Fiat Punto (1996)

6.2.2007

Fiat Punto první řady,červená barva origo,vykon jen 55PS ale do města,na denní ježdění a srazy to stačí(nezávodím),moje spotřeba 8L/100km,1x airbag a…

Fiat Punto (Katy)

neregistrovaný: "Pavel" [85.207.124.XXX] 08.02.2007  12:20

Chudák auto

Tohle si snad ani nezasloužilo. Takový přeplácaný vánoční stromeček... A pak že holky mají vkus.

"-- skrytý --" 08.02.2007  23:22

« Re: Chudák auto

Myslím že Katy má dost ocenění z tuning Cupu a to o něčem svědčí ne? Je to věc názoru :-!

neregistrovaný: "Pavel" [81.91.216.XXX] 09.02.2007  00:34

« Re: Re: Chudák auto

Ehm - omlouvám se, myslel jsem, že tohle bude místo, kde si budou lidi sdělovat svoje zkušenosti s auty - jak si vybrat ojetinu a atak. Naplácání co největšího množství balastu na auto tak aby se z něj vytvořil pokud možno nepoužitelný předmět je mimo moji rovinu chápání... :no:

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 09.02.2007  10:09

« Re: Re: Re: Chudák auto

ani bych nerekla ze chudak auto... a hlavne slouzi furt jak ma ! a asi nechapes pac o tom nic nevis... a navic-jsi prvni komu se to nelibi >:D kdyz se budem bavit o ojetinach,tak jsem spokojena,auto bez investic skoro.

Giorgio 12.02.2007  15:01

« Re: Re: Re: Re: Chudák auto

Tak mi se to taky nelíbí, a protože mám skoro stejné auto (55 s '97 5D ve 132/A - červené metle), tak vím, že tohle bych mu opravdu neprovedl. Pozitivně hodnotím akorát čirou optiku vpředu, ale už ne tu změnu tvaru kapoty, která jde přes světlomety. BTW, punto I má povolené max. 14'' ráfky, já teda tuningu nerozumím, ale narvat tam o dva palce větší asi znamená, že vůz nebude splňovat předpisy a za to dneska můžou policajti brát doklady, ne?

Katy 13.02.2007  12:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Chudák auto

mno, muzou... ale auto bude asi uz jen na srazy a taky to bude o stesti. zatim jsem je moc nepotkavala. ono taky zalezi jake das kola-jestli takove co bijou do oci a jsou veeeelike ze na auto fakt nepatri, anebo takove ktere se tvari naopak :) samo pokud ti couhaj ven z kastle tak se dava flastr na jakemkoliv aute.

Giorgio 13.02.2007  13:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chudák auto

No mi se hodně líbily originál liťáky ze stila, ale nebral jsem je právě kvůli toho, že byly 15'' a na diskuse se švestkama nejsem stavěný ani zvědavý. :)

Katy 13.02.2007  14:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chudák auto

ver, ze 15" nebijou do oci, na to auto spise pasuji. na 13" mi to pripada jak nakladak na pidikoleckach :))))) jedno punto ma i 17"...ale k tomu upraveny patricne veci: [odkaz]%20tuning%20m…

Katy 13.02.2007  14:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chudák auto

odkaz znovu: [odkaz]

Giorgio 13.02.2007  14:55

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chudák auto

No ty 13'' s originálními poklicemi jsou opravdu maličké, já jsem to dočasně opticky vyřešil hvězdicovými poklicemi z pandy, které to trochu "roztáhly". No a nakonec jsem u toho zůstal, mám to tak už dva roky a dočasné se stalo trvalé. :)

Katy 14.02.2007  10:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chudák auto

mno to je hezke, ale vis co . nejde o vzhed-o ten az v prvni rade:)))) ale taky o jizdu. ja se na tech 13" proste bojim v zatackach,velke auto ze se preklopi ;-\ :-)

Giorgio 14.02.2007  13:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chudák auto

Já věřím, že na 14'' by to sedělo líp, tím, že jsem jezdil stejné úseky i s puntem II, které na nich posazené bylo, vím, že kola dělají hodně, byť to není jen o nich. Ovšem věř mi, že 13'' na puntu a ostré zatáčky, to není nic ve srovnání s tím jezdit je tímhle - [odkaz] - kdysi jsem jednoho měl (Renault 15 GTL), ten je taky na 13'', mechanika shodná s renaulty a Dacii 1300, a to je holka teprve adrenalin!!! >:D

Katy 15.02.2007  14:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chudák auto

jezis, to nemuzes srovnavat s Puntem...takvou karu. ta sedi urco jinak samo o sobe, u zeme ;) ale verim.

"anonym" [84.42.244.XXX] 16.02.2007  08:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chudák auto

Na zemi sedíš, ale bezpečněji si fakt nepřipadáš. Do zatáček jsem jezdil o polovinu pomaleji než s puntem, protože to bylo na ta kolečka moc velké a těžké auto. Ale vypadalo krásně, každý se za tím otočil. Komicky působilo, když jsem s tím před domem parkoval vedle toho punta, které najednou byla fakt malinkaté. :)

Giorgio 16.02.2007  12:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chudák auto

To jsem byl předtím já. :-)

foto Jirka

Jirka 09.02.2007  20:17

docela koukám

Hned na úvod - rozhodně nejsem obdivovatelem tuningu, ale co mě skutečně překvapilo, že se tímto způsobem baví takové procento ženských (holek). To opravdu koukám - myšleno pozitivně. Má dosavadní zkušenost byla spíš taková, že holky posuzují auta jen podle barvy. Takže opravuji svůj úsudek - některé se opravdu i zajímají o auta - ale zase ujíždí do tuningu ;-) (v dobrém).

Katy 13.02.2007  12:32

« Re: docela koukám

jj, je to tak - par takovych uchylacek jako ja se najde.. :) a je to radost. ja se v tom uplne vyzivam a citim.

neregistrovaný: "Jarda" [81.0.253.XXX] 09.02.2007  21:40

nelíbí

Nelíbí, nechápu smyslpodobných pseudoúprav. I když, pokud to svítí jak má, tak je to snad věc majitele. Tedy pokud jsou ty naplácaniny homologovaný.

Katy 13.02.2007  12:34

« Re: nelíbí

jak co ;) vetsina ano,ale pro EU a CR je v EU tak at mi kazdej vleze na hrb. >:D btw: na srazech jde o neco jineho ;)

neregistrovaný: "ALF1122" [217.194.34.XXX] 12.02.2007  20:12

SUPER

Puntíka máme jako 2 auto , ale takhle ho vyparádit , to je super , opravdu luxus bomba ................... ;-) :-) :yes:

Katy 13.02.2007  12:36

« Re: SUPER

aspon nejake pozitivum, dekuji :)

neregistrovaný: "vrána" [88.102.30.XXX] 12.02.2007  23:08

neblázni

jediný Punto, který uznávám: 1,2 16V (63kW) cabrio.

Katy 13.02.2007  12:36

« Re: neblázni

z toho bych brala ten motor :-) no snad casem bude vymena... je to min narocni nez za 1,4gt (si myslim a co jsem tak zjistila). :-!

neregistrovaný: "Lojza" [194.108.127.XXX] 13.02.2007  17:18

dobry

Libi se mi! A to je co rict protoze ja tuning moc neberu, nemam rad prepalcaniny, tohle je sice vyrazne, ale ne preplacane stovkami cerepeticek, chvalim ;)

Katy 14.02.2007  10:18

« Re: dobry

dekuji, ze serepeticek jsem uz vyrostla :))) teda nastesti me ani nestacily nejak poznamenat. :-) moje vize a plany se menily casem,nastesti k dobremu. :-O

"-- skrytý --" 13.02.2007  21:48

punto

gratuluju.Myslim,že to je první punto který je moc pěkný :yes:

Katy 14.02.2007  10:20

« Re: punto

diky, nejsem ale jedina...jeste je par peknych a to je radost pak pohledet kdyz se sejdou ;)

medvidak 15.02.2007  06:43

jojo

uprimne, se mi to nelibi. ale ocenuju kohokoliv kdo je zapalenej do toho co dela. jinak ta cira optika v predu je pekna, neco pochvalit musim. a barva, ta je vyborna. az se pustis do supry nebo civica, dej vedet :-!

Katy 15.02.2007  14:36

« Re: jojo

mno, hondu bych brala... ale mozna casem. spise se priklanim k audi :-)

medvidak 15.02.2007  16:50

« Re: Re: jojo

jo audi quattro, to jo, to ti schvaluju. ale tak nejak mam pocit ze se spis dostanes k tomu civicu nez ke quattru.. no ale proti gustu.. - znas to :yes:

"anonym" [88.100.176.XXX] 16.02.2007  13:18

« Re: Re: Re: jojo

quattro asi ne... miluji novou audi S3 a jim podobne. z hodny by se mi libila crx targa v te silnejsi verzy,nebo potom nejaky ten Civic :) urcite nad 150ps neco ;-)

medvidak 16.02.2007  23:37

« Re: Re: Re: Re: jojo

S3 zase neni nic pro me. ale ten civic, treba 6G sedan nebo coupe, to zase jo. a si takhle trouvas z punta na 160ps v tarze jo? >:-[]

Katy 19.02.2007  11:29

« Re: Re: Re: Re: Re: jojo

jj, bych se naucila...mam se rada tak nedivocim ;)to je taky podstatne... jinak jeste mame ted na zimu "vw jettu" 1,8 16V a to je svezenicko..:)takze uz nejaky zacvik mam ;-)

neregistrovaný: "Milan77" [198.175.166.XXX] 15.02.2007  08:53

Ahoj Katy

Ahojky Katy z recepce :), koukám že jsi dala autí i sem :) Mě se celkem líbí, ale vidívám v něm jezdit spíš tvýho mladýho :) Kdyžtak se mi ozvi na email: milan77@centrum.cz

Katy 15.02.2007  14:39

« Re: Ahoj Katy

ahoj milane z tyca ? :) mno muj si ho obcas pujcil... ja nemela na benzin,on potreboval jezdit a bylo to jedine auto k dispozici.letos bude snad vse jinak. samo ze ho nerada pujcuji >:-[]

"anonym" [198.175.166.XXX] 19.02.2007  13:07

« Re: Re: Ahoj Katy

Ahojky, uhádla jsi :) OK, až tě někde uvidím, tak doufám že budeš řídit ty ! :) M.

"-- skrytý --" 15.02.2007  09:59

počet ventilů na válec: 8

viz - počet ventilů na válec: 8 - Asi jsi se upsala, viď? :-)

Katy 15.02.2007  14:41

« Re: počet ventilů na válec: 8

nerekla bych.... dokonce jsem si to i overila. mno a silnejsi punto ma 16V.. co se ti na tom nezda ? ;-\

Katy 15.02.2007  14:42

« Re: Re: počet ventilů na válec: 8

jo uz vim...uz jsem si to opravila.diky :) jsem to brala jako celkem.

"-- skrytý --" 16.02.2007  21:01

« Re: Re: Re: počet ventilů na válec: 8

Sama jsi si už odpověděla a není zač Katy :-)

neregistrovaný: "Ráďa" [158.196.95.XXX] 16.02.2007  00:48

styď se

Fuj! Takhle zničit auto dokáže jen málokdo. A ještě to tu ukazovat. Ten tuzing je absolutně hnusnej 8-s

neregistrovaný: "mara" [85.71.112.XXX] 16.02.2007  20:04

« Re: styď se

Nevim proč by se měla stydět? tohle je pěkně udělanej tuning, kterej do sebe zapadá a nikde nic nepřebývá, takže nechápu proč to nazýváš tuzingem. Tuning je o tom udělat si z auta originál a odlišit se od ostatních. Myslim, že tohle se katy dokonale povedlo.Zkus se někdy podiívat na rozdíli tuningu a tuzingu, a pak mluv.

"-- skrytý --" 16.02.2007  01:27

Tohle můžu

Vkusně upravený, nepřeplácaný, a navíc ženská. To je moc dobrá kombinace. To jsou plusy Mínusy, snad jenom malý kola, ale na tak slabej motůrek asi až až ;-) Dej tam motor 1.4 GT a je to nářez autíško....

"anonym" [88.100.176.XXX] 16.02.2007  13:19

« Re: Tohle můžu

ahoj sunny, to uz jsem davno zkoumala a bylo by to slozite.casem snad...ted ne. kola jsou doma uz jine;)

foto misoo

misoo 16.02.2007  21:55

plato

moc pjekne avetko :yes: moc cenim ze sa dievca nezaujima len o opticky tuning, ale aj o jazdne vlastnosti, to sa tak casto nevidi :-) :yes: to plato je ako vyrobene, je to fakt 3D ako to vyzera ?? :-O

Katy 19.02.2007  11:28

« Re: plato

ahoj,plato-ornament je vyrezavanej takze je to vlastne takove 3D... btw:mam rada kdyz auto sedi v zatackach,ikdyz u mojeho je treba jeste vychytat nejake mouchy.

neregistrovaný: "milan" [217.115.244.XXX] 17.02.2007  15:46

hnus

auto tak pro kolotočáře......

neregistrovaný: "Mischa" [88.101.35.XXX] 18.02.2007  16:24

Konečně objektivní hodnocení

Tak sem se dočkal 1. objektivního hodnocení.fakt supr, jak lidi dají 10/10 bodů za sedačky,ale pod to napíšou,že už seděli v lepších.je vidět že si zde "každej" honí ego,ale holka....ta ne.chlapi styďte se :'-(

Katy 19.02.2007  11:32

« Re: Konečně objektivní hodnocení

trochu nechapu...kde co napisou? mno ja jsem totiz ke svymu autu takova "stridma"... :-!

neregistrovaný: "Mischa" [88.101.35.XXX] 19.02.2007  17:13

« Re: Re: Konečně objektivní hodnocení

jasně...a tak to má být.myslel sem to hodnocení(recenze majitele vozu).mají kdejakou plechovku a dájí si 10/10.kdežto ty sis "ho" ohodnotila objektivně.

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 20.02.2007  09:52

« Re: Re: Re: Konečně objektivní hodnocení

jo taaak :) no vim ze neni nejlepsi... snad casem za predlouho bude,aspon pro me. :-) a taky uz jen proto ze je to Fiat nemuze mit max.bodu >:D

neregistrovaný: "Mischa" [88.101.35.XXX] 20.02.2007  19:23

« Re: Re: Re: Re: Konečně objektivní hodnocení

neregistrovaný: "LUDECO virtual tuning" [89.24.7.XXX] 18.02.2007  20:03

šPunto je parádní

:yes: :yes: :yes: Tohle je snad nejhezčí Punto první generace co jsem kdy viděl. Navíc ti děsně sluší Katy ;-) , hlavně Vám to oboum slušelo v A&T. Jen si myslím že třídveřák je designově povedenější, ale pětidvéř je zase praktičtější :-)

Katy 19.02.2007  11:33

« Re: šPunto je parádní

jee,dekuji.me to potesi kdyz to nekdo v tom AT zahlidl:) jj,prakticnost-hlavne mam kde spat na srazech:)a taky vozit nakup...kufr je trochu obsazen.

Katy 19.02.2007  11:38

« Re: Re: šPunto je parádní

btw: 3dv.vytuneje uz je (byl to muj vzor) ... tak i 5dv :) [odkaz]

neregistrovaný: "Ludeco" [89.24.7.XXX] 22.02.2007  21:45

« Re: Re: Re: šPunto je parádní

;-) Tak to jo...ten černej taky dobře znám. Moc pěknej :yes: Já jsem na italy úplně vysazenej :-) Mimochodem, nechtělo by se šPunto objevit i na mých stránkách??? ;-) Plosím!!! ;-) ;-) ;-)

Katy 23.02.2007  11:06

« Re: Re: Re: Re: šPunto je parádní

co mas za stranky ? hod odkaz a ja si to rozmyslim ;)

"anonym" [89.24.7.XXX] 23.02.2007  22:03

« Re: Re: Re: Re: Re: šPunto je parádní

ludeco.blog.cz Nevím jestli je to nějaký zázrak, ale navštěvované jsou poměrně hodně (jsem v top 10). Grafika sice nic moc...ale vzhledem že studuju tak nic lepšího nestíhám... :-( Ale jsem napsanej i v A&T ;-)

Katy 05.03.2007  12:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: šPunto je parádní

pisni mi na mail:Kipri@seznam.cz ,nejak se domluvime.

Dylan McKay 20.02.2007  14:39

hm

Určitě i majitelka je krásná...

Katy 23.02.2007  11:07

« Re: hm

tak jako auto... jak pro koho ;) chtela jsem sem dat i svoje foto ale nevystavuji tady preci sebe :yes:

Pribina 21.02.2007  09:56

krasa

opravdu parada, nic nasilneho, akorat ten previs na haubne kdyby tam nebyl tak se mi to libi o chlup vice :yes:

Katy 23.02.2007  11:08

« Re: krasa

myslis to mraceni? tak to je to,co me se u aut nejvice libi ;-)

"-- skrytý --" 22.02.2007  18:21

držim palce...

...každé holce, kterou auta zajímaj, a´t už prakticky jakkoliv, tudíž Katy přeju jen to nejlepší a spoustu krásných zážitků za volantem svýho šPuntika :yes:

Katy 23.02.2007  11:08

« Re: držim palce...

dekuji, doufam ze jich letos bude zase spousta :))))

neregistrovaný: "SlyXo" [85.248.7.XXX] 24.02.2007  15:19

sorry...

tak snazim sa najst nieco pozitivne...co sa tyka exterieru, dizajnu, tak to je katastrofa...toto nie je tuning. Auto vyzera ako keby ho poskladala z lega. Katy, ved ked si pozries tieto fotky musis sama vydiet, ze to auto neposobi ucelenym a uhladenym dojmom, ze v predu ako keby mu ten naraznim pribili z traktora a zo zadu ako pohrabak. toto fakt nemusim, prepac. Prexody mas velmi surove, bum...tu konci toto a hned zacina tamto... :no:

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 27.02.2007  14:04

« Re: sorry...

jake prechody? vzadu akorat by bylo treba navazat naraznik na lem a vepredu mraceni jinak udelat neslo. bo povez co jeste vidis.... narazniky se bohuzel shaneji spatne na toto auto a na extra vyrobu nemam.ale jsou i horsi nez tyhle ;) kdyz to pujde vic k zemi,bude to zas vypadat jinak. pohrebak - no to jo,asi kazdej takovej hatchbag :)))))))

"-- skrytý --" 28.02.2007  23:15

Detail

Opravdu povedené, změnil bych jedinou drobnost - zadní lampy ve stylu lexus IS bych nahradil něčím decentnějším. ;-)

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 02.03.2007  15:46

« Re: Detail

decentnejsim? vis jake se delaj wobludy? nebo nechat seriove... tyhle snad jedine ujdou.jinak maj zarovky zalite v tom plastu a trci hole ven,pak dalsi co trcej a tyhle jsou schovane hezky a pomerne ucelene. ale jinak diky

"-- skrytý --" 09.03.2007  16:30

« Re: Re: Detail

Promiň, nevím, jaké se vyrábějí... ;-)

neregistrovaný: "Martina" [88.100.207.XXX] 01.03.2007  15:09

Fakt pěkný!!!

Fakt pěkný!!!!! :yes: A na ostatní nedej jenom ti závidí ;-)

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 02.03.2007  15:48

« Re: Fakt pěkný!!!

diky "kolegyne"....mas nejakou karu? at si zavidi :yes:

"-- skrytý --" 16.05.2007  15:37

« Re: Fakt pěkný!!!

Jj Katy.. nevzdávej to kvůli pár lidem co "nám" tak trochu nerozuměj ;o)) povedlo se ti to.. obzvláště ten předek ;o)

MiG-21 02.03.2007  12:37

já vidim

jedinej "problém" a to v kolech. Když už si zvolila agresivnější, extrémnější verzi exteriéru (spoilery, mračení, lampy) tak bych nedával stejný kola co dávaj strejdové na svoje Feldy. Kola dělaj auto. Vem si sériové Punto s exkluzivníma kolama a oplastované nalakované se sériovými koly. Je jasný kdo zaujme víc. A když vidím Tvůj způsob tuningu, tak Ti přeci jde o to zaujmou ne?.. ;-) Tak hodně štěstí a ať šPuntík nezlobí :o)

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 02.03.2007  15:47

« já vidim

no neboj, kola uz jsou pryc a doma cekaj jine, o palec vetsi a zajimave ;)

Dylan McKay 05.03.2007  10:39

Ahoj...

Přeju krásný den, krásná Katy... ;-)

MiG-21 05.03.2007  12:26

« Re: Ahoj...

Ona tu má Katy někde svojí krásnou fotku nebo máš Šviháku lepší informace než ostatní? :-D

Dylan McKay 05.03.2007  12:46

« Re: Re: Ahoj...

Klikni na její jméno, je tam vyfocená u fiátka, hezčí holku jsem neviděl... ;-)

Katy 05.03.2007  12:47

« Re: Re: Ahoj...

nemam tady foto ale treba si "svihak" mysli ze jsem krasna >:D bo nekde nasel neco :-|

Dylan McKay 05.03.2007  12:55

« Re: Re: Re: Ahoj...

Ale jo, jsi tmavovláska z kategorie nádherná... ;-)

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 05.03.2007  15:31

« Re: Re: Re: Re: Ahoj...

jak z kategorie... :-| no jsem tmavovlaska. :-)

Dylan McKay 05.03.2007  16:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Ahoj...

Já miluju holky co rozumí autum a jsou tmavovlasý! ;-) Nebalím, neflirtuju, konstatuju, chválím...

MiG-21 06.03.2007  10:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ahoj...

ajóóó, už sem ji vokouk. No mám pocit, že sem jí viděl na GT :) jj tmavovlásky jsou nej a proto mám jednu doma hehe, takže taky tady jen nebalim, neflirtuju, chvalim a konstatuju ze katy je pekna slecna :))

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 06.03.2007  10:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ahoj...

heh, nechte toho bo se budu cervenat :*) >:D 2mig:jo videl jsi dobre ;)

Dylan McKay 06.03.2007  19:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ahoj...

Jsi kočka, jsi kočka, jsi kočka.... >:D

Dylan McKay 06.03.2007  21:13

Katy

Nezanedbávej to tady, Katy... :-)

"-- skrytý --" 06.03.2007  21:39

Co treba vice fotek?

Ahoj katy.pokud sem das vice fotek na kterych budes se šPuntem i ty,tak ti to zarucene zvedne bodove hodnoceni od ostatnich...

Dylan McKay 06.03.2007  21:54

« Re: Co treba vice fotek?

Souhlasím, chce to trochu osvěžit... :yes:

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 07.03.2007  13:57

« Re: Re: Co treba vice fotek?

nepotrebuji aby bodovali me, staci auto ;) a taky na body nehraju,mam ho tady abych ho jen ukazala ze umi i zenska :-)

"anonym" [88.100.176.XXX] 07.03.2007  13:58

« Re: Re: Re: Co treba vice fotek?

mozna na srazech nejakou fotku vytvorim.. a pak hodim ;)

"anonym" [62.209.249.XXX] 07.03.2007  13:08

maximálka

Punto I 1108ccm 55k má v TP psáno max. 150 km/h. 1242ccm 8v pak 160km/h (vlastnim). Nestalo by za to psat udaje vyrobce pro vzajemne OBJEKTIVNI posouzeni??? Zřejmě máš nainszalován super mega NOS nebo měříš "objektivně" palubním tachákem, navíc ještě na jinejch kolech, nejlíp z kopce a s větrem v zádech - to by možná jelo i 190 :-).

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 07.03.2007  14:00

« Re: maximálka

haaaa, zahada hlavolamu odhalena >:D jen jsem chtela ukazat ze umi i vice jak 150, ho podcenuji "talosi". ok, opravim to tedy,je to zavadejici...

neregistrovaný: "Salem" [89.102.109.XXX] 13.03.2007  22:37

Úpravy

slušné, ale jak se říká zvenku huj, uvnitř fuj. Člověk by čekal podle vzhledu dravce, ve skutečnosti mu to nandá každej strejda s favoritem :no:

"-- skrytý --" 14.03.2007  10:14

« Re: Úpravy

Strejda s Favoritem nebo Fabií HTP to nandá každému, kdo v obci dodržuje předepsanou rychlost. >:D >:D

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 15.03.2007  13:18

« Re: Re: Úpravy

hele frajere, ja to nemam na zavodeni, a aspon se mi to nesere pac na tom "vysavaci" skoro neni co a do mesta na courani nebo dopravit se na sraz staci ;) a jak ja rikam - stejne prvne kazdej wotevre hubu na vzhled-proste cumi co jede, a pak se zajima co je pod kapotou. ;-)

neregistrovaný: "Salem" [89.102.109.XXX] 15.03.2007  14:14

« Re: Re: Re: Úpravy

Každý máme jiný názor na tuning to je jasný. Ty si tam naplácáš kila balastu, velký kola a sbíráš obdivné pohledy. Já raději udělám lehký styling, kola o 2" větší, sportovní podvozek a hlavně upravil motor (stačí chip, filtr, svíčky, aby to nebyl majlant) tak, aby to sedělo a abych měl radost z jízdy. Jinak do města s tím předním nárazníkem to musí být žůžo. >:D

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 15.03.2007  16:16

« Re: Re: Re: Re: Úpravy

nevim proc zuzo - zalezi taky na tom,jak vysoko je auto od zeme a muzu rict ze cely rok bez ujmy ;) ted uz to do mesta nebude. hele kdybych mela taky moznost tak udelam to same co ty, ale jeste si musim nejaky ty roky pockat. pak to bude decent co jede ;) ted si milaška aspon "stylinguji" pac upravy na motoru nemaj smysl. :yes:

neregistrovaný: "Salem" [89.102.109.XXX] 15.03.2007  18:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Úpravy

No já myslím, že tuning motoru a podvozku by vyšel tak na 1/2 ceny úprav kastle. Ale nechme toho, přeji ať slouží ;-)

Dylan McKay 14.03.2007  21:19

Katy

Já chci tvojí fotku... :-)

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 15.03.2007  16:16

« Re: Katy

nedam, nerozdavam fotky na potkani ;)

Dylan McKay 15.03.2007  20:03

« Re: Re: Katy

Ale my se nepotkali... Líbí se mi jak píšeš, jsi šikovná. Hlavně se asi nejen mě líbí, jakej jseš fanda do aut... :yes:

neregistrovaný: "parreto" [81.31.3.XXX] 18.03.2007  14:23

« Re: Re: Re: Katy

slečna řekla ne, tak se nevtírejubožáku >:D

neregistrovaný: "parreto" [81.31.3.XXX] 18.03.2007  17:02

« Re: Re: Re: Katy

jo a kámo, když už chceš něco psát, tak aspoň bez chyb,3. a 4. pád se píše MNĚ

"anonym" [81.31.3.XXX] 18.03.2007  17:17

Re: Re: Re: Katy

jo a kámo, když už chceš něco psát, tak aspoň bez chyb,3. a 6. pád se píše MNĚ

Dylan McKay 18.03.2007  18:40

« Re: Re: Re: Re: Katy

Jestli to tu chceš všechno opravovat, tak máš co dělat. Ale buď rád, chlapče, že tě nemáme nikdo po ruce... >:D >:D >:D

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 19.03.2007  10:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Katy

no tak chlapci, bez hadek jo ;)

neregistrovaný: "Swobi" [89.31.161.XXX] 19.03.2007  21:57

katy pls radu

vazne uvazuju o koupi Fiata...podle znamejch sem si vytipoval Fiata Punto Mk1 a Fiata Bravo ..chtel bych tvuj nazor na tuneni puntika... ;-\ ;-\ je ve svete obchodu hodne rozmanitejch doplnku??a vseobecne jako zensky..libi se ti (pokud si mela moznost) vic Bravo bo Punto???prosim bez protekce ;-) jinak tvoje uprava je fesna..a sqela je ta kapota s prednim spoilerem..tak nak se to k sobe hodi ;-) dik

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 20.03.2007  09:35

« Re: katy pls radu

ahoj swobi, tak prvne jestli Punto nebo Brawo - myslim ze treba do Punta toho vic nalozis a da se s nim vic upravovat, na Brawu ale treba staci hezkej lak, kola a snizit. pripada mi ale takove nudnejsi... a k tem doplnkum: uz se kolem toho motam od zimy 05 a zadna slava - u nas na howno,ikdy lepsi nez loni. Daj se sehnat uz lampy,podvozek a obcas kola. Se spoilery zadna slava , hnusy anebo drahe, nebo upravit z MK2. ja vse nakoupila v Nemecku,na ebay.de pac loni tady jeste nic nebylo. -takze kdyz to shrnu: priprav si penize,nachystej vyhledavac -zadej co chces, a muzes zacit tunit a nakupovat,ale s miiiirou ;) at z toho neudelas bastl. a co muzu do zacatku poradit - tak zacni kolama a podvozkem (ikdyz je to to drazsi),pak vse ostatni.

Hitachi 25.03.2007  11:05

Chtělo by to lepší fotky

Zdravím, autí se mi jeví jako docela solidně upravený, čirý lampy mu určitě prospěly. Ten spoiler je taky docela pěkněj, jen ty otvory jsou podle mě docela široký. Jinak všechna čest, jsi dobrá že do něj obětuješ tolik času a peněz... Jo a taky by to chtělo víc fotek jako celku, a ne polodetailů. Drž se ať ti to jezdí :yes:

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 26.03.2007  13:23

« Re: Chtělo by to lepší fotky

no nechtela jsem to nejak prehanet....ale zkusim tedy pridat :) a diky za pochvalu.

"-- skrytý --" 27.03.2007  18:35

Moc pěkný autíčko....

Mám taky Punto 55 a musím Tě moc pochválit. Tuning je skutečně na úrovni. Si šikovná holka ;-)

"-- skrytý --" 17.04.2007  14:11

auto: 7-8b; popis a zkušenosti: 8b; fotky: 6b --- celkem: 7b ;-)

"anonym" [82.119.108.XXX] 27.04.2007  01:48

Lita kola...

Prodam nove originalni 17 lita kola z Grande Punta Sport+gumy Bridgestone Potenza 205/45 17.Cena 20000kc...Breclav bmw007@seznam.cz

foto mirastr

mirastr 28.04.2007  21:20

tuning

Nevím co se kopu nelíbí. Nejsem příznivec extrémního tuningu, ale tohle za extrem rozhodně nepovažuji. Je to vkusné. Jen ten motůrek...Ostatně, já jsem na tom u Corsy uplně stejně:-) Přeji hodně šťastných kilometrů:-)

Pribina 30.04.2007  16:17

Katy

netankovala jsi v patek v podvecer na Shellce za Brnem smerem na prahu na D1?

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 04.05.2007  11:18

« Re: Katy

netankovala ale na chvili jsem tam stavela :)))
      ty jo, to uz jsi druhy co me v patek videl... a to jednou za cas vyjedu.,, nu ale potesi to,ze si nekdo vsima :-)

Pribina 04.05.2007  13:12

« Re: null

no sPunto se neda prehlednout :-) krmil jsem tam zrovna Alfonse

neregistrovaný: "Odnra" [85.132.166.XXX] 03.05.2007  19:26

Nárazníky

Ahoj! Zatím nejhezčí punto, co jsem kdy viděl... Také jsem vlastníkem špunta a chci z něj něco udělat. Velmi mě zaujaly nárazníky od Cosmic Tuningu... Zajímala by mě jejich cena? Předem moc děkuji.

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 04.05.2007  11:21

« Re: Nárazníky

ahoj, narazniky byly koupeny levnejsi v akci, jinak se pohybuje cena pres 200euro za kus + dostat to nejak k nam ;-) a to je skoro pulka ceny narazniku. Leda pres nekoho kdo v DE bydli a jezdiva do CR.

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 04.05.2007  11:39

Diky

jinak diky za posledni dekovacky ;)

Dylan McKay 04.05.2007  13:04

« Re: Diky

Docela tady chybíš, dlouho jsem od tebe nic nečetl. A známkování od tebe taky nějak zmizelo. Měj se hezky, Katy. ;-)

neregistrovaný: "Katy" [89.103.129.XXX] 05.05.2007  12:10

« Re: Re: Diky

no mela jsem starosti kolem auta jeste jiny veci,ale trochu jsem tady na to i zapomnela a taky ztratila prehled :*)

foto Dragon-001

Dragon.001 05.05.2007  17:37

Hezkej tuning za 10 :yes:

Hitachi 07.05.2007  07:11

New wheels

ty nový kola vypadají zajímavě, rozměr by mě docela zajímal. hlavně bacha na ty hnusný díry a vyvalený šutry od kamionů, kterým jen naše D1 prostě malá a tak je potkáš úplně všude. Ať ti to jezdí :yes:

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 07.05.2007  14:53

« Re: New wheels

diky, no musim si davat bacha. a necpat se hlavne k patnikum >:D vsak ted jezdim a cumim po kanalech a dirach v zemi ;-)

Hitachi 08.05.2007  07:38

« Re: Re: New wheels

takže svěží třicítkou po městě a ďábelskou 60 mimo co? >:D nic si z toho nedělej, mně ty díry taky.... asi si pořídím tank. Ještě poodhal tajemství rozměru tvých nových kol ;-)

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 09.05.2007  14:15

« Re: Re: Re: New wheels

8,5*16 obuti Pirelli. a vic uz nic ;-)

Hitachi 09.05.2007  18:56

« Re: Re: Re: Re: New wheels

Pirelli schvaluju a ten zbytek si snad domyslím:) dej vědět, jak jsi spokojená, ať ti to jezdí :yes:

"-- skrytý --" 13.05.2007  20:34

« Re: Re: Re: Re: Re: New wheels

pirelli?tak opatrne,mizej jak blazen.... ;-\

Hitachi 14.05.2007  20:20

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: New wheels

víš něco co nevím já?? chystám se na ně na příští sezonu konrétně P Zero Nero...

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 15.05.2007  11:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: New wheels

P Nero Zero mam taky... a cetla jsem moooc dobre hodnoceni na ne. Nestras ;-\

Hitachi 15.05.2007  17:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: New wheels

nechci plašit, na ty gumy se taky chystám, výborné na mokru, stabilní držení stopy, prostě paráda, jen velký valivý odpor což u lehkého auta nevadí, ale u mého turbotraktoru.... :'-(

"-- skrytý --" 09.05.2007  19:10

Já tuning upřímně nemám v lásce, nicméně mám rád lidi, kteří mají ke svému autu vztah a dobře o něj pečují. Navíc není úplně obvyklé, aby takový koníček provozovala slečna...Ať slouží ;-)

"-- skrytý --" 16.05.2007  14:37

sportovni sedacky

Proc davat do auta s vykonem 55 koni!!! spoortovni sedacky?? to mi fakt prijde jako nesmysl.

"-- skrytý --" 16.05.2007  15:35

« Re: sportovni sedacky

Třebas proto, že "sportovní sedačky" maj daleko lepší boční vedení, většina jich je pohodlnějších, vážej míň než origo... co se žen týče, tak bude asi velkým plus, že jsou i hezčí... chceš ještě nějakej důvod???

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 22.05.2007  13:21

« Re: Re: sportovni sedacky

jak sis mohl vsimnout v mem vypraveni ,druha vec je ze me v nich neboli zada. ze seriovych bolela dost. a prvni vec-na paradu a myslim ze ke stylingu patri taky,stejne jak k tuningu a sprintech ;)

Katy 22.05.2007  13:25

« Re: Re: Re: sportovni sedacky

"-- skrytý --" 16.05.2007  17:09

Pekne Punto

Naozaj pekne asi jedno z mala tak dobre spravenych punt co som kedy videl, celkom decentny tuning bez zbytocnych velkych spoilerov na streche atd. Ja davam 10 b. :yes:

foto majki

majki 19.05.2007  23:02

Ahoooj

Jeee, to je Katy z club-fiatu :-), hojaaaa >:D. No peknou galerii tady mas :yes: :-)

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 22.05.2007  15:59

« Re: Ahoooj

ahoj, no to vis, musim byt vsude kde se to toci kolem aut:)))

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 22.05.2007  16:00

« Ahoooj

ahoj, no to vis, musim byt vsude kde se to toci kolem aut:)))

neregistrovaný: "Martin" [195.39.26.XXX] 20.05.2007  12:48

na pobliti

tak takhle nejak vypada mindrak z malyho pera na 4kolech . neuveritelne nevkusna zalezitost . a mezi nama , radci bych si nechal hlavou prohnat kulku , nez timdle projed svym mestem .

"-- skrytý --" 20.05.2007  12:53

« Re: na pobliti

jo,jo,ta holka ma urcite mindrak z malyho pera.... ;-) ty si vul....

neregistrovaný: "martin" [195.250.138.XXX] 21.05.2007  10:25

« Re: Re: na pobliti

mluvim vseobecne , je jedno kdo "to" ridi .

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 22.05.2007  16:09

« Re: na pobliti

ty mas svoje mesto jo ? hmmm to jsi frajer.
      by me teda zajimalo cim tam jezdis....aby sis netrhl ostudu tak bych tipla nejnovejsim Bawem,Medvedem,nebo Audinou >:D
      ale to umi kdejakej trouba ;-)

neregistrovaný: "Martin" [88.146.125.XXX] 29.05.2007  22:17

chjo

v cestine je bezne , ze kdyz nekdo napise "v mem meste" ma na mysli mesto kde bydli , ci zije . Ale to je jedno . Jsem si jisty ze jsi me pochopila , jen si mela potrebu me nejak setrit . Skoda , snad priste .

K tematu : vubec nejde o to ze se jedna o punto , coz je mezi nami celkem prijemne auticko . Jde o totalni absenci vkusu v naslednem upravovani auta . Tuning tomu rikate . Takove ty tendence cpat na auto se 40 konema spojlery a kridla . Vsak si rozumime . Takze se jako kompromis bych videl to , ze se omluvim za trochu prehnanou reakci na tve auto a ty se pro zmenu zamyslis nad vkusem . hm ?

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 30.05.2007  17:12

« Re: chjo

tohle je styling, vim o tom... ze tuning je motorove a na jizd.vlastnosti zameren. ale kdekdo to stale jeste nevi,takze pro vetsinu je tuning jako tuning. btw: neco malo z tuningu ale stejne na aute mam ;)
      no a zamyslet se ted budu akorat nad tim,kdy sezenu prachy na nove Brembo brzdy a na ocalouneni interieru ;) spoilery mam ale z kridla jsem uz vyrostla.;) hele a tech malo koni ma vyhodu aspon na pokuty... nedostavam za rychlost a malo to zere :)))
      jasny , chtela jsem te setrit pac to na me zapusobilo strasne povrchne az agresivne... takze Peace ;)

neregistrovaný: "Majco" [212.5.195.XXX] 31.05.2007  17:42

Majco

Tak je to tu pekne husté!!! Tlačíte do babenky čo to dá som zvedavý ktorý z Vás má doma taku šikovnú babenu s tak pekným autom!?? A to že je fakt pekné hovoria aj ocenenia ktoré dostala Kačena za svoje autíčko.Katy nedaj sa!! Oni vedia hov..!

neregistrovaný: "martin" [195.39.26.XXX] 01.06.2007  15:37

lol

dobre Majco :D prave si spachal textovou sebevrazdu .
    reknu , ze kdyby moje holka mela vkus a zaludek na to , aby jezdila timdle puntem , tak se nase cesty rozejdou .

neregistrovaný: "majco" [212.5.195.XXX] 01.06.2007  16:14

« Re: lol

Chce mať babena odlišné auto a nie sériovku na nové nemá prečo jej brať to čo chce a čo sa jej páči ? Ja mám tiež punto síce bez úprav len na 15"kolách lebo sa mi páči ako vyzeralo už od výroby. Môj osobný názor ak sa chceš ziditelniť prečo nie spôsobom ako to robí Kačena! Lepšie ako tuzing nálepky na víčku nádrže alebo nezmyselne polepené auto alebo hranaté hliníkové krídla. Tak ja len tolko!

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 04.06.2007  13:12

« Re: lol

hele, az budu mit dalsi auto, tak mu dam luxus kola, luxus lak, "posadim na zem", bude mit motor, a chlapi poserte se .... parady s tim nadelam skoro stejne a svuj uzite take splnim ;) kazdy nejak zacina...a ja jsem rada ze jsem to dotahla az sem. i vkus se casem meni. nu a jinak po tvem boku bych tak tipovala holku alá Barbie... v nejakem nejnovejsim cabriu. sorry,ale ani nekteri chlapi nemaj tolik vkusu co ja ;) takze jestli mi tady chces vnucovat svuj nazor vkusu a nevkusu tak jdi zase o dum dal... uz ses jednou vymackl a staci ne? ;)ani jsi se jeste nevytahl co ty mas za auto... >:D >:D >:D

neregistrovaný: "Scane" [82.202.123.XXX] 10.07.2007  22:29

Pozdrav

Zdravim te Katy=) Uprava tveho auta se mi zda vazne paradne namichana a po esteticke strance nemam co vytknout. Objevil jsem dokonce stranky puntotuning.eu na kterych spolupracujes a po prohlidnuti tech krasavcu jsem se zadluzil a kupuju taky Punto (puvodne jsem mel tak na facko=), hold student) Jediny co bych tvemu autu snad vytknul je zvolena motorizace, ktera se mi zda slaba na takove kola a takovou fesnou image=) Ale v 55 sem nejel, tak nevim...Tak snad budu mit brzy sveho Puntu a nebudou s nim zadne velke potize ;-)

foto salazar

salazar 20.07.2007  09:22

hmmmm

... ne že bych byl fanda tunningu , ale je to pěkný a zgruntu předělaný. Ať ti šlape ..... :yes:

neregistrovaný: "Katy" [88.100.176.XXX] 20.07.2007  16:54

Diky

2scane: ty jo, tak jestli jsme te tak nadchli , tak to smekam.
    jinak oboum Vam diky za pochvaleni.
    motor je slaby..ale hlavne ze jede,a nekdy i sfisti :)

"-- skrytý --" 15.09.2007  21:27

dobrá práce

Fakt skvělé auto,a ještě ho stavěla holka,poprve jsem ho v AT a moc se mi líbilo a líbí, jen tak dál :-) ;-) :yes:

"-- skrytý --" 11.01.2008  09:07

ja jsem v ty 55 jel, sice na orig. kolech, ale do 100km/h to jelo slusne! Designove se mi jen nelibi to nic za zadnim naraznikem, ale to bohuzel pujde vyresit jen tezko... mam na mysli prazdno za tahokovem.. ale jinak myslim, ze je to skvely vysledek, at je majitelkou zena nebo muz. Hlavne zepredu bych nemel co vytknout... tak at fiatek jezdi smele dal a budeme se tesit na dalsi upravy..
    PS: 10bodu za nastupce meho fiata... :-)

neregistrovaný: "Katyspunto" [88.100.176.XXX] 11.01.2008  12:45

« Re: 55

jeee, dekuji za prispevek. no tahovok vzadu je,ale dany naopak ;-\ proto tak pruhledny. No doufam ze mi dalsi upravy vyjdou,ted se moc s autem jezdit nebude a bude se setrit:)

foto Hawke

Hawke 11.01.2008  15:24

kola

Docela by mě zajímalo, jak si s takovýma kolama poradí výkon motoru, popřípadě spojka (spíš proklouzne ona než kola). Není to výrazně znát? jak se auto chová? Měl jsem 60 na 13. Vypadalo to děsně, ale aspoň se nechovalo těžkopádně...

neregistrovaný: "Katyspunto" [89.102.144.XXX] 13.01.2008  01:08

« Re: kola

Uplne v pohode, ba naopak bych rekla, spise i diky nizkemu profilu....i "krouteni" je lepsi nez na tech patnackach a rozjezd lepsi nez ted na "vysokych" trinactkach:) spotreba stejna. A spojka nikdy nebyl problem !chova se to vyborne v zatackach, horsi uz na nerovnostech-citit je kdeco :-) ale to na nasich cestach i na "normal" gumach. >:-[]

"-- skrytý --" 11.01.2008  15:35

nelibi

na špuntovi se mi libi jedine optika-predni ovsem. ta zadni nic moc. jinak celkove nic moc. spis nic nez moc. ale jsou i horsi

neregistrovaný: "Katyspunto" [89.102.144.XXX] 13.01.2008  01:10

« Re: nelibi

diky >:D
      je fakt ze kdybych zacinala s tunenim dnes, sla bych na to uplne jinak.

neregistrovaný: "skbaron" [88.102.79.XXX] 17.01.2008  11:56

pomoc!?

čau Fiaťáci Punťáci poradíte mi prosím někdo s výměnou brzd.kotoučú? 8-s

neregistrovaný: "Katyspunto" [88.100.176.XXX] 12.02.2008  19:58

« Re: pomoc!?

myslis jako jake koupit nebo jak vymenit ? :-)

"-- skrytý --" 23.05.2008  12:54

duše tunera

Pomalu začínám chápat tunerskou filosofii a myslím že nejsem daleko od pravdy když řeknu že tuner není nikdy dostatečně spokojený se svým miláčkem. Když "dokončí" svou práci a myslí si jak to není krásný tak zas někde něco uvidí, dostane novou myšlenku a celý auto z gruntu předělá. Nikdy sem nebyl velkým příznivcem takovéhoto jednání, ale jinak práce je to pěkná to všechna čest:o) Ale těch peněz a toho času, za to by bylo něco lepšího než špunto >:D

foto Johnny-P

Johnny_P 18.05.2009  12:01

špunto first

podle data přidání je tu tvoje špunto služebně nejstarší aktivní auto zde :yes:
    pár jich před tebou je, ale ti jsou neaktivní
    gratuluji :-) :yes:

Katy 21.06.2009  02:23

« Re: špunto first

ó děkuji, to víš-pořád se něco děje a bylo co dělat. i když teď už nebude co, takže asi budu časem taky už neaktivní. Auti je tak , jak jsem chtěla. teď budu čekat až budou penizky na nové (asi tak dva roky):)))