Mercedes-Benz 124 (1992)

9.4.2010

****** AUTO PRODANO ******* az koupim novy zacnu pracovat na recenzi ktera bude plnejsi a delsi. Tak je konečně můj, po dlouhé době…

Mercedes-Benz 124 (Flash666)

FRPE 09.04.2010  23:55

Flasch666 ty flešuješ?

Pěkná věta : zatim nic mám ho pár hodin >:D ale už sem se snim najezdil dost

Takovej Wili Fog objel svět za tuším 69dní bo kolik a tys za pár hodin objel 40x plzeňský kraj, né? >:D

Zdravím Plzeň a to co nejuctivěji, rádi na doplnění počkáme a věříme že bude pěkná. Jen se zeptám na fotce jsem viděl spoustu pneumatik, to máš tolik zimních sad na tvého plastáka s eco motorem? >:D ;-)

PS : Sranda, neurážej se a buď vítán! ;-)

Flash666 09.04.2010  23:57

« Re: Flasch666 ty flešuješ?

až ted sem si ho koupil ;) jinak u toha kámoše sem denno denně ;) původni majitel si pořídil W210 kombala, ty pneu patří i s LeBaronem jemu ;).Nebuj já se neurazim ;) jiank diky za privitani.

foto krovakus

krovakus 10.04.2010  10:01

« Re: Re: Flasch666 ty flešuješ?

Pripojuju se k uvitani dalsiho plzenaka, popripade plzenaka z okoli Plzne. :-) Tyhle starsi medove byly vzdycky moje krevni skupina, takze jednoznacne :yes: . Kdybys chtel dat nejakej mikro sraz, dej vedet. Fakt bych ho rad videl na zivo. :-!

Flash666 10.04.2010  12:14

nekdy srazik klidne :-) jak micro tak mega >:D ale zatim ne >:D

FRPE 10.04.2010  12:16

« Re: Re: Re: Flasch666 ty flešuješ?

Krovakus, psal mě Kubýk a zajedeme v týdnu na piviště. Napíšu ostatním z Plzně ( Hrudolf, Dave, Maxsas, WNC, Stanley atd ) jestli by neměli chuť jít taky, přidáš se Krovakusi?

A nebo ty pane Flaschi666? ;-)

foto krovakus

krovakus 10.04.2010  13:24

« Re: Re: Re: Re: Flasch666 ty flešuješ?

Proc ne. Sumavu jsem promeskal, tak tohle nesmim. Pak mi pisni SZ kdy a kde. :-)

Flash666 10.04.2010  00:14

« Re: Flasch666 ty flešuješ?

hele ja ti nemůžu hodnotit ? japato ?

FRPE 10.04.2010  10:05

« Re: Re: Flasch666 ty flešuješ?

Mělo by ti to jít ... ;-) pokud jsi již byl teda 3x ohodnocen. :-!

Flash666 10.04.2010  12:13

« Re: Flasch666 ty flešuješ?

jeste ne >:D mam porad jedno hodnoceni ale od nekoho jinyho >:D ten predtim to smazal >:D a zadny nepribyvaj tsss no dneska neco dalsiho nafotim

foto jpor-RSKa-

jpor (RSKa) 10.04.2010  00:15

mriežky na prednom blatníku

mala pokiaľ viem iba verzia 300 Turbodiesel 110 kW, svojho času najvýkonnejší osobák s dieslovým motorom. Máš blatník z tejto verzie?

Inak W124 je krásny klasický Meďák, v 1992 som ako študák v Prahe mohol na nich oči nechať...gratulujem k výberu.

Koľko kW mala normálna (ne-eco) verzia 2,5D ?

FRPE 10.04.2010  00:18

Nazdárek Jpore, dneska máš nočnů smenu? >:D

Flasch666 - musíš získat 3x hodnocení abys sám mohl hodnoti ... ;-) A aké známky mě chceš dát? :-O

Flash666 10.04.2010  00:21

« Re: Re: mriežky na prednom blatníku

no to nevim >:D si to jestě rozmyslim, jako autidlo pěkný ale to privitani nevim nevim >:D

Flash666 10.04.2010  00:20

« Re: mriežky na prednom blatníku

ne je to originalni blatnik 250TD, stejnej ma i verze 300TD, je to kvuli nasavani vzduchu do turba, originalni ne-eco 2.5TD ma 93kw ,ale me to ani nak nevadi, penez moc nemam tak mi ta nizsi spotreba vyhovuje :-)

foto jpor-RSKa-

jpor (RSKa) 10.04.2010  02:48

« Re: Re: mriežky na prednom blatníku

Aha, OK...tak to mi uniklo že je to TD, som myslel že atmosféra, na hladký diesel by tých kW bolo celkom dosť...no 93 kW na vtedajšiu dobu je velice solídne číslo :yes: vtedy bol MB na špici, 525 tds malo 110 kW až pár rokov potom

Flash666 10.04.2010  12:13

« Re: mriežky na prednom blatníku

:-) to je vpoho, a hlavne TDS je proti motoru z Mercedesa vyrobek z ciny >:D

Parda71 (BMWfans) 10.04.2010  13:37

« Re: Re: mriežky na prednom blatníku

Ale ale kdopak mi to tady dělá do TDS? Upřímně žádný dieslový motor daleko před i po TDS nesahal TDS ani po kotníky. Svojí charakteristikou, chutí se vytáčet, zvukem... Na to nemá dodnes spoustu dieslů nárok. Jen vás opravím, TDS má 105 kW. ;-)
            Jinak moc hezký kočárk, kdyby to byla série a třeba 300TD 100kW to by teda byla pecka! Ale i tak se mi tento model líbí a hlavně že tam je ten obsah, vím o čem mluvím. Neuvažuješ o náhradě světel? Ty zastříkané "kouřové" mi k eleganci tohoto vozu moc nesedí... Dávám 3x10, kdyžtak kukni na moji ropu.

Flash666 10.04.2010  13:52

« Re: mriežky na prednom blatníku

prave ze se mi liby ty svetla :), jako TDS je dobrej motor, ale ta spolehlivost je horsi.

Parda71 (BMWfans) 10.04.2010  14:04

« Re: Re: mriežky na prednom blatníku

Nemyslím si, vsadím se, že problémy s TDS měli pouze lidi, co se k autu neumí chovat. Tudíž hovada, které vytáčejí motor za studena, nedochlazujou turbo, přejíždějí olej...A na to jsou všechny diesly, hlavně ty starší, velice háklivé.

Flash666 10.04.2010  14:11

« Re: mriežky na prednom blatníku

na to dochlazovani turba si taky nemuzu zvyknout >:D proste na zacatku ho necham vyfoukat ale kdyz prijedu tak hned vylejzam, nu budu se to snazit zmenit aby mi vydrzel co nejdil

Flash666 10.04.2010  12:15

Pojistovna

Jakou mate zkusenost s AXA ? jelikoz pro me je to nejvyhodnejsi z duvodu jejich rozdeleni podle vykonu...

foto kexxik

kexxik 10.04.2010  14:17

« Re: Pojistovna

Wüstenrot to taky dělí podle kw.

Flash666 10.04.2010  14:33

« Re: Pojistovna

fuj ty jsou drahy jak prase jednou tolik co u axy

foto kexxik

kexxik 10.04.2010  14:15

co se mstíš voe :)

dal jsem ti známky, které sis objektivně zasloužil. Vidím,žes to nezvládl a dal mi za auto 8, vím, že 335xi vidíš denně :), za zbytek to beru. Tak se uklidni Miro a hodnoť férově >:D

Flash666 10.04.2010  14:30

« Re: co se mstíš voe :)

ja se nemstim, me se neliby proste to auto, je takovy divny kdyby si mel sedana tak mas za 9 ;) a fotek tam taky moc nemas, a nemuzu ti davat vyssi hodnoceni jelikoz sem to dal peknejsim autum ;) je to moje osobni hodnoceni ne msta

"-- skrytý --" 11.04.2010  20:38

lepší p.ica na kapotě, než starej kolotočářskej vrak s hvězdou

Lepší mít "pi .ču" na kapotě, než mít takovej starej vrak s hvězdou, s timhle jezděj tak kolotočáři. Srovnej si ten krám s tehdejší konkurencí od Renaultu - Safrane byl v té době auto plné nejmodernější techniky, zatímco MB 124 velká skořápka se zastaralou technikou. Jsem zvědavej, za jak dlouho se ti to rozsype úplně...

Mira328i 11.04.2010  21:18

tak ty si fakt pa.ko...
      Todle může napsat jen někdo kdo o autech ví hov.no.

FRPE 11.04.2010  21:44

« Re: Re: lepší p.ica na kapotě, než starej kolotočářskej vrak s hvězdou

MIRO - pan Mehmet je tady někdo místní kdo byl uživatelem Flaschem666 špatně ohodnocen proto si dnes založil tento nick. A nebo je to nějaký slušný člověk asi automechanik od Renaultu se specializací na model Safrane, který vozil herečku Šafránkovou když jela z obchodu s kořením se šafránem a byl na nějaké pouti a nějaký ošklivý kolotočář ho tam urazil, ponížil, ohnul vzduchovku, či jej nechal dlouho na kolotoči a nebo na létajících labutích a tady mistrovi se udělalo nevolno a od té doby nemá rád kolotočáře s mercedesem ... ;-)

Milý příteli Mehmete, znám spoustu světských a kolotočářů, např. známý rod Kočků, Flachsů atd. a ani jeden nemá starší auto více jak 5let, kdybys viděl ty káry, nenapsal bys takovouhle blbost ...

Maringotky a obytnáky jsou druhá kapitola, znám je osobně protože jsme v několika montovali zařízení a můžu tě říct, že jsi vedle jak ta jedle ... takhle možná ty nemáš vybavenej byt, co oni tam mají ...

Poprosím tě ještě o malou laskavost, snažil ses být vtipný, buď, chceš-li prudit, pruď ale vyvaruj se těchdle nadávek a sprostých slov, moc ti děkuji. ;-)

Mira328i 11.04.2010  21:56

« Re: Re: Re: lepší p.ica na kapotě, než starej kolotočářskej vrak s hvězdou

ubožák co se skrývá za anonimitu internetu.

Brandon Walsh 11.04.2010  21:56

najlepsia je pi.ca na zadnom sedadle v lesiku >:D >:D

"-- skrytý --" 11.04.2010  22:01

« Re: Re: Re: lepší p.ica na kapotě, než starej kolotočářskej vrak s hvězdou

já reaguju na jeho "vtipný" popisek jedné fotky, a zrovna Safrane jsem napsal proto, že to byl v té době konkurent tohoto MB. Co se týká kolotočářů, tak Kočka a někteří úspěšní mají možná nová auta, ale většinou, když někde stojí cirkus, tak ty jejich auta jsou přehlídkou mercedesů za posledních 30 let, v různém stádiu rozkladu...

Mira328i 11.04.2010  22:14

« Re: Re: Re: Re: lepší p.ica na kapotě, než starej kolotočářskej vrak s hvězdou

a proč máš účelově vytvořený nick jen do této diskuse?
            Auto od renaultu nebylo nikdy konkurencí mercedesu, víš proč je ti kolotočáři mají?protože ty auta sou držáci, ne jak nějaký rencek

FRPE 11.04.2010  22:27

« Re: Re: Re: Re: Re: lepší p.ica na kapotě, než starej kolotočářskej vrak s hvězdou

Mehmet - tvůj první příspěvek je psán tzv. dětsky či pubertálně ale ten druhý je jak od dospělého, apropo uvozovky nahoře myslím tyto : "mehmet" tady užívá jen malé množství lidí ...;-)

Dám si nyní pivo a nebo raději mojito a jdu se podívat koho a jak Flasch s uvozovkami ohodnotil. :-!

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 11.04.2010  22:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: lepší p.ica na kapotě, než starej kolotočářskej vrak s hvězdou

FRPE - doporučuji mojito! ;-) >:-[]

FRPE 11.04.2010  22:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: lepší p.ica na kapotě, než starej kolotočářskej vrak s hvězdou

ČAU MOJITO - onen nápoj mochito jsem měl naposledy vloni v létě na šumavě ...

Jsem hambář ale od tý doby ne, nebylo kde a v nějakým hampejzu si ho nedávám. Mám rád i Caipirinhu - dal jsem si jí jednou v Plzni, bylo to cca měsíc po návratu z dovolené v Brazílii a byl to hnus fialovej ...

Fakt se to nedalo pít, hodně špatný plagiát, přitom na dovče jsme si jí dávali skoro každý večer a byla to mňamka. :yes:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 11.04.2010  23:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: lepší p.ica na kapotě, než starej kolotočářskej vrak s hvězdou

FRPE - co se týče mě,tak já si mojito nedal cca měsíc!!!Asi jsem ,,přemojitovanej,, :'-(

Flash666 12.04.2010  00:20

« Re: lepší p.ica na kapotě, než starej kolotočářskej vrak s hvězdou

mojitaci ? to ja sem na Tequilu ;-) at samotnou nebo s nakou obarvovackou ;)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 12.04.2010  23:18

flash - Tequila je taky dost dobrý pití :yes:

Flash666 13.04.2010  00:06

« Re: lepší p.ica na kapotě, než starej kolotočářskej vrak s hvězdou

:-) to sem rad ze taky nekomu jinymu chutna ;)

"-- skrytý --" 11.04.2010  22:31

protože mě to nas..ralo, předtim jsem tady nediskutoval. Máš pravdu, že MB z té doby vydrží hodně, v Egyptě nebo Libanonu jezdí i starší, na druhou stranu třeba v Alžírsku nebo Turecku jezdí spousta starých Renaultů. Renault a Mercedes samozřejmě jsou konkurenti,i když primární cílová skupina zákazníků není stejná - když někdo chce třeba auto stř.třídy za 900 000, analyzuje, co se nabízí, a nakonec vybere třeba Lagunu, MB C, Superb, nebo třeba Magentis...

FRPE 11.04.2010  22:39

Ale tak jasně, co lze čekat od auta 18let starýho že? Když ve firmě prodáváme cca 5-6x let starý auta a maj najeto řeknu 15Otis km, tak to není žádná sláva, byť třebas vypadají dobře a jsou to převážně diesely.

Každej rok je na autě znát, každej. Záleží zda je denně v provozu, kde jezdí, co ten člověk s ním vozí, styl jízdy atd. Já osobně bych starší auto nad 5x let už nechtěl ani kdyby bylo pozlacený. Jediná vyjímka je Ferrari, to bych klidně klidně koupil i 20x let starý ...

Přispívejme prosím slušně, tento MB je skutečně hodně stár, má sice hvězdu na kapotě, byť již onou "hvězdou" na našich silnicích není a musím ti dát za pravdu, že taková holka na kapotě - blond, modrooko, 5-ky prsa by byla jistě lepší, pokuď by teda byla roztoužená a vášnivě a dychtivě volala : Frpe, pojď, Frpe chci cítit tvojí "řadící páku", je tak silná a velká jako Flaschovo MB ale žádný plasťák ... živý a prokrvený to je ... >:D >:D

Ronault. 12.04.2010  11:12

Míro, kolotočáři v nich jezdí proto, že je tam hvězda na kapotě a tu cigoši (omlouvám se, jestli jsem někoho urazil) mají prostě rádi, nic více, nic méně. Navíc reakce mi příjde přesně adekvátní popisku fotky, v ničem jiná, nevím co je tady tolik kritiky na ní. :-O

FRPE 12.04.2010  23:02

Mehmet Isirbahci - je dle jména muslim, oni řeší spory jinak než jak zpívá Pepa Vojtek ( nožem a sekerou ) oni jsou zaměřený na třaskavinky, výbušninky a to nejlépe v autobusech, na tržnicích atd. :*)

Flash666 13.04.2010  00:06

« Re: lepší p.ica na kapotě, než starej kolotočářskej vrak s hvězdou

presne tak, bumala bumala je jejich ;)

Flash666 12.04.2010  00:19

« Re: lepší p.ica na kapotě, než starej kolotočářskej vrak s hvězdou

mehmete vrak ? >:D asi o autech vis strasne moc, jelikoz ten muj kram je opravdu kram co renckum nesaha ani po kotniky proste rencek 4ever.je vtom hrozne zastarala technika ale nekurvy se, ale u renaultu jsou nejmodernejsi kramy a proto stoji v servisech skoro na cekacku. pokud se rozsype tak si prvni komu to dam vedet. jinak rad sem te poznal jelikoz tak dmntni lidi casto nepotkavam a ver mi ze si teda trida ;)

foto DanV

DanV 12.04.2010  10:43

« Re: Re: lepší p.ica na kapotě, než starej kolotočářskej vrak s hvězdou

já mam teda jednu na kapotě, volantu a kufru a dobrý ;-) >:D

foto blowiik

blowiik 11.04.2010  22:38

kočár

Ahoj, gratuluju k hezkýmu kočáru:) akorát bych teda vyměnil ty kouřový blinkry a zadní světla:)

Flash666 12.04.2010  00:22

« Re: kočár

dekuju, nu ja ne, me se to takhle liby vic ;) kourovy efekt zarucen sprejem ;)

Parda71 (BMWfans) 13.04.2010  17:40

Renault kult

Jak tak pozoruju, tak místní Renault kult už zavítal i na macz! Nejen na komentářích o škodovkách je živ, ale teď už i Mercedes! Ojoj. Víš, Flaschi666 tady je místní komunita Rencků, co ti budou donekonečna opakovat, jaký si de.bil, když si nekoupíš nového Megana za 299K, nebo kolik za ten střep chtějí, když si koupíš něco jiného, chraň bůh koncern. To samé starší renaulty jaké to jsou držáky a nové rencky jsou božstvo. Prostě sebranka, co ti budu povídat. Takže nesmíš brát vážně, když si je svým vtipným popiskem popíchnul, že hned takto podrážděně reagují, viz ahmet mehmet nebo jaký to má nick. Tak se nedej a dál šlechti toho svého "kolotočářského vraka", kterého renckem nepoznamenaný svět považuje za jedno z nejlepších aut :yes:

FRPE 13.04.2010  18:12

Pěkný příspěvek ... :yes:

Flash666 13.04.2010  18:49

« Re: Renault kult

jojo koukam co si to za skvostnej a pravdivej prispevek stvoril, davej bacha jelikoz Rencek kult na tebe urcite za to chysta pomstu ;) nebuj budu si ho slechtit tak moc kolik mi finance dovoli.

Ozzman 13.04.2010  19:15

« Re: Re: Renault kult

Ahoj.Nemůžu nereagovat :-) já osobně Renault mám, a chápu to jako vtip a i když bysme tady mohli donekonečna diskutovat zdali kdysi bylo lepší to a to a co je lepší teď. Serou se i noví medvědi, serou se samozřejmě noví Renaulti, ale i BMW Audi a tak dale a tak dale....

To, že každej druhej recenzent ,kterej má víc než 3 válce hází špínu na HTP od VW(škody) to tu nikdo neřeší:D Počkejte až se majitelé fabii HTP taky naserou a rozbijou vám(nám:-) ) hubu všem.
        Každej máme svůj vkus a navážet se do aut druhých postrádá smysl. Každej má omezený finance,někdo si chce splnit sen,jiní volí auto rozumem...

P.S. Frpe a ostatní, kašlete na míchaný nápoje a pijte RUM :-)

Parda71 (BMWfans) 13.04.2010  19:39

« Re: Re: Re: Renault kult

Ozzman- Naprosto s tebou souhlasím. To já si jen rýpnul, protože co tady někteří tvoří to je hrůza. Renault jde naprosto mimo můj vkus, ikdyž třeba Laguny (bohatá vlastní zkušenost) nebo Vel Satisy můžu, ale to jsou vyjímky. Nicméně samozřejmě to nikomu neberu. Ať třeba někdo oslavuje Matize, to je mi fuk.
          Ale v jednom s tebou naprosto souhlasím, * se může všechno a takové ty kecy místních, že na renaultech se nemá co posrat, sere se jen koncern atp. mě vytáčí. Já mám hrůzné zkušenosti známých s Lagunama II, ale zas znám hezké příběhy o koncernu... Prostě dnes už to není jak bývalo, že ital se sere hned při vájezdu z fabriky a japonec tě přežije. Dnes jsou ty auta takprošpikována technikou, že fakt záleží na drobnostech. Hold je to tady sranda a nic jiného než srandu si z toho tady nejde někdy dělat ;-)
          S HTP to je nekonečný kolotoč, nekonečné téma >:D Ale já nejsem z těch co se HTP smějou,ikdyž bych si ten motor dal tak akorát do pohonu ostřikovačů.
          P.S.S Vykašlete se na chlast obecně a raději to projezděte nebo si něco na miláčka kupte ;-)

Flash666 13.04.2010  19:47

« Re: Renault kult

>:D chlast je zaklad zivota, no HTP by mi mozna neutahlo ani sterac >:D jinak autoskolu sem snim odjel vpoho byt od 100+ vejs to je hruza >:D sem pul kilaku predjizdel kamion a myslel sem ze to nedam

Ozzman 13.04.2010  19:55

« Re: Re: Renault kult

Prada71: Máš pravdu, já jakožto uživatel Laguny II vidim její klady a zápory:D zpracování neni na takový úrovni jako koncern, ale zase pohodlím a komfortem na renault koncern nedosáhne (v srovnatelných kategorií) atd,atd,atd.. kazdy auto ma svoje pro a proti.. :-)
              Bohužel je to jak píšeš, technika jde dopředu,ale kvalita je horší a horší...

K HTP.Já ho měl v Seatu, neni to uplně špatný, je fakt, že prostě to auto jelo o dost líp než klasická fabie se stejnym motorem, an nei pravda že 100+ hruza.. to auto kdyz neni naloženy po střechu tak dálniční rychlost zváldá bezproblémů, na víc stavěný neni no :-)

Parda71 (BMWfans) 13.04.2010  20:03

« Re: Re: Re: Renault kult

Laguna II si myslím, že není tak hrozná, jak se o ní říká. Já mám zkušenost se čtyřmi kusy dík otci a celkem v pohodě. A ta bezpečnost je velké plus. Jinak souhlas, každé auto má své pro a proti, vlastně nejen auto, týká se to všeho.
                No HTP, on je problém v tom, že někteří se cítí asi méně cenní s takovým motorem a pak z něj dělají něco, co není a používají ho na věci, na které stavěný nění. Je prostě jen motor do města a na občasné výlety ven, nic víc, nic míň. Klad je, že má vetší točivý moment než konkurence, to se musí nechat, zápor zase zvuk. Ale já bych si nikdy nekoupil nejden HTP, jakékoliv auto s takovým motorem a obsahem, už nechci jít pod 100kW. Takže asi tak, HTP prostě není konkurent 1.9TDI, tak bych to shrnul ;-)

Ozzman 13.04.2010  20:09

« Re: Re: Re: Re: Renault kult

Jistěže neni:D Ale přijde mi že tady si spousty lidí, co má třeba starší auto v 1.4 nebo 1.6 a podobně zase honí ego že jim to jede víc než HTP :-) a povyšují se:D
                  Je rozdíl mezi mladym klukem, co má votuzenou fabii s a má na haubně nasávání jak když má 200 koní a honí na to blbý 15tky z učňáku:D a chlap od rodiny ,co chce nový auto a na lepší nemá a tohle mu uplně stačí. :-) Prostě je to o rozumu.
                  K těm francouzum obecně , je to prostě takovej cejch, dost lidí se mě na to ptá,jak to je doopravdy a jaky mam zkusenosti že slyšeli jen to nejhorší.. to samý Italové...

Parda71 (BMWfans) 13.04.2010  20:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Renault kult

Přesně tak... Takové diskuze nikdy neskončí a už vůbec ne na auto.cz >:D Tak ať ti Laguna slouží a zas někdy kecnem, zdarec ;-)

Ozzman 13.04.2010  20:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Renault kult

Tobě taky ta tva E36, kolego v "dehtu" >:-[] :yes:

Parda71 (BMWfans) 13.04.2010  19:30

« Re: Re: Renault kult

Pro Flasch666-Já je ho nebojím >:D Vidím, že jsme na tom podobně, finančně slabí studenti, co živí šest hladových krků ;-)

Flash666 13.04.2010  19:45

ja jich zivim jenom 5 >:D

Parda71 (BMWfans) 13.04.2010  20:04

« Re: Re: Renault kult

Jo vlastně >:D Mám v tom guláš, do 124 se dávalo tolik motorů, že se v tom málokdo vyzná.

foto svetobeznik

svetobeznik 10.12.2010  11:01

celkom pekna w124ka

ale viac by mi sedela v benzine s nejakou lepsou vybavou...ale zase viem ze s tym dizlom ma prezije :-! nech sluzi a robi radost! :yes:

Flash666 25.02.2011  15:20

« Re: celkom pekna w124ka

tak vybavu to ma slusnou na to co to je za rok. jediny co mi chyb jsou kozeny sedacky. nic vic nic min. j treba e500 limited ;) nebo 7.2 v12 VATH >:D