ARO 10 (2010)

14.5.2010

Chtěl bych Vás všechny přivítat v mé naivní dětinské anketě „Čím bych naplnil garáž, kdybych měl 10 milionů Kč/400000 Euro“ Vím, že mnohým…

ARO 10 (Subaru4ever)

foto krovakus

krovakus 17.05.10  15:58

« Re: Dream - DanV

Hymer je dobra volba. Na toho jsem zapomnel. Sakra. Nic, pockam az mi nekdo prideli dalsich 10 mega a uz nezapomenu. >:-[]

"-- skrytý --" 17.05.10  15:03

« Re: Re: Re: Vyhodnocení prvních 266 příspěvků

přesně tak, Tsmart by Smarta taky bral ;-) do města, v úpravě od Brabusu to dokonce museli el. omezit na max 170kmh, protože to prej bylo jak 360kmh v závodním speciálu.
    A když by ti připadal moc žensky, můžeš si místo těch sedmikrásek dát na dveře lebky s plamenama a na 3.dveře nápis matkovrah >:-[]

"-- skrytý --" 17.05.10  13:43

« Dream - maluch

Nevím přesné ceny a podobně jako esenbe jsem na veterány, ale výběr z nových by byl asi takový:
    Cadillac Escalade ESV (2,5M)
    M-B CLS (cca 2 M - nevím přesně)
    Chrysler 300C 5,7 HEMI (1,5 M)
    custom hot-rod od Factory Five racing ([odkaz]

Všechny zmíněné musí mít alespoň V8 v benzínu, černou barvu a interiér v béžové kůži. Výjimkou je hot-rod, který bude mít plameny na čumáku a červený vnitřek. :-)
    Za ušetřené peníze potom (nesoutěžně) Tatru 603, 1953 Buick roadmaster a 1930 Cadillac V16 :-)

foto ZonixX

ZonixX 17.05.10  13:05

« Dream - ZonixX

1.Ford Focus RS500 = 1,2mil
    Tohle by byl muj daily driver, sundal bych z nej tu matnou folii a odhalil puvodni lakovani cernou metalizou Black Panther >:D (kterou mam i ted na ST) >:D

2.Alfa Romeo MiTo 1,4TB MultiAir QV, cerna metaliza >:D = 0,6mil
    ...tenhle prcek se mi jednoduse libi, nejenom na takove to popojizdeni po meste, kde by mi bylo lito RSa :-)

3.Chevrolet Corvette ZR1, cerna >:D = 3,2mil
    ...TOP!

4.Ford F-150 5,4l V8 Harley Davidson Lariant, cerna = 1,5mil
    ...vysneny arogantni, pozersky a uzasne neekologicky truck do nepohody >:-[]

5.Volvo C70 T5, cerna = 1,2mil
    ...posledni kousek na vylety k mori se sklopenou pevnou strechou s pohodlim pro 4 ;-)

_____
    = 7,7mil... zbytek bych ponechal stranou na nakup jezdene cerne RS4ky s keramickymi brzdami, nejakou tu garaz se 7 misty pro tech 5+1 vysnenych aut.. to sedme misto by zustalo vyhrazeno pro moji nynejsi ST200ku, ktera by se mnou dozila :-)

foto DanV

DanV 17.05.10  11:46

« Dream - DanV

Hymer S-Klasse 840 - 3,790,000 na dovolenou ideální
    Renault Megane RS - 750,000 - žluté - jen tak na lítání
    Morgan Aero 8 - cca 3,600,000 - na projíždění se v létě všude možně a machrování >:D >:-[]
    Lexus GS 460 Luxury - 1,729,000 - bílé - a tohle už jen na běžný cestování s rodinou

Ronault. 16.05.10  23:04

« Re: Re: Vyhodnocení prvních 266 příspěvků

Ty člověče na mě Smart žensky moc nepůsobí. Mě příjde dokonce v pohodě pro chlapa. Je to prostě jen neskutečně malé... a jednou mě to v táhlém dlouhém kopci snad v 130 a to jsem tam měl vytočenou čtverku předjelo. 8-s >:D

Já bych ještě Smart bral ;-) Rozhodně více jak toho Matize, ten byl hrozný. Ten konkrétní, co si ho děda prohlížel, neměl ani vyhřívané zadní sklo 8-s >:D >:D

Subaru4ever 16.05.10  23:01

« Re: Vyhodnocení prvních 266 příspěvků

Tak v červený barvě, se srdíčkama na kapotě a se sedmikráskama na bocích by byl geyskej i Dodge Ram a Hummer 1 8-s

Když jsi zmínit toho Matise, tak to je taky zlo 8-s ... a nový Spark OMFG 8-s - ale ještě jednu strašnost jsme zapomněli - nejen že je pro ženský, ale ještě k tomu invalidní vozík 8-s :no: Inu samozřejmě Smart 8-s

foto thanantos

thanantos 16.05.10  22:44

« Re: Re: Re: Dream - Vette

tak 10, 15 sad do začátku by se mohlo hodit, to je pravda >:D

Ronault. 16.05.10  22:36

« Re: Re: Vyhodnocení prvních 266 příspěvků

S Jazzem mám vlastně fajn historku. Starší z těch dvou sester ho má v červené a když se ta mladší vdávala, tak to měli jako svatební auto a já byl řidič. Na kapotě byly dva srdíčka z květin a po bocích pruhy z sedmikrásek. Jak jsem pak vezl strejdu na vlak, tak prohlásil, že vypadáme v tom jak dva gayové >:D >:D

Prostor super, podvozek taky paráda, dokonce jsem se díky docela malému volantu a přesnému řízení i párkrát pobavil, ale motor, teda ta 1,2 16V jede hůř než pověstná HTP. Ale podle mě to je dáno tou velkou čelní plochou, ale zase je neskutečně tiché a žere málo.

Já mám svoje auto rád, alespoň vypadá chlapsky a někdy pro něj fakt chlapa třeba. >:D Děda si málem koupil Matize, takže kdybych to pak dědil, jako nakonec Favorita, tak bych v tom teď vypadal asi taky dost blbě >:D

Subaru4ever 16.05.10  22:27

« Re: Vyhodnocení prvních 266 příspěvků

Tak Jazz ještě nepovažuji z tohoto pohledu za největší zlo. Níže uvedené rysy chlapáckosti sice nesplňuje, ale zas až tak barbínovské taky není. To mi přijde mnohem více "dědkovské" - prostě typické auto pro důchodce 8-s

Ale jinak je Jazz nedoceněným "skoro králem" třídy. Ty prostorový, podvozkový a motorový kouzla bohužel až moc vehementně kopíruje cenovka ;-\

Ronault. 16.05.10  22:24

« Re: Re: Vyhodnocení prvních 266 příspěvků

Nestačil jsem editovat na tvůj edit.

Ale s tím Fanoušem jsi to trefil >:D :yes:

Ale to je trochu problém více aut. Třeba sestřenka má s manželem Hondu Jazz. Strašně si ji pochvalují, že málo žere, je to prostorné a spolehlivé. Druhá sestřenka si ji koupila taky. Já to beru, proč ne, ale ti manželé si v těch autech musí připadat nepatřičně, už jsem jim to i naznačoval, že vše super, ale vypadat v tom jak gay není ono. >:D

Subaru4ever 16.05.10  22:17

Dělá se mi šoufl 8-s !!!

Ronault. 16.05.10  22:17

« Re: Re: Vyhodnocení prvních 266 příspěvků

Zapomněl jsi na nejbarbínovatější auto ze všech nejbarbínovatějších - Volkswagen New Beatle 8-s >:D

Subaru4ever 16.05.10  22:13

« Re: Vyhodnocení prvních 266 příspěvků

Já bych asi měl trochu problém i s Mazdou 5 - nepřipadal bych si úplně ve své kůži. Ale nutno dodat, že to je jediné vyloženě "nechlapské" auto, které bych chtěl.

Ale pak ta třída aut, která jsou i na barbínovské blondýny moc zženštilá - kolem toho chodím obloukem :-! ... prostě Audi TT, Fiat 500, Volvo XC60 a trochu i Mini --- proboha, v tom nemůže být chlap chlapem 8-s

Chlap má mít nějaké ošklivé, hranaté, neurvalé, brutální, zlé, nevychované auto - a k tomu s nějakým charakterním "zlobivým" motorem >:-[] :yes: ... tak trochu Fovouše >:D :yes:

Ronault. 16.05.10  22:08

Tak to ti tu Pandu teda schvaluju >:D

Mě se teda pětistovka moc líbí, ale ať se tady nikdo na mě nezlobí, tak taky si musím koupit auto, ve kterém nebudu vypadat nepatřičně, čili F500 je zženštilé, BMW X5 je pro dealera drog atd. >:D >:D ... XC60 pro maminky na vožení dětiček do školy... a už bych asi měl přestat koukat na topgear >:D

Právě proto tam mám třeba to Infiniti :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 16.05.10  22:06

wii - to rozhodně >:-[]

Ronault. 16.05.10  22:04

« Re: Re: Dream - JardaSLX

To jsou ti mladí a neklidní s BMW... na stáří si pak koupí třícípou hvězdu, teda pokud dříve nebudou kupovat invalidní vozík 8-s ;-) >:-[] >:D

Subaru4ever 16.05.10  22:04

« Re: Vyhodnocení prvních 266 příspěvků

A není to náhodou tak, že je 500 mnohem méně zženštilá než Twingo ???? >:D >:-[] Jak jinak si vysvětlit těch 9 500ek proti jednomu Twingu ??? >:-[] >:D

Dělám si srandu - samozřejmě, že je 500ka pro ženský - taky proto jsem ji nebral a vzal "drsňáčtější" Pandu 100 HP >:-[] :-)

Ronault. 16.05.10  22:01

« Re: Vyhodnocení prvních 266 příspěvků

Jo, koukám, že těch metrosexuálů v pětistovkách je tady nějak požehnaně 8-s >:D Tuž buďte chlapi a kupte si alespoň chlapské auto, třeba mini nebo Clio RS... >:-[] Jeden můj kamarád právě pětistovku má a sklízí od nás neustále narážky, že má auto pro ženskou >:-[] >:-[]

Subaru4ever 16.05.10  21:50

Shelby GT500 je brutální volba >:-[]

Kámošův taťka brzy jednoho přistaví k jejich baráku - tak půjdu na exkurzi :-) :yes:

BTW: Jednoho GT500 zbořil před půlrokem - totálka ;-\ ... bylo vlhko a v zatáčce to moc nedrželo :no: :-( ... ale teď se moc těší na novou generaci - je to otázka pár týdnů :-)