Toyota Celica (1993)

12.4.2007

jedná se o Toyotu Celicu ST180 - motor 1,6l (4AFE)(překlad slova celica znamená Božská a to ona opravdu je:) ) je to 5. gen.(poslední mrkačka) model po…

Toyota Celica (Garfielld)

"-- skrytý --" 12.04.2007  08:11

nic moc

:-( :-( :no:

"-- skrytý --" 12.04.2007  08:42

Super!

Libi se mi...a je to poctive napsana recenze. Kdysi jsem tohle auto moc chtel, mel ho kamarad, ale ja tenkrat nemel ani vindru a byl to jen sen... Preju spoustu stastnych km a davam deset - recenze poctiva, obrazku spousta, o majiteli neni pochyb. Tak to ma vypadat.

"-- skrytý --" 12.04.2007  11:14

auto: 7,5b; popis a zkušenosti: 8b; fotky: 8b --- celkem: 8b ;-)

neregistrovaný: "ALIEN" [130.208.233.XXX] 12.04.2007  13:11

OSEL

;-) Zdravim draku

Enthusiastic.driver 12.04.2007  23:29

krasna..

i kdyz je to jenom 1.6... jinak, je videt, ze s recenzi sis poekne pohral... tudiz nevidim jediny duvod nedat 10b :yes: :yes:

"-- skrytý --" 14.04.2007  20:22

OMG

Za tie prachy, ktore si do toho vrazil, mohol si mat dvojliter :(

Garfielld 15.04.2007  17:21

« Re: OMG

za ty prachy? já nikde nezmýnil na kolik mě to auto vyšlo, ale když už si to nakousnul tak dvoulitr nemám z toho důvodu že sem student a neuživil bych ho. A kupovat si dvoulitr abych snim pak zase jezdil jako šnek, jen kvůli spotřebě to fakt ne. Celica stejně neni o rychlosti v přímce, ale o radosti v zatáčkách a tý poskytuje i ta 1,6 dost(má identickej podvozek s 2,0(krom zadních brzd) :)

"-- skrytý --" 27.04.2007  22:21

Pěkný, i když novější typ je hezčí. Ale dávám 10bodů!!!

"anonym" [217.117.217.XXX] 01.05.2007  13:51

pecka

taky fandím toyote celice sou to pryma kary ;-)

foto Dragon-001

Dragon.001 05.05.2007  16:40

10 dobrá recenze :yes:

"-- skrytý --" 05.05.2007  18:59

dobrá recenzia, aj fotky, no to auto tiež ujde ;-) ...9b

foto GuitarsHero

GuitarsHero 15.05.2007  21:52

Za auto, fotky a recenziu davam 9b ;-)

neregistrovaný: "jest" [198.175.166.XXX] 27.06.2007  14:13

celica

mrtě kárka :-) :yes: to s těma světlama ... sleepy eye... to to máš jako fakt dvoupolohový či co? jo a ty okna .. ty sis dělal sám popř. na kolik tě vyšli ... když se ti bude chtit dej mi vedět... LukasPetrZl@seznam.cz :-!

Garfielld 27.06.2007  21:50

« Re: celica

ty světla jsem měl takhle dočasně upravený(odpojený mrkání + jiný paraboly), ale nesvítilo to nic moc a homologaci neviděli ani z dálky:) jinak ty okna jsem dělal s kámošem a bratrem, a je to přendaný z 2,0 celici - takže pohoda a cena se těžko řiká, páč mám celý auto na díly

David Silver 04.07.2007  17:14

otázka

:-| ty světla mě překvapili... kolik stála úprava? to dokáže servis Toyota bo nějaká tuningová společnost?

Garfielld 09.07.2007  21:55

« Re: otázka

ta úprava mě stála jen cenu světel, zbytexem si dělal sám, ale jak řikám nemaj homologaci a navíc sou to mlhovky + potkávačky a ne potkávačky + dálkový jak mi tvrdil kámoš co je objednával:) kdyby o ně někdo měl zájem tak je klidně i prodám, kdyžtak na ICQ podrobnosti

David Silver 10.07.2007  21:06

« Re: Re: otázka

uhm...to svítí teda když na přepínači dáš dálkový tak ti svítějí mosto dálkových mlhovky ve světlech jo?to svítí jak hovado ne?

David Silver 10.07.2007  21:07

« otázka

Garfielld 11.07.2007  21:35

« Re: otázka

to je jen na tobě jestli je zapojíš tak jak píšeš ty nebo obráceně, tj. že při tlumenejch svítí mlhovky a při dálkách potkávačky, obje mají 55W, ale mlhovky svítí spíš kolem auta než před něj, tak jako tak byly oboje světla spíš použitelný jako potkávačky, na dálku to moc nebylo

David Silver 13.08.2007  20:17

1,6?

jak jezdí 1,6 v Celice?

Garfielld 15.08.2007  20:46

« Re: 1,6?

no podle toho co od toho motoru očekáváš?:) rychlost... ? v zatáčkách jo, na rovině jen v rámci možností, dobrej zvuk... ? taky, ale 7tis. ot. zní jinak :) na sprinty ten motor neni ani kdyby se člověk stavěl na hlavu, ale na vyblbnutí se na klikatý okresce docela dobře stačí, aspoň že nežere tak jako 2,0 a je použitelnější do města... a řekl bych že má i větší výdrž.. znám hodně licí co maj Gti(2,0) maj najeto jako já a motor už se začíná sypat..

David Silver 17.08.2007  12:53

« Re: Re: 1,6?

kámoš má skoro měsíc 2,0GT-i a je v poho akorát má brutální výkon.. taky má skoro 180 000

Garfielld 24.08.2007  02:16

« Re: Re: Re: 1,6?

tak ať se kouká přihlásit do toyota klubu :)
          btw stim výkonem bych to zas tak brutálně neviděl(věc názoru), ale zase točí až 7200ot. :)

David Silver 24.08.2007  22:51

« Re: Re: Re: Re: 1,6?

jj jel jsem sním sedm tisím udělá to jj.. ale hodně lidí mi říká že jí za chvíli přetáhne když jí bude furt dávkouvat sedmitisíci

David Silver 24.08.2007  22:52

« Re: Re: Re: Re: 1,6?

sem mu říkal jestli jí nedá semka říkal že popřemýšlí... třeba zanedlouho budeš mí tady kolegu ;-)

David Silver 25.08.2007  08:38

zavazadelník

píšeš tady v plusech kufr ;-) sem se divil když mi ho kámoš ukazoval sem čuměl jak péro z gauče když to otevřel... Ten kufr bych tipnul asi na nejvíce objemový ve své třídě v tom rozpětí roku výroby jako se dělala

Garfielld 25.08.2007  13:13

« Re: zavazadelník

mno to jo, tuhle věc na ní opravdu miluju :) jen škoda těch plastů v tom kufru, to je totálně neprektický, páč já jí dost často používám jako "nákladní auto" ještě Hyundai Coupé má velkej kufr, a BMW 3xx Coupé má taky velekj kufr, ale má malej vstupní otvor(sedan)

David Silver 25.08.2007  13:49

« Re: Re: zavazadelník

aha, mno zrovna bych neřekl k Celice konkurenta Báwo ;-\ ale ten hyundai zase měl podle mnoha lidí nevzhledný exteriér :no: ale jentak ze zajímavosti by mě zajímalo jaký kufr má bo měla Toyota Celica čtvr´té generace.. myslím tu co se ještě dá objednat za nějakých 400tis

Garfielld 15.09.2007  11:57

« Re: Re: Re: zavazadelník

pokud vim tak 5.gen(89-93) celici má největší kufr, 7.gen(99-2006),ty jsi jí ozančil 4.gen(ale je to opravdu 4.gen celici s přednim náhonem) - takový označení sem dokonce zažil i ve Speedu, ale tam to teda byla ostuda :-) ,už byla dělaná hodně s ohledem na jízdu jako takovou, taky je o něco menší(ikdyž kufr je pořád dost slušnej) a hlavně je lehká, zákaldní vezre váží jen 1100kg což je paráda :-) bohužel zpracování interiéru neni nic moc, aspoň na pohled dost lidí jen protáhne ústa... (ani se nedivim)

David Silver 15.09.2007  12:13

« Re: Re: Re: Re: zavazadelník

To se mi nezdá na Toyotu že by interiér měl špatné zpracování... jj takový lehoučky auto je prýma :yes: ve Speedu? to je nějakej auto časopis? Áha, mno já se v těch generacích moc neorientuju, jenom sem to napsal že se mi zdálo že někde o ní blyo psáno 4.generace ale nejspíš tam bylo ještě že s předním pohonem což jsi podotknul ty :-)

"-- skrytý --" 04.09.2007  21:07

super

pekne auto,fotky a dobra recenzia 10b :yes:

David Silver 14.09.2007  18:03

maffoooo

teda já čumím, dost dobrej novej lak :yes: :yes: fakt suprovej :yes:
    jiank to křídlo, neni zrovna origo na ST180 GTi , kámík má origo a to je mnohem menší ;-\ udělám fotku někdy
    toto cos tam dal ty, se mi zdá spíš na tu novější verzi s kulatýma předníma světlama

David Silver 14.09.2007  18:12

« Re: maffoooo

ale nemůžu ti do toho kecat, nejsem od Toyoty........

Garfielld 15.09.2007  11:43

« Re: Re: maffoooo

díky za pochvalu, taky se mi líbí :-)
        btw jen to uvedu na pravou míru:) ST180(někte označovaná jako AT180) má označení Sti a je to 1,6l, Gti má značení ST182 a je to 2l, pak je ještě pár variant který nebudu rozvádět a tohle je opravdu křídlo z Gti, vim to už jen proto, že sem byl u toho když se sundavalo ze zadku jedný zbořený celdy :-)
        Origo Sti křídlo je vidět na fotkách co mám z doby před lakem, to bylo úplně hrozný, ale sqele se hodilo na odkládání čehokoliv(půlytry převážně :-) )

David Silver 15.09.2007  12:17

« Re: Re: Re: maffoooo

aha, tak toj, mno a to křídlo, nedělalo se jiné na předokolku a na 4x4? nevíš? a tohle je z jaký? z předokolky? >:D >:D na tohle si můžeš taky odložit nějakou tu plechovku ;-)

Garfielld 15.09.2007  19:25

« Re: Re: Re: Re: maffoooo

4x4 měla některá úplně stejný, ale s takovou nástavbou, jinak tohle je z předokolky :-)
            btw odkládat na něj můžu, ale v zájmu laku a tvaru křídla to dělat určitě nebudu :-)

David Silver 22.09.2007  17:20

« Re: Re: Re: Re: Re: maffoooo

mno, tak to je taky pravda, taky bych na něm nechtěl žádný šrám když je tak hezkej :yes:
              aha, je to zajímavé

Garfielld 15.09.2007  19:41

« Re: Re: Re: Re: maffoooo

"-- skrytý --" 15.09.2007  14:48

Je krásná

Fakt pěkná Celica, je vidět že se o ni pěkně postaráš a že je v dobrých rukách. Lak se povedl, musí to být srdcovka:-) 10b.

Garfielld 15.09.2007  19:42

díky všem

jinak děkuju všem za komentáře a pochvaly i krytiky... teda hlavně za ty pochvaly >:D

"-- skrytý --" 03.10.2007  16:08

10B

Super recenze, pobavil sem se :-) a je vidět že sis vyhrál. Navíc moc hezký autíčko, sám pro podobný auta mám slabost >:D Gratuluju a 10B

David Silver 14.10.2007  19:28

světla

wow, tak to je pěkně udělané, co ty na to dobrýho nevymyslíš :yes: >:-[] :-)

Garfielld 18.10.2007  18:09

« Re: světla

to víš, sem se nudil a mylsim že jí to i dost sekne :-) ted ještě jaxe to bude líbit policii >:D

David Silver 18.10.2007  18:50

« Re: Re: světla

jojo, naprosto je to na ní pěkné :yes: policie, s tou bych si ani moc nedělal hlavu. Možná jestli to má modrý žárovky, tak ti dají flastr. Jinak spíš než s policií bych si dělal hlavu s tím až pojedeš na technickou, tam by spíš měli problém než policie

Garfielld 31.10.2007  15:24

« Re: Re: Re: světla

na technický bych to viděl na pohodu, mám tam vypíač na to abych je vypnul a oni sami si jich nejspíš ani nevšimnou a i kdyby, jezdim na technickou kousek odnás a jsou tam v pohodě, pokud nemám na autě vyloženě něco co vadí ostatním nebo jízdě tak to neřeší

David Silver 31.10.2007  15:41

« Re: Re: Re: Re: světla

aha, tak to tam jsou dobří :yes: koukám dobře sis to vybavil :-) :yes: helet', nevíš jestli jsou povolený tyto křídla na autě?

Garfielld 01.11.2007  12:55

« Re: Re: Re: Re: Re: světla

mno už od pohledu vypadá že určitě ne, ale pokud má homologaci(nic o ní nepíšou)?:) ale upřímě tyhle křídla jsou ve většině případů spíš jen pro smích ostatních a myslim že je to docela přitahovák na PČR :-)

David Silver 01.11.2007  15:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: světla

mno já vím... policajti určitě budou auta s nima stavět. nevím jestli mají homologaci ;-\ že by bylo pěkný na Celice :yes:

David Silver 03.11.2007  11:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: světla

ale když se kouknu do bazaru na Opel Calibra, tak na hodně jich je takové křídlo ;-\

Garfielld 04.11.2007  23:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: světla

mě by se na celdu líbilo jedině podobný karbonový, takový jaký je na tý oranžový co je ted i v tý reklamě na Direct, ale stejně origo je origo.. :-) btw ono hodně lidí si dává na auta místo křídel malý pinpongový stoly a myslí si že je to kůl :-)

David Silver 07.11.2007  15:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: světla

jj já vím, ta v tej reklamě je dobrá no :yes: křídlo mít atest určo nebude, ale on si jej prej stejně koupí ;-\ a už jí chce přestříkat na tmavě oranžovou :-O tak kdo ví jak to auto vlastně dopadne...

David Silver 03.01.2008  19:27

kámošova Celica

zdravím tě Garfielde, jak jsem říkal že kámoš má taky Celisu, abych netvrdil jenom písmena, už mám i fotky :-) ted'ka když se koukám na fotky, tak na fotkách vypadá barva téměř stejná
    >:D ani nevěřím svým očím.
    koukni, jsou fotky :yes: ještě prý dostane černé samolepky a novou stříbrnou barvu na kola, tyto jsou prý už ošoupaný :-)

Garfielld 17.01.2008  20:15

« Re: kámošova Celica

jj, tu už sem někde viděl(přesně tyhle fotky) má hodně podobnou barvu :-) ikdyž teda kvalita ětch fotek je taková nic moc, možná při lepši fotáku a jinym světle bude vypadat jinak :-)

David Silver 19.01.2008  18:25

« Re: Re: kámošova Celica

na autorevue.cz ? tam sem je na chvíli dával :yes: mno je to foceno mobilem tak proto...
        koukám loučíš se se svojí Celicou, čím máš v plánu ji nahradit jestli se můžu zeptat .? Corvette nějakou? :-)

Garfielld 20.01.2008  11:06

« Re: Re: Re: kámošova Celica

jj, bohužel musim, ikdyž sem měl s touhle na jaro dost plánů, věci se změnily. Navíc ani nevim jaxe to stalo, ale kámoš mi dal vědět že prodává svojí Celdu GT4 a já na to hned kejvnul :-) Takže zůstávám "věrný".

David Silver 20.01.2008  11:14

« Re: Re: Re: Re: kámošova Celica

aha tak to potom jo. GT4 tu s kulatými předními světly?

Garfielld 21.01.2008  10:55

« Re: Re: Re: Re: Re: kámošova Celica

ee... stejnou jako sem měl, ta čtyřoká je... mno.. slabě řečeno hodně drahá :-)

David Silver 21.01.2008  12:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: kámošova Celica

aha takhle, slabě řečeno?:D vždyt' je to pravda ale...

"-- skrytý --" 21.01.2008  11:25

Nový lak

ahoj na kolik vyjde přibližně nový lak???

Garfielld 21.01.2008  19:17

« Re: Nový lak

podle toho jak máš známosti a jakou barvu si vybereš, mě to vyšlo na necelejch 20tis. ale auto sem si sám rozebíral i skládal a i částečně brousil a kytoval, takže těžko říct na kolik by to vyšlo v lakovně, navíc tohle je něco jako perleť

David Silver 21.01.2008  19:26

žluťásek

pěknej žluťásek :yes: :yes: jsem myslel že červená je na celice asi nejhezčí, koukám že nee

Garfielld 26.01.2008  11:04

« Re: žluťásek

díky, já žlutou miluju, takže mě by se líbyla skoro na každym autě :-)

David Silver 21.03.2008  21:43

« Re: Re: žluťásek

čau; aha, taktojn :yes:
        jak jezdí 2,0T oproti 1,6 ? :-)

foto OS

OS 26.01.2008  11:31

vymazlena

paradicka :yes:

foto STi-Modo-Team-

STi (Modo Team) 03.04.2008  17:27

Pochopil sem to dobře?

Takže ty teď máš už tu žlutou 4x4 2.0T? Tak nahoď recenzi,to je mooc pěkný auto.Žlutou sice nemusim,ale 4x4 2.0T bych taky rád.To už je docela unikát a musí jezdit bombově.Tvoje "bývalá" vypadala po laku sice nádherně,ale ta zábava s tim žluťáskem to plně vynahrazuje ;-)

Garfielld 05.04.2008  01:31

« Re: Pochopil sem to dobře?

já žlutou miluju :-) recenzi udělám, ale ještě to chvíli potrvá, přeci jen jí nemám tak dlouho, chci aby jsme se spolu víc poznali

David Silver 03.04.2008  18:51

nové fotky

zdravím Garfiellde, nové dvě fotky jsou velmi pěkné :-) :yes: Má na léto atraktivnější disky? :-)

Garfielld 05.04.2008  01:33

« Re: nové fotky

k autu sem dostal i pěkný 17" ale vzhledem k tomu že je mi jízda přednější než vzhled(jsou hodně těžký a velký), tak je prodávám a budu shánět nějaký lehký 16"

David Silver 05.04.2008  08:16

« Re: Re: nové fotky

aha, a tyto co máš na zimu jsou 15" nebo 16" ?

Garfielld 06.04.2008  19:20

« Re: Re: Re: nové fotky

tyhle sou origa 15", ale nejsou to zimáky(ale budou :-) )

Enthusiastic.driver 03.04.2008  19:16

Božská...

Ani se nechce věřit, že má tahle micinka skoro 20 let. Též jsem o Božské uvažoval, ale po přečtení pár threadů na toyotafóru jsem přišel na to, že v kombinaci s mým (anti)technickým talentem, by to nebyla dobrá koupě :-( Jinak máš to 3x za 10

David Silver 03.04.2008  19:31

« Re: Božská...

jakto nebyla??? :-O jjinak už jsem se oživil na foru AS ;-) >:D

Enthusiastic.driver 04.04.2008  10:28

« Re: Re: Božská...

Protože je to 20 let starý sporťák a přesto, že to je Toyota, bude už potřebovat častou údržbu. Pokud bych byl domácí kutil, proč ne. Ale říkám, sem technické dřevo, takže bych se v servisech nedoplatil... >:D

David Silver 04.04.2008  15:59

« Re: Re: Re: Božská...

15 ;-) ;-) áha >:D no tak jedině že by sis udělal v servise kamarády ;-) >:D

Garfielld 05.04.2008  01:30

« Re: Re: Re: Re: Božská...

má už svoje roky a potřebuje údržbu, ale ne nějak náročnější než jiný auta v tomhle věku, jen peněžně je to jinde, na 1,6 byly díly drahý(relativně), ale na GT4 sou na lejno sehnatelný a ještě dražší :-)

David Silver 05.04.2008  08:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Božská...

co Německo? tam většinou jsou díly na všechno...

Garfielld 06.04.2008  19:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Božská...

neřikám že sou ensehnatelný, jen je nemaj v každym krámě, ale spíš ta cena, s normální celdou má ta GT4 společný míň než by se mohlo zdát :-)

David Silver 10.04.2008  09:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Božská...

Aha, njn, to je většinou u aut s omezeným výr. počtem ;-) A tak, je o Toyota to nebudeš potřebovat tolikrát objednávat nové díly ne?

acALIEN 01.10.2008  19:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Božská...

joo joo ja na celni sklo cekal tenrat pres mesic :-)

Enthusiastic.driver 05.04.2008  09:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Božská...

A hlavně to musí žrát i trávu kolem cesty, ne ? >:-[]

Garfielld 06.04.2008  19:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Božská...

je fakt že uvažuju ještě o nějaký jebce na popojíždění, bere tak 11-13 když by se člověk hodně ovládal tak by se za 10 jezdit asi dalo, mín asi oni omylem

David Silver 10.04.2008  09:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Božská...

ale jo, dalo. Musíš jet s plynem trošininininku po rovince, trošku plynu do kopečka,z kopečka kinetickou energií a takhle si udržovat třeba rychlost kolem 70kmh ;-) ale je to pěkná nuda no

Enthusiastic.driver 05.04.2008  09:15

« Re: Re: Re: Re: Božská...

No, škoda že v servisech nepracujou většinou ženské... to bych si tu starou Celicu i koupil a pak balil servismanky >:D

David Silver 05.04.2008  09:49

« Re: Re: Re: Re: Re: Božská...

>:D >:D >:D >:D náhodou, my tady máme servis kde pracuje i ženská :yes: >:-[] (ale servis na pytel >:D beoru si moc peněz a ani to nespraví)

Enthusiastic.driver 05.04.2008  12:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Božská...

No, a tak to je ve vsem, kde pracuje zenska a musi se u toho myslet >:D

David Silver 05.04.2008  15:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Božská...

>:D >:D >:D áha >:D >:D no tak sekretářky taky musejí mylset ne?

"-- skrytý --" 06.04.2008  19:28

Pomoc

Keby niekto vedeľ ako dávať napr. bol som v teréne, ako novú udalosť, nech my napíše súkromnú správu.

foto petrzel1

petrzel1 02.05.2008  19:10

Zdravím oranžovýho kocoura! Škoda jí, krasavice! Jinak perfektní recenze i fotky!!! Dodej tu GT4 - už slintám!!! Jasná desítka!
    Jen tak mimochodem, já si právě koupil to, co Ty odsuzuješ. Velká pojistka, žere kromě trávy u cesty i patníky a dopravní značky, ale i když má pět metrů délku a váhu 1,6 tuny, tak si dává k večeři i RSa (Audiny 6 a podobnou drobotinu má jako předkrm). Třebaže nemá ESP, tak mě zatím žádné auto nedonutilo jet bokem, stačilo 80% výkonu.... :-! :-!

Garfielld 08.05.2008  17:39

« Re: Hodnocení

díky:) , na žlutáska už se chystám taky, ale ještě chvíli ;-)
      btw si nějak ani nevybavuju že bych psal že nějaký auta odsuzuju, ale máš pravdu:) já sem spíš na malý auta(ikdyž to Celda neni :-) ), ale velký, zvlášt když máš ještě s automatem(a to ho nesnášim :-) ), maj taky svoje kouzlo, to pohodlí a pohoda se mi na nich líbí, ale jen u starších aut, moderní mi nic neřikaj - tam už to kouzlo chybí, jinaxtou spotřebou to neni se žlutáskem taky nic slavnýho, když se jí naloží tak se dá sledovat ručička palivoměru a otáčkoměr zároveň :-)

David Silver 17.05.2008  16:33

Celda

Čau, má na tě dotaz. Žere tvoje Celica GT4 nebo i tato bývalá ST180 hodně oleje?

Garfielld 22.05.2008  22:40

« Re: Celda

zdarec, 1,6 ho nežrala snad vůbec, jen prosakoval deravou hadicí od chladiče, to sem pak zpravoval. a GT4 nevim... mám totiž podezření že prosakuje olej do turba, nebo kolem něj, ale jinaxem si nevšiml nějakýho úbytku, ted sem měnil olej a byl tam tak nějak v hladině jak má bejt

David Silver 14.06.2008  19:22

« Re: Re: Celda

Aha, hmm. Že kámošovi u toho GT-i žere olej jako prase. No ono když na to šlápne tak to je plyn jak když člověk na to dupne u nějakýho Tdička-tmavej oblak.

acALIEN 01.10.2008  19:22

« Re: Celda

Ne pokud ti zere hodne oleje tak jsi ji pravdepodobne koupil od jednoho ze 3 lidi z toyota klubu,kterejm jsme se tam snazili pomoci :-)

acALIEN 01.10.2008  19:18

OSEL OSEL