Peugeot 307 (2007)

30.9.2008

V našej rodine sme mali vždy slabosť na francúzske autá a to zvlášť Peugeot. Pôvodne sme mali staršiu striebornú 307-čku s dvojlitrovým benzínovým…

Peugeot 307 (Matt26)

foto pretekar

pretekar 30.09.2008  11:26

Tak to je naozaj velmi pekna 307 a v slusnej vybave (interier sa mi paci najviac). Dopln recenziu a foto...inak 10 :-)

Matt26 30.09.2008  11:30

« Re: 307

Práve som ju pridal - dika za pochvalu. Foto sa mi už viac nevojde, vraj prekročený limit užívateľa a recenziu doplnim cez víkend, ted fakt nestíham. Zatim. Čusss

"-- skrytý --" 30.09.2008  12:15

« Re: Re: 307

Až bude hotová recenze, rád udělám nové hodnocení, jinak auto pěkný :-)

"-- skrytý --" 05.03.2009  15:52

« Re: 307

Moc pěkné autíčko, udělal si dobře, že sis tam dal ty xenonky;).

Matt26 05.03.2009  16:04

« Re: Re: 307

Ďakujem, ja som s nimi tiež veľmi spokojný. Nech si ten "testovač" áut hovorí čo chce...je to aj pre moju bezpečnosť. Môžeš mi ho aj ohodnotiť, ja sa na tvoje už chystám ;-) >:D

foto BigFoot007

BigFoot007 30.09.2008  13:25

hdrzave brzdy...

je to normalne? videl som to v poslednom case na viacerych autach

radhro 30.09.2008  15:41

« Re: hdrzave brzdy...

popojedeš v dešti jenom kousek (nebo umyješ auto), brzdy se nestačí ohřát aby uschly a takhle ti to orezne , pohoda!! po dvou zabržděních je to pryč :yes:

Matt26 30.09.2008  21:41

« Re: Re: hdrzave brzdy...

Potvrdzujem. Fotené tesne po umývaní a moc teplo teda nebolo, takze zostal na nich povlak co vidno na fotke. Uz je to dole. :yes:

radhro 30.09.2008  15:38

za 10

pěkné auto i fotky , přeji ať slouží , jen mám k Peugeotu jednu výtku: ten CD changer (nebo co to je ) na středu panelu mi v době MP3 přijde jako naprostá prasárna ,jako kdyby to(když už to tam musí být) nešlo schovat někam do kastlíku nebo podobně. Ale jinak auto super

Matt26 30.09.2008  21:35

« Re: za 10

Úzke, no to je vec názoru. Osobne by som tam uz dávno drbol 16-tky ktore by lepsie sedeli keby tie 17-tky tak dobre nevyzerali :-). Ale auto ma dost siroky rozchod kol a sedi velmi dobre aj na týchto. A momentálne ani nemám moc penízky bo prichádza zima a budem momentálne investovat do celen novej zimnej sady. Takze sirsie 17 mozno az buduci rok. Ale dik za tip :yes:
      P.S.: Dik za 10nku, som rad ze sa ti paci

Matt26 30.09.2008  21:40

« Re: za 10

No ono to je CD-charger >:-[] a dokonca prehráva aj mp3-ky. Mne to tam príde ako celkom v poho doplnek, nahádžem 6 mp3 diskov a jazdim mesiac. Vzdy lepsie ako keby tam nebol (mozes si vsimnut na inych autach) tam zostane taka ďura prázdna :-)
      P.S.: Dik za 10nku :yes: Som rád ze sa paci

radhro 01.10.2008  09:36

« Re: Re: za 10

OK beru lepší než díra na svačinu ale stejně se mi to tam nelíbí ;-) :yes: >:D

"-- skrytý --" 30.09.2008  18:23

Kolesa

Pekne auticko...v tejto vybave a stym motorom je to hned o niecom inom.Len mi tam trocha nesedia tie pneu.Velmi uzke a s velkym profilom.take 225/45 R17 by tam pasovali urcite lepsie.cau

"-- skrytý --" 02.10.2008  01:09

« Re: Kolesa

nie je ten rozmer nejaky cudny? ja to mam na 15"....

foto -Teddy-

_Teddy_ 30.09.2008  19:27

7/100 ?

Clovece, nie je ta spotreba daka vysoka? 7L/100km, u 2-litroveho naftaku (100kW), a ty to este das ako "silnu stranku"? Po meste by to este uslo, ale ak si ty nabehal za rok a pol 37 tisic, tak to asi po meste nebolo...

No ked to tebe vyhovuje, tak ok. Ja mam porovnatelnu motorizaciu, a cez 6.5/100 som sa nedostal nikdy. A to teda jazdim hodne "temperamentne"...

Matt26 30.09.2008  21:30

« Re: 7/100 ?

To som len dnes v rychlosti vyplnal, ta sedmička je samozrejme pre mesto (lepsie povedane 7.3 - 7.5). Mimo mesta na tych 90-100km/h to zere 5.5 a dialnicnych 130 na tempomate je okolo 6tich. ;-) n.j - chybicka se vloudila. Opravim
      A inak len tak medzi nami - pol litra na sto kilometrov hore dole - uprimne mam u prdelky >:D

foto Mexican82

Mexican82 01.10.2008  23:27

jazyk nas rodny

autorov prejav (a najma pravopis ako taky) je skutocne na zaplakanie ;-\

Matt26 02.10.2008  09:55

« Re: jazyk nas rodny

Fakt? No nehovor. Ešte že si si všimol. A to mám za sebou gympel a vys.ekonomicku :-)
      Mám v rodine mix Slovensko-Česko-Maďarsko-Nemecký a každý jazyk slušne ovládam (ešte aj anglicky a francúzsky) tak sorry, že mi občas nejaké to íčko uletí.

foto Lubosss1

Lubosss1 16.11.2008  20:51

« Re: Re: jazyk nas rodny

vys.ekonomicku v 19tich? :-)

Matt26 16.11.2008  22:32

« Re: Re: Re: jazyk nas rodny

ešte "samozrejme" študujem. Som v prváku. ;-)

"-- skrytý --" 02.10.2008  01:05

Pekny

velmi pekny Pezotik, hlavne ten interier je chrumkavy, dorazil ma ten tuningovy stipec, na co sluzi? >:D ktory kit na xenony si si objednal? tiez nad nimi spekulujem...

Matt26 02.10.2008  09:51

« Re: Pekny

>:D >:D >:D Čakal som kto prvý si ten štipec všimne. Slúži to na to, že som nebol zvyknutý sa v starom aute pripútať. No teraz ked to nespravím tak to na mňa píska a bliká ako pridrbané. A ten štipec je taká vychytávka, že po pripútaní pás natiahnem kus viac a hore zaštipcujem >:D, čiže ma vobec neťahá, ako by som ho ani nemal.
      A k tomu kitu: Xenonový přestavbový kit patice H4 BIXENON svítivost 8000K z RS tutning. Ale aké to bude ešte neviem, napíšem keď dorazia.

"-- skrytý --" 02.10.2008  21:58

« Re: Re: Pekny

hmmm...ja sa bojim ist aj do 6000K, lebo by som sa rad priblizil originalom a to 4300K, vraj uz aj 6000K su za mokra dost o nicom, tak neviem...a mne o modru farbu nejde, skor o funkcnost ako efekt, tak uvidim. a ten stipec na pas sa da kupit na vacsine benziniek a nevyzera az tak tuningovo ako tvoj >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 02.10.2008  11:54

ahoj

za auto dávám 10, i když diesly moc nemusím, ale výběr motoru je u auta asi to nejtěžší a je to hodně individuální. Za recenzi a fotky rád 10b dám, ale ještě k tomu malinko chybí....

Rysguf. 03.10.2008  16:21

MANUAL K 307 (SVK alebo CZ)

Da sa manual na Peugeot 307 pred ci po facelifte niekde kupit? Alebo je niekde jeho elektronicka podoba? Dakujem za info

"-- skrytý --" 05.10.2008  13:56

« Re: MANUAL K 307 (SVK alebo CZ)

skus Peugeot forum - [odkaz] ak chces komplet knizku Peugeot 307 - jak na to, tak ju mam v elektronickej podobe :-!

Rysguf. 07.10.2008  20:14

« Re: Re: MANUAL K 307 (SVK alebo CZ)

Diky moc, uz som stiahol jeden komplet manual v cestine na Peugeot forum ;-) :yes:

"-- skrytý --" 19.01.2009  10:29

« Re: Re: MANUAL K 307 (SVK alebo CZ)

Ahoj, porosím tě bylo by možné zaslat tuto knížku jak na to, nebo jen část o brzdách a ABS, děkuji

Matt26 19.01.2009  14:40

« Re: Re: Re: MANUAL K 307 (SVK alebo CZ)

- stiahni si a máš tam všetko. Enjoy ;-)

foto skato

skato 12.11.2008  11:20

ahoj

ako si spokojny s HDI? dost som o nom uvazoval ale nakoniec som skoncil pri oblubenych benzinoch :)) inak super kara vsak? ;) a este jedna otazocka nie je to na tych 17 uz dost tvrde ja mam 16tky a na blavackom dankodrome citim kazdu jamku... inak za 10

Matt26 16.11.2008  22:13

« Re: ahoj

Zdravim ťa, tvoj Peugeotik som si už minule všimol a ohodnotil, tiež ho máš veľmi pekný. Ku HDi - ako som spomínal v recenzii, mal som dvojlitra benzín a bál som sa prechodu na naftu, ale zbytočne. To turbo je skvelé(aj ked moj starý krásny 2.0i bol tiez super - nech mu je zem ľahká a odpočíva v pokoji) atmosférický motor sa mu nemôže rovnať. Od 1800ot. je to dravec, zatlačí do sedadla a ťahá až k červenému poľu. A k tým 17tkam - no jo no, je to uz dosť tvrdé ale niečo za niečo. Sú širšie a držia na ceste ako prilepené - v zátačkách dávajú väčšiu istotu. Ale po cestách 2hej triedy je to niekedy utrpenie (našťastie, takým sa vyhýbam skoro úplne) :-)

Dave SK 12.11.2008  13:51

nazdar Popradcan

Konecne tu niekoho vidim z nasich koncin...skoda ze nas je tak malo inac super recenzia a fakt pekne auto za vsetko uplne full 10b davam ..ak budes chciet ohodnot moje! Dik ..Dave z okolia PP

foto simon-sez

simon_sez 12.11.2008  14:10

« Re: nazdar Popradcan

skoda no ;-)

Matt26 16.11.2008  22:21

« Re: Re: nazdar Popradcan

Njn, ale snáď nás tu bude o chvíľu viac a urobíme si vlastný popradský zraz. :-)

Matt26 16.11.2008  22:20

« Re: nazdar Popradcan

Zdravím ťa Dave,ďakujem za ohodnotenie a už sa stalo, tiež máš odo mňa desinku. Tie svetlá máš fakt veľmi pekne urobené. Tiež som zvažoval Eagl eyes, ale bol by to asi veľký zásah a zmenilo by to estetiku prednej masky. ( Ale zato tebe sedia skvelo :yes: ). Doobjednal som len Xenóniky Philips 8000k a už sa ich neviem dočkať. Razia ku mne až z Čiech.
      Inak ak budeš mať niekedy chuť si niekam vyraziť na nejaký "popradský zraz" tak sa kľudne ozvi. ;-)

Dave SK 26.01.2009  13:03

« Re: Re: nazdar Popradcan

nazdar no kludne mozme urobit usporiadat nejaky zraz >:D sakra som tu moc teraz nechodil tak odpisujem az teraz...ja pracujem v PP v Maxe takze kedykolvek sa mozme vidiet ...nepoznas este niekoho kto je tu registrovany?

foto tomike

tomike 16.11.2008  21:40

Nadherna 307

307 v tomto prevedeni sa tak casto nevidi. Pekna farba, super motor a sedadla za ktore by som vrazdil. Skvela kara. Nech jazdi bez poruchy. ked budes predavat daj echo. :-)

Matt26 16.11.2008  22:25

« Re: Nadherna 307

Ďakujem, ďakujem, len nikoho nevraždi >:-[] . Sedadielka sú fakt super a ladia s "károu". Ale o predaji neuvažujem ( za jedno melko by som ale porozmýšľal >:-[] >:-[] >:-[] )

"-- skrytý --" 24.11.2008  11:46

307 prosím o radu

mám P 307 2,00 HDI 100KW a mám problém s výkonem, asi turbo. Když se nastartuje, tak jede normálně, ale po chvíli ztratí výkon a turbo je nefunkční. Když se motor vypne a opět nastartuje, zase chvíli jede normálně a potom se opět ztratí výkon. Jsem v pasti, co to může způsobit?
    Martin

Matt26 24.11.2008  18:04

« Re: 307 prosím o radu

Tak na to ti viem odpovedať skoro exaktne presne Martine, lebo kamošovi sa stal podobný problém. Je to na 90% nejaká prívodná alebo odvodná prasknutá hadička, vedúca do alebo z turba. Akonáhle sa zvýši tlak v turbe, nastane únik tlaku (ako by tam žiadne turbo nebolo)a auto prestane "ťahať". A po vypnutí motora, tlak klesne a zas to chvíľu "šlape" kým nezahreješ turbo. Teoreticky to môžu byť aj zadrhnuté lopatky(alebo ich časť) priamo v motorčeku turba, ale to je menej pravdepodobné, ale zažil som už aj to (CHVALABOHU NIE NA SVOJOM :*) ) ale to závysí od veku a kilometrov auta. Ďúfam že som ti aspon trochu poradil. :yes:
      P.S.: Ak máš 307 v 100kw verzii, tak sem hoď recenziu, rád ti ju ohodnotím. Veľa šťastia pri oprave. ;-)

"-- skrytý --" 29.11.2008  14:02

xenony

Ahoj zaujimalo by ma ako si postupoval s tymi xenonami a hlavne by ma zaujimalo si si tam mal predtym normalne H1 a ci nebol problem s upevnenim, uchytenim atd... mohol by si dat foto od strany motora ako to vyzera? ci treba nieco urobyt s jednotkou BSI? a ci to neroby sarapatu s elektrikou a netreba prestavbu zapisat do technicaku? co na to neskor na STK? pomohol by si mi lebo chcem taketo nieco aj ja mam tiez 307 po facelifte rv2006 bol by som ti vdacny dakujem Robert Zvolen

Matt26 29.11.2008  23:00

Re: xenony

Jo, boli tam pred tým normálne H1čky a xenóny som objednal s týmito päticami. Upevnenie úplne v pohode, dokonca bolo miesto aj na meniče napätia (foto dodám keď mi opadne z auta sneh >:D ), známi čo mi to montoval, sa tiež bál či nízke napätie nebude robiť elektronike problémy a či nvyhodnotí že má svetlá sama vypnúť, ale chvalabohu, všetko OK, fungujú 100%. Zápis do tech.? Možno by trebalo, ale neuvažujem o tom. Mám človeka čo mi spraví STK aj bez toho aby boli zapísané a na STK mi stačí aj tak ísť až v 2011tom, takže pohoda. ;-)

"-- skrytý --" 29.11.2008  23:09

« Re: Re: xenony

Chcelo by to nejake lepsie foto s tymi xenonami.A hlavne si tam kup biele parkovacky

Matt26 29.11.2008  23:18

« Re: Re: Re: xenony

Jak biele? Sa dá zohnať aj biela parkovacia halogénka? A k fotkám, lepšie to nebude, foťák nedokáže zachytiť a zobraziť tak intenzívne svetlo.

"-- skrytý --" 29.11.2008  23:37

« Re: Re: Re: Re: xenony

o halogenke neviem ale myslel som na led diodi.mrkni na moje fotky,ja sa na xenon tiez chystam

foto Megabeda

Megabeda 08.12.2008  08:07

« Re: Re: Re: Re: Re: xenony

Nechci Ti kazit radost z Xenonů, teď jsem narazil na jeden článek na iDnes [odkaz] Pro provozování xenonů musí být podle zákona auto vybaveno vysokotlakým čističem světlometů a zařízením pro automatické vyrovnávání sklonu světel. Může se Ti tedy stát že budeš trochu oslňovat ty co jedou proti Tobě. No další věc je STK a policie. Ale svítí pěkně ....... ;-)

"-- skrytý --" 08.12.2008  16:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: xenony

Montaz xenonovej HID sady bolo vzdy nelegalnou zalezitostou,to si musel vediet sam.Kto si to da musi s tym pocitat

foto Focusman

Focusman 08.12.2008  08:41

koukám, že dost fotek přibylo, tak také přidávám na plný počet :yes:

Poustnik 08.12.2008  12:08

Ty poslední fotky můžeš klidně přihlásit do soutěže luxusní auto na plecháčích,

uzávěrka je 12.12., jinak pěkné auto, ať slouží!!! :-)

"-- skrytý --" 21.12.2008  18:12

spojler

skus tuto:

Matt26 22.12.2008  00:25

« Re: spojler

Presne niečo také som hľadal, díky kámo :yes:

"-- skrytý --" 22.12.2008  02:22

ZDravím všetkých. V prvom rade, chcem povedať, že máš krásnu 307. Naša rodinka si tento rok tiež kúpila 307 v Nemecku na aukcí rok ojazdenú, r.v. začiatok 2007, za cca. 350 litrov. ALe ma o dosť horšiu výbavu namiesto meniča má už hore spomínanú dieru na svačinu:D zadné okná na ručné, 15 palcove kolesa (ale asi dáme 16 palcovky podla mna zlata stredna cesta)a je to diesel 1,6 hdi slabšia verzia. Nie je to žadna formula, ale je to celkom sluSńý motor. KEdže sa nevyznám neako v motoroch a toto je naše prvé auto, chcem sa opýtať, motor má taký zvuk ako cvrček, neviem to an opisať, ale ako auto jazdí je to podla vás ok? A ešte palubný comp ti v peugeot natransformovali zadara? My máme v našom palubák po nemecky dá sa to pretransformovat na slovencinu? Inak dost ma sere, ze pugeot ma na SLovensku riedku siet predajni+servisov. Napr. my byvame pri Skalici a najbližši peugot máme v Lamači cca. 85 km, čo si myslím je dosť. Taká Kia ma v každom druhom okresnom meste úpredajnu a vacsinou so servisom.Spotreba masej 307 je 4,9 litra na 100 km takze dost usporne a suhlasim s tebou, ze 307 je vydarenejsia dizajnovo ako 308.

Matt26 22.12.2008  11:42

Re: Ahoj

No ten palubný počítač - neukazoval mi vonkajšiu teplotu, bál som sa či neodišlo nejaké čidlo na meranie teploty, ale chvalabohu nie. To bola tá modifikácia - "pichli" to na computer a hneď to začalo tú teplotu ukazovať :-) . Inak s jazykom nič neurobíš, mne keď ho známy doviezol, mal som tam francúzštinu a keďže tá mi ide slabšie, tak som si to prehodil na angličtinu a v poho. Slovenčinu tam v žiadnom prípade nedostaneš, nie je na to soft.
    A k tomu zvuku - no neviem fakt, nie som mechanik. Musel by som to počuť, možno niečo s turbom alebo aj s výfukom. Inak odhlučnenie majú 307čky urobené dobre, mne motorskoro ani nepočuť (ale to môže byť aj tou muzikou čo za jazdy počúvam a rozhodne nie je potichu >:D ), skús ten servis a uvidíš.
    Prajem veľa šťastných km, nech slúži :yes:

"-- skrytý --" 22.12.2008  19:30

« Re: Re: Ahoj

>:D no tak je to first car v nasej rodine, takze neako sa nevyznam, ale urcite je poznat, ze to je diesel, najma na 2. a 3. stupni, ale na 4. uz vobec nie je pocut. Skus nekedy uplne bez hudby jazdit ( my to tak robime, lebo vsetci zaciname soferovat a aby sme sa naucili aj pocuvat motor)Inak ked som sa previezol v hyunadai matrix, bol som prekvapeny, ze o nieco lepsie odhlucneny je hyundai, ale ten ineterier :no: fuuuj plasty . :-( atd. Inak ked porovnam Golfa mojej teti 1,9 tdi ttak tusim je lepsie odhulcneny golf ale pohodlie je lepsie v 307. ( Ale mozno ten zvuk bude taky aj kvoli tomu, ze sa ucime na nom moja segra, mama a aj otec a parkrat sa stalo,ze napr. z 5 namiesto 4 sa im nestastne podarilo dat 2 a tak takze to auto v nasej rodine dostava zabrat. Mozno to bude aj tym. AA este som sa chcel opytat kolko ta vysli tie nove svetla? A, ze ci nevies ckde sa daju zohnat manualy po slovensky v peugeote?

Matt26 23.12.2008  12:20

Re: Re: Re: Ahoj

Svetla nejakých 4-4.5tis. + 500 montáž. Ale prečítaj si hore diskusiu, je to na zváženie, či ich nahodíš. Mne totiž STK nerobí problém urobiť aj so xenónmi.
    Zvuk motora, no to sa občas stane že tam niekto "šupne" zlý stupeň, ale na to je motor stavaný. Ak si tým zvukom nie ste istí, tak predsa len odporúčam navštíviť Peugeot.
    A slovenský manuál - ja som mal k autíčku francúzsky a známy v Peugeote mi v pohodke zohnal slovenský, len ich už nemajú veľa lebo sa 307 uz nevyrába, takže sa poponáhľaj ;-)

"-- skrytý --" 03.02.2009  02:19

Pneumatiky

307, po tej som aj ja poškuloval v mojich 18,ale vtedy auto pre mňa ešte neprichádzalo do úvahy :-(. Ten benzin musel pekne šlapať, ale pri tom krútiaku, čo ti poskytuje tento diesel ti to teraz musi behať do tých kopcov jedna radosť :-)
    No s pneumatikami mam aj ja svoje skusenosti :-)... Už zimné mám 225/45 a spolu s tým podvozkom to j teda... Športové podvozky a nízkoprofiláče na naše tankodromi asi nepatria :-(

Matt26 03.02.2009  02:23

« Re: Pneumatiky

tak to teda rohodne nie, už tie moje 17" sú celkom dosť tvrdé, ale zas dobre to drží stopu - niečo za niečo. Ten krútiak je super, "nenabeháš" sa toľko s pákou >:D

"-- skrytý --" 06.02.2009  00:49

photoshop

No v photoshope maš spravený pekný návrh. teraz to vytlačiť a môže sa ísť realizovať tento unikátny projekt ;-)... Veru myslim resp som si itý, že by to bol jeden zo skôstov medzi všetkými peugeotmi na Slovensku ;-)

Matt26 06.02.2009  00:57

« Re: photoshop

ďakujem :-) , som sa len trošku s tým bavil, nižšie strecha, nové disky, koncovka výfuku ... Nooo, zrealizovať? Máš love? >:D Môžeš byť hlavný sponzor. >:D . To ja len tak pre radosť. Ale dal som Jozefovi upraviť páro mojich fotiek (niečo v tomto duchu: [odkaz] a strašne sa teším. Podľa mňa sú nádherné. :yes:

"-- skrytý --" 06.02.2009  11:32

« Re: Re: photoshop

Tak s tou zníženou strechou to by bolo asi fasácky drahe. haha >:D ... Aké máš max kolesá napísané v TP? Také 18ky tam napchať, to by bol iný kostitras >:D

jmurjr (H22A7) 06.02.2009  12:28

« Re: Re: photoshop

hmm, to co som ti poslal nebolo az tak, pretoze ako som pisal, tak tieto su upravovane RAW, ktore maju omnoho viac moznosti ako JPG ;-\

Matt26 06.02.2009  14:57

« Re: Re: Re: photoshop

nevadi, aj tak je to pekné, ďakujem. Ja dojdem na zraz a jak ťa poznám, určite budeš vybavení zrkadlovkou, tak snáď potom. Ale táto prvá čo si poslal, je fakt dobrá, pekne to slnko tam vyniklo a oživil si farby :yes:

jmurjr (H22A7) 06.02.2009  15:03

« Re: Re: Re: Re: photoshop

trocha sa to zlepsilo. inac, zrkadlovku nosim na vsetky zrazy, tak to by slo ;-)

Matt26 06.02.2009  15:50

jmurjr (H22A7) 06.02.2009  17:56

« Re: Re: photoshop

fotkam sa znizuje kvalita ako sa upravuju pre potreby servra na 500x333, tu je ta fotka 1600x1200. to uz je vyrazny rozdiel, a to nehovorim o plnom 8 mpix rozliseni.

Matt26 06.02.2009  18:08

« Re: Re: Re: photoshop

tak toto už je riadna pecka - živá dokonalosť. :yes:

Matt26 06.02.2009  16:44

Fotenie - Vrbov

Keď myslíš ten Vrbov pri Poprade, tak to určite by som došiel . To by bolo super. Sa ešte dohodneme pred tvojim odchodom, tak aby som ťa zas neobmedzoval pri pravdepodobne pracovných povinnostiach. :-) Tie ostatné fakt nesúria, rád si počkám na "tvorivé dni" >:D .
    Hansi: Obyčajný Peugeot? No, je to vec názoru, neviem o koľko je obyčajnejší od tovjej Audiny, síce peknej, čipnutej ale predsa len o čosi staršej. Inak zdravím aj ja ;-) :yes:

jmurjr (H22A7) 06.02.2009  16:48

« Re: Fotenie - Vrbov

no, pracovne to nebudu. su to osobne povinnosti. este ti poslem cislo do SZ a dohodneme sa radsej telefonicky.
      na 99 percent pojdem tiez na francuzskom aute...

a vrbov je to presne ten, medzi PP a KK.

Matt26 06.02.2009  16:52

« Re: Re: Fotenie - Vrbov

výborne, teším sa. :-) Bude francúzske duo. :yes:
        Kaafre: Nad tým som nerozmýšľal ale môže byť, vidno že je to čerstvo založený profil. Inak ten tabáček každopádne >:D :yes:

kaaRS 06.02.2009  16:56

« Re: Re: Re: Fotenie - Vrbov

A ty ho znas ma tam prece jmeno v profilu?

Matt26 06.02.2009  17:00

« Re: Re: Re: Re: Fotenie - Vrbov

falošné meno ale ak to nie je ten s Cl-kom, čo ma prvotne nenapadlo, tak asi tuším kto by to mohol byť. ;-\

kaaRS 06.02.2009  17:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Fotenie - Vrbov

No a to co pise je pravda nebo ne?? O tom bourani a tak?

Matt26 06.02.2009  17:10

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotenie - Vrbov

no čo myslíš? :-| Mám za potreby tu niekodo oje...? Myslím že Jozef to v prvom príspevku pod tým vystihol. Škoda že nejaký taký prispevok sa nedá premazať. Musím sa spýtať Ricarda či by to nešlo zmazať. Ale ak chceš fotku techničáka a fotky starého auta z búračky na dialnici, tak ich tu môžeš mať v priebehu pár minút.

kaaRS 06.02.2009  17:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotenie - Vrbov

Ne nezlob se ja se jen ptal. O.k. ;-)

Matt26 06.02.2009  17:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotenie - Vrbov

Ja sa vôbec nehnevám, skôr naopak, pýtať sa je predsa ľudské. :-) Ja mám skôr s takými ľuďmi čo niečo také robia súcit >:D . vsak aj psychiatrie musia z niečoho žiť. :yes:

kaaRS 06.02.2009  17:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotenie - Vrbov

Vis ale posledni dobou je tech utoku at uz je to na hodnoceni aut nebo na osoby nejak moc. Driv to tu nebylo. Asi tu vladne slaba ruka. Nic valim na trenink. Zatim zdarec.

Matt26 06.02.2009  17:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fotenie - Vrbov

Môžem iba súhlasiť. Slabé vedenie, ale pssst, také sa nehovorí lebo bude BAN >:D >:-[] . Čauko...

Poustnik 10.02.2009  01:08

Tu fotku s rozhlednou máš nachystanou na

fotosoutěž února? Auto a architektura? Hoj! :-)

Matt26 10.02.2009  01:12

« Re: Tu fotku s rozhlednou máš nachystanou na

No keď dovtedy nič lepšie necvaknem ...
      Len si teraz neviem vybrať >:D : [odkaz]
      alebo:[odkaz]
      ale v podstate sú skoro rovnaké :-)

Poustnik 10.02.2009  07:04

« Re: Re: Tu fotku s rozhlednou máš nachystanou na

Druhá je lepší. ;-)

"-- skrytý --" 10.02.2009  07:12

« Re: Re: Re: Tu fotku s rozhlednou máš nachystanou na

Jo jo, asi bych volil druhou. ;-) :-)

Dave SK 10.02.2009  10:08

nazdar

vidim ze mas nove foto ...to si bol driftovat na Podlesku?lebo to prostredie mi je zname >:D

Matt26 10.02.2009  13:59

« Re: nazdar

správne, Podlesok - teda Slovenský raj. To počasie a čerstvý sneh priam po tom volali. ;-) Prázdne parkovisko, veľa miesta, čerstvý sneh .... vrele odporúčam :yes:

"-- skrytý --" 10.02.2009  13:22

Pazoutek

Pazoutek peknej i motorove ale chybi mi tam nejaka ta upravicka. Takze zatim za 9x10x10. ;-)

Matt26 10.02.2009  14:02

« Re: Pazoutek

Každý chce na aute niečo iné >:D , ale budiš. Úpravička bola - tiež prestavba na xenóny a do iného tuningu sa ani púšťať nechystám. Auto som si kúpil preto, lebo sa mi páči hlavne dizajnovo. Ale čoskoro pribudne malé zadné "kridelko" a snáď aj nejaká tá uprava riadiacej jednotky na 170koníkov a 410Nm. :-)

"-- skrytý --" 10.02.2009  15:04

« Re: Re: Pazoutek

Az bude kridelko napis, zmenim znamku. Ja uz mam nalakovany kridlo v garazi. ;-) Akorat jsem mozna objevil ted dalsi co se mi libi jeste vic :-( ale uz se mi nechce utracet.

No schvalne, ktere je hezci?

Matt26 10.02.2009  22:07

« Re: Re: Re: Pazoutek

Úprimne, ani jedno - prvé je veľmi malé a druhé také obyčajné. Ale keď už, tak rozhodne to druhé... ;-)
          Môžeš aj ty mne nejaké odporučiť, ešte som si nevybral :
          [odkaz] :yes:

foto Cujo

Čujo 15.02.2009  17:08

MYTY

je to uplna pravda.mali sme saxo ktore v TUV dosahuje velmi zle vysledky, ale my sme nemali jedinu vaznejsiu zavadu.tiez som mal k nemu citovi vztah(to asi ten jeho kukuc >:D )tak som ho umyval vysaval a takto.predtym to bol peugeot 405kombi 1.9TD.na to spominam najradsej.rychle pohodlne absolutne prakticke.a bol na nom problem iba zo starterom :-) trebalo poklepkat po nom >:D mama mala prihodu ze ked na parkovisku newedela peugeota nastartovat tak splasila nejakych 2 chlapov a povedala im ze nech jej pobuchaju po starteri aby naskocilo.tak oni machri sa toho ujali ale starter najst newedeli >:D inak pezot newedel startovat pri -25 ale pri -22 nastartoval :yes: inak teraz mame xsaru a na nej tiez nijaky problem.az na to ze to nema ani ABS je to super auto..inak tvoja 307 je nadherna.je to jeden z mala pezotov ktore sa mi pacia s tou tlamou.motor je super poznam z C5.v 307 musi ist este lepsie :yes: mas to za 10b :-)

foto vartin

vartin 17.02.2009  15:57

Je toto normálne na polovičku februára?

Bude hůř, ještě má padat :-)

Matt26 17.02.2009  16:42

« Re: Je toto normálne na polovičku februára?

Nestraš >:D . Však už od rána napadlo dobrých 20cm. >:-[] . Nie že by sa mi jazda šmykom cez zátačky nepáčila >:D , ale všetko má svoje medze.

foto escorpion

escorpion 17.02.2009  17:02

« Re: Je toto normálne na polovičku februára?

Zima trvá podľa kalendára do 21.3.2009. Takže nie je na tom nič nenormálne keď v polovici februára mrzne a sneží.

Matt26 17.02.2009  17:13

« Re: Re: Je toto normálne na polovičku februára?

To je síce pravda, že až 21. marca je jarná rovnodennosť, ale mne osobne skôr vadia tie výkyvy teplôt a počasia.
          Na porovnanie: Toto bolo fotené 21.1 : [odkaz]
          a toto 9.2 : [odkaz]
          Ako vidíš to isté miesto. A to koncom januára bolo až +16 a už som umýval a voskoval auto ;-\

foto vartin

vartin 17.02.2009  20:00

« Re: Re: Re: Je toto normálne na polovičku februára?

Jo ty výkyvy teplot jsou hrozný. Taky sem voskoval a druhý den sem měl *... auto jak jetel. :-(

Poustnik 18.02.2009  10:12

« Re: Re: Re: Re: Je toto normálne na polovičku februára?

Nechval dne před večerem, neříkej hop, dokud nepřeskočíš, dvakrát měř, jednou řež, nemáte tolik voskovat, no..... >:D >:D >:D >:D

Matt26 18.02.2009  12:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Je toto normálne na polovičku februára?

Bavíš sa >:D ? Som sa túto zimu toľko nabehal kolo auta s metličkou, ako po posledné 4 roky dokopy. A ja to skôr voskujem. aby bol lak odolný voči ten hnusnej soli a špine ako na to, aby sa to lesklo. Teraz v zime to aj tak čisté vydrží tak 5km... >:D :-!

"-- skrytý --" 18.02.2009  20:37

« Re: Je toto normálne na polovičku februára?

Však v PP je menej snehu ako v BA, a že POPRAD -TATRY.

Matt26 18.02.2009  20:42

« Re: Re: Je toto normálne na polovičku februára?

nový používateľ, tvoj prvý príspevok a rovno pod mojím autom? ;-\ To neveští nič dobré.. Ako o pár príspevkov vyššie nejaký "inteligent" Neviem odkiaľ si, ale v PP je toľko snehu že sa v ňom dá kúpať.

"-- skrytý --" 18.02.2009  20:51

« Re: Re: Re: Je toto normálne na polovičku februára?

Myslel som to samozrejme s humorom, neveril by si ale som z PP.

Matt26 18.02.2009  20:58

« Re: Re: Re: Re: Je toto normálne na polovičku februára?

ale veril, práve to ma desí :-)

Poustnik 18.02.2009  21:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Je toto normálne na polovičku februára?

Tak takhle vypadá vyděšený Matt26. >:D >:D

Matt26 18.02.2009  21:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je toto normálne na polovičku februára?

Martin, keď už tak... a pre správne vytvorený obraz sa kukni pár príspevkov vyššie, má to taký "pykantný" nadpis ;-\ >:-[]

"-- skrytý --" 20.02.2009  01:13

opc edition

kamarade nechci byt sprosty ale jsi hlupak.ale na hlupaky jsem zvyklej.

Matt26 20.02.2009  01:19

« Re: opc edition

žeby typická obranná reakcia fakera? >:D A nie som tvoj kamarát...

"-- skrytý --" 20.02.2009  01:33

« Re: Re: opc edition

to nema cenu.jsem vybusne povahy a nebudu se stebou zahazovat.asi ze me ukradli auto tak jsem fake.proto na tomhle serveru koncim.takovy lidi jak jses ty tady nemaji co delat.napadas lidi a nemas pravdu.jsi ubozak.

"-- skrytý --" 20.02.2009  01:23

opc edition

jestli ho kradli nejaci profici ty * tak je davno za hranicema.parkoval jsem tam kolem osme rano a prisel jsem zpatky v jednu.ty * ty jsme tak nasral ze dnes uz neusnu vubec.fake jsem nejakej debilek abych se necim natrasal co nemam.je pravda ze ho fakt nemam uz.

Matt26 20.02.2009  01:30

« Re: opc edition

hmm, zaujímavé vyjadrovanie. ;-) Tak sa snáď poučíš a Focus RS ktorý si plánoval už bude mať defendlook. A za to že auto bolo v limitovanej edícii, neznamená že muselo byť kradnuté hneď na zakázku a profíkmi. Iba sa zbytočne nervuješ. Nemusíš mi veriť, ale fakt mi je ťa ľúto aj toho auta. Verím že sa nájde. ;-)

"-- skrytý --" 20.02.2009  01:39

« Re: Re: opc edition

myslis ze to kradl nejakej poulicni grazl.hej fakt nema cenu.diky tobe tady uz nemam co delat.mej se.

jmurjr (H22A7) 23.02.2009  09:15

fotky

nove fotky, co si pridal su super. na uprave tych co som spravil ja pracujem. prve dve nie su take ako by som chcel, ale dalsie to dostatocne vynahradzuju. mozem povedat, ze tma a svetla lamp boli vynikajuce. neviem, ci by za dna vznikli lepsie fotky...

Mishak (RSKa) 24.02.2009  08:43

« Re: fotky

už aby jsi to měl hotové :-) jsem na fotky zvědavej ;-)

Matt26 24.02.2009  09:09

« Re: Re: fotky

však už sú v galérii >:D

Mishak (RSKa) 24.02.2009  09:14

« Re: Re: Re: fotky

jo dneskaj už je 24. >:D >:D >:D sem nějakej zmatenej >:D

Mishak (RSKa) 24.02.2009  09:15

« Re: Re: Re: Re: fotky

jo a mimochodem už jsem se podíval >:D a jsou parádní :yes: :yes: >:D >:D >:D

MichalSN 27.02.2009  15:37

´´pežó´´

fandim bielym budikom, krasnym sedadlam, milujem v strede latku apo bokoch kožu, pedale a riadiaca vyzera naozaj ´ostro´
    na ediciu sport je ale zadok predsa prilis strohy, bez koncovky by .. jak sa vravi ani tuk ... viac by pristal nejaky aj ked ´nefunkcny difuzor a koncovka troska vacisa .. ovalna by asi najviac pasla ...
    chcel som nahodit na vectru GTS sedadla recaro z modelu vectra GTS OPC .. ale cena je nehorazna... inak servisujem ju v poprade... tak kde budem mat jarnu kontrolu.. troska nalestime kary.. a spravyme fotky s nimi .. predsa len 2 verzie sport...
    a hlavne treba pockat na elektroniky >:D lebo tie 15´ puklice ma dojimaju .. vobec s autom ´nesplyvam dusevne´ .. + to pocasie je pre mna akesi depresivne ...
    si priamo z popradu ?? ak nejaka dedinka v okoli kludne daj ... vyznam sa
    a pickupom doletim hned nato >:D

Matt26 27.02.2009  20:52

« Re: ´´pežó´´

Na "zadok" ešte pôjde krídelko - také pekné, decentné. Len sa čaká na financie. :-) A s plecháčmi a puklicami som na tom rovnako - len ja tam mám 16"tky, lebo menšie sa nezmestili. Ale s tými letnými 17"tkami sa to nedá porovnať. Počasie mi už tiež lezie krkom, ale tu v Poprade tak skoro sucho nebude. Som priamo z Popradu - z Juhu.
      To je super že dojdeš, pofotíme. Ale prídeš s "nákladiačikom" či s GTS-kom. Ale najradšej asi s oboma >:D

Poustnik 11.03.2009  00:40

Tak co?

Dobrý???? >:D >:D >:D

Matt26 11.03.2009  00:47

« Re: Tak co?

jop :-) Nice ;-) Bol si nachytaný...na hruškách >:D

Poustnik 11.03.2009  01:05

« Re: Re: Tak co?

Chybami se člověk učí......ale když nejde o život, jde o ..... ;-)

Matt26 11.03.2009  01:10

« Re: Re: Re: Tak co?

presne tak :yes: Múdrosť staršieho a skúsenejšieho

Matt26 15.03.2009  19:39

Kedy prezuť ??? - prosím o radu

Chcel by som sa s Vami poradiť, kedy prezuť Drobčeka na letné hlinikáče? Pýtam sa hlavne ľudí z Popradu a okolia, vzhľadom na to že nemôžu byť v celej republike rovnaké poveternostné podmienky. (teda ak sa to dá nazvať republikou >:D ). Vopred díky ;-)

foto Ptk

Ptk 15.03.2009  21:18

« Re: Kedy prezuť ??? - prosím o radu

Zdar, práve som pozeral fotky peugeotov, aj tvoje, teda, máš ich dosť. No, k tým pneu, vieš čo sa vraví na jeseň. Prezúvať, keď je menej ako 7°C. Tak, teraz by to malo platiť naopak - keď sa predpokladá už dlhodobejšie nad 7°. Stačí pozreť počasie, do piatka má byť /tam u vás/ 6°, v noci -2, tak ešte počkaj. A čo máš proti svojej vlasti, domácej hrudi ? :-! >:D

MichalSN 15.03.2009  23:01

« Re: Re: Kedy prezuť ??? - prosím o radu

>:D ktosi je nedockavy v tejto nasej podtatranskej gubernii.. ja tomu davam este 3 tyzdne ... t.j. prva aprilova sobota... vsetky 3 pojdu do elektronov:))

Matt26 15.03.2009  23:59

« Re: Re: Re: Kedy prezuť ??? - prosím o radu

Michale, prečo si stiahol recenziu tej krásnej Vectry a nechal len L200? A aký je vlastne ten tretí tátoš? ;-)

MichalSN 17.03.2009  11:11

« Re: Re: Re: Re: Kedy prezuť ??? - prosím o radu

Vectra caka na prezutie nove fotky a novu recenziu rovnakeho typu ako ma L200, fotky tam boli len z mobilu 2.0mpx co je slabinger ... najazdenyh ma 88000km z toho mam Ja 40000
            na jar spravym od piky vsetko nove...
            a tretie auto je Vw Polo r.v.2008 1.4 80PS strieborna

Matt26 16.03.2009  19:55

« Re: Re: Kedy prezuť ??? - prosím o radu

To je pekné že do 7°C majú opodstatnenie, ale bez snehu sa aj podstatne viac ničia a ja by som bol veľmi rád keby som mal zimáky aspoň na 3 sezóny a nie len na dve ;-)

jmurjr (H22A7) 15.03.2009  23:00

« Kedy prezuť ??? - prosím o radu

ja prezuvam na jar zasadne po velkej noci. vtedy sa este v pohode da niekde najst sneh a ist lyzovat. a riesim to narazovo. vsetkych 5 aut v priebehu jedneho dna, maximalne dvoch... toto by sa teoreticky dalo vyuzit aj v poprade.

Matt26 15.03.2009  23:57

« Re: Kedy prezuť ??? - prosím o radu

Ďakujem chlapci za radu. Som z toho zmätený, lebo na starom som mal zimáky stále >:D . A počasie je tu strašné. Jeden deň padá sneh, na druhý deň prší a v zápätí je vonku 20 stupňov na slnku. V noci sme samozrejme pod nulou, tak -2. Ale až po veľkej noci, nezdá sa ti, že sa tie zimné gumy dosť ničia na suchej ceste? Predsa len, ráno o 7 nikam nechodievam a cez deň už býva okolo 10tky. Hm.. :-) Ale nechám si poradiť... Už som sa naučil že starší majú väčšinou pravdu. Len sa tých krásnych letných 17" už neviem dočkať. >:D
        Apropo, Jozefe, mysliš na mňa s tou čiernou olohou? >:-[]

Brandon Walsh 16.03.2009  08:20

« Re: Re: Kedy prezuť ??? - prosím o radu

matt ja by som do aprila urcite pockal sice ked sa budes vozit len v meste je to jedno ale aby si neskoncil ako ja minuly rok ze som v marci prezul a potom uz si nepamatam kde som siel ale do kopca som tak "brusil" ze som potom cele leto jazdil skoro na "slikoch" >:D

jmurjr (H22A7) 17.03.2009  10:05

« Re: Re: Kedy prezuť ??? - prosím o radu

nezabudol som na to, ale mam to na plane az, ked spravim foto do marcovej sutaze, uvidim, co z toho vyjde...

Matt26 17.03.2009  11:26

« Re: Re: Re: Kedy prezuť ??? - prosím o radu

ou kay, ja nie som nedočkavý, len to tak hlúpo vyzerá >:D . Veľa šťastia pri fotení :yes:

foto Prase

Prase 17.03.2009  10:10

« Re: Kedy prezuť ??? - prosím o radu

bud v klidu moje meteorologicka ropucha jeste urcila ze bude zima takze neprezouvat ;-)

Matt26 17.03.2009  11:27

« Re: Re: Kedy prezuť ??? - prosím o radu

Nestraš, mám už zimy, snehu, soli a štrku plné zuby. Ak budem musieť ešte raz tak tepovať auto ako v nedeľu, tak asi exnem.

Rysguf. 17.03.2009  11:17

« Re: Kedy prezuť ??? - prosím o radu

No ja prezuvam "uz" tento stvrtok. Ma prist vraj este zima ;-\ Snad nebude snezit...

Matt26 17.03.2009  11:29

« Re: Re: Kedy prezuť ??? - prosím o radu

No hej no, ale ty si z krásnej teplej Bratislavy. To mi tu v arktickom Poprade budeme ešte dlho trpieť >:D . Ale tiež to tak vidím že to risknem a pustím sa do toho budúci týždeň ak bude počasie priať..

Matt26 17.03.2009  21:29

BOŽE NIE !!! - zasa snežííí

10cm čerstvého prašana a vonku -3. A ja som chcel budúci týždeň prezuť ;-\ To je tak žiť pod Tatrami. Ale už mi to počasie pekne lezie krkom... Chalani, zas ste mali pravdu, že ešte neprezúvať. 8-s

"-- skrytý --" 17.03.2009  21:45

« Re: BOŽE NIE !!! - zasa snežííí

Zlatý Brno..sice je tu buď déšť a nebo vítr ale občas i svitne na delší dobu sluníčko...takže se to zatím dá....sníh tady býval kdysi teď už snad nebude... ;-)
      a jinak teda úpřímnou soustrast bo sníh je dobrej jen prvních pár dnů kdy s autem jedeš řádit na nějaký to parkoviště ale pak se mnění v noční můru a zbývá jen doufat aby začalo jaro :-)

Matt26 17.03.2009  22:33

« Re: Re: BOŽE NIE !!! - zasa snežííí

Presne tak, slovenský raj, obrovské parkovisko celé prázdne a len moje...(viď foto). Ale raz-dvakrat za zimu. Už som sa túto zimu skoro vybúral - poľadovica na moste tesne pred zátačkou. Inteligentní cestári aj architekt cesty >:D

Rysguf. 17.03.2009  21:47

« Re: BOŽE NIE !!! - zasa snežííí

Vazne??? >:D >:D >:D
      U nas je krasne, jasno, 8 stupnov. >:D A ma prist tiez zima ale, a ja prezuvam gumy >:D
      Ten sneh inak zavidim, postavil by som si zas nejakeho snehuliaka ;-)

Matt26 17.03.2009  22:30

« Re: Re: BOŽE NIE !!! - zasa snežííí

>:D Hej? Tak len kľudne dojdi, je ho tu toľko že postavíš aj troch. Ja už som zúfalý, každý večer chodievam do pivnice, poobzerám tie krásne letné 17", utriem z nich prach a odídem. Ver tomu že čistejšie byť už nemôžu >:D Ale bohužiaľ, musia počkať. Pre krásu sa na ceste teda nezabijem ;-)

Brandon Walsh 23.03.2009  20:21

dalsi pp

matt je tu dalsi uzivatel z pp
    nemas nejaky prehlad kolko dokopy uz nas tu je ja som inak tiez z pp potom v aprili/maji/juni podla povvinnosti >:D by sme mohli dat nejaky vacsi zrazik ak by ovsem ludia suhlasili ja teraz v marci som pozical otcovi auto lebo chudak nema ziadne crash ;-\ takze bud ma vozi alebo chodim peso >:-[]

Matt26 24.03.2009  10:57

« Re: dalsi pp

Viem, zistil som, keď si písal že bývaš kúsok od tej kauflanďáckej križovatky. No zopár nás tu je. Ja viem zatiaľ o dvoch, jeden chalan s Focusom upraveným a druhý myslím že s golfom. Ale to by sme napísali tak 2týzdne vopred tu do nadpisu recenzie a počkali by sme, že koľkí sa ozvú ;-) Ten koniec mája-až jún znie dobre :yes:

Brandon Walsh 24.03.2009  11:06

« Re: Re: dalsi pp

presne tak to vyhovuje aj mne bude trosku kludu uz ;-) dufam ze sa chyti co najviac ludi a dufam ze ten chalan s focusom pride ma zaujimave svetla ktore chcem vidiet >:D

Matt26 24.03.2009  11:11

« Re: Re: Re: dalsi pp

jojo, s ním som už rozprával nedávno a vravel že keď bude nejaký zraz, tak že ho máme určite zavolať... A tie angel eyes, ja som to už videl, nie je to zlé ale na r.ť z toho nepadneš >:D . Inak počuj, nevieš koľko ľudí ti musí kliknúť na "NAJLEPŠIA RECENZE" aby si mal na fotkách ten prst? Neklikneš mi na to pls >:-[] -na oplátku samozrejme ;-)

Brandon Walsh 24.03.2009  13:13

« Re: Re: Re: Re: dalsi pp

neviem ako to funguje ale klikol som ti napisalo tip bil přijat :-) a tesim sa na zrazik uz teraz

Matt26 24.03.2009  13:15

« Re: Re: Re: Re: Re: dalsi pp

Díky, ja tiež. Vymyslíme nejaké dobré miesto na posedenie aj na fotenie. Nejaké nápady? :-!

Brandon Walsh 24.03.2009  13:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: dalsi pp

teraz sa ponahlam pripojim sa o nejaku hodinku a napady na fotenie necham na teba staci prezriet galeriu a je jasne kto vyhladava miesta >:D :yes:

MichalSN 24.03.2009  14:05

« Re: Re: dalsi pp

si na mna zabudol !!!! hamba Ti >:D >:D >:D >:D >:D

MichalSN 24.03.2009  14:07

Gulate narodky

inak mam pre Teba lahodku :))))

Vectra vcera oslavovala >:D

Matt26 24.03.2009  14:13

« Re: Gulate narodky

Aha, správne, ty si tiež náš >:D . Keby si si to vyplnil hore v statuse pri mene, tak moja stará pamäť by nemusela byť taká namáhaná >:-[] . Takže rátame aj s tebou... ;-)
      Oslavovala asi štýlom prezutia, čo? Ale v galérii zatiaľ nič nemáš. :-O A skrytá recenzka Vectry je kde, há? :-)
      Inak, očakávam že mi klikneš na "typ na naj. recenziu" >:D Dnes to pýtam každého lebo chcem na fotkách ten palec >:-[] :yes:

MichalSN 24.03.2009  14:21

« Re: Re: Gulate narodky

ten palec chcem aj ja si myslim ze si zasluzim >:D
        teraz som ich natiahol ... cekni to >:D
        klikam het palec uppp

Matt26 24.03.2009  14:27

« Re: Re: Re: Gulate narodky

Ahá, takže také narodky >:D . No k tomu ja mám ešte ďaleko. Teda ak sa autom nevyberiem do Turecka >:D Inak typ na recenzku som dal aj ja tebe, ale to asi musí posúdiť admin. A čo máš naložené tam na tej korbe? Lebo ako na to pozerám, tak slintať sa mi moc nechce >:-[]

MichalSN 24.03.2009  20:09

« Re: Re: Re: Re: Gulate narodky

:D:D:D rehooooot matooo to su zemiaky zemáky bandurky brambory :D:D:D a idu rovno do restauracie .. sefkucharovi pod varechu :D:D

Matt26 24.03.2009  16:02

ZINO, nestraš !!!!

S laserovými puškami a novými praktikami merania na novom Juhu. Myslel si tú križovatku pri kaufáči, že. Čo si myslia, že zavedú 50tku a budú na tom vyberať pokuty? Šak pomalou 50 sa nedá ísť ani na bicykli po cyklistickom do Svitu, nie že autom po krásnej rýchlej dvojprúdovke >:D

Brandon Walsh 24.03.2009  16:23

« Re: ZINO, nestraš !!!!

su to idioti ked ja na kruhovom tocim 80 kou >:D >:D ale robim tak ze idem pomalicky 49 okolo nich a ked ich minam tak plny plyn >:D :yes:

Matt26 24.03.2009  16:52

« Re: Re: ZINO, nestraš !!!!

keby mal laser, tak na ten tvoj plyn plyn by ho otočil tvojim smerom a potom by si videl >:D . Už by ti domou prišla iba fotečka a predvolanie ;-) A o tom "nafľusanom" snehu na okne, ja mám pred barákom celé auto biele, + - 5cm snehu ;-\

Brandon Walsh 24.03.2009  17:02

« Re: Re: Re: ZINO, nestraš !!!!

ja mam auto ani neviem kde s otcom >:D >:D za dva tyzdne na nom uz najazdil 1000 km len mi ho nici ;-\ tak ale co mu povies je to jedna krv >:D

foto Cujo

Čujo 24.03.2009  17:04

« Re: Re: Re: ZINO, nestraš !!!!

tyto fizli laseristi ma dost seru s prepracenim :no: ked sme sli do jasnej s kamaratom tak nas isiel hodit na sorente.chvala bohu ze sme sli za fabiou predpisovou 50-tkou lebo oco sam vravel ze by tam isiel min 80 >:D rovny usek cesty...a ten fizlik si to stal na odpocivadle medzi dvoma tahacmi takze vidiet ho bolo vskutku nemozne :yes: PS:pozor na CHILU v LM >:D on da pokutu aj vlastnej manzelke >:D

Matt26 24.03.2009  19:02

Hľadajú sa Popradčania a okolie na zraz

Ktokoľvek by mal záujem, napíšte - predbežný termín je koniec mája-jún. ;-)

Filip . 24.03.2009  19:08

« Re: Hľadajú sa Popradčania a okolie na zraz

a co tak KE ? ;-)

Brandon Walsh 24.03.2009  19:11

« Re: Re: Hľadajú sa Popradčania a okolie na zraz

filip mame rovnaku motoristicku osobnost >:D >:D no neviem ci by sa chcelo ludom ist az do ke ja sa skor bojim tych pokut cestou ked by sla parta chalanov z ma.cz >:D

Filip . 24.03.2009  20:00

« Re: Re: Re: Hľadajú sa Popradčania a okolie na zraz

zino: >:D ale neni coho sa bat ked mi sme este nedostali pokutu je to OK >:D sa mi paci ze daj do trojky >:D a my ked ideme s dedom tak stale pocut ako dedo na mieste spolujazdca slape na podlahu (na brzdu) >:D
          ale pridte do KE vam ukazem hilton (z exterieru) >:D ;-)

Filip . 24.03.2009  20:01

« Re: Re: Re: Re: Hľadajú sa Popradčania a okolie na zraz

Inac Zino viem zohnat RS4 avant Cierna za 25.000 Ecok nabehane 29.000 ;-) plna parba :-!

Brandon Walsh 24.03.2009  20:27

« Re: Re: Re: Re: Re: Hľadajú sa Popradčania a okolie na zraz

filip velmi si ma potesil ale nemam ten pocit ze sa mi na ucte vala nepotrebnych 25 000 ecok >:D mozno o rok dva sa dohodneme ale to ma laka leon cupra >:D a daj do trojky to pocuvam doteraz ked ho veziem aj v nedelu sa nalepila c4 ka na nas a otec kukol do spetaka do kedy ho chces mat na narazniku daj do trojky >:D a ja som dal do dvojky a cez prach v kopcoch ho nebolo vidno >:-[]

Matt26 24.03.2009  20:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Hľadajú sa Popradčania a okolie na zraz

hoď tu odkaz na tu RS-su ak je niekde na nete ;-)

Brandon Walsh 24.03.2009  20:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hľadajú sa Popradčania a okolie na zraz

mne to pripada ako nejaky podpultovy predaj na nete asi nie je >:D

Filip . 24.03.2009  20:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hľadajú sa Popradčania a okolie na zraz

>:D he he tak dvojka je lepsia ;-) ale mne sa zda 25 000 ecok slusne matt prosim o sukromie a nesirenie tejto stranky poslem ti SZ :P ale namas heslo >:D tak ti je to naprd >:D ale poslem vam obom ;-)
                O dva roky bude vodicak :-! ale Audi lepsia nez seat nie

Brandon Walsh 24.03.2009  21:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hľadajú sa Popradčania a okolie na zraz

vies co filip ja som si toto auto u otca vydupal a teraz som s nim najstastnejsi clovek otec si ho tiez zalubil a vzdy ked je moznost jazdi na mojom >:D

Matt26 24.03.2009  19:12

« Re: Re: Hľadajú sa Popradčania a okolie na zraz

ak budeš ochotný prísť, tak si vítaný ;-) Čím viac, tým lepšie...

Dave SK 04.05.2009  16:10

« Re: Hľadajú sa Popradčania a okolie na zraz

ahoj ak mi vyjde cas tak by som dosiel ale kedy to bude uz je termin?

Brandon Walsh 04.05.2009  16:15

« Re: Re: Hľadajú sa Popradčania a okolie na zraz

maťo dnes som na to myslel mali by sme dohodnut nejaky termin uz aby sme sa vedeli zariadit

MichalSN 24.03.2009  19:48

zRAZ

Mato som v top 10 :DD:D 8 miesto to si dovoool :D:D

ale dufam ze som na zozname .. mne len treba povedat kedy .. >:D presne
    a one cekni moje prispevky vyjadril som sa tam k zrazu ...

MichalSN 24.03.2009  20:20

azet.sk

mato ozaj niesi na azete ?? ak hej daj si ma do prietlov a napis ..
    misko506@azet.sk

MichalSN 24.03.2009  21:10

kur-a

kto je os .. pokazil mi hodnotenie !!
    skoda ze neni zo sn .. pokazil by som mu fasadu >:-[]

Matt26 24.03.2009  21:13

« Re: kur-a

>:D >:D >:D môžeš :yes: Napíš mu či to nezmení a keď ne ,tak mu to patrične oplať ;-)

MichalSN 24.03.2009  21:44

change

Ja to kaslem
    idem zajtra prezut .. to radsej nebudem nikam jazdit ...
    len pozerat na auto na dvore .. ale vzdy lepsie ako toto zufalstvo na pukliciach

Matt26 24.03.2009  21:51

« Re: change

No u nás sneží >:D . Ale znie to lákavo. Ja snáď už budúci týždeň, teraz by to bolo fakt ešte riskantné 8-s

MichalSN 25.03.2009  08:57

points

ma zaujima podla akeho kriteria ludia davaju tie body ...
    vcera ma ohodnotil jedne typek 9 10 9 ... pozriem jeho profil ..
    a zistim ze vectre dal 10 10 10 .. a to recenzia nemala ani na päty L200-vke fotky tam boli z 2.0mpx fotaku ... uplne o nicom ... a auto sa podla mna tiez nehrabe ... ja nechapem ... to vazne tak ludom vadi .. ktore auta sa prederu hore ?? ja ze to je o ludoch co to pisu ... ze sa s tym vydru a dotiahnu to medzi porschaky aj s nazvem to ´menej exkluzivnymi strojmi´

toto je jedina chybicka MACZ .. ak chcem hodnotit nepravom .. tak nehodnotim radsej vobec...

MichalSN 25.03.2009  17:07

check it check it check it out !!!

mam prezutoooo >:D
    prvníííí >:D

check it check it check it out !!!

Ricardo 26.03.2009  19:37

Nejlepší recenze - uděleno

MichalSN 31.03.2009  13:54

prezuteee ? :D

Tak uz nic nebrani !!

Matt26 31.03.2009  14:07

« Re: prezuteee ? :D

Teraz už nie, snáď len suchoty v nádrži >:D . Uvidím ako bude doma, keď mamka príde a určite ti dám vedieť. ;-)

MichalSN 01.04.2009  23:50

« Re: Re: prezuteee ? :D

inak dnes som prisiel z BA ,,, a chalani ma volaju na motokary do svitu v sobotu vecer .. stretneme ??

Matt26 05.04.2009  19:50

« Re: Re: Re: prezuteee ? :D

Hmm, tak už asi nič no ;-\ Teraz sme prišli z chaty... Snáď nabudúce ;-)

MichalSN 05.04.2009  23:19

« Re: Re: Re: Re: prezuteee ? :D

som Ta tu vyzeral cely vikend :D:D
            dnes bl zraz v klcove ... 150 aut ... jazdil som drag ..
            4x z toho 3 vyhry.. nice day :))

Matt26 05.04.2009  23:58

« Re: Re: Re: Re: Re: prezuteee ? :D

>:D do Klcova by som netrafil ani omylom >:D
              Ale nemal si byt vo svite?

Brandon Walsh 05.04.2009  17:35

spoiler

aky chces kupovat na pežotík ?

Matt26 05.04.2009  19:52

« Re: spoiler

Niečo malé, decentné. Taký ako má peugeot originál v ponuke pre 307mu, len za "ľudskú" cenu >:D

Brandon Walsh 05.04.2009  20:14

« Re: Re: spoiler

mne v noci dakto ludsky skrabol cele dvere ;-\ rozmyslam nad zrenovovanim laku

MichalSN 05.04.2009  23:21

« ruky odtat

kur-a !! s tym skrabanim laku .. ma to uz j-be kur-a !!!
          mi urobili ryhu 30 cm hruba jak p-ca ... nechapem koho to tak kare ... ruky odtat

Matt26 05.04.2009  23:59

« Re: ruky odtat

Ak si platíte havárijku, tak cez ňu dať prestriekať s 5% spoluúčasťou. Ja mám na kufri tiež a v lete sa na to chystám...

MichalSN 06.04.2009  08:34

« winnetou

cas je to co nemam .. :-( ale mozno motyka vystreli .. nemozem zas chodit pociarkovany jak winnetou

Brandon Walsh 06.04.2009  11:16

« Re: winnetou

su to kur.vy to je pravda ale nech ich skare od zavisti mam sto chuti si kazdy rok kupovat ine auto >:D >:D >:D poistku si neplatim takze lakovanie cvakam so 100 percentnou spoluucastou >:D

MichalSN 06.04.2009  12:48

« Re: Re: winnetou

idem dnes prezut Polo aj L200 napchal som tie gumy do ´kufra´ .. proste parada vsetko naraz ziadne sklapanie sedadiel .. a obava z pospinenia interieru :D:D:D UP UP UP !!! >:-[] :yes: :yes: :yes:

Brandon Walsh 06.04.2009  14:47

« Re: Re: Re: winnetou

napchaj do kufra aj polo >:D

MichalSN 06.04.2009  16:34

« Re: Re: Re: Re: winnetou

uz som myslel ze som Ta stretol v SN .. PP znacky seat bordova ... no ale nakoniec to bolo toledo... inak mam neskutocnu story ... moje prispevky :D:Dze koneeec ?D

Brandon Walsh 06.04.2009  16:37

« Re: Re: Re: Re: Re: winnetou

jj mame tu toledo presne v mojej farbe kym sme mesiac cakali na auto chodili sme ho obzerat >:D >:D

Brandon Walsh 06.04.2009  16:38

200 prispevkov

mat gratulujem k dvestovke >:D

MichalSN 06.04.2009  16:40

« 200 prispevkov

hej ale v poslednej dobe to tu flaka >:D

Matt26 06.04.2009  16:59

« Re: 200 prispevkov

ale vidím že to tu kvitne aj bezo mňa ;-)
        Ako bolo v tom Klčove? Ha?

MichalSN 06.04.2009  21:45

« Re: Re: 200 prispevkov

chlapci velmi dobre .. podla mna o 2 tyzdne bude dalsia action ... :))

David Silver 16.04.2009  17:39

new fotos

jsou pěkné.
    "a strom pod ktorým som sa prvý krát ..... , učil fyziku : )" >:D >:D >:D ale né sám vid' ;-)

MichalSN 16.04.2009  17:54

« Re: new fotos

Mato mal si spravit album ako zhanas knizky >:D >:D >:D

Matt26 16.04.2009  21:21

« Re: Re: new fotos

Neblázni >:D , nie je tu toľko miesta aby som tu mohol dať fotky celého Popradu >:D

Matt26 16.04.2009  21:19

« Re: new fotos

díky Kysku, som rád že sa ti páčia - uploadujem ešte menšiu prílohu čo som tam stihol nafotiť, kým ma z ihriska hnali prepotení prváci čo tam chceli hrať futbal >:D
      A čo sa týka toho stromu >:D , nejaká krásna dobre stavaná spolužiačka sa na spolu-učenie vždy našla >:-[]

MichalSN 17.04.2009  14:12

« Re: Re: new fotos

a to ešte netušila aký bude z teba čávo so 100 kw pod kapotou >:D >:-[]

MichalSN 17.04.2009  14:15

« Re: Re: Re: new fotos

ak vies pls najdi a stiahni mi ten song a posli na mail misko506@azet.sk bo ja som antitalent na take veci :))) to msim mat v aute ked vyzdraviem >:-[] >:-[]

Matt26 17.04.2009  14:32

« Re: Re: Re: Re: new fotos

počuj, to už nič ľahšie si si nájsť nevedel?
            Musíš mi zohnať meno autora, kto to naspieval, lebo v opačnom prípade sa to bude zháňať len veľmi ťažko ;-\
            song zo soundtraku to nie je, a ani v Fast and Furious 2009 Official SoundTrack

Matt26 17.04.2009  14:15

« Re: Re: Re: new fotos

óó, pri takých príležitostiach bývalo "pod kapotou" ešte viac >:D

MichalSN 17.04.2009  14:50

Jak to robite kurnajs

Vsetci tu viete stiahnut secko len ja som tu ten sprosty 8-s >:D >:D

odmena :-) Dakujem

ale jasne ze aj Dakujem >:D ale hlavne si mi spravil radost... a nech uz nam nejaky zraz vyjde ... aj keby sme sa mali stretnut len 6 ale stretneme ..lebo uz Vas chcem konecne spoznat osobne .. tu nejde len o auta .. tu ide aj o nove priatelstva .. (to je dovod preco nechapem ze tu niektory uzivatelia po sebe stekaju)

Matt26 17.04.2009  14:55

« Re: Jak to robite kurnajs

pár dobrých stránok, nejaké to fórum a trošku šikovnosti. Prečítal som si komentáre k videu a tak som si zistil autora ;-) . Inak by to bolo peklo hľadať.
      Zraz je o ľuďoch, ja to hovorím už dávno. Bude, ale najskor po návrate z Blavy, pravdepodobne 13.maja. A mám sa tam stretnúť s Jurajom - E 55AMG a sľúbil že ma povozí. Som zvedavý na tu "šelmu"

MichalSN 17.04.2009  14:58

« Re: Re: Jak to robite kurnajs

Pockaj pockaj >:D kedy ides do BA ? Ja v pondelok a vraciam sa stvrtok ...

Matt26 17.04.2009  15:09

Blava

8.maja tam už musím byť, lebo 9 teho mám skúšky. Potom trošku veget a 12. druhé v Brne. To je utorok. Vrátim sa pravdepodobne až večer do Blavy a na noc nepojdem do PP, takže až 13 domov a cestou zastávka u Juraja a ak ten hore dopraje, tak bude mať čas aj Jozef ([odkaz] ktorý mi robil tieto skvelé foto: [odkaz] , takže cestou pravdepodobne stojím aj v Púchove

MichalSN 17.04.2009  21:02

« Re: Blava

Tak to pozdravuj odo mna >:D chlapov tam dole >:D (teda ja som v BA kazdy tyzden 8-s 8-s 8-s 8-s >:-[] >:D >:D >:D ...

som myslel ze uz terar...a na aku skolu prijimacky >:D

Matt26 18.04.2009  15:31

« Re: Re: Blava

prvá je Masarykova a druhá Mendelejova - na oboch ekonomicko - manažmentský smer ;-)

MichalSN 18.04.2009  16:37

« Blava mesto mieru kde nema ani kava hustu penu

na tu masarycku som bol sprosty .. ani sa necudujem som sa neucil ani tuk .. tak som skoncil v BA >:D mesto mieru kde nema ani kava hustu penu JOU JOU >:D >:D

za-mirec 20.04.2009  13:56

« Re: Re: Re: Blava

tak vela stastia na tu masarykovu ,mne sa to tiez nepodarilo ,nastastie :-) teraz som pekne v brne na vut ,podnikatelska fakulta,procesni manazment a ekonomika a paradny zivot oproti tym co su na masarykovej >:D

Matt26 20.04.2009  14:43

« Re: Re: Re: Re: Blava

díky ;-) . Testy sú brutal, ale skúsiť sa musí všetko. Pošli mi internetovú stránku tvojej školy pls, pre prípad že by nevyšlo >:D . Lebo aj ja chcem parádny život :-)

za-mirec 20.04.2009  14:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Blava

[odkaz] tuto to je ;-) a mas len do brna prihlasky alebo aj niekam inam , aku mas strednu?

Matt26 20.04.2009  15:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Blava

este mam Mendelejovu a dve na Slovensku. A mám za sebou gympel v PP so všeobecným zameraním. Dal som si rok pauzu z rodinnych dvovodov a teraz sa idem vrhnut opať na stúdium. Škoda že si mi to neposlal skôr, dal by som si prihlášku aj ku tebe ;-\

za-mirec 20.04.2009  17:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blava

jj skoda no,ako ja som sa o tom ze sa da na vut studovat to co tu studujem dozvedel uuuuuuplne nahodou na poslednu chvilu. Inak konecne som sa prepracoval do top 10 a ,,najlacnejsie suv s najslabsim motorom´´ vedie v tabulke suv >:D tak dufam ze sa tam udrzim :-!

positivemind 19.04.2009  20:44

A přece je to pravda!

My mužský máme radši auta než zástupce něžného pohlaví :-) v té recenzi jsi mi to ještě utvrdil. Málokdo by po dvou letech vztahu vyrazil uprostřed noci v zimě pro svou ženskou jen aby jí zahřál >:D

Recenze pěkná, s tím pohledem na ty Francouze nemůžu jinak než nesouhlasit. Ukazoval jsem svého mazla známému, on jen ohrnul nos nad tím že je to Francouz, že to má příšerný interiér a zpracování. Pak mi s hrdostí ukázal BMW 525d z roku 2001 - vyseděná a vytahaná kůže, ne-ergonomický, prostě děs... nejde mi o to srovnávat auta která jsou od sebe vlastně nějakým 8letým vývojem daleko, jde mi o princip :-)
    Na druhou stranu jsem rád za názor jiného kamaráda, který má nové BMW - interiér se mu líbí víc než jeho (a že je to zatracený fanda Bavorů), jízda se mu zdá také vyrovnanější :-)

Hádám že už máš motor s FAPem - jak řešíš spalování bince v něm, které se vlastně děje až po hodně dlouhé jízdě? Sám se o svého miláčka takhle moc nestarám (stydím se), nejkratší štreka kterou jezdím je asi 12km - teď když je teplo je to OK, zbytečně ho nevytáčím. Na druhou stranu když je zahřátý, nechává se točit moc rád a k nějakým 4000 při předjíždění není problém (ostatně prý to prospívá, říkali v Peugeot klubu).

Takže 3x10 bodů

Matt26 19.04.2009  21:01

« Re: A přece je to pravda!

Ešte raz dík.
      Zo starostlivosťou, no, videl som ako dopadlo moje staré a toto si teraz šanujem ako oko v hlave. Samozrejme, mohol by som viac, ale vyhrievaná garáž zatiaľ nie je ;-\ .
      O tom že Francúzi robia dobré, za tým si stojím, mali sme v rodine 4 (1x renault clio, 1xcitroen C3, 2x 307) a ani jedno nás nikdy nesklamalo.

FAP samozrejme mám, pri 100kw od r.v. 2006 to bolo už samozrejme sériovo. Keď mu vlete doprajem zaslepenie ERG - neviem či vieš, to je vlastne ventil, ktorý zabráni aby turbo nasávalo 2xten istý vzduch. Síce trocha stúpnu emisie ale sr.ť na to. Turbu aj motoru to pomôže.
      Motor samozrejme za studena v žiadnom prípade nevytáčať, ale ani po zohriatí mu rozhodne nerobí dobre dlhodobejšie vytáčanie - a to si môžu v Peugeot klube tvrdiť čo chcú.
      Čím vyššie otáčky, tým nižšia životnosť celého motora, o turbe ani nehovoriac.

positivemind 19.04.2009  21:11

« Re: Re: A přece je to pravda!

O zaslepení jsem neměl vůbec žádné tušení, hned jsem chytřejší ;-)

Jinak co se týče toho vytáčení - samozřejmě že nemyslím dlouhodobé, je to navíc zbytečné když pak uvadá kroutící moment. Já to myslel tak, že netrpím naftovým syndromem (příznaky: jízda max na 2000 otáček, stupně - 1,3,5 >:D )
        My měli v rodině Renault Rapid - víš jak to vypadalo? 1.4 benzín s odpichem dvoulitru, nezničitelné auto. Vydrželo to jízdu lesem, přetížení asi o 600kg atp. táta má firemní dodávku od Renaultu, najeto snad 500.000km, ale jede jako ďábel. Sice už to mělo také měněno dost podstatných věcí, ale to jsou prvky které odejdou na každém autě (turbo, upadaly tomu dveře >:D atp.) - ale hlavně, žádná tak omílaná elektronika!

Osobně začínám pokukovat po 2.2HDi nebo 2.7HDi (ale já automatu prostě nevěřím, i když jsem v tom ještě nejel). Kupátko 407 je prostě sexy kočka :-) viděl jsi ten koncept 407 kabrio? Před 3 roky to nějaká firma uvedla na trh, nakonec se to neujalo.

Matt26 19.04.2009  21:19

« Re: Re: A přece je to pravda!

Konceptov mali viac:
          Upadnuté dvere musí byť pecka >:D , zvlášť za jazdy >:-[] .
          Automatom tiež neverím a v tomto smere je PSA aj dosť pozadu. Raz som si skúsil Lexus GS s automatom a to bola bomba - ani som nevedel, kedy to preradilo, v stotine sekundy. :yes:
          Aj 407 cupé som poprehaňal - 2.2 benzín ale s manuálom. Dinamika bola tak akurát-úmerná hmotnosti auta.

positivemind 19.04.2009  21:24

« Re: Re: Re: A přece je to pravda!

2.2 benzín údajně není moc slavný motor (ale jak říkám, nejel jsem v něm) - proč sis ho nevzal a raději sáhl po 307? :-)

Jinak Macarena cabrio - [odkaz]

Matt26 19.04.2009  21:29

« Re: Re: Re: Re: A přece je to pravda!

kto by uživil dvadvojku benzín ? >:D A aj cena bola vyššia. ;-\ . Ja som skôr na hatchbaky. 100kw naftička mi maximálne vyhovuje. A 307čka je moja srdcovka, tak ako pre teba 407ma.
              Tu je tá 2.2ka : [odkaz]

jmurjr (H22A7) 19.04.2009  21:38

« Re: Re: Re: Re: Re: A přece je to pravda!

uuuu, interier je tam brutalny :yes:

positivemind 19.04.2009  21:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: A přece je to pravda!

To je, navíc celkově je to kráska :-)

Cena je vážně vysoká ;-\ škoda, škoda. Uvidíme za rok :-)

Matt26 19.04.2009  21:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A přece je to pravda!

No, vysoká, úmerná výbave, motoru a kilometrom. Však je ako nové ;-)

positivemind 19.04.2009  21:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A přece je to pravda!

Jasně, to je pravda ;-)

Ta Macarena je pecka co? Vypadá překrásně, jen s tou tuhostí to nebude prča - proto ta šílená vzpěra za předními sedadly, kdyby to bylo třídvířko, to by byla jiná káva :yes:

Matt26 19.04.2009  21:55

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A přece je to pravda!

No je fakt pekná, len už nič z toho, teraz bol facelift 407čky a už sa chystá 408 - r.v. jeseň 2010. Ešte si počkaj ;-)

positivemind 19.04.2009  22:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A přece je to pravda!

Podle některých nákresů vypadá krásně :-)

Kdyby vypadal takhle: [odkaz] asi bych ho hned koupil :-)

Matt26 19.04.2009  22:19

Peugeot 408

Táto vyzerá tiež dobre : [odkaz]
    a tu je už vraj skutočný model na testovaní: [odkaz]

positivemind 19.04.2009  22:26

« Re: Peugeot 408

Ten první link mi nefunguje :-( jinak ten model na testování... trošku mě děsí ta tlama, je obrovská! :-)

Matt26 25.04.2009  10:31

EGR zaslepenie - prosím všetkých o radu !!!

Čítam protichodné argumenty, tak Vás chcem poprosiť, ktokoľvek mi má čo povedať k tejto problematike - SEM S TÝM !!! Zaslepiť EGR či nezaslepiť. Toť otázka ... :-)

Special-line 25.04.2009  13:39

« Re: EGR zaslepenie - prosím všetkých o radu !!!

Co tím chceš získat?

Matt26 25.04.2009  13:49

« Re: Re: EGR zaslepenie - prosím všetkých o radu !!!

Má to pomôcť turbu, výkonu v nízkych a stedných otáčkach a životnosti

Brandon Walsh 25.04.2009  14:13

« Re: Re: Re: EGR zaslepenie - prosím všetkých o radu !!!

matt ja ti len napisem takto mas uplne nove auto naco chces robit dajake kraviny ? ja teraz jazdim na skode fabia combi 1,4 mpi classic >:D >:D a konecne viem co je to auto okrem radia ziadna elektrika ani abs to nema >:D >:D

Special-line 25.04.2009  14:15

« Re: Re: Re: EGR zaslepenie - prosím všetkých o radu !!!

Tak výkonu to možná pomůže, ale určitě se zhorší emise. Může se i zhoršit spotřeba. Jak to pomůže turbu fakt nevím, spíš si myslím čím více plynů procházejících, tím větší mechanické i tepelné zatížení turba. Potom by mě zajímalo jestli si s tím bude rozumět nastavování rozváděcích lopatek a vůbec celá elektronika. Vždyť píšeš že to táhne super ne? ;-)

Matt26 25.04.2009  14:24

« Re: Re: Re: Re: EGR zaslepenie - prosím všetkých o radu !!!

Práve preto píšem, že by som prijal radu, kto to má trebárs vyskúšané, alebo s tým má skúsenosti. Nemám ešte názor, či áno alebo nie. Každopádne turbo by sa namáhať viac nemalo - či cez neho ide stále čistý vzduch alebo už použitý určený k vypusteniu, je to snáď jedno. Na emisie kašľať. Emiskou prejdem aj tým.

Special-line 25.04.2009  14:38

« Re: Re: Re: Re: Re: EGR zaslepenie - prosím všetkých o radu !!!

Za prvé přes sací část turba jde vždy čistý vzduch.
              Za druhé když část výf. plnů upustíš zpět do sání neprojdou přes turbo a tak se podle mě bude méně namáhat.

Matt26 25.04.2009  14:24

« Re: Re: Re: EGR zaslepenie - prosím všetkých o radu !!!

máš s tým nejakú skúsenosť?

Special-line 25.04.2009  14:35

« Re: Re: Re: Re: EGR zaslepenie - prosím všetkých o radu !!!

Nemám, ale když se nas tím zamyslím tak mi to tak vychází...

Matt26 25.04.2009  14:42

« Re: Re: Re: Re: Re: EGR zaslepenie - prosím všetkých o radu !!!

Hmm, tak to si mi moc nepomohol pri rozhodovaní. ;-\
                Kcko to má už spravené (čierny Golt TDI) a je s tým spokojný.
                Tu je o tom niečo:

Special-line 25.04.2009  14:57

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: EGR zaslepenie - prosím všetkých o radu !!!

Spíš bych si zjistil jestli to má někdo na Peugeotu a ta sada je stejně na VW.

Matt26 25.04.2009  15:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: EGR zaslepenie - prosím všetkých o radu !!!

[odkaz] - tu ale sú trošku staršie ako môj

Ricardo 25.04.2009  18:33

« Re: EGR zaslepenie - prosím všetkých o radu !!!

Rozhodně se musí upravit nastavení ECU, aby bylo správné dávkování paliva vzhledem k této změně. Pokud tovární nastavení vůbec uvažuje, že by EGR nebyl funkční, tak určitě jedině cestou nějakého nouzového režimu.

Matt26 25.04.2009  19:31

« Re: Re: EGR zaslepenie - prosím všetkých o radu !!!

To je fakt, dík za radu ;-) . Keďže tam bude prúdiť každým cyklom čistý vzduch, tak aj pomer zmesi sa musí upraviť. Ale neodpovedal si mi na otázku, či áno alebo nie.

"-- skrytý --" 25.04.2009  20:03

« Re: Re: Re: EGR zaslepenie - prosím všetkých o radu !!!

A nechceš se na to vys.at? Je to nezákonná úprava, neboť dojde ke zhoršení emisí (NOx), a moc výkonu tím nezískáš. Když dáš plnej plyn, tak se EGR stejně odstaví. Ono je aktivní jenom při částečné zátěži, kdy ten extra výkon tak jako tak nepotřebuješ.
          Ty emise po zaslepení by se daly samozřejmě pořešit úpravou strategie vstřikování, ale tím bys zvednul spotřebu (musel bys ve spalovacím prostoru vytvořit redukční prostředí pomocí větší dávky paliva) a hlavně nevím, kdo by tuto úpravu byl schopen provést.

Ricardo 25.04.2009  20:07

« Re: Re: Re: EGR zaslepenie - prosím všetkých o radu !!!

Nevím, jestli to má na současných autech nějaký efekt. Přece jenom jsou ty motory uškrecný na mnohem víc místech než jenom pomocí přisávání výfukových plynů. Nehledě k tomu, že tímto se nejspíš řeší i teplota nasávanýho vzduchu při studených startech. Ale tu úpravu rozhodně neodsuzuju, jen to chce zjistit jestli má i praktický dopad

Matt26 25.04.2009  20:22

« Re: Re: Re: Re: EGR zaslepenie - prosím všetkých o radu !!!

[odkaz] - bavil som sa s ním o tom. On túto úpravu nedávno podstúpil a veľmi si pochvaľoval. Ale ďakujem hoši za názor. Asi skočím do Peugeotu k známemu a zistím čo on ako motorár na to. Každopádne autíčko je skvelé - akceleruje skvele, len som sa už akosi namlsal a chcem viac. A čiptuning zatiaľ nezvažujem, tak som myslel že aspoň toto. :-|

Ricardo 25.04.2009  21:32

« Re: Re: Re: Re: Re: EGR zaslepenie - prosím všetkých o radu !!!

No myslím že performance mnohem víc ovlivní odstranění tlumiče, FAP nebo katalyzátorů máme-li být opravdu hardcore. Vždycky je ale potřeba upravit nastavení ECU, jinak hrozí že to bude kontraproduktivní - čistě proto, že ECU není nastavená na to aby po takovým zásahu motor fungoval optimálně.

Brandon Walsh 27.04.2009  20:08

« Re: Re: Re: top

>:D >:D :yes:

Matt26 27.04.2009  20:47

« Re: Re: Re: Re: top

3x ? Asi tak 10 krát >:D . Neviem si vybrať, prijmem návrh, ktorá sa vám najviac páči a bude sa dobre vynímať ;-)

foto marekkk

marekkk 27.04.2009  21:12

« Re: top

patrilo by nam urobit daky zraz ;-) ;-) >:D :-!

Matt26 27.04.2009  21:48

« Re: Re: top

pozri vyššie ;-) koniec mája-jún bude v Spišskom podhradí :yes: Si srdečne vítaný. :-)

Matt26 27.04.2009  21:47

« Re: Re: Re: Re: Re: top

tytulku som vyriešil >:D , ale návrhy prijímam stále :yes:

za-mirec 27.04.2009  22:31

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: top

mas tolko dobrych fotiek ,ze fakt tazko vybrat ;-) mozno nieco taketo [odkaz] a samozrejme
                gratulacia k top 10 :-)

Matt26 27.04.2009  22:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: top

vďaka, tá sa aj mne páči, len má jednu chybu - je ešte na plecháčoch s puklicami a zabudol som vyrovnať kolesá >:D Ale pri najbližšom výlete do Podlesku napravím ;-)

za-mirec 27.04.2009  22:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: top

tak vzhladom na rozmer tej fotky v top ten sa velmi vela chyb strati >:D ale je pravda ze tie plechace nebudia najlepsi dojem v akom kolvek rozmere.

Brandon Walsh 27.04.2009  23:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: top

matt mne sa najviac pacia fotky tohto typu [odkaz] zahadne xenony >:D >:D >:D :yes:

MichalSN 30.04.2009  22:33

« ZAVIDIM PRVY KRAT ZAVIDIM

tak kamarade .. dnes som videl nieco neobycajne ... chalanisko 18 rocny dnes dostal na narodky od fotra Porsche Turbo presne ako ma supermike len cierne a dokonca cabrio ...

mimochodom chalan je 4 na gympli a este nematuroval !!!!

zavidim .. naozaj ZAVIDIM

foto jpor-RSKa-

jpor (RSKa) 30.04.2009  23:57

« Re: ZAVIDIM PRVY KRAT ZAVIDIM

nemáš čo závidieť. To je cesta do pekla, čo ten otec tomu chalanovi urobil. Berie mu zmysel pre normálnu realitu, to môže raz škaredo odskákať. Hoci dúfam že sa mýlim, ale myslím si že nie.

jmurjr (H22A7) 01.05.2009  03:07

« Re: ZAVIDIM PRVY KRAT ZAVIDIM

jpor ma pravdu. mlady, neskuseny. najskor by som mu kupil nieco co ma do 100k, aby sa naucil. ideal z tohoto pohladu sa mi javi megane 1.5dci, nech sa chlapec nauci jazdit a po par rokoch od toho, keby dal zoznam nehod, tak by som mozno vyriesil nieco ine.

malokto zvladne hned zacerstva velky vykon auta. je par jedincov, ktori to dokazu, dokonca aj na MACZ. pred tymi sa sklanam. ale to je len kvapka v mori.

:-(

MichalSN 01.05.2009  11:26

« Re: Re: ZAVIDIM PRVY KRAT ZAVIDIM

Ja toho chlapca vobec nepoznam .. ale idem si po dedine .. a naraz pozeram P. turbo cabrio ... to je sila ... krasne tmavo modre az k ciernej .. a pytam sa co o tom vies .. a dozviem sa ze chlapec dostal od tatka ..

ale nemam rad pohlady tych spratkov ktory v zivote pracu v ruke nemali ... Ja deriem cely zivot .. uz 3 rok setrim na vysnivany mercedes CLS .. a teraz kvoli krize som sa rozhodol ze sa nato vykaslem ...

moj nazor ze ZAVIDIM sa nemeni ... ja mu to prajem ... len nech sa nazakilluje a nech nezakilluje ostatnych ..

Matt26 01.05.2009  11:35

« Re: Re: Re: ZAVIDIM PRVY KRAT ZAVIDIM

ja mu to vôbec nezávidím. Nový cestný zákon - >:D , auto za chvíľu stojí v garáži. A vôbec, kto by niečo také živil. >:D .
                                A ty môj krásny, niektorí ľudia tu padajú doslova na hubu a nemajú čo jesť, žiadnu prácu... a ty sa sťažuješ že nebudeš mať CLS >:D >:D , pekné od teba >:-[]

jmurjr (H22A7) 01.05.2009  11:38

« Re: Re: Re: Re: ZAVIDIM PRVY KRAT ZAVIDIM

ale ak ma tatinko na P911TC, tak ma aj na vrveckove, ktore pokryje mlademu pokuty, benzin a vydavky sopjene s autom.

a povedal by som, ze okrem toho zvlada aj vybavit vodicak naspat do par dni od odobratia.

Matt26 01.05.2009  11:44

« Re: Re: Re: Re: Re: ZAVIDIM PRVY KRAT ZAVIDIM

a koľko krát ho dokáže vybaviť späť - 3-4 krát. Mladý chalan za volantom Porsche bude pre policajtov ako mucha prilepená na med.
                                    A už sa to dosť sprísnilo, takže návrat papierov asi nebude taký ľahký. ;-\

jmurjr (H22A7) 01.05.2009  11:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: ZAVIDIM PRVY KRAT ZAVIDIM

nebude lahky, ale nie nemozny. staci posteklit obalkou urcitych panov a pojde to.

a to je fakt s napadnostou, uz ja na mercedese som napadny ako ruzovy slon v stade obycajnych sedych. ked si policajti vyberaju auta na zastavenie a som tam aj ja, tak je volba jasna.

MichalSN 01.05.2009  13:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ZAVIDIM PRVY KRAT ZAVIDIM

ozaj a po novom co Ti vsetko skontroluju ? alebos cim mas skusenost ?

Brandon Walsh 04.05.2009  16:17

« Re: Re: ZAVIDIM PRVY KRAT ZAVIDIM

tak tak tu nie je čo zavidiet take decko nevie co s takym autom a potom si to otec uvedomi ked bude neskoro

Brandon Walsh 04.05.2009  16:21

zraz poprad a okolie

mato mali by sme sa dohodnut na nejakom termine aby sme sa vedeli pozhanat a popripade aj zariadit

Matt26 04.05.2009  17:11

« Re: zraz poprad a okolie

ok môžme, ale u mňa sa bude všetko okolo zrazu odvíjať až od 13.teho. Teraz sa chystám na prijímačky a mám fakt málo voľného času. V piatok totiž cestujem do BA. Ale môžte začať organizovať. Spoj sa s Michalom, nech zabešteluje miesto a aj nejakú raštiku a môžte spraviť aj nové "auto" ako zraz tak ako mal Flammer. Podujmeš sa na to?

Brandon Walsh 04.05.2009  17:16

« Re: Re: zraz poprad a okolie

okej takze dohodnem sa s michalom. Auto by som nerobil lebo su tu na to dost haklivy. Ja zatial tiez nemam sajn ze kedy by to mohlo byt pretoze som nespravil skusku takze opravak nejake ma este cakaju kopec roboty mam tento mesiac ale pri zivote ma drzi fakt ze uvidim pezotik a sadnem si donho >:D >:D :yes:

Matt26 04.05.2009  17:28

« Re: Re: Re: zraz poprad a okolie

Michal je na tom asi podobne, ;-\ , ale najprv práca a potom zábava. Auto kľudne spavte, nech sa ostatní podž.bu. >:D . Ja sa tiež teším a sadnúť si isto sadneš ;-)

Brandon Walsh 04.05.2009  17:32

« Re: Re: Re: Re: zraz poprad a okolie

to sa ta ani pytat nebudem ako ho zbadam uz som dnu a vrtam sa >:D >:D >:D >:D inak pozri pri mojej fabii aku spz tku som dostal >:D >:D

MichalSN 07.05.2009  19:11

« Re: Re: Re: Re: Re: zraz poprad a okolie

tak kurnik chlapci sa ozvyte >:D som spravil ten tyzden vsetky skusky .. >:D na tyzden dve ... ale uz som z najhorsieho vonku ... tak najlepsie nedela buduci tyzdne co vy nato ?

Matt26 07.05.2009  21:55

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: zraz poprad a okolie

uvidíme, ale je to dosť skoro, ja zajtra odchádzam dža Blava >:D a v stredu keď sa vrátim, tak sa dohodneme. ;-)

Brandon Walsh 07.05.2009  22:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zraz poprad a okolie

okej pockame do tej stredy lebo ja tiez neviem teraz povedat co a ako ;-\ michal gratulujem >:D :yes:

MichalSN 07.05.2009  23:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zraz poprad a okolie

TAk chalani odo mna uz len posledne ...
                    ad1 nedela 24.maja u mna pripada ako jedina realna... potom sa ucim na statnice ...

ad2 dnes som tankoval v SN na shell a vedla stal golf r32 a chalan z macz mailo09 o ktorom si cely macz myslel ze je fejker .. >:D

tak sme trosku pretiahli auta na vypadovke z mesta .. ale nejako ma ten r32 neohuril pravdu povediac ... ja som nato vobec neslapal ... a myslim ze ani on .. ale tych 160 sme tam odpalili ...

Brandon Walsh 08.05.2009  16:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zraz poprad a okolie

okej 24 to zatial vyhovuje aj mne ;) a dotiahni "fejkera" s golfom >:D >:D :yes:

foto ghotic-ghotic-new-Mazlik-

ghotic.ghotic(new Mazlík) 05.05.2009  00:16

Opravdu krása

Nemohu jinak než za deset... 307 asi SW bude mým dalším vozem-snad. Jinak ty xenony na tom vypadají nádherně! Jsou aj tak funkční?

Matt26 06.05.2009  09:29

« Re: Opravdu krása

Díky. Samozrejme že sú funkčné, ja som ich chcel hlavne pre to a nie na image. To bol len príjemný doplnok. A 307čku vrele odporúčam, možno už aj 308 SW. :-) :yes:

"-- skrytý --" 06.05.2009  00:41

loeb

zdravim slovensko.mas blbe napsane jmeno sebastiana loeba.tak to naprav.je to ostuda.

Brandon Walsh 12.05.2009  20:27

historia

mato pozri aku fotku som nasiel a kto medzi novacikmi cerstvo ? >:D >:D [odkaz]

Matt26 13.05.2009  22:37

« Re: historia

neverím >:D . waw. Ja som si to nestihol "cvaknúť" . Dík ;-)

jmurjr (H22A7) 13.05.2009  22:21

prijazd

ahoj, som rad, ze si dorazil v poriadku. fotky upravujem, este mi ostava asi 20...

Matt26 13.05.2009  22:40

« Re: prijazd

Ešte raz dík dnes za pomoc a čas na fotky ;-) . Cesta domov bola krutá, na dialnici som už zaspával >:D . Ale to ABS a ESP už v pohode, od tej pumpy už nezasvietil. :-) Na fotky sa už teším :yes:

jmurjr (H22A7) 13.05.2009  22:43

« Re: Re: prijazd

mozno to vyhadzovalo, kvoli tomu, ze si mal zlu ziarovku >:D >:D >:D

Matt26 13.05.2009  22:51

« Re: Re: Re: prijazd

>:-[] takže 2v1 oprava >:D . Rozmýšľal som, asi som to trošku prehrial na diaľnici, uvidíme zajtra či sa sv.ňa nerozsvieti. :-)

Brandon Walsh 15.05.2009  23:16

tak

tato fotka je uzasna [odkaz] :yes: :yes:

Matt26 15.05.2009  23:30

« Re: tak

áno, tieto sólo-fotky sa skutočne podarili. Tu je ešte jedna podobná, možno ešte lepšia: [odkaz]
      No a s tým kto pôjde prvý, ja a moje navigačné schopnosti prvé rozhodne nepôjdu. >:D

Brandon Walsh 15.05.2009  23:38

« Re: Re: tak

>:D >:D zoberem priatelku a ona bude navigovat niekde pri ziline sa spamatame ze ideme zrejme blbo >:D >:D >:D sa uz neviem dockat zajtrajska nemozem ani spat taky som na auto zvedavy >:-[] hlavne ze to vsetko dobre dopadlo tak ako ma ;-)

Brandon Walsh 18.05.2009  17:57

pažout

vcera som videl tvoje auticko uz viem kde byvas >:-[] >:D :yes:

Matt26 18.05.2009  18:23

« Re: pažout

hmm, len teraz neviem či je to dobre alebo zle ;-\ >:D . To mám za to že parkujem od cesty a ešte aj z kraja. :-| . A ty ako spokojný s výsledkom na tvojom aute? :-)

Brandon Walsh 18.05.2009  18:53

« Re: Re: pažout

tvoje auticko tak z toho parkoviska ziarilo ze sa ho neda nevsimnut :yes: ja som podla fotiek tusil ze tam niekde byvas a nasiel som ho >:D >:D >:D >:D s lionom spokojnost cely vikend prejazdeny tlmice jedna radost laktovu opierku si neviem vynachvalit az na to ze vcera sa odkuril ten motorcek a auto je v garazi pretoze sa bojim ze okno opat spadne do dveri sme to so "svokrom" len tak na rychlo vytiahli, motorcek 65 euro a seatacka ochota doneste ho v stredu o 7 my ho mozno stihneme urobit tak som sa nasral a bude to robit v stredu "svokor" a aspon viem ze to nebude odflaknute a mozno uz v ten den >:D >:D >:D

Brandon Walsh 26.05.2009  20:09

tak som to

v noci predsa len odparkoval na travnik nebolo kde tak reku pokuta nepokuta a aspon bolo auto rovno pod neonom >:D >:D >:D cakam teraz na fotku >:D >:D >:D

Matt26 26.05.2009  20:12

« Re: tak som to

keď nebola papučka, tak je to v pohode ;-)

Brandon Walsh 26.05.2009  20:13

« Re: Re: tak som to

prave som pozeral na nete anteny a koze na riadiacu paku okolo 30 euro mi staci aby bol seat uz kompletny >:D :yes: no sice lakovanie sakra to nema konca >:D

Matt26 26.05.2009  20:15

« Re: Re: Re: tak som to

auto je subjekt nekonečných investícii, zvykni si >:D

Brandon Walsh 26.05.2009  20:18

« Re: tak som to

na fabiu nemame stale okno lebo ho nevedia objednat takze som poslal otca do autonovy ja som dnes nemal kedy som zvedavy co vyriesil tam kde som bol ja okno objednavat tak maju len s nejakym zelenym tonovanim ci co no proste parodia

Matt26 26.05.2009  20:19

« Re: Re: tak som to

keby nevybavil, tak daj vedieť. Mám známeho a jeho otec robí v škodovke, tak nejak pretlačíme ;-)

Brandon Walsh 26.05.2009  20:21

« Re: Re: Re: tak som to

okej inak som pozeral na nete tak uz je facelift leona cupra zamiloval som sa este viac az na to ze kolesa sa im podla mna nevydarili takto by to vyyzeralo u mna >:D >:D [odkaz]
                edit preklikni si oranzovu farbu bo to neduje dajak >:D

tomm123 27.05.2009  21:54

Oslnenie

Počuj mladý a to ti fakt nevadí že oslňuješ ostatných tými nelegálnymi xenónmi? Lebo to že sú na STK kuvy skorumpované je jedna vec a to že strpčuješ život iným vodičom vec iná :no:

Matt26 28.05.2009  18:29

« Re: Oslnenie

No comment, prezri si diskusiu vyššie, poprípade sa príď presvedčiť na vlastné oči. ;-)

tomm123 28.05.2009  21:20

« Re: Re: Oslnenie

Takže máš dynamické, alebo aspoň automatické nastavovanie výšky a ostrekovače? To sú totiž nevyhnutné podmienky toho, aby to ostatných neoslňovalo.
        Lebo kamo, vydáš sa na cestu, dozadu naložíš tetušku a už ti to svieti vysoko. Alebo sa ti to zašpiní a už to oslňuje. Myslíš že konštruktéri áut sú hlupáci, keď xenóny pomieňujú týmito opatreniami?

Matt26 28.05.2009  21:25

« Re: Re: Re: Oslnenie

Myslím, že som dosť inteligentný na to, že keď dozadu niečo ťažké naložím, tak ich elektroniky sklopím a svetlá spolu s čelným sklom pravidelne pretieram pred každou dlhšou cestou. :-)

tomm123 28.05.2009  21:54

« Re: Re: Re: Re: Oslnenie

Takže predsa len sú to blbci, tí výrobcovia. Aj motoristickí novinári, ktorí jednoznačne konštatujú, že xenóny bez patričnej výbavy sú nebezpečné. A ty si určite génius, keď "pred cestou" umyješ svetlá a tak nahradíš ich ostrekovanie počas jazdy.
            No nič, aj tak dúfam, že neskončíš v strome, keď ťa nejaký iný génius s nelegálnymi xenónmi oslní.

Brandon Walsh 29.05.2009  10:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Oslnenie

mi je smiesne z tychto hadok a ked ma niekto xenony aj ostrekovace a vsetko vzdy ked ide auto oproti si strieka na svetla aby neoslnoval ? neviem toto sa tu mozes hadat do nekonecna a mato bude mat najdiskutovanejsie auto >:D >:D a myslim ze by ta viac mal trapit nejaky tuzer co ma hid sadu na favorite alebo zazobanejsi na felicii

jmurjr (H22A7) 28.05.2009  18:51

« Re: Oslnenie

mozem z vlastnej skusenosti povedat, ze neoslnuju. mal som tu cest aj v noci.

Brandon Walsh 28.05.2009  19:16

« Re: Re: Oslnenie

presne tak tiez som zazil a svieti to vdaka tubusom ci ako sa tomu nadava >:D dobre
        inak mato uz ma fabia sklo teda zatial len kupene >:D

Matt26 28.05.2009  21:20

« Re: Re: Re: Oslnenie

díky hoši za zastanie. Ďalšiu auto-erotickú diskusiu o prestavbách končiacu sa krikom a nadávkami by som asi neprežil >:D >:D
          Milan: Gratulujem k vybojovaniu boja so Škodovkou ;-)

Poustnik 28.05.2009  22:12

« Re: Re: Oslnenie

A já jsem oslněn krásou Mattovy fotky "Asi nejlepší, co se mi zatím podařila." :-)

Matt26 29.05.2009  12:42

Díky moc ;-) A čo povieš na túto: [odkaz] - runway pripravený vzlietnuť >:D

Poustnik 29.05.2009  12:50

« Re: Re: Re: Re: Oslnenie

:-) :-) Dobrá. Jen bych se trochu obával střechy toho domu. Nebo je katapult upevněn za komín???? :-!

Matt26 29.05.2009  12:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Oslnenie

hmm, jak tak teraz pozerám, tak skôr hrozí obesenie o ten elelktrický drát >:D 8-s

Poustnik 29.05.2009  13:27

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oslnenie

Ten musí spolujezdec za letu přešmiknout kombinačkama....

Brandon Walsh 30.05.2009  16:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Oslnenie

ked toto citam pani pripadam si ako na zakladnej skole vzdy som utekal domov hrat hru z 2. sv.vojny a tam take nieco bolo prestiknut drot vzlietnut a podobne blbosti skoda ze si nepamatam na nazov tej hry zahral by som si to znovu >:D >:D

David Silver 01.06.2009  21:03

Narodeniny

Tak to prajem všetko najlepšie :yes:

Matt26 01.06.2009  21:20

« Re: Narodeniny

ďakujem :-)

foto Kajuska

Kajuška 01.06.2009  22:14

« Re: Narodeniny

Též se připojuji ke gratulantům. vítej mezi cetkama já jsem mezi nima už dva roky a je to furt stejný >:D

MichalSN 02.06.2009  11:11

« Re: Re: Narodeniny

Ha martine martine >:D
          tak vsetko dobre :-) a mali by sme to spojit s nejakym zrazikom pretoze 6.6 mam 21 >:D

Matt26 02.06.2009  12:57

« Re: Re: Re: Narodeniny

Díky moc ;-) . A o zraze mi ani nehovor bo na teba zošlem hnev boží >:D . Mi tu so zinom už máme "zorganizovanú" celú flotilu ľudí, čaká sa len na teba. Dúfam že to podhradie platí. A bolo by to dobré keby sa to stihlo do 19teho, to by potencionálne došiel aj Jmurjr... Odpíš, jo...

Brandon Walsh 03.06.2009  15:59

« Re: Re: Re: Re: Narodeniny

mato vsetko najlepsie, michal dopredu vsetko najlepsie prajem, sebe som uz prial chalani to sme narodeny v priebehu tyzdna vsetci traja >:D >:D >:D >:D

Matt26 03.06.2009  16:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Narodeniny

Takže aj ty oslávenec. >:D Tak všetko dobré aj tebe. A už teraz viem aký si dáme spoločný darček ;-) . Musíme si s tým zrazom švinúť, lebo už aj ja mám program na 25. Zápis.

Brandon Walsh 03.06.2009  16:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Narodeniny

jasne treba co najskor a hotovo ziadne flakanie >:D mne dala frajerka kolieskove korcule na narodky tak sa korculujem na parkoviskach a ona sa vozi a vzdy ked pocujem vruuuum tak sa modlim aby ten obrubnik minula >:D >:D

MichalSN 04.06.2009  20:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Narodeniny

zene by som do ruky nikdy volant nedal ... zvlast ten za ktory som zodpovedny Ja :D:D ani mame >:D

no a teda ... statnice mam 11. tak drzte palce .. spravim co sa da ...

a gratulujem nam k sviatkom >:D

Matt26 04.06.2009  20:03

Policajné komado

[odkaz] .... Bŕŕŕŕŕ ;-\ 8-s

MichalSN 04.06.2009  20:43

« Re: Policajné komado

vyje..ne komando ...

clovek si uz ani len zasantit nemoze :-(

Brandon Walsh 08.06.2009  19:09

« Re: Re: Policajné komado

to co vam tam pri bytovke robia za tankodrom v najvacsej premavke som stal v kolone jak cu.rak >:D >:D >:D >:D inak nevies nieco o popradskych nocnych nelegalnych zavodoch ? kamarat vcera o 11 vecer bol svedkom

Matt26 08.06.2009  19:32

« Re: Re: Re: Policajné komado

no tak ja som len teraz prišiel z chaty a nemohol som sa 10 min. dostať k baráku >:D . Kkti, však prečo nerobiť dva pruhy naraz. Ale aspoň dačo, tá cesta bola v katastrofálnom stave, 6 rokov ju len plátali...
          O nočných pretekoch neviem nič, zatiaľ som ani nič také nevidel. Ale môžeš pozisťovať. ;-)

Matt26 10.06.2009  17:20

Z R A Z - píšte !!!

Poriadame zrazv Spiškom podhradí, termín : 20.6(sobota) - jedlo, krásne miesto na fotenie, voľná letisková dráha ...
    píšte kto by mal záujem ;-)

Dave SK 18.06.2009  20:10

« Re: Z R A Z - píšte !!!

napisal som ti sukromnu spravu tak doobedu by som sa mohol teoreticky zucastnit ...tak ako? Ak si ma este pamatas...dave - ford focus

"-- skrytý --" 10.06.2009  19:54

spoľahlivosť

Ahoj Matt,

so spoľahlivosťou francúza mám žiaľ aj aj blbú skúsenosť. Mal som Lagunu II, kúpenú novú v SR r.v. 2003 . Malý výpočet :každých 4000km komplet predné čapy a kosti, 60000 km silentbloky zadnej nápravy,po roku odišla batérka,teplomer chladiacej kvap.,spínač pred.okien,120000 km komplet spojka,štartovacia karta a i. potom som ho už radšej predal ....:-(
    Vo firme mám P 206 1.4i a Partner 1,4i, tie sa celkom držia až na nejaký probléms elektrikou na 206. Mal som tieť ešte jedného Partnera 1,4i a to bola hotová katastrofa..... Mrzí ma to, ale pozri si štatistiky spoľahlivosti ADAC a odporúčam aj JD POWER . Ale verím, že aj frantíci sa v poslednej dobe v kvalite posunuli ďalej :-)

Matt26 10.06.2009  20:11

« Re: spoľahlivosť

Mne môžu byť nejaké testy ukradnuté. Ja mám "frantíka" pred barákom, je vo skvelom stave a je o neho s láskou starané. Vidno že si nečítal moju recenziu ;-\

Matt26 10.06.2009  21:57

Slováci sú BURANI !!!

Hambite sa !!! Tak Ceši si tu organizujú také super zrazy, najpr veľký v Prahe, teraz Grillbar a vy radšej prídete na zraz k nim, ako si usporiadať nejaký vlastný a keď sa toho konečne chopíme, tak to každý odignoruje. Kam ten oznam mám akože ešte vylepiť aby si to niekto všimol? ;-\ Apatia neskutočná. Každý má u pr.de.le a radšej sa tu hádate o k.k.tinách. Je mi už z toho zle :no:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 10.06.2009  22:01

« Re: Slováci sú BURANI !!!

Matt26 - to chce klid,kluci se ozvou neboj ;-)

Ivanuska_Matej ( RSka) 10.06.2009  22:01

« Re: Slováci sú BURANI !!!

a nezabudol si náhodou že GrillBall bol zraz organizovaný slovákmi (presnejšie Vettem a jeho úžasnou manželkou ktorí tam odviedli kus práce) na Slovensku?

a bola to najlepšia akcia a zároveň najdlhšie trvajúci zraz v histörii MA.CZ

jmurjr (H22A7) 10.06.2009  22:03

« Re: Slováci sú BURANI !!!

oj, oj, oj. grillball bol slovensky zraz. s ceskou ucastou. organizoval ho slovak (vette) a s-mike pomahal s niektorymi vecami.

ja zraz na vychode registrujem, ale v tom case sa budem asi nachadzat 800km na juh od neho niekde na plazi. mrzi ma to, ale mne sa dojst nepodari. ono, poriadanie zrazov je tazka zalezitost. ja som organizoval asi 3. a zakazdym prislo 30 percent aut z tych ktore som cakal.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 10.06.2009  22:07

« Re: Re: Slováci sú BURANI !!!

Ivanuška,jmurjr - přesně,aby to vše klaplo je setsakra těžký,ale páč je na MACZ docela dost bratrů,neměl by to být zas až takový problém (pokud nejsou ze zápasu SR).Já bych přijel,cesta je tam krásná a velmi velmi dlouhá >:-[]

Matt26 10.06.2009  22:15

« Re: Re: Slováci sú BURANI !!!

ďakujem za reakcie (paradoxne až keď dá človek "chytľavý" nadpis tak si to niekto všimne).
          Vám čo ste napísali nič nevyčítam, práve naopak.
          Jozef: Viem že si na dovolenke s priateľkou, tak si ju poriadne uži
          Mojito: Mi sme si písali, máš to fakt ďaleko, chápem ťa. Uvidíme sa spolu v Brne.
          Ivanuska: teba zatiaľ nepoznám, ale keď naozaj nemôžeš tak sa proste nedá nič robiť.
          Písal som veľa ľudom, zatiaľ odpísali asi 2. Je to smutné. Blavácky zraz bol iste fajn, fotky vyzerali skvele ale 350km tam a večer zas späť je dosť veľa. Ale tu z východu nie je málo ľudí a aj tak na to se.ru

foto Flammer-RSKa-

Flammer (RSKa) 10.06.2009  22:20

« Re: Re: Re: Slováci sú BURANI !!!

sorry MAtt rad by som dosiel ale vies v akej situacii som ,uz sme to riesili cez Sz :-(

Ivanuska_Matej ( RSka) 10.06.2009  22:20

heh >:D
            nechci vediet co som na zraz nacestoval ja :-)
            a aky vyhladovany som na neho prisiel ...
            Mojito by Ti vedel rozpravat >:D chudak on si to odniesol...

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 10.06.2009  22:31

« Re: Slováci sú BURANI !!!

Matt26 - já bych to dal spíš do diskuze a aktualizoval bych to a také buď trpělivý ;-) ..pokud by se mi tam vyvrbila cesta,stavil bych se.

"-- skrytý --" 10.06.2009  22:34

« Re: Re: Re: Slováci sú BURANI !!!

Ja by som tiež velmi rád dorazil ale v tom čase som bohužial stále v CZ.

Vette 10.06.2009  22:31

« Slováci sú BURANI !!!

namiesto vypisania datumu si mal najprv spravit priesku kto ma v tom termine cas a potom to organizovat. Prvy zraz v Bratislave tiez vela ludom nevyhovoval a tak sme sa v tom termine stretli s Michalom na pol ceste medzi BA a Brnom. Dohodli sme si plan, skontaktovali ludi a az potom urcili termin ktory vyhovoval vecsine. Ako to tu citam, tak ti ludia odpisali ze nemozu a ty na ten datum aj tak nieco organizujes. Ja som to tiez zaregistroval ale teraz este neviem odpovedat. Za posledne 2 mesiace som bol kazdy vikend niekde na akcii a preto este vaham ci by nebolo uz vhodne ostat aj v klude doma.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 10.06.2009  22:36

vette - tak ty jsi Olivere rozený organizátor se smyslem pro detaily >:D :yes:
        Věřím,že vytáhneš krevetu a manželku a hurá na východ,víš jaký jsou tam krásný cesty a okolí?

Vette 10.06.2009  23:01

« Re: Re: Slováci sú BURANI !!!

Za Bratislavu patri pochvala aj Michalovy. Organizacia bola spolocna. Ja sa tej ceste na vychod nebranim. Uz dlhsie sa tam chystam. Jeden kamarat ma vola do Popradu uz dva roky a uz dlshie planujem cestu do Levoce. Byva tam pan, ktory je nadseny corvettak a na dvore mu parkuje viac ako 10 corvettiek. Aspon by som spojil viacej akcii dokopy :-) Zalezat bude ale hlavne na tom, ako sa zorganizuju vychodnari. Ak sa im podari spolocne dohodnut rozumny datum, pokusim sa ta napolanovat aj ja.

Matt26 10.06.2009  23:13

« Re: Re: Re: Slováci sú BURANI !!!

to by bolo fajn, Takže to všetko smeruje k presunutiu termína. Aspoň potom ukecám Jozefa, keď už bude oddýchnutý po dovolenke. A možno aj Juraja a jeho AMG preženieme po Poprad. >:D
            Napíš kedy by ti to vyhovovalo. Niekedy v júly? Ja som 25-28 v Brne na zápise ale potom kedykoľvek. ;-)

"-- skrytý --" 10.06.2009  22:36

« Re: Slováci sú BURANI !!!

Mne by sa hodil august :-)

Matt26 10.06.2009  22:38

« Re: Slováci sú BURANI !!!

hej hej, to nie je tak že sme si zmysleli zo dňa na deň. Zalistuj hore v diskusii ako dávno sa to už riešilo. Ešte začiatkom apríla. A termín: Oznámili sme to myslím hodne vopred, aby si ľudia vedeli zariadiť plány. Veď je to sobota pre boha.
        Mne to akože môže byť jedno, pre mňa za mňa to dáme aj na júl. Ale aj tak to bude zbytočné, lebo keď sa priblíži deň D, tak ti polka napíše že nemôže ;-\ .
        P.S.: Obdivujem ťa a skladám klobúk pred tebou ako si zvládol a zorganizoval ten zraz v BA. :-) Snáď sa tiež niekedy stretneme.

Vette 10.06.2009  23:03

« Re: Re: Slováci sú BURANI !!!

na silu sa to organizovat neda. Uz aj BA bola na spadnutie koli pocasiu. Nakoniec sa nam to podarilo.

Filip . 28.06.2009  12:47

Chalaniii POMOOOOC

Ahojte potreboval by som vasu pomoc ... vyberame Navigacny a nevieme sa rozhodnut mam na vyber

MIO Moov 580u

MIO Moov 310 CE

GARMIN nüvi 265W

TOM TOM GO 930 Traffic

PeT-a (RSKa) 28.06.2009  12:55

« Re: Chalaniii POMOOOOC

TOM TOM je pro mě bezkonkurenčí :-) ...

Ale zrovna tyhle modely ktere si vypsal jsou dobré snad všechny :yes:

Filip . 28.06.2009  12:58

« Re: Re: Chalaniii POMOOOOC

Diky pozeram na tomtom.com ale tak do 10.000 Sk ale TomTom sa mi strasne zapacil ;-)

Dakujem za nazor Pet ;-)

David Silver 28.06.2009  12:59

« Re: Re: Chalaniii POMOOOOC

PeT-o, nepsal jsi před rokem a třičtvrtě když jsi jel na sraz do Zlína že tě zavedla navi do pole někde po cestě? >:D ;-)

PeT-a (RSKa) 28.06.2009  13:01

« Re: Re: Re: Chalaniii POMOOOOC

Jo...ale to byla PDAčkova navigace. A taky jsme jeli do nějake "**e", takže to bylo těžko....jinak je TOM TOM fakt nejlepší :-)

David Silver 28.06.2009  13:03

« Re: Re: Re: Re: Chalaniii POMOOOOC

Aha tak tojn :yes:

Jinak, já myslím že dneska už je jedno, jakou koupíš. My koupili Myquide a jsme psokojení, oproti pořádný znace se stjenýma schopnostma o několik tácu levnější

Filip . 28.06.2009  13:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Chalaniii POMOOOOC

Diky za nazor ;-) som zvedavy co mi povie zino >:D chcem sa dostat do prahy tak kupujem nejaky navi >:D a do zoo zo zinom >:D

Matt26 28.06.2009  14:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chalaniii POMOOOOC

ani jednu >:D . Keď už, tak rozhodne jedine Garmin, ale nejakú vyššiu radu už TMC prijímačom. Ušetrí ti to pokuty a komplikácie(obchádzky, uzavreté cesty...) počas jazdy ;-)

Filip . 28.06.2009  14:31

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chalaniii POMOOOOC

>:D diky ale vsetky maju TMC prijimac >:D a ta Garmin je vysoka rada ;-) bude to asi TomTom

Matt26 28.06.2009  15:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chalaniii POMOOOOC

tak načo sa pýtaš, keď máš vopred vlastný názor. Poriadne sa prelúskaj netom, rôznymi recenziami a zistíš, že Garmini sú najlepšie. A vyššou radou som myslel Garmin navi 750 alebo 765

Filip . 28.06.2009  19:55

« Re: Chalaniii POMOOOOC

Co sa tyka navigacnych systemov som uplny mantak ... viem ze ty mas Garmin a mas nejaku skusenost predsa ze len tak sa milo pytam ;-) A co citam na TomTom a pozeram na neho tak je krasny... ale vsetky su krasne >:D planujem zajst do obchodu co mi povedia ale obhodnicke triky ;-)

Brandon Walsh 28.06.2009  22:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chalaniii POMOOOOC

filip aliaz lazik aj do prahy pojdem s tou navigaciou ked chces mozes vzadu v aute sediet >:D >:D >:D >:D >:D

Filip . 29.06.2009  07:08

ja idem lietadlom >:D a letisko viem kde je >:D :-! >:D

Brandon Walsh 29.06.2009  07:13

a ta navigacia ti bude naco aby pilot do prahy trafil ? >:D >:D >:D >:D

Filip . 29.06.2009  19:55

>:D >:D no dajme tomu ;-) Matt tak to bude Garmin 765 >:D >:D

Matt26 01.07.2009  20:15

Help with HDR!!!

Stiahol som si Photomatix pro 3, ale som v ňom úplne stratený >:D . Pomocccc! Ako na to?

foto element5

element5 01.07.2009  20:58

« Re: Help with HDR!!!

Si k tomu stáhni ještě návod. >:-[] ;-)

Filip . 06.07.2009  11:51

Help with Garmin

Cau tak 765 je doma ;-) pocuj neviem si rady ... neviem ho nabit ;-\ vopchal som ho do PC ale ziadna kontrolka baterky nic iba ukazalo spojenie s PC tak som vybral hardver je v USb kably a nabehlo menu ale baterku neukazuje tak neviem ci ju nabija alebo neviem ;-\ ako yistim ye je nabita ale ye ju nabija _

Matt26 06.07.2009  13:26

« Re: Help with Garmin

skvelá voľba ;-) :yes: . Asi si ma zle pochopil, ja ju fyzicky nemám doma, mal som požičanú 750C a 765 som si omakal v predajni a chystám sa ju do septembra kúpiť lebo v Brne sa zíde. Každopádne by k nej mala byť aj normálna sieťová nabíjačka na 220V + nabíjačka do auta, čo je samozrejmosť. Ale ak ju pripojíš cez usb ku compu, tak by ju malo začať samo nabíjať z napätia v počítači. Možno je zalomený kábel aôebo výrobná vada. Skús sa s tým pohrať a potom daj vedieť. ;-)

Filip . 06.07.2009  14:12

« Re: Re: Help with Garmin

Ahoj dik tak nabija sa v PC ale stve ma to ze neukazuje stav baterie iba obrazok ze je prepojeny s PC ;-\ da sa nabijat v aute s USB kablom a [odkaz] tymto adapterom ale ten v baleni nebol ;-\ ale aj ta sa ho chystame kupit tak v pohode ;-) Inac je fakt bomba :yes: uz sa tesim ked ho otestujeme ... Inac co som daval Svidnik Praha tak ma navadzal cez Polsko >:D

foto CtvrtSardel

CtvrtSardel 07.07.2009  11:47

Ahoj, 307 je dnes už klasický produkt francouzské provenience, kolují o něm i ony mýty, o kterých píšeš.
    Mně osobně se 307čky více líbily před faceliftem, kdy měly osobitý design a nesnažily se tak vehementně napodobit 407. Navíc mi příliš nesedí ani vyšší posaz a celková stavba karoserie 307, ktera zřejmě něco málo odkoukala od MPV příbuzných. Svou spolehlivostí si 307 vysloužila ony pověsti a mýty.
    Fotek máš milion, možná až trochu na úkor přehlednosti.
    Recenze mi přijde tak nějak rozházená, má neobvyklou strukturu a nemohl jsem se v ní nějak najít. Soupis výbavy určitě potěší majitele, ale případnému čtenáři moc platný není. Proto 9. :yes:

"-- skrytý --" 13.07.2009  18:33

Chci ti objasnit moje hodnocení. Razím myšlenku, že nic nemůže být opravdu dokonalé, proto jsem se rozhodl neudělovat 10 za auto (a další), protože to je podle mě mazání medu kolem huby a pokrytectví.
    Tvoje 307 má krásný interiér, ten volant, to je vážně špička. I sedadla vypadají velice pěkně.
    Bohužel v konkurenci místních vozidel to není na plný počet, což mě u Peugeotu trochu mrzí, mám tu značku rád...
    Jinak ovšem bez diskuze! :yes:

Matt26 14.07.2009  01:00

« Re: Ahoj

dík...tiež mám rád Peugeot a u mňa je 307 favorit (407 veľký sedan, 207 zas príliš malá), takže zlatá stredná cesta.
      S názorom že nič nemôže byť dokonalé zas úplne nesúhlasím. Sú tu recenzie aj fotogalérie ktoré k tomu majú veľmi veľmi blízko a zaslúžia si plný počet. Ale to je vec názoru. ;-)
      P.S.: Ale chcel by som aspoň za fotky a recenziu 10, takže mi napíš čo ti tam chýba...že doplním :yes: :-!

"-- skrytý --" 14.07.2009  20:31

U této recenze je vidět že majitel má vztah k autu,možná až moc ;-) .Každý má jiné požadavky na auto,vzhled,značku ale srovnávat kufr Fabie a 307 no.Řídil jsem nějakou tu 307 sice né 2.0 HDI ale že řízení jde pěkně ztuha s dobrou zpětnou vazbou no to snad ne.Kdyby to dotyčný napsal k třeba P405 ve které by se mněl asi svést(to byl podvozek :-) ).K hodnocení spolehlivosti vozu:u ročníku 2007 vtip?To je můj objektivní názor nikomu ho nevnucuji.

Matt26 15.07.2009  15:26

« Re: Hodnocení

Ďalší novoregistrovaný rýpalko, ktorého prvý a jediný príspevok je hneď pod mojim autom... ale budiš.
      riadenie - nie je také presné aku u BMW ale rozhodne je tuhé a dáva aj spätnú väzbu.
      vzťah k autu - možno až moc? Samozrejme že mám radšej ľudí a medziľudské vzťahy ale aj "veci", zvlášť tie drahé si treba vážiť a starať sa o nich...
      P405 - som síce neriadil, ale veľa iných(aj športových) áut už áno (E55amg, RS6..., Leon cupra...) takže som schopný sporvnávania
      kufor - fábia je masovka, nenapadlo ma lepšie porovnanie, zmením
      ročník 2007 - neviem čo máš proti, to som dobre nepochopil. Každopádne je spoľahlivejšie ako napr. ročník 2002, vek auta tiež hrá istú rolu..

"-- skrytý --" 15.07.2009  20:20

« Re: Re: Hodnocení

Já rýpat nepotřebuji ,to byl můj názor.Řídil jsem už pěknou řádku aut takže mám nějaký názor po 17letech řízení.Ty ve 20 máš asi víc zkušeností.Jak už jsem psal až se svezeš v nějakém starším Pažoutovi (205GTi..aj.)tak pochopíš co to je dobrý podvozek a tok informací od volantu.U ročníku 2007 se nemá cenu bavit o spolehlivosti.

Brandon Walsh 30.07.2009  07:27

zdravim

co to tam pri tebe za de.bilne retardery porobili ? naco to je dobre sa denne tolko krat unadavam pri prejazde >:D >:D

Matt26 30.07.2009  17:19

« Re: zdravim

njn ;-\ , ani mi nehovor. Nakopal by som najradšej Danka do ri.ťi. To kvôli tomu debilnému parkovaniu čo spravili popri ceste...
      Ale dosť často ťa tu vídavam :-) Po koho tu chodievaš?

Brandon Walsh 31.07.2009  06:42

« Re: zdravim

po priatelku chodievam kazdy den okolo pol tretej >:D takze v tu hodinu ma tam vidno stale a minule som tadial siel asi na tri krat kupoval som dovolenku a ma vydrbal denny limit na karte tak som chodil kade tade a poziciaval si peniaze >:D >:D skoda ze som sa vten den co sme sa stretli ponahlal do kezmarku by sme dali rec musime v auguste nieco vymysliet ale sa vratim az 18 teho z dovolenky

Matt26 02.10.2009  20:36

Strašné časy našeho bytia

A to životná epizóda - Brno... Je to tu doslova príšerné, hlavne čo sa týka pohybu po meste a PARKOVANIA!!! Už mi dokonca Drobca raz odtiahli (nazývajú to verejné čistenie) ale je to len zásterka na tahanie penazí z ľudí. Nachodil som snáď 30km pešo celým Brnom, kým som tú odťahovku našiel. Aspoň že drobec bol v poriadku ;-\ . Na cenu sa ani nepýtajte 8-s . Takže des. Už nech sú Vianoce, že som doma.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.10.2009  22:01

« Re: Strašné časy našeho bytia

Matt - já problémy s parkování kdekoliv v Brně nemám.Podle toho jak to popisuješ by sis po 5 min.v Praze koupil Glock a ustřelil hlavu,v Brně je to naprosto v pohodě jak s parkováním tak s kolonami,ve srovnání s Prahou ;-)

"-- skrytý --" 02.10.2009  22:17

« Re: Strašné časy našeho bytia

A divíš se? ;-) Brno je holt menší, tak tam tolik zácpy (třeba, já nevim) nejsou.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.10.2009  22:22

« Re: Re: Strašné časy našeho bytia

horways - ne nedivím se...jak píšeš Brno je menší,proto bych se odsud nikdy nestěhoval ;-)

Brandon Walsh 02.10.2009  22:26

« Re: Re: Re: Strašné časy našeho bytia

matt vzdy ked idem okolo tvojej bytovky a nevidim drobca na parkovisku tak si na vas spomeniem ako sa "trapite" v brne a ako citam nevozis sa len ty ale aj drobcek ( na odtahovke) ;-\

Matt26 02.10.2009  22:37

« Re: Strašné časy našeho bytia

tak ako na tú odťahovku si už dám pozor, už som "informovaný" ako to tu frčí...A chodím už skoro všade pešo, fakt je to peklo a neoplatí sa autom.
              Ale aká nádherne úžasná spotreba sa mi podarila v poslednom čase >:D . Som bol sám na seba pyšný >:-[] (teda aj na drobca). 4.9 na 100 cestou do Brna, a za 5.4 cestou dom. A to nebolo žiadne "loudanie"! veď ma poznáš. :-) Čo sa dá, to predbehnem >:D

"-- skrytý --" 02.10.2009  22:29

« Re: Strašné časy našeho bytia

Jasně, skoro všichni máme rádi ''svoje'' město. Taky bych Prahu neměnil. ;-)

Matt26 02.10.2009  22:26

« Re: Re: Strašné časy našeho bytia

ako kam som sa zatiaľ dostal, tak všade plno, a to že tam dajú vydr.banu 20 cm cedulu s dátumom a kto si to nevšimne, tak má smolu ;-\ .
          A vieš ako, ja to porovnávam s Popradom, nie s Prahou. Naše krásne tri svetelné križovatky na celé centrum mesta >:D . No jo, vidím to na šalinu >:-[] či ako to voláte...

Brandon Walsh 02.10.2009  22:28

« Re: Re: Re: Strašné časy našeho bytia

parkovat sa uz pomaly neda ani tu >:-[] niekde zrobili sudruhovia chybu >:D >:D konecne je to tu chronologicky >:D >:D :yes:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 02.10.2009  22:33

« Re: Re: Re: Strašné časy našeho bytia

matt - Poprad je moc krásný město a nedá se srovnávat s Prahou.Když zůstanu viset na Kolišti a jde na mě vztek tak si vzpomenu na Jižní spojku a jsem trochu víc v klidu >:-[] ...Šalina je fajn,ale já zůstanu raději věrný těm ,,zácpám,,v autě a poslechnu si nějaké mp3.Když nemůžu zaparkovat tak ignoruju značky,nebo je tady spousta placených parkovišť (hl.nádraží popř.parkovací dům na Moravským náměstí)a do centra to je 5 min.pěšky.

Matt26 02.10.2009  22:40

« Re: Strašné časy našeho bytia

Ako ja tu pri intráku park-pľac mám, a celkom slušný...A do centra to nie je ani tak ďaleko. Najviac mi ale pri jazdení vadia koľajnice. Neviem si predstaviť, čo by to bolo na 18" či 19". To by som snáď auto prezúval každé 3 mesiace. :-|

"-- skrytý --" 02.10.2009  23:00

Hlavně se na to koukat pragmaticky, že... 8-s

foto d-a-m-

d.a.m. 16.10.2009  23:46

velmi hezké!

moc pěkná recenze,hlavně super fotky!
    moc se mi líbilo,jak jsi popsal mýty o fancouzských autech-asi máš pravdu.
    tak ať ti dlouho a věrně slouží!

FRPE 12.12.2009  10:57

Copak je to za dopravní značku?

Ako že sa nepametáte pán vodič? Hej? Zoberiem vam vodičák!!! >:-[]

Ahoj, plno fotek, pěkná recenze, zajímavé akční fota - s beránkem, v Tatrách apod. :yes:

Matt26 20.12.2009  17:40

« Re: Copak je to za dopravní značku?

Ďakujem ;-) . Tvoja "křupka" je tiež krásna a recenzia aj fotky na úrovni.. :yes: Nie nadarmo si v top10.

MichalSN 23.12.2009  18:26

vrchol

Zdar to som ja michal, moje konto just.michael tento uzasny server zrusil a nerozumiem preco ... bol som online prihlaseny este pred tyzdnom ....

Brandon Walsh 23.12.2009  18:29

« Re: vrchol

zdar michal neviem kde sa stala chyba vsak tu si [odkaz]
      inak ako sa mate pani ?

Matt26 24.12.2009  00:15

« Re: vrchol

zdar páni, tak Vám želám pekné sviatky. Snáď sa už niekedy stretneme na nejakom tom zraze... ;-)

Matt26 27.12.2009  12:18

Stránky Zahraničných Autobazárov - HELP!!!

Prosím, ak niekto pozná, napíšte mi tu stránky rôznych zahraničných autobazárov, odkiaľ sa dajú doviesť relatívne nové vozy s málo km za rozumnú cenu. Ďakujem ;-)

foto mikesh

mikesh 30.01.2010  22:54

k recenzi

- Proc srovnavas kufr Fabie s 307? Auta ruznych trid. To muzes taky srovnat 307 s Passatem s tim ze 307 se fakt ani nahodou nechyta.
    - Co se tyka svetel, mohl jsi to vyresit jednoduseji a levneji, proste jezdit s dalkovyma, ty bys videl lip a protijedouci by taky videli prd jako s temi tvymi "xenony". Ze jsou ok je opravdu jen tvuj pocit, on bude asi nejaky duvod toho ze nejsou oficialne homologovane, nemyslis?
    Jinak me recenze prijde napsana takovym az detsky nadsenym stylem, ale kazdy jsme nejaky.
    At ti auto dobre slouzi...

Matt26 31.01.2010  01:09

« Re: k recenzi

Detský štýl? Mám 20. V 40tke by asi moja recenzia vyzerala inak. Svetlá? Príplatkové origo xenóny za 30tis sú v koncepčne absolútne rovnaké, v rovnakom tubuse s rovnakou optikou obohatené len o ostrekovače...Nevidel si naživo, tak nekomentuj. A porovnanie kufra? Dpr však to bolo uvedené len ako príklad. Hore v tabuľke je udaná hodnota jeho obsahu a v galérii fotka jeho rozloženia a priestranosti. Zmestí sa do neho labrador, mne to stačí... ;-)

Ivanuska_Matej ( RSka) 06.02.2010  10:23

zraz

ahoj, vcera sa mi Ta nepodarilo zastihnut.
    Uz budem mat cas v Tatrach, tak ked budete mat cas ozvite sa/zastavte. Budem hore v Kempinskom, cislo mas..

prijemny zvysok vikendu ...

Brandon Walsh 13.02.2010  07:23

okno

mato ja mam podobny problem ked je nad -15 okno je zamrznute zvnutra kazdy mi hovori mas tam vlchkost a bla bla musis vetrat ibaze nepomaha minule som mal otvorene okno cestou domov 10 minut a rano to bolo zamrznute este horsie ani oskrabat sa mi nedalo ;-\ robi to aj kolegovi a tiez nevie preco :no:

talio2 13.02.2010  08:22

roblém a zišla by sa rada...

malá rada: když se ti to začně mlžit za jízdy tak si na chvíli odevři třeba PZ okýnko a pokud máš klimatizaci tak nepoužívej režim ECON..rada škodovkáře, nemusí to platit na francouze :-)

Matt26 13.02.2010  11:05

« Re: roblém a zišla by sa rada...

Nj, mať audi alebo Baworák tak sa to asi nedeje :-) . Eco mod (bez AC) nepoužívam vôbec. Maximálne tak recikláciu vnutorneho vzduchu keď mám vyhriaty interiér. Horšie je to že to hmlenie sa deje aj teraz keď je 1-2st na nulou. Myslíš, že by výmena obloženia dverí mohla pomôcť? :-|

Special-line 13.02.2010  11:59

« Re: roblém a zišla by sa rada...

Okna se mlží na každým autě, je to prostě fyzikální jev. S tím se nedá nic dělat, dá se tomu jen částečně zabránit.

A to hlavně omezení přenosu vlhkosti do interiéru (rozuměj: pořádně si oklepat boty).

Dále je vhodné pořídit si gumové koberce. Voda se z nich dá vylít ven a nenasákne celá podlaha.

Udržovat čisté přední sklo.

Udržovat vstupní otvory vzduchu (dle kostrukce auta) bez sněhu a vody).

Po nástupu do auta a po rozjezdu otevřít okno aby člověk nefuněl přímo na sklo ale ven.

Po ohřátí interiéru zapnout topení natvrdo na nohy a pootevřít okna aby voda vyschla. (bude to trvat hodně dlouho).

Popřípadě používat aspoň hned po rozjezdu klimatizaci (dle její konstrukce a ovládání).

Nekouřit v autě.

Recirkulace vzduchu je dle mých zkušeností spíše na závadu, protože se naruší bezprůvanové větrání interiéru a vlhký vzduch nemá kam odcházet.

Těmito všemi poznatky se dá mlžení omezit, ne však ale úplně odstranit. Fyzika je neúprosná. Snažím se tyto poznatky aplikovat a nemám s tím extrémní problémy. Když ale nějaká vlhkost v autě zůstane tak se to okno stejně zarosí nebo zamrzne, protože při krátkých jízdách voda nevyschne.

"-- skrytý --" 13.02.2010  13:08

« Re: Problém a zišla by sa rada...

No nesouhlasím se Special-line, většinou ti někde "fouká" do auta a pak se to mlží koukni po těsnění ale většinou se to stane až třeba po roce - dvou, karoserie není tak tuhá a těsnění to "neudrží" (tak to vysvětlily nezávazně po sobě ve dvou orig. servisech). Strejcovi to řekly u Škodovky (OC´2001) a kamarádovi na VW (Passat 2007). Přítelkyně má Peugeota sice starého ale docela v dobrý kondici a mlží se jí okna taky a už jsme zkoušely snad všechno... ;-)

Matt26 14.02.2010  08:07

« Re: Problém a zišla by sa rada...

No dobrá rada nad zlato!!! Naozaj to fungovalo, dík Special-line. Včera som si spravil dlhšiu cestu, najprv som pootvoril predné okná (len asi na 1-2cm) a zapol klímu na nohy. Za chvíľu bolo v interiéry príjemne teplo a okná sa nehmlili ani za mak. :yes: :yes: .

Assassinator: Niečo na tom bude pravdy. Ako si pamätám, minulú zimu boli tiež slušné mrazy a fungovali sme absolútne v pohode, bez akéhokoľvek hmlenia. Aj keď ja som myslel že mohli gumičky navlhnúť a následne popraskať zvnútra a nie že je to menšou tuhosťou karosérie. S tým by sa už asi nedalo robiť nič. :-|

Special-line 14.02.2010  09:17

« Re: Problém a zišla by sa rada...

Tak to je super. Jsem rád že to pomohlo. Základ je prostě co nejmíň nanosit sníh do auta, a když už, tak ho co nejdřív vysušit. ;-)

foto jpor-RSKa-

jpor (RSKa) 26.02.2010  21:20

« Re: Problém a zišla by sa rada...

Ešte poznámka k problému: ako Special správne radil, treba dostať vodu z interiéru (najmä ak chodíš málokedy na dlhé trasy, kde sa o to spoľahlivo postará vykúrený interiér a teplý suchý vzduch prúdiaci kabínou).
              Každopádne ale musím dodať, že ak nepomôže ani priame fúkanie klímy na okno, tak klíma nebude celkom OK. Skús preveriť tesnosť klimatizačného okruhu a prípadne doplniť chladiace médium. Výkonnosť klímy je totiž dosť veľká a keď ju nasmeruješ na okno, fúka naň také množstvo vysušeného vzduchu, že do 15 sekúnd musí byť celé odhmlené aj keby sekery padali.
              Osobne si myslím, že aj keby tesnenia netesnili na jedničku, tak výkon plne funkčnej klímy je taký, že určite fúka dovnútra oveľa viac suchého vzduchu ako preniká (potenciálne) vlhkého vzduchu cez tesnenia.
              Cez zimu sa občas zahmlievajú predné rohy predných okien akurát v mieste kde pozerám do spätných zrkadiel, ale to len ak je hodne pod nulou a mám bočné vetráky nasmerované na seba a teda nie na okná ani nie rovno dozadu (to stačí aby trochu teplého vzduchu šlo na okno).
              Na mojich doterajších autách som cez zimu kompresor klímy vypínal a nič sa nehmlilo, pokiaľ nebolo vonku mokro (napr. dnes pršalo a klímu som musel zapnúť) alebo dočasne keď do studeného interiéru nastúpilo viac ľudí a nadýchali vodnej pary ktorú ale stačilo vyhnať kúrenie...

Matt26 26.02.2010  23:59

« Re: Problém a zišla by sa rada...

Hej, ja už som ju prekukol, potvoru :-) . Celý peľový filter pôjde na výmenu, lebo fúka už fakt poslabšie, a pravdepodobne aj kondenzu už je menej. Len chcem počkať na trošku tepla a slnka. Že dostane komplet opateru po krutej popradskej zime... 8-s

Brandon Walsh 11.03.2010  22:04

pocasie

ked som to rano videl ma skoro slak trafil pred chvilou som dokonca uz musel skrabat aj okno ;-\ inak novinku si napisal skvelo >:D >:D

foto Hitachi

Hitachi 24.03.2010  11:14

Není Kelvin jako Kelvin

Jestli se nepletu, tak výměnou výbojky s nižší hodnotou Kelvinu získáš o něco lepší přehled před sebou (nejlepší je při 4300K) a budeš trošku hůř viditelný za špatného počasí. Však ukaž foto po výměně. Ať to jezdí :yes:

Matt26 24.03.2010  11:38

« Re: Není Kelvin jako Kelvin

Sčasti máš pravdu. Ale je to aj o farbe svetla. 8t je domodra, ako môžeš vidieť v mojej galérii, 6t je taká modro-zeleno-biela (najviac pripomína denné svetlo) a je vraj pri nej aj najlepšia viditeľnosť. Bežne sa táto výbojka montuje aj do originál xenónov napr. u BMW. A 4300 je čisto biele svetlo, skoro až priesvitné :-) , takže na denné svietenie podľa vyhlášky dosť nepoužiteľné a bez efektu... 8t mali nevýhodu za dažďa kedy to trochu skreslovalo.
      Ale aj tak márna snaha >:D . Dnes mi elektrikár povedal že H1 nemá :-| . Takže príde na rad net a objednávka, takže to chvíľku ešte potrvá :-!

foto Subaru4ever

Subaru4ever 08.04.2010  14:49

Francouzi

Ahoj :-)

Tak jsem konečně našel chvilku a mohl si přečíst tvoji recenzi.

Prvně k recenzi: Recenze je moc pěkná a obsáhlá. Vždy jsem si už už myslel, že bude končit, a najednou vyběhl nový odstavec. Musím si ale trochu postěžovat na to, že mi ta recenze přijde skoro až moc nekritická. Dalo by se říct, že jsem v ní nenašel snad žádnou zápornou vlastnost. A zápory má každé auto. Ale jinak super :yes:

Fotky: Bez komentáře výborné :yes:

Auto: Sice se ti povedlo nepatrně zlepšit můj názor na francouzská auta (hlavně na kvalitu), ale stejně nikdy neřeknu větu: "francouzské auto se mi líbí". Design je subjektivní záležitost a u mě to bohužel Francouzi prohrávají na plné čáře. Zároveň jsem zapřísáhlý odpůrce nafty v osobních automobilech, takže tam taky nemůžu spílat chválu. Když se ale oprostím od těchto mých silných negativních předsudků, musím uznat, že tvoje auto je ve své třídě velmi dobrá a racionální volba :yes:

Ať dobře slouží a potvrdí tebou chválenou kvalitu ;-)

PS: Ty sedačky vypadají nádherně :-)

Matt26 09.04.2010  11:44

« Re: Francouzi

Díky moc, na tu recenziu sa teda ešte pozriem, no >:D . Ale vážne musím zaklopať, fakt je to zatiaľ bez akýchkoľvek porúch. (vypálenú výbojku a 2x brzdové svetlo nerátam). Za mesiac sa chystáme s drobcom do servisu :-) na servisnú prehliadku, tak potom snáď doplním nejaké postrehy ( možno aj niečo nájdu, aj tfujjjj, neprivolávam to >:D ). A po skúsenostiach musím uznať že auto bez turba by som už nechcel. Aj keď taký turbo benzín Tfsi by tiež nebol špatný >:-[] .
      Každopádne dík za čas strávený pri mojej recenzii aj za kladné hodnotenie ;-)
      Re PS: Sedačky sú vážne úžasné... :yes:

Brandon Walsh 20.04.2010  08:44

« Re: Francouzi

mato ja som bral stadial [odkaz] tam si das presne podla typu auta motora neviem ci som sa trafil do tvojho >:D

foto mango

mango 20.04.2010  09:11

K&N

Myslím, že pokud máš finance na "šišku" tak rozhodně šišku. Nicméně ta vložka taky pomůže tvému motoru lépe dýchat :-) Já mám v plánu na příští léto pořídit taky "šišku".

Matt26 20.04.2010  10:43

« Re: K&N - help

Neviem ešte, zvažujem. Bol by to zásah do motora a musím ešte vymerať či by sa tam vôbec vošla. Každopádne rád by som ešte niečo vedel o údržbe, čistení a olejovaní toho filtra. Ako dlho vydrží?

foto mango

mango 20.04.2010  10:53

« Re: K&N - help

Na fóru o tomto filtru jsem se dozvěděl, že se koupí čistící sada (myslim že to bylo kolem 400 kč) a pak dle potřeby (1x - 2x za rok) se to vyčistí. Životnost přesahuje životnost auta (dle diskutujících), ale osobně to ověřené nemám. Snad sem zajde někdo, kdo má vlastní zkušenost :-)
        Pokud se bojíš zásahu do motoru, že by se tam nevešel, tak si kup jen vložku. Ta ale vydrží myslím méně a nevím jestli se může taky čistit nebo se musí měnit. ;-\

Brandon Walsh 20.04.2010  10:57

« Re: K&N - help

vlozka by sa mala cistit kazdych 10 000 km sisku by som nekupoval bude ti to nasavat teply vzduch a bude ti na prd

foto pretekar

pretekar 20.04.2010  11:26

« Re: K&N - help

Presne tak, jedine vlozku do origo boxu. Siska len uskodi

Matt26 20.04.2010  11:36

« Re: K&N - help

Tak díky za radu. Všetkým. Ale stále ste mi nepovedali (okrem Zinovej jednej stránky) kde to môžem objednať. A najlepšie nie z Čiech lebo poštovné bude ako poovica ceny filtra. Ešte nejaké stránky, kde sa to dá objednať? ;-)

foto Erl

Erl 20.04.2010  13:29

« Re: K&N - help

Ahoj. čištění filtru je jednoduché a udávaná životnost je opravdu dlouhá.
                Jestli vložku nebo "šišku", tak levnějc vyjde samozřejmně vložka, která je taky super.
                Pokud chceš investovat víc, tak můžeš koupit "šišku" a další k tomu určené potrubí (to aby to mělo smysl a aby to nenasávalo teplej vzduch, jak tu psal Zino)

objednat se dá v mototechně(kde jsem filtr kupodivu koupil levněji než na netu) nebo nějakým kamenným tuningshopu, nebo najít stránky tuningovýho obchodu.

Brandon Walsh 20.04.2010  13:36

« Re: K&N - help

z ciech postovne nie je drahe ak to das poslat postou nie kurierom casto maju aj akcie postovne zdarma co u nas nehrozi >:D je tam ale kurzove riziko objednas dajme tomu za 70 evri a kym to pride tak sa zmeni kurz a bude stat 80 ;-\ presne tak so mnou vybabral zda sa mi vzduchovy filter :no: >:D no napriek tomu som ceskych e-shopom verny :yes:

foto OS

OS 20.04.2010  15:05

« Re: K&N - help

co jsem slysel tak serie je nejlepsi a konus rozhodne nebrat z me zkusenosti!

Brandon Walsh 21.04.2010  12:18

« Re: K&N - help

dnes mi prislo z tuningshop.cz tak mozes pozriet ak chces

SPORTOVNÍ VZDUCHOVÉ FILTRY SIMOTA

INTAKE SYSTÉMY a UNIVERSÁLNÍ FILTRY

Dobrý den,

rádi bychom vám představili nabídku značkových sportovních vzduchových filtrů, intake systémů, universálních filtrů, olejových filtrů a příslušenství této značky, jejíž výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku jsme se stali od 1.1.2010.

Tyto výrobky jsou na trhu již od roku 1991. Vyznačující se nejen vysokou kvalitou, jíž by mohli potvrdit zákazníci a odběratelé této značky po celém světě, ale samozřejmě i dostupnou cenou.

Vzhledem k tomu, že poptávka po kvalitních výrobcích SIMOTA neustále roste a díky tomu, že se jedná o prověřené a kvalitní bavlněné filtry, pevně věříme, že si Vás naše nabídka získá.

Hlavní výhodou sportovních vzduchových filtrů Simota je jejich vysoká účinost a příznivá pořizovací cena.
                    Čistý nasávaný vzduch je jedním z hlavních předpokladů bezproblémové jízdy. Funkce kvalitního vzduchového filtru je poskytnout motoru sání maximální množství čistého vzduchu. Se vzduchem se však nasávají nečistoty, které mají vliv na předčasné opotřebení vašeho motoru a tím i snížení výkonu.
                    Vzduchové bavlněné filtry Simota vykazují vysokou účinnost. Filtrují z nasávaného vzduchu účinně a spolehlivě nečistoty, jakými jsou částice prachu, hmyzu, pylu, písku a dokonce kapky vody a to se zaručeným navýšením průchodnosti vzduchu až o 40 %. To umožňuje optimální složení směsi vzduch / palivo a zaručuje zvýšení výkonu motoru až o 5-12% a snížení spotřeby pohonných hmot až o 6%. Navíc se filtry Simota vyznačují svojí neuvěřitelnou životností.

Výhody filtru Simota?

navýšení průchodnosti vzduchu až o 40 %
                    lepší akcelerace a pružnost motoru
                    zvýšení výkonu až o 12%

OS 21.04.2010  12:44

zvýšení výkonu až o 12% >:D to snad neee

Brandon Walsh 05.05.2010  22:14

po troch rokoch

ti menili bateriu ? :-O preco? ja mam v seate pomaly osem rocnu ktora prisla s autom a startuje stale ako nove

Matt26 05.05.2010  22:20

« Re: po troch rokoch

a čo aj ti viem >:D . Na papierik do servisu som napísal batéria. Či ju vymenili alebo len dobyli, to zatiaľ neviem. Nepozrel som sa pod plastový kryt >:-[] :-! . Kur..va sak tu stále prší, si nenechám hádam kôli tomu zmoknúť číro ;-) >:D . A v zime už ťažšie štartovala a aj rádio bez zapnutého motora hralo veľmi krátko :-| . Ale viac sa teším K&Nku. Vieš ako to teraz "šlape" >:D . Ešte čip na 120-5kw a som spokojný :yes:

Brandon Walsh 06.05.2010  09:26

« Re: po troch rokoch

chip a antiradar k tomu >:D opat stoja na kazdom rohu :no:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 13.07.2010  19:00

Buchlovské kopce..

..se jmenují ;-) Jezdím přes ně velice převelice rád :yes: :yes: >:-[]

foto El-Scorpio

El_Scorpio 04.08.2010  20:46

Síce 307 nemusím...

Ahoj, idem ti to teda aj ja ohodnotiť.

307 považujem za jeden z najhorších Pežotov vôbec, aj po designovej stránke (dľa mňa je 308 na tom oveľa lepšie) aj po stránke spoľahlivosti. To že o auto sa treba starať a potom jazdí ako má je fakt, ibaže ak pri výrobných postupoch odflákli elektriku tak môžeš sa starať ako chceš a auto sa ti bude kaziť. Páči sa mi, že sa si ho hýčkaš a máš k nemu vzťah. Body ti prihodím za peknú farbu (ak by si mal tú hráškovozelenú, idú dole), plnku a výborný motor. Síce naftu nemusím, ale HDi považujem za jedny z naj dieslov.
    Fotiek je veľa, kvalitných aj s popiskami tam nie je o čom.
    No a recenzia. Postráda akúkoľvek objektívnosť, je tam všade vidieť, že si troška "zaslepený" :-) Ale málokto je kritický k svojmu autu (poznám len seba, ale som možno prehnane náročný). Pobavil si s tou všadeprítomnou športovosťou... Pežot nepostavil športový model už roky-rokúce a kombinácia športový zážitok a Peugeot + HDi + FWD mi akosi nejde dokopy. Spomínaš, že to auto šetríš ako sa dá, tak kde je tá športovosť? Taktiež ideš porovnávať kufor s Fóbiou, čo je o triedu nižšie auto. Vezmi si na porovnanie Koktáviu, to je súper zo segmentu ;-) Ale inak priblížil si to auto dostatočne, je tam veľa tvojich zážitkov a dávam plný počet.

Matt26 04.08.2010  22:13

« Re: Síce 307 nemusím...

Recenzia už má nejaký ten rok a pomaly sa chystám na jej čiastočné prerobenie a trochu aj zobjektívnenie keď bude na to voľný čas. Je pravda že predný náhon a naftový motor vpredu sú isté obmedzenia, ale 340Nm vie svoje a motor ide krásne za plynom (aj vďaka novému KN) a moja verzia má oproti klasickej 307 tuhší naladenie odpruženia a 17" slušne držia stopu, takže sa na okreskách dá "vytlačiť" trocha tej športovosti a zážitkov aj bez úplného pritlačenia nahranu.
      Porovnanie z Fabiou je subjektívne, uznávam, lebo som ju zažil a dlho používal ako služobku, tak asi preto.
      Dizajn je tiež subjektívny názor a čo sa týka elektriky, tak sa zatiaľ nemôžem sťažovať. Auto neprotestuje ani na HID sadu a prídavného vnútorného osvetlenia led diódamy.
      Ďakujem za hodnotenie ;-)

foto El-Scorpio

El_Scorpio 05.08.2010  08:35

Brzdové platničky

Čo tak MEYLE sada (4 ks) za 25 €? Túto značku používajú na väčšinu áut, je nemecká a má asi najlepší pomer kvalita/cena. Senzor opotrebenia k tomu stojí nejaké 4 €... Kupoval som to od chlapíka z BMWklubu.

Matt26 05.08.2010  21:54

« Re: Brzdové platničky

a šlo by prosím k tejto informácii doplniť aj nejaký kontakt či stránku kde sa to dá objednať. Tiež to asi nebude homologizované a každé auto bude mať iný typ a veľkosť... vďaka. ;-)

Brandon Walsh 25.09.2010  18:15

zdravim

tak sa mi zda ze sme sa vo stvrtok alebo kedy minali na novom juhu ? ;-) skoda ze som mal naponahlo a neskoro si ta vsimol

Matt26 26.09.2010  17:08

« Re: zdravim

Čau, áno míňali :-) Nového žltého krásavca bolo nemožné prehliadnuť. Farba robí divy :yes: Bohužiaľ, odchádzam už do Brna, začína mi škola, takže stretávka jedine tam >:D

Brandon Walsh 26.09.2010  20:15

« Re: zdravim

tak to ti prajem stastnu cestu ;-) tymto by sa mi ta stretavka pomerne dost predrazila takze niekedy nabuduce >:D

Matt26 02.03.2011  14:03

Brno - pumpa so samoobslužnou vapkou ?

Zdravím, chcel by som poprosiť, najmä domácich Brňákov :-) , aby mi poradili nejakú pumpu kde nájdem vapku s ktorou si môžem vystriekať auto sám. Najlepšie niekde v Bohuniciach alebo bližšom okolí. Vďaka :-!

Ronault. 02.03.2011  17:21

« Re: Brno - pumpa so samoobslužnou vapkou ?

Tuším v Řečkovicích je místní velmi oblíbený podnik.

Brandon Walsh 24.08.2011  14:15

kde mame

tie slubene fotky o ktorych si pisal v novinke ? sem tam ho na parkovisku zahliadnem ale predsa foto je foto ;-)

Matt26 09.09.2011  17:41

« Re: kde mame

máš je tam... ;-) another one later

foto SamyDee

SamyDee 14.02.2012  23:20

Zdravim

Nazdar krajan :-) Pozeram podla foto, ze si sa pohyboval aj blizko mojho domova (slovensky raj 2010, kde vidim tunel pri Spisskom Stiavniku, ak sa nemylim) :yes: Jedna mala otazocka, tie xenony si si daval zapisat aj do technicaku, alebo ich mas len tak na cierno? nevidim, zeby mali ostrekovace, tak preto sa pytam...prajem vela stastnych km ;-)

Matt26 18.02.2012  23:29

« Re: Zdravim

Cau :-) Slovenský raj a tunel detekovaný právne ;) Svetlá. Bola tu veľká diskusia ohľadne tejto témy nižšie. Niektorí sú za, niektorí výhradne proti. Fakt je, že sú tak povediac "nelegálne" . S ohľadom na chýbajúce ostrekovače a automatickú reguláciu výšky. Ostrekovače by sa dali dorobiť (ak je niekto ochotný vŕtať do originál nárazníka). Regulácia výšky je väčší prblém. Existuje napodobenina v podobe motorčeka ktorý hýbe parabolou po naštartovaní, ale je to čisto len na dojem a nemeria to fizické zaťaženie zadnej časti vozidla. Každopádne. Musím zaklopať. Odkedy sú namontované, nie je s nimi žiadne problém a aj po pár zastaveniach políciou (väčšinou rutinná kontrola na fúkanie a raz zarýchlosť) nik nejavil snahu to prešetrovať. STK detto. A v noci sú neocenitelné a dnes by som ich spať za halogény nemenil ža žiadnu cenu. :-! . Rovnako sa mi nestalo, že by mi nietko blikal alebo inak upozorňoval na oslňovanie. Tažke spokojne ich vymeň na svojom krásnom mecedese. Máš projektor, čo znamená že nebudú oslňovať a na prémiovom aute už nebudú ani podozrivé. Ak zvolíž odborného elektor-mechanika, ktorý nezmrví výmenu a urobí to odborne, bude to OK. :yes: