Fiat Uno (1991)

27.6.2009

Úvod ...... Už dlouho jsem se odhodlával dát na moje auto naší rodinou mareu,ale pak jsem se rozhodl proč né vlastně svoje.Tento server jsem začel…

Fiat Uno (Stain)

HamilRS 27.06.2009  21:54

Výkon

Ahoj... doufám že těch 50 kw je jenom překlep páč mi taky máme uno 1,0 a má to jen 33kw tak si to prosím oprav :-) Hodně štěstí při opravách :-) :yes:

Stain 27.06.2009  22:07

« Re: Výkon

už opraveno nekouk jsem se pořádně a myslel jsem si že jsou to koně . :-)

HamilRS 27.06.2009  22:12

« Re: Re: Výkon

hned to vypadá líp.. ještě přidej pár fotek ať tě můžu ohodnotit,nechci ti dávat zbytečně malý známky.. :-)

Stain 27.06.2009  22:16

« Re: Re: Re: Výkon

Boužel víc jich teď momentálně nemam zejtra toho nafotim víc dneska jsem fakt nestíhal než jsem to sprovoznil a vůbec vyjel všechno bylo zatuhlý spojka převodovka brzdy a pak jsem to umyl a nafotil rychle a předchvilkou jsem napsal recenzi.

HamilRS 27.06.2009  22:25

« Re: Re: Re: Re: Výkon

rád si počkám do zítřka >:D >:D se máš že máš už ve 14 auto... mě bude 14 v červenci tak možná dostanu (snad) taky auto. Citroen Ax 1,1 nebo pak taky uno 1,0 akorát nedrží volnoběch....

Stain 27.06.2009  22:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Výkon

A co 127?????

HamilRS 27.06.2009  23:02

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výkon

když mu chybí motor tak mi je k ničemu... na něm si budu jen tak s pozvolna pracovat a až mě bude 18 tak se ho pokusím dát dohromady někde v dílně..

Stain 28.06.2009  09:35

5d kamarát k tomuto LOGU

foto Johnny-P

Johnny_P 29.06.2009  23:58

« Re: 5d kamarát k tomuto LOGU

na uno to vypadá hodně dobře :yes:

foto Psychobolos

Psychobolos 27.07.2009  22:20

Italský temperament

Tohle je prostě vynikající! Jen tak dál - jestli to auto vzkřísíš z mrtvých, tak ti ještě dobře poslouží a budeš mít navíc zásluhu o záchranu jednoho pěkného kousku. Plechařina una, to je prostě jedna veliká tragédie, ale ten motůrek, co tluče uvnitř, to už je docela jiná písnička. Držím palce!

Stain 30.07.2009  11:06

hniloba

Ahoj děkuji za pochvalu . Jstou plechařinou nevim jak to myslíš jako design nebo rez . NO POKUD JDE O Tu rez tak je to trochu víc pravda hnije to jako osmnáctiletý auto nic jinýho se nedá čekat ale když si vemeš felicii jak jsou zrezlý tak moje unko je uplně noví. :-) >:D :yes:

HamilRS 30.07.2009  11:50

« Re: hniloba

hele to ti věřím že ten motor hraje nádhernou symfonii. Já nedávno natočil naše Unko a nemohl jsem od toho odtrhnout páč jsem se do toho zvuku zaposlouchal.. Nu prostě ital >:D :yes:

"-- skrytý --" 08.10.2009  12:23

vyborne

len sa pekne hrajkaj >:D

a diki za hodnoceni, toto tvoje uno urcite musi dostat za 10, kam sa hrabe niake BMW 535i

Stain 10.10.2009  19:40

« Re: vyborne

Děkuji ti , tto tvo bmw má krásnej zvuk díky za hodnocení . Starý bmw jsou hezký ale noví už nemaj duši....

foto acALIEN

acALIEN 15.01.2010  17:42

« Re: Re: vyborne

Jasne, ale aspon v nich dusi nevypustis, kdy to do tebe nekdo v Unu napere ;-) .

"-- skrytý --" 29.11.2009  23:16

saltrpaka

nazdar, hele tu kaplicku te saltpaky jsi vytahl z jinyho una nebo je to z uplne jinyho auta? mam taky pofaceliftovou verzi s tou saltrpakou, co ty, a sehnal jsem kaplicku k ni, bude to sedet?

Stain 01.12.2009  18:34

saltrpáka

Já jí mam originální z líp vybavenýho una . Můj brácha má F|I|A|T uno Elegansa a má jí tam stejnou jako sem jí měl před tim . Takže si jí tam určitě dej ,já taky plánuju že jí tam dam až budu mít lepší manžetu a hlavici tak jí tam dam zpátky . Zatim čus a přeji mnoho úspěchů. :-) :-) >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 01.03.2010  19:10

6 za auto?

...docela by mě zajímalo,co tě vedlo k hodnocení 6 za auto.Díky

Thomasino 01.03.2010  20:48

« Další sílenec co známkuje bez rozmyšlení??

To nemyslíš vážně, dát Sciroccu za auto 6!! :-( Jaký k tomu máš důvod? Hodnotíš stejně i ostatní?

"-- skrytý --" 01.03.2010  21:01

« Re: Další sílenec co známkuje bez rozmyšlení??

Jednou fiat ,vždycky fiat!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kdo asi může mít takové motto? Buď totální nadšenec nebo pacient.

Thomasino 01.03.2010  21:08

« Re: Další sílenec co známkuje bez rozmyšlení??

Tak ono takové Ferrari je vlastně taky FIAT!! >:-[] Jen ten znáček je trošku jiný.. A pár drobností taky ;-) >:D

foto Wiii

Wiii 01.03.2010  21:32

Tak to pak Fabie 1,2 HTP je taky tak trochu Porsche GT3 RS >:D >:D

Thomasino 01.03.2010  21:33

A ty máš vlastně Rolls Royce !! >:D

Já Lambo Gallardo nebo Audi R8 ;-) >:-[]

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 01.03.2010  23:54

« Re: Další sílenec co známkuje bez rozmyšlení??

thomasino -jestli se nepletu,tak mi z 10-tky dal najednou 6-tku.Asi se mu nelíbí bílý svícení ;-\ >:-[]

Stain 02.03.2010  16:39

« Další sílenec co známkuje bez rozmyšlení??

Hodnotím podle toho jak se mi auto líbí a promiň shirocco není zrovna můj šálek čaje a doufám že jsem tě nijak neurazil . :-)

foto Asphalte-MoDo

Asphalte MoDo 02.03.2010  17:27

ano chápu to má smysl

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.03.2010  20:37

asphalt - tobě možná

FRPE 02.03.2010  20:53

« Re: Re: Re: Další sílenec co známkuje bez rozmyšlení??

Mojito - jak odsud znám Asphalta, tak to myslel ironicky vůči Stainovi, nikoliv proto tobě ... ;-)

foto s-mike-RSKa-

berustina 02.03.2010  21:03

Combi za 6b. To je slušná známka. >:D >:D >:D

FRPE 02.03.2010  21:14

« Re: Re: Další sílenec co známkuje bez rozmyšlení??

No vida jak vám sluší, když se smějete ... ;-)

"-- skrytý --" 02.03.2010  21:19

« Re: Re: Další sílenec co známkuje bez rozmyšlení??

Stain: když Ty dáváš 6b za taková auta,co čekáš za svoje? -15b? A to nemluvím o Tvojí češtině a pravopisu.Buď soudný a zkus se nad sebou zamyslet.Já Tě hodnotit nebudu i když Uno znám,bylo by to nefér, příliš jsi mě nasral.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.03.2010  21:37

« Re: Další sílenec co známkuje bez rozmyšlení??

rendoš - dík za zastání,ale spíš mě vadí,že si po dlouhé době vzpomněl pouze na mě >:-[].Argumenty mě taky moc nepřesvědčil,jelikož skoro žádný neuvedl :-( Trochu mi to připadá,že ho spíš někdo naočkoval a pokud se nepletu,měl jsem od něho 3 x 10 :-!

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.03.2010  21:16

« Re: Re: Re: Re: Další sílenec co známkuje bez rozmyšlení??

asphalt - to bych si nebyl tak jistej,možná mi chybí hlubší smysl pro humor :'-( :no: >:-[]

FRPE 02.03.2010  21:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Další sílenec co známkuje bez rozmyšlení??

Ok ber jako kdyby mé předchozí příspěvky nebyly ... :-!

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.03.2010  21:31

« Re: Další sílenec co známkuje bez rozmyšlení??

Frpe v pohodě,jen prostě Asphalta zas tak dobře neznáš. ;-)

A nebo jsi tu ironii myslel ty ironicky?? :-O >:D >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.03.2010  21:34

« Re: Další sílenec co známkuje bez rozmyšlení??

FRPE - ty ho asi znáš líp,možná se jen jinak vyjadřuje live a jinak na netu,nic víc,nic míň...ale vidíš,že nejsem jedinej kdo má v tom pochyby ;-)

foto Asphalte-MoDo

Asphalte MoDo 07.03.2010  12:52

ano od humpolce na vychod nejsem moc obliben >:D >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.03.2010  19:11

Stain - kulím očima jak chameleón,6ku dát šíru??? :-O :-O :-O

Jediný co tě omlouvá je,že jsi docela hodně mlád a moc toho o autech nevíš. ;-\

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.03.2010  20:37

« Re: Další sílenec co známkuje bez rozmyšlení??

stain - tak když se ti nelíbí,nechápu proč ho hodnotíš :-|
          Pokud bych se řídil tvojí logikou tak by ,,topka,, vypadala trochu jinak.Jelikož jsi bodoval tak extrémně nízko pouze MĚ,připadá mi to,že tvým cílem nebylo nic jiného než shodit auto.Na očích je zde už dlouho,předpokládám,že o něm víš a po dlouhé době se rozhodneš z 10-tky dát 6-tku,jestli se nepletu,nevím.
          Veřejně jsem psal,že do 8-mičky neřeším (kluci tady šíleli z 9-tek).Nezlob se na mě,ale pokud vezmu i hodně,ale hodně přísný metr,tak 6-tka je absolutně podhodnocená známka,za auto,které je své kategorii takřka neprůstřelné a co se týče designu,tak velice chválené (design je ale ošemetná věc).

btw : mě se třeba designově vůbec nelíbí BMW,zvlášť exteriér,Cat je vyloženě odpudivý jak zvenku tak zevnitř ,ale to neznamená,že jsou to špatná auta
          :-!
          Příště raději nehodnoť popř.jen ty auta,o kterých něco víš,já se toho držím a nemám s nikým problémy a to rozhodně nedesítkuju.

FRPE 02.03.2010  20:55

« Re: Re: Další sílenec co známkuje bez rozmyšlení??

Asi některé zklamu ale Mojito má pravdu, Staine proč Rocco za 6b? :-O Vím že jsi to psal viz. výše ale je to takové kostrbaté řekl bych ... :*)

foto The-Stig-Driver

The Stig Driver 02.03.2010  21:39

« Re: Re: Re: Další sílenec co známkuje bez rozmyšlení??

Protože Stain si to může dovolit >:D Když má tak silné auta viz. Uno a ta Lancia....Já osobně mám ze šíra orgasmus ;-) Ten design no paráda :yes: U nás jich pár jezdí v bílé, černé, ale nejlepší je v modré perleti :-) :yes:

FRPE 02.03.2010  21:42

« Re: Re: Re: Re: Další sílenec co známkuje bez rozmyšlení??

Ahoj Blahysi, tak každopádně Rocco je legenda a je škoda jí dát za 6b, zejména i proto že mu předtím dal 10b. Ale on Stain něco vymyslí a nebo Admin ... :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.03.2010  22:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Další sílenec co známkuje bez rozmyšlení??

FRPE - s adminem moc nepočítám,nechodím s ním na žebírka :no: >:-[]

FRPE 02.03.2010  23:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Další sílenec co známkuje bez rozmyšlení??

Ten byl dobrej ... >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.03.2010  22:15

Staine!

Apeluji na tebe,aby jsi nám vysvětlil,proč jsi z ničeho nic změnil známku z 10 na 6??!!
    Pls o vysvětlení.

"-- skrytý --" 02.03.2010  22:24

« Re: Staine!

Tuším další humorné posuny v pořadí, it's hate-time :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.03.2010  23:09

« Re: Re: Staine!

marty - já na HL nikoho nikdy nedal a hodlám to v nejbližší budoucnosti dodržet ;-) ...ale jinak vtipné :yes: >:-[]

"-- skrytý --" 02.03.2010  22:28

« Re: Staine!

Když on neví co znamená apeluji. >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.03.2010  22:37

rendoš - >:D

foto TopGear1

TopGear1 02.03.2010  23:09

« Re: Re: Re: Staine!

Vidím , že pán je češtinář Tvá recenze je jak od prvňáka >:D jak tak čtu , Hele kdyby Ti stálo šíro v garáži tak bys místo onanování před přítelkyňí onanoval každý večer u jeho deasignu ty bambulo je to legenda , ale jak tak koukám Tvé vozy jsou také legenda >:D >:D >:D >:D pokrývá je pravá a nefalšovaná REZ :yes: jj málo jsi mazal málo

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 03.03.2010  11:35

Rendoš,že by až tak? :-O >:D

Tak jinak - Staine,vyzýváme tě,aby jsi vysvětlil tvé počínání a změnu hodnocení u Šíra.

Divný a už se neukáže.No nic,měli bychom apelovat na Ricarda,jde o záměrné shození.
        Ricardo,prosím. :-) >:D

Stain 03.03.2010  15:06

« Re: Re: Staine!

Nejdřív jsem si myslel že je to opravdu legenda jako bylo mk1 ale když jsem se na to podíval pořádně tak jsem zistil že to auto není co bývalo . A tímto se ti chci omluvit že jsem to tak nemyslel ,protože když vidím jak sou v topu jenom samí drahý a nový auta a já mam jenom u una 8,56 bodů tak mi to příjde trochu nespravedliví ,ale samodřejmě že ti vrátim za auto deset těch šest byl jenom takovej výpadek a doufám že spolu budeme v pohodě ,tímto se ti chci ještě jednou omluvit . Jo a pro pana C-maxman : Neřekl bych že shirocco je tak krásný všichni ho tady opěvujete jak já nevim co a místo urážení se zaměř na svojí recenzi dík .

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 04.03.2010  18:59

« Re: Staine!

stain - já bych legendou zrovna Scirocco nenazýval,jednak byla mezi druhou a třetí sérií značná mezera a také je má Sciro jen 3 řady.
            Je jasný,že to nemůže být to, co bývala řada Mk1 nebo Mk2,ale na staré modely nenavazují v dnešní době žádná auta.Důvod je nasnadě : nové technologie,emise,ochrana chodců atd.
            Mě třeba stačí,že u nového rocca zachovali některé detaily (tvar sedáků,dlouhá přední haubna atp.),není to stejně jako u předchůdců těžká kára,i když tunu bohužel nemá a zůstaly výborné jízdní vlastnosti a všestranná použitelnost :yes:
            Že jsou v topce spíše dražší auta je pravda,ale vcelku je to i logické.Beru to tak,že někdo vráží prachy do výletů,poznávání různých zemí,někdo zase do krásného,leč nepraktického vozu.
            Víš,jaká by byla nuda,kdyby jezdila jen stará nebo jen nová auta?Já v tomto problém nevidím :-O
            Tvé vozy jsem nehodnotil,boduji určitá auta (v recenzi píšu která).¨
            Nejde o život,omlouvat se nemusíš,beru to jako zkratkovité chování ;-)

foto JardaSLX-BMWfans-

JardaSLX (BMWfans) 09.03.2010  13:17

Stain 03.03.2010  15:16

« Re: Re: Staine!

Mimochodem i já bych mohl nahlásit sražení protože nejmenovaní stéto diskuze mě shodili jak sviň z 8,56 na 7,76 :-( :'-( 8-s 8-s 8-s 8-s :no: :no: :no: :no: :no: 8-s 8-s >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]

Brandon Walsh 04.03.2010  17:51

zase kopec urazok

kvoli nejakej sestke ze sa trochu spamatame ludia ved toto je grc :no: :no:

HamilRS 01.04.2010  20:59

Nazdár :-)

Tak jak pokračuješ s Unidlem? Já už mám taky SVOJE Unko,tak na něm makám o sto péro :-) ;-) >:D

Stain 02.04.2010  19:30

« Re: Nazdár :-)

Ale jo zejtra si jedu pro nápravu z una turba . Jinak blahopřeju doufám že přidáš recenzi :-) :-) :-) :-) :-) :-)Ještě budu dávat motor z punta 60 koní brácha řikal že když to poladíme tak těch 70koní by to mělo dát :-)

HamilRS 02.04.2010  21:42

« Re: Re: Nazdár :-)

To budeš mít asi kotoučovku že? 8-s :yes: A neříkal si náhodou že ho chceš nechat seriovýho bez úprav? >:D Jako mě to nevadí,tuning miluju >:D Kdyžtak napiš svoje ICQ ( přes SZ ) at můžem pokecat >:D

HamilRS 30.12.2010  19:30

Tak co??

žiješ ještě??? >:D >:D >:D

foto acALIEN

acALIEN 03.02.2011  20:58

Moc pekny covece :D

Na vrakaci budou mit radost.