Škoda Superb (2004)

31.10.2007

Vážení nadšenci . Na základě několika doporučení od Vás uveřejňuji tento vůz.Jedná se stejně jako u Fabie Mikuldy o stejnou akci bez komerčího podtextu…

Škoda Superb (Dave-lamino)

"-- skrytý --" 31.10.2007  19:52

zavist

taku masinu by som chcel mat doma >:-[]

"anonym" [85.70.44.XXX] 31.10.2007  20:39

zadní náhon

????

"anonym" [78.98.173.XXX] 31.10.2007  21:30

Hroza

Katastrofa. Superb mam rad ale toto je primitivny gic. Lacne disky a spojler na pradlo. Nehnevaj sa ale je to na p.......
    Zavist to nie je.

Dave-lamino 31.10.2007  21:42

« Re: Hroza

Nevím jak u tebe ,ale je to Tvůj názor tak se nemusíš omlouvat .Nejsem osobně zastánce stylu těchto křídel (proto jsem jmenoval původ) .Ale majitelka tohoto vozu si ho tam dala a já to musím respektovat .Ohledně disku tam jsem v klidu a jsem zastánce těchto kol sluší mu .Nestojí svět a nahradit jej při poškození novým je lepší než to opravovat . Všem co hlasují mooooc děkuji za Vaše hodnocení potěšilo to ;-) ;-) ;-)

"-- skrytý --" 31.10.2007  22:04

« Re: Hroza

Přední nárazník vypadá divně..

foto Richie11

Richie11 31.10.2007  21:42

maso!!!!§

tk to je nejhezci superb jakeho sem kdy videl :yes: :yes: za 10 :-!

foto Vasek-M-

Vašek M. 31.10.2007  22:51

nelíbí

Jediná věc, která se mi líbí je ten tříramenný volant, jinak je to tuzing jak blázen. Pro Superba ne moc vhodná barva, příliš mnoho laminátu a přerostlá nehezká kola.

Dave-lamino 01.11.2007  07:04

« Re: nelíbí

než něco napíšeš tak uvažuj a pak si to přečti než to odpálíš .Názor můžeš mít negatívní ,ale tím jak píšeš blbosti ukazuješ jaký jsi jantar.Laminátové je jen křídlo ostatní je plech nebo plast je to v popisu napsané ...... >:D
      Ps.Tuzing je o nefunkčnosti a hře na něco co není .Což v tomto případě je všechno jinak v první řadě funkce potom vzhled .

foto Vasek-M-

Vašek M. 01.11.2007  21:05

« Re: Re: nelíbí

Nejsem žádný jantar, jen odpůrce tuningu a tuzingu. Protože ze Superba (např., neber to osobně) nikdy sportovní auto neuděláš, i když budeš ladit sebevíc. Prostě je mi tuning proti srsti a kdybych si měl vybrat mezi jakýmkoliv natuningovaným autem a identickým nenatuningovaným, tak beru sériovku.
        Ale je to můj názor a o tom tenhle server přece je. Si myslím.

Dave-lamino 02.11.2007  07:22

« Re: Re: Re: nelíbí

Pleteš se ,ale chápu tě pokud jezdíš jen ve 1400-stovce 16V tak je jaká koliv diskuze zbytečná .Hezký den

neregistrovaný: "cammer" [195.49.189.XXX] 14.03.2008  22:35

« Re: Re: Re: nelíbí

Prvy Superb co sa mi paci!! A s tuzingom to nema nic spolocne. To ta tvoja Fabia je uplne o nicom, naco to sem vobec davas, takych aut som videl stovky, zato tento superb je unikatny. Len skoda ze je to diesel ;-)

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 31.10.2007  23:15

ahoj

moc pekny Sup a nenapadlo vas z nej udelat kupe?myslim si ze v tyhle barve a v tomhle tuningu by to v kupecku ypadalo dobre :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 31.10.2007  23:34

Tip na výlet

Chtěli by jsme Vám představit plánovanou akci s názvem CZECHRACE: jedná se o společnou jizdu
    napříč ČR A SR- 2dny- 1300km plus motokáry a sprinty
    1. den hranični přechod ROZVADOV - PRAHA - BRNO - BRATISLAVA
    2.den BRATISLAVA-OSTRAVA-HRADEC KRÁLOVÉ -PRAHA-PLZEŇ
    Pro připadné zájemce zašleme podrobnější informace

S pozdravem czechrace

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 31.10.2007  23:39

« Re: Tip na výlet

chtel bych se zeptat kdy to bude a kudma pres ostravu pojedete a v kolik pojedete asi tak pres tu ostravu,jestli se vam to nechce psat tady tak mi napiste na mail:peacy_witer@centrum.cz nebo na icq:427-444-579 diky ;-)

foto L-lek

L@lek 01.11.2007  08:23

Krása...

To samé, co jsem ti psal u Fabie...auto fakt moc pěkný...fotky taky super...ale zlepši aspoň trochu recenzi...ale stejně to máš za 10b... ;-) :-)

Dave-lamino 01.11.2007  08:59

« Re: Krása...

Dííííííííkkkkk .K té recenzi nejsem psavej typ co dokáže o tom napsat několik stránek .Holt v tomhle mi ten nahoře trošku vzal, ale zase jinde přidal.Psal bych jen o emocích z ježdění .Dík tomu co dělám nemám zas nouzi o zajímavě nadupaná auta k dispozici (až 550 koní a krouťák 700Nm)tak zas nemusím být tak paf z 200 koní ,ale je to fakt dokonale vyvážené .Motor ,podvozek,brzdy efekt který každý jistě potvrdí u Superbu ,,všechno vpředu " a tím pádem pozvolnější reakce v řízení jsou tady v rámci možností rozumně vyvážené.Pokud se někdo na něco chce zeptat a budu znát odpověď není problém :-!

foto STi-Modo-Team-

STi (Modo Team) 01.11.2007  10:17

Opět zdravim

Stejně jako Fábii co tu máš,viděl jsem párkrát i tohohle Supa včetně majitelky.Teď pomlčim o tom,že tu prezentuješ cizí auta,ikdyž v nich zkušenost máš a hlavně jak sem psal u Fabky,hodně výtvorů lamino.cz se mi líbí a taky stále váhám,jestli Fabku nepřestavět.Jinak tohle auto bylo i někde v časopise,že tam chce narvat 22"kola... je fakt,že vždycky když jedu z Prahy směr Karlštejn,tak se za nim otočim.
    A kromě "tvojí" Fabky tady se mi dost líbí stříbrná (ala WRC),která stává v Říčanech u prodejny Škoda.

Dave-lamino 02.11.2007  08:41

« Re: Opět zdravim

Ahoj taky zdravím ;-) .Pokud se chystáš na nějaký face-lift tvé Fabie tak to realizuj ať jsi ojedinělý, nezaměnitelný v republice .Držím palce :yes:

neregistrovaný: "Mike123" [195.113.227.XXX] 01.11.2007  12:07

Nevypadá špatně

Nevypadá nejhůř, jen to síto v předním nárazníku by mělo bejt asi hustší, aby nebylo vidět skrz.

Dave-lamino 01.11.2007  12:14

« Re: Nevypadá špatně

ale pak by to nechladilo a to by bylo špatně .Proto je to všechno ve vnitř černé .
      Re:STi dík za reakci ;-) já to napsal hned ,že Bobík má majitelku ....... :-!

foto elpe69

elpe69 01.11.2007  14:59

Hezkééé

teda až na to zadní křídlo, ale to je věc názoru.
    Jen mi chybí větší pokec o auti např. o kolik níže šlo k zemi?
    Přesto plný počet

Dave-lamino 01.11.2007  16:31

« Re: Hezkééé

světlá výška k dnešnímu dni je 120 mm od země ;-) .Výška střechy od země je 140 cm .Ohledně křídla jsem se už vyjadřoval ........... ;-)

"-- skrytý --" 01.11.2007  18:48

hoj.Chtěl jsem se zeptat, jaká je váha auta, co tam je za motor a co s ním bylo děláno. Byl potom odbržděn? Díky.

Dave-lamino 01.11.2007  19:15

« Re: Motor

Hi to tě moc nepotěším sám nevím co vše a hlavně JAK se to dělalo ;-\.Základ posloužil 2,5 V6-ka .Mechanické změny a samozřejmě uprava ŘJ .Můj poznatek po ujetí cca 1200 km je ten ,že zadní část vozu není od ,,sazí" a pocitově motor jde lehce ve všech otáčkách není tam tzv.TURBO efekt .
      Já jsem realizoval design a po mne nastoupily další ... .Jelikož Superba neplánuji kupovat tak jsem se nepídil jak se tohoto dnešního stavu dosáhlo .Snad ti to bude stačit ;-)

foto Prase

Prase 01.11.2007  19:19

« Re: Re: Motor

wau takze dyzajner nedelal nahodou nejaky tvuj predek dyzajn embecka pac co delas je fakt nadhera :-) :yes:

Dave-lamino 01.11.2007  19:27

« Re: Re: Re: Motor

k tomu snad jediné :je úplná náhoda ,že Škodovka dodává sportovní paket 2007 kde je řešen nálitek na zadní nárazník u Fabie a on je stejně řešen jako u našeho projektu z roku 2001 .Jen je ,,vyhlazen" a praktické použití je identické .Prostě náhody se stávají ;-)
          Potěšilo to .

"-- skrytý --" 02.11.2007  19:39

« Re: Re: Re: Re: Motor

Jenom se prosím více rozepiš o tom co je na autě upravováno. Některý věci vypadají na autě lépe, jiné hůře. Je to otázka vkusu, hlavní je že se to líbí majiteli!!!

"-- skrytý --" 01.11.2007  19:24

hey

škoda toho křídla a hlavně toho předního nárazníku...taky kola mohly bejt "18"...a potom by to bylo super(b) :yes:

Dave-lamino 01.11.2007  19:32

« Re: hey

nákres a požadavek byl jasný ....... ;-\.Ty dvacítky vážně nemaj chybu .Taky to nechápu na těch silnicích co tu máme, ale s vlastní Octavii to nemůžu pustit jak s Bobíkem .Sám jsem řešil erko v 98 a do dneška je styl zachován a nezměněn ,ale to bylo MOJE auto ;-)

"-- skrytý --" 01.11.2007  21:21

toto je zle

SUPERB a PASSAT B5 su velmi vydarene auta, mne sa dizajn celkom pozdava.

Akurat som nedavno videl novy PASSAT B6 v cervenej a to jedno z mala aut strednej triedy, ktoremu sa cervena fakt nehodi. Ete B6 to ako tak ide a tym padom aj SUPERB (aj ked akoze tahom VW je SUPERB v triede vyssej strenej triedy, aby si nekonkuroval priamo s PASSATOM).

Ale tato verzia je prehnana. Kridlo je dalsia vec, ktore podla mna SUPERB nemoze svedcat, zatial som ho snad videl na Slovensku iba v nemenovanom meste, kde je kridlo strasna moda a videl som ho tam aj na Skode Felicii Kombi, ci Fabii Sedan.

Predny naraznik je desne tuzersky, pred domom mi stava taka felicia, podla mna strasny nevkus.

Kola 20'', to mi pripomina LAND ROVER s 23'' kolami (no profil pneumatiky tam bol snad 8cm, co je podla mna podobny pripad). Naco si davat take kola na LAND ROVER, ked sa s nimi potom nemoze ani len na obrubnik, nie to este do terenu? No lebo na normalne auto sa 23'' nezmestia, jednoduche... Navyse je to kolo tak velke, ze ak trochu blbnes v zakrutach, musis zoskrabavat gumu z podblatnikov... Na takom SUBARU IMPREZA alebo inom hodne sportovom aute to beriem, ale tu...

Vyfuk ako vojenska hufnica...

K tomu nacipovany (alebo skor uplne vymenene TURBO za vacsie?) 2.5 V6 TDI, jeden z mala vyslovene nepodarenych motorov VW koncernu, ktory mal aj tak dost velke problemy so spolahlivostou...

Proste mne sa to hrubo nepaci. Ale zas to zapalenie pre vec je obdivuhodne, to uznavam. A koniec koncov, kazdy majitel si s autom moze robit co chce, je predsa jeho. Ak sa mu to paci, preco nie... :-)

Dalsie upravy ale napis, vyzera, ze su tam aj ine pruziny a je to nizsie. Sirsie, to neviem fakt posudit z FOTO, navyse obrovske kola to fakt skresluju...

Dave-lamino 02.11.2007  07:30

« Re: toto je zle

Hezky popsané při něčem se zasměji u některých pasáží musím souhlasit ,ale jak jsi napsal :kazdy majitel si s autom moze robit co chce ;-) .Takhle si představuji i negativní hodnocení děkujeme. :yes:

"anonym" [85.248.64.XXX] 02.11.2007  07:52

« Re: Re: toto je zle

Ale ked zlepsis recenziu, viacej popises upravy a tak, tak za recenziu pojdu body urcite :yes:

foto biker7

biker7 01.11.2007  22:32

hodnocení 10b

no to je vodvaz ti povim...líbí se mito, jen ty otvory v nárazníku sou přehnaný a je vidět deformační zony. Jinak OK jen tak dál :yes:

foto igor77

igor77 01.11.2007  23:02

hi

chlape,.. zeru tvoje dvacitky.. 8-0..

Dave-lamino 02.11.2007  07:32

« Re: hi

Bohužel nejsou moje :-( .Když ted jdu kolem mojí Octavie a ona je na 16-kách tak škoda slov .......... .

"anonym" [85.248.64.XXX] 02.11.2007  07:54

presny rozmer

Ty a aky maju rozmer tie pneumatiky? Na BMW 7 napriklad uz je neuveritelne slonie kolo to 275/40/R19 (ci tak nejak, profil si presne nemapatam, sirka a priemer disku by mali sediet). A ako ma siroky rafik? Ani si to neviem poriadne predstavit :-)

"-- skrytý --" 02.11.2007  07:55

« Re: presny rozmer

To som bol ja :-)

Dave-lamino 02.11.2007  09:46

« Re: Re: presny rozmer

K dnešnímu dni jsou tam pneu zn.AVON vpředu 255/35Z R20 a vzadu 285/30ZR20 ráfek 9.5J/20".Podvozek je pochopitelně snížen.Bezvadně sedí na suchu jak mne upozoňoval partner majitelky fungují za sucha a tepla potvrzuji .Na mokru jsem nezaznamenal problém vzhledem k hodnotě a vědomí, že to není moje hranice adheze nehledám kde je vrchol ... .Fotky dodávám do galerie

"-- skrytý --" 02.11.2007  10:06

« Re: Re: Re: presny rozmer

285/30/R20 No ja mam dost... >:D 9.5J. No to su cisla. Keby to bola verzia 1.9 TDI, tak sa to snad pri takom valivom odpore ani nepohne :-)

neregistrovaný: "OndrejChilli" [62.177.65.XXX] 02.11.2007  21:09

Simly krásný auto

Tohle je krásný auto. Superb je sám o sobě krásnej a kdž se jeho čistej design jen zdůrazní velmi čistou ať dost radikální úpravu, jde o velmi impresivní výsledek. Nepremýslel si o nejakem "dořešení" vstupů vzduchu v předním nýrazníku? to že je vidět pod sukně máš udělaný schválně?

Dave-lamino 03.11.2007  07:24

« Re: Simly krásný auto

Razantní vzhled byl hlavní cíl tohoto projektu .Jak jsem psal návrh byl od majitelky pevně stanoven .Nejprve jsem trošku ,,remcal" všichni co mne znaj tuší o co jde ,ale tady jsem se podřídil ;-)

Dave-lamino 03.11.2007  07:34

včerejší článek k novému Superbu

Přesně to vystihuje co jsem celou dobu naznačoval hlavní přednosti u Bobíka (Po pár minutách za volantem jsme zjistili, že nový Superb nabízí opravdu parádní jízdní komfort, který se s Octavií nedá měřit. Uznání si zaslouží způsob, jakým je tento komfort spojený s jízdní agilitou. Auto řidiče poslouchá na povel, se slepou poslušností jede určenou stopou.)

>:D >:D ;-) :-!

"-- skrytý --" 04.11.2007  09:30

Pěkný

Pěkný Superb a ta červená sedí k jeho celkovým úpravám :yes: Akorát já bych nemusel ten deflektor, ale vypadá to na něm zajímavě >:D

Dave-lamino 04.11.2007  09:41

« Re: Pěkný

Ten difuzor je tam hlavně k funkčnosti .Estetika byla na druhém místě .Jedná se o TDi a to sebou nese ať chceš a nebo ne ,,saze" z toho důvodu výrobce odvádí splodiny k zemi v sérii .Tady se ,,pomohlo proudění " tímto řešení aby byly koncovky jako u benzinové verze.

neregistrovaný: "myname" [62.245.121.XXX] 13.11.2007  13:57

hafo

nechápu všechny co říkaj že to je hnusný je to bomba až na jedno na ty síta v přednim nárazníku škoda... :-(

foto dasedas

dasedas 30.11.2007  22:24

pěkný

Fakt pěkný, škoda toho křídla, ale to je majitelky věc:-) Jsou parádní ty lemy, to žeru:-) Trošku jiný kola, lehce naladěnou 2,8VR6(třeba Biturbo) a bylo by to supr. I Superbéčko se dá udělat pěkně a i sportovně naladit, záleží na penízkách, samozřejmě ST200 apod. z toho neuděláš! Tohle tuzing není, to je pěkná nesprasená úprava!!!

foto dasedas

dasedas 30.11.2007  22:34

« Re: pěkný

Nemůžu hodnotit, ale dal bych devět, neva ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Dave-lamino 02.12.2007  18:19

« Re: pěkný

Děkuji za pravdivé hodnocení .Mne mooooc těší ,že je to postavené a používané dva roky bez jediné změny a plné spokojenosti majitelky :-!

neregistrovaný: "Dukem" [85.135.118.XXX] 16.12.2007  10:32

nic moc

Mi se moc nelíbí, Superb v černé jako limuzína, to jo ,ale jako sportovní auto, ani náhodou, to by z toho museli udělat cabrio :D:D

foto FRANIK

FRANIK 01.01.2008  12:14

jo pěkný

Hodnotím 9 body jelikož 10 má umně opravdu super kára, a toto auto vidím denně cca 45x na lince teda né přesně toto ale to co tomu předcházelo. Když vyjela fabia Ia já ji přivezl domu tak jsem potkal kluka s černou a úprava též od tebe mněl jsem i číslo a chtěl upravit taky ale bohužel nejvíc financí spolkli opravy které se vyskytli a to hned po roční záruce. Proto už škodovka nesmí do baráku. Ale tvoje úpravy se mně líbí už hlavně z důvodů že to většinou nejsou lamináty ale plast nebo kov. Jinak plakátů s tvojim výtvorem je nalepených v rodišti tohoto modelu mnoho. :yes:

Dave-lamino 01.01.2008  12:24

« Re: jo pěkný

Vauuu děkuji to potěšilo :-!

foto Deutscher

Deutscher 07.03.2008  10:52

« Re: jo pěkný

FABIU ??? ve´d tie prvé FABIE sa neskutočne kazili a myslím, že je tak tomu do teraz (česť výnimkám)....

"-- skrytý --" 01.01.2008  20:48

hmm

Nádherná kára :yes: ;-) :-)

neregistrovaný: "Mauris" [213.175.50.XXX] 02.01.2008  09:42

Kola pro superba

Zdravím všechny příznivce Superba. Ke konci listopadu jsem si pořídil také jeden kousek. Hned jak bude trochu času tak sem snad také přidám nějakou recenzi. Osobně si myslím že to není auto pro nějaké další tuningové úpravy,ale bobíka musím připustit určitý osobitý styl.

A ted můj dotaz. V velkém TP jsou uváděny největší možné kola 17 s rozměrem pneu 225/45. Zdají se mi pořád trochu malé pro tak velké auto. Co si myslíte o 18 a případně jak moc by trpěl podvozek či jiné díly.

Díky Mauris

Dave-lamino 02.01.2008  14:02

« Re: Kola pro superba

Ohledně kol bych osobně to nehrotil .Neboť to by jsi musel udělat změnu na podvozku (tlumiče,brzdy )aby to bylo jako celek optimální .Jinak samozřejmě je to čím nižší profil tím horší pro stávající podvozek (životnost)

foto fan-mj

fan.mj 17.01.2008  21:16

Beauty

Podla mňa je krásna ako aj Tvoje ostatné autá, máš odo mňa 10. Tie kolesá :yes: super volba :yes: naozaj sa mi veľmi páči, Keby som si náhodou kúpil Superb dal by som si ju u Teba spraviť. :-| asi máme úplne rovnaký vkus. :-)

neregistrovaný: "jc_" [195.70.145.XXX] 17.01.2008  23:25

Nektery lidi sou fakt divny ;-)

Nektery lidi sou fakt divny ;-)
    A jeste se tim chlubit... to je zoufalost.

Dave-lamino 19.01.2008  20:19

« Re: Nektery lidi sou fakt divny ;-)

Co chlubit to ještě jde ,ale žít sám se sebou to je teprve záhul >:D :-! >:-[]

"-- skrytý --" 25.01.2008  14:21

fajnove superb

velmi pekne

"anonym" [213.195.230.XXX] 26.01.2008  17:05

Paráda

Myslel jsem, že ze Supa se udělat sportovní limuzína nedá!! Ale toto je krása...ale připomnělo mi to toto: černá barva a okna, podsvícení a otevírání dveří nahoru a majitelka může do LA do ghetta a nemusí se bát, že by si někdo nemyslel, že je gangster ;-)
    Jinak práce moc slušná!

Dave-lamino 17.03.2008  08:06

Odkaz na reportáž

Více obrazových záběrů najdete na :www.Automotorevue.tv.

"-- skrytý --" 07.04.2008  16:17

Sry

Ale ten tuning je odpornej :no: .

foto TurboKluk-smazat-hodnoceni-

TurboKluk(smazat hodnoceni) 14.04.2008  02:33

krasa

To auto je tak krasny ze mas vse za 10 :yes:

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 19.04.2008  13:29

Tak to je vymazlenec ....

manželka superba:teda fakt mazel!!! za 10 :yes: :yes: :yes:

THE KLF ™ 30.04.2008  08:59

Pneu AVON

Jedná sa o veľmi nebezpečné pneu. Ja viem, že tu asi cena 20" hrala veľkú rolu, ale tá guma je jediná hlavná vec, čo ťa drží so zemou.

Special-line 04.05.2008  16:55

« Re: Pneu AVON

Nevím no ale gumy AVON slicky používá většina aut co jezdí do vrchu nebo na okruhu.

Dave-lamino 04.05.2008  18:11

« Re: Re: Pneu AVON

;-) já jsem na to ani neodpovídal .Jelikož jsem to měl možnost zažít na vlastní kůži když mne Petr ( přítel Táni )upozorńoval ,že se začnou dít věci až se zahřejí .Potvrzuji je to fakt zážitek :-!

THE KLF ™ 04.05.2008  18:13

« Re: Re: Re: Pneu AVON

Jaký věci? Podrobneji

Dave-lamino 04.05.2008  22:32

« Re: Re: Re: Re: Pneu AVON

přestalo to ,,klouzat" a guma začala ,,lepit" což v zatáčce kde se za normálních okolností projelo určitou rychlostí a bylo to tak akorát ... .Tak pak to bylo o level jinde .Prostě hezký zážitek .Jen samozřejmě je opotřebení gumy výrazně rychlejší .Je to prostě něco za něco .Osobně jezdím Dunlop 9000 SP a po dvou sezonách je měním což v přepočtu na km je něco kolem 25-30 000 km .Ted jsem přešel na typ 9090 tak jsem zvědav co se bude dít ;-)

THE KLF ™ 04.05.2008  18:23

« Re: Re: Pneu AVON

Čo, ak začne pršať?

Special-line 04.05.2008  18:35

« Re: Re: Re: Pneu AVON

Když začne pršet tak v závodě musej všichni samozřejmě přezout slicky na pneu se vzorkem protože bez vzorku ta guma hrozně klože. Tohle jsou gumy pro normální použití, takže vzorek mají a nic se neděje. Samozřejmě že pak je nutno přizpůsobit jízdu šířce gum. Když mám hodně široký gumy musím jeto pomaleji než na úzkých gumách.

Dave-lamino 04.05.2008  22:32

« Re: Re: Re: Re: Pneu AVON

souhlas :-!

Special-line 04.05.2008  22:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Pneu AVON

Hele a jak je to v zatáčce když se tam udělají fleky od gum? Prej to na nic dost srží ale když je tam toho moc tak se to utrhne a je to v pytli.

"-- skrytý --" 10.05.2008  21:18

OK

No auto pofotene pekne.Pacia sa mi hlavne vase upravy.No recenzia nic moc a prave preto som vam dal aj take ohodnotenie

"-- skrytý --" 15.08.2008  16:57

predok

No tak nato ze je to superb sa ta prerabka k nemu celkom hodi, alebo sa mu to riadne hodi az na predni naraznik strasne mi vadi ze je vidno na tie vsetky hadicky a chladice a stenu chladicovo to je tam proste hrozne

foto JasteR

JasteR 23.08.2008  00:43

SW

Kdo delal SW ? 420Nm a nakych 195PS je docela dost... pokdu to nejsou pouze papirove hodnoty..

"-- skrytý --" 06.09.2008  21:37

AUTO 7

Čau nebyl tento Superb náhodou před pár lety v Auto 7??

"-- skrytý --" 12.10.2008  22:49

????

nechci nikoho urazit nebo tak auto je to pekne je to originalni to jo! ale jaky vyznam ma tunit tezky auto jako je superb??? a uzivat si snim rychlou jizdu? zajimalo by me jak se to chova v zatackach? ale vzhledove je to krasny!!

Dave-lamino 20.10.2008  17:03

« Re: ????

Tak nejprve k otázce zda upravovat Supa Odpověď zní určitě .Neboť kasika ,,nezatáčí ,nebrzdí a hlavně nejede" nikoho nechci urazit ,ale bohužel ta první generace ta se fakt nějak nepovedla.V minulosti jsme jedním naším kamarádem řešily zda koupit ojeteho Superba nebo raději Audi A6 .Já jsem se přikláněl k variantě Audi ... .Kdo si to měl možnost odskoušet na vlastní kůži tak je mu to jasné .Jinak svezení je moc příjemné jede to solidně velice dobře to brzdí a směrová stabilita je to jako na kolejích :-!

foto Charger

Charger 10.01.2009  14:06

No, co na to říct...

Nechci nikoho urazit, at si každý dělá se svým autem co chce, ale lepit na Superba spoilery a snažit se z něj udělat sportovní auto (což nejde...) mi přijde trochu infantilní a slušně řečeno nerozumné...ještě navíc v Tdíčku :-)

Dave-lamino 29.03.2009  18:38

« Re: No, co na to říct...

nerozumne ? Spíše ohodně pracné ,ale majitelka je Škodovkářka .Neboj ono to není jen o těch ,,spoilerech" ... .Jinak rozdíl oproti klasice je opravdu neporovnatelný .