Diskuse

Škoda Octavia (1999)

29.7.2009

Vážení čtenáři, recenze je nově upravená a doplněná o zajímavé fakty z konstrukčního hlediska, čímž jsem chtěl trošičku uspokojit i ty co se o auta…

Škoda Octavia Combi (Jack89)

Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz

Matheas Ropak 31.07.2009  11:32

TDI

přidej víc fotek a trochu se rozepiš jinak chválím značku ŠKODA OCTA...... zdar mates

"-- skrytý --" 31.07.2009  13:35

Turbo

Jakmile se jednou vyserou ty štelovací lopatky, tak je lepčí pořídit nový turbo. Opravit natrvalo se to většinou nedá, záhy se to sere znovu...
    Tak ať jezdí a ať nepraská čelní sklo.

Recenze je bohužel příliš stručná, stejně jako fotky. Zlepši.

Eště mi prosimtě řekni, kerý originální náhradní díly konkrétně považuješ za drahý... Co mám zkušenosti se svými kamarády jezdícími na japoncích a francouzích nabízí Škoda víceméně všechno originální levněji...

Jack1989 31.07.2009  14:14

« Turbo

Ano, proti japoncům a frantíkum jo, ale myslím že proti jiným německým druhovýrobcům je tam někdy velky rozdíl a že doma by mohli být levnější ještě o něco ;-)

"-- skrytý --" 31.07.2009  15:06

« Re: Turbo

To neni odpověď na mojí otázku :-)

Nepřišlo mi, že by třeba díly Opel či Ford byly v kterémkoli směru levnější...

foto Parda71-BMWfans-

Parda71 (BMWfans) 02.08.2009  12:01

Zdar Hanisu!

Zdraví tě Jarda ze školy! Tak se ti to turbo rozsypalo úplně jo? Fotka co jsme fotili cestou do školy při 200 000km vidím stále žije ;-) někdy musíme zajít na to pivo jak jsme se domlouvali ;-)

PietroLM 13.08.2009  22:33

HODNOTENIE

nazdar, nakoľko si určite hrozne zaneprázdnený rozdávaním férových hodnotení a nereaguješ na súkromnú správu, píšem ti tu....môžem sa spýtať z akého dôvodu si mi dal hodnotenie auta 1-2-1?? Chápem že moje auto sa ti páčiť nemusí, budiž ale recenziu mám na rozdiel od teba prepracovanú a na dve a4 a fotiek mám okolo 60...takže mi láskavo vysvetli ako si to myslel s tým hodnotením..čus

Jack1989 14.08.2009  08:35

« Re: HODNOTENIE

No asi takto, auto se mi opravdu nelíbí protože znám o moc hezčí Fava a podle mě si moc v recenzi věříš, komfort za 9 jo? To je jak Octava sakra, atd...
      A fotky no...

PietroLM 14.08.2009  19:40

« Re: Re: HODNOTENIE

podľa mňa si chudák s mindrákom..nie si schopný napísať ani len normálnu recenziu o fotkách tiež pomlčím..s hodnotením si na úúúúúúplnom chvoste medzi oktáviami a nutno dodať že oprávnene

zamindrákovaný chudák f ochcáfke

btw favorit má mäkké odpruženie takže nevidím dôvod nedať mu deviatku za komfort..ak si už natoľko obmedzený že nedokážeš danú informáciu stráviť v kontexte tak pre takých ako ty tam mám upozornenie "berte s rezervou, moje prvé auto"

ale čítanie asi nepatrí medzi tvoje obľúbené činnosti, žeáno?

Jack1989 15.08.2009  10:54

« Re: Re: Re: HODNOTENIE

Víš co, nemáš mě co posuzovat když mě neznáš, celý system bodování tady není zrovna nejlíp udělany, na chvost se můžeš dostat jen proto že nemáš pro někoho dostatek fotek atd... Jo a jízdní komfort se neposuzuje ve světě automobilových odborníků nejen podle odpružení, ale to ti ani jakož to vzdělaný člověk na tuto problematiku nevysvětlím a jediný kdo má mindrák si ty kvůli tomu že o něco starší kluk než ty má jako první auto Octavii a tvuj Fazol se mu nelíbí. Takže já na tvé výlevy nejsem zvědaví a už mi nemusíš psát díky.

PietroLM 15.08.2009  11:53

« Re: Re: Re: Re: HODNOTENIE

Tvoja recenzia je na samom dne zaslúžene..čo čakáš že ti budú dávať ľudia za hodnotenie keď máš dve a pol fotky a podnetné fakty ako "málo žere a jede" tvoria jadro opisu auta :-O

Pozri sa na recenzie čo majú hodnotenie 9,7 a vyššie a potom na svoju

A len tak na mimochodom, bazárový kovboj, tvoju oktávku ti nezávidím, investovať toľko peňazí do auta tak rozhodne mierim inam...ale zamysli sa, ja som si na svoje auto zarobil popri štúdiu, môžeš ty povedať to samé? Sotva, bohatí rodičia alebo lízačka po zrvrzanej výške..

si chudák..do budúcna si svoju zlosť a obmedzenosť schovaj. Pre dobro normálnych ľudí NEHODNOŤ iné autá...nerád by som aby ďalší ľudia čo sa snažia pilovať si recenziu, pridávajú fotky a tešia sa z dobrého hodnotenia mali pokazenú náladu tvojou zlosťou z vlastnej neschopnosti..maj sa kámo

foto Lukas-Vaverka-Auto-cz-

Lukáš Vaverka (Auto.cz) 15.08.2009  16:37

« Re: Re: Re: Re: Re: HODNOTENIE

Žádáme vás o věcný tón diskuse, bez zbytečných urážek a osobních útoků.
              Hezké odpoledne
              S pozdravem
              Lukáš Vaverka, Auto.cz

"-- skrytý --" 14.08.2009  09:27

« Re: HODNOTENIE

Hele to neřeš. Jakmile nemáš BMW nebo Porsche či jiný dostatečně drahý auto, tak 10 většinou stejně nedostaneš. Celej ten systém hodnocení způsobuje akorát nesmyslný roztržky.

PietroLM 14.08.2009  19:33

« Re: Re: HODNOTENIE

nevravím o deviatke ale dostať hodnotenie 2 a mám tam 60 fotiek? to kde sme

a skús sa vžiť do toho pocitu že ti niekto "skopne" auto o 10 priečok nižšie s odôvodnením "že už videl moc hezčí" :-!

Matheas Ropak 14.08.2009  10:07

9,8,8 ?

Tak by mě zajímalo chlape podle čeho jsi hodnotil moje auto ,(podle svého asi ne co) auto 9b nechápu máš octu? po 8 za recenzi a fotky tak fakt nevím

V takovém případě mě to mrzí ale musím přehodnotit své hodnocení Tvojí Octávky a nemužeš chtít po mě 10 za foto a 10za recenze když mě dáš 8 a máš čtvrtku fotek a poloviční recenzi
    S pozdravem Matheas

PS:OCTY DRŽÍ SPOLU KÁMO NE PROTI

Jack1989 14.08.2009  10:25

« Re: 9,8,8 ?

Tak mě mrzí 9 za auto to byl překlep z ovladaní na notebooku, když chces hodnotit foto podle počtu, dobře dám 10 ale recenze je si myslím proti mně dost strohá na poznámky. Takže to opravím. Tak zdar

Matheas Ropak 14.08.2009  10:52

9,8,8 ?

Čau Jack89-
    mě ta 9 mrzela navíc když jsi psal že octa je Tvým splněným snem? ok byl to překlap.

Nechci hodnotit foto podle počtu , ale fotky by měly zabírat detaily interier pozadí měla by být trocha snahy o uměl.foto atd..
    myslím že by mě taky zajímalko jaká je Tvá Octa vevnitř atd..
    Na Recenzi taky dojde.
    Zatím Matheas :-!

Mira328i 21.08.2009  14:17

dotaz - proč tam je označení RS když to má výkon průměrný 1,6???

>:-[] >:-[] >:-[] >:-[]

foto v3jc3

v3jc3 21.08.2009  14:22

« Re: dotaz - proč tam je označení RS když to má výkon průměrný 1,6???

se mi víc líbí to TDi na víčku od nádrže >:D asi aby se na benzince nespletl >:D

Mira328i 21.08.2009  14:29

No to je přece znak supersportu ;-) >:-[] ,
        to musí bejt zátah když na to šlápne...a kolik to přidá výkonu takový víčko >:-[]

talio2 25.11.2009  20:50

« Re: Re: Re: dotaz - proč tam je označení RS když to má výkon průměrný 1,6???

z těch tvých komentářů slzííím !! ty já už normálně vyhledávám >:D >:D fakt :yes:

Jack1989 27.11.2009  09:08

« Re: Re: Re: Re: dotaz - proč tam je označení RS když to má výkon průměrný 1,6???

no to víš chytrolíni

talio2 27.11.2009  12:04

« Re: Re: Re: Re: Re: dotaz - proč tam je označení RS když to má výkon průměrný 1,6???

ty jeho výroky jsou kolikrát do soutěže o zlatej ventilek >:D >:D

Jack1989 21.08.2009  21:35

« Re: Re: dotaz - proč tam je označení RS když to má výkon průměrný 1,6???

To je věc vkusu, a nejsem takový * že bych se spletl a nalil tam benzin

Jack1989 22.08.2009  20:21

« Re: dotaz - proč tam je označení RS když to má výkon průměrný 1,6???

Jde vidět že jsi se nikdy nesvezl v 1,6 a 1,9.
      8 koní nahoru už jde poznat, 148Nm proti mých 235Nm no až si to zkusíš, pak buď chytrý, a ten znak RS má v historii Škody taky připomínat účasti v rally...

foto Johnny-P

Johnny_P 22.08.2009  20:47

« Re: dotaz - proč tam je označení RS když to má výkon průměrný 1,6???

s tím znakem RS mi přijde že si to auto hraje na něco co není(TDI přece jen moc sportovní není že), o tom víčku nádrže nemluvě ;-\

foto TurboKluk-smazat-hodnoceni-

TurboKluk(smazat hodnoceni) 22.08.2009  22:18

« Re: Re: dotaz - proč tam je označení RS když to má výkon průměrný 1,6???

svezl jsem se v 1,6 a 1,9 a pokud vim tak rozdil v zrychleni je 0,7 sekundy podle tabulky. Tak v klidu :-!

edit: vydechy a budiky chvalim super prace

Jack1989 23.08.2009  13:00

« Re: Re: Re: dotaz - proč tam je označení RS když to má výkon průměrný 1,6???

Jo mi se to taky líbí, co se týče toho výkonu to ale není jen o zrychlení,jde i o pružnost třeba když to naložíš, zátach od spodu... Ale závidím majitelům 1,6 halvne pojistku

"-- skrytý --" 24.11.2009  11:07

Jacku, já platím pojistku za dvoulitra šest a půl tisíce. Zbytek je v bonusech. Chci říct, že ani u větších litrážích to nemusí bejt vždycky 10k. Fakt je ale, že to není automatický :-)

Jack1989 24.11.2009  14:05

Tak to ano, já platím po nějakých dvou a půl letech cca7000kč, není to hrozný, ale nižší by to taky mohlo být ;-)

"-- skrytý --" 25.11.2009  20:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz - proč tam je označení RS když to má výkon průměrný 1,6???

Tak s tím souhlasím. Dcera jezdí accentem od hyundaie a obě pojistky ji příjdou na 6 tisíc. Nojo, ale..... >:D

Mira328i 25.11.2009  20:23

Chlapy nechci vás naštvať ale platím 5200ročně:-)..Wustenrot;-)

foto karlitto00

karlitto00 17.12.2009  19:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dotaz - proč tam je označení RS když to má výkon průměrný 1,6???

Miro nekdo kdo ma na vicku od nadrze napis TDI, model oktavky prilepenej na palubce musi bejt zakonite takovej magor, ze plati kolik plati >:D

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 21.08.2009  14:26

Octavia uprostred tridy

nejsi nahoodu z Benesova?

foto Vaflicka

Vaflička 01.09.2009  00:07

Vymazlená Oktáva

Ahoj, je vidět, že máš svého miláčka opravdu rád a staráš se o něj. Sice bych nikdy nešel do dieselu kvůli zvuku ale to je věc každého. A hlavně - když jsi s ním spokojený, to je nejdůležitější.. ;-) Moc se mi líbí jak jsi si jí poladil k obrazu svému, ty výdechy a rámečky přístrojů vypadají fakt dobře a celý interiér to bezvadně oživuje, chválím! Fotky máš pěkné a recenze je taky gut takže fakt nechápu, co se to tady řešilo za chujoviny?!?! Jinak přeju ať ti pěkně slouží a nikde tě nenechá ;-) :yes:

"-- skrytý --" 12.10.2009  21:15

Detail

Zdarec..předem píšu že recenze je fakt dobře napsaná,fotky taky dostačující, auto je fakt pěkné. Taky hodně žeru tyhle combi octavky...akorat...jezdíš s ní 3 roky a je ti 20?:D neříkej že si jezdil bez papírů už od 17..tohle jediné mně tam nesedělo. Vím že je to blbost,ale tak ze zvědavosti píšu jestli to tak vážně je:D:D

Jack1989 13.10.2009  13:26

« Re: Detail

no jeste to není celé tři roky, ale beru to uz trosku dopredu at to nemusím za chvili zase predelavat, a na druhou stanu mi uz táhne na 21

"-- skrytý --" 13.10.2009  16:48

« Re: Re: Detail

jj chápu :-) ale jinak chválím i vlastní kreaci..mám na mysli ty budíky a výdechy topení a klimy ...fakt nádhera a originální...dělá to hned dojem luxusnějšího auta, i ty lišty...

foto Poustnik

Poustnik 28.10.2009  21:42

Díky za pochvalu

mých fotek, ty máš pěkné detaily, ale chybí ti nějaká libová celková někde venku v pěkném světle....Jinak fešné auto pro mladíka, tak ať slouží a nezlobí! Hoj! :-)

"-- skrytý --" 16.11.2009  14:24

Je videt ze je to tvuj milacek

Ahoj,
    Moc pekne udrzovana Octavka. Puvodne jsem taky uvazoval o koupi Octavia Tour: vychytane auto, nizka cena, velky prostor, robustni ... Nakonec jsem si poridil Octavii II, ale kvuli cene sem zustal u 1,6MPI a to byla chyba. Mozna kdybych si poridil 1,8TSI tak bych zustal Octavii verny. Takhle jsem zbehl k BMW. Kazdopadne ti preju aby ti jeste dlouho slouzila.

"-- skrytý --" 24.11.2009  11:04

Je to povedenej auťáček

Udělals mi radost najetejma kilometrama. Je vidět, že ty oktávky jsou fakt držáky. Dvěstě tisíc jak prt, príma :-) A vidím, bude to asi váženej člen domácnosti, viď? >:D

foto tomasino

tomasino 06.12.2009  22:06

hmmm,super!!

Ahoj JACK 89,
    fakt máme hodně podobný styl pro detail! Ty lakovaný výdechy-nádherně ladí s radiem a kroužky budíků,odrazky na prdelce,světla pro denní svícení-to jsou věcičky který tvou Oktávu posilají úplně někam dopředu a mě se to fakt moc líbí!SUPER KOLA!! Prdelka tvoji slečny má též 3*10 bodů!!!
    Měj se fajn a segra též ahoj tomasino.

rohYpnol 24.12.2009  23:48

Chudák kára

nevím ale tohle "bastlení" mi přijde fakt dost mimo. Kolik valachů přidává každá další samolepka? To musí fungovat aspoň exponencielně >:D .
    Vytahovat bílou nápis na pneu BARUM... no to je mazec. Já mít pneu téhle značky, tak ten nápis sedřu smirkem. Kdyby to aspoň byly P6ky, Turanzy nebo UltraGripy... Ale takhe křičet do světa - já valím na barumech, to čučíš voe >:D
    Nálepka CZ tam naprosto nemá smysl. Když pominu, že ani nesplňuje zákonné parametry, tak je stejně příliš dole a naprosto nečitelná...
    Kočičí oči vzadu nemají žádný smysl, ale jako jediné aspoň nevypadají jak kdyby to bylo z tuzing párty.
    Nálepka TDi na víčku - dal bych všechny tři písmenka červený a raději to tam napsal 3x, vzbuzovalo by to větší respekt! Polepy na prazích - no aspoň plní tu funkci...
    Nicméně auto je obrazem svého pána a hlavně jemu by se to mělo líbit. Pro mě to jsou jen tuzingové prasečiny. Hlavně že nedošlo na křídla, lízátka, mračítka, přední spojler apod. Takhle jde stále auto vrátit za 5 munut do slušného stavu ;-)
    Tak ať jezdí (s těma nálepkama a silberrámečkama a kutiltimbudíkama to musí jezdit tak 2x rychlej a s poloviční spotřebou, ne >:-[] ?)
    Jo a HDRku by se ta fotka podobala možná tak po 15 pivech ;-\ Takhle si neznalý bude myslet že HDR je nějaká nadávka ;-\

Jack1989 26.12.2009  13:42

« Re: Chudák kára

Máme tu dalšího co tlačí svůj vkus někomu jinému. A co všichni máte? Ty doplňky tam nejsou od toho aby zvýšily výkon, jsou to jen Vaše pitomé argumenty. Příště si je nechte já taky nikomu neberu jeho vkus. A kočičí oči bez efektu? Ty jo na co potom jsou na nových autech?
      A rámečky kolem budíku jsou pro jejich hezčí design né? Nooo ty moje to určitě nezhoršili človíčku

rohYpnol 27.12.2009  23:01

« Re: Chudák kára

Když někdo neumí číst, tak by neměl dostat papíry, ne >:-[] Cituji svůj příspěvek: "...Nicméně auto je obrazem svého pána a hlavně jemu by se to mělo líbit. Pro mě to jsou jen ...".
        Tak komu vnucuji svůj názor?
        Jestli nejsi schopen unést nesouhlasný názor, tak by ses měl vrátit do jeslí.
        Dal jsi sem svůj šoukár a je zde diskuse, kde mohu SNAD i já napsat SVŮJ názor.
        Nebo sis snad myslel, že sem dáš svoji káru a jen budeš číst ódy na ty krásné nápisy TDI?
        Nicméně alespoň si mi potvrdil, že vzhled vozu opravdu o svém majiteli něco vypovídá :-(
        Kočičí oči smysl nemají, protože odrazky jsou již zastoupeny v zadních světlech. To, že RS je má, je věcí designu, ne funkce. Nicméně předpokládám, že zastáváš názor čím víc odrazka, tím víc Addidas 8-s

Jack1989 28.12.2009  11:03

« Re: Re: Chudák kára

Takže RS je tam má kvůli designu a já taky protože ji to na té černé liště sluší. A když jsem o něco více vidět tak je to dobře.
          A jelikož se ti mé auto nelíbí a říkáš že vypovídá o mně, tak to beru tak že máš za *, takže už mi nemusíš psát, na to nejsem zvědaví.

rohYpnol 28.12.2009  13:43

« Re: Re: Re: Chudák kára

Proti autu nemůžu napsat ani slova. Jen ty "doplňky" jsou PODLE MĚ vhodné spíše na šáde...
            Ale nic si z toho nedělej. Psal jsem, že vůz by se měl líbit hlavně svému majiteli.
            Nevím, co jsi chtěl říct "...A jelikož se ti mé auto nelíbí a říkáš že vypovídá o mně, tak to beru tak že máš za *...".
            Myslím, že sám uznáš, že auto vypovídá o jeho majiteli. Kdyby ty doplňky nebyly ztělesněním tvého vkusu, tak bys musel být úplná ****, abys je tam měl. A za co tě mám já, je moje věc :-! V prvé řadě jsi pro mě majitel stříbrné Octavie s pro mě poněkud tuzingovým vkusem. Už ti sem k tvé radosti nebudu psát. Nerad bych způsobil rozklad tvého já :-!
            Hezký Nový i nový rok.

talio2 26.12.2009  14:10

« Chudák kára

Vy byste pane měl sníst toho rohypnolu celé balení, aby Vaše přihlouplé řeči už nemusel nikdo poslouchat.. škoda jen, že je dnes k rohypnolu těžší cesta než dřív..Bych vám ho i koupil..

rohYpnol 27.12.2009  23:05

« Re: Chudák kára

Další chudák, co se jen zmůže na ubohost týkající se nicku. Myslím, že svým příspěvkem jsem nikoho neurazil... Jó rohypnol mě schází, ale furt jsem na tom líp než ty >:D
        P.S. Nauč se prosím respektovat cizí názor, který je jiný než ten tvůj. Možná ti to prostě ještě nikdo neřekl, že jsou i jiné názory než tvoje a já ti teď zbořil iluze o světě >:D .

talio2 28.12.2009  11:44

« Re: Re: Chudák kára

no myslím,že výše majitel již popsal co si o tvých názorech myslí a já s nim jeho názor sdílím:nejsme na tvé názory typu člověk po trojnásobné lobotomii zvědavý :-) pa a hezký nový rok :-)

rohYpnol 28.12.2009  13:50

« Re: Re: Re: Chudák kára

Těžce jsi mě neodhadl. Jsem po 4násobné lobotomii >:D Jinak viz. výše. taky přeji do nového roku málo pokutového bloku :-!

"-- skrytý --" 02.01.2010  22:33

rohypnol

To se to pánovi hold blbě pindá,když zde nemá ani své auto.Byl bych docela zvědavý na tu tvou ,,dokonalou,,káru!

rohYpnol 03.01.2010  23:14

« Re: rohypnol

Opravdu přínosný příspěvek! Jestli sis nevšiml, tak je tu diskuse o autech. Kdybys za něco stál, tak bych byl poctěn, že mé skromné já řešíš v diskusi. Nebudu ale tvou nebohou dušičku dál rozebírat. Mohla by z toho mít trvalé následky :-!
      P.S. Tvojí logikou bych mohl psát, že s tím tvým ubohoučkým Fazolem se můžeš stavit tak ve sběrném dvoře >:-[] , ale proč? Copak tím, že tu vystavím svoji vytuněnou bestii nebo naopak prohnilou popelnici nebo konzumní plechovku či limitovanou edici se nějak změní to, co píšu? Ehm, to asi ne. Nebo se tím nějak změní váha mých příspěvků? Třeba mám CLS500, to jako pak budu veliký kápo a ty budeš provozovat *itní alpinismus? Když naopak budu mít Šáde s puklicema a medvídkem Pú za oknem, tak rázem moje příspěvky ztratí na kredibilitě?
      P.P.S. Tohle podle mě BYLA pěkná kára a až na ty detaily celkem i zůstala.
      P.P.P.S. Pěkný Fazol :-!

"-- skrytý --" 04.01.2010  18:38

« Re: Re: rohypnol

V diskuzi řešíš úpravy a fantazii majitele,které byly použity na tomto voze,dobře uznávám že se to někomu může líbít a někomu ne!To je každého věc.Ale myslím si že tohle auto nezaslouží takovou kritiku,kterou si na něj použil.Úpravy vypadají docela dobře a vůbec nekazí design auta,dyt jsou ohodně horší upravená auta-tuzzing a tohle mezi ně rozhodně nepatří!Tohle je zase můj názor.PS:Můj favorit je ve skvělém stavu a pořád podává slušné jízdní výkony tak nechápu proč bych ho měl dát sešrotovat když mi tohle auto věrně slouží už několik let a taky je to taková moje srdcová záležitost!Ale jinak díky za pochvalu k mému favoritu:)

rohYpnol 04.01.2010  22:39

« Re: rohypnol

A to mám jako řešit to, jak to ve fabrice hezky smontovali?
          Nemyslím, že bych tu napsal nějakou kritiku, v podstatě jsem tu jen chválil >:-[] . Ale napsal jsem to s jistou mírou nadsázky.
          Píšu sem proto, že stále čekám, že mi někdo dokáže objasnit, co je na tom nápise TDI TAK exklizivního, tak magického, že ho někteří nosí snad i na trenkách. Proč bělinou vytahovat nápis Barum? Když Barum dělá hned po hned Savě snad nejhorší pneumatiky (značkové, ne pneu typu Tesco, Lidl)... Tohle mi přijde fakt nepochopitelný! Ale uznávám, že je na našich cestách k viděmí nesrovnatelně zprzněnějších aut, tohle je jen "mírný úlet".
          Mimochodem o svátcích byl docela pěkný půlhodinový pořad o fenoménu "český tuning". Myslím, že mi autoři mluvili z duše. Zkráceně: většina "tunerů" si myslí, že dokáží doma v garáži udělat hezčí/lepší/rychlejší vůz, než co dokázala vyvinout fabrika za x-let vývoje...

rohYpnol 04.01.2010  23:05

« Re: Re: Re: rohypnol

Jinak k tomuhle autu:
          polepy prahů - nelíbí, ale beru, mají funkci
          kočičí oči - prakticky bezvýznamné, designový přínos 0
          ledky - mají funkci, beru
          stříbrné rámečky - na pohled ujdou
          budíky - vypadají opravdu "neprofesionálně", prostě tuzing
          nápisy barum - hrůza
          CZka - naprosto k ničemu, navíc kazí vzhled
          Polepy zrcátek - tuzing
          Nápis Castrol - pokud nesponzoruje, asi nepochopím
          Znak Škoda na přístrojovce - tuzing
          Model autí na palubce - docela "soda"
          Polep víčka - prostě TDI rulllezzz >:D ...

nově potah volantu - pozor, tady chválím! Není to typická votuzingová šprcka na volant (nejlépe s masáží a dřevěným dekorem). Má smysl a vypadá opravdu slušně.

Jack1989 05.01.2010  13:53

« Re: Re: Re: Re: rohypnol

Tak jsem rád že se ti líbí alespoň potah volantu. O nálepkách na zrcátkách uvažuji že je sundám taky. Budíky jsi neviděl naživo, pak by jsi určo změnil názor, nejsou na nich totiž vidět žádné taky, přečmárknuti atd, dokonce je zachováno vroubkování plastu.
            No a jsi opravdu první člověk co říká že kočičí oči design 0
            Názor ti ale nebudu brát a znak na palubce je proto že mlada mi ho krásně vyšila a já tak ve stylu WRC schoval flíček po předchozím majiteli.

rohYpnol 06.01.2010  19:40

« Re: Re: Re: Re: Re: rohypnol

Tak to ten znak Škody na palubce beru zpět ;-) Souhlasím, že budíky můžou naživo vypadat jinak, z fotek se mi nezdají. Ale zbytek neukecáš ani kdybys měl všecko od mladé >:D
              CZka vypadá hnusně a navíc takhle (nemá zákonné parametry) opravdu nemá smysl. Zkus další zlepšování začít tím, že sundáš ty příšerné polepy zrcátek a nesmyslnou CZku. Hned bude auto hezčí :-!

foto Beekey

Beekey 18.01.2010  10:56

« Re: Re: Re: Re: rohypnol

No pre mna najvacsia trapnost su tie ledy... jak to tam strcilo audi, mimochodom i na seriovych Audinach vyúadaju nevkusne.

Jack1989 18.01.2010  20:35

« Re: Re: Re: Re: Re: rohypnol

nejkrásnější světla má Audi a ty říkáš nevkuné >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 29.01.2010  20:06

eště k mrazivým startům

Tak jsem to našel...
    Návod k obsluze, strana 125:
    Vozidlo je vybaveno zařízením na předehřívání palivového filtru. Z toho důvodu je zajištěna provozní spolehlivost nafty přibližně až do teploty -25C :-)

foto hruodolf

hruodolf 31.01.2010  12:12

Ahoj,
    vylepši fotky a dostaneš víc bodů ;-)
    Upřímně řečeno, vůbec mne nezajímají fotky WRC, CUP nebo tuzingových aut :-)

foto nxue

nxue 15.02.2010  16:38

super

krasna recenze, krasne obrazky - luxus - vsechno se mi to od tebe moc libi.. to je 3x deset:o) ;-)

foto old-school-rska

old.school.rska 02.04.2010  21:06

Fotky???

Zdravím Honzo,napsal jsi skvělou novinku,ale s fotkama se nic nestalo.Pouze jsou v tvém PC pořád a ne na netu!! :-O :-O :-O

Jack1989 02.04.2010  21:17

už jsou tady

jen jsem prvni napsal novinku :-)

foto jvkgrifone

jvkgrifone 19.05.2010  20:48

Pěkný

Octavia je pro mě srdeční záležitost.

Matheas Ropak 30.06.2010  23:05

RS pedály

bidím , že sis je pořídil >:D Co na ně říkáš Já na ně nedám dopustit :yes:

Jack1989 01.07.2010  19:31

« Re: RS pedály

jo super, jen jsem měl se začátku takové rozpaky z brzdového pedálu, vypadal že se mu nebude chtít moc držet, ale super ;-)

talio2 01.10.2010  14:15

oprava

Ahoj, dal jsi tu opravu 5. dveří na záruku tak jako já ?? Odpověz mi prosím přes SZ, ten novej systém se mi nějak nezdá, dík :-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Portál k EET vyřadili hackeři. Evidence účtenek útok ale přečkala

Portál k EET vyřadili hackeři. Evidence účtenek útok…

Elektronická evidence tržeb (EET) čelila útoku hackerů. Portál k EET etrzby.cz byl v pátek kolem třetí odpoledne…

Němci utáhli opasek „vyžírkům“ i z Česka. Na dávky dosáhnou až po pěti letech

Němci utáhli opasek „vyžírkům“ i z Česka. Na dávky…

Měl by to být konec unijní turistiky za vysokými sociálními dávkami. Návrh, který schválil německý Spolkový…

Skvělý výkon Ester Ledecké! V Lake Louise vylepšila své maximum

Skvělý výkon Ester Ledecké! V Lake Louise vylepšila…

Ester Ledecká si 21. místem ve sjezdu v Lake Louise vylepšila své maximum ve Světovém poháru. Překvapivou…

VIDEO: Třinec v prodloužení ovládl derby, Kometa padla v Olomouci

VIDEO: Třinec v prodloužení ovládl derby, Kometa…

Hokejisté Třince se v derby dokázali vyrovnat s Vítkovicemi, které ve 26. extraligovém kole porazili 3:2 v…

Odvážný krok kalendáře Pirelli. Dokonalé modelky vyměnili za slavné herečky bez make-upu

Odvážný krok kalendáře Pirelli. Dokonalé modelky…

Oslava přirozené krásy. Tak by se dal jednou větou shrnout kalendář firmy Pirelli pro rok 2017. Jednotlivé…

Heil Trump! Příznivci krajní pravice oslavovali nového amerického prezidenta nacistickým pozdravem

Heil Trump! Příznivci krajní pravice oslavovali…

„Heil Trump! Heil our people! Heil victory! Sláva Trumpovi! Sláva našemu lidu! Sláva vítězství!“ volal na…