Rover řada 100 (1997)

23.1.2008

Jedná se o vůz Rover 100 1,1 3 dv., r.v. 1997 (modelový rok 1998). Tento konkrétní kus k nám byl dovezen v zimě roku 2003 soukromým dovozcem z…

Rover řada 100 (xganga (AlkoholixXx))

neregistrovaný: "Majkl21" [89.103.45.XXX] 24.01.2008  18:53

zajimave

Ahoj, no zajimave auticko, vlastne jsem ho diky tve recenzi videl poprve, takze myslim ze exot na nasich cestach. Dost me zaujal interier, takove spojeni jednoduchosti a stylu Rover. A taky musim uznat ze pekne napsana recenze... Jinak at ti drobek slouzi ;-) :yes:

"-- skrytý --" 24.01.2008  20:23

« Re: zajimave

aj ja pocujem prvy krat o tom auticku,sympaticky rovrik,dopln foto

Ondřej Šámal 24.01.2008  20:59

« Re: Re: zajimave

Jasně, hned dneska jsem chtěl udělat pár fotek, protože bylo zrovna krásný počasí, ale nějak nezbyl čas. Zítra jich pár přihodím, slibuju ;-)

Ricardo 24.01.2008  23:13

« Re: Re: Re: zajimave

Čus, stovka je hrozně sexy. Moc ji fandím, teď nedávno byla na Sautu jedna asi za 10 tisíc (dokonce 114i) tak jsem nachvilku nezjistěl. Ve mě to auto vzbuzuje jenom samé pozitivní pocity, je v tom trochu dravce, trochu London Taxi a trochu Kia Pride >:-[] A musí to být hroznej "kočkolap", hlavně se stahovací střechou v létě :-)

Ondřej Šámal 25.01.2008  11:22

« Re: Re: Re: Re: zajimave

Já bych nejradši verzi GTI-motor 1,4, 104 koní, hmotnost kolem 900 kg=smrtelná kombinace >:-[] Na netu jsem teď viděl, že někdo prodává "stovku" v cabriu, cena je ale 99 000, což není žádná láce. Tenhle konkrétní kousek byl v prodeji už asi před pěti lety, tehdy ale stál 155 000. No uvidíme, stejně v budoucnu plánuju koupi nějakého toho kabrioletu ;-)

Ricardo 25.01.2008  12:23

« Re: Re: Re: Re: Re: zajimave

Hmmm dneska se takový auta všichni bojí vyrábět ;-\ Čistá radost v malém autě za pár peněz dneska není v kurzu. Vím o čem mluvím - otec měl starý Swift GTi a s tím současným se to nedá vůbec srovnávat. Ten nový je možná o trochu rychlejší, 200 zvládne s přehledem, ale chová se tak jistě a klidně že by musel být 2x rychlejší aby v člověku vyvolal skutečný respekt... a nejmenší kabriolet je dneska nejspíš Micra CC za půl mega.
              Rover 100 je fantazie, buď ho člověk miluje nebo nesnáší. A dle reakcí tady v diskusi je to opravdu málo známý model takže se s ním dá nadělat možná víc parády než s naleštěným novým Polo GTI.
              Cabrio za 100 tisíc je teeda masakr, ale zase záleží na stavu a na tom kolik se jich vyrobilo (což vůbec netuším). Každopádně kdybys měl 100 hatchback i cabrio tak bys byl king (nejen) tohoto serveru :-) :yes:

Ondřej Šámal 25.01.2008  16:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: zajimave

Přesně tak, dneska výrobci aut s každou novou generací rozměry jen zvětšují, napěchují výbavou, auto pak ztěžkne o desítky či stoky kilogramů a radost z jízdy potlačí různými elektronickými asistenty. Swift GTI bylo jedno z NEJ aut své doby, malá hmotnost, výkon jak ďábel, prostě čirá radost ho řídit. Jo mít dvě 100, to by bylo. Každopádně tenhle kousek nehodlám jen tak brzo prodat.

"-- skrytý --" 14.04.2008  09:37

« Re: Re: Re: Re: Re: zajimave

Ahoj, máme s mladou rover 114i cabrio je to rok 96, el. střecha, origo disky, moc hezký ale praskla nám hadice od vzduchovýho měchu. Rádi bychom ho prodaly samo že za nějakou rozum cenu záleží na domluvě nevěděl by tady někdo o někom kdo takovýho mazlíka chce? díky za odpověď

foto StanS

StanS 25.01.2008  07:32

Kola 13"?

Ondro, zkuste na [odkaz]
    přepočítat Vaše stávající pneu - jestli odpovídají originálním rozměrům - a možná se tam budou hodit i patnáctky, samože s nižším profilem.
    Pak už jenom vybrat hlíny s vhodnou roztečí a ET. Podložky bych nedoporučoval - střed se dá vyvložkovat snadno a přesně.

Stan

Ondřej Šámal 25.01.2008  11:31

« Re: Kola 13"?

Díky za radu ;-) Ono by v těch podbězích místo na 14" i bylo, ale já se nejvíc bojím šířky pneu, aby se nezhoršil rejd a nezvýšila tvrdost při jízdě. V konfigurátoru mi nejlépe vyšel rozměr 165/60, rozdíl oproti stávajícímu stavu jsou necelá 4%, což není až takový rozdíl. Uvidíme, do jara mám aspoň o čem přemýšlet.

"-- skrytý --" 25.01.2008  16:57

Krásnej prcek ;-) :yes:

Ondřej Šámal 25.01.2008  17:16

Díky ;-)

"-- skrytý --" 25.01.2008  19:04

« Vítám dalšího kolegu :-)

Ahojda. Už dlouho zpět jsem tu viděl ikonku tvé recenze, ale nešla otevřít... Je to zajímevé shlédnout další anglický výrobek :-) Recenzi máš teda taky moc pěknou a fotečky ještě nějaké přidej, zaslouží si to a dávám 10b ;-)

Ondřej Šámal 25.01.2008  19:17

« Re: Vítám dalšího kolegu :-)

Zkoušel jsem sem dát recenzi už někdy v prosinci, ale nešla otebřít. Tak jsem to zkusil před pár dny znova a ejhle, opět stejný problém. Stačilo ale napsat adminovi (díky, XJ) a i přes jisté porodní bolesti je recenze konečně na světě. V rodině máme ještě dalšího anglického lorda, konkrétně 416 Si v zelené metle s béžovým interiérem, takže jsme taková "roverácká" rodinka >:D Fotky přidám během příštího týdne, počítám tak v pondělí v úterý. Jsem rád, že i přes celkem exotickou značku je zde, na MA, silná skupinka Roverů ;-) Mimochodem tvoje 620 Ti je luxusní kočár, kam se hrabou všechny ty pseudo-luxusně-výkonné limuzíny dneška :yes:

"-- skrytý --" 25.01.2008  19:25

« Re: Vítám dalšího kolegu :-)

Teď koukám, že jsi mě hodnotil, tak děkuji :-)
            Tak proto, důležité je, že se podařilo recenzi rozklíčovat. :-)To je pěkné mít doma dva anglické krasavce, těch čtyrstovek ve švětlém interiéru asi moc neni, viď? Viděl jsme po netu asi dvě. Přihlásil jsi se už na ROVERCLUB? Člověk se tam dozví užitečné věci...už musím jít na noční, tak zatím čauky a ať dobře slouží :-)

Ondřej Šámal 27.01.2008  13:42

« Re: Re: Vítám dalšího kolegu :-)

On se světlý interiér dodával pouze k některým barevným variantám (zelená, červená). Je to sice krásný, ale údržba je to hrozná, asi i ty sám to můžeš potvrdit ;-) . Na Roverclubu ještě přihlášen nejsem, ale na jejich forum jsem se už koukal a dozvěděl se celkem zajímavý věci.

"-- skrytý --" 28.01.2008  15:22

« Re: Vítám dalšího kolegu :-)

Ta údržba v normálním provozu musí být fakt hrozná. Já sám s tím jezdim jen na projížďky a i tak musím furt dávat pozor, kam si sedám a vůbec jestli nejsem někde špinavej. Auto na ježdění do práce by to pro mě teda nebylo :-)

Ondřej Šámal 28.01.2008  17:27

« Re: Re: Vítám dalšího kolegu :-)

Taťka ho má taky právě jen pro potěšení, on je na špínu dost háklivej, takže se už těší na jaro, až ho umyje, naleští a vypulíruje interiér, který je po předešlém majiteli ještě trošku špinavý. Já už se taky pomalu chystám na novou sezónu, pomalu vybírám nová kola (asi zvolím 14"), přemýšlím, čím bych auto ještě vylepšil. Každopádně se už taky těšim, až si najdu volný slunený víkend, popadnu kýbl s vodou, hadr a vysavač a pustim se do práce.

tobi 28.01.2008  22:14

« Re: Vítám dalšího kolegu :-)

jojo, taky sem na něj koukal, ale nešlo to otevřít. Tak konečně .)

Recenze hodně dobrá, trochu ještě zapracovat na foto...teda já nemám moc co říkat, ale čekám na léto :-)

Prcek je to prima a v čechách vážně rarita, na ulici jsem zatím potkal snad jednoho. A do města to musí být super.

A určitě se zaregistruj na Rover Clubu, pokud sháníš třeba kola, tak se stačí zeptat, je tam spousta lidí, který ti minimálně poradí.

Ondřej Šámal 29.01.2008  11:15

« Re: Re: Vítám dalšího kolegu :-)

Jo jo, fotky budou, ale nevím kdy, protože momentálně je auto u mechanika kvůli zavaření výfuku. V Čechách to rarita celkem je, na netu jsem viděl k prodeji jen pár kousků této faceliftované verze. Rover (Austin) Metro, jak se "stovka" dříve jmenovala, byla u nás celkem často k vidění.

Ondřej Šámal 29.01.2008  12:11

« Re: Re: Vítám dalšího kolegu :-)

Ještě jsem se tě chtěl zeptat, jaký Rover klub u nás doporučujueš? Já na netu našel dva - rover-club.net a roverclub.cz. Díky za radu ;-)

"anonym" [213.192.12.XXX] 31.01.2008  07:39

« Re: Vítám dalšího kolegu :-)

Už se mi nechce přihlašovat...Na tom roverclub.net se toho moc neděje...Já chodím na www.roverclub.cz a úplná spokojenost :-) Ahoj Roman

Novic (Porsche team/GT-R team) 25.01.2008  19:36

Ahoj Hoj Ahoj!!!

xganga nevim jestli na mne jeste pamatujes,jsem rad ze jsis vybral anglicana.tenhle model neni moc znamy to se ceni.dal jsem ti same desitky ;-) (jak jinak ;-) )ja uz mam vybrane bude to sved,Saab 900 2.0 Turbo ;-) cau HH ;-)

Ondřej Šámal 27.01.2008  13:47

« Re: Ahoj Hoj Ahoj!!!

To víš, že pamatuju. Koukal jsem na Nubirku, v té jsem se toho taky něco najezdil. Před těmi 9 lety jsem byl jak u vytržení, všechna okýnka v elektrice, klimoška, elektrická anténa a další vychytávky, no prostě kočár. Toho Švéda ti schvaluju, jen jsem se na netu dočetl, že zrovna tenhle motor (2,0 Turbo), není moc spolehlivý, sám jsem ho měl taky v merku, ale jestli půjdu do Saaba, tak bez přeplňování, ono i těch 130 koníků bude stačit ;-)

tobi 28.01.2008  22:16

« Re: Re: Ahoj Hoj Ahoj!!!

Zrovna u Saaba je ta 2,0T a 2,3T jeden z nejlepších motorů, jsou to držáky, něco jako starý pětiválce u Volva. Když se podíváš na netu, tak se jich prodává spousta s hodně přes 300 tisíc najeto...Saab je prostě nesmrtelnej :-)

Ondřej Šámal 29.01.2008  11:21

« Re: Re: Re: Ahoj Hoj Ahoj!!!

Já na netu čet sice něco jinýho, ale ono 100 lidí 100 názorů. Saaby jsou držáky, to je fakt. Na tu dobu to byla výborná auta, která předčila dobu o několik let. Momentálně jim ale moc nevěřím, technika je sice kvalitní, ale já v nich vidím "jen" luxusnější verze Opelů, bohužel ;-\

tobi 11.02.2008  23:41

« Re: Re: Re: Re: Ahoj Hoj Ahoj!!!

Saab byla druhá volba, ale jsou peřci jenom pořád dost předražený...ale pořád to je hodně hudby za slušnou cenu.
            A ty nový...to je nádhera, netuším, jak na to jou motorově, ale ty Aera jsou tak krásný...:))

Ondřej Šámal 12.02.2008  13:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Ahoj Hoj Ahoj!!!

Já měl v merku Saaba 2,0 Turbo cabrio z 96´ za 79 tisíc. Pokud s ním bylo vše v pořádku, byla to naprosto super cena. Když vezmu v potaz, že jeho prodejní cena v té době byla někde kolem milionu korun, je to strašný propad (což je pro nás, zákazníky, jen dobrá zpráva).

Novic (Porsche team/GT-R team) 29.01.2008  20:21

« Re: Re: Ahoj Hoj Ahoj!!!

chtel jsem puvodne V6 ale to mi Ricrado rekl ze to jsou fakt hodne kazive motoryale 2.0 turba mi schvalil ze to jsou pry drzaky jak rekl tobitak si to mozna pletes ;-) jestli mas icq tak se mi ozvi na 427-444-579 ;-) Hoj!

Ondřej Šámal 29.01.2008  22:33

« Re: Re: Re: Ahoj Hoj Ahoj!!!

Ono nakonec za ty 4 roky uvidíš, co si vlastně koupíš. Najednou si uvědomíš, že seš ještě nevyblbnutej a nějaká nákupní taška se 100 koňma je přesně to pravý ořechový ;-) Já nikdy koupi malého auta neplánoval, spíš naopak, ale teď tomu pomalu přicházím na chuť. Takový Swift GTI považuju za jednu z nejlepších koupí, když bys chtěl víc, BMW 318is e30 v zachovalym stavu (jednu jsem nedávno na netu viděl, opravdová kráska v bílém) je ta pravá volba pro zkušenější. Na druhou stranu je Saab krásný, elegantní a bezpečný auto, se kterým v Čechách udělá člověk ještě kupu parády :yes:

"-- skrytý --" 06.02.2008  00:23

velmi

prijemny roverik,na rovery som pocul zle reci ohladom spolahlivosti ako je to u teba?

Ondřej Šámal 06.02.2008  01:02

« Re: velmi

U mě je to zatím oukej, musím to zaklepat na dřevo (ťuk ťuk). Ono jde taky o to, že tenhle kousek je prakticky bez nějakých choulostivých dílů, takže se ani nemá co pokazit. V rodině máme ještě 416 Si, zatím jsme s ním moc nenajeli, ale i tak se zatím jeví jako bezproblémové auto. S tou spolehlivostí je to možná pravda, ale asi záleží na konkrétním kusu. Jinak gratuluju k X5, taky jsem příznivec BMW, další kousek v mé "garáži" bude pravděpodobně z Bavorska, ale to je ještě hudba budoucnosti

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 10.02.2008  20:57

Hodnotenie

Pekne Roverik,ked mam pravdu povedat som taky ani na ceste este nestretol,fajn recenzia,aj foto,odo mna za 10. ;-) Nech sluzi.

Ondřej Šámal 10.02.2008  21:25

« Re: Hodnotenie

Díky za body a za přání, taky přeju šťastnou službu tvé Hondičky v tvých rukách :yes: V Čechách, případně na Slovensku, bývala častěji k vidění předchozí verze (před faceliftem z 95´). Já na silnic ještě neviděl žádnou 100, jen na netu jich pár leží v bazaru. Sice je pěkný mít unikát, na druhou stranu ale musí člověk počítat s horší dostupností dílů (to snadněji najdete poctivého a slušného politika, než pád dílů na "stovku")

"anonym" [89.235.0.XXX] 10.02.2008  21:43

taky mám 100 v naftě

"-- skrytý --" 12.02.2008  21:39

rover 115 sd

mám teda taky 100 v naftě hojně ho využívá manželka ročně najede 30000 km a o jinym nechce slyšet. motor převzal rover od citroena a byla to dobrá bere 5,4 po městě a 4,2 mimo. já kočíruju austin metro 1,3 tedy předchůdce 100. a ještě každý den po práci pracuju u kámoše v dílně kterej se zaměřuje na značku ROVER a já ty anglány miluju. :-!

Ondřej Šámal 12.02.2008  22:23

« Re: rover 115 sd

Tak je sem hoď, oba. Rád se kouknu na další kousky, protože jsem jich zatím moc neviděl. A propos, už nějakou chvíli řeším rozměr ET, nikdo mi zatím nedokázal odpovědět, proto bych se rád obrátil i na tebe, jestli ho náhodu nevíš. Díky předem ;-)

"-- skrytý --" 13.02.2008  05:59

večer ti to napíšu si to nepamatuju oni maj svuj specifickej rozměr. ale můžu ti nějaký hliníky originál zajistit. mamželce jsem pořídil ze 114 gti a ti jsou snad nejhezčí, ale je jich málo. ještě radu ty tlumiče doplňuj originál kapalinou ne u citroena a pod. nebo je zničíš a to je dost nákladná sranda a pořád používej ručku rádo zarezává lanko.

"-- skrytý --" 13.02.2008  11:59

tak et zatim nevim ale rozteč šteftů je specifická pouze pro tohle auto takže tam dáš pouze origo hliníky rover dělal 2 nebo 3 druhy, já znám pavučiny a paprsky. možná na to nějaká firma dělala kola, ale já o žádný nevim v angliji určitě, ale to je trochu z ruky. dokonce i austin metro ze kterého 100 vychází má jinou rozteč a to jsou z 85% stejný auta rover ho převzal a upravil světla motor přední nápravu atd.

Ondřej Šámal 13.02.2008  21:58

« Re: 100

Já znám skoro přesný rozměr (4x100, šířka buď 5,5, ale spíš 6), jediný, co mi zatím chybí, je to ET. JInak nemáš náhodou fotky těch manželčiných kol? Jakto že tady ještě nevidím tvoje recenze? >:D

"-- skrytý --" 13.02.2008  22:24

zítra vyfotím. jsem přesvědčen že jiný než origo tam nejdou, ale rád se poučim. et ti samo zkouším zjistit. na recenzi pracuju, ale chce to umejt a pořádně vyfotit.

Ondřej Šámal 13.02.2008  22:30

« Re: 100

Oká, oká, nespěchej, dobrá recenze chce čas ;-) Jinak jestli budeš mít zítra chuť, tak mi ty kola pošli na mail, mám ho v profilu, budeš hodnej :yes:

"-- skrytý --" 14.02.2008  01:39

dík, ale máš mě na svědomí zítra usnu ve stoje

Ondřej Šámal 14.02.2008  01:47

« Re: 100

Kosmounati taky spí vestoje >:-[] Mimochodem nedávno jsem usnul dokonce při chůzi, to je teprve majstrštyk :yes:

"-- skrytý --" 14.02.2008  15:37

Varianta 1

Mě se nejvíc líbí ty první kola. Myslím že budou nejlepsi.

Ondřej Šámal 14.02.2008  15:44

« Re: Varianta 1

Díky za radu, teď jen doufám, že moje ET bude 35, rotože v jiný variantě jsem je neviděl.

"-- skrytý --" 14.02.2008  16:20

« Re: Re: Varianta 1

Jásná variamta č. 1 - budu mít podobný - jen navíc leštěnej límec ... a šálu, čepici atak víš? ... >:D

Ondřej Šámal 14.02.2008  16:45

« Re: Re: Re: Varianta 1

Koukám, že jednička zatím vede. Já byl zatím spíš pro ty ostatní varianty, ale třeba se ještě rozmyslím, anebo třeba mi vůbec nebudou pasovat na auto, to by mě dost mrzelo ;-\ Ty budeš mít kola asi od firmy Brock, co? Podobnou variantu jsem už na Leonech viděl a vypadalo to náramně. A propos, co recenze, jak to pokračuje?

"-- skrytý --" 14.02.2008  16:55

« Re: Re: Re: Re: Varianta 1

No za : 1) O recenzi usilovně přemýšlím, nenapsal jsem ani čáru ( ještě ) mám sice 40 - 50 fotek Cupry ale není zahájeno psaní ... ;-\ ale milý Xgango do neděle tady bude ...
            2) Kola - disky už mám od firmy Dotz - www.alcar.cz - 18" černý Hard s lešteným límcem ...

David Silver 14.02.2008  17:01

litiny

zdar, chystáš se koupit BMW M6??? že vybíráš takováto kola :-!

Ondřej Šámal 14.02.2008  17:26

« Re: litiny

Kéž bych se chystal, kéž by. Původně jsem plánoval, že koupím nějaká Alessia nebo něco podobného, ale narazil jsem na tyhle kousky a úplně jsem přehodnotil plány. Ve Photoshopu jsem si je "zkoušel" a vypadaly moc pěkně.

David Silver 14.02.2008  17:28

« Re: Re: litiny

aha, možná by se vyplatilo koupit disky na M6 od Báwa a jenom nechat přelakovat znaky BMW :-!

Ondřej Šámal 14.02.2008  17:34

« Re: Re: Re: litiny

Dobrej nápad, ale 1)Potřebuju velikost 14", 2)I kdyby v tý velikosti existovaly, dal bych za ně strašný prachy. Ale jak píšu, nevím ET, vlastě to vypadá tak, že ho neví nikdo, takže teprve potom budu vybírat finální variantu (kéž by to byla jedně z těhlech tří)

jmurjr (H22A7) 19.02.2008  21:39

krpec

pekne male auto. a na tych kolesach to bude unikat. len tak dalej. ;-) :yes:

Ondřej Šámal 20.02.2008  14:48

« Re: krpec

Díky ;-) Nejdřív jsem teda chtěl na auto nalepit velký křídlo, nálepky ve stylu Fast and Furious, osvětlit auto neony ve stylu night club, ale nakonec jsem zvolil decentní cestu >:D

Poustnik 24.02.2008  05:06

Jak to ten Rover dělá,

že jeho majitelé od něj většinou přeberou trochu toho anglického nadhledu a decentního vyjadřování....nebo se mi to jen zdá??? Příjemně napsaná recenze na příjemné auto, i když není zcela můj šálek čaje o páté.... :-) Ať slouží! Hoj! :-)

Ondřej Šámal 24.02.2008  05:44

« Re: Jak to ten Rover dělá,

Asi se ti to opravdu jen zdá >:D Né, to zas přehánim, člověk by si měl zachovat nadhled, jinak by se v dnešní době za chvilku zbláznil. Abych řek pravdu, tak taky to není můj five o´clock tea, ale bylo to dědictví po dědovi, to se prostě neodmítá ;-)

Poustnik 24.02.2008  07:08

« Re: Re: Jak to ten Rover dělá,

Tak samozřejmě se auto zdarma neodmítá....Nás by taky nenapadlo si kupit auto s vínově červenou barvou a když nám ukázali naši Hondu, že jinou barvu nemají v téhle ceně, taky jsme se do ní za pár dní zamilovali.... :-)

Ondřej Šámal 24.02.2008  16:50

Tichá vzpomínka

Včera, v sobotu 23.2., zemřel během dopravní nehody můj velký kamarád. Byl to super kluk, znal jsem ho odmalička, prošli jsme společně jak základkou, tak gymnáziem, byl blázen do aut, motorek, letadel a všeho, co vonělo benzínem. Kolikrát jsme si ho s klukama dobírali, že se o svou Micinku (Mitsubishi Galant) stará lépe, než o svou holku. Bohužel, jeho život ukončila tragická nehoda. Pořád to nemůžu nějak vstřebat, kolikrát mám za to, že je to jen sen, tenhle je ale tentokrát až příliš reálný. Uvědomil jsem si, jak je ten život pomíjivý, jeden den se spolu smějete, pak ale stačí lusknout prtsy a všechno je pryč, nadobro. Proto bych rád věnoval tenhle příspěvek všem zesnulým i pozůstalým, kterým pár sekund změnilo celý život.

Poustnik 24.02.2008  17:37

« Re: Tichá vzpomínka

Co na to říct? Jen to, že čím budeš starší, tím to bude horší. Ale jak říkají Italové - musí to tam nahoře být pěkné, protože se ještě nikdo nevrátil.....

Ondřej Šámal 25.02.2008  10:29

« Re: Re: Tichá vzpomínka

Vím, jen jsem v šoku, byl to první člověk, kterého jsem dobře znal, a který zemřel tak mladý. Navíc snad ani neřídil. Tam nahoře určitě musí být krásně, ale proč tam chtít tak brzo, když se tam stejně jednou všichni sejdeme. :-(

"-- skrytý --" 25.02.2008  10:47

« Re: Re: Re: Tichá vzpomínka

Upřímnou soustrast

Ondřej Šámal 25.02.2008  11:21

« Re: Re: Re: Re: Tichá vzpomínka

Díky, já to nějak přežiju, ale když pomyslim na jeho rodiče, je mi dobreku. Proto, prosím, jezděte všichni opatrně, lepší je přijet o pár minut později než vůbec.

"-- skrytý --" 25.02.2008  11:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Tichá vzpomínka

Podruhé na MACZ budu teď vážný - heleď mě se stalo něco podobnýho - kámoš zapíjel svobodu, přebral a cestou domů do postele spadl ze schodů v domě svých rodičů kde s nastávající bydleli - a umřel v náruči svojí budoucí ženy - druhý den se měli brát a teď když na to myslím, tak mu zajedu v nejbližší době s kámošema na hrob - byl to dobrej kluk a celkem šikovnej automechanik. S bohem Petře Š.

Ondřej Šámal 25.02.2008  11:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tichá vzpomínka

Člověk tu smrt pak vnímá jinak, když se to stane někomu bizkému. Navíc když člověk umře mladý a hlavně naprosto zbytečně. Možná to teď vyzní hnusně, ale kdejakej lidskej póvl (viz Gréba starší a ostatní kámoši StBáci) tu musí být skoro do stovky.

Poustnik 25.02.2008  18:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tichá vzpomínka

Tak to říkal už Werich - teď parafrázuju - Nevím, jak to znělo přesně - Je pár jedinců, pro které by věk 300 let bylo málo, protože by pořád měli co říct....naproti tomu znám pár třicetiletých, který tady už 300 let nemuseli bejt!

Ondřej Šámal 25.02.2008  22:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tichá vzpomínka

Akorát jsme se byli domlouvat, co napíšem na věnec. Nakonec jsme zvolili - "Nezapomeň na nás", krátký a výstižný. Smrt je sice vždycky šok, ale k životu už tak nějak patří. Werich měl pravdu, bohužel ;-\

"-- skrytý --" 06.03.2008  05:28

Body

Jsem ti dal, body ... ;-)

foto Konwi

Konwi 10.03.2008  19:56

Rouvr

Je to takové vtipné auto. Určitě musí být zábava ho řídit.

Ondřej Šámal 10.03.2008  19:59

« Re: Rouvr

Určitě, člověk ho musí brát vážně jen tak napůl, ale taky ho nesmí podcěňovat. Zábava s ním je, teďka mám objednány širší pneu, tak by auto mohlo být na silnici ještě jistější. Jinak ještě existuje varianta 114 GTi (103 koní, 890 kg), to teprve musí být zábava :yes:

"-- skrytý --" 11.03.2008  19:09

« Re: Re: Rouvr

to si piš, vem si jedem kámoš co vlastnil v dlouhém táhlém kopci řadil ve 155 pětku a předjížděl superba a řidič nechápavě kouká na budíky. taková je stim zábava

Ondřej Šámal 11.03.2008  19:22

« Re: Re: Re: Rouvr

Jo jo, taky bych si ho rád jednou pořídil, jako takový druhý autíčko pro zábavu.

Novic (Porsche team/GT-R team) 12.03.2008  14:07

Stang

toho mustanga si koupil? :-)

Ondřej Šámal 12.03.2008  14:13

« Re: Stang

Kéž by ;-) Taťkovi jsem ale řikal, že kdyby byl za dobrý peníze (ne-li zadarmo), tak do něho jdu, bez keců :yes:

Novic (Porsche team/GT-R team) 12.03.2008  15:50

« Re: Re: Stang

a kolik stoji?

Ondřej Šámal 12.03.2008  15:58

« Re: Re: Re: Stang

Bůhví, neptal jsem se, radši. Eště by tomu nasadili dobrou cenu, já bych to koupil a máma by mě vyhodila z domu >:D Né, nekoupil bych ho, srdce by sice křičelo: "Kup, ho, kup", ale mozek by byl proti, právem. Ten Mustang je ve špatnym stavu, já nemám čas a ani možnosti ho zrestaurovat, navíc by to spolklo peněz na dva Mustangy. Radši si pár let počkám, než do něj "dorostu" ;-)

foto Dadanek-AlkoholixXx-

Dadánek (AlkoholixXx) 12.03.2008  21:20

« Re: Re: Re: Re: Stang

A kde že je ten mustang? že bych se podíval??

Ondřej Šámal 12.03.2008  21:33

« Re: Re: Re: Re: Re: Stang

Když pojedeš z Berouna směrem Loděnice, Rudná (ulice Pražská), tak pár set metrů za posledním železničním přejezdem je po levé straně nějaký pneuservis a hned vedle toho ten autobazar [odkaz]
              tady máš hrubě upřesněnou polohu, je to takový to parkoviště v levé části obrazovky u prvního popisku 605 (přepni mapu do režimu Fotomapa+popisky)
              Ale není to žádnej zázrak, prakticky polovrak ;-\

foto ZonixX

ZonixX 03.05.2008  18:39

;) wau

moc hezky Rover a ta barva je uzasna...!!! :yes: ode mne zaslouzene 3x 10 >:D at slouziiii!!!

Ondřej Šámal 03.05.2008  18:44

« Re: ;) wau

Díky, tvoje Mondeo je taky krásný, taková nenápadná raketa, to já moc rád :yes: :yes:

"-- skrytý --" 12.06.2008  15:10

Poslal ...

... jsem ti SZ ... jo a děkuju za pšání ... :-)

My teď jedeme k babi, tak tu budu až v pondjělí

"-- skrytý --" 12.06.2008  19:44

kde máš kola

Ondřej Šámal 12.06.2008  19:51

« Re: kola

Jo jo, kola, to byla ale mise. Tamty, co jsem objednal, nepasovala. Nějak jsem měl zafixováno, že mám rozteč 4x100, takže nakonec jsou na druhém Roveru (416 Si). Pak jsem tedy psal do Unipartu (dovozce dílů na Rovery), kolik by stály originály. Cena mi ale vyrazila dech, začínala na 6 800,- za ks, končila u skoro 8 000,- (podle typu ráfku). Připomínám, že tohle byla cena za nákupku. Takže kola odkládám na neurčito. Mimochodem měl jsem možnost koupit R 114 cabrio, rok výropy 96´, za cenu 30 tisíc. Bohužel zrovna máme doma trošku přeautováno, takže další kousek by byl jen další problém. A co tvoje kára?

"-- skrytý --" 12.06.2008  20:05

« Re: Re: kola

na metro jsem koupil karburátor přímo ang. a na roveru už mám kola opravuju lak dělám brzdy a dozadu torsku a přídavné tlumiče do předu. auto je moje manželka dostala služební koukni na foto

Ondřej Šámal 12.06.2008  20:07

« Re: Re: Re: kola

Jj, vypadá to krásně, ještě pak sehant lakovaný nárazníky a bude z něj prvotřísní krasavec ;-)

"-- skrytý --" 12.06.2008  20:20

kola

to jo i když mám spoustu věcí za pusinku tak dělám dvě auta na jednou a je to občas finanční teror. máme teďko dobrej kontakt v ang., kluka co tam jezdí za prací a zpátky nám vozí auta na díly a díly dá se tam opravdu sehnat spoustu věcí za dobrý ceny. např. origo díly za cenu dílů neorigo u nás.

Ondřej Šámal 12.06.2008  20:24

« Re: kola

Já se koukal na kola i na ebay.co.uk. Pár se jich tam našlo, ale žádný je neposílal do zahraničí. Kolikrát mě ta vyjímečnost stovky štve ;-\

"-- skrytý --" 12.06.2008  20:33

« Re: Re: kola

nevim co máš za představu ale může se to přivézt z ang přes toho kluka

Ondřej Šámal 12.06.2008  20:35

« Re: Re: Re: kola

Uvidím, jak na tom budu s financema, ony i v Anglii nejsou zrovna nejlacinější, kdyžtak bych se ozval

"-- skrytý --" 12.06.2008  20:40

kola

ok daj se i jetý on tam dělá totiž na vrakovišti

Ondřej Šámal 12.06.2008  20:45

« Re: kola

ok, to by bylo ideální, ale asi by na řadu přišli až někdy v létě

"-- skrytý --" 12.06.2008  20:51

« Re: Re: kola

jo vždyť je čas já ti to nenabízím kvůli kšeftu, ono pacientů se stovkou je málo, na zbohatnutí jsou jiní.

Ondřej Šámal 12.06.2008  20:56

« Re: Re: Re: kola

já vím, že to neděláš kvůli kšeftu ;-) Každopádně mě vidina o origo kolech pořád neopustila, já se totiž jen tak nevzdávám >:D

"-- skrytý --" 12.06.2008  21:04

« Re: Re: Re: Re: kola

tak zatim.já mu nezávazně nadhodim co a za kolik se tam dá sehnat. třeba se se časem objeví něco zajímavýho. čau

Chobot 29.06.2008  11:29

Dobrá

recenze. Poslán tip na :yes: recenzi. Nechť jezdí.

Novic (Porsche team/GT-R team) 30.06.2008  20:53

Carrera 4S

u fotky Very Bad Day tak to musel bejt fakt spatnej den protoze nebourat se 4x4 se podari opravdu malokomu >:D >:D >:D >:D :no: :no: :no: :no: :no:

PeT-a (RSKa) 04.07.2008  14:39

Xgango raději nebourej

Ondřej Šámal 04.07.2008  17:56

« Re: Xgango raději nebourej

Neboj, tohle video jsem už viděl, takže svoje šance na (ne)přežití znám >:D Na druhou stranu kamarád měl Galanta, což je celkem bytelný auto, ale taky mu to nepomohlo :-( Holt, musíme se začít chovat na silnicích jak lidi, ne jak zvířata (omlouvám se všem zvířátkům za urážku).

PeT-a (RSKa) 04.07.2008  18:24

« Re: Re: Xgango raději nebourej

Tak to je mi líto kamaráda i Galanta. Zajímalo by mě jak by dopadla R19, nikde sem nenašel žadne video ;-\

Ricardo 04.07.2008  18:34

« Re: Xgango raději nebourej

A není to tak lepší? :-) zkus sledovat Kobru, R19 se tam určitě dřív nebo později v této roli objeví >:D

PeT-a (RSKa) 04.07.2008  18:37

« Re: Re: Xgango raději nebourej

>:D >:D Jo dobrý nápad......

Tipuju stejný výsledek co Rover 100, možná hůř ;-\ >:D

Ondřej Šámal 04.07.2008  18:45

« Re: Re: Re: Xgango raději nebourej

Jj, dneska je jízda autem po našich silnicích nebezpečnější, než se koupat v bazénu plném piraní ;-\

Ricardo 04.07.2008  18:48

« Re: Xgango raději nebourej

Proto mám nejbezpečnější auto přelomu 80. a 90. let ;-) >:D a až se trochu vyvaří a opravím uchycení bezpečnostních pásů tak to bude skoro tak dobrý jako zamlada >:D

Ondřej Šámal 04.07.2008  18:53

« Re: Re: Xgango raději nebourej

To víš, já nabourat do Ricarda, tak si pak může hodit můj slisovanej vrak do kufru a odfrčet dál >:D

Ricardo 04.07.2008  19:03

>:D >:D trošku bych ho musel ale sešlápnout. PS: Nepořídíš radši to kabrio? >:D

Ondřej Šámal 04.07.2008  19:07

« Re: Re: Xgango raději nebourej

Tak nedávno jsem měl možnost jedno cabrio koupit, rok 96´, cena kolem 30 tisíc, stav celkem ok, hodně dlouho jsem se rozmýšlel, ale rozum nakonec vyhrál, doma máme už 4 auta, takže další by bylo jen přítěží a mamka by mě asi vyhodila z domu a spát v tamhle malym autě je dost nepohodlný >:D

Ricardo 04.07.2008  19:12

To je tak levný? Pročs mě o tom neřekl? Takovýho angličáka bych možná bral >:D

Ondřej Šámal 04.07.2008  19:15

« Re: Re: Xgango raději nebourej

Tak levný byl jen tenhle, na netu jsem našel ročník 95´ za cenu 83 tisíc, což je celkem pálka, proto jsem o tomhle dost přemejšlel. Tak kdybych to věděl dřív, že sbíráš modýlky aut, dohodil bych ti to, vedle těch 1:43 by se dobře vyjímal >:D

Ricardo 04.07.2008  19:17

« Re: Xgango raději nebourej

Jo dokonce by to mohlo být dobrý auto do města ;-)

Ondřej Šámal 04.07.2008  19:21

« Re: Re: Xgango raději nebourej

Tak frajeřina by to určitě byla, 3,5 metru dlouhý cabrio, to se jen tak nevidí, to by ti roštěnky skákaly do auta jedna vedle druhý >:D

Ricardo 04.07.2008  19:26

« Re: Xgango raději nebourej

Jojo stačilo by vždycky přibrzdit u přechodu, nasadit sluneční brejle a zamávat >:D

Ondřej Šámal 04.07.2008  19:28

« Re: Re: Xgango raději nebourej

Víš, co, řiká se, že chlap si malé mužství kompenzuje velkým autem, a naopak, takže holky by určitě věděly, do čeho jdou >:-[]

Ricardo 04.07.2008  19:38

Vím, proto bych nikdy nechtěl Hummer >:D

Ondřej Šámal 04.07.2008  19:41

Chudák Švihák, ten kdyby tohle viděl >:D

Ricardo 04.07.2008  19:43

« Re: Xgango raději nebourej

Ale on chce GL, pro ženu ;-)

Ondřej Šámal 04.07.2008  19:48

A sám si koupí Smarta >:D

Ricardo 04.07.2008  19:50

« Re: Xgango raději nebourej

Smartu chybí testosteron ("Smarte" nečti, já vím že je to do města >:D ). Rover 100 má koule ;-) :yes:

Ondřej Šámal 04.07.2008  19:54

« Re: Re: Xgango raději nebourej

Spíš kouličky, ale souhlasim, Rover je sice prdítko, ale něco v sobě má, trochu toho staroanglickýho kouzla, to Korejci nikdy mít nebudou ;-)

Ricardo 04.07.2008  17:57

« Re: Xgango raději nebourej

Jojo Rover 100 je jeden z nejhorších aut v testech Euro NCAP... ale taky je to konstrukcí rok 1980

Ondřej Šámal 04.07.2008  18:07

« Re: Re: Xgango raději nebourej

Tak mně to zatím stačí, mám auto na běžný ježdění, většinu toho strávím ježděním po celkem bezpečných silnicích, když budu ale potřebovat, tak máme v rodině ještě pár dalších aut, takže by neměl být problém.

Ricardo 04.07.2008  18:12

« Re: Xgango raději nebourej

No taky je spousta aut to těma testama vůbec neprošla takže můžou být klidně horší.

Ondřej Šámal 04.07.2008  18:16

« Re: Re: Xgango raději nebourej

Když se tak koukám, tak moje auto dopadlo stejně, jako nějaký SUV čínské produkce. To není zas až tak špatný, ne? >:D

Dylan McKay 04.07.2008  20:13

« Re: Re: Re: Xgango raději nebourej

No, možná dopadl lépe než Superb, který se zlomil jako banán... V týdnu jsem na dálnici na Mladou Boleslav viděl nabouraný Rover 75, srdce mii zaplakalo, škoda takového skvostu. Posádka byla OK...

Ondřej Šámal 04.07.2008  20:19

« Re: Re: Re: Re: Xgango raději nebourej

Jj, Rover 75 je kočár, i na dnešní poměry. Pamatuju, jak jsem se s ním poprvé vezl, bylo to někdy v době uvedení na trh. Krásná zelená metalíza, béžová kůže, dřevo (možná imitace), prostě pocit jako v autě minimálně dvakrát dražším. Škoda, že Britové na svoji tradici zapomínají, dneska je z Roveru Roewe a patří Číňanům, Land Rover zas Indům, TVR si koupil mladý ruský zbohatlík a stáhl ho ke dnu. Ještěže jsou tu Němci, kteří přebrali Bentley a R-R, jinak by asi padli úplně ;-\

Sienn 04.07.2008  20:02

« Re: Xgango raději nebourej

hehe. Punto je na tom uplne stejne, ne-li hur ;-)

foto s-mike-RSKa-

s-mike (RSKa) 04.07.2008  17:43

fotky

cau xgango

az ted jsem si udelal chvili na okopirovani jedne, dvou fotek tech bouranejch Porschaku, jak jsi mi je dal tůdle v diskuzi do odkazu..

akorat to tam uz neni, muzes mi to tam dat znovu?

dik a sorry

"-- skrytý --" 04.07.2008  18:25

Nejdřív zabij bratra ;-)

Ondřej Šámal 04.07.2008  18:28

« Re: .

Tak původně jsem to měl v plánu, ale nakonec snad bude stačit, když mu jich dám pár na holou, aby si to propříště pamatoval >:D

"-- skrytý --" 04.07.2008  19:52

Auta

Čau...koukám - zajímavé fotky. Ty auta se dají koupit, nebo je to nějaký servis drahých aut? :-) Dík za info ;-)

Ondřej Šámal 04.07.2008  20:10

« Re: Auta

Tak podle toho, co vim, tak je to servis. Kluci to jsou asi šikovní, protože kolikrát jsem je viděl prohánět se po Barrandově (areál filmových ateliérů) v Gallardu nebo v jiných zajímavých kouscích (Impreza STi, 911, M3...). Před dílnou jim tak kolikrát stojí auta tak za 20 milionů.

foto sportivo

sportivo 04.07.2008  22:44

Róver 100

ahoj, pekný róver aj ked som ho osobne ešte nikdy nevidel, pekná recenzia všetko podstatne (aj niečo naviac) som sa z nej o aute dozvedel, dobre sa číta. bohatá fotogaleria je tiež vydarená, prajem veľa štastných km. a máš to za 3x10

Ondřej Šámal 04.07.2008  22:54

« Re: Róver 100

Díky moc. Na našich i vašich, cestách je to celkem málo rozšířený auto, to člověk uvidí spíš Ferrari či Bentley, než mého Rovera. Btw máš krásnýho Fiata. Jsem rád, že poslední dobou jde tahle značka nahoru, mívali jsme kdysi dávno Ritmo a bylo to moc pěkný auto. Od 500, přes Grande Punto k Bravu, všechno krásná auta. No jo, holt, Italové umí ;-) :yes:

Novic (Porsche team/GT-R team) 05.07.2008  23:13

jak tak vidim asi jsme to privolali

:-( :-( :-( 8-s 8-s 8-s :no: :no: :no: :no:

Ondřej Šámal 06.07.2008  06:53

« Re: jak tak vidim asi jsme to privolali

Jj, vypadá to tak ;-\ Takže teďka se budeme bavit o výhře ve Sportce, třeba jí taky přivoláme >:D

foto riderhenry

riderhenry 16.07.2008  19:59

« Re: Re: jak tak vidim asi jsme to privolali

teda nevim, ale zajimalo by me, jak nekdo do bratra takhle tukl. Nekecal spis tak nahodou? ;-)

Ondřej Šámal 16.07.2008  20:09

« Re: Re: Re: jak tak vidim asi jsme to privolali

Ono je možný, že do něj někdo nacouval, protože mám předek auta fakt dost nízko, takže to odnesla "jen" maska a kapota. Každopádně to už nějak neřešim, jestli ťukl on nebo někdo jiný, opravu si zaplatí, do auta mi už v životě nesedne, takže je moje auto snad v bezpečí >:D

foto TurboKluk-smazat-hodnoceni-

TurboKluk(smazat hodnoceni) 06.07.2008  19:06

tohle jsou fotky za 10 [odkaz]

Tvoje fotky mi přijdou celkem bez nápadu, v poli a některé nejdou vůbec poznat, jak jsou tmavé a focené proti slunci (zásada č. 1 pokud chceš mít pěkné fotky, tak nefotit proti slunci), a pak tam máš fotky jiných aut, které se mi osobně taky nelíbí (jak fotky, tak ty rozbité auta).Ale hlavně jsou ty fotky na jedno brdo... :-)

Ondřej Šámal 06.07.2008  19:12

« Re: foto

Vim, že to není nic moc, ale momentálně nemám čas nafotit něco lepšího, poslední měsíce mě zaměstnávala škola, teďka brigáda, navíc se auto chystá na "plastiku", protože schytalo pár nepříjemnejch ran od nezodpovědných "řidičů". Až bude čas, určitě udělám lepší fotky, sám se na to už těšim ;-)

Sienn 06.07.2008  19:14

« Re: Re: foto

by jsme se mohli nekdy dohodnout a mohli by jsme jet nekam fotit a projet se... barevne k sobe budem ladit, maly to mame oba :-) ty auta myslim >:D zas tak daleko od sebe nebydlime
        ja chci totiz taky udelat nejakou plnohodnotnou serii hezkych fotek :-)

Ondřej Šámal 06.07.2008  19:18

« Re: Re: Re: foto

Už sem se lek, že tou velikostí myslíš něco jinýho >:D Určitě, když budeme mít čas, budu jen rád ;-) Kolikrát jsem si řikal, že bych se mohl taky s někym z MACZ srazit, ale nějak nebyl čas, teda spíš jsem byl línej >:D Každopádně teďka někdy půjde auto do servisu, aby mi napravili to, co můj "milý" bratříček nadrobil. Mohl bys s sebou místo přítelkyně vzít tu pannu za těch 50 táců, holka je to celkem pěkná, moc by toho nenamluvila, a jak už jsi psal, po pivečku by se s ní dali děla různý věci >:-[] >:D

Sienn 06.07.2008  19:22

« Re: Re: Re: Re: foto

no tak jo >:D :yes:

tak ja mam prazdniny tak mam cas tak ruzne, podle brigady vetsinou... jinak mam freecko pokud se teda nekoupu na slapech... ale tak je jeste casu dost... asi s puntem taky pojedu do nemocnice. nejak mi piska predni kolo a druhy dela taky takovy pazvuk. pritom vse drzi jak ma a zadny vule tam nejsou...

Ondřej Šámal 06.07.2008  19:26

« Re: Re: Re: Re: Re: foto

Tak Slapy by byly ideální, nemusel bych si kupovat známku, abych jel do Práglu (i když na to asi stejně dojde kvůli srazu MACZ). Já teda budu mít taky dost času, ale teďka záleží na rychlosti, jakou mi dokážou spravit auto, rád bych měl ty fotky dokonalý, aby zas nějakej hnidopich neměl připomínky >:D >:-[] A klidně by se k nám moh přidat někdo další s malym........autem z okolí ;-)

Poustnik 24.07.2008  01:58

Když jsi tady jako jeden z posledních vzhůru,

tak ti pošlu tenhle odkaz. To je opravdu docela dobrý výkon, řekl bych.... :-) [odkaz]

Ondřej Šámal 24.07.2008  02:04

« Re: Když jsi tady jako jeden z posledních vzhůru,

Slabota, v Tele Tele byli 2 rómští mechanici týmu F1, kteří dokázali behěm 10 sekund vyměnit všechny gumy, přestříkat auto a ještě ho prodat konkurenční stáji >:D Ale tyhle týpci jsou teda machři, vo tom žádná

Poustnik 24.07.2008  02:11

« Re: Re: Když jsi tady jako jeden z posledních vzhůru,

Mě se ještě líbí, jaký jsou ti kluci anglický ksichty. Takové koňské obličeje, někde z předměstí.... >:D Ale borci. >:D

foto Hawke

Hawke 24.07.2008  02:10

« Re: Když jsi tady jako jeden z posledních vzhůru,

To by člověk nevěřil že to jde tak rychle. Asi museli pečlivě vybírat auto s co nejjednodušším upevněním motoru...

foto karfiol

karfiol 01.09.2008  06:59

To video....

umíram smíchy >:D >:D >:D fakt libovka

Ondřej Šámal 01.09.2008  08:16

« Re: To video....

Jj, konečně pořádná kampaň. Můj nejoblíbenější je ten počůranej týpek, koláč v rozkroku jak hrom, ale stejně je mu to šumák a chrápe >:D

foto Kubyyyk

« Re: Kára mýho bráchy!

Hen héén, bacha na mě, majitelé Fabií 1,2 HTP, páč na mě se nechytáte :-! >:D

foto Kubyyyk

Kubyyyk 18.09.2008  22:51

« Re: Re: Kára mýho bráchy!

>:D >:D >:D >:D >:D >:D
        Hen hen hen hen héén hééééééééééééééééééééééén >:D

Poustnik 18.09.2008  23:20

Tak já se po tobě opičím, jo????? Poď na férovku!!!!

No nekoukej jinam! Na tebe mluvím! To je dneska mládež!!!!
    Jsem si po delší době prohlídnul tvoji fotogalerii a takové narážky tam......Hmmmmmm....... 8-s 8-s >:D

Ondřej Šámal 18.09.2008  23:23

« Re: Tak já se po tobě opičím, jo????? Poď na férovku!!!!

To víš, já ty fotky dělal už někdy začátkem července a hodil je tam až po tý tvý sérii s grafitti, tak aby si lidi nemysleli, že jsem nějakej opičák >:D

Poustnik 18.09.2008  23:28

« Re: Re: Tak já se po tobě opičím, jo????? Poď na férovku!!!!

Jó, jó!!!!....To by mohl říct každej!!!!! 8-s Máš na to svědky??? Aspoň Jehovovy......... ;-)

jmurjr (H22A7) 18.09.2008  23:30

« Re: Re: Re: Tak já se po tobě opičím, jo????? Poď na férovku!!!!

chlapci, nehadajte sa o fotkach s grafitmi, tie tu mam dlllho pred vami :-!

Ondřej Šámal 18.09.2008  23:31

« Re: Re: Re: Re: Tak já se po tobě opičím, jo????? Poď na férovku!!!!

A já se budu hádat, na just, když se tu můžou hádat ostatní, tak proč ne my >:D

jmurjr (H22A7) 18.09.2008  23:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Tak já se po tobě opičím, jo????? Poď na férovku!!!!

tak do toho! ring volny >:D

Poustnik 18.09.2008  23:34

« Re: Re: Re: Re: Tak já se po tobě opičím, jo????? Poď na férovku!!!!

Á!!!!! To jsem si mohl myslet, že sem vlítne jmurjr! Abys nechyt z každý strany jednu! Znáš to! Třetí chce dva odtrhnout a schytá to od obou!!!! >:D Teď nevím, jak bych to šikovně popřel, že jsi byl první, nic mě nenapadá, tak asi zatloukat, zatloukat zatloukat!
            Ty žes je měl první??????
            Tumáš!!!!
            Bum!
            >:D >:D >:D >:D >:D

jmurjr (H22A7) 18.09.2008  23:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Tak já se po tobě opičím, jo????? Poď na férovku!!!!

uff, matrixovo som sa uhol, tesne si minul, pozor, aby si sa pri tolkej energii, ktorou si sa rozohnal netrafil sam >:D >:D >:D >:D >:D

Poustnik 18.09.2008  23:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak já se po tobě opičím, jo????? Poď na férovku!!!!

Jezuskote! Máš pravdu!!! Už se to tu kácí!!!! 8-s >:-[]

Ondřej Šámal 18.09.2008  23:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Tak já se po tobě opičím, jo????? Poď na férovku!!!!

Ok ok, v rámci zachování určité určité společenské niveau na MACZ, odstraním tento kontroverzní popisek >:D

Poustnik 18.09.2008  23:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak já se po tobě opičím, jo????? Poď na férovku!!!!

Jen ho tam nech, jinak ten, kdo si tohle přečte nebude mít jasno! Bude mít zataženo! No.....on to tady vlastně nikdo nečte..... >:D

Ondřej Šámal 18.09.2008  23:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak já se po tobě opičím, jo????? Poď na férovku!!!!

Nebo roztaženo >:-[] >:D

Poustnik 18.09.2008  23:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak já se po tobě opičím, jo????? Poď na férovku!!!!

Tak to sem nečet! Takové pubertální vtípky! Takhle jsem vtipkoval naposledy na základce!!!! :-O Nějak mě svědí v rozkroku.....

Ondřej Šámal 18.09.2008  23:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak já se po tobě opičím, jo????? Poď na férovku!!!!

Chlape, díky tobě se válim několikrát denně pod stolem smíchy >:D A propos jakpak je u našich jižních sousedů?

Poustnik 18.09.2008  23:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak já se po tobě opičím, jo????? Poď na férovku!!!!

A máš aspoň vyluxováno, když se tam tak válíš??? U jižních sousedů je tak nějak česky.....Jezdí tu Škodovky a na kabelové televizi mám všechny české televizní programy. Když vezu ráno dceru do školy, poslouchám slovenské rádio Joj! :-) Jen ten jazyk, co tady s ním mluví, je poněkud nesrozumitelný...Jo a mám na autě 3 dálniční známky. Českou, Slovenskou, Rakouskou.... ;-\

Ondřej Šámal 18.09.2008  23:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak já se po tobě opičím, jo????? Poď na férovku!!!!

So Deutsch ist nicht deine lieblings Sprache? Vyluxováno, teda spíš vytřeno, mám, maminka se vzorně stará >:D

Poustnik 19.09.2008  00:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak já se po tobě opičím, jo????? Poď na férovku!!!!

Jó maminka! Cha! Já tady mám na vytírání takový speciální robot. Jmenuje se Pouštník v domácnosti. :-(

Ondřej Šámal 19.09.2008  00:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak já se po tobě opičím, jo????? Poď na férovku!!!!

Takže maminka v mužském provedení, jo? >:D No nic, jdu do hajan, ráno jedu do školy na zápis, tak musim vypadat trošku čerstvě a natěšeně >:D Gruss God(tt) ;-) >:D :yes:

Poustnik 19.09.2008  00:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak já se po tobě opičím, jo????? Poď na férovku!!!!

Nenadávej! Jo...taky jdu dát nádobí do myčky.... :-)

Sienn 23.09.2008  15:47

cuus

Tak jsi me nacapal u konkurence co? >:D Já si tam čtu rád testy a novinky, koukám na videa... Do diskuze jsem tam vlezl asi podruhý ale, takže docela náhoda... Jednou jsem tam viděl Jpora a hádal se s ním nějaký * co mu nevěřil, že má E55AMG >:D >:D
    Na jiný servery chodí všichni, ale taky se všichni vrací na ma.cz >:D

Ondřej Šámal 23.09.2008  15:54

« Re: cuus

No jasně, takže ty seš nevěrnej, jo? >:D Já tam taky chodim, rozšířit si obzory nikomu ještě neuškodilo. Dneska mi psal Kubyyyk, že se už včera zlejskal jak candát a dneska kvůli tomu zaspal dvě přednášky >:D Ale prej se mu tam líbí, jsou tam hezký holky >:-[] >:D

Sienn 23.09.2008  16:03

« Re: Re: cuus

A tobě se líbí jak na škole? ;-)

Já tam mám hezký holky celkově, ale ve svý skupině jen dvě (hezký) takže se o ně asi budu starat tam >:D

edit: už se teda o ně staram... >:D

Ondřej Šámal 23.09.2008  16:11

« Re: Re: Re: cuus

Eště nevim, škola mi začíná až příští úterý, takže si užívám poslední tejden volna (zaslouženýho). Ale co sem viděl v pátek na zápise (byla tam jen polovina), tak holky tam byly hezký a hlavně sympatický, takže paráda :yes:

Sienn 23.09.2008  16:16

« Re: Re: Re: Re: cuus

aha, tak to máš dobrý... ja myslel, že ti to taky začlo v pondělí... mě se ve škole docela líbí, se tam po ránu těšim a pak se mi nechce domu >:D ale tak to je zas tim, ze jsem tam jen chvily a kazdy den jen chvilku :-)

Ondřej Šámal 23.09.2008  16:22

« Re: Re: Re: Re: Re: cuus

Já budu mít výuku jen úterý-čtvrtek, zato ale od 10 do 19 ;-\ Ale co, 4 dny volna jsou 4 dny volna >:D Chtěl bych se tě zeptat, jestli bys do tý Plzni vzal auto, složili bysme se na béňo a jeli bysme tvym, páč ten můj prcek neni zrovna stavěnej na cesty po dálnici, navíc ani nemám dálniční známku.

Sienn 23.09.2008  16:25

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: cuus

jj, už jsem to někde zahlídnul, takže s tím tak nějak počítám... teda ne že by ten muj prcek byl nějak dalničně založený >:D

Sienn 23.09.2008  16:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: cuus

tjn, 4 dny volna jsou fajn ;-)

Sienn 23.09.2008  16:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: cuus

Mizím, jdu se opít do ....(prostě hodně)... Už jsem nebyl dlouho na Plzni v hospě... čuus

Sienn 11.10.2008  20:38

...

Zdar draku. Se nějak poslední dobou míjíme tady... Jak to vidíš s tou Plzní? A nedáme někdy nějaký to pivko po škole?

Ondřej Šámal 12.10.2008  15:31

« Re: ...

Nazdar, pardále, právě sem se vrátil po 3 dnech z chaty a sem eště takovej vláčnej >:D Od tý doby, co sem začal chodit do školy, tak moc nestíhám. S tou Plzní to vidim buď na tenhle týden, nebo až na ten poslední říjnový, protože to mám volný čtvrtek. Na pivko bych rád zašel, ale mívám školu do půl sedmý, takže sem rád, že jedu domů, ale určitě si někdy čas najdu, na pivo je čas vždycky :-!

Ondřej Šámal 04.11.2008  21:03

GT-R v Dobříši

Tak jsem dostal echo, že jeden kousek se potuluje už i u nás, jen jak budu moct, hodim sem nějaký foto ;-)

Dylan McKay 04.11.2008  21:12

« Re: GT-R v Dobříši

Matchbox nebo Burago? ;-)

David Silver 04.11.2008  21:15

« Re: GT-R v Dobříši

A fotky už nějakém áš bo ne? :-)

Ondřej Šámal 04.11.2008  21:18

« Re: GT-R v Dobříši

Nemám, vypadá to na supr mega giga žhavou novinku, brácha mi dneska řikal, že už ho viděl na silnici, zkusim ho v pátek blejsknout, snad to nebude jen nějaká novinářská husa, ehm, pardon, kachna >:D

David Silver 04.11.2008  21:25

« Re: Re: GT-R v Dobříši

>:D >:D >:D >:D

Vsadím se o stovku sám se sebou, že je to černej a na nárazníku má Playstation 3 :yes: :-!

Ondřej Šámal 04.11.2008  21:31

« Re: Re: Re: GT-R v Dobříši

Tak ten člověk, co ho (údajně) má, vlastnil předtím 350Z a na běžný ježdění má Infiniti, takže tomu i věřim (navíc brácha se v autech taky dost vyzná ;-) ). Ale řídím se slovy klasika: "Vašu p*ču sem též neviděl a věřim, že ju máte" >:D >:D >:D

David Silver 04.11.2008  21:33

« Re: Re: Re: Re: GT-R v Dobříši

>:D >:D >:D >:D >:D To jkao ten majitel toho GT-Ra? >:D >:D >:D Nebude to spíš majitelka když ju má? ;-) >:D

PS: to dneska jsem šel ze školy domů a proti mě šli nějaký kluci tady ze střední nedaleko mýho baráku a slyšel jsem jak jeden říkal: Dneska bylo nejlepší, jak jsem při hodině řekl Karlovi "Ale p*ču." A učitelka se otočila a že " cože?" " Že bych si dal pi.cu, jsem říkal." / Já jsem se v tu ránu začal tlemit a ostatní asi nevěděli proč.... :-! >:D

Nevím proč to cenzuruje *, tak pizzu no >:D :-!

Poustnik 10.12.2008  16:38

Tak jsem si to u tebe dneska zase všechno prohlédnul

a říkám si, jaktože ty máš chlape tak málo fotek interieru???? Ne, že by mi na tom nějak extra záleželo, ale ty jsi línej to luxovat a utírat před focením, ne??? >:D

Ondřej Šámal 10.12.2008  16:42

« Re: Tak jsem si to u tebe dneska zase všechno prohlédnul

Línej, to je to správný slovo. Už týden si řikám, že bych ho mohl umýt, ale nějak neni čas, ale že ses to ty, tak nějaký foto interiéru udělám. Abych řek´ pravdu, tak tuhle recenzi už budu nechávat víceméně ladem, občas něco přihodím, protože někdy v únoru se chystám si pořídit MX-5 a už teďka duchem sedím v ní, dokonce se mi o ní i zdává >:D

Poustnik 10.12.2008  17:17

« Re: Re: Tak jsem si to u tebe dneska zase všechno prohlédnul

>:D >:D >:D Jasně, to chápu. Kdybys teď viděl naši Mazdu....skoro nejšpinavější auto ¨ve Vídni. Hmmmm....MX-5....na tu si chceme se ženou vydělat v důchodu....a ty už teď.... 8-s Ale co s tímhle fárem? Postoupíš ho bráchovi, nebo...???? Taky jsem měl dneska zajímavé sny...ale to tady nemůžu psát..... >:D

Ondřej Šámal 10.12.2008  17:35

« Re: Re: Re: Tak jsem si to u tebe dneska zase všechno prohlédnul

Brácha si už vydělává na vlastní, pochybuju, že by takovýho prcka chtěl, s tim by žádnou roštěnku neohromil >:D Auto zůstane nejspíš v rodině, máme k němu vztah, navíc by ho asi nikdo ani nekoupil. Já taky mívám zajímavý sny, ale zrovna ten o Mazdě patřil mezi ty publikovatelný >:-[] >:D

Poustnik 10.12.2008  17:42

« Re: Re: Re: Re: Tak jsem si to u tebe dneska zase všechno prohlédnul

Tak až poznáš tu pravou, tak si ji přijeď vyzvednout Roverem, princové to taky tak dělají, že nejdřív se tváří jako chudáci, zahradníci, kuchaři, sluhové, nebo tak.....a až na konec přijedou na koni a v brnění se zlatem v truhlici..... >:D

Ondřej Šámal 10.12.2008  17:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsem si to u tebe dneska zase všechno prohlédnul

Jejda, až já najdu tu pravou, tak to bude Rover už na pravdě Boží >:D A jak žije Víděň? Už jste se byli kouknout na trhy?

Poustnik 10.12.2008  18:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsem si to u tebe dneska zase všechno prohlédnul

Na trzích jsme byli před 14 dny, těsně před tím, než jsme všichni padli nakaženi jakousi virózou....teprve včera jsem jel s dcerou po době zase ráno normálně do školy, takže teď si všechno zase hrozně užívám...dokonce jsem se byl dneska podívat na svoje oblíbené serpentýnky za školou, ale bylo mokro, takže i na trojku to hrabalo a místo oblíbeného písk! se ozývalo šššššššš....tak to nebylo ono... >:D

Ondřej Šámal 10.12.2008  18:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsem si to u tebe dneska zase všechno prohlédnul

Ššš ššš šššššššepotáááá >:D

Poustnik 10.12.2008  18:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak jsem si to u tebe dneska zase všechno prohlédnul

Přesně tak... :-) jen jsem dneska ššššššššššššepotal.... >:D

Ondřej Šámal 22.01.2009  07:50

Pomoc s výběrem auta

Rád bych požádal vás, uživatele MACZ, o radu. Chci si pořídit nějaké "nové" auto, rozpočet mám stanoven na cca 90 tisíc Kč.

Požadavky jsou:

-zábava za volantem, spolehlivost, aspoň trošku atraktivní vzhled

Na karoserii ani moc nezáleží, i když bych preferoval coupé, či cabrio, ale to je spíš okrajové hledisko.

Díky všem za názor ;-)

"-- skrytý --" 22.01.2009  07:53

BMW 323i E36 ;-)

Dylan McKay 22.01.2009  08:51

« Re: Pomoc s výběrem auta

Já myslel, že už máš vybráno. Ta Alfa GTV se mi líbí, ale možná by stálo za to se po ní shánět v Německu...

foto scooter-x-AlkoholixXx-

scooter_x (AlkoholixXx) 22.01.2009  10:10

« Pomoc s výběrem auta

Taky jsem myslel, že o GTV už je jasno, a i nadále bych ji viděl jako favoritku, přesto nějaké alternatívy určitě budou ;-)
      Napadá mě Citroen Saxo VTS 16V, Fiat Coupe, Ford Probe (aha, kritérium je vlastně spolehlivost >:D ), Peugeot 106 GTI...
      Starší BMW proč ne, ale je to podle mě dost velká sázka do loterie...
      A nezapomeň na možnost skvělé volby v podobě jedné z prvních Fabií! ;-) ;-)

"-- skrytý --" 22.01.2009  12:05

« Re: Pomoc s výběrem auta

Pokud spolehlivost, tak bych se italovi vyhnul velkým obloukem. Kamarád měl Fiat Coupé 16v turbo, měli ho v rodině jako nové a během cca 11let co ho měli, dělali 3x motor (kontrolka oleje se rozsvítí až po zadření)!! S hothatchema jako je Saxo a 106 zkušenost nemám, ale zábavné to určitě bude, nicméně dost malé... Pokud narazíš na dobrou E36ku, tak ti bude sloužit lépe ve všech tvých požadavcích a kdyby se něco pokazilo, tak to extra drahé není, protože jich jezdí mraky.. Toť můj názor ;-)

Ondřej Šámal 22.01.2009  15:27

« Re: Pomoc s výběrem auta

Díky moc. Taky jsme myslel, že je o Alfě rozhodnuto, jenže kupovat Alfu, to je strašný martýrium. Ten motor, co jsem původně chtěl (2,0 TS), je prý strašně poruchový, ostatní varianty (2,0 V6 Turbo, 3,0 V6) jsou pro mě už zas zbytečné, navíc náklady bych neutáhnul. BMW bych bral, jenže buď má najeto hodně přes 200 tisíc, nebo je to compact, navíc 316, to je slabý ;-\ Ještě mám v záloze původní myšlenku, a to MX-5, ale nemyslel jsem si, že vybíránní auta je tak náročný 8-s

Filip . 22.01.2009  15:37

« Re: Re: Pomoc s výběrem auta

xganga spor dalej za 90 tisic nic poriadne nekupis a si naspor a privez nieco z Nemecka alebo Belgicka ;-)

Ondřej Šámal 22.01.2009  15:40

« Re: Re: Re: Pomoc s výběrem auta

Do auta nechci vrážet moc peněz, něco mě stojí škola (55 tisíc ročně), takže s šetřením mám vystaráno na důležitější věci. Jen jsem si chtěl udělat nějakou radost, jenže z radosti se pomalu stává noční můra :-(

v3jc3 22.01.2009  15:40

« Re: Re: Pomoc s výběrem auta

Cus, zkus koukat po e36 318 is, neni to zadnej trhac asfaltu, ale zabava s nim je. kamos ho sehnal za 95tis. se 148tis. km. Italum bych se vyhnul, s tim stravis vic casu v servise nez za volantem. Taky sem auto vybíral dlouho no >:D

Ondřej Šámal 22.01.2009  15:56

« Re: Re: Re: Pomoc s výběrem auta

Koukal jsem, koukal, jenže žádná slušná není :-( Italové mě už taky vyléčili, věděl jsem o tý pověstný nespolehlivostí, ale že to bude až tak tragický, jsem teda vopravdu nečekal :no:

v3jc3 22.01.2009  16:08

« Re: Re: Re: Re: Pomoc s výběrem auta

co tohle? [odkaz] 5-tý ze shora BMW 318 iS coupe Sportovní/Kupé 2-dv.

Filip . 22.01.2009  16:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Pomoc s výběrem auta

iDEM HLADAT AJ JA ZO ZAHRANICIA ;-)

Filip . 22.01.2009  16:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pomoc s výběrem auta

Alfa romeo 147 1.6 twin spark Xenony .. Navigacny za 4.500 ecok :-)

v3jc3 22.01.2009  16:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pomoc s výběrem auta

ano Alfa romeo, to je ten problem... 1.6 taky moc slaby na zabavu!

Ondřej Šámal 22.01.2009  16:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pomoc s výběrem auta

[odkaz] 6. zeshora, BMW 318iS, tak moc pěkný ;-)

Filip . 22.01.2009  16:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pomoc s výběrem auta

tak potom Saab 9-3 Vector 2.2 TiD 125 k plna vybava okrem navigacneho samo ze PDC a take a CENA 3.500 ecok ale nabehane 200.000 hej ale co chces za 90.000 ... za malo penazi malo muziky ;-\

Ondřej Šámal 22.01.2009  16:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pomoc s výběrem auta

U Saabů je problém, že maj většinou hodně najeto, navíc jsou to auta pro starší pány. O víkendu se pojedu kouknout na to Báwo, pár kilometrů od něj bydlí bratranec, tak se mi na něj zejtra koukne :-)

Vette 22.01.2009  16:57

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pomoc s výběrem auta

ja by som toho saaba tiez zvazoval, mozno aj kabrio. Mozno nieco taketo [odkaz]

Vette 22.01.2009  16:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pomoc s výběrem auta

alebo este toto [odkaz]

Vette 22.01.2009  17:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pomoc s výběrem auta

a nasiel som aj jedne pre seba [odkaz]

Ondřej Šámal 22.01.2009  17:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pomoc s výběrem auta

Saaba si bude kupovat taťka, pravděpodobně 9-3 v cabriu. Na mě je to moc páprdovský auto >:D

Ricardo 22.01.2009  18:13

« Re: Pomoc s výběrem auta

BMW bych viděl naopak co do spolehlivosti jako jistější volbu než "lidové Ferrari" Fiat Coupé nebo "sportovní" Ford Probe. Jak z důvodu promyšlenější konstrukce BMW, tak proto, že ty dvě kupé (aspoň podle mě) přitahují lidi s destruktivním způsobem jízdy.
        A naopak bych do výběru možná zařadil Fiat Barchetta, pokud se teda dá v rozumným stavu sehnat za tu cenu.

Ondřej Šámal 22.01.2009  18:30

« Re: Re: Pomoc s výběrem auta

Barchetta byla a je jedna z možností, je to celkem pohledný auto, navíc se skvělě upraveným podvozkem z Punta MkI a výborným motorem. Někdy příští týden se pojedu kouknout na jedno BMW (i když to není cabrio, tak je to BéeMWé, to stačí >:D ) a uvidím. Kdybych nemusel řešit školný, tak je jasná volba 330Ci e46. Tak snad příště :-)

PeT-a (RSKa) 22.01.2009  17:06

« Re: Pomoc s výběrem auta

čau...a co třeba Megane Coupe?

nádhera :-)

Vette 22.01.2009  17:13

« Re: Re: Pomoc s výběrem auta

Mna este napadlo toto, aj ked to uz je trochu starsie [odkaz]

Dylan McKay 22.01.2009  16:56

Hledá se auto pro xgangu. Značka: sexy!

No ono to s tebou bude trošičku těžký, chlapečku, ty jsi nám nějaký rozmlsaný... ;-) >:D
    Jdu se podívat na nějaká ta auta, viděl jsem tě, tak vyberu něco, co se k tobě hodí...

Ondřej Šámal 22.01.2009  17:16

« Re: Hledá se auto pro xgangu. Značka: sexy!

Já vim, ale za to nemůžu. Mám to takhle se všim, s autama, oblečením, ženskejma, je to holt krutý úděl >:D

"-- skrytý --" 22.01.2009  19:57

« Re: Re: Hledá se auto pro xgangu. Značka: sexy!

Doporucil bych ti stranky www.bmwklub.cz, ale pokud se nezaregistrujes, tak ti to neukazuje fotky u inzerátů. Dost casto jsou tam opravdu hezky kousky za hezky klubovy ceny, a spousta aut uz je i na tom foru znama... Také bych se nebál toho, ze ma auto najeto pres 200tis. ;-) [odkaz] jeden krasavec

Filip . 22.01.2009  17:23

Re: Pomoc s výběrem auta

Vette to kabrio je C000L :yes: kto chce toho saaba nech napise Sz poslem mu lebo ta stranka je tajna :-)

Vette 22.01.2009  18:31

« Re: Re: Pomoc s výběrem auta

ukazoval som ho zene, ale ona by radsej brala Kugu :-( Asi mame v rodine osud len na Fordy

Filip . 22.01.2009  18:58

« Re: Re: Re: Pomoc s výběrem auta

>:D som pisal v jporovej diskusii vsetko dobre do noveho roku a nech manzelky pocuvaju >:D tak dufam ze ti to bude vychadzat ? a co rozmyslas nad novym autom ?

Vette 22.01.2009  19:10

« Re: Re: Re: Re: Pomoc s výběrem auta

ja? rozmyslam stale :-) V tejto oblasti manzelka poslucha ale nazor povedat moze :-) Koncom roka planujeme cestu do USA, tak je velka sanca na zmenu :-)

Filip . 22.01.2009  19:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Pomoc s výběrem auta

Este ze by nemohla ;-) heh tak to uz bude kolke auto 4 ? no z USA neviem ale aj tam alebo skor z nemecka ... belgicka ak samo ide o auto ...

Vette 22.01.2009  19:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pomoc s výběrem auta

Tak auta blizke mojmu srdcu su v za oceanom. NAsiel som u Nastyho inspiraciu :-)

"-- skrytý --" 27.01.2009  02:26

Gratuluju k novýmu autu, xgango (já měl za to, že seš xkanga >:D ). Dobrej výběr. ;-) :yes: ;-)

Chobot 29.01.2009  12:29

Ukaž Bawora!!!

koukej sem hodit aspoň jedno foto. Sem napjatej jak kšandy >:D ;-)

Ondřej Šámal 29.01.2009  12:31

« Re: Ukaž Bawora!!!

Počkej, počkej, za chvilku jedu na evidenčku, tak ža se vrátim něco nahraju ;-) Nesmíš bejt tak hrrr >:D

Chobot 29.01.2009  12:33

« Re: Re: Ukaž Bawora!!!

Dobrá, dobrá. To viš, to já nevim jak je to aktuální. Kouknu, vidim že je Bawor, fotku nevidim, tak křičim. To se dá pochopit, ne? >:D

"-- skrytý --" 30.01.2009  08:04

Vítej v klubu

ALe ale, co to vidím, vítej v klubu BMW a zadních náhonů. Mrkni na moje bývalý kupé, teď se přešel na trošku větší snobárnu ;-)

foto karfiol

karfiol 15.02.2009  16:24

Bombarďááááák....

peckový kupéčko....ať jede

Dylan McKay 15.02.2009  16:31

« Re: Bombarďááááák....

Taky se připojuju k pochvale, nějak mi to uniklo, já jsem ještě u Alfy GTV, a hale bavorák! >:D :yes:

Ondřej Šámal 15.02.2009  17:20

« Re: Re: Bombarďááááák....

To víš, ten Bawor byl taková blesková koupě, v pondělí 26. ledna jsem se na něj byl a ve středu jsem už drandil domů. Musim přiznat, že další auto bude takz BMW, rád bych buď 330Ci e46, případně M3 e36 jako má Asphalte. Ale to je ješět hudba budoucnosti :-)

Chobot 15.02.2009  17:24

« Re: Re: Re: Bombarďááááák....

Já to řikam furt, že Bawor je těžce náviková záležitost......... :-)

foto zip2016

zip2016 13.04.2009  15:37

Všechno nejlepší!!!

Tak tentokrát jsem se už snad trefil do správní diskuse a přeji ti všechno nej k tvým 21 narozeninám!!! :yes: :yes: :yes: :yes:

David Silver 26.04.2009  16:12

Báwo

Čau Xgango. Na fotkách ze srazu jsem si všiml že je tam BMW E36 coupé, a nevěděl jsem čí je. Pak mě napadlo, čím jsi tam byl ty. Že nikde nevidím Rover. Tak jsme kouknul semka k tobě a koukám, ono je to tvoje Báwo! :yes: :-) Takže gratuluji k Báwu a at' jezdí :yes: Uděláš na něj někdy recenzi?

Ondřej Šámal 29.04.2009  22:34

« Re: Báwo

Díky moc ;-) Tak Rover by v tý konkurenci moc neobstál, ale Dadánka bych s Polem rozdrtil bezpromlémů >:-[] >:D BMW je BMW, konečně pořádný auto, a i když má 140 koní, nějak mi to po tý sobotě připadá málo >:D Ba ne, na ježdění stačí, pořád vyklepnu dost aut (dokonce jsem dal i Hanssovo Audi - teda za velkého přičinění Asphalta :-) ). Recenzi udělám, možná někdy příští týden, ještě nemám moc fotek, navíc jsem si teďka koupil nová kola, tak se chystám fotit. Každopádně recenze bude někdy v květnu, doufám (čekaj mě zkoušky, takže času nebude nazbyt).

"-- skrytý --" 10.08.2009  22:48

bávko

Kráásný Bavoráček, moc krásný Bavoráček :yes:
    A Rover byl roztomilý Rover :-))))

Ondřej Šámal 10.08.2009  22:52

« Re: bávko

Díky moc. Baworáček je momentálně trošku polámanej, holt srnka se evidentně nechtěla moc družit >:D No a Rover je roztomilej, jenže jsem v něm vypadal, no, jak to říct, prostě trošku divně, no >:D Ale bylo to moje první vlastní auto, tomu prostě musim všechny jeho chyby odpustit :-)

"-- skrytý --" 10.08.2009  23:09

« Re: Re: bávko

Jaj.. Jak je na tom? Doufám, že postačí pár jednoduchých oprav a bude zase fit :-) Hmm.. srnce to ale asi stačit nebude, co? 8-s

"-- skrytý --" 04.10.2009  18:34

víčko

škoda že si si nevzpoměl 100vkáčů jsme rozebraly víc než dost mohl si ušetřit

FRPE 04.01.2010  21:06

Tak co je nového?

X-ganga - co to báwo? Spravuje bráška? ;-)

foto SlunecniSvit

SlunecniSvit 18.07.2010  22:24

DIKY

DIKY ZA PODPORU ;-)
    Mimochodem pekna recenze, skoda,ze rover uz zkrachoval..
    tyhle britsky kary mely vzdycky svy kouzlo..

Ondřej Šámal 18.07.2010  22:38

« Re: DIKY

Nemáš zač ;-)
      A díky, recenzi jsem sice už pár let neaktualizoval, ono toho taky není moc co dodávat. Tohle auto má tak přímý charakter, že ho každý pozná hned po pár kilometrech :-)
      Roverů, respektive všech tradičních anglických značek, je škoda, ale bylo to nevyhnutelný. Angláni prostě masovou produkci neumí, ani ta myšlenka spojení se s jinou značkou (Ford, BMW ...) prostě nevyšla, ta auta akorát ztrácela tu svou vyjímečnost.
      I přes to vidím budoucnoust například Jaguaru a LR docela dobře, zdá se, že se ti Tatové z Indie vyznají :yes: