Volkswagen Tiguan (2010)

20.3.2010

VW Tiguan Sport & Style 2,0T 4Motion - 103kW (140k), 6stupňová (Bílý) ****************** Jméno : Jerry Datum narození : 18.02.2010 Najeto : 128…

Volkswagen Tiguan (Jerr)

foto Jetty

Jetty 21.03.2010  06:30

auto pěkný, recenze i fotky jsem zatím ohodnotil za 7, když na tom zapracuješ, tak se ozvi přes SZ, rád přehodnotím ;-)

jets_cz 21.03.2010  09:24

čus

tak se tady rozrůstá rodina bělásků :-) . Nevěděl jsem žes ho kupoval v Hodoníně.

Jerry XXL 21.03.2010  14:12

« Re: čus

Kupoval a už se mi povedlo vse od nich slepit i motorizaci :-) Nejhuře šlo TOP CENTRUM na zadnim okně to byla hokna ale to mensi a motorizace slo jak nic . Poslal jsme ti hodnoceni . Jsi uz 1

jets_cz 21.03.2010  17:56

« Re: Re: čus

ani se mi moc nejedná o to jestli budu první nebo poslední, když jsem sem Tigouše dával tak tu byl přede mnou jen jeden a ten se neaktualizuje tak mi to jednak připadalo že je to škoda a hlavně jsem se chtěl pochlubit ;-) :-) ;-) . S kým jsi jednal v Hodoníně? Se Šmardou? Doufám, že až pojedeš okolo BV na servis tak se stavíš a uděláme nějaké společné foto a terénní jízdy jak jsi vyhrožoval ;-)

foto d-a-m-

d.a.m. 21.03.2010  13:41

Přehodnoceno!

Tak jsem ti to přehodnotil, původně to vypadalo, že to je finální verze, ale vylepšil jsi to, tak si to zasloužíš!

Krásnej Tigouš! :yes:

"-- skrytý --" 21.03.2010  19:16

Je super!

Tiguan je super. Nejaky cas jsem s nim jezdil, taky v dieselu a byl jsem maximalne spokojenej. Predal jsem ho manzelce a ta si ho nemuze vynachvalit. Jedinou vyhradu mela, ze by chtela misto cernyho radeji bilej :o))) At dobre slouzi!

foto Nicco

Nicco 22.03.2010  10:44

Vinohrady

Tie fotky, to su Vinohrady Brno, ze jo?

Jerry XXL 22.03.2010  21:43

« Re: Vinohrady

Jak jsi na to přišel ? :-!

foto Nicco

Nicco 22.03.2010  23:12

« Re: Re: Vinohrady

Bydlel som tam asi 2roky ;-) Najhustejsie obyvane sidlisko v CR. Vecer je tam pekelne tazke zaparkovat.

Jerry XXL 22.03.2010  23:15

Re: Re: Re: Vinohrady

JJ Znam vim ,Vyhoda Garaze . A kam jsi se odstehoval ?

FRPE 22.03.2010  23:54

Zeptám se

Před pár dny - nick Řiddička a nyní muž Jerr čili David? Došlo během těch pár dnů k nějaké plánované operaci pohlaví, která mě nějak asi omylem unikla? :-O ;-)

PS : Dělám si trdel samozřejmě. :-)

foto Stano2

Stano2 27.03.2010  19:35

kratká recenze

Jakmile doplníte recenzi dejte vědět a já přidám body

foto intent

intent 29.03.2010  10:27

Folie

Hmm, to je dobry napad s temi ochrannymi foliemi na nektera mista.

"-- skrytý --" 06.04.2010  10:21

Zdravím

Gratuluji ke krásnému Tiguanu!
    Ta letní kola tam opravdu sedí :yes: Četl jsem, že to vyřizování bylo utrpení, ale stálo to zato!

Přeji mnoho šťastných km bez nehod :-)

Pěkný den

FRPE 06.04.2010  19:00

Zdravím Jerryho

Ahoja Davide,

vrátil jsem se po čase do tvé recenze a jsem rád že jsi doplnil fotky a dopsal text. Nová kola autu docela sluší, dovolil jsem si tě obodovat. :-) Nyní se mě to líbí.

Jerry XXL 07.04.2010  06:59

« Re: Zdravím Jerryho

Děkuji . Fotky budou i nadále přibívat a mé skušenosti také .

Jerry XXL 08.04.2010  10:34

Jmenovník :-D

To snad není možné ! V okruhu 10 km je člověk ,který se jmenuje úplně stejně ,ale to nic neni ! Je stejně starý ! Ale má stejné auto ! VW TIGUAN ! To je něco že ?

jets_cz 08.04.2010  18:29

Kola

Moc pěkné kola, po těch strastech z toho musíš mít dobrý pocit :yes: . Já bych teda akorát nebyl moc klidný z toho ET, nedej Bože kdybys Tigouše někde opřel a řešil to pak na pojišťovně a narazíš na * tak ti to nezaplatí... Jednou kvůli ET vyrazili kámoše z STK :no:

foto mango

mango 10.04.2010  10:27

nové žárovky

Dle mého názoru dobrá volba :yes: Mám je taky a jsem s nimi velice spokojen. Někdo tvrdí, že málo vydrží a stále praskají, ale prozatím jsem je nemusel měnit "ťuk ťuk"

foto d-a-m-

d.a.m. 13.04.2010  20:28

Takže,

budu teď docela nepříjemnej:

dostal jsem od Tebe už druhou SZ se žádostí o přehodnocení Tvého auta.

Musím říct, že podobný jednání se mi ani trochu nelíbí.

Nechápu, kde se bere ta touha po mým přehodnocení - asi chceš patřit do Top Ten - ale podle mě tudy cesta rozhodně nevede.

Ano, doplnil jsi krásný fotky, auto máš parádní, ale Tvoje jednání je naprosto sobecký, neboť jsi se VŮBEC NEOBTĚŽOVAL podívat se na recenzi mojí (a věřím, že ani žádnou jinou).

Jsi tedy v mých očích jen sběratel bodů.
    Milejší by mi snad bylo, kdybys mi udělil 3x1, aspoň bych viděl, že jsi mojí recenzi shlédl, ale Tebe to očividně vůbec nezajímá.
    Honíš si jen svoje triko a nezlob se, z toho důvodu nic přehodnocovat nehodlám!

P.S. - už mě nehodnoť, ani nepiš, obrázek už jsem si udělal.

Jerry XXL 17.04.2010  23:02

Denní svícení - Prosím o pomoc ! dekuji

nemáte někdo nějaký tip na pěkné denní svícení na Tigouše? Pěkně mě štve že se furt startuje s hlavníma světlama - s takovou ty žárovky dlouho nevydrží.... Jedná se mi o něco co by designově k Tigoušovi sedlo...
    děkuji za všechny nápady

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 17.04.2010  23:21

« Re: Denní svícení - Prosím o pomoc ! dekuji

Zkus diody s odporem,známej by se ti na to podíval a snad by něco vymyslel,v elektrice se docela vyzná ;-)

foto Subaru4ever

Subaru4ever 20.04.2010  20:55

Tiguan Superman

Auto je to slušný, prostě takový normální kompaktní SUV ;-) :yes:

Fotky jsou celkem slušný, ale prakticky úplně chybí fotky interiéru :-O

Recenze je taková trochu zvláštní a neuspořádaná. Skáče se od jednoho k druhému a mnoho důležitých partií zmíněno vůbec není. Mrzí mě, že to musím takhle psát, ale recenze se mi nečetla dobře ;-\

Zkus taky prosím trochu přehodnotit svoje hodnocení auta v pravém sloupci. Aby měl tvůj Tiguan všechno zadesítkované, tak tak dokonalý skutečně nebude ;-) ... každé auto má chyby ... trochu objektivnosti a realističnosti by neškodilo

Ještě mě trochu iritovalo, že o Tiguanu píšeš, jako by byl v terénu lepší než kdejaký expediční Defender a že jeho terénní elektronické systémy jsou něčím z NASA. Schopnosti Tigiho a jeho elektronická výbava totiž skutečně nevyčnívá nijak z průměru své třídy.

Kola jsou hodně slušný :-) :yes: , jak disky, tak vzorek gumy >:-[] :yes: ... opečovávat bílou musí být velká dřina. Je fajn, že jsi tam dal ty průhledné ochranné folie. Jen mě zaráží, že tam nejsou už z výroby, protože Yeti je v místě před zadními koly má už sériově.

Hodně šťastných km :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 21.04.2010  22:17

Moc pěkný

..fotky od Campusu,zvláště ta poslední a pohled na ty modře osvětlené budovy : :yes:

Jerry XXL 22.04.2010  10:59

« Moc pěkný

Ty máš zas až moc pěknou soutěžní fotku ! :'-(

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 22.04.2010  11:01

« Re: Moc pěkný

Díky :yes: ..pěkně jsme si to pochválili >:-[] ;-)

Thomasino 22.04.2010  21:10

« Re: Moc pěkný

Ahoj, taky jsem koukal na poslední fotečky, jsou dost povedený :yes:
          Konečně mohu bodovat a dát desítku i za fotečky. Navíc věřím, že v započatém trendu budeš pokračovat, navíc na živo vypadá tvůj JERRY moc pěkně! :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 22.04.2010  21:12

« Re: Re: Moc pěkný

Přidávám se k Thomasinovi,Tiguan vypadá moc pěkně,jen hodnotit ho nemohu (proč je popsáno pod mojí recenzí) ;-)

Thomasino 22.04.2010  21:43

« Re: Re: Moc pěkný

Jak jsi spokojený prosím tě s těmi žárovkami co máš o nich psané v novinkách? Já je měl v Maxovi, nebylo to špatný. Časem je dám asi na GTI, ale zatím mě to netrápí, asi až praskne první žárovka :-)

Jerry XXL 22.04.2010  22:32

« Re: Re: Re: Moc pěkný

Zarovky jsou super a na moje doporuceni je maji vsichni znami . Ale upozorneni je nizsi zivotnost co mi rikal prodejce .

Jerry XXL 23.04.2010  01:22

Foto na titulni strance Jerry

Ahoj ani nevim jak jsem si to zaslouzil ale mam fotku na titulni strance u Volkswagen Scirocco Volkswagen 13 CAWBFM6 AD je tam blisklej muj Jerry . Dekuji Mojito . Tesim se na dalsi sraz !
    :yes: :yes: :yes:

Jerry XXL 02.05.2010  22:03

Petr120 * !

Chápete někdo co dělá Petr120 ? Dává všem 1 bod i mně ! Sám nemá vůbec dobrou recenzi nezasloužil by si ani -1 bod ! Jak to vyřešit ? Poraďte . Dík

jets_cz 03.05.2010  13:22

« Re: Petr120 * !

vždyť se jedná o prd, ani při čisté desítce chleba levnější nebude a lepšího spánku taky nedosáhneš... Kašli na to, vždycky se najde někdo kdo si potřebuje zahojit svoje ego z různých důvodů... A taky si myslím, že to většina lidí (kolikrát i včetně mě) s desítkama přehání.... Hlavu vzhůru, to že ti spadlo hodnocení neznamená že jsi horším člověkem ;-) takže to hoď za hlavu a užívej si radost s tigoušem

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 03.05.2010  15:01

« Re: Petr120 * !

Navíc,konkrétně tento fejk vznikl během událostí posledních dní,kdy tady jeden ignorovaný uživatel vedl válku prakticky sám se sebou.Petr120 je součástí této směšné hry.
      A proč zrovna ty,my,já?No přece proto,že jsme z Brna,popř.z východu. >:D

Ale je to tady normální,vždy se nějakej takovej postiženej najde a admin ho pak stejně smázne.Takže o nic nejde,buď v klidu.Jen nějakej nevyzrálej jedinec. ;-)

foto Co-pilot

Co-pilot 03.05.2010  00:26

Race Slalom

Ahoj D@W, pěkné video. Jen ta tréninková plocha není (vzhledem k těm sloupům) úplně ideální. Zatím jsem tady v okolí Brna (pozor na to slovo >:-[] ) nenarazil na vhodnou velkou asfaltovou plochu, kde by se daly podobné věci trénovat, případně tam v zimě zajet trochu se "sklouznout"...

"-- skrytý --" 04.05.2010  09:37

Osram KůlBlů

Za deště jsou lepčí ty nažloutlé, ale na to ještě přijdeš... Kůlblů jsem měl taky, a v noci za deště jsem jel naslepo, páč se vod toho mokrýho povrchu všechno odrazilo na letadla. Takže letěly ven. Osram Allseason je za mokra naprostá bomba, avšak z celkového pohledu na dosvit a nasvícení mi vychází nejlépe Philips NightGuide.

Matheas Ropak 04.05.2010  09:43

« Re: Osram KůlBlů

Hooonza
      Dlouho jsem řešil které žárovky koupit také jsem měl kůlblů >:D a šlo to akorát na tom mokru souhlas s Tebou.
      Nakonec jsem i po radě Thomasina šel do OSRAM Nightbraker a můžu říct , že jsou parádní blíží se světlem ke xenonům neodráží se od mokra a dosvit je fakt parádní kolikrát nemusím zapínat dálkové jak dobře sítí >:D

"-- skrytý --" 04.05.2010  09:48

« Re: Re: Osram KůlBlů

Dálková vpodstatě taky zapínat nemusím, a to mám světla "jenom" H4 ;-) Když je zapnu, tak vidim až do další vesnice (klidně 2 km) :-)

Matheas Ropak 04.05.2010  09:50

« Re: Re: Re: Osram KůlBlů

taky mám H4 = poloviční cena :yes: a ty tam máš jaké žárovky?

"-- skrytý --" 04.05.2010  09:55

« Re: Re: Re: Re: Osram KůlBlů

H4 Philips NightGuide DoubleLife. Na nich je dobré, že by měly mít i "normální" životnost. Takové ty nightbreakery a x-tremy mají cca třetinovou délku života ve srovnání s běžným produktem.

U nightguidů je bombové taky to barevné rozdělení paprsku do zón :-)

Matheas Ropak 04.05.2010  10:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Osram KůlBlů

Hmmm koukal jsem [odkaz] a myslím že je příště zkusím .
              Vím tyto žárovky viz výše tebou zmíněné mají malou výdrž , ale vzhledem k tomu , že mám H4 a žárovky tohoto typu jsou kolem 350CZK tak to není zas tak strašné.
              Máš někde na fotce jak svítí v reálu třeba foto s kokpitu v noci?

"-- skrytý --" 04.05.2010  10:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Osram KůlBlů

Fotku nemám, ale můžu se o ní při nejbližší příležitosti pokusit. Bude ale dost problém s foťákem, protože ten se pokusí všechno nějak automaticky vyrovnat, takže ty fotky asi budou celkem k ničemu.

No ono nejde u výdrže ani tak o cenu... Po výměně žárovky musíš to světlo seřídit, jinak to svítí blbě.

Matheas Ropak 04.05.2010  10:09

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Osram KůlBlů

seřídit? ;-\

btw:aspoň to vyskoušej já mám fotku Night brakeru v akci zde [odkaz] ,ale taky to moc není vidět je pravda , že v noci si to foťák hodně vyrovná navíc můj poloautomat (kompakt) nelze moc přesvědčit k ručně nastavené fotce ten darebák si to upraví sám

"-- skrytý --" 04.05.2010  10:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Osram KůlBlů

Jo, seřídit :-) I přes moderní výrobní technologie sedí vlákno v každé žárovce kapku jinak.

Matheas Ropak 04.05.2010  10:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Osram KůlBlů

myslíš klasicky nastavení světla nebo to děláš jinak ? ještě jsem to nikdy nedělal.

"-- skrytý --" 04.05.2010  11:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Osram KůlBlů

Klasický seřízení světla nahoru/dolu, vlevo/vpravo. Ale nechávám to dělat v servisu, nejsem na to zařízen.

Matheas Ropak 04.05.2010  11:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Osram KůlBlů

A jo tak to jo Já myslel , že na to máš jiný fígl >:-[] to jsem dělal , ale jak říkáš je to lepší v servisu kde je patříčná vybavenost :yes:

"-- skrytý --" 04.05.2010  12:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Osram KůlBlů

Jako ono by to šlo aspoň plus mínus dorovnat šroubovákem u rovné zdi, ale v okruhu 100 km od mého bydliště se nic takového nevyskytuje :-! Nehledě na to, že žárovka většinou nepraská v místě bydliště, ale v noci za deště na nepřehledné zatáčkovité silnici.

"-- skrytý --" 21.05.2010  23:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Osram KůlBlů

Zdar, nafotil jsem světla v noci. Fotky mám v galerii.

Jerry XXL 04.05.2010  15:35

Osram Cool Blue - POTKÁVÁCÍ SVĚTLA

Ja používám jako hlavní světla H7 Osram Night Breaker a jsou supeer všem doporučuji . Dík

"-- skrytý --" 04.05.2010  16:54

« Re: Osram Cool Blue - POTKÁVÁCÍ SVĚTLA

To řikáš proto, žes ještě nezkusil Philips NightGuide ;-)

foto Trubcic

Trubcic 21.07.2010  09:31

« Re: Osram Cool Blue - POTKÁVÁCÍ SVĚTLA

ja jsem s kolegou z prace koupily taky Osram, ja CoolBlue a kolega Nightbraker, me vydrzely 2 mesice pri kazdodennim jezdeni cca 1,5 hodiny. Kolegovi vydrzeli jeste min. Kdyz jsem nasel prospekt, ze maji vydrz asi 500 hodiny tak za ty penize si je uz ani koupit nechci, takze tam mam furt svetla klasicky H7, jako kdyz jsem koupil auto a sviti doted

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 06.05.2010  23:35

Kroupy..

..dobrý foto!Tomuto jsem dnes unikl o fous a jak vidím,tak jsem rád ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 28.06.2010  23:55

20 000 km

Mám zákazníka,co má vůz jak ty,zatím nemá tolik najeto nicméně ho tato informace potěší.Gratulace ;-)

Thomasino 08.07.2010  17:01

Baška Voda

Pěkné a hlavně známé foto z Bašky :-) Tam jsme byli před rokem, jen tak na blind, ubytování super, městečko taky moc pěkné a nakonec i ta nuda pláž nebyla špatná :-! Jen by to mohlo být tak o 300 km blíže :-)

Jerry XXL 08.07.2010  20:52

« Re: Baška Voda

Já jsem ubytován v Brele a jsem tu mooc spokojený jezdím tu každý rok a tento rok jsme tu poprve vyvenčil Jerryho :-!

berustina 08.07.2010  20:54

« Re: Baška Voda

Tak tu nuda-pláž jsem nenašel. Sakraaaa ;-\ Beška i Brela jsou moc krásná letoviska. Asi koupím nějaké TDI a zase vyrazíme. >:D >:D >:D

Thomasino 08.07.2010  21:18

« Re: Re: Baška Voda

Beru, ty nemáš Cupru TDI?? A to sis nevšiml, že WTCC už dávno vyhrává Leon Cupra TDI?? >:-[] >:-[]
        Ta nuda je na úplném konci pláže na druhou stranu než je Baška ;-)

Jerry XXL 08.07.2010  21:25

« Re: Re: Re: Baška Voda

Je vidět že se tu strhl nějaký velký zájem Nudistů >:-[]

berustina 08.07.2010  21:29

« Re: Baška Voda

Cupru TDI nemám, ale mohl bych to nechat překopat na plyn. :-) Jak zase vyrazím do Bašky, tak mi na google maps ukážeš, kde konkrétně je. >:D

Thomasino 08.07.2010  21:56

« Re: Re: Baška Voda

Beru, je to tady, až na jihu Bašky, na konci pláže za posledním barem a je douhá asi 150m

;-) :-)

Jinak o výhodách plynu ti pak poreferuje Ronault ;-) Dnes jsme měli scuka s Co-Pilotem v Tescu KP a potkali jsme tam náhodou Ronaulta..

berustina 08.07.2010  22:00

« Re: Baška Voda

Tak to je docela kus. :-(

Jak dopadl Ron u zkoušky?

Thomasino 08.07.2010  22:02

« Re: Baška Voda

Nedostal to tuším.. Kus to tam je, ale nám těch 25 minut procházky za to stálo (měli jsme to k apartmánu ještě z náměstíčka trochu z ruky a do slušného kopce). Z náměstíčka je to tak 15 minut. Holky se aspoň opálili pěkně celé a mě to u vody nebaví, pokud nemám stín a pokud se tam není na co koukat >:-[]

Jerry XXL 09.07.2010  12:45

Brněnský srázek ?

Čau nebyl by někdo pro srázek ? :-! Popřípadě kdy ??? :yes:

Thomasino 09.07.2010  17:16

« Re: Brněnský srázek ?

Já tento víkend nestíhám, ale četl jsem tuším u šviháka, že se chystá dorazit do Brna v pondělí a chce udělat srázek. V pondělí budu mít sice plno, ale snad to bude nějak rozumně a stihnu to :-)

Matheas Ropak 09.07.2010  23:41

« Re: Brněnský srázek ?

čus Jerry,
      Neděli mám relativně volnou tak můžem udělat srazík ala kafé , cígo a pokec co Ty na to ?
      Jo prej si prodával nějakou zrcadlovku Canon ? A jak bylo v bašce ? Teplo , že >:D

Jerry XXL 10.07.2010  01:19

« Re: Re: Brněnský srázek ?

Jojo teplíčko pohoda ještě tu jsem ráno vyrážím směr ČR večer bych měl být doma . Prodával jsem Zrcadlovku Canon 500D + Příslušenství Objektiv Canon 17-85 IS USM a Canon 70-300 IS USM ještě Blesk 430 EXII a brašnu . Budu si kupovat Profi zrcadlovku Canon 5D Mark II . Stím srazem se ti ozvu ještě večer jak se vrátím do ČR . Máš nějaké vybrané místo ? Mohly by jsme udělat nějaky fotky >:D
        Jinak Nekuřák 8-s

foto Bekstorm

Bekstorm 09.07.2010  22:45

zdrávím

Hůrá už mužů hodnotit. Super slalomové video :yes:

Jerry XXL 10.07.2010  01:20

« Re: zdrávím

Dík - Snažil jsem se . Plánuji v zimně natočit nějaké video se sněhem >:D Nebo zajet do terénu .

Matheas Ropak 10.07.2010  23:29

« Re: zdrávím

Jen se zeptám za jakou cenu jsi to prodával když tak SZ. Teď se trochu poohlížím po nějakém lepším stroji než kompakt >:D a dělám si průzkum.

No na sraz speciální místo nemám , ale domluvit se můžem na nějaké benzince atd... a pak někdě postavit káry a udělat pár pěkných fotek >:-[] Jen nemůžu od 13:30 do 16:30 což jsem, u ženy v porodnici tak buď před nebo po ?
        Kdyžtak se ozvi číslo myslím na mě máš , ale pro jistotu ho máš v SZ.

foto SR20

"-- skrytý --" 21.07.2010  09:28

Pekne foto

Ako hodnotis jazdu na 18", urcite to musi perfektne sediet, ale nie je to napriklad po meste uz velmi tvrde?
    Vidim, ze si sa pekne pohral s fotkami, biela Tiguanu veeelmi slusi. Taky Miami styl. A este k tomu je v lete aj prakticka.
    Byvaly kolega (servus, Vojto) ma tiez Tiguana, ale 1,4TSI, velmi sa mi pozdaval interier. Je este krajsi, nez na fotkach. Uplne skvele su napriklad tie dvojite otvory vetrania, kazdy sa da nastavit inym smerom, parada, hlavne v lete.

Jerry XXL 21.07.2010  19:23

« Re: Pekne foto

Ahoj s koli jsem naprosto spokojeny .
      Kola delaji auto . Psal jsem i do recence jake bylo jejich schaneni - Hruza . Momentalne mam najeto 25 Tis . Bez toho aniz bych videl servis z jakehokoliv duvodu . Maximalne spokojenej .

Jerry XXL 22.07.2010  22:15

Brněnský srázek : Neděle 25.7 v 18 H

Čauvec po domluvě s Thomasinem jsme se rozhodli udělat srázek 25.7 v 18H je to po F1 ;-) .
    Kdyžtak pište vaše návrhy kde se setkat a kdo by dojel ? Díky :yes:
    Těšíme se na vás : Jerry & Thomasino a další ... :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 22.07.2010  22:20

« Re: Brněnský srázek : Neděle 25.7 v 18 H

Pokud budu v Brně tak jo

Jerry XXL 22.07.2010  22:22

« Re: Re: Brněnský srázek : Neděle 25.7 v 18 H

Nemáš návrh na nějaké místo ? Ty jsi totiž známý srážeč >:-[]

berustina 22.07.2010  22:35

« Re: Brněnský srázek : Neděle 25.7 v 18 H

dovolí-li až aktuální situace, taky se rád přidám. ;-)

Thomasino 22.07.2010  22:59

« Re: Brněnský srázek : Neděle 25.7 v 18 H

Pokud dáme srázek zase u Boby (bývalý fotbalový stadion) a nebude pršet, máme jistou šanci, že dorazí i "šmik" s Poršákem. Je tam u hotelu Boby jedna z jeho oblíbených kaváren venku, protože vidí na své auti ;-) :-) A já to mám mimochodem taky rád >:D Navíc je to skoro střed Brna, takže pro všechny relativně dostupné ;-) Nebo jiné návrhy?

Jerry XXL 22.07.2010  23:03

« Re: Re: Brněnský srázek : Neděle 25.7 v 18 H

A co vzít "šmika" někam do terénu "Off-Road" ? >:-[] >:-[] >:-[]

Thomasino 22.07.2010  23:05

« Re: Brněnský srázek : Neděle 25.7 v 18 H

Když ho vyzvedneš, tak třeba pojede. Zvláště jestli ho budeš lákat na nějaké dobré žrádlo >:-[] >:D

Thomasino 23.07.2010  13:09

« Re: Brněnský sraz v neděli v 18 hod u Boby

Tak kdo bude další na sraz v Brně??

Sraz v neděli v 18 hodin u stadionu Boby (kousek od hotelu Boby na ulici sportovní, stadion je spíše na ulici Provazníkove).

účastnící zájezdu:
              Berustina (snad)
              Mojito (snad)

Kdo další? S-MIKE, FEFE, Co-Pilot, Matheas, Ronault, Martin911 nebo snad i White Label? ;-)

"-- skrytý --" 23.07.2010  13:36

« Re: Re: Brněnský sraz v neděli v 18 hod u Boby

Zdarec, pokud přijedeme nějak rozumně z chalupy, rád se tam přijedu podívat.

berustina 23.07.2010  14:07

« Re: Re: Re: Brněnský sraz v neděli v 18 hod u Boby

Jerry - až zase budeš ve Slatině na Avii, tak věz, že tolik žlutých Cuper zase ve Slatině není. A když u ní stojí blázen, co mává jak na prvního máje, tak je to opravdu na tebe. ;-)

Jerry XXL 23.07.2010  18:16

« Re: Re: Re: Re: Brněnský sraz v neděli v 18 hod u Boby

Nebudeš tomu věřit - ja si tě nevšiml :-! Moooc se ti omlouvám - je mi to trapný ale na Avii do slatini jezdím určitě minimálně 2x týdně umývat hlavně masakr na přední masce >:-[] . Je to nejlepší Wapka :yes:
                    Kdy to bylo ?

Thomasino 23.07.2010  14:21

zdarec essex, tak to bychom byli poctěni!! ;-) :yes:
                  Tvé nádherné fáro zase rád uvidím :-) Pokud teda dojedeš s Capri..

Možná dorazí i známý s tím modrým Focusem ST..

Jerry XXL 23.07.2010  18:19

« Re: Re: Re: Brněnský sraz v neděli v 18 hod u Boby

Budu se těšit a tiše si přát ať se vrátíš brzo >:D

Thomasino 24.07.2010  12:22

« Re: Brněnský sraz v neděli v 18 hod u Boby

Tak kdo bude další na sraz v Brně??

účastnící zájezdu:
                Berustina (snad)
                Mojito (snad)
                Essex (snad stihne)
                modrý Focus ST (snad)

Kdo další? S-MIKE, FEFE, Co-Pilot, Matheas, Ricardo, Ronault, Martin911 nebo snad i White Label??? ;-)

Jerry XXL 24.07.2010  12:27

Nebo že by i nějaké SUV za námi zabloudilo ? ;-) :yes:

Thomasino 25.07.2010  12:05

« Re: Brněnský sraz už dnes v 18 hod u Boby

Pokud bude hodně pršet, potkáme se o kus dále v Tesco KP, vzadu za zadním schodištěm :-! Pak můžeme jít sednou na nějaké dobré kafčo ;-)
                  OK?

Jerry XXL 25.07.2010  15:11

« Re: Re: Brněnský sraz už dnes v 18 hod u Boby

Myslíš úplně vlevo nakonci ? ;-)

Ronault. 25.07.2010  14:38

« Re: Re: Brněnský sraz v neděli v 18 hod u Boby

Zdravím! Já vyrážím dnes kolem páté z Jablunkova, takže dá-li dobrá dopravní situace, tak kolem půl osmé až v osum budu v Brně, takže to nestíhám. Navíc mám nějaké učení. Takže spíše ne.

Jerry XXL 25.07.2010  15:10

« Re: Re: Re: Brněnský sraz v neděli v 18 hod u Boby

Já jsem momentálně v Jimmramově na Chatě je to na vysočině jsem tu se známými tak SNAD to stihnu .

Thomasino 25.07.2010  15:45

« Re: Brněnský sraz v neděli v 18 hod u Boby

Ty by jsi to měl stihnout určitě, když to organizuješ a vymyslel jsi to
                      >:-[] ;-)

Ano, myslím tam nalevo vzadu za druhýma jezdícíma "schodama", pod Cihelnou :-) Ale počasí zatím vypadá celkem rozumně, snad to vydrží.. Ťuky, ťuky >:D

Jerry XXL 25.07.2010  16:45

« Re: Re: Brněnský sraz v neděli v 18 hod u Boby

Takže ohledně našeho Mega Srazu kterého se zůčastní : Thomasino , Jerry a mnoho dalších ... >:D .
                        Já dorazím ,ale dlouho nepobudu budu muset frčet dál takže se zůčastním focení a nějaké krátké řeči ;-\ cca na 30 min . Dík

Thomasino 25.07.2010  17:25

« Re: Brněnský sraz dnes v 18 hod u Boby

Dorazí určitě:

Mojito
                          FEFE
                          snad Berustina
                          Essex (snad stihne)
                          Carlos a modrý Focus ST (snad)

kdo další?
                          ;-) :-)

Jerry XXL 25.07.2010  20:11

Brněnský sraz dnes v 18 hod u Boby - Omluva

Moc bych se chtěl omluvit všem účastníkům srazu že jsem chyběl .
    Přesně v 17:45 mi volala sestra a sdělila mi zprávu že uvízla na dálnici s jejím 18-ti letým passatem u Hustopeče . Nezbylo mi nic jiného než ji jet pomoct . Moc mě to mrzí . Musel jsem ji odtáhnout na laně .
    :'-(
    Jinak kdo se zůčastnil ? Jsou nějaké fotky ?

Jerry XXL 27.07.2010  23:17

Odstavení Jerryho do Garáže - Doba momentálně neurčitá (snad co nejkratší)

Ahojte jak se říká "Sportem ku zdraví" tak už delší dobu zjišťuji že správně to je "Sportem k trvalé invaliditě" :'-( . Včera jsem se domluvil se známýmí a šel jsme si zahrát Tennis - nic neobvyklého až do té doby než jsem se rozeběhl po míčku a velice špatně došlápl na povalujicí se tenisák na zemi . 8-s Tím okamžitě hra skončila tak tak jsem odešel po svých do Jerryho . Dorazil jsem domu a skoval Jerryho do garáže . Domů už jsme se skoro plazil bolestí :-( . Druhý den jsem šel na Rentgen a zjistilo se že mám zlomenou nohu , ihned jsme dostal sádru a berle . Momentálně se zotavuji po sportovním výkonu doma se sádrou a smutný Jerry na mně čeká a těší se až se zas vrátím . Budu za ním chodit ,aby mu nebylo smutno 8-s :yes:

Thomasino 27.07.2010  23:25

« Re: Odstavení Jerryho do Garáže - Doba momentálně neurčitá (snad co nejkratší)

Chudák Jerry ;-\ Tak dlouho bez pánečka :-(
      Hlavně to měj v klidu, ať se ti to dobře zahojí ;-) Já si takto při lehkém sportu s mladým před 3 lety vyrkl kotník a od té doby s ním mám už problémy na tenise i na fotbálku :-O Musím hrát v kotníkových botech na basket, aby ty kotníky byly méně pohyblivé. Ortézy nepomáhaly, ikdyž jsem zkoušel jen dva typy..

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 27.07.2010  23:39

jerry - možná,že jsi podcenil obuv,předpokládám,že se ti to stalo na tvrdým povrchu a ne na antuce,páč to by bylo docela umění >:-[]

Jerry XXL 27.07.2010  23:47

« Re: Re: Odstavení Jerryho do Garáže - Doba momentálně neurčitá (snad co nejkratší)

Pevnou obuv jsem měl :'-(
        Ale prostě jsem plnou váhou bez očekávání tohohle našlápl do místá špatnýho . Kdybych chtěl tak se mi to nepovede .

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 27.07.2010  23:48

« Re: Re: Re: Odstavení Jerryho do Garáže - Doba momentálně neurčitá (snad co nejkratší)

jerry- pomohlo to alespoň k ,,fiftýnu,,?

Jerry XXL 27.07.2010  23:58

« Re: Re: Re: Re: Odstavení Jerryho do Garáže - Doba momentálně neurčitá (snad co nejkratší)

>:D Né bohužel jsem nezachránil svět ,hru ani nic podobného >:D
            A o to to víc bolí ! Auuuu :-( :no:
            Já se bojím že mi bude Jerry nadávat až za ním přijdu >:-[]

jets_cz 28.07.2010  17:09

kurnik, podle toho nápisu jsem myslel že se Jerry poroučel někam do servisu na dlouhou dobu... Aspoň si odpočine ;-)

PeT-a (RSKa) 11.08.2010  19:52

Au, nepříjemné.....

Jakožto "skoro" basketbalista moc dobře vím jaké to je. X-krát sem měl vyvrtnutý kotník. Pokud to máš zlomené, tak to je krapet horší a asi na to budeš pak trošku háklivější, ale hlavu vzůru, doktory máme výborné a jistě ti to dobře zasádrovali a budeš to mít OK. Brzké uzdravení přeji ;-) :yes:

Jerryho si pak užiješ jestě dost :-)

Jerry XXL 11.08.2010  23:14

Tak už mi sundali sádru a aspoň mohu lépe do sprchy ;-)
        Ale na nohu nesmím šlapat a chodím furt o berlách .
        Takže Jerry si ještě chudák chvíli počká zatím to vypadá na 1 jízdu až 1 záři :'-( . :no: :no:
        Jinak v úterý dostane Jerry dárek za to že je tak trpěliví ,dostane nové příslušenství do interiéru :-) viz. vám nafotím a povím až ve středu asi - nechci aby se to dozvěděl je to překvápko přece ! >:-[] :yes: :yes:

Jerry XXL 13.08.2010  01:55

Mojitovo Rocco R - Blahopřeji !

Přeji ti mnoho šťastných km ty draku >:-[] :yes:
    S tvým novým ještě více nasraným Roccem R ;-)
    + Fotečka >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 13.08.2010  09:13

« Re: Mojitovo Rocco R - Blahopřeji !

jerry - parádní fotka a díky za přání ;-) Doufám,že káru proberem na srazíku v Brně :yes:

"-- skrytý --" 15.08.2010  14:24

Zdravím souseda

Zdravím, koukám, že jsme skoro sousedi a asi se potkáváme na silnicích Brna :-) Ty fotky u campusu jsou hodně dobrý. Taky mám Tiguana v bílé barvě, jen mám 1.4. Bílá barva se k němu skvěle hodí, dokoupil jsem černý 17" disky a teď jsem naprosto spokojen. Vyřešil jsi nějak to denní svícení?

Jerry XXL 15.08.2010  17:20

« Re: Zdravím souseda

Ve středu budu vědět ohodně více ! Jerry proběhne změnami . :yes:

"-- skrytý --" 16.08.2010  13:01

« Re: Re: Zdravím souseda

Změnami? Jsem zvědavý :-)

Jerry XXL 16.08.2010  17:14

« Re: Re: Re: Zdravím souseda

Já také - Prozradím zatím jen že to budou změny v Interiéru z většiny možná nějaké drobnůstky i ohledně denního svícení . Fotky a kompletní vyjádření nejdříve ve středu . :yes: >:-[]

foto lowkick

lowkick 20.08.2010  11:25

Mistr Ironie

Pěkná ironická recenze :yes: Máš pravdu...Tigi je nejlepší superauto na světě...no možná, že Cayenne Turbo by mu stačilo, ale nevím, nevím >:D A ty pneu, no tak ty jsou na Tigiho přímo udělaný >:-[] Vytáhni si hlavu z pr... a rozhlédni se někdy kolem, třeba zahlédneš nějaké AUTO! No ale je to tvůj "splněný sen", takže se to dá (těžko) pochopit. Jen nevím, jestli ti gratulovat nebo kondolovat... Že jsem to vůbec otvíral... ;-\

Jerry XXL 20.08.2010  12:50

« Kolo

Dnes jsem zjistil že na zadním levém kole se mi nějak začala loupat barva na plastové středové kritce . Tak jsem tam dal zatím kousek nálepky jako provizorní řešení ... Uvidíme jak dále :no:

white label 29.08.2010  00:05

T = TDI?!?

Ty máš na zkratku TDI nějakou "alergii", že ji v recenzi záměrně ani jednou nezmiňuješ, a to včetně nadpisu? TDI k dieselovému VW logicky patří a já bych se za ni určitě nestyděl...
    Měl jsem a mám nějaké TDI taky a opravdu velká spokojenost s nimi... ;-)

Jerry XXL 29.08.2010  11:39

« Re: T = TDI?!?

Asi když se řekne TDI tak si každý představí motor který má zvuk jak traktor atd... Jenže já už mám CR a to je o něčem jiném . Je to něco jako benzínový motor v kterém omylem koluje nafta >:-[]
      A navíc na tomhle webu je více oblíbena kapalina zvaná Benzín >:D

Vampix(Diesel Power) 29.08.2010  11:59

« Re: Re: T = TDI?!?

>:D >:D >:D Promiň, že se usmívám. benzín by měl být oblíbenější u všech řidičů, jen nafta může být z ekonom. hlediska upřednostněna. Nestyďme se za to a dejme to světu plno najevo :yes:

P.S: Kdo se trošku vyzná v autech, předpokládám, že většina uživatelů tak asi tuší, že se už teď montují CR a klidně můžeš psát TDI CR ;-)

P.S.2: Musím někdy zajít do VW, protože můj 2.0d CR od BMW vůbec není něco jako benzínový motor, myslíš že mám něco v nepořádku? ;-\

Jerry XXL 29.08.2010  15:52

« Re: Re: Re: T = TDI?!?

Je možné že máš nějaký první model CR nebo BMW má jiný principy ... Netuším ,ale řekl bych že do SUV a 4x4 je asi nejideálnější volba nafta.

Vampix(Diesel Power) 29.08.2010  22:38

« Re: Re: Re: Re: T = TDI?!?

tak první model CR asi těžko, když se montoval už do minulé generace od roku 2003 tuším.... Spíš mi šlo o to, že nevím o žádném naftovém motoru co funguje jako benzínovy (reakce plynu, spektrum otáček a i ta zvuk kulisa)

A s tou naftou do SUV máš asi pravdu, ale podle mně, kdyby člověka nezajímaly peníze tak by asi většina vzala benzín...

Jerry XXL 30.08.2010  00:34

« Re: Re: Re: Re: Re: T = TDI?!?

Záleží také hodně na ujetých km ročně . Já s 60 000 km ročně bych asi nedělal nic jiného než šetřil na auto 8-s
              A proč ty vůbec jsi šel do nafty do takového tvého dravce ?

Vampix(Diesel Power) 30.08.2010  01:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: T = TDI?!?

Protože jsem auto neinvestoval a je přece jen ekonomičtější. Navíc ve výběru Premium Selection, nabídka zanovních vozů přímo od BMW se hledá těžko benzínová motorizace, byť dvoulitr ;-\

Jerry XXL 30.08.2010  01:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: T = TDI?!?

Jaké nahodíme teď téma ? Když už jsme tak rozpitvali TDI >:-[] ?

Ronault. 30.08.2010  01:20

Co takhle: Co více více vibruje, 1,4 TDI PD nebo vibrátor? >:-[]

Jerry XXL 30.08.2010  01:24

Má někdo stímhle nějaké skušenosti v praxi ? >:-[]

Ronault. 30.08.2010  01:25

« Re: T = TDI?!?

Kdybych měl, tak se neptám. >:D

Jerry XXL 30.08.2010  01:28

Já si myslím že v tomhle nemá 1.4 TDI PD konkurenci ! >:-[]
                          Já mněl dřív 1.4 MPI na LPG a po 550 000 km na tom taky nebyla vůbec špatně s vibrrraccceeema 8-s :yes:

Ronault. 30.08.2010  01:31

Říkám si 55 000 km, co to je... a pak se dívám a to je 550 000 km :-O :yes:

Jerry XXL 30.08.2010  01:36

« Re: Re: T = TDI?!?

Byl to rok výroby 2003 , 7let jsem sní odlítal a to bylo nebezpečný auto samo o sobě v porovnání s Jerrym . Neměl to ani ABS ani nic podobnýho 8-s

Ronault. 30.08.2010  01:39

« Re: T = TDI?!?

ABS je pro amatéry, tvrďáci jako já nemáme ani posilovač řízení či dokonce deformační zony >:-[] >:D No za 7 let 550 000 km to je skoro 80 000 km ročně a to už je slušný výkon :yes: Co motor? Přežil to bez generálky?

Jerry XXL 30.08.2010  01:56

« Re: Re: T = TDI?!?

Joo vše bylo pravidelně servisováno , ale ty nejezdíš po celé čr a do zahraničí 80 000 km Ročně >:D :-! !

Ronault. 30.08.2010  01:57

« Re: T = TDI?!?

Pravda, jenom 30 000 Km ;-) :-!

No každopádně motor MPI vychází z mého, tak to bych taky měl udělat tolik km >:D

Jerry XXL 30.08.2010  02:30

Jaké nahodíme další téma ? >:D

Ronault. 30.08.2010  03:15

Deset důvodů proč v noci nespat? >:-[] >:D

Já se třeba učím... 8-s

A nebo: Nemáš telefonní číslo na tu slečnu, co je na obrázku u tvého nicku? >:D

A nebo: Proboha, 80 000 km, máš ještě nějaké meziobratlové ploténky? Protože na těch našich cestách bys je už neměl mít! 8-s >:D

Jerry XXL 30.08.2010  00:44

Už zase skáče přes kaluže :D

Tak noha už je snad podle posledních výsledků v pořádku a já mohu usednou za volant ! Takže mohu po delší pauze vyvětrat pavučiny z Jerryho . Takže už mně zase můžete spatřit na silnici mezi vámi ;-)
    Teď už díky nové RNS 510 budu vědět vždy kde jsem >:D
    A s novým R-Line volantem se mi všechny cesty zpříjemní .
    No a abych ještě nezapomněl tak díky HF prémium budou moje ruce po celou dobu jízdy free >:-[]
    :yes: :yes: :yes:

Aspire 30.08.2010  22:54

« Re: Už zase skáče přes kaluže :D

Tak to je dobré že jsi už fit, byl to jistě dlouhý měsíc, dej si ale pozor na sporty >:D Od teď bych cvičil nohy šlapáním na pedály a ruce řízení >:D

Jerry XXL 30.08.2010  22:38

Fotky uměleckého parkování

Je menší pravděpodobnost že si takhle o mně nějaký ňouma o mně opře dveře nebo při vyjíždění a najíždění nárazník >:D

Aspire 30.08.2010  22:50

« Re: Fotky uměleckého parkování

To je pravda, ale musíš mít v záloze myšlenku že se to někomu nemusí líbit a doufat že se nebude chtít pomstít třeba klíčem >:-[] :-|

Vampix(Diesel Power) 30.08.2010  23:03

« Re: Re: Fotky uměleckého parkování

věřím, že takových se dneska najde hodně, já bych se neodvážil a raději si zaparkuji trošku dál od vchodu

foto Matt26

Matt26 30.08.2010  23:06

« Re: Fotky uměleckého parkování

To je v pohode :-) Ja tak pri supermarketoch a na podobne velkych parkoviskach parkujem rovnako. Ľudia sú ignoranti. Majú staré šunky a vôbec ich nepáli keď ti klepnú dvere o tvoje. Zapučený nárazník bez lístka za oknom je už len zlá predstava. >:D .
      Ale tú pomstu kľúčom by som nevylúčil >:-[]

Jerry XXL 30.08.2010  23:21

« Re: Fotky uměleckého parkování

Já to zas tak často nedělám >:D Povedlo se mi to u Olympie když bylo poloprázdné parkoviště a šel jsem tam jen naskok a ještě dnes ve mestě - hodně složitě se tam na to misto zajíždělo takže jsme to raději nechal tak .

Brandon Walsh 31.08.2010  15:15

« Re: Re: Fotky uměleckého parkování

taktiez by som sa bal kluca radsej parkujem dalej od vchodu ;-)

jets_cz 31.08.2010  17:10

« Re: Fotky uměleckého parkování

vždycky jsem na takové nadával, ale asi tak budu parkovat taky. Když se mrknu na naši nalakovanou (nechápu proč) lištu tak se mi chce brečet. ještě je jedna možnost a to parkovat mezi drahýma autama...

Jerry XXL 01.09.2010  00:04

« Re: Re: Fotky uměleckého parkování

Ono si nevybereš i v drahých autech jezdí * kterým je to u pordele , někteří si hold věcí neváží . :no:

Jerry XXL 01.09.2010  00:09

« Re: Re: Fotky uměleckého parkování

Já když tak jezdím každý den v tom autě tak se psychicky připravuji a uklidňuji že stejnak to časem do mně někdo napere nebo že to někdo škábne . Aspoň mně pak nešvihne 8-s
        Nejhorší je že i kdybych řídil jak bůh a jezdil sebeopatrněji tak se stejnak nějakej frajírek najde kterej mně bude muset sejmout :'-(

Ronault. 01.09.2010  00:56

« Re: Re: Re: Fotky uměleckého parkování

Jooo, tak v v v v vo tom to je :-(

Nejel jsi dneska kolem poledne po Heršpické? Úplně stejné auto, jen teda vzadu nebyl nápis Jerry

Jerry XXL 30.08.2010  23:30

Jaký Vzduchový filtr ?

Jaký by jste doporučili vzduchový filtr ? Máte nějaké skušenosti ? :yes: ;-)

Bud 01.09.2010  10:38

umělecké parkování

Aha,nikdy mně nanapadlo, proč tak někteří parkovali. Myslel jsem adi nějaká ženská >:D . Ale je pravda, že obchodu radši dál od druhých, na samotu :-( :-) . Radši půjdu trochu v dešti o pár kroků víc, než mít zkažený celý den a týden ;-) .
    Malá historka: Pár dní poté, co jsem koupil auto, jsem jel do práce ještě starým, abych nové trochu pošanoval :-) . V ten den tu natáčel Bartoška film, no a Ostravská televize si zaparkovala dodávku vedle našeho auta. Tak mi to líčíly děcka od baráku společně s našimi. Vytahovali nějaké stojany a tak a pak odjeli. Místo zůstalo prázdné. Ovšem na dveřích od spolujezdce přibl na památku čerstvý krátký šrám :-) . Od té doby, se sem tam z okna podívám, kdo vedle mně parkuje >:D .

Jerry XXL 01.09.2010  11:04

« Re: umělecké parkování

Ja už hodně dávno parkoval u Ikeii . Bylo Úplně prázdné parkoviště jen 1 auto tam stálo a já jinak mraky místa tak jsem si stoupl doporstřed parkovište . Jdu do Ikeii a cca po hodince vylezu a jdu an parkoviště . Vídím chlápka s Octavii ktera vypadala ajk popelnice rezava a potlučená . Zaparkoval si vedle mně a pobíhal kolem mého auta . Tak jsem došel a nechápal o co jde . A on při parkování mně nabořil celý bok auta předním nárazníkem , ale úplný lavor mi tam udělal ! Dodnes je to nepochopitelný na prázdným parkovišti 2 auta a a on musí mně sejmout to byl šílenej * taky to jeho auto tak vypadalo . :no: :no: :no: 8-s

Bud 01.09.2010  14:17

« Re: umělecké parkování

Nebyl pod parou? Takových už dneska jezdí dost a není to na nich moc poznat. Různí alkáči a feťáci :-( . I když nic proti nim, ale za volant nepatří, myslím, že o tom není žádná... :-!

"-- skrytý --" 01.09.2010  23:08

Bílej fešák

a ke všemu splněnej sen :yes: Byl jsem tenkrát na představení na okruhu v Sosnové,příjemný svezení ;-)

Brandon Walsh 01.09.2010  23:17

no neviem

konecne som precital celu recenziu ale prva polovica mi pripada ako opisany prospekt ktory Vam dali pri objednani auta :-O

Jerry XXL 01.09.2010  23:22

« Re: no neviem

jo něco malinko jsem použil a nějak zakomponentoval .

Jerry XXL 02.09.2010  21:44

« Re: Nové úpravy v programání

to nebola standardna vybava :-O

Aspire 02.09.2010  21:54

« Re: Re: Nové úpravy v programání

>:D :yes: Je to stejné jako u Škodovky tohle v základu není, jen ve výše vybavených verzích, krom vypnutí signalizace nepřipoutaného řidiče.

Jerry XXL 02.09.2010  22:08

« Chip za dobrý peníz a rozumně !

Chystám se na CHIP ...
          Mám na to člověka který mi zatím montoval a programoval vše v autě !
          Nachipoval by mi auto o 20-25% pry je to takto rozumne a nic netrpi !
          Když by se semnou ještě někdo domluvil a měl by zájem tak by nebyl se domluvit na nějaké velice dobré ceně !
          Více info když se mi ozvete ! :yes:

Jerry XXL 03.09.2010  00:32

« Re: Chip za dobrý peníz a rozumně !

Půjde dotoho někdo semnou ? ;-)

foto valchaaa

valchaaa 04.09.2010  10:17

« Re: Chip za dobrý peníz a rozumně !

Doufám že to bude i odbržděno :-)

Brandon Walsh 03.09.2010  16:54

« Re: Re: Re: Nové úpravy v programání

seat leon to ma v zaklade o tom ze je o polovicu lacnejsi pomlcim >:D

Chobot 05.09.2010  10:54

Chobot říká nazdar.

Tak jo. Hodnocení.
    Auto 10b. Akorát se mi zdá, že na svou velikost 103kW neni zrovna nějaká ´palba´.
    Recenze: 10b. Ten začátek byl pernej. Jako číst si letáky od VW. Od "Proč zrovna Tiguan ?" už je to pohoda, tak si to představuju. No a příběh s koly >:D To bych je asi už poslal....ale tak hlavně že to dopadlo. Novinky vedený.
    Fotky 10b. Nic mi tam nechybí, plus video. Pohoda.

Nechť ti tedy slouží jen k radosti.

EDIT: Jo a líbí se mi, že máš auto podepsaný >:D :yes:

foto Mimas

Mimas 06.09.2010  01:12

Paráda

Krásne auto, tá biela farba sa mi páči stále viac. Je to trocha iná kára ako mám ja a zrejme by si sa dostal aj inde ako ja :-). Interiér ma VolksWagen parádny a bude isto zážitok tam tráviť svoj čas. Recenziu máš výbornú a fotky nahadzujú pocit závisti :-) Veľa šťastných kilákov, super voz!

foto Mirasr

Mirasr 07.09.2010  14:49

vw jerry

:yes: jo vypadá to na super káru,taky se mi líbí, bílá se mi taky líbí postupně na víc a víc autech a přeci jen pořád se ke každýmu autu nehodí, ale k tomuhle jo

Jerry XXL 07.09.2010  14:58

Nový vzhled MACZ ?

Co si myslíte o novém vzhledu ? Starý nebo nový je lepší ? :no: :yes:

foto Ondrej-Samal

Ondřej Šámal 07.09.2010  15:14

« Re: Nový vzhled MACZ ?

Jednoznačně horší. Chybí mi tu barevný rozlišení jednotlivých sekcí, bílá barva pozadí je taková sterilní, navíc to bije dost do očí. Ale největší mínus je absence posledních příspěvků na hlavní stránce!
      Přitom stačilo jen "obléct" web do nového kabátu, ne ho celý překopat, ta koncepce fungovala 3 a půl roku prakticky bez problémů, tak proč měnit něco zavedeného a fungujícího.

foto Jetty

Jetty 07.09.2010  19:21

« Re: Nový vzhled MACZ ?

Souhlas, halvně ty poslední příspěvky tu neskutečně chybí ... :-( To snad ani nemyslí vážně... Kdo bude stále projíždět recenze a hledat kdo kde zrovna diskutuje?

Jerry XXL 07.09.2010  21:31

« Re: Re: Nový vzhled MACZ ?

Ano stím souhlasím také mně to chybí a zatím si myslím že je tento "projekt" nepovedený ! :no:

Jerry XXL 07.09.2010  21:43

Probliknutí kontrolky Závady elektronické ruční brzdy

Dnes jsem valil z obchodu domů a na budíkách mi při 100 km/h problikla kontrolka Závady elektronické ruční brzdy . Tak jsem se velmi vylekal co se děje svítila cca 5s a pak zhasla a poté už po nějaké závadě žádné památky . Prostě nesmyslně a bezdůvodně - vše funguje jak má . Tak momentálně nevím co si o tom mám myslet ...

Jerry XXL 11.09.2010  02:28

Bojkot Výsledek ?

Jáký si myslíte že bude výsledek Bojkotu ? Co Bojkot přinese za změny ? Co od toho očekáváte ? Půjdem toto téma probrat do detailů ... Pište své názory

vrkuboy 11.09.2010  03:26

« Re: Bojkot Výsledek ?

To záleží na redakci MACZ, dost podstatných konstruktivních podnětů už tu padlo, nemysllím, že to všechno musí být hned a za každou cenu, ale chtělo by to nalézt nějaký společný kompromis ke spokojenosti všech. Mě osobně se dotkla poslední reakce redakce na hlavní straně MACZ. Různé nápady tu psalo spousta lidí ještě před "faceliftem" MACZ a nic se nedělo. Například fotosoutěže kterých sem se neúčastnil ale sledoval sem je a přišlo mě to jako dobrý nápad, bohužel rozházené všude po diskuzích a kdo není 24 hodin na MACZ se v tom za chvilku ztratí. No a teď z ničeho nic tolik změn. Redakce píše že se tu někdo snaží být samozvaným pánem, ale přitom sama redakce se chová jako mocipán a jak už sem všude psal MACZ dělají především autoři recenzí kteří tvoří... řekněme 99,9% jeho obsahu redakce poskytuje prostor... za to tedy velký dík, ale pokud máme být součásti něčeho co jim vydělává nemalé peníze z reklam na MACZ možná by si to zasloužilo nějakou komunikaci předem. Neberu auto.cz.... to je čistě jejich věc, tam si vytváří obsah redakce sama. Já osobně nemám ani tak problém s rozložením různých panelu atd to je otázkou času než tomu přijdu na chuť, jako spíš s tou bílou barvou pozadí a nejsem sám těch lidí je hodně a redkce to moc a moc dobře ví že jich je hodně! Ale dozvíš se že jsi ufňukané dítě které okolo sebe kope a nemá vůči autorům respekt a jestli se ti to nelíbí tak nazdar. No to je teda jednání.... Myslím že spousta lidí ani nemá problém s tou radikální změnou vzhledu, spíš se jen chytla nabídky na spolupráci a mžnosti tu něco změnit viz. petice v diskuzi u FEFE. Do teď tu bylo mrtvo a nic se nedělo a nápadů bylo jistě hodně jen e nikdo nerealizoval a teď tu ta možnost je. Redakce píše že ti co mají na místě obrázku recenze nápis bojkot kazí pověst MACZ a začne tyto recenze schovávat... což je ještě horší a kontraproduktivní protože tak přijdou o spoustu kvalitních recenzí atraktivních vozů které sem táhnou čtenáře = více peněz z reklam. Celý ten bojkot je pouze reakcí nikoliv uměle vyvolanou akcí. Uživatelé MACZ chtějí diskutovat mezi sebou o změnách a návrzích a ne jen napsat mail a čekat co se stane jestli redakce uzná návrh za vhodný. A rozumných nápadů tu padlo opravdu dost. Vždyť už tu byla například anketa co říkají uživatelé na možnost MACZ na iphonu... proč takových anket není víc? Vždyť takc má redakce možnost dozvědět se názory uživatelů na různé náady, změny atd. Zastávám názor, že kdo nechodí k volbám nemá právo nadávat na zvolenou vládu. To může jen ten kdo u voleb byl a snažil se ovlivnit výsledek, ale můsí dostat tu možnost volby. Chápu že redakci naštve například vulgární příspěvek na jejich adresu, ale jak to tu pročítám tak jsem na něco podobného nenarazil a pokud ano bylo to podáno dost asertivní formou. Jediná reakce je že se hrajeme na pány, nemáme respekt a budeme skákat tak jak bude nkdo pískat protože jsem na jeho pozemku jinak mohu odejít. Možná sem to vytrhnul z kontextu, ale já to takto pochopil a mě osobně se to dotklo. To je opravdu ale opravdu hnusné jednání k lidem kteří prakticky tvoří obsah a vydělávají autorovi stránek peníze.

TEDY MOŽNÁ JSEM NA NĚČÍM POZEMKU A NA NĚČÍM KOLOTOČI ALE TEN KOLOTOČ ROZTÁČÍM JÁ A SPOUSTA DALŠÍCH UŽIVATELŮ! Doufám, že se nějakou rozumnou formou dohodno obě strany ke spokojenosti všech.

foto ypsilon

ypsilon 11.09.2010  11:15

« Re: Re: Bojkot Výsledek ?

vrkuboy-vystizne napsano,absolutne s tebou souhlasim :yes: ..

jen se obavam,ze to, ze mi tu tvorime obsah si redakce vubec neuvedomuje nebo spis ted nechce uvedomit..a ceka,ze nynejsi aktivni uzivatele odejdou a za par chvil je nahradi nove generace uzivatelu a tahle lhostejnost me stve nejvic..ja sam jsem redakci moc vdecny za to,ze tu bylo stare macz,diky nemu a recenzi na 330i e90 jsem si vlastne mou bramboru koupil a potkal spoustu novych pratel a kamaradu..proto me jejich nynejsi arogantni jednani opravdu mrzi,nazyvat to infantilni valkou barvicek nebo jak?..vzdyt nejde jen o nake barevne rozliseni(stejne si myslim,ze si na to treba po case zvyknem),kdyby opravdu udelali to co proklamuji "AUTO.CZ prošlo změnou, která byla nutná proto, aby bylo schopno zvládat další přísun obsahu, aby umožnilo svým uživatelům rychleji najít to, co hledají, aby se stalo opravdu moderním, přehledným a chytřejším automobilovým portálem",tak by z toho zadny "bojkot,valka nebo demonstrace" nebyla..

Chobot 11.09.2010  10:57

« Re: Bojkot Výsledek ?

Vezmu to krátce, ať vás nebolí oči >:D Jsou v podstatě jen 3 možnosti....
      1: Buďto se tu bude peticovat do aleluja, protože prostě někdo nepochopí že je to zbytečné. Zlobte se na mě nebo ne, ale já z toho mam stále pocit, že pro ´majitele´ MACZ neznamená nic. Jen kus již nepohodlného výkalu Auto.cz, tudíž je veškerá snaha zbytečná.
      2: Nebo uživatelé kterým se to nelíbí odejdou a tím nastane zcela nová éra MACZ, buď s novými uživateli. Kteří buďto udělají nový spolek, a nebo to vystydne a bude konec příspěvků, jen sem tam přibude ´recenze´.
      3: Nebo to časem vyšumí a život půjde dál, jako doteď.

foto Vette

Vette 11.09.2010  13:47

« Re: Re: Bojkot Výsledek ?

Chobot: Aj ja mam pocit, ze je MACZ komunita ktora tu vznikla viac na obtiaz ako k uzitku. Oni asi chcu nechat len portal kde je vela racenzii a vecne diskusie len k danemu auto. To co tu vzniklo in tu celu strategiu zacalo kazit a zacali sme byt na obtiaz zo svojimi pripomienkami a dotazmi na zmeny.

Poustnik 13.09.2010  11:01

« Re: Bojkot Výsledek ?

Pro mě je výsledek takový, že si dám do příštího výkendu dovolenou od internetu a "bílého sněhu macz" a pak se uvidí.....jsem tady především kvůli komunitě lidí, která mě baví. Pokud by z nich většina odešla, nebudu si mít s kým vyměňovat špílce. Když tu zůstane, zůstanu tu i já a koupím si lepší brýle nebo co..... 8-s >:-[]

Thomasino 13.09.2010  12:39

« Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

Zajímavé je, že redakce skryla recenze FEFE na Zetko a Scirocco, ale další recenze co mají jako hlavní foto BOJKOT jsou tu stále dále >:D >:D Jenom nejsou na TOP15, takže nejsou tak vidět :-)
        Pokud zůstane to hrozné barevné "sladění" (spíše nesladění), tak zde budu také minimálně - bolí mě tady z toho oči a nedělám si srandu. Samozřejmě ale za předpokladu, že se dotáhnou ty chyby o kterých redakce psala, že na tom začali dělat. Pokud do vánoc nebude alespoň větší část, odcházím odsud a stahuji recenzi, bral bych to jako nesplněný slib ze strany redakce a jen jakousi hru se svými zákazníky/uživateli :-O ;-\ Snad ale dostanou rozum i s těmi barvami a udělají nějaké to přepínání barev, nebo některé barvy trochu změní aby to nebylo tak agresivní na oči...

Ricardo 13.09.2010  14:02

« Re: Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

Jestli víš o dalších recenzích, dej mi na ně prosím tip, já je rád skryju/smažu.
          V případě Feferonky je to nejviditelnější, ovšem zcela zasloužené. Tím spíš, že tady proběhly rádoby vtipné narážky (místo konstruktivního přístupu a vymazání daného obrázku už například v sobotu), jestli budeme natolik akční a slib opravdu dodržíme. Dodrželi jsme...

foto Fotosoutez-Moje-auto-cz

Fotosoutěž Moje auto.cz 13.09.2010  15:07

Ricardo
            Fefe nechtěla víc než jen termín v jakém se budete zabývat změnami nic víc.
            NESOUHLASíM Z JEJÍM SKRYTÍM!!!!navíc Fefe je hlavním človíčkem co dávala seznam připomínek na web a , že to nějaký Stanislav poslal do redakce a p.Zezulka mu plácá na záda je fajn , ale Fefe bojuje za to aby tento web byl pořád tak oblíbený jak byl.

Pokud redakce neřekne přibližný termín kdy se bude zajímat o Naše námitky jak slíbila "to že napíše , že se o to bude zajímat je opět fajn , ale musí být nějak ohraničena tato doba jinak se ze slov budeme se tím zajímat zůstanou jen fráze!!" stahuji Recenzi z auto.cz jak na TDI tak na fotosoutěž není to vydírání jen nesouhlas jak zacházíte s uživateli na kterých stojí velký základ MACZ.

Opravdu budete spokojeni jako redakce když budete mít v topce normální bežná auta místo sportovních aut které jen tak nevidíte ?
            A které Vám na tento web nalákají nejvíce dolárků (uživatelů)

Když jsem se před dávnem na web auto.cz chodil jen jako pasivní uživatel tak právě exluzivita zdejších vozů a parádní diskuze byly jedním z hlavních důvodů proč jsem zde dal i svou vlastní....

S pozdravem Matheas

PS: Stačilo napsat Vašimi body se budeme zajímat v následujícím měsící a jsem si 100% jistý , že by FEFE změnila obrázek , ale Redykce nenapsala nic .
            VY jste něco chtěli , ale ona také

Thomasino 13.09.2010  15:16

« Re: Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

Souhlas s Matheasem. Také se mi nelíbí odstranění nepohodlné recenze FEFE 8-s :-(
              Sice jak jsem už psal, nebylo dle mého nutné dále v bojkotu pokračovat, ale FEFE chtěla jen termín do kdy budou změny provedeny...

Jinak se o nás píše už na LUPA.cz >:D
              - sice to není úplně přesné a Zezulka si to zase ve svém komentáři přikrášlil, ale asi nás to už od pana Forda nepřekvapí >:-[] Každopádně to také komentují, že ze strany redakce ty reakce nebyly přiměřené a rozumné... Lidi to tam pak komentují, že nový design stránek se moc nepovedl...

Ricardo - pár věcí se koukám už opravilo, což je fajn. Ale spousta jich tu ještě chybí, hlavně kdo je on-line a kdo ne a na ty barvy se fakt nedá koukat !! Bude se s tím něco dělat?? PROSÍM...
              Nebo každému kdo tu má kvalitní recenzi pošle redakce jako dárek sluneční brýle, aby to nebylo tak řvavé?? >:-[] >:-[] >:-[]

-když se na to koukám přes sluneční brýle se žlutooranžovým nebo šedým zbarvením, je to o dost lepší! Doporučuji vyzkoušet...
              ;-) >:D

Ricardo 13.09.2010  17:34

« Re: Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

Doufám, že to s tou fotosoutěží nemyslíš vážně, protože prosazuji řešení, aby byla umístěná na hlavní stránce.

Aspire 13.09.2010  15:47

« Re: Re: Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

Když tam tak plníte ty sliby tak proč se redakce nebo jejich mluvčí admin nevymáčkne a neřekne termín na který se feferonka ptala >:-[]

Ricardo 13.09.2010  17:32

« Re: Re: Re: Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

To už je opravdu bazírování na detailech. Odpovědi ode mě byly v diskusi u Feferonky (která nakonec přešla k negativistickému postoji se všemi důsledky), odpovědi od L. Zezulky jsou pod odkazem v pravém sloupci na hlavní stránce. Konkrétní časový harmonogram jednoduše nejde předložit, nehledě k tomu, že "cokoliv se napíše, bude použito proti redakci" - viz disuksní příspěvky v duchu "jak to, že nejsou od neděle smazány bojkotující recenze, když je pondělí 0:05 v noci".

Aspire 13.09.2010  18:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

Diskuzi u feferonky jsem četl, četl jsem i novinky co redakce napsala, ale jak už napsal Matheas a feferonka mohlo se to říct přibližně kdy to bude. třeba: budeme se tím zabývat v příštím měsíci nebo jindy. Včas to řekla aby jste ji odpověděli alespoň něco ale mlčeli jste a pak ji skryli.... :no:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 13.09.2010  20:41

« Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

ricardo - lžeš si jen do kapsy :no: Chtěla POUZE vědět,zda to bude do Vánoc,do jara 2010 atp.
                Bylo by fajn,slyšet TVŮJ názor a ne číst ty,sorry že to píšu,řiťolezní řeči
                :no:
                Jak jsem jíž annoncoval,pokud se zetko a rocco neodkryje,tak stahuju auta taky.
                Dost mě mrzí,že neuznáš některé oprávněné připomínky a papouškuješ redakci a navíc si hrozně rychle zapomněl,kdo za tebe jako budoucího admina ,,bojoval,,.Malá nápověda : začáteční písmeno je F a na konci A.
                Pamatuj si,že u mě mají nejvíc respekt lidí,kteří se nebojí plavat proti proudu,to tvůj případ v této době rozhodně není
                :'-(

Ricardo 14.09.2010  15:09

« Re: Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

Můj názor se dá shrnout jednoduše, pokud tě to tedy opravdu zajímá - chování některých i dlouholetých uživatelů MACZ v minulém týdnu mě zklamalo a dá se říct i otevřelo oči.
                  S udáváním termínů jsem se dost poučil na to, abych už žádný nesliboval. Kdybych řekl "do vánoc" a ono to do vánoc nebylo, dovedu se dobře představit, jaké scénky by se tady zase odehrávaly.
                  Kontroloval jsem všechny tři recenze Feferonky, ve všech zůstává ten obrázek. Mám je z fotogalerie vymazat a recenze zase odkrýt, nebo ne? Feferonka mě žádným způsobem nekontaktovala, tak nevím, jak si to dál představuje.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.09.2010  16:54

« Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

Nápodobně,Ricardo,i ty jsi mě zklamal.Ale víš co?Já z toho dráááma nedělám.Nežiju totiž s tebou,tak je mi to tak nějak jedno... >:D
                    Pakliže mně recenze odkryješ s tím,že za mě vyměníš titulní fotku,recenze skryji sama.Domnívám se,že není zase až tak velkej problém odpovědět na moji otázku.Nebo to Zezulka vidí jinak?Pak i tento postoj o něčem svědčí....a uživatelé by měli být na pozoru.
                    Na rovinu,pokud nejsem schopná říct např.zákazníkovi termín,pak si nejsem svými kvalitami(schopnostmi) zcela jistá.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 14.09.2010  17:20

« Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

ricardo - jelikož na moje příspěvky nereaguješ,soudím,že nemáš ty správné protiargumenty a oni ani jaksi nejsou :-(

add Fefe - nikdo vás nechce přesný datum,ale NEUMĚT odpovědět ani na tak triviální otázku ,,do jakého období,,(jaro,léto,podzim,zima) zavání trapasem.
                    Pokud redakci a tobě nestačili naše příspěvky,občasné stahování zajímavých aut,negativní ohlasy na Auto.cz,popř.Lupa.cz,tak postrádáte i tu špetku sebereflexe 8-s

foto stirecek1

štíreček1 13.09.2010  17:28

« Re: Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

Mě už taky ukryli a musím říct, že na tyto stránky mě přivedla právě přehlednost a jednoduchost. Nyní nejspíš právě kvůli vzhledu zase stránky opustím, poněvadž mě fakt nebaví něco dvě hodiny hledat a marně se někam doklikávat. Na to vážně nemám čas. Možná tu zůstane pár recenzí, které stejně nikdo neaktualizuje nebo ani nečte, ale prostě je to tak. Z hlediska uživatele je to prostě nevydařený a nepřehledný web. Co k tomu víc dodat....

foto lifedrive

lifedrive 13.09.2010  19:39

« Re: Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

Take jsem stahl svoji recenzi na E90 330i, a pripravenou recenzi na Forestera jsem uz neumistil. Ne kvuli barvam, proste proto, ze urcite jednani nemusim tolerovat. Co si na zaver neodpustim, je konstatovani, ze muj ucitel dejepisu mel kdysi pravdu: na ceske dejiny clovek nemuze byt hrdy, Cesi vzdycky byli zbabelci, proto niceho nedosahli. Sice je to polovicni kaleni do vlastniho hnizda, protoze z poloviny jsem take Cech a mam mimo jinych i ceske skoly, ale stojim si za tim. BUBUBU s bojkotem, ale pak se honem stahnout. Princip dostane po drzce, ale alespon si pokecam s kamarady v teploucku tehle zabehle kominity, co na tom, ze ze mne nekdo udela blbce, vsak mi pak pekne tu redakci zkritizujem, udelame par vtipku..proste ta "Ceska cesta" je nezamenitelna. Jen zadne vetsi ciny. Ale jedna z vas byla opravdu..jak to rict, TAPFER.

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 13.09.2010  20:44

lifedrive - díky :yes: :yes:

"-- skrytý --" 13.09.2010  21:03

« Re: Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

klucí, holký, já bych vás f tom fakticky nenechal, ale do dnešního dne nebyl nikdo schopný mi vysvětlit a opravit přístup k recenzi. :-O

Bože ty barvy a ten font to je jedno obrovské neštěstí. Takových krásných barviček a takových krásných fontů. :'-( :'-( :'-(

Aspire 13.09.2010  21:40

« Re: Re: Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

Tak to je pěkný že to ještě nikdo nevyřešil, teda pokud to vůbec řeší. 8-s

"-- skrytý --" 13.09.2010  21:43

« Re: Re: Re: Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

Neřešil, ale tak to asi teď bude fungovat. Upřímně mne to ani nevadí. Nevíš, kde je Fefe? A kdo ještě zmizel a proč?

Aspire 13.09.2010  21:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

Feferonku schovali že si nestáhla ten bojkot, mě to teda nas*alo protože si dávala tu práci a bojovala za MACZ a místo toho aby ji dali odpověď tak ji schovali, od 14:00 co jsem sem přišel tak jsem ji neviděl, a ostatní co schovali přesně nevím několik jich bylo a možná tu ještě nějací poslední jsou, pokud je redakce nebo admin nenašel. A důvod je vlastně to redakční utimátum.

"-- skrytý --" 13.09.2010  22:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

Aha, trošku se poslední dobou ztrácím. ;-\ Jednak nemám moc čas a jednak se stalo MáčKO tak nepřehledné, že nemám ani chuť tu brouzdat a pátrat co, kdo, kde, kdy. Je to škoda, byla tu fajn komunita lidí. :'-(

Aspire 13.09.2010  22:13

« Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

Už mi to tu až tak zase nevadí začínám si zvykat nebo spíš si musím zvyknout, nejvíce mi vadí ta strašná bílá barva 8-s takhle po večerech mě z toho strašně pálí oči. ;-\

edit: jen doufám že takovéhle strašné vykolejení se snad vrátí do kolejí. Ať si tam nahoře s tím pohrajou, ať si můžeme měnit vzhled a bude to dobrý.

edit 2: pokud se chci podívat na zetko tak tohle je všechno co tam vidím [odkaz]

Matheas Ropak 13.09.2010  22:33

« Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

Mě vadí ta barva :-O po celodenním koukání do PC v práci ještě koukat na bílou záři zde :no: :no: :no: :no:

bílá už není in ...Kdyby aspoň ty okraje byly třeba šedé nebo okrové viz moje galerie poslední obrázek tak neřeknu , ale takto.......... :no:

"-- skrytý --" 13.09.2010  22:35

« Re: Re: Změna MACZ, BOJKOT - výsledek ?

Barvu bych asi překousnul, ovšem víc d.e.b.i.l.n.í. font jsem už dlouho neviděl. Navíc nechápu proč je tu půlka místa nevyužitá a kvůli nějaké reklamě musím rolovat bůhví kam. Celé práce je opravdu výsledek naprostého nevkusu a amaterismu. Něco podobně na zvracení jsem plodil snad kdysi na průmce. V dnešní době nástrojů, které jsou k dispozici je to velmi smutné. Navíc vyjít s něčím naprosto nedoladěním a pak slibovat, co všechno předělám a žvatlat, že to vlastně není ještě hotové. :'-(

Jerry XXL 12.09.2010  23:41

F1

Komu se líbili dnešní F1 a je spokojený ať zvedne ruku >:-[]

foto jpor-RSKa-

jpor (RSKa) 13.09.2010  22:55

Ako to vidím ja a čo s farbou pozadia

prečítal som si celý článok na Lupe, moje závery:
    - Zezulka a spol (tým sa myslí celá redakcia samozrejme) sa na tom namakal, teraz je urazený a dotknutý, že sme mu nezatlieskali; nedostavil sa pocit ocenenia, hľadá sa vinník = drzí užívatelia
    - to síce chápem, ale blbé je, že sa uchýlil k chybnému vysvetleniu si situácie, aby obhájil "svoju pravdu" - že sme nevďační a manipulujeme a on je tu predsa pánom
    - to zvádza k arogantnému tónu, ktorým si sám pred sebou ospravedlňuje svoje postoje, teda že sa mu to nechce upravovať len preto "že pár užívateľov vyskakuje"

Takže prečo vyskakujeme?
    - ja osobne som bol naštvaný práve tou aroganciou (nič tu meniť nebudeme a choďte do pr*dele komu sa nepáči); ochota komunikovať prišla až potom
    - tiež mi vadí ten biely podklad - skutočne z toho bolia oči a tie mám iba jedny a dizajnová stránka veci ma preto nezaujíma
    - redakcia na to reaguje: nejde to podľa užívateľov, musíme rozhodnúť my; ale mňa tie oči bolia a nie som sám

Napadlo ma: dajte na web možnosť výberu farebného pozadia, stačí výber z 2-3 odtieňov sivej. Dá sa to?
    Nejakým tlačítkom v záhlaví stránky, alebo nech si každý užívateľ niekde v nastaveniach svojho účtu vyberie farbu pozadia. A máme vymaľované

"-- skrytý --" 14.09.2010  09:57

« Re: Ako to vidím ja a čo s farbou pozadia

vložit do adresního řádku to co je mezi * a pak dát ENTER * javascript:$$( '.section, .last').each( function (e){ e.style.cssText="background :#2F3F3F !important ;color:#DF7200 !important" ;});void(128); * Je to něco jako Noční profil pro diskuse. Většinu problémů to spraví. V diskusi sice zůstanou bílé bloky ale s těmi si tento bookmarklet neporadí. Kód můžete vložit i přímo do bookmarku (záložky) a pak je to otázka kliknutí a ztmavení je tady ;)

edit: tak i ty bílé bloky jsou pryč

vrkuboy 14.09.2010  10:43

« Re: Re: Ako to vidím ja a čo s farbou pozadia

Jojo paráda :-) už si ve photoshopu hledám barvu která by se mě líbila. :yes:

vrkuboy 14.09.2010  10:50

« Re: Re: Re: Ako to vidím ja a čo s farbou pozadia

Tak mám lepší kombinaci barev možná by to redakce měla zvážit jako základní vzhled >:D :yes:

javascript:$$( '.section, .last').each( function (e){ e.style.cssText="background :#ff72e9 !important ;color:#000000 !important" ;});void(128);

"-- skrytý --" 14.09.2010  11:02

« Re: Re: Re: Re: Ako to vidím ja a čo s farbou pozadia

Tak to je smrtelná kombinace, ještě že nelze jednoduše nastavit blikání.

vrkuboy 14.09.2010  11:07

« Re: Re: Re: Re: Re: Ako to vidím ja a čo s farbou pozadia

A do hlavičky nějaké "vkusné" marque >:D :yes: Ale zkoušel sem třeba i jen 10% černou a bylo to mnohem lepší, ale ztrácejí se spojovací čáry u příspěvků ty jsou asi 15%. Každopádně dík je to lepší řešení než moje ctrl+a >:D

Thomasino 14.09.2010  20:47

« Re: Ako to vidím ja a čo s farbou pozadia

kam se dá co vložit?? Já tam v odkazovém řádku nemám žádné hvězdičky :-( ;-\
            Já chci taky jiný vzhled... Na tohle se nedá koukat...
            Zatím používám pro ztmavení ztažení jasu nebo sluneční brýle :-O

Aspire 15.09.2010  08:50

« Re: Re: Ako to vidím ja a čo s farbou pozadia

Stačí to vložit nahoru do té lišty kde je aktuální adresa stránky a dát enter.

Aspire 14.09.2010  11:09

« Revoluce barev na MACZ

NightFlight: paráda >:D

Dylan McKay 14.09.2010  11:16

« Re: Revoluce barev na MACZ

Všem bych vám dal BAN! Pan Zezulka zadal protekčnímu synáčkovi Pospíšilovi možnost se projevit, a vy to takhle kazíte!
          Co pořád máte proti designu xenonového světlometu? >:D

Aspire 14.09.2010  11:29

« Re: Re: Revoluce barev na MACZ

Už mě z toho světlometu bolí očí, chtělo by to MACZ brýle >:D

vrkuboy 14.09.2010  11:31

« Re: Re: Re: Revoluce barev na MACZ

Ty 3D brýle z kina >:D to by teprve byl požitek >:D

Dylan McKay 14.09.2010  11:35

« Re: Re: Re: Re: Revoluce barev na MACZ

Já už jsem v pohodě, nepotřebuju nějaké Ctrl+ atd. Myslím, že jedny švihákovo MACZ brýle pošlu i do redakce: [odkaz] >:D

Aspire 14.09.2010  11:40

« Re: Revoluce barev na MACZ

A nesmíš zapomenout na to slíbené tričko k těm brýlím >:D

vrkuboy 14.09.2010  11:47

« Re: Re: Revoluce barev na MACZ

To triko je v retro stylu >:D všimni si toho loga! Jinak Šviháku to jsou RayBan-y? >:D

foto Krispos

Krispos 14.09.2010  12:37

« Re: Revoluce barev na MACZ

Chtělo by to kompletní user-friendly sadu.... na hlavu hornickou helmu s protisvětlem, na oči švihákovo MACZ brýle a doplnit to černým trikem se žlutým nápisem BOJKOT na zádech :-)

Dylan McKay 14.09.2010  10:32

švihák a feferonka

Jenom se musím na něco zeptat. V článku na lupa.cz se píše o zhruba třicítce vzbouřenců. Jmenovitě jsou tam dva: švihák a feferonka.

Osobně si myslím, že až tak vidět jsem tentokrát nebyl, proto si tu čest být jmenován vedle feferonky ani nezasloužím. Mám podezření, že mě Libor balí.

vrkuboy 14.09.2010  10:35

>:D >:D >:D

foto fuckerik

fuckerik 15.09.2010  09:57

Dobrá práce

Máš perfektní a vyčerpávající recenzi bezpochyby zajímavého vozu. Osobně mám pravidelně možnost se se stejným autem včetně motoru, teda až na to že má automat, svézt a je to příjemné svezení. Interiér je moc povedený, auto jede svižně a na to jak je velké má i přijatelnou spotřebu. Nevím jestli bych si troufl do bílé barvy ale jinak pěkná kárka. :yes:

Dylan McKay 15.09.2010  10:02

Redakce, nějaká změna?

Přečetl jsem si výroky Libora na lupa.cz, nechápu jak může v určitých věcech tak mlžit.

Zničit MACZ za jednu noc šlo, ale opravit tu spousu chyb trvá věčnost.

"-- skrytý --" 15.09.2010  11:31

« Re: Redakce, nějaká změna?

první změnou by měl být přístup redakce a konečně by měli odpovědet na otázku Fefe a na to konto vrátit zpět její recenze :-!

foto The-Stig-Driver

The Stig Driver 15.09.2010  12:58

« Re: Re: Redakce, nějaká změna?

Pro mě byl nový vzhled doslova katastrofa po návratu z dovolené :no: Pro nový design jsem, ale musí být příjemný oku ;-) Ne jako tento bílý hnus.....

Jerry XXL 16.09.2010  23:04

Řečkovice Wapka

Dnes jsem jel otestovat na Thomasinovo doporučení Wapku v Řečkovicích . Po celou dobu co jsme tam byli tak nikdo nedojel takže jsem měl klídek a nikdo mně nehonil . Dostal jsem kýbl s houbou a celé auto jsem si vyleštil od špíny v ruzných ohybech a všechny paprsky kol . Byl tam velice příjemný chlapík který mi vše vysvětlil a ukázal . Ješte mi nakonec dal stšrku na kapky abych si otřel např. z kapoty . Jerry je nyní čistčí než v salonu ! Všem doporučuji jsme spokojený . :yes:

Ronault. 16.09.2010  23:38

« Re: Řečkovice Wapka

Hej, ty! Zabral jsi mi místo v novinkách! 8-s >:D

No uznejte sami, 2 novinky na hlavní stránce jsou málo. S tím by se něco mělo dělat. Dyť každý den přibývá tak 6 novinek, to mám každý rozklikávat novinky? Přitom před tím se to tam vlezlo, teď prý ne 8-s 8-s

"-- skrytý --" 17.09.2010  08:27

« Re: Re: Řečkovice Wapka

Kde přesně ta wapka je? Pokud se umoudří počasí tak bych se tam odpoledne stavil umýt auto...

Jerry XXL 17.09.2010  13:21

« Re: Re: Re: Řečkovice Wapka

Řečkovice Novoměstská 1a :yes:

Thomasino 17.09.2010  21:25

« Re: Re: Řečkovice Wapka

No nevím, jestli je dobré že to všude vychvalujeme a dáváme tipy dalším >:D >:D Za chvilku tam bude ještě více narváno :-O >:-[] Už teď, když je v sobotu dopoledne hezky, tak je tam neskutečná fronta 8-s :'-( :'-(

Jerry XXL 17.09.2010  21:46

« Thomasino

Tady nejde vůbec o WAPKU >:D . Jde o to že Suprový THOMASINO mi poradil a to jsem musel světu zdělit ! :yes: :yes: :yes:

Škoda že tu není editování příspěvků tak jak to bylo na starém MACZ že šlo změnit obsah už napsané zprávy ;-\

Ronault. 17.09.2010  21:47

« Re: Thomasino

Ale to i tady jde, jen nejde editovat zprávy na které bylo už reagováno, ale to nešlo ani na minulé verzi ;-)

Jerry XXL 17.09.2010  21:58

Měření výkonu na Brzdě ?

Ahoj potřeboval bych poradit kam se v BRNĚ popřípadě okolí vydat na změření výkonu . Jelikož mám 4x4 tak by to asi měla být brzda na všechny 4 kola . Máte někdo nějakou radu , skušenost , doporučení ? Díky

"-- skrytý --" 17.09.2010  22:04

« Re: Měření výkonu na Brzdě ?

co chceš proboha měřit? :-!

Jerry XXL 18.09.2010  13:02

« Re: Re: Měření výkonu na Brzdě ?

Známý měl mít 140 koní a zjistil že má 154 o 14 koní víc . Tak mně zajímá jak jsem natom ...

foto JasteR

JasteR 17.10.2010  02:31

« Re: Re: Re: Měření výkonu na Brzdě ?

sjed si do prahy .. dieselpower.cz ma 4x4 brzdu..

foto caddy09

caddy09 22.09.2010  14:34

Bílá je bílá ...

v tý bílý vypadá asi nejlépe ze všech barev co potkávám ...;-))) ale je to jako vždy, dnes je bílá hóóódně moderní, tak jich začíná jezdit mraky ...

Jerry XXL 24.09.2010  16:32

« Re: Bílá je bílá ...

Jojo máš pravdu
      Tvůj bělásek je taky krasavec ;-) :yes:

"-- skrytý --" 28.09.2010  18:53

Krasa!!

Auto nádherne,ten volant sa musi držat bravurne... ;-)

foto Tomino-OPC

Tomino_OPC 28.09.2010  23:22

Krásná 4 kolka :-)

Ahoj, dočetl jsem, dokoukal fota a musím Ti autíčko pochválit, včetně barvy, myslím si, že bych také volil bílou, pokud bych do něčeho podobného šel .-)

Jerry XXL 01.10.2010  21:40

Novinka - Premiéra ! Lišty

Dnes jsem nalepil ochrané lišty na boky Jerryho v černé barvě - chtěl bych od každého slyšet prosím názor na vzhled auta atd. co říkáte na tyto lišty - já sám nevím co si o tom mám myslet jsem takový zatím zaskočený ...
    Pište do Diskuse . Dík :yes: :no:

foto valchaaa

valchaaa 01.10.2010  21:45

« Re: Novinka - Premiéra ! Lišty

Příjde mi to v pohodě.Úplně to sedí s lištou pátých dveří ktererou už jsi měl .

Jerry XXL 01.10.2010  22:04

« Re: Re: Novinka - Premiéra ! Lišty

Díky - plánuji carbonový experiment ... Zadní lišta na kufru by mněla jít do carbonu a na přední masce by se mělo také objevit něco s carbonem ... Ale zatím to nechávám jako překvápko ....

Brandon Walsh 01.10.2010  21:53

« Re: Novinka - Premiéra ! Lišty

podla mna ako pest na oko auto tym zostarlo moj nazor ;-\

Jerry XXL 01.10.2010  22:00

« Re: Re: Novinka - Premiéra ! Lišty

Díky za názor - dám tomu chvíli čas a uvidím jak se stím vyrovnám při nejhorším to vždy mohu slepit ... ;-\

Brandon Walsh 01.10.2010  22:03

« Re: Re: Re: Novinka - Premiéra ! Lišty

keby si to dal nalakovat do bielej bolo by to o niecom inom ale ako pises vsetko ma plus aj minus

Aspire 01.10.2010  22:00

« Re: Novinka - Premiéra ! Lišty

Mě se to celkem líbí :yes: Kdyby byly lakované v bílé barvě tak by to taky nemuselo vypadat špatně.

Jerry XXL 01.10.2010  22:02

« Re: Re: Novinka - Premiéra ! Lišty

Ja slyšel dosti názorů na lakované bílé a proto jsem volil černou - navíc když by byli lakované tak by na nich bylo vše vidět jelikož to jsou ochrané lišty a také by to ten lak nemusel zvládat ....

Aspire 01.10.2010  22:11

« Re: Re: Re: Novinka - Premiéra ! Lišty

Mě se ty lišty líbí a řekl bych že to auto vypadá lépe.

"-- skrytý --" 04.10.2010  20:17

Moc pěkné

Moc pěkné auto i kolo. jasných 10 :-)

PS. Můžu se zeptat, jak převádíš HDR fotky na .jpg?

foto Fotosoutez-Moje-auto-cz

Fotosoutěž Moje auto.cz 04.10.2010  20:41

« Re: Moc pěkné

HDR fotky nijak nepřevádíš na jpg.

HDR vznikne když nahraješ do Programu na úpravu HDR 3 , 5 nebo 7 fotek z různou světlostí a dáš si to vygenerovat , upravíš a uložíš.

foto Joschi

Joschi 10.10.2010  12:44

veľmi pekné

parádný VW :yes: a hlavne v tejto farbe :-)

Jerry XXL 10.10.2010  15:46

Vrut v kole ? Když i v pneuservisu udělají chybu tak na koho se spolehnout ?

Dnes jsem lítal jen po Brně a různě vyřizoval a když už jsem se vracel domu tak najednou mi začalo celé auto vibrovat .
    Ihned jsem zastavil a jak jsem vystoupil a obešel auto tak se mi něco blísklo od zadniho pravého kola a on to byl vrut ! V tu chvíli jsem myslel že nějakýho * zabiju ! Myslel jsme si že mi to tam někdo našrouboval , ale nakonec jak jsem stím dojel do servisu tak to byl uplně malinky vrut takže jsem ho mohl někde přejet ,nebyl naštestí ani skrz . Což mně velice zase potěšilo . Ale když to kolo nasazovali zase zpět tak mi špatně nasadili středový kroužek a tím pádem mi kolo zase vibrovalo jak jsem vyjel ze servisu což jsem nemohl pochopit . Po 2 dnech jsem to vzal do svých rukou a kolo sundal a vše jsem musel napravit . Teď už to je snad vše v pohodě ...

Ronault. 11.10.2010  00:59

« Re: Vrut v kole ? Když i v pneuservisu udělají chybu tak na koho se spolehnout ?

Jo, taky jsem měl teď vrut v kole, dokonce dva, jeden teď na Favoritu a před 3 týdny jeden na Laguně. 8-s

Jerry XXL 11.10.2010  07:41

« Re: Re: Vrut v kole ? Když i v pneuservisu udělají chybu tak na koho se spolehnout ?

Vůbec ti nezávidím mně stačil 1 :no:

Thomasino 11.10.2010  18:27

Tak to už si kluci můžete otevřít prodejnu s vruty ;-) >:-[]

Jerry XXL 15.10.2010  20:23

Jak popisuje kamarád : "Dnes jsem se setkal v Německu s traktorem. :-( :-( :-( Předjížděl jsem ho a ona najednou zabočil doleva.
    Nevím jestli je to totálka, nebo to opravěj, ale v každým případě nic jinýho nechci. Kdyby se mi to stalo s Fáčkem, tak bych po svejch neodešel. Takhle po tom skoku nemám ani modřinu. A to jsem přerazil sloup. Víte co mě napadlo, když jsem sebou mlátil po silnici, bral sebou všechno kolem a když mi letěl přes střechu ten sloup a když jsem to pak zakončil efektním 10 metrovým letem do německých brambor? "Kur*a, to mám super auto!" Fakt, nekecám. Já jsem si připadal jak v peřinách. A BTW, tohle auto je bomba, jen tak vás nedá!"
    Hlavně že je v pořádku a VW Tiguan je bezpečné auto .

Thomasino 15.10.2010  22:38

« Re: Kamarád po vytlačení Traktorem a po přeražení sloupu, Naštestí vyvázl bez modřinky .

Tak to musela být teda pecka!! 8-s Chudák Tigouš...

Ronault. 15.10.2010  23:39

S Favoritem by se mu to samozřejmě nestalo, S Favoritem by měl ten traktor předjet >:D A když už, tak by ho ten traktorista dlouho viděl v zrcátku >:D Navíc jestli to byl tigouš v TDI, tak to ho ani nešlo slyšet, pač to mělo kadenci jako ten traktor >:-[] Ono ty mé smajlíky nejsou vůbec sem vhodné, ale ono jde o *, pokud to člověk přežije, tak zbytek jsou plechy ;-)

jmurjr (H22A7) 16.10.2010  13:31

« Re: Re: Kamarád po vytlačení Traktorem a po přeražení sloupu, Naštestí vyvázl bez modřinky .

naviac, keby ten Favorit soferoval Ronault, tak by ho obehol aj po dvoch kolesach.

Auta je skoda, ale hlavne, ze posadka je ok.

"-- skrytý --" 04.11.2010  13:25

No tak von je traktor [odkaz] ale taky je traktor [odkaz]
        přičemž ty druhý jmenovaný běžně běhaji po silnicích rychlostí 60 kmh (v Německu nesmí zemědělský stroj jet rychleji). Čech zvyklý na pomalu se ploužící zetory často tyhle moderní stroje podceňuje...

foto derkel

derkel 17.10.2010  10:23

videl jsem snezneho muze

pred mozna tydnem jsem v ove videl bileho , na zadi Jerry), rikam si to je standartni vybava nebo mam stesti?))

Jerry XXL 01.11.2010  16:00

Zimní sezona ....

Zimní sezona ...
    Tak jsem dnes přezul na zimní a zárověn stím jsem zase musel dolaďovat chybi jiných ...
    - Byla uvolněná střešní anténa a zatýkalo mi do sřechy - musel jsme sundat zadek stropu a anténu přitáhnout ...
    - Po návštěvě v servise kvůli výměně oleje , mi sundávali spodní kryt aby mohli vyměnit olej a jaksi ho zapomněli dotáhnout a tak mi tam rezonoval a dokonce i málem upadl , tak jsem si musel lehnout pod auto a sám si ho dotáhnout ... - HRůůůůůZa !!!
    :no: :no: :no: :no: :no:

Jerry XXL 03.11.2010  17:51

Zimní testování - Prosím o rady !

Ahoj tuto zimu bych chtěl Jerryho trochu víc prohnat a tak vás prosím kde v Brně a okolí ho pořádně otestovat a zahrabat ho až po uší do sněhu a udělat mu prostě pořádnou stezku odvahy ;-)
    Všechny návrhy příjmám a pokusím se i to testování zdokumentovat jak Videm tak i fotkami :yes:
    Prostě pište kde by jste nejraději viděli se prokousávat Jerryho terénem a sněhem . Dík :yes:
    (při nejhorším mám už i koupené řetězy tak bych je taky rád vyzkoušel >:-[] )

Bud 03.11.2010  19:44

« Re: Zimní testování - Prosím o rady !

Tak Jerry, v Brně to fakt neznám :-)

Jerry XXL 03.11.2010  22:01

« Re: Re: Zimní testování - Prosím o rady !

A někde poblíž u Brna ? 8-s :yes:

Vampix(Diesel Power) 03.11.2010  22:35

« Re: Re: Re: Zimní testování - Prosím o rady !

Vylez na nejvyšší bod v Brně, rozhlédni se kolem do kola a kde zahlédneš v dáli nějaký "kopec" vydej se tímto směrem >:-[]

Thomasino 03.11.2010  23:45

Nebo se projeď v lomu pod Hády ;-) >:D

white label 03.11.2010  23:57

Vampi
            Tak to potom určitě skončí někde u nás v Beskydech... >:-[]

Legolas 04.11.2010  09:48

« Re: Zimní testování - Prosím o rady !

Zkus cestu ze žebětína směrem na Masarykův okruh, asfaltka která se v zimě neudržuje + je tam pár odboček směr les.... a nebo mě teď napadla cesta kolem rybníků v Popůvkách taky směrem na okruh...

"-- skrytý --" 04.11.2010  13:39

« Re: Zimní testování - Prosím o rady !

Napřed si hlavně na bezpečnym místě zjisti, jak se to auto chová. V zatáčce v lese už je pozdě.

Legolas 04.11.2010  14:28

« Re: Re: Zimní testování - Prosím o rady !

No a na to bych doporučil parkoviště u masarykova okruhu přímo naproti startu..... :-)

Jerry XXL 04.11.2010  21:22

« Re: Re: Re: Zimní testování - Prosím o rady !

JJ - dík o tom parkovišti u Startu jsem taky už přemýšlel . :yes:
          Jinak asi něco spácháme s Jetsem ten má 2 Tigouše tak by mně kdyžtak vytáhl >:-[]

Legolas 05.11.2010  07:41

« Re: Re: Re: Re: Zimní testování - Prosím o rady !

Já tam jezdím už dvě zimy....akorát se musí vyhmátnout dobrej čas, pže tam furt někdo je (např: Impreza STi,Š120,A6,Favorit,......). klidně aji o půlnoci :-)

"-- skrytý --" 08.11.2010  15:41

Tak jsem vyhověl tvým požadavkům na opravu hodnocení a dal jsem ti tebou vyprošené 3x10.Ne z důvodu,že by si toto VW zasloužilo být v čele Topky,ale jednoduše proto,že MACZ stejně už není to co bývalo,ř.í.t.í se do záhuby a v Topce stejně ta nej auta chybí.Takže je to vlastně jedno.
    :-(

foto El-Scorpio

El_Scorpio 08.11.2010  18:39

Krúti sa mi hlava keď to vidím... Nie že by bol Tiguan zlé auto, ale No.1 8-s

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 08.11.2010  20:19

Hold poslední klenot ,,topky,, E 55 AMG na VW Tiguan nemá >:D :-( :no:

Jerry XXL 08.11.2010  21:03

« Re: Re: Re: Hodnocení

Kdyby Ford Capri a mnoho ostatních zveřejnili svoje Recenze tak by to taky nebyla špatná věc ... :yes:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 08.11.2010  21:36

« Re: Re: Re: Re: Hodnocení

jerry - to se stane,ale ne na MACZ,užij si své místo na výsluní :-O :*) >:-[]

Thomasino 08.11.2010  21:50

>:D >:D >:D

Jerry XXL 08.11.2010  22:10

« Re: Hodnocení

Kam se všichni stěhujete ?
                - Já s MACZ problém nemám a ani jsem nijak nesledoval problémy ,které se zde řešili ...

Thomasino 08.11.2010  22:18

« Re: Hodnocení

No jo, protože jsi tou dobou byl pokud se dobře pamatuji na dovolené u moře >:-[] Ale dalo se to podle dočtení příspěvků snadno dohledat, redakce se zachovala ve stylu jako když malému děcku někdo bere oblíbenou hračku a místo slušné komunikace s jádrem MACZ se chovala arogantně a povýšeně... Proto spousta lidí odsud odešla jinam a po spuštění konkurenčního webu předpokládám odejde další část, protože tady se postupně pomalinku spravuje to co už tu kdysi fungovalo. A ten hrozný nový vzhled je další věc, se kterou asi nic dělat nebudou... Asi jim nevadí, že jim klesla návštěvnost asi o 30%, tudíž zřejmě i klesají příjmy z reklamy >:-[] >:-[] >:D Aspoň že mají prachy za reklamu z jednoho z podvodných autobazarů >:D

Jerry XXL 08.11.2010  22:26

« Re: Re: Hodnocení

Je pravda že ta bíla není na dlouhý koukání - to fakt posraly !!!
                    Jaký je konkurenční web ? ;-)

Matheas Ropak 08.11.2010  23:48

Jerr
                      konkurenční web ? co Tím myslíš !

Bud 09.11.2010  11:22

« R

Jerry XXL 09.11.2010  17:50

« Re: Re: Hodnocení

Thomasino psal neco o konkurencnim webu ... , Ale asi jsem to špatně pochopil ... ;-\

Thomasino 09.11.2010  21:42

« Re: Hodnocení

Konkurenční? Nééé...Jen existují i jiné weby, kde jsou recenze nadšenců do aut a kde se dá diskutovat s podobně postiženými jedinci ;-) Koho to zajímá, má napsat Fefe do SZ na sebe mejl, jak bude dotažen do schopného stavu, bude zájemce informovat a mohou se kouknout. Fefe pomáhá s testováním, zatím to vypadá nadějně, pokud mohu soudit z vlastní zkušenosti.. Něktěří šikovní ho zvládli najít sami :-)

Bud 08.11.2010  23:15

« Re: Re: Hodnocení

Ano, podvodných. Ale to nevíš, že peníze světí prostředky? :-) Když něco vydělává, asi je to OK. >:-[]

foto mara89

mara89 11.11.2010  17:58

Změna hodnocení

Je mi líto, ale na tvé prosby o změnu hodnocení musím změnit hodnocení naopak na horší. Nyní mi předělaná recenze přijde moc dlouhá a divná. Už to, že jsem dal za auto 9 je na můj způsob hodnocení nadržování značce VW.

Jerry XXL 13.11.2010  14:00

Servis - Výměna Kardanu !

Ahojte tak jsem jel do servisu v pátek ohledně vibrací na, které jsme si už delší dobu stěžoval . Nechal jsem jim Jerryho od rána do 16:30 a jak jsem si pro něj přišel tak jsme zjistil : že prolezli celé auto od výfuku k chladiči ,povyvažovali kola a já nevím co ještě a nakonec mi řekli že musí vyměnit Kardan . Takže ho objednali a za cca týden jdu na výměnu . Ještě že je auto v záruce ... :yes:

"-- skrytý --" 13.11.2010  19:08

« Re: Servis - Výměna Kardanu !

nakonec se třeba ukáže, že to nebyl kardan, ale ta hardy spojka ;-)

talio2 13.11.2010  19:11

« Re: Re: Servis - Výměna Kardanu !

a nebo to ložisko uložení kardanu s kterým jsem měl problém já.. jestli ho teda má Tigouš >:D >:D

Jerry XXL 13.11.2010  19:58

« Re: Re: Re: Servis - Výměna Kardanu !

Ještě že je to v záruce , mám najeto cca 40 tis. a už se to začíná rozpadat >:-[] .
          Snad tohle je jediná vada a už s ničím nikdy nebude problém .
          Máte pravdu takhle to většinou bývá - vymění kardan a ono to bude stejně dělat dál ...

Bud 27.11.2010  22:50

« Re: Re: Re: Re: Servis - Výměna Kardanu !

No tak jak? Už je to v pořádku? Nebo pořád něco rachotí? A jak dopalo zimní testování? :-)
            Žiješ? >:-[]

Jerry XXL 30.11.2010  22:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Servis - Výměna Kardanu !

Už je to vyměněno a zatím se zdá vše ok . Zimní testování mám určitě v plánu jen čekám že by mohlo ještě zasněžit protože teď v Brně je úplný minimum a silnice suché . :no: :no:
              Snad ještě zasněží a vyrazím některý víkend na lyže :yes: :yes:

Brandon Walsh 02.12.2010  14:15

som tvoj

300 ty hodnotitel ;-) >:D

Jerry XXL 04.12.2010  15:25

Tak ani Jerry není Nesmrtelný

Dnes jsem vyrazil na pořádné testování . Vše šlo ze začátku úplně skvělě - jezdil jsem s vyplím ASR ,aby auto bylo hravější . Troufl jsem si i dokonce na úplně zasněžené cesty kde žádné auto nejelo a úplně bez jediného problému jsem projel . Vše šlo jedna báseň Jerry byl ve svém živlu !
    Po všech těhdle úspěšných srandách jsem se nějak ocitl ve vesničce kde jsme našel kopec označený : "Cesta se v zimním období neudržuje" to byl pro mně úplný rozkaz to vyzkoušet A jak už jsem říkal Jerry se prostě držel jedna radost bez jakéhokoliv zaváhání ,akorát mně omezovala výška podvozku se kterým jsem drhl o sníh ...
    Jakmile jsem se vyhrabal nahorů spatřil jsem traktor ,který mněl na sobě řetězi a zasebou vlečku se sněhem . Nějak jsme se tam vyhli a od frčel dolů . Tak jsem si řekl že se tam taky otočím ,kolem mně byla jen planina téměř . Tak jsem začal couvat vše šlo fajn blá blá blá , Ale najednou ejhle začalo mi hrabat přední kolo . Při zařazení 1 . a pokusu o rozjetí jsem zjistil že je KONEC ! Hrabalo mi Přední levé a Pravé zadní kolo a já ležel na pupku ( je možnost docílit v takové situaci, aby hrabali všechny 4 kola ?) . Zkoušel jsem vše . Vypnot/zapnout ASR , Off-Road , Zpátečka/Jednička , Doleva/Doprava ,ale to byl prostě KONEC ! Zadním kolem jsem se prohrabal až k blátu ,ale nic .! Lehnutí na pupek = KONEC !. Syna jsem vyslal hledat námi potkaný traktor a já se mezi tím pokoušel prohrabat kufrem k Lanu, Tažnému oku a než mně napadlo vytáhnout lopatku tak už jsem slyšel traktor jak je u mně . Chlápek to bral s humorem což mně mile potěšil dokonce mi řekl že by si tam netroufl ani s traktorem padl jsem totiž do jedné z brázd na poli . Vše nakonec dobře dopadlo a já nakonec dorazil domů ...
    Závěr : Jerry mně mile potěšil vše bez jediného problému zvládl jen jeho kvality omezuje světlá výška ,ale je to přece jen SUV ... Když si nelehnete s Tigoušem na pupek tak vás NIC ale vůbec NIC nezastaví je to jak na kolejích !
    Spotřeba se pohybovala 15-20L/100km

Dylan McKay 04.12.2010  19:59

« Re: Tak ani Jerry není Nesmrtelný

Ahoj, přesně to se mi před lety stalo s Muranem. Taky sedělo bezmocně na břiše, snažil jsem se ho vyprostit, navíc se zastydlou rýmou a vysokou horečkou. Nakonec mě vytáhla obrovská Tatra, kterou přivezla moje slečna. Tu jsem si na konec vzal. Tu slečnu... ;-)

Poustnik 04.12.2010  20:10

« Re: Re: Tak ani Jerry není Nesmrtelný

Té vysoké ho/é/rečce jsi dal košem? >:-[]

"-- skrytý --" 04.12.2010  22:57

« Re: Tak ani Jerry není Nesmrtelný

...alespon jsi byl obkopeny zavejemi snehu. Ja takhle pred lety na jare najel na zmrzlou hromadu sneho s Audi Allroad a zustal na ni viset na brise. Vtipny na cele scence bylo, ze nikde kolem uz zadnej snih nebyl, takze kdyz jsem zastavil frajera s multikarou, zda by me mohl vytahnout "ze zaveje", koukal na me jak na magora, protze veskerej snih z ty haldy zustal ukrytej pod autem... :o))))

"-- skrytý --" 08.12.2010  12:07

« Re: Tak ani Jerry není Nesmrtelný

Zcela zřetelně jsi ještě nenarazil na kopec tak kluzkej, že ti hrabou všechny 4, a přesto nevyjedeš ani o metr ;-)

Když ti hrabou takhle dvě, tak je buďto EDS přehřátá, nebo její výkon nestačí. Pak bys potřeboval něco účinnějšího, například lamelovou uzávěru diferenciálu na nápravě. Takovou ale Tiguan nenabízí, takže šlus.

foto Mig-35

Mig_35 27.12.2010  09:17

« Re: Re: Tak ani Jerry není Nesmrtelný

Včera jsem s touaregem jezdil po takové zasněžené louce, a nepomohla mi ani uzávěrka, bezmocně jsem hrabal a sunul se dolů směrem k lesu.

"-- skrytý --" 27.12.2010  19:37

« Re: Re: Re: Tak ani Jerry není Nesmrtelný

Byl jsem se podivat v Liberci na 4x4 škodaparku. Součástí předváděcí jízdy byl i válcový simulátor ztráty trakce, kdy grip mělo pouze pravé zadní kolo. Pro současnou generaci 4Motion žádný problém :-) Moje 8avia by zůstala viset (hrabaly by obě přední a levý zadní). Tak jsem to pro vás natočil :-)

foto Slavek-TDM

Slavek-TDM 29.12.2010  21:10

« Re: Re: Re: Re: Tak ani Jerry není Nesmrtelný

Zda se mi to, nebo ta rampa byla z kopce? >:D

"-- skrytý --" 29.12.2010  21:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Tak ani Jerry není Nesmrtelný

To se ti zdá.

foto Dan0044

Dan0044 27.01.2011  17:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak ani Jerry není Nesmrtelný

To video nevypadalo příliš přesvědčivě... Jinak obávám se, že za to nevyjetí může systém pohonu 4x4. Odborníci říkají, že vlastně jediný plně funkční systém tohoto druhu má Subaru. Popřípadě trvalý 4x4 50:50 s uzávěrkou, ale to už jsou offroady, na běžnej sníh na našich silnicích (i neprohrnutých) stačí i Haldex. Většinou.

"-- skrytý --" 27.01.2011  17:17

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak ani Jerry není Nesmrtelný

"Odborníci" jsou akorát novináři. Divil by ses, ale ti tomu nerozuměji.
                  Co je Haldex jinýho než řiditelná lamelová uzávěra? Nic jinýho to neni. Až do 3200 Nm má 100% svornost, což neni nic jinýho, než to opěvovaný "zamknout v poměru 50:50". Přičemž to "50:50" je celkem obecně dost zavádějící, protože moment se v takovym případě (100% uzamčení) rozděluje z čistě mechanické povahy podle vlastností podloží. Takže když je pod předními koly led a vzádu suchej asfalt, máš po uzamčení diferenciálu rozdělení cca 5:95, přestože je to podle těch "odborníků" zamčený v poměru 50:50. Když by to skutečně bylo 50:50, tak by ti při rozjezdu půlka výkonu šla do * díky tomu ledu. To se ale neděje, rozjedeš se stejně v pohodě a bez prokluzu jako na suchu.

Furt tady akorát čtu, že to či ono je blbost. Kdo se na tý akci z týhle komunity (mimo mě) byl podivat a osobně si to vyzkoušel? Nikdo...

foto gumball-cz

gumball.cz 07.12.2010  18:31

Pěkné

Jerry XXL 08.12.2010  06:35

Sraz vozů s 4x4 pohonem ?

Čau napadlo mně jestli by jsme neuspořádali sraz auťáků s 4x4 ? ( Ale není to podmínka )
    Mohli bychom někde provětrat ve sněhu naše hraboše atd. Tam kde by dvoukolky končili my by jsme začali >:-[] :yes:
    Ale je to jen a jen čistě na vás ...

talio2 08.12.2010  08:31

« Re: Sraz vozů s 4x4 pohonem ?

šel bych do toho, ale záleží na tom kdy a kde :-)

Ronault. 08.12.2010  09:36

« Re: Re: Sraz vozů s 4x4 pohonem ?

Hlavně si vyberte rovnou plochu, ať vás pak najednou nemusí nějaká tatrovka nebo traktor tahat z pole rovnou 20 >:-[] >:D

talio2 08.12.2010  16:15

« Re: Re: Re: Sraz vozů s 4x4 pohonem ?

>:D

"-- skrytý --" 08.12.2010  16:45

« Re: Re: Re: Re: Sraz vozů s 4x4 pohonem ?

Na rovný ploše zas bejvaji tu a tam obrubníky ;-)

Poustnik 08.12.2010  16:55

« Re: Re: Re: Re: Re: Sraz vozů s 4x4 pohonem ?

Na rybníku????? :-O >:D

"-- skrytý --" 08.12.2010  16:57

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz vozů s 4x4 pohonem ?

Na rybníku bych se spíš bál tý vody v kapalnym stavu, co se nachází pod vrstvou krystalické vody neznámé tloušťky 8-s Tam se svym autem dobrovolně nevjedu.

talio2 27.12.2010  21:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sraz vozů s 4x4 pohonem ?

tak to můžem uspořádat na Lipně, už tam dlouho nebyl žádnej potápěč, naposled si pamatuju známého s X5 >:D

Ronault. 27.12.2010  20:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Sraz vozů s 4x4 pohonem ?

Jo, to se mi taky jednou stalo... 8-s Před léty, na parkovišti, tehdy ještě s taťkovou Lagunou... a teď už asi vím, kdo tak hodně zkřivil jedno zimní kolo 8-s >:D >:D

foto svetobeznik

svetobeznik 09.12.2010  21:58

hodnotit ti to nebudem, pokazil by som ti skore...

...mam pocit ze zijes v tom, ze jazdis na najlepsom aute na svete. nie nezavidim ti, ale skus sa niekedy popozerat po NAOZAJSTNOM aute s terennymi schopnostami, toto je dvihnuty golf nic viac a este k tomu predrazeny.

ale prajem vela stastnych km!

Jerry XXL 09.12.2010  22:37

« Re: hodnotit ti to nebudem, pokazil by som ti skore...

Já si splnil svůj sen ...
      Ja to nikomu nevnucuji že je to nejlepší auto a že by si ho mněl koupit ,každé má svoje slabší stránky ale i silné ...
      Každý má svůj názor na každé auto ...

Díky a přeji ti také hodně štťastných km ! :yes:

foto svetobeznik

svetobeznik 09.12.2010  22:49

« Re: Re: hodnotit ti to nebudem, pokazil by som ti skore...

som rad ze to beries sportovo :yes: tak to ma byt! kazdy mame vkus nato, aby sa nam pacilo nieco ine ze ;-)

foto Devil666

Devil666 16.12.2010  09:32

Pravopis!

Takový množství pravopisných chyb se jen tak nevidí. Proboha co to je? Vím že se to někomu nemusí zdát až tak podstatné, ale nedá mi to abych nereagoval.

"-- skrytý --" 20.12.2010  13:35

« Re: Pravopis!

Klyd

foto IceMan-X

IceMan.X 26.12.2010  21:02

10 bodů

Zdravím, 10 bodů si plně zasloužíš jak za popis, fotky, auto tak i za Ghosta ... :-) Měl bych otázku mimo auto, jak jsi s "Duchem" spokojen, přemýšlím o něčem podobném. Díky za odpověd.

Jerry XXL 27.12.2010  13:38

« Re: 10 bodů

Mohu ti ho jen a jen doporučit . Jsem s ním maximálně spokojen .
      Nikdy jsem nechtěl zadní odpužení - neměl jsem v tom důvěru a teď bych jiné kolo nechtěl .
      Je to prostě paráda - šlape se na něm o mnoho lehčejc :yes:
      A když na něm máš Přední a zadní vzduchové odpružení tak to je jak jízda v nebi ;-) :yes:
      Do toho ještě moje oblíbené brzdy Avid - to je nářez není problém jet po předním i když vážíš 120 kg . Jednou jsem s tím dobržďoval po předním z 85 Km/h ... :yes: :yes:
      Bomba ! Doporučuji si ho někde vypůjčit - půjčují ho v prodejnách třeba na víkend atd.

berustina 28.12.2010  11:13

« Re: Re: 10 bodů

Aho Jerry, jelikož vidím tlumič od Fox, tak pochybuji o tom, že to bude čistě vzduchové odpružení. Spíš bych řekl, že to bude olej, vzduch. ;-) Každopádně při tvé váze 120kg bych volil spíš něco z kategorie AM než XC/AM. ;-)

Jerry XXL 28.12.2010  12:46

« Re: Re: Re: 10 bodů

Nevážím 120 Kg >:-[] :no:
          Jen jsem to tak řekl .... :no: :no:

foto IceMan-X

IceMan.X 29.12.2010  20:24

« Re: Re: Re: 10 bodů

Díky za info, pravděpodobně pujdu do Cube, ten má skoro stejný systém zadního odporužení. Ještě jednou díky a hodně bezproblémových kilometrů jak v autě tak na kole.

Jerry XXL 28.12.2010  20:25

12/2010 Auto a noční hrátky světel / Matheas

Gratulace vítězovi ;-) :yes:

Matheas Ropak 29.12.2010  22:33

« Re: 12/2010 Auto a noční hrátky světel / Matheas

Děkuju Jerry >:-[] příště se doufám taky zapojíš >:-[]

Jerry XXL 04.01.2011  06:41

Nástup do Nového Roku 2011 ?

Jak jste nakročili do Nového Roku Vy ? :no: :yes: ?

Poustnik 04.01.2011  07:10

« Re: Nástup do Nového Roku 2011 ?

Já výborně! Jsem teď o 5 kg těžší, takže na volnoběh z kopce dojedu dál! ;-)

Bud 14.01.2011  13:04

« Re: Re: Nástup do Nového Roku 2011 ?

No a já zas naopak >:D . Tak doufám, že to vydrží! >:-[]

Bud 17.01.2011  21:02

No vitej!

Jerry, čau. Tak to je fakt v pytli ;-\ , ale nezoufej. Nevím, jestli a jak máš auto pojištěné a ani nevím, jestli jsi toho šoféra zastavil. Od toho se všechno bude odvíjet. Jinak, pokud nic z toho co jsem psal, nemůsíš chodit na nástřik celého auta, to už je jenom na tobě. V autosalonu i jiných médiích ukazovali firmu, možná i firmy, co dokážou skoro zázraky s autem po krupobití. Nopoznáš nic :-! :-)

foto L-lek

L@lek 17.01.2011  21:10

« Re: No vitej!

To mohu potvrdit, krupobití nám v srpnu pomlátilo Passata CC, Swifta i 323. Passat a Swift již opraven a naprostá spokojenost, poznat nejde nic... :yes: :yes: :yes:

Jerry XXL 17.01.2011  21:23

« Re: Re: No vitej!

Udělat přímo ve VW nebo najít specializovanou firmu ? :-(

Bud 17.01.2011  21:24

« Re: Re: Re: No vitej!

Ponechá ti VW záruku na prorezivění, když půjdeš jinam?

talio2 17.01.2011  21:33

« Re: Re: Re: No vitej!

koukni co jsem ti napsal do SZ ;-)

foto L-lek

L@lek 17.01.2011  21:35

« Re: Re: Re: No vitej!

Já jsem obě auta dal do smluvních servisů pojišťoven, tudíž do neautorizovaných a pravda, trochu se bojím zda nebudou držkovat, pokud na to přijdou... ;-\ Udělal jsem to, protože mi v pojišťovně nabídli, že pokud to dám do servisu, který mi doporučí, budu mít poloviční spoluúčast, což při opravě dvou aut vskutku nebyla zanedbatelná částka...

foto Kolik80

Kolík80 18.01.2011  09:24

Kamen

NO tak to je radost, jestli jsi nezastavil ridice a nepodepsal ti nekam vinu, tak to musis zaplatit z havarijka, coz znamena zaplatit spoluucast.
    Firmy co vytahuji plechy jsou na nic, pokud ma poskozeny lak, protoze se to stejne musi lakovat. Rozhodne to dej do authorizovanyho servisu ani ne tak kvuli tomu ze by to byli nejaci zazaraci, ale kvuli tomu, aby jsi neprisel o zaruku na kastli... Co se tyce okna, koukal jsem ze existuji firmy co dokazi dulky od kamenu opravy, ale jelikoz uz stejne pujdes na doraz se spoluucasti, tak bych ho nechal vymenit.

"-- skrytý --" 18.01.2011  10:22

« Re: Kamen

Některé pojišťovny mají už v ceně povinného ručení pojištění vlastního čelního skla (nebo se to dá přinejmenším připojistit). Už jsme to u tý naší vyzkoušeli - neřekli ani popel, sklo jsme nechali vyměnit a za týden byly peníze na účtě. S nehodovým bonusem to nekoliduje. V někerých případech se to dá i vyspravit, ale to se nesmí, pokud je to poškození v zornym poli řidiče (což je skoro všude).

Lak rozhodně nech spravit v autorizovaném servisu (záruka). Ta škoda podle mě neni tak velká, aby se vyplatilo cvakat to z havárky. Ale to se ukáže až při ohledání v servisu.

foto Kolik80

Kolík80 18.01.2011  11:04

« Re: Re: Kamen

Jo to je pravda ja ho mam taky pripojisteny a taky uz jsem cerpal. Zalezi na limitech a kolik ma spoluucast...

Bud 06.02.2011  18:29

« Re: Re: Re: Kamen

Tak jak to dopadlo?

Jerry XXL 07.02.2011  06:19

« Re: Re: Re: Re: Kamen

:no:

Jerry XXL 07.02.2011  06:19

« Re: Re: Re: Re: Kamen

Místo mám přelepené nálepkou Monster Energy ....
            A začnu řešit tento problém až se oteplí a spadne všechen sníh spolu s ostatními věcmi :no:

foto Prase

Prase 07.02.2011  15:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Kamen

pro příště si zapiš RZ toho náklaďáku je sice možné, že by to nepomohlo, protože pokud viník nesouhlasí neplatí se z povinného nic... jinak z havarijního nevim jakou máš spoluúčast a jestli máš sklo vůbec pojištěný takže další postup je zbytečný ;-) Ale jinak by se asi vyplatilo to celý hlásit z havarijního, kdybys to hlásil po částech odečetli by ti 2x spoluúčast... :-)

foto Pavel-E

Pavel.E 17.02.2011  17:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kamen

Ty rýhy jsou radost, lak kapoty tak kolem 4000 v autorizovaném servise (někde v lakovně to jistě udělají levněji) a okno? Na jaře budu měnit čelní okno na Mondeu, roční pojistné 3000 (limit plnění 50)!!!!, cena okna včetně práce 38 000Kč (reflexní, vyhřívané). Já to měl s náklaďákem podobně, jen to odneslo pouze sklo, nicméně parkující pán mi vzal nárazník, takže jsme na tom skoro stejně.. :-/ Přeji ať to dopadne co nejlépe.

foto Lotus-Plzen

Lotus-Plzen 18.01.2011  11:59

Luxusní photo

Luxusní photo. !!! :yes:

foto Prase

Prase 28.01.2011  23:31

děkuji za hodnocení mé tisícovky :-)

jsem rád že si člověk z topu najde čas na ty méně štastné z druhé polokoule :-)

Jerry XXL 31.01.2011  22:02

« Re: děkuji za hodnocení mé tisícovky :-)

Není zač. Zasloužíš si hodnocení ... :yes:

foto Matt26

Matt26 03.03.2011  00:53

wash-box

Cau :-) Presne teba som potreboval. Poradíš mi, kde v Brne sa dá nájsť toto: [odkaz] A ako to funguje. Auto si striekaš sám? Čo to stojí vlastne >:D Každopádne by sa mi to po ceste Poprad-Brno (plnej soli hodne rychlo zišlo. Dik
    Ed.: Najlepšie by bolo niečo v Bohuniciach a bližšom okoli ;-)

"-- skrytý --" 12.04.2011  10:34

Doporučení čtenářů

Smaž celou svou recenzi, pokus se zopakovat základní školu, zaměř se především na mateřský jazyk a pak to zkus napsat znovu. Sloh, forma, gramatika - všechno špatně. To se pak i o pěkném autě čte hodně špatně. Jestliže si mé doporučení nevezmeš k srdci, pak bych si dovolil jen malou radu - dávej vždy opačné i/y, než si myslíš, že je správně.

Jerry XXL 16.04.2011  14:28

« Re: Doporučení čtenářů

Z mé strany mám pro tebe také doporučení: Zkus také nějakou zecenzi na své auto vytvořit ;-) a pak hodnoť ostatní :yes: .
      Jsem první člověk u kterého jsi přispěl v Diskusi od té doby co jsi se zaregistroval - Vítám tě tu .
      Až vytvoříš svojí recenzi tak mi určitě dej vědět velmi rád ti ji zhodnotím ;-)

"-- skrytý --" 22.04.2011  15:51

« Re: Re: Doporučení čtenářů

Máš pravdu, můj první příspěvek. Musel jsem se rozhoupat a zaregistrovat. Jinak bez obav, čtu to tady roky, i když pravda, sekci moje.auto minimálně. Ta tvoje recenze, tvůj styl a celkový dojem... to je fakt síla.

Musím tě zklamat, já nemám potřebu veřejně prezentovat své auto, takže recenze se bohužel nedočkáš. Ale ty jsi se rozhodl jinak, a tak musíš strpět případné komentáře.

Pokud s tím nehodláš nic dělat, tak alespoň požádej někoho rozumného, ať ti to přepíše a nechej mu úplně volnou ruku. Opravdu to celé věci prospěje. Třeba pak dostaneš i víc bodů.

foto JaWohl

JaWohl 22.04.2011  16:24

« Re: Re: Re: Doporučení čtenářů

Tak jsem neodolal: naco víc bodů??? jakoze mu to pak lip pojede??? >:D nechcu se Jerryho zastavat, to je jeho vec, ale on tech bodu mimochodem nema az tak malo, aby si tu musel opravovat pravopis. Ano, ma tam nektere neobratne obraty:-), ale jinak z recenze cisi radost z toho auta a o to asi jde predevsim...nevim, mozna jsi mohl spis najit nejakou recenzi, co se Ti libi a tam dat palec nahoru, kdyz uz nemas potrebu se prezentovat vlastni recenzi a strpet pripadne komentare nas, kteri tu potrebu meli a ted MUSI strpet Tve komentare:-) peace :yes:

"-- skrytý --" 23.04.2011  01:01

« Re: Re: Re: Re: Doporučení čtenářů

K těm bodům - nečetl jsi, jak za trest vrací nižší hodnocení tomu, kdo si dovolil dát mu méně ?

Když pominu otřesnou gramatiku a cit pro jazyk, tak v tom jeho článku je toho tolik, proč si myslím, že to je přesně ten typ, kterého většina řidičů chce už nikdy nepotkat.

" .... byl sníh na silnici, ale já neměl jediný problém - jak na kolejích . Při předjíždění otáčky i do 4 000 ot./min. Prostě jsem se opravdu vyřádil nebyl nikdo koho bych nepředjel ...."

foto Rubb

Rubb 23.04.2011  15:56

« Re: Doporučení čtenářů

Cituji Jerryho: "( je pravda že tam bylo i hodně nepřehledných úseků nebo plná čára = tak to jsem v tu chvílí jel eko jízdu )" Myslím, že na našich silnicích jezdí mnoho lidí, co se drží hesla - čára není zeď, takže Jerry asi nebude tím pravým pirátem, kterého hledáš (nebo se z něj snažíš udělat) ;-)
              Jinak nikdo tě nenutí, aby jsi jeho recenzi četl. Ta recenze je tu pro lidi, kteří se o tom autě chtějí něco dozvědět. Pokud to není tvůj šálek kávy, tak to zavři a hotovo. Je tu kopa recenzí, co stojí totálně za .... prd. Těch jsis asi nevšiml že? Soudě o tvých 3 příspěvcích pod jedinou recenzí, založením nového nicku budeš asi ten, co si mu Jerry dovolil dát méně :-!
              Prosím udělej nám radost a už sem nechoď. Chceme se tu bavit o autech. Ale abys neřekl - mám pro tebe typ na nový web - [odkaz] To je jistě tvůj šálek kávy :yes: Měj se ;-)

foto JaWohl

JaWohl 25.04.2011  20:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Doporučení čtenářů

Mam asi trosku jinak nastavene ocekavani toho, co chci od tohoto webu. Mne je tak nejak jedno, jake bodovaci spory nekdo vede s Jerrym, je mi jedno, jaky ma Jerry vypis z bodoveho konta (i kdyz je pravda, ze by mi asi vadilo, kdybych vedel, ze napr. svym zavinenim nekoho sejmul na silnici. predpokladam, ze sebeucta a sebekontrola by lidi, kteri nekomu za volantem vlastni vinou vazne ublizili, nepustila k tomu, aby tu peli ody na sva auta).

Odkaz, ktery Ti zanechal nize Rubb je mozna trosku pichlavej, ale vlastne proc ne. prijde mi, ze se pozastavujes nad blbostma, misto aby sis uzival peknych recenzi, ktere Ti tento web nabizi. nebo i peknejch aspektu Jerryho recenze (ano, neni to mistr slohu, neberu to jako tragedii...)

posledni doplneni: pokud ma Jerry ctyrkolku, jsou jeho jizdni limity v zime ponekud dal, nez napr. moje. Takze pokud napise, ze si jizdu i v zime uzil a dojel domu a jak predpokladam nikoho neohrozil, tak v cem je problem?

"-- skrytý --" 26.04.2011  09:52

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doporučení čtenářů

Asi uniklo, že jsem autorovi auto pochválil. Co pochválit nemohu, je způsob prezentace. Nikdy nebudu mít celkový dojem dobrý, pokud o pěkném autě bude psáno stylem, kdy mateřský jazyk trpí.

No a já osobně si nepřeji potkávat na cestě takové, " kteří všechny předjeli ". Těmto budu nejraději obdivovat vzdalující se zadní světla.

foto Rubb

Rubb 26.04.2011  18:26

« Re: Doporučení čtenářů

Tak ten způsob prezentace není ideální, mateřský jazyk trpí, ale na druhou stranu se Jerry určitě snažil (v rámci jeho možností). Každý nemůže umět všechno a od školy už třeba taky něco zapomněl. ;-)
                  Jak jsem psal, jsou tu i o dost horší recenze, někteří nejen že neumí používat i/y, ale jsou nad jejich síly i háčky a čárky - a to tam mají sesmolených pár vět, které nemají ani hlavu a patu 8-s
                  Nicméně nic ve zlém, je to tvůj názor ;-)

"-- skrytý --" 25.04.2011  17:52

VÝMĚNA

Ahoj, chtěl bych se tě prosím zeptat, kolik cca stála výměna rádia za navigaci?!
    Mám to také v plánu! Díky (tmlcak@seznam.cz)

Jerry XXL 27.04.2011  07:13

« Re: VÝMĚNA

Odpověď máš na Mailu, pokud to nebylo dostačující tak napiš a dorozeberem to ;-) :yes:

foto marco

marco 28.04.2011  13:21

Super autí - rozumná volba pro Česko

No super autíčko, recenze a celkem, hodně fotek jo a děkuji za tvé hodnocení. To druhé malé Axian jsem už viděl v Rakousku tam s tím jezdí školáci a důchodci ideální do města.

foto kuncik

kuncik 26.05.2011  19:42

člověk

Pár otázek. permanentní pohon všech kol myslíš stálý? Celkem omyl má to haldex a divil bych se kdyby 4. generace. ale i tak nahovno nevim kam s tím autem míříš ale jezdit slalom a dávat na to rozšiřovací podložky když to tomu auto stejně nepomuže ba naopak ho tím rozladíš, jezdit do zasněženého pole když to auto na to není stavěno to se pak nediv že zapadneš se seriovými gumami. Dále ta recenze jak máš to hodncení to zdaleka není objektivní určitě jsou auta dané kategorie co líp brzdí jedou mají vetší kufr levnější díly jsou spolehlivější a pod no prostě recenze k ničemu sem rád že to nemusím hodnotit :no: :no: :no:

"-- skrytý --" 18.06.2011  22:30

Čištění K&N

Sbohem, váho vzduchu! ;-)
    Ne, neboj, nechcípne hned. Ale ten impregnační olej jí dobře neudělá ;-)

foto marco

marco 11.10.2011  18:25

« Re: Čištění K&N

To pochybuji protože ten filtr se musí jen poprášit olejem né namočit do oleje.

foto Dzosua-Kejleb

Džošua Kejleb 16.07.2011  21:31

reklama na Tiguan :))

mrkni si túto reklamu, ak si ju ešte nevidel [odkaz] veľmi som sa smial >:D :))

foto citrus

citrus 18.09.2011  14:29

Samolepka

Docela vtipný doplněk :yes: :-)

Kde sis jí nechával udělat ?

Jerry XXL 18.09.2011  16:19

« Re: Samolepka

Nechali jsme si ji dělat všichni z Clubu, někteří tam mají Tiguan a někteří jméno ;-) :yes:
      Zařizoval nám to náš Moderátor ...

Jerry XXL 21.10.2011  16:32

Přezuto ?

Tak co kdo už máte přezuto ? Mně se moc zatím nechce >:-[] a ani to moc nemám v plánu >:D

foto Filip-

Filip . 21.10.2011  23:36

« Re: Přezuto ?

Tak ako určite , prezuté bolo 15.10. teplota u nás už klesala pod 7 stupňov tak nebolo čo riešit ;-)

Bud 22.10.2011  00:59

« Re: Přezuto ?

Ále jo. Ve středu jsem přezul. Přišli mi nové pneu, tak jsem to hned nahodil :-! . Sice nemám zimu moc v oblibě, ale abych se přiznal, už se těším, až se projedu po pěkné zasněžené krajině >:D .

Jerry XXL 29.10.2011  12:39

« Re: Re: Přezuto ?

Já stále na Letních, furt vyčkávám jaká bude předpověď počasí ;-) Ale na zimu se už těším :yes:
        Momentálně vyčkávám jestli nespadnou ceny letních pneumatik že bych objednal nové ...

Bud 17.11.2011  21:44

« Re: Re: Re: Přezuto ?

Myslíš, že spadnou? Možná. :-) Ovšem i kdyby nespadly, tak na jaře možná najdeš někoho kdo ti přezuje zdarma, když u něho koupíš. Tak to možná vyjde na stejno >:D . Ale teď už máš určitě přezuto, ne?

Jerry XXL 30.11.2011  17:24

« Re: Re: Re: Re: Přezuto ?

Jojo přezuto už mám asi 2 týdny. Chytil jsem nejlepší dobu na přezutí hned druhý den začalo mrznout :yes:
            Váhám s koupí těch Nových letních kol jestli půjdou ceny dolů :-)

Bud 30.11.2011  18:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Přezuto ?

Jeden majitel pneuservisu mi říkal, že by měly spadnout ceny zimních Barumek. Že to vypadá, jak by uměle snížili dodávky a nasadili větší cenu. :-O Tak nevím, jestli se mu jeho prognóza vyplní. :-) A co ty žárovky, jak drží?

Jerry XXL 01.12.2011  18:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přezuto ?

Já jsem poslední dobou věrný značce GoodYear :yes:
                Žárovky jsem ti psal níže ...

Bud 05.12.2011  20:29

« Re: Přezuto ?

No jasan, Barumky bych ti na tvoje auto v pneuservisu ani nenabízel, kdybych jako nějaký vůbec vlastnil. :-) GoodYearky jsou super gumy, tímto rokem v jednom motoristickém časopise v určitém rozměru zvítězily. Já letos koupil Dunlopy. Tak uvidím, jak se jím bude dařit.

foto levap-kesip

levap.kesip 15.11.2011  22:35

Rámeček SPZ

Líbí se mi tvůj smysl pro vlastenectví, rámeček pro SPZ s nápisem CZECH REPUBLIC si málo kdo z nás pořídil. Prosím, to myslím vážně.
    Auto je velmi pěkné a v bílé vypadá velmi módně, věřím, že ti dělá radost.

Na druhou stranu si však myslím, že tak trochu přeceňuješ některé parametry vozu podáváš je jako celý VW group všem potenciálním zákaznikům. Jen pro zamyšlení, kufr má 470 l, ale za jakých podmínek? .... zadní lavice posunuta vpřed a bez mezipodlážky resp. rezervního kola pod ní (s lepící soupravou). Protože jezdíš i mimo silnici či větší vzdálenosti, jak uvádíš, tak si vozíš rezervní kolo přímo v zavazadlovém prostoru a to je rozumné. Domnívám se, že to ale ubere objem z těch deklarovaných 470 l.... Myslím, že jiné vozy podobný objem nabídnou i s tím kolem. Tím mi nejde o otevření polemiky jak velký zavazadlový prostor je potřebný, ale podsouvání zavádějících informací značkou obecně. Také mne překvapil problém s kardanem a chybějícím vodičem stropního osvětlení. Můj názor je, že se to může stát a stává se i VW vozům, ale novinářská resp. odborná veřejnost to tak trochu přehlíží... hold jsme pod jejich vlivem. Nespochybňuji však oblíbenost tohoto modelu, která je úžasná a může lecos ukázat.
    Samozřejmě ti přeji, aby ti vůz dělal radost stále větší a také spoustu kilometrů bez nehod a závad.

Jerry XXL 30.11.2011  17:23

« Re: Rámeček SPZ

Díky, ano je pravda že kufr není velký, ale pro mně je dostačující . Jsou auta i s menším kufrem, ale i s větším myslím si že jsem ve zlatém středu :yes:
      Jsme rodina s 3 členy a kudr využijem jen na dovolenou ;-)
      Převážnou většinu jezdím sám

foto mysak2

mysak2 17.11.2011  06:37

4 motion

Dovolil bych si upozornit na jednu nepřesnost kterou máš v recenzi. 4 Motion NENÍ STÁLÝ pohon všech kol. Jedná se zde o systém Haldex v podstatě identický s tím, který používá škoda. Permanentně je poháněna přední náprava.Teprve v případě prokluzu jednoho z kol se připojuje přes spojku Haldex zadní náprava. Systém haldex je samozřejmě schopen rozdělovat točivý moment různě mezi všechna 4 kola v závislosti na jízdních podmínkách. Např. při rozjezdu jde větší část točivého momentu na zadní nápravu atd... Jinak super auto máš 10b :yes: :yes:

Jerry XXL 30.11.2011  17:21

« Re: 4 motion

Děkuji, ano je to Haldex a četl jsem a zjišťoval a stím posunem NM na každé kolo zvlášť jak je potřeba je pravda, ale mělo by za normální situace být rozdělení 95% Předek a 5% Zadek. Při extrémních situacích je myslím možné dát i 80% na jedno kolo atd. :yes:

Bud 17.11.2011  21:49

Osram Night Breaker

Jinak, jak dlouho ti vydržely svítit žárovky? Seriózní prodavačky mně říkaly, že si lidi chodí jaksi ztěžovat, že dlouho nevydrží.. Svítí ještě?

Jerry XXL 30.11.2011  17:19

« Re: Osram Night Breaker

V předních světlech jsem vyměnil vše >:D Parkovačky jsem vyměnil aspoň 2x a hlavni světla taky . Měnil jsem i osvětlení SPZ toť vše. Já jezdím hodně km a vydrželi mi cca Půl roku tj cca 30 000 km ...

Bud 05.12.2011  20:25

« Re: Osram Night Breaker

30 tis. je dost. Já koupil ty Philips Vision + 50 tak uvidím. Ale 30tis. najezdím asi za tři roky >:D Tak to rychleji zestárnou...

"-- skrytý --" 17.11.2011  22:16

platena reklama

prepac pride mi to ako keby si robil reklamu na tiguan :-) inak pekne auto ale co sa tyka poruchovosti ja by som do VW nesiel. Vela stastnych kilometrov prajem.

Jerry XXL 30.11.2011  17:16

« Re: platena reklama

Díky, Najeto 85 000 km a zatím vše šlape jak hodinky až na ten vyměněný kardan v Záruce :yes:
      Záruku jsem si nechal prodloužit na 4 Roky tak snad bude vše ok a nebudu ji potřebovat ;-)

Bud 04.09.2012  19:59

Bezpečný Tiguan?

Tak naše rodačka Ewa Farna před nedávnem rozbila Tiguana. Ale nic se jí nestalo. ;-) Říká se tu, že byl rozbitý dost, ale ona nic. Tak teď nevím, jestli to bylo tím autem, nebo tím jedním promile, co měla v krvi.... >:D Místní média tvrdí, že autem :-) .

Ronault. 04.09.2012  21:25

« Re: Bezpečný Tiguan?

Ale každý dobře ví, že místní Gorolki jsou zocelené ženy, že ano... >:-[]

Bud 04.09.2012  21:58

« Re: Re: Bezpečný Tiguan?

Asi to tak bude :-) . Ovšem teď bude brázdit silnice ve Varšavě a okolí, tam si bude muset dávat většího bacha, je tam o trošičku aut více než ve Vyndryni a okolo...Jestli to ovšem půjde,tady má myslím dva roky zákaz. Ani nevím,jestli se to vztahuje i na jiné země.

Jerry XXL 11.09.2012  16:38

« Re: Re: Re: Bezpečný Tiguan?

No joo, holka je šikovná. Poznáte že to je Tiguan ? :-(

Ronault. 11.09.2012  20:54

« Re: Re: Re: Bezpečný Tiguan?

To je ta druhá generace, že? Konečně to nebude taková designová nuda >:D

Bud 11.09.2012  21:23

« Re: Re: Re: Re: Bezpečný Tiguan?

Tak to bych teda nepoznal. Ale není to asi onen konkrétní kousek naší krasavice, že?

Jerry XXL 18.09.2012  22:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Bezpečný Tiguan?

Je to přesně auto Ewy Farné nebo jak se ta šikulka jmenuje >:-[]

Bud 19.09.2012  11:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bezpečný Tiguan?

Ty brďo, tak to je síla. :-! Nechápu, že se ji skoro nic nestalo.

Jerry XXL 19.09.2012  16:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bezpečný Tiguan?

Je to síla, snad z toho má dost velké ponaučení. 8-s

Jerry XXL 19.09.2012  16:06

Další úpravy

Snad si někdo všiml že jsem si nedávno hrál s Sprejem Plasti Dip a pozměnil lehce přední masku a zadní písmenka na kufru.
    Napadá ještě někoho něco co by se dalo *Potunit* ještě na Tiguanu ? Navrhujte :yes:

foto Zach007

Zach007 30.09.2012  14:46

« Re: Další úpravy

Kdyžtak hoď na profil více detailních fotek po úpravách sprejem.
      Tunit se dá do aleluja, záleží co se ti líbí a kolik máš peněz-od nálepek za pár korun po kompletní prestavbu auta(motor,přečalounění interiéru,komplet jiný podvozek,výfuk,hudba,multimedia....)
      Ale co se týče ,,normálnějších" úprav, tak mě napadá např. nalakovat brzdiče a pružiny,změnit barvu střechy, nechat si namontovat denní svícení do nárazníku(nebo komplet nová světla s již namontovaným osvětlením),jiná koncovka výfuku,odhlučnění interiéru(zejména zadních podběhů kvůli akustickému komfortu při cestování,je to hodně znát),blow-off ventil a různé další úpravy motoru dle úvážení,snížení podvozku nebo výměna pružin za tvrdší,vytlumení předních dveří a osazení novými repro(protože ty původní stojí za velký....),různé doplňky interiéru,jako např na zakázku dělané koberce nebo hliníkové podložky pod nohy s vlastními motivy,sportovní řadící páku a pedály,hlavové opěrky s DVD,neony nebo LED osvětlení pod nohy případně pod auto. A tak by se dalo pokračovat do aleluja, tohle je jen co mě teď z hlavy napadlo. Přeju mnoho úspěchů při tunění :), držím palce a doufám,že budeš průběžně aktualizovat profil a přidávat fotky.

foto luco206

luco206 23.10.2012  16:54

« Re: Další úpravy

Zaujalo ma striekanie s Plasti Dipom môžem sa spýtať ako sa s ním pracovalo myslím stekanie schnutie a aká je odolnosť nástreku prípadne čím saodmasťoval povrch ? Totiž chystám sa striekať plasty interiéru do biela. Inak Práca a aj auto veľmi pekné .

foto Masa13

Máša13 22.10.2012  22:47

Chválím:-)

Super autíčko a fajne fotky :yes:

foto Jaros71

Jaros71 21.03.2013  00:37

Pěkný TIGI

Je to pěkné auto..
    Vylepšení se povedla..snad až na tu přední masku..bez loga VW to není ono.
    Ale na to má každý asi svůj názor.. ;-)

Jerry XXL 04.04.2013  02:10

« Re: Pěkný TIGI

Díky Díky, nechtěl jsem být tuctový a také nejsem zrovna zastáncem všeho co se leskne :-) Chromu bylo dost ;-)