Ford Puma (1999)

28.5.2009

~~~ÚVOD~~~ Ahoj, vítám Vás u své, lehce faceliftované, recenze vozu Ford Puma. Na začátku bych rád upozornil na větší délku recenze než je obvyklé,…

Ford Puma (Polda_cz)

foto Johnny-P

Johnny_P 28.05.2009  21:56

portrét

máš stejný obrázek u profilu jako "zino", že by náhoda? >:-[]

Polda_cz 28.05.2009  22:00

« Re: portrét

Huh fakt, "zina" neznám, kdybych věděl že jí má, tak bych jí nepoužil. Na jednom fóru jí mám jako ikonu tak jsem ji použil.
      Dík za upozornění, najdu něco jínýho :-)
      Jinak jsem nečekal reakci tak rychle... Napsal jsem zatim jenom dva odstavce :-)

foto Johnny-P

Johnny_P 28.05.2009  22:07

« Re: portrét

viz: [odkaz] ;-)

Pěkný pumík, chce to víc fotek, ale to určitě časem přidáš :-)

Polda_cz 28.05.2009  22:25

« Re: Re: portrét

Jo jasný, byl tu dřív. Fotka už je pryč.

Fotky budou, to je jasný :-) Víc jich teď v počítači nemám...

foto Kajuska

Kajuška 28.05.2009  23:41

« Re: Re: Re: portrét

Ahoj recenze je slušně našlápnutá tak se těším na zbytek a taky na další fotky - i když to by muselo být hezky aby jsi jí mohl umýt jak píšeš ;-)

Brandon Walsh 29.05.2009  06:48

« Re: Re: portrét

no v poslednom case sa tu toho vela nedeje sice ak vynecham hadky >:D >:D takze reakcie su rychle lebo striehneme z nudy na novacikov >:D >:D

zip2016 28.05.2009  23:00

Zdravím

Pěkná puma, tak doufám že se dočkáme pořádné recenze a hromady fotek. Ať dlouho jezdí!! ;-)

zip2016 29.05.2009  09:07

Odskok kufru

To jak píšeš o tom otvírání kufru, že se to občas povede až podruhé, tak mě to u focuse fungovalo bez problémů, jak ovladač na klíčí, tak ovladač na palubní desce. Potom se mi to jednou na dálnici otevřelo samo a od té doby se to otevíralo samovolně častěji a častěji. Třeba v noci se to otevřelo samo na parkovišti. Tak jsem ten elektronickej odskok odpojil a otvíral to jen mechanicky klíčem,ale po čase mě to přestalo bavit a tak jsem to zase připojil, jenže od té doby ten ovladač na palubovce nefunguje vůbec, ovladač na klíčí otevře víko až po dvojitém zmáčknutí a ještě pouze tehdy, když neběží motor, no a samozdřejmě to jde i mechanicky klíčem. Takže si z toho vůbec nedělej hlavu a smiř se s tím, že se to prostě někdy otevře až na druhý pokus. ;-) :yes:

foto Kuba2k

Kuba2k 29.05.2009  10:37

« Re: Odskok kufru

U Fordu se pri otevirani kufru musi klicek zmacknout dvakrat vzdycky. Aby sis to neotevrel omylem z kapsy ;)

zip2016 29.05.2009  11:00

« Re: Re: Odskok kufru

Ale mě to ze začátku fungovalo už při prvním zmáčknutí. Možná to bylo rozbitý!!

Polda_cz 29.05.2009  14:43

« Re: Re: Re: Odskok kufru

Jak na Pumě tak u Focusu II to musím zmáčknout dvakrát po sobě. To že občas neodskočí je mechanická vada, občas se prostě mechanizmus zámku neotevře dost na to, aby vyskočil ten kolíček na kufru...

Jinak se dneska chystám na pokračovaní recenze a nafotil jsem ňjáký deštivý fotky :-)

foto chetoos

chetoos 29.05.2009  17:06

puma

Na tohle auto si moc dobře vzpomínam jezdil jsem s ním často ve hře rally2000.toto se mi moc líbí ale přidej fotky je jich tam málo

Enthusiastic.driver 29.05.2009  23:27

o tom jak zatáčí si měl psát hned...

..a ne někdy příště. To je totiž na Pumě to nejlepší. Její podvozek je fantazie, stvořený pro blbnutí a jízdu bokem. Nechá si líbit opravdu hodně! Hned bych ho bral na svého Forda :-) Tak ať jezdí a nezlobí! Moc dobře si to auto nakonec vybral.. Pandy a Káčka jsou pro holky.

Polda_cz 29.05.2009  23:59

« Re: o tom jak zatáčí si měl psát hned...

No to je jistý, že je to na ní to nejlepší, proto jsem si to nechal na konec. Takováhle struktura mi uzrála v hlavě a nedokažu jí dostat ven najednou, takže něco napíšu zase zítra.
      I v pumě potkávám docela dost holek ;-\ >:D

Jinak tvojí recenzi jsem četl asi před 14 dny, dobrá práce. Skoro ve všem jsem s tebou souhlasil.

"-- skrytý --" 09.06.2009  17:58

Majitel Pumy

Jsem majitelem stejné pumky akorád stříbrné a stejného roku, výbavy apod.

Jen jsem chtěl napsat, že s touto recenzí naprosto souhlasím a doufám, že je tento člověk registrován na pumaforum >:D

Polda_cz 09.06.2009  18:14

« Re: Majitel Pumy

Zdravím pumaře :-) Díky za souhlas, aspoň je vidět, že jsem si to nemymyslel >:D

Jojo na foru jsem taky, než jsem ji koupil, celý jsem to pročetl:)

"-- skrytý --" 11.06.2009  18:44

pekna pumka

Ani jsem netušil že po 98 se ještě dělala červaná, nikdy jsem ji totiž neviděl. Mam na Pumu stejnej názor, chtěl jsem ji vyměnit za Mondeo ST200 ale nakonec to dopadlo tak ze mondeo je pryc a Puma zustala.. Recenze pěkná, na mě teda moc dlouha ale u Pumy mi to nevadí. Měj se

Matěj

Polda_cz 11.06.2009  21:28

« Re: pekna pumka

Ahoj, no vypadá to že se ještě vyráběla:), další červenou 99 jsem viděl v jednom bazaru. Moc jich nejezdí, za tu dobu co jí mám jsem potkal jenom jednu červenou:)
      Dneska jsem si přečetl článek v Top Gearu a už vím za co bych Pumku vyměnil, Scirocco R >:D

foto genie

genie 12.06.2009  08:03

Pumaaaa go go :)

Puma je bajecne auto, mel jsem dve a muzu jen chvalit. Aktualne se ji snazim vnutit pritelkyni, abych si ji mohl taky obcas pujcit. I kdyz totiz mam k dispozici mnohem vykonejsi auta, Puma dokaze naprosto skvele pobavit i v nizkych rychlostech.

Gratuluju k dobremu vyberu :-) Jo a jedna mala vecna na zaver - vetraky (rozumej kola pro neznale tohoto pojmu) se mi fakt nelibi, byla to prvni vec, co jsem na Pume menil :-)

Polda_cz 12.06.2009  10:25

« Re: Pumaaaa go go :)

Jojo, Puma není o rychlosti v přímce :-)
      K těm větráčkům, mě se nejdřív taky moc nelíbyli, ale teď už jsem si zvykl a dokonce se mi i líbí. Možná je nechám na zimní gumy a na léto koupím ty origo hranatý co se dávali později...

foto genie

genie 12.06.2009  16:46

« Re: Re: Pumaaaa go go :)

Ja na ni mel 17" z STcka, vypadala dobre. A potom 16" z cossieho, 8mi palcovy disk ji prospel :-)

Polda_cz 12.06.2009  16:59

« Re: Re: Re: Pumaaaa go go :)

Tak tyhle kola, to je paráda! Ty jí taky slušej. Ale pro mě je tam už moc málo gumy. Tvrdší Pumu už vážně nechci >:D

Brandon Walsh 12.06.2009  17:02

« Re: Re: Re: Pumaaaa go go :)

tak tie kola jej vazne pristanu :yes:

"-- skrytý --" 17.06.2009  12:30

plnejch 10!!!!

Ostrá jako žiletka a krásná jako noční obloha :-) .Mrštná a ovladatelná jako skalpel v rukou ostříleného chirurga.Sice má jen 92kW a stovku dělá za 8,7s,ale způsob jakým proletěla klikatou silnicí,bral dech.Její skvělé upovídané řízení nemá obdoby.Byla to ta nejhravější rozbruška jakou jsem kdy řídil,a ještě dnes je jen několik málo aut,která se jí mohou postavit.Proto hodnotím za 10! :-!

Polda_cz 18.06.2009  18:43

Děkuji! Napsal jsi to snad ještě líp než já! >:D
      Pokud si teda neděláš srandu >:D

Ale je fakt že u dnešních aut už chybí taková ta "mechanická" vazba s autem, no...

"-- skrytý --" 29.06.2009  00:18

« Re: Re: plnejch 10!!!!

jako souhlasim ze to je dobry vozitko!!! ale kdyz to vlastni chlap .... 8-s to je auto pro zenskou chlap to muze rasovat ale jen aby baba vydela co to auto svede, sorry

Polda_cz 02.07.2009  10:24

« Re: Re: Re: plnejch 10!!!!

Nechápu koncept auta pro "ženskou". Proč? Protože je červený? Malý? Kulatý?
          V jakym autě se cejtíš jako pořádnej chlapák?

Martin_Happy 02.07.2009  11:56

« Re: Re: Re: plnejch 10!!!!

To zkus říct těm chlapům co s Pumou Kit-Car 1600 několikrít vyhráli Mistrovství světa. Puma je prostě malej sporták. Hodně malej. Ano, asi se hodí k ženám, ale i mladej chlap v něm nevypadá zle. Ale kde vypadá chlap divně je třeba Mazda MX-5 nebo Mercedes SLK. Náhodou pro mladýho kluka je Puma skvělej vůz

foto Martin911Turbo

Martin911Turbo 02.07.2009  12:19

« Re: plnejch 10!!!!

To je stejně liché tvrzení, jao že Porsche Boxster je pro ženy... Puma je pěkné auto, měl jsem je kdysi na seznamu vedle Hondy CRX-II, Fiat Coupe

Martin_Happy 02.07.2009  12:36

« Re: Re: plnejch 10!!!!

Přesně tak. tyhle auta sice nejsou drahý sportáky, jako např Lambo, ale užiješ si v nich skvělej pocit z jízdy a to ocení spíš chlap. Zvláš´t u Fordu, kterej má skvělej podvozek

Polda_cz 02.07.2009  13:58

Díky kluci za zastání!!
                Nevím proč má někdo potřebu označovat auta za holčičí. Asi aby se vyrovnal s tím že si někdo dokáže pořídit něco jíného než Octávku nebo Passata, které řídí skutečné Alfa samci.

Mnohe víc auto pro ženy mi přijde třeba XC90, Q7, RAV4 tam jich vidím mnohem víc než v Pumě.

Ale nepopírám i v pumce jezdí dost holčin :-)

Martin_Happy 02.07.2009  14:26

« Re: Re: Re: Re: plnejch 10!!!!

JJ, třeba přítelkyně ulítává na Opelu Tigra, což je Pumě asi nejblíž.

Jinak Ta RAV4, když si jí od mamky pučim, tak se skoro stydim, že sem snad v plzni jedinej chlap co s tim jezdí. Ale když ona se řídí nádherně snadno >:D

Polda_cz 02.07.2009  15:03

« Re: Re: Re: Re: Re: plnejch 10!!!!

Hehe, já to moc neřešim, káždému co se mu líbí :-!

foto Vette

Vette 02.07.2009  12:27

« Re: plnejch 10!!!!

Tomu sa hovori pochvala auta :yes: Ty si redaktor v nejakom casopise? Ak nie, mohlo by sa od teba ucit vela profesionalov.

Chobot 02.07.2009  14:04

Nazdar

tak jsem někde už kdysi koukal, jaks ´plakal´, že si tvé recenze nikdo nevšímá, protože jde ´jen´ o Pumu. A týden s týdnem se sešel a já si vzpomněl, že jsem si to chtěl přečíst, a tak jsem dnes učinil.
    První vemu hodnocení.
    Auto 10b. Mě se to v té červené, ku mému podivu, nějak také líbí. A těch 92 kW s timhle ´prckem´ už musí docela cvičit.
    Recenze 10b. Je to hrozně dlouhý, ale vcelku čtivě napsaný. Co se týče obsahu, nemám výtku.
    Fota 10b. Vše co očekávam. Akorát bych ještě(u malého kupé) očekával fotku předních sedaček(aby byly vidět proporce, boční vedení atd...).
    Jinak jsem nad pumou nějakou tu dobu také uvažoval, ale bylo mi řečeno že bych se tam nevešel. >:D Taky sem spíše ´sedanovej typ´.
    Nechť ti slouží dlouho a věrně.

Polda_cz 02.07.2009  15:01

« Re: Nazdar

No tak jestli to vyznělo jako pláč, tak mě to mrzí. Spíš jsem si asi představoval od uvedení své recenze něco jiného.
      Jak jsem psal, mě ta červená v reálu hodně překvapila :-)
      Možná jsem to mohl trochu zkrátit, ale když čtu jiné recenze tak mi přijde že jsem hned na konci:) Asi přidám na začátek upozornění o délce:D
      Foto: To bude moje slabina, mám obyč kompakt a zatím jsem spíš fotil krajinky >:D Ale určitě něco dodělám. Teď nebyl moc čas, ale státnice už mám za sebou tak se na to vrhnu. Je pro mě i motivací že to někoho zajímá.

Jo a stim místem, je to nic moc no:) Další auto už bude určitě větší >:D
      Díky

Chobot 02.07.2009  16:30

« Re: Re: Nazdar

Brát s velkou rezervou to s tim pláčem ;-)

Jo,jo. Proto jsem se tu taky ukázal, motivace musí být. Já třeba sem si udělal na toplistu statistiku své recenze. Koukam teda jen na návštěvy z vyhledávačů(z MA to nemá moc smysl, tak jeden ze sta). Člověka to potěší když vidí, že pomohl(když se na recenzi někdo dostane přes dotaz ve vyhledávači, o kterém víš, že na něj v recenzi šlo najít odpovědi)

Polda_cz 02.07.2009  18:23

« Re: Re: Re: Nazdar

He shodou okolností jsem si dneska ráno taky udělal přístup na Toplist. Docela šikovná věcička :-)
          Jenom jde oto, kolik z těch přístupů jsem udělal já >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.07.2009  21:47

Puma - hodoncení

Auto 10 - z designového pohledu nadčasově krásné,malá hmotnost,vyjímečnost výskytu,slušné jízdní vlastnosti,dá se s ním v pohodě v dnešní době žít - gratuluji k výběru

Recenze 10 - tady ti trošku nadržuji,nic mi v recenzi nechybí,ale je až moc dlouhá - ale to je pouze můj názor

Foto 9 - v recenzi jsem přimhouřil oko,tady to nejde,páč to je tak trochu i fotografický web.9-tka proto,že jsou některé fotky z interiéry useklé a tím pádem postrádají význam a snímky jsou kvalitou na slušné úrovni,pouze ti chybí aspoň pár snímků s nápadem.
    Při výběru auta jsi nešel s davem,bravo :yes:

Polda_cz 02.07.2009  22:35

« Re: Puma - hodoncení

Foto interieru dodám po vyčištění, foto s napadem nedodám asi nikdy. Tomu že je to fotografický web věřit nechci :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.07.2009  22:42

« Re: Re: Puma - hodoncení

Tak až tam bude top 10-tka tak se podívej a uvidíš ;-)

Polda_cz 02.07.2009  22:51

« Re: Re: Re: Puma - hodoncení

Moje kompozice s třešní ti musí stačit >:D Mě jde hlavně o auta, pěkný fotky si prohlídnu v TopGearu :-)
          Třeba tě časem přesvědčím:)

K délce recente, jo asi je vážně dlouhá, někdy jí dopňím o poznámky co přeskočit. Dokonce jsem si to spočítal a je asi o 1000 slov delší než tvoje:) Asi mi jde lip psani než focení:)

Díky za objektivní hodnocení.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 03.07.2009  11:50

« Re: Re: Re: Re: Puma - hodoncení

Polda - s těmi fotkami máš naprostou pravdu,ale je to zdejší koloryt >:D
            Co se týče mého hodnocení tak nemáš zač děkovat,tvý auto si ho zaslouží :yes:

Polda_cz 04.07.2009  20:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Puma - hodoncení

Spíš jsem děkoval za zdůvodnění hodnocení:)

foto rarsch

rarsch 03.07.2009  11:21

Pumu neznám

bohužel sem nikdy neměl tu čest se v Pumě svézt. Ovšem podle toho co píšeš sis vybíral sportovní podvozek s komunikativnim řízením a o motoru si nechtěl slyšet žádný kompromisy. Při čtení o změně časování ventilů sem si vzpomněl na kamarádův (...taky červený...) sedan Civic 1.5 VTEC (tušim že 115ps), kterýho sem mu protáh po Berounsku tak, že sem se pak dozvěděl od dalšího kámoše, že s tim on sám ani nikdy takle ostře nejel >:-[] a to seděl vedle mě a ani necek. Točit ho nad 4500 byla prostě radost až na kost :yes: (měl sem tehdy diesel) přitom po městě mu to bralo nějakejch 7 litrů/100. Doteď si rve vlasy, že to kvůli novýmu přírůstku do rodiny musel prodat a koupil si vectru caravan...
    Ať ti ten malej ďáblik slouží ku radosti :yes:

Polda_cz 04.07.2009  20:48

« Re: Pumu neznám

Ahoj, díky. Jo při výběru jsem koukal po trochu lepším motoru a zajímavější karoserii.
      No časování Puma sice má, ale zdaleka ne tak promakaný jako u Hondy. Tam je to ještě něco jiného:) Ale je docela vtipný, že ve vývoji tohohle motoru 1,7 májí japonci docela prsty(Yamaha):)
      Auto se musí občas trochu protáhnout, jinak se nudí >:D

foto rarsch

rarsch 06.07.2009  01:12

« Re: Re: Pumu neznám

tak už sem tu tvojí kočičku potkal. V sobotu na Nordschleife. Potvora se držela asfaltu jako by měla ocelový drápky, prostě tomu frajer nakládal, že sem moc nechápal. No a protože to byl můj první den na ringu, tak sem si netroufal žádný ostřejší akce. Každopádně tahle PUMA má hodně schopnej podvozek, držela si pěkně ostrý tempo! :yes:

Polda_cz 06.07.2009  13:41

« Re: Re: Re: Pumu neznám

No tak to koukám, asi v tom byl hodně dobrý řidič. Na okruhu jsem jí ještě nepotrápil a ani nevím jestli bych to dělal, když si představim cenu za nový gumy a brzdy >:D Ale jestli držela Puma krok s tvym bmw, tak se ten podvozek ve Fordu asi hodně povedl :-)

Polda_cz 15.07.2009  22:50

Poraďte...

Ahoj, chtěl bych se místni nadšených fotografů zeptat, jak vyfotit auto v noci? O něco jsem se již pokoušel, ale moc spokojený nejsem... Skoro všechny fotky byli mázlý, neostrý a zrnitý...Jak na to?

foto ghotic-ghotic-new-Mazlik-

ghotic.ghotic(new Mazlík) 15.07.2009  22:55

« Re: Poraďte...

Nejsem teda přímo fotograf ale jestli bez blesku tak stativ a dlouhá uzávěrka... [odkaz] ale radši to toho nebudu kecat-to spíš Poustník či mike? ;-)

Polda_cz 15.07.2009  23:01

« Re: Re: Poraďte...

Hm docela pěkná fotka!
        No zapomněl jsem dodat že mám obyčejný kompakt (Olympus mjů 725)
        No stativ mě taky napadl, ale ten bude stát asi to co foťák >:D a expozici nevím jestli dokážu nastavit :-|

foto ghotic-ghotic-new-Mazlik-

ghotic.ghotic(new Mazlík) 15.07.2009  23:04

« Re: Poraďte...

Stativy seženeš levné-já mám celkem skladného Velbona myslím že tohoto [odkaz] . Jde o to pokud to má alespoň polomanuál tak to nastavíš...

Polda_cz 15.07.2009  23:11

« Re: Re: Poraďte...

Hm tak to ještě cenově docela jde. Ale zase nevim jestli to má smysl kvůli fotkám na MA :-!
            Třeba tohle se mi podařilo vyfotit v šeru [odkaz]
            Ale v noci je to v pytli...

Enthusiastic.driver 24.08.2009  16:11

Tak jsem si to přečetl znova...

...a bomba :-) Prostě tomu nejde nic vytknuot... Pumice je super, tak hlavně ať jezdí. A s tím okruhem, na okruh to je moc pomalé, ale nějaký hobby vrch by zvládla a za to startovné to fakt stojí, aspoň teda já byl z toho úplně odvařený a tlemil se jak chovanec ústavu pro choromyslné :-) A auto to zvládalo s přehledem...

Polda_cz 25.08.2009  20:05

« Re: Tak jsem si to přečetl znova...

No pokud se ti recenze líbila, tak nevím proč si aspoň za ní nedal 10 bodů...Ale to je jedno. Na okruhu to auto trápit nechci, přecijenom ho mám hlavně na ježdění.

Enthusiastic.driver 01.09.2009  17:08

« Re: Re: Tak jsem si to přečetl znova...

protože už jsem nikoho dlouho nehodnotil a nevšim sem si, že desáté políčko hodnotící stupnice je zalomené v novém řádku. Inteligentní zobrazení >:D Tak teďu ž bys měl mít 3x10 ;)

Polda_cz 12.09.2009  15:17

« Re: Re: Re: Tak jsem si to přečetl znova...

Hehe, ok a díky :-)

"-- skrytý --" 17.09.2009  15:36

pekny

Pekna recenze i fotky mas to za plnej:)

"-- skrytý --" 05.10.2009  13:48

Paráda

koukám, že jsme na tom docela podobně jenže já teprve šetřím:) ale jinak taky z prahy a rodinné vozitko taky FF2:) doufám, že na jaře už budu vybírat tu pravou Pumu pro mě. Dobrá recenze

Polda_cz 14.10.2009  18:36

« Re: Paráda

Hehe, tak to přeji ať ti jde šetření co nejlépe.
      Ale já bych pumu už asi nekupoval a rozhodně né do Prahy...

"-- skrytý --" 19.10.2009  02:53

« Re: Re: Paráda

No myslim, že ti rozumím, ale kdy si má člověk pořídit takový auto než dokud je mladej a nepotřebuje stěhováka:) Jinak hodně cestuju mimo PH a vůbec.. prostě jí chci:D

Polda_cz 25.10.2009  09:53

« Re: Re: Re: Paráda

No tak jasný, já ji taky bral proto že na fabii jsem si připadal mladej >:D Ale myslel jsem to spíš tak, že v Praze v podstatě nevyužiju ten výbornej podvozek. Neni moc kde to rozjet. Do toho jsou všude samý díry, prahy a kostky...to Puma nemá ráda :-)

Ale na okresky je to bomba, zajimavý je že ve vyšších rychlostech už to auto neni tak nepohodlný. Jo a taky tam mám docela málo místa :-(
          Ale nenech se odradit..je to dobrý auto :-)

DanV 16.11.2009  15:24

Tolik pum...

... co jsem viděl za poslední týden, jsem snad neviděl za celej život :-) Konkrétně byly 3. Všechny červený a všechny se stejnejma kolama, jako máš ty :-) I když je možný, že to pořád byla jedna a ta samá, protože jsem je potkal v okolí Přerova >:D

Polda_cz 18.11.2009  21:41

« Re: Tolik pum...

Asi sis jich začal víc všímat, ale co si budem povidat, Puma neni žádná extra exkluzivní věc :-) červených zase tolik nebývá a vrtulky asi všichni nahodili na zimu :-)

DanV 18.03.2010  14:35

oprava laku

Můžeš mi napsat, prosím, čím jsi opravoval ten lak, jak jsi mi ukazoval tenkrát na shellce? kazdou chvíli se mi na autě objeví nějaký škrábance, tak bych se jich chtěl zbavit. Dík

Polda_cz 21.03.2010  19:41

« Re: oprava laku

škrábance odstraňuji T-cutem, na nemetalický lak to funguje opravdu dobře, obvzlášť když je to "až na bílou barvu". Rýha samozřejmě zůstane, ale pěkně se vyplní okolní barvou a je to poznat až tak na 10 cm :-)

je to tohle [odkaz]

V Halfordu za to chtěli nějakejch 150,-

DanV 23.03.2010  15:45

« Re: Re: oprava laku

super, dik. při nejbližší příležitosti to zkusím.

Polda_cz 30.03.2010  00:53

« Re: Re: Re: oprava laku

Určitě by to mělo fungovat a minimálně to sníží tvojí zlost z ostatních řidičů :-)

foto jvkgrifone

jvkgrifone 17.05.2010  12:05

Moc pěkný

Pěkná a objektivní recenze. Líbí se mi retrospektiva. Puma je fešanda ještě teď:)

Polda_cz 17.05.2010  17:57

« Re: Moc pěkný

Ahoj, díky za pochvalu, snažil jsem se to psát tak aby to mělo význam pro někoho kdo se po podobném autě poohlíží :-)

Na tvoji recenzi (nezávisle na tvém příspěvku tady) se tento týden chystám :-)

"-- skrytý --" 11.11.2010  23:29

Supr! A co velikost kufru?

Skvělá recenze, která zodpověděla dost mých otázek:-) a ještě posílila touhu po téhle krásce ;-) . Jediná věc, která ještě může ohrozit rozhodnutí je, co velikost kufru. Když se dají pryč zadní sedačky, nandám tam velkého psa? Berouš je sice taky sporťák, ale nevím nevím, jestli by za naámi na dálnici stíhal >:D . Takže: nějaké rada? Díky a jinak: ať autíčko slouží ;-)

Polda_cz 06.12.2010  18:29

« Re: Supr! A co velikost kufru?

Díky za pochvalu :-) No velikost kufru bych přirovnal k Fabii, tuším nějakých 240l. Když se vyndá plato tak by se tam pes měl vejít, se sklopenýma sedačkama určitě :-)