Mini 3 door (2003)

15.9.2008

MINI One v2.1 - aktualizované vydání (8. 3. 2010) MINI je klasika. MINI je styl. MINI je pokrok. MINI je retro. MINI je život. MINI je výzva. MINI…

Mini One (MINIak)

MINIak 16.09.2008  20:42

Tak jsme zpět a s bílou střechou!!

Dnes jsme se vrátili ze servisu a máme i bílou střechu!! Tak jsem oživil auto a doplnil recenzi...

"-- skrytý --" 16.09.2008  20:55

Výborný. Vypadá to pěkně. :yes:

MINIak 16.09.2008  20:59

« Re: Re: Tak jsme zpět a s bílou střechou!!

Dík, trochu jsem se toho obával, ale když jsem to viděl na živo, tak jsem zůstal stát pomalu s otevřenou hubou :-)

OS 16.09.2008  22:28

« Re: Tak jsme zpět a s bílou střechou!!

to je ta strecha takova novinka ze jsi musel nahrat recenzi znova?

MINIak 16.09.2008  22:31

« Re: Re: Tak jsme zpět a s bílou střechou!!

No popisuju to tam na zacatku recenze - strecha, fotky, minuly spatny zacatek s jednou fotkou a bez textu a nasledne s mizernou recenzi... taky jsem se chtel mrknou na chvili do s Minousem top10 nez me nekdo "sunda" ;-)

foto igi2

igi2 08.01.2009  22:15

« Re: Tak jsme zpět a s bílou střechou!!

No to je krámů, já mám taky bílou střechu a nechlubim se :-)
      Ale vážně - super kárka, tak přeju pěkný počasí bez "přeháněk".

MINIak 09.01.2009  08:00

« Re: Re: Tak jsme zpět a s bílou střechou!!

Dik :-) A vsiml sis, ze ted za posledni tyden se bily strechy strasne rozmohly - kazdy druhy auto ted potkavam s bilou strechou >:D A nekterym to dokonce pokracuje az na kufr. A obcas se da videt i neco jako bily obrneny vozidlo jen s pruhledem pro ridice >:D

Prase 24.09.2008  21:05

zdar

dneska jsem tvyho miniho zahlidnul u intersparu fakt fesnej ta bila strecha mu vcelku slusi a stopy po kroupach jako by nebyly :-) ;-) :yes:

MINIak 24.09.2008  21:13

« Re: zdar

Cus, jo jo, byl jsem na nakupu :-) Dik, no stopy po kroupach fakt nejsou!

MINIak 26.09.2008  12:04

Toyota RAV4 2.2 D-CAT 130kW

Včera (vlastně už převčírem) nám přibyl do rodiny nový přírůstek - Toyota RAV4 se skoro 180 koňovým 2.2 D-CAT motorem v šedé antracitové barvě. Tak až bude více zkušeností, tak ji sem možná přidám :-)

Vette 27.09.2008  18:16

« Re: Toyota RAV4 2.2 D-CAT 130kW

som zvedavy na skusenosti. Prave tento motor som zvazoval v pripade, ak by som namiesto MOndea kupil Avensis

MINIak 27.09.2008  18:13

přeMustangováno :)

Mám dojem, že je poslední dobou v ČR nějak přeMustangováno :)) Ne, že bych proti nim něco měl, líbí se mi, ale poslední dobou je potákávám nějak často - čemuž napovídá i jejich počet zde na MACZ. Před hodinou jsem jednoho (zlatohnědýho (nebo jak nazvat tu barvu)) potkal v Chotěboři...

OS 04.10.2008  10:00

« Re: přeMustangováno :)

tak neber to za tu cenu spatne vybaveny oktavky

MINIak 08.10.2008  08:39

MINI Veterán

Tak jsem se dozvěděl, že mám krásnýho veterána :-) Vracím se takhle k zaparkovanýmu autu a kousek od něj míjím dvě paní ve středních letech a slyším, jak jedna říká druhý: "to je moc pěknej veterán, krásně zachovalej, to se dneska už jen tak nevidí..." >:D Tak zvažuju, že si dám veteránský značky asi... >:-[]

Prase 19.10.2008  18:21

« Re: MINI Veterán

nedas na to jsou pravidla nejmladsi veteran musi byt stary minimalne 25 let ;-) jinak babky byly asi z vyssich kruhu a vsechno starsi 3 roky pro ne je veteran >:D >:D

MINIak 19.10.2008  22:16

« Re: MINI Veterán

:-) Ja vim s tim veteranem - zjistoval jsem si to, kdyz jsem uvazoval o starym Minim... Babky prave z vyssich kruhu nebyly, spis to byly takovy ty chytry pani, co vsechno co vypada jinak nez auto "klasickyho" tvaru je pro ne traktor, veteran nebo nakladak >:-[]

Prase 20.10.2008  10:28

« Re: Re: MINI Veterán

hech dobre >:D starej mini proc ne ale hlavne si pred tim kup garaz az by ho projely kroupy to uz by asi pojistovna necvakla :-) jinak pocasi dost preje takze kdybys mel nekdy cas na brifink ozvi se ted sem se byl projet s vozejkem v nedeli a paradicka vetsina lidi to opet nestihla >:D >:D

MINIak 20.10.2008  10:50

« Re: Re: Re: MINI Veterán

Garaz mam, ale aktualne v ni bydlim ;-) I kdyz starej Mini by se tam asi vesel s nama :-) Jo pocasi je ted super, ale ted mam celej tejden zasekanej vcetne vikendu az do zacatku listopadu, tak pak snad kolem 7.11. bude uz volneji, takze by neakej brifink byl realnej. Muzem zkusit hodit na macz vetsi zpravu, jestl iby se jeste nekdo nechtel zucastnit z okoli...

MINIak 20.10.2008  11:44

Zimní pneu Continental - váš názor?

Máte někdo zkušenosti s Continental Conti Winter Contact TS 830? O víkendu jsem je odjednal, tak jsem zvědavej. V diskuzích jsem se o nich moc nedočetl, protože to je snad novinka (T810 jsou ale hodnocený uživateli velmi pozitivně). T830 se umístily na druhým míste v letošním testu ADAC :-) Viz test přímo na ADAC: [odkaz] nebo "přeložený" do češtiny: [odkaz]

TurboKluk(smazat hodnoceni) 21.10.2008  20:41

TA recenze na muj vkus moooooooooooooc dlouha

:-!

MINIak 21.10.2008  20:58

« Re: TA recenze na muj vkus moooooooooooooc dlouha

:-) To uz mi par lidi rikalo, uz pred casem jsem se ji snazil viditelne rozdelit do "autonomnich" casti, aby se dalo preskocit k tomu, co koho zajima, tak nevim jeslti se mi to povedlo. Chtelo by to, aby se dalo v recenzich formatovat - aspon tucny pismo, kurziva, pripadne vytvaret odstavce (podbarveny treba:)

Dadánek (AlkoholixXx) 21.10.2008  21:21

« Re: TA recenze na muj vkus moooooooooooooc dlouha

Recenze je fajn, jen by mě zajímalo, jakto že tam furt dáváš fotky? Jde o to, že jich máš opravdu hafo. A já když chci přidat novou, tak musím smazat jednu starou. Kolik kB má jedna tvá fotka průměrně?
      Jinak fotky jsou absolutně TOP! :yes: :yes: :yes:

MINIak 21.10.2008  21:23

« Re: Re: TA recenze na muj vkus moooooooooooooc dlouha

Dik. No s mistem na fotky bojuju dnes a denne, vzdycky taky nejakou smazu (co je treba podobna nebo ne tak moc k autu - ted jsem naposled promazal clubmana co jsem mel tu i u clubmana). Jedna fotka ma zhruba kolem 60-70kB - holt na ukor kvality je davam 700 px na sirku a kompresi (v Zoneru) na 65 procent (a davam ulozit jen obrazova data bez EXIF a poodbnych infos).

Dadánek (AlkoholixXx) 21.10.2008  21:29

« Re: Re: Re: TA recenze na muj vkus moooooooooooooc dlouha

Já s tim taky bojuju, moje fotky maj okolo 150kB...(Zmenšuju je z 1,5mb).

MINIak 21.10.2008  21:31

« Re: Re: Re: Re: TA recenze na muj vkus moooooooooooooc dlouha

No ja je zmensuju z 10 MB >:D Zjistil jsem ze hodne delaji ty EXIF data - kdyz mas fotku 1,5 MB tak tech 60 kilo se u ni ztrati, kdyz mas ale fotku o 150 KB a 60 KB z toho jsou EXIF tak je to na povazenou. Proto nezmensuju ve Photshopu ale prave v Zoneru, kde jde prave nastavit ulozeni bez EXIF. Photshop si vzdycky neco prida :-(

Dadánek (AlkoholixXx) 21.10.2008  21:35

« Re: Re: Re: Re: Re: TA recenze na muj vkus moooooooooooooc dlouha

>:D Mam problem, nemam tuseni co je to EXIF >:D >:D >:D Jinak photoshop nevedu. Vsechny fotky upravuju úplně v tom nejzákladnějšim co je součástí windowsu >:-[]
              Evidentně máš profesiálnější nádobičko a trošku tomu orzumíš - já ne! :-) :-)

TurboKluk(smazat hodnoceni) 21.10.2008  21:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: TA recenze na muj vkus moooooooooooooc dlouha

Teda jsem se v tom tak ztratil ale ja mam teda fotky v originale 2,5mb a davm je 800/600 taky v nejake jednoduche blbosti z netu.
                Ale hlavne mam jen paer fotek ktere si zaslozži fajn kvalitu a zbytek je holt horší

Dadánek (AlkoholixXx) 21.10.2008  21:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TA recenze na muj vkus moooooooooooooc dlouha

Fajn kvalita lze vytvořit... např. koukni na tohle: [odkaz] a z tohodle jsem "vytvořil" na kompu tohle: [odkaz] Ze špinavýho auta a nebarevný fotky jde udělat fotku, která byla v anketě o fotku měsíce října na druhém místě! >:D >:D >:D

TurboKluk(smazat hodnoceni) 21.10.2008  21:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TA recenze na muj vkus moooooooooooooc dlouha

Zasvěť mě do těch fotek měsíce se taky přidám

Dadánek (AlkoholixXx) 21.10.2008  21:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TA recenze na muj vkus moooooooooooooc dlouha

To už je trochu pozdě, dneska byl vyhlášen vítěz. Já byl druhej!!! 8-s :no:

TurboKluk(smazat hodnoceni) 21.10.2008  21:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TA recenze na muj vkus moooooooooooooc dlouha

a PRO DALŠÍ MĚSÍC NEBUDE, KDO BYL VÍTĚZ PSLI ODKAZ

Dadánek (AlkoholixXx) 21.10.2008  21:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TA recenze na muj vkus moooooooooooooc dlouha

Koukni na top ten... 3 auta mají jako hlavní tu fotku vítěznou ;-)

TurboKluk(smazat hodnoceni) 21.10.2008  21:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TA recenze na muj vkus moooooooooooooc dlouha

Teda to bych jako vitěznou fotku asi netipoval, čekal jsem trochu umělečtější hodnutu třeba jako ta tvoje

MINIak 21.10.2008  21:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TA recenze na muj vkus moooooooooooooc dlouha

Ja sedmej :-) Snad v listopadovym kole, pokud se zas bude konat :-) Sleduj diskuzi u Kubyyyka, tam to vsechno vzniklo (myslim)

TurboKluk(smazat hodnoceni) 21.10.2008  21:50

tak některe diskuze tu proste sledovat nedaji to bych musel mit zapichly kabel do žily

Dadánek (AlkoholixXx) 21.10.2008  21:50

Znamenitě - fotka z mobilu porazila profesionalni foto... Ja jsem ale dobrej >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D :yes:

MINIak 21.10.2008  21:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: TA recenze na muj vkus moooooooooooooc dlouha

No zivim se tim no ;) EXIF jsou informace o fotce, ktery digitalni fotak prida ke kazdy vyfoceny - je tma ulozenej datum, cas, zpusob vyfoceni (clona, cas, ISO) a dalsi kraviny - treba se tam daj pridat GPS souradnice, jmeno autora, digitalni podpis a tak. Stahni si Zoner - 30denni trial na www.zoner.cz a tam kdyz se ti zobrazi fotka tak ji das "SHIFT+E" zmensit (treba tech "mejch" 700px na sirku a pak CTRL+SHIFT+S ulozit jako, pojmenovat a v dalsim okne nastavim JPEG kvalitu na tech 65 a vpravo dole prepinac "infomrace o obrazku - tak tma vyber "pouze obrazove informace (sRGB)" a je to - tim se dostanu nekam na 60-70 kB. KValita ale kapku pokulhava, to ale pak staci si pohrat s tou kompresi, idealni jsem zjistil ze je tak 80 - 90% - to jeste nedojde k vyrazny ztrate kvality

TurboKluk(smazat hodnoceni) 21.10.2008  21:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TA recenze na muj vkus moooooooooooooc dlouha

jeste že to ta moje draha polovička ovlada pač kdybych se to měl učit tak zblaznim, grafiku rad vymyšlím ale nesnaším praci s ní v kompu, TRPÍM PŘI TOM

Dadánek (AlkoholixXx) 21.10.2008  21:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TA recenze na muj vkus moooooooooooooc dlouha

óóó děkuji za vysvětlení. Hele já žádnej zoner nechci. Myslím si, že moje fotky jsou na celkem solidní úrovni (z hlediska neprofesiálního) - já jsem spokojen a když budu chtít foto od profesionála, domluvím se s tebou nebo jiným uživatelem zde - dastaxem. ;-) :yes: :yes:

MINIak 21.10.2008  21:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: TA recenze na muj vkus moooooooooooooc dlouha

:-) Jasny, tvoje fotky jsou fakt vyborny! az me zaskocilo, kdyz si napsal, ze pouzivas obycejnej windows program! Celou dobu jsem si myslel, ze kouzlis ve photoshopu. Mit klobouk tak ho davam dolu :-)

Dadánek (AlkoholixXx) 21.10.2008  21:54

Snad ne... jen přidám kontrast, přidám sytost, uberu jas, trošku přidám barvičky a fertig!! :yes:

TurboKluk(smazat hodnoceni) 21.10.2008  22:03

Dík za hodnoceni od profika to potěší kdybys měl nějakou vytku či připomionku rad se poučím

Poustnik 26.10.2008  21:53

Jak tady řeklo už pár lidí přede mnou moooc dlouhá recenze,

ale dobrá!!! I za tu půlku, co jsem přečetl, máš 10 bodů! Mě se nejvíc líbí ve všech recenzích takové ty příhody ze života, třeba jak si babičky říkaj, že je to opravdu zachovalý veterán! Aď jezdí a kroupám se vyhýbá! Hoj! :-)

MINIak 29.10.2008  11:58

« Re: Jak tady řeklo už pár lidí přede mnou moooc dlouhá recenze,

Dik, nojo dlouha je, ale jak jsem nejak zacal psat po tom, co jsem to tu ze zacatku schytal s jednim radkem (jako vetsina co sem prijde poprvy a nic si o tom nezjisti:), tak se to natahlo a kdyz jsem to po sobe cetl tak mi bylo lito neco mazat ;) Tak snad aspon diky cleneni je to citelnejsi. Skoda ze nejde v textu formatovat (jak jsme psal v komentari vyse - aspon tucny pismo, kurziva, pripadne vytvaret odstavce (podbarveny treba:)

"-- skrytý --" 27.10.2008  11:30

Kontrola :-)

Tak jsem se zase po delší době kouknul. Vidím, že se u Vás má Mini velmi dobře, což jsem rád.
    ;-) S bílou střechou mu to velmi sluší. :yes: Tak přeji i nadále mnoho šťastných kilometrů!
    P.S. Na jaře se možná zase do řad vlastníků Mini vrátím...

MINIak 29.10.2008  11:59

« Re: Kontrola

Diky. Tak dejte vedet, az nejakyho poridite, jsem zvedavej.

MINIak 03.11.2008  20:13

Sraz neděle 8.11.?

Byl by zajem nekde v okoli Pardubic? Treba Kuneicka Hora? ;)

Prase 03.11.2008  20:25

« Re: Sraz neděle 8.11.?

zoufalec souhlasi ale nejlip odpoledne abych se po nocni vyspal :-) ;-)

MINIak 03.11.2008  21:05

« Re: Re: Sraz neděle 8.11.?

jo odpoledne je fajn :-) Tak jsme zatim dva >:-[]

Prase 03.11.2008  21:06

« Re: Re: Re: Sraz neděle 8.11.?

tri berusaka vezmu sebou :-) ;-)

Dadánek (AlkoholixXx) 03.11.2008  21:25

« Re: Re: Re: Re: Sraz neděle 8.11.?

Pánové nevím nevím.... v pondělí mám test z němčiny, kterou vůbec neumím :no:

MINIak 03.11.2008  21:32

« Re: Re: Re: Re: Re: Sraz neděle 8.11.?

Also wir werden nur deutsch sprachen machen sollen vollen :-)

Dadánek (AlkoholixXx) 03.11.2008  21:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz neděle 8.11.?

Co to meleš? :no:

MINIak 04.11.2008  09:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz neděle 8.11.?

Nikdo dalsi se neprida? :-)

Dadánek (AlkoholixXx) 04.11.2008  09:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz neděle 8.11.?

Eště si mi neřekl co znamená ten německej blábol >:D >:D >:D

Prase 04.11.2008  10:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz neděle 8.11.?

cim vetsi auto mas tim hur mluvis nemecky :P
                      tak to vypada ze na srazu budem sami >:D

"-- skrytý --" 04.11.2008  14:25

« Sraz neděle 8.11. Přidá se někdo další? Pardubicko-Královehradecko

Das ist Czechise simulante bande. >:D Zdravím, neděle vyhovuje potvrzuji svoji ůčast. :yes:

MINIak 04.11.2008  16:19

« Re: Sraz neděle 8.11. Přidá se někdo další? Pardubicko-Královehradecko-Chrudimsko

Super :-)

MINIak 04.11.2008  16:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz neděle 8.11.?

Ja ani nevim co znamena, nemecky vlastne ani neumim :-)

Sienn 04.11.2008  16:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz neděle 8.11.?

Takže, my budem pouze německy mluvit, dělat, mít, chtít... >:D

Sienn 04.11.2008  17:02

« Re: Sraz neděle 8.11.?

Já bych se možná k srazu přidal, ale znáte mě... Teda vlastně neznáte, protože jsem se vždycky na všechno vy* >:D >:D >:D

MINIak 04.11.2008  17:51

« Re: Sraz neděle 8.11.? Přidá se někdo další? Pardubicko-Královehradecko-Chrudimsko

Tak treba se to jednou prolomi a nevyhvezdickujes se na nas :-)

Sienn 04.11.2008  18:15

« Re: Re: Sraz neděle 8.11.? Přidá se někdo další? Pardubicko-Královehradecko-Chrudimsko

Ale tak jednou jsem na srazu byl a teď už jdu dokonce podruhý na Barosraz, takže snad by to mohlo vyjít... Jak, kdy, kde, s kym? ;-)

MINIak 04.11.2008  19:20

« Re: Re: Re: Sraz neděle 8.11.? Přidá se někdo další? Pardubicko-Královehradecko-Chrudimsko

:-) V nedeli 8.11. nekde v okoli Pce - navrhoval jsem Kunetickou Horu, ale netrvam na tom - klidne muzem nejaky letiste nebo neco takovyho.
            Ucastnici: ja, zdendinoMB +1, Mikos, mozna Dadanek (pokud se stihne naucit nemecky:)...

MINIak 05.11.2008  08:50

« Re: Sraz neděle 8.11.? Přidá se někdo další? Pardubicko-Královehradecko-Kolínsko

Jeste nekdo dalsi? :-) V nedeli ma byt polojasno az skorojasno, pred chvili rikala Tatana na CT :)

Prase 05.11.2008  14:44

« Re: Re: Sraz neděle 8.11.? Přidá se někdo další? Pardubicko-Královehradecko-Kolínsko

nalakame je na chlebicky zadarmo >:D >:D

MINIak 05.11.2008  17:43

super. a k tomu balonky s heliem :-)

Prase 06.11.2008  14:43

tak jak to vypada? prifrci jeste nekdo? >:D jo jeste bys mohl urcit presny misto srazu :-)

MINIak 06.11.2008  20:13

« Re: Sraz neděle 8.11.? Přidá se někdo další?

Asi uz nikdo dalsi. Misto.... Kuneticka Hora? Je tam docela velky parkoviste... Ale na sprinty apod. to tam neni no.

Hawke 06.11.2008  22:40

Balonky s heliem? Sakra, to bych možná taky dorazit! >:D Nevim, jak to budu v neděli všechno stíhat, mam dost práce, ale kdyby mi to vyšlo, rád bych dorazil.

MINIak 06.11.2008  22:43

« Re: Sraz neděle 9.11.? Přidá se někdo další? Pardubicko-Královehradecko-Kolínsko

Jasny, doraz, kdyz se ti to bude hodit. To abych sel teda asi pomalu shanet to helium >:D

"-- skrytý --" 06.11.2008  23:46

« Re: Sraz neděle 8.11.?

Tyjo tak ja bych docela rad prijel poznat par novych lidi a aut... ale budu zrovna po Transmission v O2 Arene a nasledny afterparty, takze to nevidim ruzove... skoda skoda :-(

MINIak 07.11.2008  00:03

« Re: Re: Sraz neděle 9.11.?

Chybicka se vloudila, nedele neni 8. ale 9.11. :-) A nikdo me neopravite >:D
        Josef: Tak jed rovnou z afterparty ;)

"-- skrytý --" 07.11.2008  11:07

« Re: Re: Re: Sraz neděle 9.11.?

Rad bych, ale budu asi uplne hotovej... Ale doufam, ze tohle nebude sraz posledni, v Pardubicich studuju, tak bych to mel jak se rika za rohem :-)

"-- skrytý --" 07.11.2008  16:17

« Re: Re: Re: Re: Sraz neděle 9.11.?

Dovolil jsem si také uložit fotku se srazem, aby byla na očích. Snad Ti to nebude vadit.

MINIak 07.11.2008  18:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Sraz neděle 9.11.?

Jasny! Zatim se ale nidko dalsi asi nechtyil :-)

"-- skrytý --" 07.11.2008  18:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz neděle 9.11.?

Uvidime jestli se ještě někdo přidá. :-)

MINIak 07.11.2008  18:07

« Re: Re: Re: Re: Sraz neděle 9.11.?

No tak muzem udelat i nejaky sraz "neplanovane" klidne :-) Co studujes?

"-- skrytý --" 08.11.2008  11:31

Informatiku a taky pedagogiku na UPCE... Jsem pocitacovej "MINIak" >:D

MINIak 08.11.2008  11:34

« Re: Sraz neděle 9.11.?

Tak to jsem taky studoval :-) Teda tu informatiku

foto Miro-II

Miro_II 08.11.2008  13:18

« Re: Re: Sraz neděle 9.11.?

taky bych se pridal,bydlim nedaleko, v kolik hodin na ty kunce??

MINIak 08.11.2008  13:28

« Re: Re: Re: Sraz neděle 9.11.?

15.00?

Prase 08.11.2008  14:07

« Re: Re: Re: Re: Sraz neděle 9.11.?

radsi 14-44 15-00 je uz moc pozde :-) ;-)

"-- skrytý --" 08.11.2008  14:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Sraz neděle 9.11.?

No jestli bude zítra jako dnes ošklivo nechal bych to na čtrnáct hodin a čtyřicetčtyři minut. >:D ;-)

MINIak 08.11.2008  15:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz neděle 9.11.?

OK? 14.44 a kdo trefi i sekundy 14.44:44 ma bonusovy bod :-)

FRPE 06.11.2008  22:45

Sraz ...

... no pokud budete projíždět skrz Plzeň, tak bych se taky připojila, jezdím na kole Ukrajina, sice už je trochu zima ale dojedu ... Napiš mi ... BABI :-)

MINIak 06.11.2008  22:56

« Re: Sraz ...

:-) OK, taky mam jednu ukrajinu v kolarne, tak muzem zalozit Svaz Silnicnich Samohybnych Rachotin. Anglicky Union of Self Speed Racers. Jen ty zkratky mi nejak nesedi...

FRPE 06.11.2008  23:00

« Re: Re: Sraz ...

A co tohle : MRHSOP - v překladu : mladej - rychlej -hezkej - stará - ošklivá - pomalá. Dobrý ne? :-)

Dylan McKay 08.11.2008  15:54

Sraz 911?

Koukám koukám- v neděli je sraz vozů Porsche 911? ;-)

Zajímavá sestava se tam chystá, ale bohužel nestíhám. Tak udělejte alespoň nějaké fotky, ať je čeho litovat... ;-)

"-- skrytý --" 08.11.2008  16:41

« Re: Sraz 911?

No vidím to tak na jeden vykouřený partagas vyfocení pár fotek a pak šupajdy domů, pokud se počasí neumodří. ;-)

Prase 08.11.2008  18:18

« Re: Re: Sraz 911?

do postylek :-)

MINIak 08.11.2008  20:27

« Re: Re: Re: Sraz 911?

Tak by nemuselo bejt tak uplne spatne podle pocasi ve zpravach, co

MINIak 09.11.2008  09:37

Sraz DNES!

Koukam, pocasi nam preje, slunicko sviti, modra obloha. Snad to do tri vydrzi.

Info o srazu:
    9. 11. 2008 - 14:44 - parkoviště u Kunětické hory (u Pardubic :-)
    Mapa: [odkaz]%209.11.2008%… href="http://moje.auto.cz/MINIak/minous.html" target="_blank">[odkaz]
    GPS Loc: 50°4'50.16"N, 15°48'29.314"E

"-- skrytý --" 09.11.2008  10:13

« Re: Sraz DNES!

Počasí jsem objednal buď bez obav vydrží. >:D :yes:

Prase 09.11.2008  10:22

« Re: Re: Sraz DNES!

hmmm jsem zvedav :-) a doufam ze to parkoviste neni placeny :D

MINIak 09.11.2008  10:34

« Re: Re: Re: Sraz DNES!

nikdy nebylo a naposled jsem tam byl presne pred mesicem a nikdo po me nic nechtel :-)

"-- skrytý --" 09.11.2008  11:00

« Re: Re: Re: Re: Sraz DNES!

Takže možná přijede i kouzelník... Neoficiálně je ohlášený Dadánek. :-)

"-- skrytý --" 09.11.2008  18:15

Dnešní sraz.

I tobě díky Lukaši za dnešní účast a hlavně za zorganozovaní. :yes:

MINIak 09.11.2008  18:57

« Re: Dnešní sraz.

Neni zac, ja diky za ucast, z hlediska organizace se omlouvam za absenci balonku s heliem, ale mnou zamluvenou bombu mi vyfoukli technodeti u Pernikove chaloupky ;) Jinak fajn sraz, rad jsem vas kluci poznal. Fotky poslu.

"-- skrytý --" 09.11.2008  19:09

« Re: Re: Dnešní sraz.

Helium bude příště. :-) Jj perníková chaloupka >:D

"-- skrytý --" 09.11.2008  19:12

« Re: Re: Re: Dnešní sraz.

Jinak tvoje upravené společné foto :yes: :yes: Moc povedené. :yes:

MINIak 09.11.2008  20:58

« Re: Re: Re: Re: Dnešní sraz.

Dik, klidne foto pouzijte kdo chcete u sebe. Fotky poslu az zitra.

Prase 10.11.2008  10:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Dnešní sraz.

Zdar miniaku hodil si uz nekam vsechno foto? kdyztak se ozvi dikec :-)

MINIak 10.11.2008  10:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dnešní sraz.

cau, jeste ne, nejak jsem to vcera nestih a dneska nez jsem se pustil do "prace" tak hodil na web aspon tehlech par... snad do vecera se k tomu dostanu. klidne si k sobe pretahni z tech mych, kterou chces.... (to plati pro vsechny zucastnene - vyobrazene:)

Hawke 09.11.2008  20:18

« Re: Re: Dnešní sraz.

Helium nebylo? Tak to nemusim litovat, že jsem to nestihl... >:D >:D Ne, chtěl sem přijet ale teprv teď jsem se dostal domů, takže to časově fakt nevyšlo... ;-) Snad na příštim srazu

zip2016 10.11.2008  10:42

Foto ze srazu

Tak koukám že se sraz vyvedl. Předpokládám, že účast golfového vozídka a koně nikdo z vás nepředpokládal!! :yes: :yes:

MINIak 10.11.2008  10:45

« Re: Foto ze srazu

jo, jo vyvedl :-) to teda ne. akorat mohlo bejt tepleji a priste, pokud budem delat sraz v tomhle rocnim obdobi tak to chce udelat driv protoze nez jsem se vyfotili tak byla skoro tma :-)

Prase 10.11.2008  11:30

« Re: Re: Foto ze srazu

mne omrzly tlapky :-) ;-) >:D a celou cestu zpet jsem se klepal karkulka nema moc vykonny topeni >:D

Poustnik 10.11.2008  11:42

« Re: Re: Re: Foto ze srazu

Paráda Zdendíno! Tys protáh Karkulku podzimní přírodou!!!! Karkulka netopí???? To bude tím, že má motor vzadu a teplo musí jít proti směru jízdy!!!! To je námaha!!!! Ale slušelo jí to! Já se chci ítra podívat do Bratislavy. :-) Ať jezdí! Hoj!

zip2016 10.11.2008  12:51

« Re: Re: Foto ze srazu

Tak já myslel, že máš objednané dobré počasí? Nic si z toho nedělej, dodavatelé dnes dodávají jen to co jim přebývá na skladě. :-) Včetně počasí.

MINIak 10.11.2008  13:12

« Re: Re: Re: Foto ze srazu

Coz o to, pocasi bylo pekne, jen to slunko uz nehreje co driv... asi uz ma vysvicenou lampu no..

MINIak 13.11.2008  16:34

TOP TEN

Teda, clovek sem zhurba 24 hodin nekoukne a najednou jsem v TOP TEN? Neco mu uniklo? Kam zmizel Svihak? (Jinka samozrejme diky timto vsem za kladne hodnoceni :-)

"-- skrytý --" 13.11.2008  16:58

« Re: TOP TEN

Švihák stávkuje. Přečti si diskuzi u S-mika. Tam je to ve zkratce vysvětleno.

foto m-z-

m.z. 16.11.2008  11:58

hmotnost

Ahoj,před týdnem jsme koupili eSko,super auto,časem na něj možná vytvořím recenzi.Nespletl si se s hmotností auta?V TP je cca 1200kg a i to je hodně.Vážil by skoro stejně jako Forester a to se mi nechce věřit ;-)

MINIak 16.11.2008  14:09

« Re: hmotnost

Ahoj, no tech skoro 1500 je celkova hmotnost - pohotovostni je 1150. Cili krom ridice muzou byt v aute osoby a naklad celkme do 350 kg... to zas neni tolik. Forester urcite nevazi jen 1200 (i VW Touran ma 2,2 tuny a to to neni ctyrkolka)

foto m-z-

m.z. 19.11.2008  16:51

« Re: hmotnost

Samozřejmě jsem myslel těch 1470kg,Forester má přes 1500kg a váha se udává pohotovostní.

MINIak 19.11.2008  15:04

Zvetseni mista na fotky FUNGUJE :)

Prave me ho po pozadani zvetsili na 30 MB :-) Jupii. Dekuji redakce. :yes:

Dadánek (AlkoholixXx) 19.11.2008  15:12

« Re: Zvetseni mista na fotky FUNGUJE :)

Hmm zajímavé ;-) :yes:

David Silver 19.11.2008  15:20

« Re: Zvetseni mista na fotky FUNGUJE :)

JÁ CHCI TAKYYYYYYYYYYY!!!!!!! a jak jsi to udělal? kam jsi napsal? :-)

Dadánek (AlkoholixXx) 19.11.2008  15:23

« Re: Re: Zvetseni mista na fotky FUNGUJE :)

Já budu chtít až budu mít fotky... Ale pamatujte, všeho moc škodí >:-[]

David Silver 19.11.2008  15:24

« Re: Re: Re: Zvetseni mista na fotky FUNGUJE :)

Já mám dost fotek pořád >:-[] >:-[] >:-[]

MINIak 19.11.2008  18:13

« Re: Re: Re: Re: Zvetseni mista na fotky FUNGUJE :)

Kysky - nectes novinky vlevo nahore??? :)) [odkaz]

David Silver 19.11.2008  18:25

« Re: Re: Re: Re: Re: Zvetseni mista na fotky FUNGUJE :)

áá díky. Tam to žu vůbec nesleduju. Po tom co před cca týdnem jsem si všiml že se tam nic neděje >:D Díky za odkaz. :yes: :-)

MINIak 19.11.2008  18:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zvetseni mista na fotky FUNGUJE :)

Neni za co, ja si dneska vsiml, ze tam je neco divnyho, ze tam neni napsano o novym adminovi Racardovi a ono tam bylo tohle :-) Docela potesujici zprava.

Poustnik 23.11.2008  22:23

Díky za nejdelší setrvání mé Mazdy v top 10 u tebe na titulce a

shlédnul jsem tvoje video a máš to prostříhané moc pěkně!!! Jen by to chtělo nějaké serpentinky.... :-) Ať ti jezdí! Hoj! :-)

MINIak 23.11.2008  22:29

« Re: Díky za nejdelší setrvání mé Mazdy v top 10 u tebe na titulce a

Nemas za co, vitezna fotka si to zaslouzi :) dik a pochvalu videa - se serpentinkama je tu v okoli celkem problem a video jsem delal na rychlo, takze jsem to natacel "za humny" :-)

Poustnik 23.11.2008  23:27

« Re: Re: Díky za nejdelší setrvání mé Mazdy v top 10 u tebe na titulce a

Tak to tvoje "na rychlo" z něj opravdu není vidět. Ale seprentínky nejsou v čechách nedostatkové zboží, tak se těším na další video. :-)

David Silver 02.12.2008  20:53

mrak

Zdravím. To u vás létalo letadlo ne? :-)

MINIak 02.12.2008  21:36

« Re: mrak

Cauec, no nevim, myslis ze letadlo udela takovou "fajfku"?? :-) No ale asi to letadla byly - honily se v okoli dve Alcy.

David Silver 02.12.2008  21:40

« Re: Re: mrak

no tak to je potom jasné :yes: :-) Alcy musely splnil letecké body tak to tam museli odkroužit. :-) :yes: KDyž se na to podíváš a zamyslíš se, takmě to hnedka na první uvidění připomnělo, jako když je burn out s motorkou. Většinou to takto vypadá.. ;-)

MINIak 02.12.2008  22:00

« Re: Re: Re: mrak

:-) No nevim jak u vas, ale u nas delaj motorky burnouty spis na silnici nez ve vzduchu :-) Jo parkrat jsem videl (bohuzel) burnout ve vzduchu, ale to vypadalo trochu jinak ;)

Hawke 04.12.2008  18:27

Kočky

Kočky jsou sice krásný, ale musely ti šíleně podrápat lak ne? 8-s

MINIak 04.12.2008  19:36

« Re: Kočky

Ani ne, kocka pozna do ceho zasekne drapy a do kovu ji to nejde :-) Rano vzdycky mam auto poslapany packama (coz asi zna vetsina kockaru :-) ale podrapany vubec.

Hawke 04.12.2008  19:48

« Re: Re: Kočky

Já už jednou právě na Stilu našel stopy i s drápancema... A v tu chvíli jsem ty kočky proklínal :-)

MINIak 04.12.2008  20:33

« Re: Re: Re: Kočky

no ja zatim vubec a pritelkyne rodice doma jednu chvili meli 4 kocky a to by musely mit auta obrouseny na kov >:D

foto chetoos

chetoos 05.12.2008  16:57

mini

Pěkný mini one,ale nechápu proč jsi tam dával fotku tapíra nebo kočky :yes: :no:

MINIak 05.12.2008  22:53

« Re: mini

Dik, no tapir se mi libil jakou ma pozici - bylo tam vic fotek ze zoo, kdyz jsme tam tenrkat byli, akorat z duvodu nedostatku mista jsme to promazal, tapira me bylo lito smazat. A kocky? No kockama vicemene zijeme a casto se nam po aute prochazeji a proste tak nejak patri do rodiny, cili i k autu :-) A mit tu jen auto, bylo by to moc jednotvarny, ne? :-)

foto Jeronimo-

Jeronimo_ 06.12.2008  00:20

hezké mini

Heh, super mini, máš u mně 10 bodů. Ty kroupy by mě naštvaly. ale všechno špatný k něčemu dobrý, ta bílá střecha mu sluší více :yes:

MINIak 06.12.2008  12:22

« Re: hezké mini

Dik, no taky jsem to tak bral, bilou strechu jsem porad chtel a i pred kroupama jsem porad zvazoval, jestli ji nenecham udelat. A kdyz vidim primy porovnani na fotkach "pred" a "po" tak je to fakt rozdil a jsem za to nakonec rad. Vase X3 je taky moc pekna - malem si ji nasi poridli, pak ale zvitezila RAVka. CO se tyce jizdnich vlastnosti je ale X3 jinde a pocitam ze po Rafanovi prijde na radu (snad uz modernizovana) X3 :-)

Ronnyp (RSKa) 06.12.2008  11:41

sob

tak sem si vsiml ze mas nekolik sobu v minim mel sem jich taky dost ale uz sem to rozdal a jak sem k nim vlasne prisel?jednou vecer kdyz sem se vracel z hospody na byt v brne tak sem jednoho objevil na zemi u dveri a pak sem potkal lidi kteri je tam davali !!!kdyz sem se jich zeptal jestli mi nejakeho daji tak mi rekli ze ne ze musim pockat az ho polozi a vyfoti a pak si jich muzu vzit kolik chcu tak sme je s kamosem sbirali >:D >:D >:D

MINIak 06.12.2008  12:19

« Re: sob

:-) Dobry, to my je zbabele dostali k pepsinam v globusu :-) A rozdany uz taky jsou, nechali jsme si jen jednoho

foto s-mike-RSKa-

s-mike (RSKa) 06.12.2008  13:28

kocky

tak jsem konecne zkompletoval par fotek naseho zvirete, tak tady mas konkurenta. Mozna spis, vase kocky, tady maji konkurenta! ;-)

MINIak 06.12.2008  14:33

« Re: kocky

No vypada pekne! Co je to teda zac? Mozna si me to uz nekde psal :-) Koukni na [odkaz] - to jednou vzniklo jen tak z recese a postupem casu se zaclo uvazovat o obcanskym sdruzeni, jen na to porad neni nejak cas :-)

MINIak 06.12.2008  15:59

Moje vyjádření ke 'stavu' MACZ

Když jsem tak pročítal diskuze za posledních několik dní (a že mi to zabralo dost času), rozhodl jsem se napsat své (nezávislé) vyjádření... I když pořád nějak nevím, co si o tomto "souboji" mám myslet - nevidím zas tak pořádně do hloubky, nicméně se musíme smířit s anonymitou Internetu a s tím související možností vystupovat pod více identitami. Já osobně nic takového nedělám a ani by mě to nenapadlo, ale to je možná z důvodu, že ani tak často nepřispívám do diskuzí. Mezi české vlastnosti ale bohužel patří závist a pomlouvání, a pokud to někdo chce ventilovat, ale nechce si přitom kazit "svoje jméno", schová se za jiným. Děje se to všude, nejen na MACZ, takže se s tím musíme nejspíš smířit. Já osobně se stávajícím adminem žádný konflikt nemám, co jsem tak před chvílí prolít očima, tak jeho odvolání nejspíš stejně není možné. To, že admin "lhal" nebo lépe řečeno "mlžil" je jiná věc, ale myslím, že by se tak zachovala většina z nás – je to holt naše česká (slovenská:) povaha... A admin není žádný ústavní činitel, nebo pod přísahou (jestli je, tak se omlouvám za neznalost). Druhá věc je, že by měl jít příkladem, ale pořád je to jeden z nás. Pokud by to šlo, byl bych pro rozšíření admin funkce na víc lidí.

Co by určitě pomohlo, je zrušit bodování aut jako takových, protože z toho nejspíš vznikají největší rozepře a kolikrát to vede i právě k tomu, založit fake a někoho tím poškodit/pomoci (i když je potřeba ctít presumpci neviny ). Už jsem to někde zmiňoval, já všem autům dávám 10b, protože když si někdo nějaké auto pořídí a rozhodne se ho tu zveřejnit, tak je to buď přímo jeho sen, nebo něco, po čem toužil, nebo prostě ho má z nějakého důvodu a v tuto chvíli je to jeho slabost a je na něj "hrdý", jinak by ho nezveřejňoval (pokud se ovšem nejedná a fake, což je jiná kapitola - i proto podezřelé vozy hodnotím s určitým odstupem) a tak ho jiné hodnocení než 10 nepotěší. Možná by pomohlo hodnocení po třídách, ale pak by zase mohly vznikat rozepře, že tohle auto by mělo být v jiné kategorii (já osobně třeba nevím, kam bych zařadil MINIho - do malých aut? do sportovních?...nevím). Asi všichni máme rádi úspěch a pokud se najednou začnete dostávat výš a výš v hodnocení a přijde někdo, kdo vám dá hodnocení horší, dokáže to naštvat. Vím, o čem mluvím, dokud jsem byl v hodnocení někde kolem 40. místa, nijak moc jsem to neřešil, když jsem se ale začal posouvat výš a dostal se na hranu TOP10, zjistil jsem, že každá devítka v hodnocení mě docela štve. Pokud se mi nějaké hodnocení zdálo neobjektivní, danému člověku jsem napsal a pokud mi odpověděl rozumné důvody, proč mě tak ohodnotil, beru to a nic s tím stejně neudělám. Jako každého (chlapa) potěší, když se dostane někam "na vrchol" a proto i cesta dolů bývá dost krutá a asi všichni by za udržení se na špici bojovali. Někdo víc, někdo míň.

Lukas

Vette 06.12.2008  16:23

« Re: Moje vyjádření ke 'stavu' MACZ

pekne si to napisal :yes:

"-- skrytý --" 06.12.2008  16:38

Co Ravka - přidáš ji? :-) :yes:

MINIak 06.12.2008  16:57

« Re: Recenze

No casem mozna, zatim jsem s ni moc nenajezdil, tak mam zkusenosti jen zpostredkovany od tatika...

foto Hanss-MoDo-Team-

Hanss (MoDo Team) 06.12.2008  17:13

Mini neni špatné auto - určitě ne - ale s nejslabším motorem to podle mě není jedno z nej aut na ma.cz - takže se tímto omlouvám za zhoršené bodování, ale cítím to tak !! :-!

MINIak 08.12.2008  13:33

« Re: hodnocení

Jasny, chapu, kazdy na to ma svuj nazor. Ja treba beru, ze auto neni jen o motoru... Ja sam beru vykon motoru az jako jedno z dalsich meritek - nerikam posledni ale rozhodne se nejdriv soustredim na jiny veci/detaily.

"-- skrytý --" 08.12.2008  13:04

Mini TOP 10!

Konecne zase mini v top ten...naposledy to bylo davno,predavno,v dobach kdyz Svihak byla jen pisnicka,a dadanek byla nadavka,ne prezdivka clena moje.auto ;-) Takze jsem ti upravil hodnoceni abys tu vydrzel,skoda ze mas jen One,JCW by bylo asi zabavnejsi,co?Kazdopadne drzim palce at se nesere,a funguje jak ma,vím o problemech svoje ;-)

MINIak 08.12.2008  13:32

« Re: Mini TOP 10!

Dik za prehodnoceni, ono to je jak na houpacce - jednou jsem v TOP10, jednou pod ni, jednou zase hloubeji v zebricku. Holt kazdy ma jiny vkus...
      No jasne, i "jen" Cooper by byl lepsi... o Sku JCW nemluve :-) Prozatim vyhovuje ale i tenhle a neni vsem dnum konec ;)

"-- skrytý --" 08.12.2008  18:44

RAV4

S tou RAVČtyřkou jste možná měli počkat...: [odkaz] - Nebo jste to věděli? :-) :yes:

A k tý fotce kde je napsáno: ,,Dádanek a Nastycrew v televizi'' - co je to za kravinu? >:D >:D

MINIak 08.12.2008  21:29

« Re: RAV4

Jo vedeli, proto prisli s tou edici '08 nebo jak se jmenovala a cen usrazeli vsemi moznymi zpusoby - ocividne se potrebovali zbavit skladovych aut. No stejne jako v BMW (X3) a Honda taky nabizi vselijaky slevy tak jestl itaky neprijde nastupce CR-V co nevidet.

K ty fotce - mel jsem zrovna pusteny Studio 6 pres net, kdyz zacli rikat o ty "vystave" luxusnich aut a jak byl rozhovor tak v pozadi stala C6 a RRS :-)

"-- skrytý --" 09.12.2008  13:32

« Re: Re: RAV4

Tak to jo, myslel jsem si to. ;-)

>:D Tak to jo, ale to RRS nebylo vytuněný, ne? >:D :-!

MINIak 09.12.2008  14:32

« Re: Re: Re: RAV4

no nebylo, vubec se divim, ze tam takovy obycejny auto vystavovali >:D >:-[]

"-- skrytý --" 09.12.2008  14:33

« Re: Re: Re: Re: RAV4

>:D Já v něm i se sestrou seděl, teď jsem si uvědomil že tam ani nic vytuněnýho nebylo, až na to červený BMW řady 3 od Alpiny. ;-)

"-- skrytý --" 09.12.2008  14:33

« Re: Re: Re: Re: Re: RAV4

... a jednoho hodně tmavě modrýho Mercedesu-Benz. :-! ;-)

Poustnik 09.12.2008  17:49

To jsou sobi???? Nejsou to spíš losi

z pověstných a obávaných losích testů????? :-O >:D

MINIak 09.12.2008  18:58

« Re: To jsou sobi???? Nejsou to spíš losi

Jsou to sobi Luďkové :-) Takze jsou ze sobich testu :yes: A pak ze MINI je jak motokara, celkem 7 jsem jich porazil nez jsem se dalsimu vyhnul :)

Prase 09.12.2008  22:46

« Re: Re: To jsou sobi???? Nejsou to spíš losi

mfg koliks ty pepsi musel koupit kvuli par sobum >:D

MINIak 09.12.2008  23:02

« Re: Re: Re: To jsou sobi???? Nejsou to spíš losi

No ani moc ne, za 4 byl Luděk... a ja je piju docela porad :-) 4 Luďkové jsou ale kamose, ja mel jen tri = 12 pepsin, on 16... a odpoledne uz nebyli. Je fakt, ze pan pred nama si jich odnasel asi 15 >:D

Poustnik 17.12.2008  10:34

Sákryš!!!!! A v jakých volbách, že budeš kandidovat???

Ty jsi grafik? Živíš se tím? Protože s tím muselo být dost práce, ne? Alespoň mě to tak připadá, já tyhle technologie vůbec neovládám. Já se kvůli macz musel naučit zmenšovat fotky, to je moje maximum. Pěkné fakt. Mohl bys to nabídnout nějaké straně, třeba se jim to zalíbí, kdyby teda z té tvé kandidatury nakonec sešlo..... :-) ;-)

foto s-mike-RSKa-

s-mike (RSKa) 17.12.2008  10:40

« Re: Sákryš!!!!! A v jakých volbách, že budeš kandidovat???

taky uz jsem to nekde videl. Na to je jiste nejakej SW, kam zadas jen jednu svou fotku.. není-liž pravda??

MINIak 17.12.2008  10:56

« Re: Re: Sákryš!!!!! A v jakých volbách, že budeš kandidovat???

Poustnik: no grafik jsem, takze ano, zivim se tim, i kdyz toto je, jak rika S-MIKE, pomoci jednoho SW - resp. pomoci jedny webovy stranky ;) (pokud chcete, poslu v SZ, at to "nema kazdej" :-)

Poustnik 17.12.2008  11:08

« Re: Re: Re: Sákryš!!!!! A v jakých volbách, že budeš kandidovat???

Že bych to zkusil??? Kdyby se mi s tím něco povedlo, tak si ještě o sobě budu něco myslet! Tak jo, jestli mi to pošleš na SZ, tak se rozhodně nebudu zlobit. :-)

Poustnik 17.12.2008  11:30

« Re: Re: Re: Sákryš!!!!! A v jakých volbách, že budeš kandidovat???

Hmmmm....po dvou minutách čekání na úpravu mé fotky mi nahlásili, že jsou v pr.... a že tam mají fatální error. Tak někdy příště a dík! :-)

MINIak 17.12.2008  11:32

« Re: Re: Re: Re: Sákryš!!!!! A v jakých volbách, že budeš kandidovat???

Me to udelalo hned :-) zkus tam misto WWW napsat RU ;)

Prase 20.12.2008  09:46

« Re: Re: Re: Sákryš!!!!! A v jakých volbách, že budeš kandidovat???

juchu posli mi to taky dikec ;-)

TurboKluk(smazat hodnoceni) 21.12.2008  18:22

vánoce

Normálně tě podezřívam že jsi mini jednou vyfotil a ted do každé soutěže jen měníš pozadí >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

MINIak 21.12.2008  19:22

« Re: vánoce

to nebylo mysleny do souteze, ale jen tak :-) a kdyz jsem si s ni dal posledne tolik prace tak jsem ji nasle jeste dalsi vyuziti ;) Akorat jsem to nestihl, kdyz jsme byl jeste vcera na 10. miste v top 10... asi jsem se "nekomu znelibil" a propadl se... ale mozna ji teda do souteze dam, i kdyz teda jsem mel jeste jinej napad, tak uvidim, jestli ho zitra zrealizuju.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 21.12.2008  20:30

« Re: Re: vánoce

No ja newim jestli vubec soutež stihnu :-(

MINIak 22.12.2008  15:23

« Re: Re: Re: vánoce

no pocasi dneska stoji pekne naprd :-( tak jeste snad ze by zitra se zadarilo, jinak vanocni foto jina asi nebude...

Prase 22.12.2008  15:19

dneska

jsem te zase videl ve sladkovskyho clovek na tebe mava a minijak nic >:D

MINIak 22.12.2008  15:23

« Re: dneska

no tak to jsem si nevsim vubec :-) ale ono poprchavalo a snazil jsem se nezakopnout o nejakej dav :-) kde ji byl? a to kdyz jsem sel kolem bajera tak sem si rikal ze mam chut na kafe ale nemam s kym zajit >:D

Prase 22.12.2008  15:32

« Re: Re: dneska

ja jsem byl parklej s hyjenou v ty ulici :-) v momente kdy ses vyhejbal tomu nakladaku tak nekde tam ;-) hm ja jsem zase sel kolem sex shopu a rikal jsem si ze nemam nikoho koho o*sukat ve zkusebni kabince vibratoru >:D no priste se snad najdem ;-) :-)

MINIak 22.12.2008  15:35

« Re: Re: Re: dneska

Nojo, skoda no :-) Hyjeny jsem si teda nevsim - je moc nenapadna, nalep na ni treba aspon ten vibrator na strechu ;-)

Vette 22.12.2008  21:18

mas super video

MINIak 22.12.2008  21:58

« Re: Video

Dik, i kdyz s odstupem casu bych neco udelal jinak - lip :-)

MINIak 03.01.2009  09:16

Ahoj v novém roce...

Tak po čtyřdenním bezinternetovém půstu opět on-line. S Miňoušem jsme vyrazili na Silvestra na hory - do Jeseníků. Ve dvou lidech se i lyže a prkno vešlo dovnitř + spousta dalších věcí (viz fotky :-) I když moje prkno bylo uvnitř jen tak tak. Sněhu nebylo zas tak moc, takže jsme všude projeli / vyjeli - a dokonce i bez problémů k chatce na poprvé, kam měl kámoš s S40 problémy (ještě nahraju nějaký fotky se "zaseknutým" volvem :-) JO a pokud byste někdo chtěli jet lyžovat do Jeseníků - do Ramzové a okolí tak bacha! Proti veškerým trendům, kde jinde se jednotlivá střediska spojují a můžete na jednu permici jezdit už pomalu v půlce Krkonoš, tak v v Jeseníkách jsou na jednom kopci třeba 3 provozovatelé a nikdo vás na to neupozorní, takže si koupíte celodenní jízdenku za 500 a zjistíte, že můžete jezdit jen na jednom 600 m dlouhým vleku :-) A to se nám stalo jak přímo v Ramzové, tak i v nedalekém Petříkově...

Prase 03.01.2009  09:30

« Re: Ahoj v novém roce...

chicht taky jsem byl v jesenikach ale jeste kapku dal ve filipovicich :-) ;-) na zimnich gumach se to sjelo hezky mnam hyjena zimni ma >:D

MINIak 03.01.2009  10:51

« Re: Re: Ahoj v novém roce...

No tak to jsme byli kousek od sebe - jen pres kopec - my yli primo v Ostruzny :-) NA zimakach v pohode, jen vcerejsi cesta domu stala celkem za prd - porad trochu chumelilo nebo padal snih s destem, teplota kolem -2 az -4 stupnu a silnicare to zas asi zaskocilo - prvniho jsme potkali az u Chocne...takze celou cestu byla bila silnice... sice nebylo na ni toho snehu moc, ale nic prijemnyho :-( Obzvlast kdyz se setmelo.

Ronnyp (RSKa) 03.01.2009  12:43

cau cau

kde jsi presne byl v tech jesenikach???ja byl minuly rok v ostruzne takze sme bud lysovali tam anebo sme jezdili na ramzovou!!!jak to tam vubec vypadalo se snehem na svazich dobre??? :-!

MINIak 03.01.2009  12:48

« Re: cau cau

Primo v Ostruzne - kousek od tech vleku tam (kamoska tam ma chatu). Ty vleky v Ostruzny jezdily jen 30., pak uz ne. Snehu nebylo moc - jak vsude tvrdi "idealni podminky" tak k tem to ma daleko :-) V Ramzovy bylo tak 20 cm (technickyho), na Novy rok napadlo tak 5 cm - takze to bylo dost zmrzly, nekde docela led. A v Petrikove jedna sjezdovka dost vydrena, ostatni celkem sly, ale taky to bylo technicky = hodne zmrzly.

Ronnyp (RSKa) 03.01.2009  13:10

« Re: cau cau

tak to potem jo!to ja byl na chate pod skalou asi 300m od toho podjezdu.tu sme meli ale pronajatou je to takova velka chata a musim rict ze bylo dobre!snehu bylo dost takze parada

MINIak 03.01.2009  13:20

« Re: Re: cau cau

Jo tak to vim kde, no tohle je jeste asi o 500 m dal. Letos teda s tim snehem to bylo horsi, ale aspon jsme si torchu zajezdili (spis se teda rozjezdili)

Ronnyp (RSKa) 03.01.2009  13:35

« Re: cau cau

jasny no ted sem se dival na mapu a cumel sem teda jak daleko sme chodili na ten vlek nahoru to byl fakt mazec

MINIak 03.01.2009  13:44

« Re: Re: cau cau

Na ten vlek tma mam dobry vzpominky - kdyz jsme tam byli jeste jako maly s rodicema tak pred 15 lety, tak me se tam nejak sklouzly lyze po ledu a vykloubil jsem si tam na ty sjezdovce palec a bracha (bylo mu tak 10) nestih zabrzdit k vleku a preskocil tam od budky vleku auta a silnici a skoncil v tom potucku co tam tece :-) Nic se mu nestalo, jeste z toho mel srandu a tata pak o nej zlomil hulku >:D

Ronnyp (RSKa) 03.01.2009  14:23

« Re: cau cau

tak vidim ze mas plno zazitku z tama!!ja sem tam byl jen jednou jinac ti znami se kteryma sem tam byl tam jezdili uz dele!taky mam par zazitku ale ty si radeji necham pro sebe >:D

MINIak 03.01.2009  13:47

200 příspěvků (1/100 Dadánkových :)

Blíží se mi 200. příspěvek, hurááá >:D >:-[]

Dadánek (AlkoholixXx) 03.01.2009  13:49

« Re: 200 příspěvků (1/100 Dadánkových :)

Cože to dadánkových? >:D

David Silver 03.01.2009  13:53

« Re: Re: 200 příspěvků (1/100 Dadánkových :)

Asi že v každý stovce máš jeden svůj příspěvek >:D

MINIak 03.01.2009  14:14

« Re: Re: 200 příspěvků (1/100 Dadánkových :)

No ze uz mam skoro jednu setinu tvych prispevku :-) Jeste cca stokrat tolik a predbehnu te >:D >:D >:-[]

David Silver 03.01.2009  13:54

« Re: 200 příspěvků (1/100 Dadánkových :)

MINIaku, máš to dobře rozvržené :yes: 100hodnotících, 200příspěvků :yes: ;-)

MINIak 03.01.2009  14:15

No jo vidis :-)

MINIak 03.01.2009  14:15

« Re: Re: Re: 200 příspěvků (1/100 Dadánkových :)

A 200. prispevek je TU! Huraaaaaaa :-)

David Silver 03.01.2009  14:20

« Re: Re: Re: Re: 200 příspěvků (1/100 Dadánkových :)

Gratulation. :-)

MINIak 03.01.2009  16:26

« Re: Re: Re: Re: Re: 200 příspěvků (1/100 Dadánkových :)

Danke :-)

MINIak 05.01.2009  17:16

Anketa: Recenze na karavan - ANO / NE?

Padl navrh, ze bych sem mohl dat recenzi na karavan, kdyz ho ve skoro kazdy recenzi zminuju. Mam neco napsat nebo ne? Vyjadrete se, abych to nedelal zbytecne a admin me pak nezablokoval, ze to neni moje.karavan.cz ;)

jmurjr (H22A7) 05.01.2009  17:26

« Re: Anketa: Recenze na karavan - ANO / NE?

aky karavan? karavan ako prives alebo karavan ako integrovane vozidlo. integrovane vozidlo jednoznacne, prives neviem, mozno ako sucast recenzie transitu ;-)

MINIak 05.01.2009  17:27

« Re: Re: Anketa: Recenze na karavan - ANO / NE?

karavan jako prives. pridat to k nejakymu autu neni spatnej napad :-) Uvidim, no...

jmurjr (H22A7) 05.01.2009  17:31

« Re: Re: Re: Anketa: Recenze na karavan - ANO / NE?

ale tu recenziu na transit by som prijal :yes:

MINIak 05.01.2009  17:37

« Re: Re: Re: Re: Anketa: Recenze na karavan - ANO / NE?

Musim nejrve neco nafotit - mam akorat par fotek ze stehovani z Londyna a tam neni ani interier. Tak az se umoudri pocasi, tak mozna :-)

Hawke 05.01.2009  17:31

Jdi do toho :yes:

foto kaaRS

kaaRS 05.01.2009  17:43

« Re: Anketa: Recenze na karavan - ANO / NE?

Ja jsem taky za!! ANO ;-)

"-- skrytý --" 05.01.2009  17:52

« Re: Re: Anketa: Recenze na karavan - ANO / NE?

Já taky :-) chci ho tu ;-)

"-- skrytý --" 05.01.2009  17:52

Jo, něco napiš a pofoť. ;-) :yes:

MINIak 05.01.2009  17:58

« Re: Anketa: Recenze na karavan - ANO / NE?

A muzu sem dat kdyztak rovnou dva :-) Predchozi Eifelland (mensi s dvoupatrovou posteli) a stavajici Hobby (vetsi se sprchou, 'letistem' stresnim oknem a zebrikem) >:D A mozna bych nekde nasel jeste fotky nejstarsiho, kterej tata jeste za komancu stavel od zakladu podle kapitalistickych vzoru [odkaz] >:D Sakra, to fakt rovnou muzu zalozit muj.karavan.cz, kdyz o tom tak uvazuju. S KaaFrovou lodi bysme uz byli 4 :D

"-- skrytý --" 05.01.2009  18:01

« Re: Re: Anketa: Recenze na karavan - ANO / NE?

Jasně, přidej i tříkolku a sekačku na trávu. >:D ;-)

MINIak 05.01.2009  18:08

« Re: Re: Re: Anketa: Recenze na karavan - ANO / NE?

Sekacku staci zaktivovat jednim kliknutim :-) Trikolku jsem nikdy nemel :-( Jen odrazeci zlutou motorku a slapaci auticko, ale ty uz jsou asi v kardanovym nebi :-( [odkaz]

TurboKluk(smazat hodnoceni) 05.01.2009  19:27

« Re: Re: Re: Re: Anketa: Recenze na karavan - ANO / NE?

No asi bych to zas tak neprznil,. ne že by autíčko bylo škarede ale myslim že ten karaven by asi byl nejvhodnější :yes:

Dadánek (AlkoholixXx) 05.01.2009  19:34

« Re: Anketa: Recenze na karavan - ANO / NE?

Recenze na vznášedlo by nebyla?? :-)

MINIak 05.01.2009  20:13

« Re: Re: Anketa: Recenze na karavan - ANO / NE?

Vznasedlo nemam, to bych musel fejkovat :-)

foto Kubyyyk

Kubyyyk 06.01.2009  13:19

Što e to?

Že by nějaká anténka? >:D

Mishak (RSKa) 06.01.2009  13:22

« Re: Što e to?

Taky jsem přemýšlel nad nějakou zalomenou anténkou ale nebyl jsem si jistej >:D

Prase 06.01.2009  14:24

« Re: Što e to?

ja tipuju ze je to vykal ty poeticky kocky rudy :-) ;-)

David Silver 06.01.2009  14:29

« Re: Što e to?

Ostřikovač trávy (koncový rozstřikovač-tryska)??

Chobot 06.01.2009  15:13

« Re: Što e to?

jo, podle mě je to ´závit´ co zůstane když odšroubuješ anténu .

MINIak 06.01.2009  15:16

« Re: Re: Što e to?

Skoro >:D Řešení je ve fotkách...

Chobot 06.01.2009  15:21

« Re: Re: Što e to?

To víš, to je podvod, když máš na jedné fotce anténu černou a na druhé stříbročernou, to je zavádějící pak >:D

MINIak 06.01.2009  15:47

« Re: Re: Re: Što e to?

Cernou ji mam od t ydoby co ma mbilou sterechu, aby t obylo vic kontrastni >:D

Prase 06.01.2009  16:46

« Re: Re: Re: Re: Što e to?

mfg tak to si jeste prebarvi kola na ruzovo :-) >:D :yes:

MINIak 06.01.2009  15:16

Mishak (RSKa) 06.01.2009  15:42

« Re: Re: Što e to?

takže se dá říct že sem na pul škody uhodl říkal sem zalomená anténa >:D

MINIak 07.01.2009  09:53

Závislost?

Tak se dneska vzbudim a rikam si, to je super, ze uz se ty zmeny hodnoceni projevily a ze na hlavni strance uz jsou TOP auta z ruznych kategorii... a pak si rikam ze to je divny, ze mam vypnutej PC a lezim v posteli ono se mi to jen zdalo... nejsem uz zavislej na MACZ? :-) Asi ne, dyt sem koukam jen kazdou treti minutu...

Mishak (RSKa) 07.01.2009  09:57

« Re: Závislost?

Taky se mě to zdá :-) asi sem taky závislej a něco podobnýho se mi zdálo před 2dnama a říkal sem si jestli to sem napsat nebo jestli stím přijde někdo jinej a koukám že přišel :-) nejsi v tom sám ;-)

foto Ricardo

Ricardo 07.01.2009  17:29

NEJLEPŠÍ RECENZE - uděleno

MINIak 07.01.2009  17:50

Dik :-)

Prase 07.01.2009  17:53

« Re: NEJLEPŠÍ RECENZE - uděleno

kdyz ses u toho udelovani nemuzes se cihnout na moje video a pridat ho mezi zajimava? urcite zajimavy je ;-) >:D dikec

foto Kubyyyk

Kubyyyk 07.01.2009  18:04

Kongratulejšn >:D

MINIak 07.01.2009  18:23

« Re: Re: NEJLEPŠÍ RECENZE - uděleno

Díky všem gratulantům. A už brzy (dnes vecer/zitra rano) se těšte na další přírustek! ;) Jeste pockam, az mi system umozni nahrat tam jeste vic fotek...

Chobot 14.01.2009  18:08

Tady máš

za foto s chobotnicí prsatýho miniho. [odkaz]

MINIak 14.01.2009  21:51

« Re: Tady máš

:yes: :yes: Dik :-) uz jsem ho clovece nekde videl (na fotce jako :-)

MINIak 16.01.2009  18:04

29. 12. 2054

Pozor, po tomto datu už asi nepůjdou přidávat novinky :-) Aspoň to se mi objevilo v nových novinkách u zprávy, který jsem asi odmazal předtím nějakou část a teď se to projevilo - správný datum by měl být 29. 9. 2008 - tak to jdu zkusit opravit :-)

jmurjr (H22A7) 18.01.2009  22:58

zimne sporty

hmm, vidim, ze to riesime podobne: [odkaz]
    ;-) :yes:

Dadánek (AlkoholixXx) 26.01.2009  10:47

Co ten kanec tam??

Tohos ulovil sám? :-)

MINIak 26.01.2009  12:58

« Re: Co ten kanec tam??

:-) ne e, toho jsme dostali. Ale kdyz jsem tam pridaval fotky rozmontovanyho auta a hned potom jsem mel vyfocenyho kance tak to trochu vypadalo, jako ze jsem ho sundal sam... ale to by to auto asi vypadalo mnohem hur ;)

"-- skrytý --" 26.01.2009  16:21

Mini Mini

Pokud dobře počítám, máš u auta zhruba 245 fotek...to mi přijde jako příliš velký počet na to, aby byly přehledně seřazeny, dalo se v nich najít něco smysluplného, co člověk opravdu hledá. Navíc spousta balastu tam je opravdu navíc. Trochu si tu galerii pročisti, některé kraviny tu lidi prostě nezajímají... ;-)
    Jinak Mini je pěkné, ta barva se mi líbí, taková svěží. Škoda jen, že to je pouze One a ne alespoň Cooper.
    Recenze v pohodě, pěkná! :yes:

foto Matt26

Matt26 01.02.2009  15:26

Hodnotenie

Radím ti, vys..er sa na to, ja som to už vzdal >:D A to si ťa zobral na kobereček len Paul, ešte ti chýba 6b od moona >:-[] . Kým ich admin nepremaže, tak sa to nezlepší. A ďalší novopečený so 130ičkom tu tiež rozdáva 8čky. Fotky rozhodne nemaž, tých nikdy nie je dosť. Vytešuj sa z auta a jazdy s ním. Body nie sú všetko ! :yes:
    P.S.: Ale uznávam že to naštve, tiež som bol smutný zmojho hodnotenia :-|

MINIak 02.02.2009  11:40

« Re: Hodnotenie

Jasny, ja uz hodnoceni taky neresim :-) Je ale fakt, ze to dokaze otravit, takze uz sem chodim jen sporadicky a parkrat sme si uz pohraval s myslenkou auta stahnout a konec...

MINIak 07.03.2009  19:14

WRONG.... I was born with the wrong sign

:-O [odkaz]

I was born with the wrong sign
    In the wrong house
    With the wrong ascendancy
    I took the wrong road
    ...

Johnny_P 10.03.2009  18:29

Rentgen motoru

ahoj,
    prozraď mi prosím jak jsi vyrobil tu fotku s názvem "Rentgen motoru" ;-)
    Taky bych si ji chtěl udělat u své xantie :-)

MINIak 11.03.2009  08:35

« Re: Rentgen motoru

Ahoj, uplne jednodusse - vyfotis dve fotky - jednu se zavrenou kapotou, druhou s otevrenou. Nejlip ze stativu nebo tak, abys nehmul mezi temi fotkami s fotakem. Pak je otevres ve photoshopu ci necem podobnem, das ty fotky na sebe a na horni vrstve gumou umazes tu oblast ktera ma byt pruhledna a zacne ti ta prosvitat spodni vrstva (motor). Nebo nastavis masku vrsty a v ty masce vrstvy cernym stetcem "vymalujes" oblast, ktera ma byt pruhledna...

Johnny_P 11.03.2009  11:08

« Re: Re: Rentgen motoru

dík :-)
        Zusím to a snad to vyjde

MINIak 11.03.2009  13:24

« Re: Re: Re: Rentgen motoru

kdyby se nedarilo, posli me ty dve fotky a udelam ti to :-)

Johnny_P 11.03.2009  18:27

« Re: Re: Re: Re: Rentgen motoru

zkusím se s tím poprat, a kdyby to nešlo, dám vědět. Díky moc za nabídku ;-) :yes:

MINIak 15.03.2009  16:08

Nabytečná Fiesta 1.3 FAIR...

Tak nám "doma" začala přebývat jedna dvoudvéřová černá Fiesta 1.3 FAIR z roku 1997 - nemáte někdo zájem (najeto necelých 160tkm)? Víc info (včetně fotek) zde... [odkaz] Dejte vědět, kdybyste někdo chtěl!

Prase 15.03.2009  19:09

« Re: Nabytečná Fiesta 1.3 FAIR...

nemel bys tam spis nejakou nadbytecnou nadrzenou cicinku? >:D

MINIak 15.03.2009  20:37

« Re: Re: Nabytečná Fiesta 1.3 FAIR...

To nemuzu slouzit :-) A Fiesta uz je taky pryc - slo to rychlejc nez jsem cekal :-)

MINIak 20.03.2009  17:21

« Re: Re: Re: Nabytečná Fiesta 1.3 FAIR...

Tak Fiesta pořád pryč není - člověk, který řekl, že si ji vezme, dal vědět, že až tak za tři neděle - takže pokud bude někdo "rychlejší"...

MINIak 04.04.2009  16:46

Jaký letní pneu? Poradíte?

Ktery pneu byste zvolili?
    (195/55/R16 87H)
    Fulda Carat Progresso
    Bridgestone Turanza ER300
    Continental PremiumContact 2
    ...jiný?...

jmurjr (H22A7) 05.04.2009  11:13

« Re: Jaký letní pneu? Poradíte?

michelin pilot primacy?
      co viem, tak premiumcontact sa dost rychlo minaju.
      z tych troch asi bridgestone...

foto Filip-

Filip . 09.04.2009  16:30

« Re: Re: Jaký letní pneu? Poradíte?

Kupujes mEgana ? :-)

MINIak 09.04.2009  17:00

« Re: Re: Re: Jaký letní pneu? Poradíte?

Ja primo ne, ja jsem spokojenej s MINIm, ale v "rodine" se objevi (ctyrdverak) ale musim rict, ze se mi libi :-) MINI je ale MINI ;-)

foto Martin911Turbo

Martin911Turbo 12.04.2009  22:47

« Foto

Tak ta nová fotka mini je famozní - velká gratulace :yes:

MINIak 12.04.2009  23:05

« Re: Foto

Dik :-) taky jsem ji fotil asi 30 minut, odhanel zbloudily cyklisty (stal jsem uprostred cyklostezky ale necekal, ze za tmy jeste nekdo bude jezdit :) a ted v PC spojoval 10 zdorjovych fotek - lital jsem kolem auta s bleskem a blejskal a blejskal :-) Jeste pridam nejaky, ale tahle je asi nej (dle myho nazoru :-)

foto Matt26

Matt26 13.04.2009  00:04

« Re: Re: Foto

pekné, pekné...niečo na spôsob Jozefa, s tými rozsvietenými svetlami v interiéri. Fotené pravdepodobne expozíciou, že? A musíš ma naučiť ako spájaš zdrojové foto ;-)

MINIak 13.04.2009  00:16

« Re: Re: Re: Foto

:-) Foceno na 30 sec a clony ruzne - nizky pro ostry auto, vysoky pro ostry pozadi a pa kplno fotek kdy jsem behal s tim bleskem kolem :-)

Spojovani je docela lehkly - ve photoshopu - jen to chce trpelivost pri "maskovani" vrstev

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 17.04.2009  09:15

Krásný foto

Ty noční fotky jsou opravdu moc pěkný :yes:

jmurjr (H22A7) 18.04.2009  19:01

smart

neviem, ale sportka sa mi zda ako lepsia alternativa. smart som mal pozicany ako nahradne auto. v novinkach pri mercedese mam mikrorecenziu toho, co som mal ja. dufam, ze vas kusok bude vydarenejsi...

MINIak 20.04.2009  14:12

« Re: smart

No jelikoz jsme chteli fakt neco hodne malyho a za hodne malo penez, neslo tuhle nabidku odmitnout. Navic Smart se nam vzdycky libil (asi jako MINI), takze opravdu nebylo co resit. Navic predchozi majitel (v lednu zemrel) se o auto staral jako o vlastni dite - v aute je skoro vsechno vymeneny (loni v unory vymenil motor vcetne turba), akorat sithl najezdit necelych 5000 km. Jeho manzelka nam k nemu dala plnej kufr ruznych veci vcetne kostatka a lopaticky, vysavace, modrych ventilku atd. A navic jeste drzak na kola a lyze. Jak rikam, za ty penize nebylo co resit. Rekneme ze za tu cenu jsme mohli mit klasicky 'tuctovy' Kacko s minimalne 100 000 km ;-)

MINIak 25.04.2009  22:21

Sraz 25. 4. 2009

Pomalu se prohrabávám fotkama - pokud se najde někdo, komu nevadí, že by měl nezabarvenou SPZ, dejte mi vědět, docela by to ulehčilo práci, těch fotek mám celkem hodně :))

foto Ondrej-Samal

Ondřej Šámal 25.04.2009  23:34

« Re: Sraz 25. 4. 2009

Ahoj, Lukáši, poslal bys mi, prosím, ty fotky, jaks mi fotil auto při západu Slunce? Díky moc ;-)
      xganga@centrum.cz

"-- skrytý --" 25.04.2009  23:42

« Re: Sraz 25. 4. 2009

Tak třeba švihákovi nemusíš ;-)

zip2016 25.04.2009  23:50

« Re: Re: Sraz 25. 4. 2009

Mě taky ne. :-)

MINIak 26.04.2009  01:09

« Re: Re: Re: Sraz 25. 4. 2009

Tak nějak jsem je zamazal všechny (snad.... skoro...) Všechny fotky (přes 200) tady [odkaz]

"-- skrytý --" 26.04.2009  16:46

Moc díky.

Lukáši moc dík za fotogalerii ze srazu. Pěkné zprostředkování pro nás co tam nebyli. I když jsem se chystal jet, tak nakonec mi to nevyšlo. Škoda příště už chybět určitě nebudu. :yes:

foto Ondrej-Samal

Ondřej Šámal 26.04.2009  22:20

« Re: Moc díky.

Já se taky přidávám, když to tak vidim, tak jsi se s tím mořil až do brzkého rána >:D Navíc fotky parádní, kvantita i kvalita na vysoké úrovni :yes: A taky děkuju za ty fotky, cos mi poslal, moc moc hezký :-)

MINIak 26.04.2009  22:38

« Re: Moc díky.

Dik za chvalu :-) No hral jsem si s tim do pul druhy. Ale kdyz me to bavi, tak to je v pohode :-) Uz se tesim na dalsi sraz, skoda toho zavrenyho letiste v Patku no.

"-- skrytý --" 27.04.2009  17:28

« Re: Re: Moc díky.

Tak s tím Pátkem souhlasím. Je to výborný místo na podobný akce. A je to zavřený už napořád nebo jak?

MINIak 01.05.2009  17:27

Opustil nás...

Dnes nás ve věku nedožitého jednoho měsíce opustil beránek, který mi pomohl vyhrát první místo v dubnové fotosoutěži. Ztráta je težší z toho důvodu, že nás opustil samovolně a tak ani nezůstane v nás :'-(

"-- skrytý --" 01.05.2009  18:19

« Re: Opustil nás...

R.I.P - ale pořád lepší, než kdyby jste ho vy masožrouti snědli, to že vám zemřel dřív, než jste ho stihli sníst vám přeju :-!

MINIak 01.05.2009  18:41

« Re: Re: Opustil nás...

Na zrani masa neni nic spatnyho ne? Prave naopak! Kdo maso neji je nelida a kdo zakazuje jist maso detem je dokonce tyra! :-)

"-- skrytý --" 01.05.2009  18:55

« Re: Re: Re: Opustil nás...

Mě by ho bylo líto... :-(

MINIak 01.05.2009  18:57

« Re: Re: Re: Re: Opustil nás...

No tak lito ho je, ale kdyz vyroste tak uz tak hezkej neni. A navic ja u toho pak nejsem a v mrazaku uz neni poznat (jsem cynik co? >:D

"-- skrytý --" 01.05.2009  19:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Opustil nás...

Tak by jste ho snědli, až potom co by přestal bejt roztomilej! >:D

MINIak 01.05.2009  19:19

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opustil nás...

No jasne, jako kazdej rok ;-)

"-- skrytý --" 01.05.2009  20:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opustil nás...

Takže by jste ho nejedli takhle malýho?

MINIak 01.05.2009  20:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opustil nás...

Ne ne, takhle maly se neji nic :-) Vzdyt by z toho nic nebylo. To by sotva Svihak obliz a bylo to pryc (jak navrhoval :))

Dylan McKay 03.05.2009  22:33

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opustil nás...

Cože? Beránek umřel? Hmmm, co já budu dělat? No, asi vepřový... ;-\

PeT-a (RSKa) 03.05.2009  22:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opustil nás...

>:D >:D >:D

To mi připomíná jak se jednou na střední v tělocviku docela vážně zranil kámoš / spolužák, s podezřením na zlomeninu ho odvezli do nemocnice a učitel prohlásil: "velice nepříjemná situace, je nás lichý počet na volejball" >:D

MINIak 04.05.2009  08:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opustil nás...

:yes: :yes: pekny. teda jak se to vezme no

Dylan McKay 03.05.2009  22:38

« Re: Opustil nás...

Aha, už vidím co se mu stalo. To se mu to berany berany duc nevyplatilo: [odkaz] :-|

MINIak 04.05.2009  08:29

« Re: Re: Opustil nás...

No vidis a my si lamali hlavu, cim to mohlo bejt, tohle nas teda nenapadlo!! >:D

Dylan McKay 04.05.2009  11:33

« Re: Re: Re: Opustil nás...

Jestlipak víte, co beránkovy prolítlo hlavou po nárazu do Mini?... Zadeček... :-|

MINIak 04.05.2009  11:40

« Re: Re: Re: Re: Opustil nás...

:-) a tady je vyýsledek po narazu... ;) chtel jsem to zamaskovat jako ze jsem opravoval teplotni cidlo, ale svihak to odhalil, sakra >:D [odkaz]

Dylan McKay 04.05.2009  12:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Opustil nás...

...a tohle bylo pod nárazníkem: [odkaz] :'-(

MINIak 04.05.2009  19:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opustil nás...

a to jsem si myslel ze jsem ja cynik >:D

MINIak 01.05.2009  20:28

MINIak 01.05.2009  20:29

a mam tri sta! :-) uff :yes:

foto Ricardo

Ricardo 03.05.2009  22:24

Z vrtulníku

Takovou fotku tady snad ještě nikdo nemá :yes:

MINIak 04.05.2009  08:31

« Re: Z vrtulníku

:-) taky co mi to dalo nez sem to vyfotil - dobre, z vrtulniku to neni, ale balancoval jsem na kraji strechy a ruku s fotakem natazenou co to slo do prostoru. Jeste ze nemam zavrate :-)

Poustnik 04.05.2009  09:42

« Re: Re: Z vrtulníku

Co to musíš hned vyslepičit! Když z vrtulníku, tak z vrtulníku, ne????? >:D

MINIak 04.05.2009  11:37

« Re: Re: Re: Z vrtulníku

No dobre, chtel jsem to zlehcit, abyste hned vsichni nevedeli ze mam vlastni vrtulnik no >:D

jmurjr (H22A7) 04.05.2009  11:26

« Re: Z vrtulníku

nie je to presne ono, ale priblizuje sa: [odkaz]

MINIak 12.05.2009  15:19

Foto blesk - změna tématu fotosoutěže??? :-)

Při poslední návštěvě hlavního města se blížila bouřka a já stál s foťákem u letiště a lovil přistávající letadla... coz toho vzniklo je v galerii :-) Škoda, že není aktuální téma fotosoutěže místo Auto a západ/východ slunce "Letadlo a blesk" >:D

MINIak 08.06.2009  17:35

Kradený SMART

Tak jsme dneska při přihlašování SMARTa zjistili, že je kradený. Schengenský systém ho nahládil jako odcizenýho v Itálii. Zajímavý, že před náma už ho měli 2 lidi (předtím ten SIS ale ještě nebyl). Takže ho policie zatím zajistila a italská strana má teď 10 dní na reakci. Tak uvidíme co dál.

David Silver 08.06.2009  18:08

« Re: Kradený SMART

Tak to musí bejt doma radost co? :-|

MINIak 08.06.2009  18:44

« Re: Re: Kradený SMART

Nojo no, ale ještě není vše ztraceno. A doufám, že v tomhle případě prostě odstoupíme od kupní smlouvy a peníze dostanem zpět.

David Silver 08.06.2009  18:50

« Re: Re: Re: Kradený SMART

přeju vám at' to vyjde. Tohle je prostě smůla trefit zrovna na takovýto případ vozu.

MINIak 19.06.2009  11:04

Smart vyřešen.

Takže vyšlo najevo, že smart byl sice v italii ukraden, ale v roce 2006 nalezen v Milane. A pak hned prodan (uz oficialne) do CR protoze puvodni majitel uz o nej nejevil zajem. A Italove bordelari se proste neobtezovali zadat do systemu, ze je to vyreseno.

David Silver 23.06.2009  14:53

Velryba

Takovýhle prototypy se mi nikdy vůbec nelíbily :no: 8-s

Prase 23.06.2009  16:42

cau

co budes kupovat po mini? ze by bmw abys byl bmwijak >:D

MINIak 23.06.2009  18:40

« Re: cau

no od modrobily vrtule se asi na chvili vzdalim - neco mam vyhlidnuty, takze bych rychle potreboval miniho prodat :-) A miniak asi zustanu, protoze se stopro do budoucna do teto staje vratim

OS 23.06.2009  19:07

« Re: Re: cau

moje rec miniaku :yes: je to ja droga co

Poustnik 13.07.2009  22:00

Když nemůžeš mít zahrádku, abys mohl vozit surf,

vyndej si zadní okno! >:-[] Podívej, jak se to dělá!!!! [odkaz] ;-)

MINIak 14.07.2009  09:59

« Re: Když nemůžeš mít zahrádku, abys mohl vozit surf,

:)) Dobry, akorat me by koukalo jeste kus za auto, preci jen mi chybi ten kufr vzadu :-)

Chobot 14.07.2009  10:04

« Re: Když nemůžeš mít zahrádku, abys mohl vozit surf,

Akorát je trochu blbé, když se dostaneš do krize, že si nechtěně vyndáš i přední okno >:-[]

MINIak 14.07.2009  13:55

« Re: Re: Když nemůžeš mít zahrádku, abys mohl vozit surf,

A pri narazu do kolony stojicich vozidel vyndam ta skla i dalsim autum prede mnou, v nekterych pripadech i s hlavama spolujezdcu >:D

Chobot 15.07.2009  11:36

« Re: Když nemůžeš mít zahrádku, abys mohl vozit surf,

Jo to jsem chtěl napsat ještě původně, ale nakonec jsem to nechal" Když ta krize bude s chodcem, tak z něj uděláš 2 malý chodce >:D
          Jo, jo. Ten černej humor...

David Silver 14.07.2009  10:07

Jde jak velikánksá gorila >:D

MINIak 14.07.2009  13:54

« Re: Re: Když nemůžeš mít zahrádku, abys mohl vozit surf,

Kysky: to slovo "jak" je tam zbytecny mi prijde :))

David Silver 15.07.2009  12:30

« Re: Re: Re: Když nemůžeš mít zahrádku, abys mohl vozit surf,

>:D >:D to asi joono :yes: >:D

Poustnik 15.07.2009  12:38

« Re: Re: Re: Když nemůžeš mít zahrádku, abys mohl vozit surf,

Tak mu nějak omylem naostly svaly, co by za to jinej dal, tak se mu nesmějte! Náhodou chlapík byl v pohodě, akorát se zrovna trochu nahrbil, jak si strkal klíče do kapsy. Jsem myslel, že padnu, když jsem viděl jak přichází od moře a strká si surf zadním oknem do auta. Radši jsem se ho zeptal, jestli si to můžu vyfotit. Mohl by to poslat do Rady ptáka loskutáka. ;-)

David Silver 15.07.2009  12:49

« Re: Re: Re: Re: Když nemůžeš mít zahrádku, abys mohl vozit surf,

Možná to dělá jenom to, že je ohnutej do kapsy... Jj do RPL by jsi to poslat mohl. bych se poprvé díval :yes: >:D Nebo do zpráv Novy - by to ukázali v dopravním studiu ve zprávách ;-)

Poustnik 15.07.2009  12:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Když nemůžeš mít zahrádku, abys mohl vozit surf,

V Čechách jsme úzkoprsí, to víš na Hawai maj havaj! >:D

David Silver 15.07.2009  12:55

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Když nemůžeš mít zahrádku, abys mohl vozit surf,

>:D >:D helet', a to byl na nudapláži?

Poustnik 15.07.2009  13:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Když nemůžeš mít zahrádku, abys mohl vozit surf,

Nuda pláž? Kde žiješ? V americe jsou puritáni, tam odvedou holku nahoře bez na policejí stanici! 8-s :-)

David Silver 15.07.2009  13:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Když nemůžeš mít zahrádku, abys mohl vozit surf,

No že on je nahoře bez >:D A co když tak holka je i dole bez? >:D

MINIak 14.07.2009  13:56

333 stříbrných stříkaček

nebo spíš 333 příspěvků :-)

MINIak 19.07.2009  16:58

Poustníku, díky tobě jsem dokázal surf...

...naložit a odvézt. Sice do auta pak asi trochu poteče a bude se blbě prodávat, nicméně problém s převozem surfu jsem vyřešil >:D [odkaz]

MINIak 09.09.2009  22:34

Zítra AutoESA

Zítra se jedu podívat do AutoESA...

MINIak 02.10.2009  13:26

Nedělní rychlominiSRAZ?

Zúčastnil by se někdo? Krom Mikose a mě? Na Kunětický hoře (u Pardubic:)...

Prase 02.10.2009  15:22

« Re: Nedělní rychlominiSRAZ?

od kolika? :-)

MINIak 02.10.2009  15:25

« Re: Re: Nedělní rychlominiSRAZ?

+- 14?

Prase 02.10.2009  15:46

« Re: Re: Re: Nedělní rychlominiSRAZ?

jo to by slo ale jel bych jen za slunneho pocasi :-) kdyby prselo tak bych se musel s nekym svezt :-)

"-- skrytý --" 02.10.2009  16:17

« Re: Nedělní rychlominiSRAZ?

No jestli budem jenom 3 a 2 auta to bude uplně MiNisraz. >:D

Prase 02.10.2009  17:20

« Re: Re: Nedělní rychlominiSRAZ?

super staci :-)

"-- skrytý --" 02.10.2009  18:04

« !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nedělní rychlominiSRAZ ve 14:00 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Přátelé tak kdo další by se přidal??? Vím, že z okolí Hradec Pardubicka tu je víc lidí... Místo Kunětická Hora [odkaz]

Prase 02.10.2009  19:21

« Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nedělní rychlominiSRAZ ve 14:00 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mozna prijedu i vozem :-) drackem >:D :yes:

MINIak 08.10.2009  19:36

Fotky ze srazu ke stažení

V plný kvalitě... [odkaz]

"-- skrytý --" 08.10.2009  20:20

« Re: Fotky ze srazu ke stažení

Výborně díky vrchni grupensexfirere >:D >:D >:D

MINIak 21.10.2009  09:12

Koukam, nic se nezmenilo....

nekteri jedinci opravdu hodnoti zjimave. Jen mi naskoci 9,95 tak ten, ktery puvodne zapricinili snizeni na 9,94 poopravi sve hodnoceni tak, ze opet dosahne snizeni na 9,94 :-) Jaka to zvlastnost. Co si jen o takovychto lidech myslet...

FRPE 08.03.2010  23:28

« Re: Koukam, nic se nezmenilo....

Ahoj, nerad na tohle téma reaguji ale napiš Adminovi SZ kdo a na kolik tě shodil a snad zasáhne ... ;-)

Jinak teda je dost divný, že když překopeš a upravíš recenzi k lepšímu, že tě někdo zase sundá ... :no: 8-s

MINIak 09.03.2010  08:17

« Re: Re: Koukam, nic se nezmenilo....

Ahoj, vicemene me uz hodnoceni nechava chladnym, takze sem uz kouknu obcas, ale tohle me prekvapilo. Ted jen ze pripravuju clanek o MINI do jednoho casaku tak jsem to poupravil pro "normlanejsi" pouziti tak jsem to aktualizoval i tady. A adminovi jsem psal ale zatim bez odezvy :-)

FRPE 09.03.2010  16:48

« Re: Re: Re: Koukam, nic se nezmenilo....

Ahoj, nyní z jiného soudku - koukal jsem včera ze zvědavosti po autech a zaujalo mě Mini 120KW ( nebo 122KW ) nevím teď přesně, má ho auto Esa a vypadá naprosto božsky ... :-! :yes: Máš nějaké zkušenosti s tímto a touto motorizací?

MINIak 09.03.2010  21:12

« 120 kW

Jo to je ta Skova verze tzn. nejsilnější mini - z kterýho roku ho tam mají? Já měl půjčenýho clubmana (2008) s tímhle motorem a super. V klasickym mini to musi byt jeste zivejsi protoze clubman preci jen pribral trochu na vaze. dlouhodoby zkusenosti ale nevim, jen me v clubmanoj prekvapilo ze ten motor je takovej divnej - je tma otoceny sani turba takze to je pospojovany hadicema tam a zase zpet :-) [odkaz]