tak už jen tam :-)

Roman30 04.07.2008  14:15

« Re: nafta shell

Ja tankujem naftu aj benzín iba na shellke. Len núdzovo na inej aj to len koľko treba a zbytok zase shell.

David Silver 04.07.2008  14:19

« Re: nafta shell

dneska jsme byli natankovat na Shellu V-power a přijeli jsme tam a všude cedule-Shell není >:D Tak jsme natankovali až při zpáteční cestě. Joo hold, jaký je zájem o autíčka tomu nestačí konkurovat dodávka benzínu >:-[]

Roman30 04.07.2008  14:20

« Re: Re: nafta shell

Tak tie prvé autíčka boli krajšie. :-)

David Silver 04.07.2008  14:24

« Re: Re: Re: nafta shell

mylsíš úplně první? ty co byly beze zvuku pouze na natahování? :-) no je fakt že se mi tyt ose zvukem zdají takový odbytější...

Roman30 04.07.2008  14:35

« Re: Re: Re: Re: nafta shell

Presne tie. Kľúčenky boli nic moc ale tieto autíčka sa mi ani nepáčia a ten zvuk, no neviem neviem.

Deutscher 07.07.2008  09:18

« Re: Re: Re: Re: Re: nafta shell

ja mám tiež tie prvé. ale veď na Shelkách ide hlavne o tie Smart Body. tiež musim uznať, že je tam veľmi kvalitná nafta aj benzín :yes: :yes: :yes:

David Silver 07.07.2008  10:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: nafta shell

no Smart body a jsou s nima problémy. tat'ka si je nechal zavést dal jim to aby mu objednali smart kartu a poslali poštou no a oni se na to vybodli a takovejch litrů jako bychom hodili z okna. Tak to ted'ka si nechává znova ale pošle to na Shell sám.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 07.07.2008  11:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nafta shell

nechapu ja mam ted docasnou kartu kde se mi pisou body litry a cislo faktury a pak prijde karta na kterou nam ji nabijiu

TurboKluk(smazat hodnoceni) 07.07.2008  11:32

CESTA DO CHORVATSKA

Jeli jsme přes slovensko madařsko,slovinskou to jen kousek a pouze cestou tam a potom chrvatsko.
    Newim kde bydliš ale pro nas je jizda po maděrské dálnici zbytečna my jedeme Žilina ,Bratislava a Maďarsko pouze po nezpoplatněných cestach dálnice je tam myslim pouze na Budapest.
    Cestou zpatky jsme se vyhýbali slovinsku takže jsme mohli jet asi 5km po dalnici ale souběžně s i vede rychlostka takže bylo zbytečšné si kupovat tu jejich vignetu ale nakonec jsme stejne zkoncili na dalnici pac ti tatari maji zelenyma cedulema znacene normalni cesty a modryma dalnice takže naopak.

Deutscher 07.07.2008  19:28

« Re: CESTA DO CHORVATSKA

presne tak.... tie tabule raz naštvali aj mňa a presne sa mi stalo, že som šiel popri diaľnici a MAL som aj vignetu

"-- skrytý --" 07.07.2008  16:36

XJ a Superb ve svatebním...

...pěkné foto :yes: Naše setkání v Kravařích bylo opravdu náhodné a oběma autům to na fotkách sluší (to tvoje bylo sice lépe umyto, ale na fotkách není rozdíl patrný). :-) Kdybys chtěl, můžeš mi poslat třeba 3 nejpovedenější fotky na xjadmin@auto.cz Ahoj a nechť Sup jezdí... :yes:

TurboKluk(smazat hodnoceni) 07.07.2008  16:57

« Re: XJ a Superb ve svatebním...

Bude ti stačit když je dám na 800*600 nebo chces plných pět mpx >:-[]
      celkem je tech fotek 12 každá ma 2,5mb pokud chces poslu ti je všechny, nemam s tim problem ;-)

"-- skrytý --" 07.07.2008  18:23

« Re: Re: XJ a Superb ve svatebním...

800x600 bude úplně dostačovat. Díky.

"-- skrytý --" 15.10.2008  15:42

hezká recenze

Ahoj, moc hezky napsaná recenze! Sice Superby moc nemusím (ale to je můj názor, neříkám, že je to špatný auto, vím že není, ale mým favoritem a tak trochu snem je Octavia II), ale tvůj text se mi vážně moc líbil a pak si mě skoro vyrazil překvapením dech odkazem na moje stránky, prima překvapení :-) Díky, za pochvalu! A přeju mnoho spokojených kilometrů!
    P.S. přinutil jsi mě se zde na auto.cz zaregistrovat, abych Ti mohl napsat ;-)

TurboSlečna 21.10.2008  20:19

Tak mě tu máš

Jsem tady :-)

TurboKluk(smazat hodnoceni) 21.10.2008  20:26

Pořád?

a

TurboKluk(smazat hodnoceni) 21.10.2008  20:30

Ja spiš jestli nebude lepší jit někam na chat pač ta reakce nejsou nejrychlejší

>:-[]

TurboKluk(smazat hodnoceni) 21.10.2008  20:30

« Re: Ja spiš jestli nebude lepší jit někam na chat pač ta reakce nejsou nejrychlejší

Nebo mě tak napodlo třeba icq?

TurboSlečna 21.10.2008  20:32

« Re: Re: Ja spiš jestli nebude lepší jit někam na chat pač ta reakce nejsou nejrychlejší

hej, to byl první můj nápad a tys mi napsal, že tady...tož kuram, kde jsme????

TurboSlečna 21.10.2008  20:31

tož tak kam???Blbý, že nemáš to icq!!!! ;-\

TurboKluk(smazat hodnoceni) 21.10.2008  20:33

taK ŽE JSI TO TY SI HO ZAPNU

TurboSlečna 21.10.2008  20:33

« Re: Re: Re: Ja spiš jestli nebude lepší jit někam na chat pač ta reakce nejsou nejrychlejší

Děkuji, to bys byl velice laskav :yes: :yes: :yes: >:D

Poustnik 05.11.2008  23:43

HELP! Dneska už žádné bodování neřeším!

Všichni, kdo dnes v noci chtějí ohledně tohoto problému něco vědět, ať se obrátí přímo na lampárnu!!!! Tam jim bude vše zodpovězeno!
    Jinak je 5 bodů za tohle auto dost málo, ale jsou horší věci na světě. Třeba nakažlivé nemoci. Ať slouží a nesouží. Hoj! :-)

foto kaaRS

kaaRS 07.11.2008  23:03

« Re: HELP! Dneska už žádné bodování neřeším!

No jisteeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!

TurboKluk(smazat hodnoceni) 11.11.2008  21:15

POLICIE 170KM/H

první všíchni řvou že policajti maji slabe fabia, pak dostanou oktavka sice v strašném zbarvení a pak řvou že jezdí rychle

marozKO 12.11.2008  12:06

SuperB

z diskuze u meho Fanouše:
    Clovece.. koukam na fotky.. uzasne.. musim si taky nekdy vyjet s Fanoušem a fotakem do prirody :). Skoda toho dieselu. I kdyz... doma mame taky OII s 2.0 TDi a clovek si na to zvykne, tak nevim. Necham si to jeste prolezet v hlave :).
    Mmx, co rikas na noveho SuperBa?.. podle me preskocili latku nastavenou timhle modelem a nastavili ji hoodne vysoko. Jediny jeho probloem je v tom, ze mu neslusi kazda barva. Ale to se da resit, ne?
    A prosimte.. nedavej tam zadny kridlo.. zkazis to ;)

TurboKluk(smazat hodnoceni) 12.11.2008  12:10

« Re: SuperB

křídlo ne jedně male lizatko přes kufr ale už i to zvažuju.
      Tak k novému superbu ai takhle už to neni vw ale audi- to mluví za vše a předek užasnej u napisu superb v švětlech mi kape slina interier--- bych tam i spal, jen ten zadek se mi nezdá.
      Co ten motor do superba? jaky bys doporučil

marozKO 12.11.2008  14:30

« Re: Re: SuperB

hmm.. koukam na to. S tema motorama to je skutecne mizerie. A jestli rikas, ze ta 1,8T je poruchova (pac tu bych si asi poridil, ale musel bych to nejdrive ridit), pak tam clovek skutecne asi moc na vyber nema. Pac ten dvoulitr, resp 6V jsou podle meho moc penez za malo muziky. Takze.. asi nemam alternativu :-(

TurboKluk(smazat hodnoceni) 12.11.2008  14:36

« Re: Re: Re: SuperB

Jo v oktavce ten motor byl užasny měl jsem h tak vím v pasatu a audi byl uloženy podel a jel jak pila a v superbu je u plně na .....
          Ja jen at si nemyslíš že taky miluju těžkou frakci ale na výběr nebylo
          A to nevíš kolik stoji na ty 6v rozvody

marozKO 12.11.2008  14:45

« Re: Re: Re: Re: SuperB

a kvuli cemu je ta 1.8T na h..?

TurboKluk(smazat hodnoceni) 12.11.2008  14:47

« Re: Re: Re: Re: Re: SuperB

je tam špatna elektornika pročti recenze zeptej v servise, pořád to hlasí chyby a pali to zapalovaci civky kdyby jen jednu za celou dobu ale je to celkem často

marozKO 12.11.2008  14:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: SuperB

mno, tak potom to je zle no.. skoda. Mas tam za 10.. ukecal jsi me :-) (a porid si toho novyho ;))

(mmx, kdyz jsme u toho hodnoceni. Ja osobne jsem se nikdy duvod hodnoceni jinych nedotazoval. A kdyz tak na to koukam.. cele mi to prijde vsechno jako desna fraska. Na co tu jem kdyz se tu s nim vseobecne tak kupci? Kdyz tu jsou lidi, kteri by ti za nizsi jak 10b nejradej utrhli hlavu? Prijde mi to smutne a osobne bych proste hodnoceni auta zrusil.)

TurboKluk(smazat hodnoceni) 12.11.2008  15:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SuperB

švohák je většinou klidny asi se špatně vyspal kvuli jedne hádce nezanevři na cele forum a pošli foto do soutěže, skopiruj tam jen odkaz fotky

marozKO 12.11.2008  15:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SuperB

ja nezaneviram na forum, ale na hodnoceni. Prijde mi to ulitle :-(
                    Jinak foto poslu vecer..

foto misi-ce

misi.ce 16.11.2008  23:31

pořádný auto

Bezvadná kytice >:D :yes: , "naše" nevěsty ví v čem se vézt :-) . Pěkná práce...

foto positivemind

positivemind 22.11.2008  11:48

Nedvěd? Tedy medvěd!

Kluku, ty jsi blázen! >:D chystáš se koupit Medvěda? Že jsi převlečen za medvěda? Nebo se chystáš uložit k zimnímu spánku?

TurboKluk(smazat hodnoceni) 22.11.2008  21:21

Ostraváci poraďte

Kde je nějaka pěkna plocha s asfaltem, kde by se dalo trochu zasmykovat ja mam pouze letiště ale asfalt je tam v strašném stavu a jinak se tam startuje na trávě a zapadnout nehodlám :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

TurboKluk(smazat hodnoceni) 23.11.2008  12:01

Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

TurboKluk(smazat hodnoceni) 23.11.2008  13:38

Ronnyp (RSKa) 23.11.2008  13:40

mam to asi 60km >:D

Poustnik 23.11.2008  13:46

« Re: Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

Já to mám 356 km. To je na americké poměry celkem okolí. Copa chceš???? >:D

TurboKluk(smazat hodnoceni) 23.11.2008  14:11

« Re: Re: Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

Aby mi tam někdo očihl opuštěnou část letiště mošnov v letě tam, jsou motokary a v zimně by tam mohl TK trenovat :yes: :yes: :yes:

Poustnik 23.11.2008  14:17

« Re: Re: Re: Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

Tak letiště neznám....A díky za fotku na titulce! Trénovat můžeš kdekoli, ne??? Zavři oči a Vrůůůůůůů!!!! ÍIIIIiii!!!! Vrm! Vrm!!! >:D

TurboKluk(smazat hodnoceni) 23.11.2008  14:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

NO je pravda že když jsem vezl Ts domu tak jsem to bral od pangejtu k pangejtu. A někde před tescem se mi smykovat nechce

Ronnyp (RSKa) 23.11.2008  19:24

« Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

tak dojed k nam u nas je velke parkoviste dnes sem tam chvilku byl

TurboKluk(smazat hodnoceni) 23.11.2008  20:20

« Re: Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

A to je kde???

Ronnyp (RSKa) 23.11.2008  20:58

« Re: Re: Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

je to v Bystřici pod Hostýnem [odkaz]%20pod%20host… tady mas mapu at si to predstavis jak je to velke

TurboKluk(smazat hodnoceni) 23.11.2008  21:27

[odkaz]%C5%A1nov@sss… />
                      Ronny asi tě dostanu myslím že ten mošnov je přece jen větší

Ronnyp (RSKa) 23.11.2008  22:00

kecas neverim!!!! >:D >:D >:D

Enthusiastic.driver 30.11.2008  01:52

« Re: Re: Re: Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

Hehe... Jestli tam je tolik aut i v zimě, tak se tam někdy můžem sejít a hrát s autama pool >:D >:D Akorát by to chtělo vykopat 6 velkých děr

Ronnyp (RSKa) 30.11.2008  08:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

tak to neeee ty auta tam vubec nejsou jen pokud se neco kona na sv.hostyne jinac ne

Enthusiastic.driver 01.12.2008  11:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

Já to myslel v nadsázce :-) To parkoviště vypadá moc fajn... Škoda že není blíž :-(

Ronnyp (RSKa) 01.12.2008  22:56

« Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

jasny no jako to parkoviste je mimo bystrici takze tam moc aut neparkuje nebo spis vubec

PeT-a (RSKa) 23.11.2008  21:26

« Re: Re: Re: Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

Strejda dělá v mošnově na letišti,tak se Ti zeptám ;-)

TurboKluk(smazat hodnoceni) 23.11.2008  21:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

Peto miluju te ale neříkej to TS

PeT-a (RSKa) 23.11.2008  22:10

>:D neboj nereknu

Poustnik 23.11.2008  22:27

A já to prásknu!!!! Co mi dáš, aby ne???? 8-s >:D

TurboKluk(smazat hodnoceni) 23.11.2008  22:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

Poustník beru to sportovně ale za to že jsi nehlasoval máš u mě vroubek >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]

Poustnik 23.11.2008  22:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

Jéééé.....ty na mě vytáhneš zase tohle....byl jsem bez připojení a tak jsem zobliga..... >:D Jen jsem se chtěl zeptat....nezazpíváš si občas operu??? Neměl jsi toho medvěda půjčeného díky své roli Jeníka v Prodané nevěstě??? >:D >:-[] 8-s

TurboKluk(smazat hodnoceni) 23.11.2008  23:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

Jsem muž operu neuznáváááám.
                      Ja ho mam z vinetua to byl ten medvěd co ho vinetu zranil když zachraňoval mšo či

Poustnik 23.11.2008  23:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

Jaký neuznávám??? opera je krásný umělecký útvar....I Olda Šetrný si jistě nějakou tu operu rád vyslechl, poté, co složil zuřivého Grizzliho holou pěstí.... >:D

TurboKluk(smazat hodnoceni) 23.11.2008  23:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

Viděl jsi manituovu botu.
                          Poustniku tu soutěž ti nemam zazlé, vždyt te mam pořád jako hlavní foto

Poustnik 23.11.2008  23:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

Manituova bota je nějaká indiánská opera????? >:D >:D >:D

TurboKluk(smazat hodnoceni) 23.11.2008  23:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

Tys to neviděl to je film o vinrtuovi a old surehandovi jak to bylo doopravdy

Poustnik 23.11.2008  23:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

Aha....to je něco jako uvádění slavných románů na pravou míru v Jiroutkově Saturninovi? :-) Neviděl jsem.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 23.11.2008  23:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je tu někdo z okolí MOŠNOVA????????

Ti někdy pošlu posly. no nic valim zpat brou

"-- skrytý --" 29.11.2008  12:05

Superb je Superb :-)

Ahojda, Supíka jsem si chtěl taky pořídit, je to opravdu vydařené auto, mě osobně se stále moc líbí. Ale zůstávám u Roverů. :-) Ale stejně si mě nahlodal, tak se jdu mrknout na sauto >:D Ale opravdu jen mrknout, jsem se svejma miláčkama spokojenej >:-[] Tak přeji mnoho najetých km bez poruch a všeho špatného :yes:

s-mike (RSKa) 07.12.2008  21:53

klobásky

ojojoj. Klobásky, udírna.. dalsi nezdravy ale pro radost ze zivota zcela nezbytny reálie!! Ach jo, to teda doma nemam, bohuzel

TurboSlečna 07.12.2008  22:01

« Re: klobásky

TK: škoda, že nestíháme ten sraz, přivezli bychom výslužku.
      TS: já mám totiž ve čtvrtek zápočet, takže bych se ještě potřebovala učit :-)

s-mike (RSKa) 07.12.2008  22:11

« Re: klobásky

premyslim, jestli neudelat vyjezdni zasedani.., t.j. sraz presunout do Háje

TurboSlečna 07.12.2008  22:13

« Re: Re: klobásky

Klidně udělejte zastávku, rádi vás všechny uvidíme...pro 4 auta dokonce suché stání ;-) ;-) ;-)

s-mike (RSKa) 07.12.2008  22:21

« Re: klobásky

no tentokrat to urcite nevyjde, ale nikdy nerikej nikdy.. co je suche stani nevim presne, ale po poziti vetsiho mnozstvi klobasek prokladanyho jitrnicemi zpravidla ocenuji ja i kolegove spise suchy zachodek.. >:D

preji priemnej vecer a dobrou noc, jdu pod duchnu!

talio2 07.12.2008  22:20

a odtud už jenom kousíček sem k nám .. do ČB >:D >:D

talio2 07.12.2008  21:54

klobásky

no dobře ty s těma klobáskama a jitrničkama tam... to muselo bejt pošušňáníčko.. blednu závistí :yes: :yes: >:D ;-)

TurboSlečna 07.12.2008  22:00

« Re: klobásky

To si piš, že to bylo pošušňání, jsem byla u toho, jsem přepapaná ještě teď a začínám hubnout >:D >:D >:D

talio2 07.12.2008  22:19

« Re: Re: klobásky

já bych se pro jistotu ještě nějakou klobáskou dorazil, na horší časy.. PS: do plavek je daleko nebo chystáte dovču ??

Jdu si nechat zdát o klobáskách a jitrničkách mňam.. zítra mám zápočet ze statistiky tak se tohle snění bude hodit >:D

TurboSlečna 07.12.2008  22:23

« Re: Re: Re: klobásky

tak držím palečky, mě čeká ve středu z angliny a ve čt v hydrologie :-! >:D >:D

talio2 08.12.2008  08:52

« Re: Re: Re: Re: klobásky

díky, ve středu mám logistiku.. také držím palce

TurboKluk(smazat hodnoceni) 20.12.2008  16:02

Tom swift očekávan

Ty jakto že jsi mi ještě neoplácel hodnocení >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

TurboKluk(smazat hodnoceni) 21.12.2008  15:09

Vybírám Foťák help???

Na co se mam zaměřit, je lepší optický nebo elekt. stabilizator.
    A jaké značce mám důvěřovat???????? >:D

Kubyyyk 21.12.2008  16:13

« Re: Vybírám Foťák help???

U s-mika máš u mě doporučení :yes:

jouda(AlkoholixXx) 25.12.2008  13:06

zrcatko

Čau můžu se tě zeptat co si vyváděl s tim zrcátkem, mam ho dole naprásklý teda teď už i zalepený, ale nechce se mi kuli tomu kupovat celý nový.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 25.12.2008  18:19

« Re: zrcatko

NO vyčkej dva dny dnes jsem si dovezl tmel se skelným vláknem tím to z vnitřníé strany zpevním,potom kytem vyplním ten ulomený kousek nakonec klasicky natříkam plničem a pak lak.
      Ale takhle si to zatím jen představuju, a ted to spiše vezmu jako připravu na natrazním, když zdupu zrcátko tak si koupim nove kryty v imitaci karbonu za 800/- ale narazním by uz byl dražší.

jouda(AlkoholixXx) 26.12.2008  06:59

« Re: zrcatko

Jo to jo kryty stojí pár babek s nárazníkem je to už horší, ale dá se sehnat kdyžtak nějakej starší ne?

TurboKluk(smazat hodnoceni) 26.12.2008  12:27

« Re: Re: zrcatko

no tak stejně bych si ho přelakoval sám takže si už mužu udělat tenhle, no uvidím jak to pujde včera jsem sehnal dalsí tmel od BODY s sklelným vláknem přímo na opravu plastu tak uvidíme

jouda(AlkoholixXx) 26.12.2008  12:47

« Re: Re: Re: zrcatko

Tak to jo to seš dobrej že si to i sám lakuješ já myslel, že to necháváš někde dělat. Pak napiš jak si dopad.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 26.12.2008  15:08

« Re: Re: Re: Re: zrcatko

Tak koukni do galerie před dovolenou a svatbou kterou jsem vozil jsem lakoval ten přední a myslím že to dopadlo celkem dobře, jen nemam k dispozici lakovaci box takže je problém s muškama 8-s

foto Martin911Turbo

Martin911Turbo 01.01.2009  13:07

2009

Vše nej v novém roce! :yes:

Asphalte MoDo 04.01.2009  12:57

Asphalte hodnocení

Nebudu si delat zle tak tu odůvodním:

Auto 6 - zpravidla mám radeji sportovneji ladena auta, ktera dobre akceleruji a také brzdí. Nemám rád masivitu tohoto Ceskeho snu. Nemám rád ani prezdívku Superbída. A nemás ani top stav.

Fotky 8 - chybí mi foto zavazadlového prostora a se sklopenými sedackami. Fotky jsou malé. A fotky jídla a pejsků mě nezajímají.

Recenze 7 - vyjádření maminky je úplně mimo mísu. Recenze je roztěkaná a moc dobře se nečte. Často uhýbá k jinému tématu.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 04.01.2009  13:04

« Re: Asphalte hodnocení

děkuji za odivodněni, u auta nic neudělam každy ma svuj styl.
      U foto ti velmi rád vyhovím, zadní sedačky se složit nedají fotky budou male i dále bohužel tak jako všichni mam omezene možnosti podle schranky.
      Pejsek patří k mě a moji rodine a vzhledem k tomu že zde mam prátele tak jsem je zde uveřejnil, jidlo je prostě recese myslim že pokud je navíc tak to nevadi ale každy ma jíny názor.
      Recenze uznávam ta už je horší musim na ni zapracovat.
      Velmi děkuji a jsem rád že je tu i někdo slušny kdo umi napsat proč a také poradit. :yes:

Asphalte MoDo 04.01.2009  13:06

« Re: Re: Asphalte hodnocení

Rozhodne hodnoceni bylo prumerem 7 tzn. nadprumerne.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 04.01.2009  13:12

« Re: Re: Asphalte hodnocení

Jen je škoda že jsi nehodnotil trovhu za jin situace a ješte k tomu vozu mam taky raději sportovni auta ale ničit si zada 5 hodin denně v M3 no nevím koho z nás by to bavilo.
          A nenazýval bych superba českým snem protože jeho historie sahá celkem hluboko a jeho tradice není nejmenší.

Asphalte MoDo 04.01.2009  13:16

« Re: Re: Re: Asphalte hodnocení

Naštěstí mám auta dvě tak M3 může odpočívat. Také bych jí nerad trápil každý den, ikdyž M3 je narozdíl od jiných velmi pohodlná.

foto Ivanuska-Matej-RSka-

Ivanuska_Matej ( RSka) 04.01.2009  13:16

« Re: Asphalte hodnocení

asphalte: spravne ... vsetci by sme si mali vziat s teba priklad konecne sem prisiel niekto a ukazal nam vsetkym ako sa to ma robit... niekto kto tu bol ked sme my este "tahali kacera po stavbe" :yes: :yes:

"-- skrytý --" 06.01.2009  18:47

re:SZ proč takové krásné hodnocení?

citujem:
    " No myslím že by bylo na místě napsat proč takové krásné hodnocení??? :yes "

6 - za auto. No, je to stary Suberb. Takze vlastne faceliftovany este starsi passat, teda nic svetoborne. Nie zle auto, ale v mojom okolo na mom jazdi spusta sedlakov/buranu, takze tak.
    10 - za fotky. Podla mna slusne fotky. Podstatne lepsie, nez napriklad moje. Takze tolko k fotkam.
    9 - za recenziu. Vcelku nadpriemerna, ale na TOP este nieco chyba. Tolko moj nazor.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 06.01.2009  18:54

« Re: re:SZ proč takové krásné hodnocení?

Tak takové vysvětlení jsem jeětě neslyšel takže protože v tvém okoli jezdio v superbu spousta buranu a sedláku tak ma můj superb 6 tak hodnotíš auto nebo své okoli?
      A pls co si mam představit pod pojmem buran nebbo sedlák, pokud jen to že žiju na vesnici tak jsem sedlák???

Dylan McKay 06.01.2009  19:01

>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

TurboKluk(smazat hodnoceni) 06.01.2009  19:03

« Re: Re: Re: re:SZ proč takové krásné hodnocení?

šviháku klidně se mužeš přidat ja tě taky nemam v umyslu vyhodit >:D >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 06.01.2009  19:57

« Re: Re: re:SZ proč takové krásné hodnocení?

k superb-om v mojom okoli
        Stiahnute okna a tuc-tuc muzika aj pri teplotach opod nulou. Komplet cierne okna, 19/20" audi replica elektrony, bull bar vpredu, 2x2 vyfuky vzadu, ... apod. Odfotim, potom dodam fotomaterial. To sa slovami celkom dobre opisat neda.

Berem to skor tak, ze superby, ktore vidim, kupuju ksichty ako nahradu bavorakov na robenie dojmu na okolie.
        Je to tak, ze superb nemam zafixovany v gebuli ako nejake extra auto. Skor sa mi asociuje podobne ako stary zigulak s bandou Romov z Jarovnic.

P.S.
        Je to iba auto, naozaj nemienim nikoho urazat, neber to osobne.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 06.01.2009  20:08

připadá ti muj superb s 19 a 20 kolama a 4 vyfukama a komplet černé okna
          Jako promin ale prosim ohodnot moje auto jsme totiž na ma.cz, nenech se zmast tím že někdo v tvem okoli jezdi a tuc tuc.
          To bych třeba žadnemu bmw nemohl dat pěknou znamku protože v tom jezdí jen namyšlenci :-)

"-- skrytý --" 06.01.2009  20:20

« Re: Re: Re: Re: re:SZ proč takové krásné hodnocení?

TK... Keby si bol medzi top 10 a chcel by si sa tam udržať, tak toto pochopím, ale máš odtiaľ relatívne ďaleko, tak načo riešiš, či za auto dostaneš 8, alebo 6 bodov? Recenziu a foto ohodnotil adekvátne a tým myslím, že ohodnotil tvoju prácu, za to by si mal byť rád. A hodnotenie auta?? Načo sa za to hádať? ;-)

TurboKluk(smazat hodnoceni) 06.01.2009  20:28

« Re: Re: Re: Re: Re: re:SZ proč takové krásné hodnocení?

petic ja se za hodnoceni auta nikdy nehadal vždy prostě někdo napsal duvod a ja jsem byl rád že mám nový pohled na věc.
              Top 10 tak něják neřeším jsem realista a vím že je tu mnoho lepších auta ktera tam patří než muj superb.
              Ani s asfaltem jsem se nehádal a tam ty duvody hodnoceni mohly být i podivné,ale to je jedno.
              Tobě se vysvětlení kolečka libí ja se nehádám jen se to snažím pochopit :-)

"-- skrytý --" 06.01.2009  20:26

OK
            Ukecal si ma.
            10 by som dal, keby som byval napriklad v Tokiu a Superb by bol pre mna neobycajne a nadherne auto. Zatial sa dohodnime na 8.

Kubyyyk 06.01.2009  20:29

« re:SZ proč takové krásné hodnocení?

No a? Já dostal od nějakýho paka samý jedničky heč >:D

"-- skrytý --" 06.01.2009  20:32

« Re: re:SZ proč takové krásné hodnocení?

Pac mas hnusnou Ibizu. On krasnyho Superba.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 06.01.2009  20:35

« Re: Re: re:SZ proč takové krásné hodnocení?

tak teda děkuji vidím že opravdu jsou slováci rozumní někdy i rozumnější než češí

"-- skrytý --" 06.01.2009  20:39

« Re: SZ proč takové krásné hodnocení?

To nie je narodnostou.
            Necham sa rychlo ukecat. Hen minule ma tak zena ukecala a uz mam tri deti.

foto Vette

Vette 06.01.2009  21:00

« Re: Re: SZ proč takové krásné hodnocení?

:):):) aspon mate doma veselo :-)

Kubyyyk 06.01.2009  20:47

« Re: Re: re:SZ proč takové krásné hodnocení?

Nejseš tak trochu ofouklej????

"-- skrytý --" 06.01.2009  20:54

No habla.

Kubyyyk 06.01.2009  20:55

« Re: Re: Re: Re: re:SZ proč takové krásné hodnocení?

Bóže to je zas nějakej pán >:D

"-- skrytý --" 06.01.2009  20:58

« Re: Re: Re: Re: Re: re:SZ proč takové krásné hodnocení?

Clovece, pokazil si mi pekny pokus o vtip. Uz 2x.

Kubyyyk 06.01.2009  21:02

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: re:SZ proč takové krásné hodnocení?

A tys nepochopil můj >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 06.01.2009  21:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: re:SZ proč takové krásné hodnocení?

No, Ty si mi nejaky suteren!

Kubyyyk 06.01.2009  21:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: re:SZ proč takové krásné hodnocení?

Jsem SUVerén >:D

"-- skrytý --" 06.01.2009  21:27

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: re:SZ proč takové krásné hodnocení?

TurboKluk(smazat hodnoceni) 06.01.2009  20:38

« Re: re:SZ proč takové krásné hodnocení?

nic si z toho nedělej to zmizí jdu se kouknout kdo ti to zkazil

Kubyyyk 06.01.2009  20:47

Uživatel "pilsner"

foto MichalSN

MichalSN 27.01.2009  19:19

recenzia

tak som to presiel ...
    nevravm ze moja recnezia je skvela ... vsetko je len moj nazor ako by si mal postupovat ak chces mat ozaj skvelku recenziu.
    par rad:
    1. recenzia ma mat spad,to sa da dosiahnut len pribehom.. vsetko ma na seba nadvazovat.. pis aj radosti a zazitky s autom .. co ta bavi a v com ti robi radosti.
    2. fotky - pouzit fotak s viac megapix.
    3. fotky - ´umelecke´ teda len umelecke...
    4 fotky - velaaaa to vsetkych bavi,,,
    5. stretnutie s nejakym dobrym auto z macz. a opat FOTENIE.. rozsirit o to galeriu...

TurboKluk(smazat hodnoceni) 30.06.2009  21:39

flammer

Proč jsme odešli

Flammer (RSKa) 30.06.2009  21:42

« Re: flammer

svihak nas nechcel ;) , tak predsa sa nebudeme niekde tlacit kde nas nechcu ;)

TurboKluk(smazat hodnoceni) 30.06.2009  21:44

« Re: Re: flammer

normalne bych souhlasil ale toho neberu važne ale ok. no ted pojedu do bulharska nemas nejake info?

"-- skrytý --" 30.06.2009  21:48

« Re: flammer

v bulharsku som nikdy nebol , ale ked mas navigaciu tak by nemal byt problem ;) ovsem neviem ako su natom dialnice krajin cez ktore budes prechadzat

TurboKluk(smazat hodnoceni) 30.06.2009  21:49

« Re: Re: flammer

no ja se nejvic obavám rumunska jako obavam je to takove nejneznamější čast pro me

"-- skrytý --" 30.06.2009  21:50

« Re: Re: Re: flammer

a sakra prave som prezradil svoju identitu grrrr!!!!!!!

Flammer (RSKa) 30.06.2009  21:51

« Re: Re: Re: Re: flammer

no rumunsko toho by som sa obaval i ja , neni ina varianta cesty do bulharska len cez rumunov?

TurboKluk(smazat hodnoceni) 30.06.2009  21:55

« Re: Re: Re: Re: Re: flammer

newim snad ukrajina nebo tak něco na mapu jsem jeste nekoukal jeste že mam usporný český vuz s velkou německou nadrží takže ujedu na natankovani kolem 1200km takže tam ani nezastavim

Flammer (RSKa) 30.06.2009  21:57

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: flammer

no to mas vyhodu , ale moze sa stat ze cez cestu budu lemovat kolajnice a naraz niekde uprostred cesty budu zavory cervene svetla a vlak , a musis tak ci tak zastavit

TurboKluk(smazat hodnoceni) 30.06.2009  22:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: flammer

jako jo no to stači když bude v lese přes cestu auto ale dost fuj takové myšlenky

Flammer (RSKa) 30.06.2009  22:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: flammer

ok budeme mysliet pozitivne, prave som pozeral na google mapy , a mas tam este variantu cez srbsko, draha cca aspon s vtacej perspektivy vyzerala tak isto, ale zas srbsko a rumunsko neviem ci niesu si seberovne >:D

TurboKluk(smazat hodnoceni) 30.06.2009  22:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: flammer

no nevim jestli radsi rumunsko přece jenom v srbsku jeste nedavno bl kfor- znamy co je vojak řikal že super ale bez samopalu že nevychazeli

Flammer (RSKa) 30.06.2009  22:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: flammer

aha tak to meni situaciu , na tvojom mieste si kupim letenky v predpredaji ich kupis aj za dobre ceny :-)
                            a mas pokoj s cestou

TurboKluk(smazat hodnoceni) 30.06.2009  22:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: flammer

no ale nechsi utect takovou projíždku, A navic ja bch tam 14 dni bez auta jen na hotelu zbláznil

Flammer (RSKa) 30.06.2009  22:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: flammer

no taka cesta moze byt nieco uzasne ale aj poriadne nebezpecne, ale drzim palce nech ti to vyjde a dojdete tam i spat bezproblemov

TurboKluk(smazat hodnoceni) 30.06.2009  22:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: flammer

jako zas těším se třeba přes transylvaske alpy, doufam že tio bude super

Flammer (RSKa) 30.06.2009  22:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: flammer

tak drzim palce a hlavne potom sem nahod nejake tie fotky alpy a podobne, idme uz off zajtra tazky den, tak cau

foto blowiik

blowiik 11.09.2009  10:34

Moc pěkný:)

Moc pěkný auto, a dobrá recenze, akorát si oprav to zrychlení protože se na stovku nedostane za 9,5 ani omylem (myslim že zrychlení je 10,1 nebo tak nějak)... já s 2,5 tdi 120 kW to dám za 9,2

"-- skrytý --" 15.02.2010  12:07

....

Zajímavý video,je vidět,že je velkej problém dostat takovou loď a ještě předokolku do pěknýho smyku.... Ale co mě rozesmálo je,že i přes ten vítr je slyšet ten chrochta pod kapotou :-) >:D

TurboKluk(smazat hodnoceni) 09.03.2010  21:22

« Re: ....

Si piš nafta se nezapře, ty ono otočit to není zas takový velký problém i na celkem malém prostoru, drifty na videu nejsou nic moc spíš proto že dráha ne které jsme byli je celkem rozbita, a i přes nizoučké rychlosti to odnesla jedna pneu boulí.

Enthusiastic.driver 08.05.2010  00:32

Stodolní...

Zdar, tos byl ty dneska v noci, koho sem potkal u křižovatky na vodárně?

foto Ricardo

Ricardo 05.02.2011  14:34

POZOR NA FIRMU TURBO REPAS z Lichnova!!!

TurboKluk vám posílá tento [odkaz] - varování se špatnými zkušenostmi s jedním servisem