Mazda Premacy (1999)

10.5.2007

Auto jsme navzdory špatné povětsti koupili v AAA Auto Praha, poněvadž se zdálo být v daleko lepším stavu, než poukazovaly najeté kilometry na tachometru…

Mazda Premacy (Brázdič)

"-- skrytý --" 10.05.2007  22:46

Máš to za 8 >:D

foto mirastr

mirastr 11.05.2007  07:32

autobazar

Ještě když jsem bydlel v Praze, tak jsem chodil na brigádu do AAA Auto. Od mytí aut jsem se dostal až do oddělení leasingů. Když jsem myl auta, tak jsem každé pěkně prošel. Některé auta byly opravdu v kritickém stavu, některé byly v naprosto fantastickém. Takže je to na kupci, které auto si vybere. Prodejci jsou šikovní, prodají uplně všechno. Horší to bylo ve výkupu, kde slíbili větší částky, než pak byla zkutečná suma. S tím M-Carem je mi to docela líto, takže přeji hodně štěstí a spoustu najetých km bez nahod se stávajícím vozidlem.

Brázdin 29.05.2007  22:10

« Re: autobazar

M-CAR dodnes nezaplatil. Právě jsem na ně podal žalobu a budu se modlit, aby to soud rozhodl co nejdříve.

neregistrovaný: "Laco" [88.103.219.XXX] 30.05.2007  13:58

« Re: Re: autobazar M-CAR (TOCAR s.r.o.)

Tak to jsme 2 (ale bude nás jistě mnohem víc). Já už jí ale podával dřív, tak teď už mám podanou i exekuci-pochopitelně na pravomocný rozsudek soudu (podle mě nepochopitelně) nereagovali-nezaplatili!!! (nepochopitelně z důvodu, že sami sobě zvyšují náklady na exekuce, soudem se zvýšili i náklady na advokáta+soud, ap.) Když se koukneš třeba na dlužníky na vzp.cz tak zjistíš, že tam dluží přes půl mega (dlouhodobě), aby si někdo nemyslel, že pracuju třeba v AAA a snažím se pomlouvat-provozovatel je TOCAR s.r.o.... Z toho ať si obrázek udělá každej sám. Furt jen slibujou, píšou konkrétní termíny, pak se zas vymlouvaj, omlouvaj a litujou se, pak už ani to ne, a zase dokola.... BEZ ŽALOBY A PAK EXEKUCE NIC NEUDĚLÁŠ-pokud krachnou, tak ani už to nepomůže...

Brázdin 07.06.2007  07:41

« Re: autobazar M-CAR (TOCAR s.r.o.)

Díky za informaci, už jsme myslel že jsem v tom sám a nebylo mi jasné proč zrovna mě nezaplatili.

neregistrovaný: "cira" [80.6.91.XXX] 31.07.2007  16:23

« Re: Re: autobazar M-CAR (TOCAR s.r.o.)

Musim se pridat do rady.Prodaval sem tam BMW. 16.2. prodano, 4.2. prehlaseno, 5.2. podle smlouvy mely bejt prachy. dodnes bbohuzel nic. pozdali sme o exekuci a pravdepodobne pokud to pujde tak na osoby Simcikova, Martynak, Napravnik podame trestni oznameni za zproneveru penez.Je jich dost na to, aby je soud v normalen fungujicim state poslal za katr. Bohuzel si myslim, ze tady se podobneho zadostiucineni vsem co okradli nedostane.

foto Lubosss1

Lubosss1 17.09.2007  21:41

« Re: Re: Re: autobazar M-CAR (TOCAR s.r.o.)

k AAA a vykupu - cez telefon sa stale slubi vacsia suma, aby clovek tam doniesol auto, len vies, realita je kolkokrat ina co sa tyka stavu vozidla, cena ide dole. takisto cez telefon bez videnia sa auto tazko kupuje. len tolko.

takisto drzim vsetkym palce, aby ste svoje peniaze dostali naspat :yes:

"-- skrytý --" 11.05.2007  11:24

auto: 7b; popis a zkušenosti: 6b; fotky: 9b --- celkem: 7b ;-)

foto Mari-pilot

Mari pilot 11.05.2007  13:32

jo jo, tohle jsem taky chtěl, líbí se mi - 9b ;-)

foto GuitarsHero

GuitarsHero 14.05.2007  00:12

9 :yes:

"-- skrytý --" 15.05.2007  15:05

Moc pěkné auto, dávám 10bodů! Ať slouží!

"anonym" [89.24.82.XXX] 05.08.2007  21:49

M CAR

tomuhle autobazaru je dobré se vyhnout velkým obloukem. Myslím, že žádný autobazar nemá tak hroznou pověst. Pro klid - je lepší prodávat pře firemní autobazary.

"-- skrytý --" 14.08.2007  14:32

jen prosím...

...o zdůvodnění 7b u mého autu podle nového systému (auto, foto, recenze)... děkuji Pan Filuta

neregistrovaný: "koma" [90.176.143.XXX] 07.09.2007  12:41

TOCAR s.r.o.

Zdravím,
    hlédám touto cestou další lidi kterým firma TOCAR s.r.o. (auto lhotka nebo M-CAR)dluží peníze za jejich vozy. Pokud patříte mezi ně kontaktujte mě prosím emailem na matej.kodes@my3.cz . Uvažuji o ovalení konkurzu na tuto firmu. děkuji

foto Lubosss1

Lubosss1 17.09.2007  21:37

tie ackarske puklice nemaju chybu ;-)

Poustnik 18.09.2007  07:28

Tak jak to vypadá???

Stále asi mrchy nezaplatili, co?? Já se pak nemůžu soustředit na auto a rozčiluju se nad chamtivostí lidskou. A soudy u nás stojí za starou bačkoru.... ;-\
    S klimatizací jsem už taky vyměk. Auto bez klimatizace už ne... :-) Tak držím palce, Ať ti to dobře dopadne a brzy své peníze uvidíš.... :yes:

Brázdin 10.10.2007  06:31

« Re: Tak jak to vypadá???

Včera si to převzal exekutor, tak jsem zvědav co z nich dostane.

"-- skrytý --" 14.10.2007  03:38

Firma Tocar alias Autobazar M-CAR mi dluží za Hyundai

Hledáme další obětí jejich podvodů a machinací. Více informací na stránce [odkaz] Nenechávejte si špatné zkušenosti s firmou M-CAR pro sebe a zapojte se!
    Díky

"anonym" [89.24.40.XXX] 30.01.2008  16:19

AUTOBAZAR LHOTKA! Parkování za 5tis na noc!

Podala jsem si inzerát na prodej vozu a ozvala se mi velmi příjemná slečna,že mají kupce na můj vůz za moji cenu a abych jim ho co nejdříve přivezla do autobazaru(řekla mi,že se jmenují pouze autobazar,nikoliv Lhotka).Byla jsem sice mírně nedůvěřivá,ale ne natolik,abych si tuto firmu vyhledala na internetu!Vozidlo jsem ještě ten večer přivezla,ani si ho neprohlédli a já jsem jim podepsala smlouvu.Profit této společnosti je prý pouze z leasingu a maximálně do 30dnů mi auto vrátí,pokud se leasing neschválí nebo se zákazník nerozhodne pro koupi.Pokud ale vše proběhne v pořádku.většinou prý leasing.společnost vyžaduje od klientů výpisy z bank,telefonních účtů a je možné,že se celá věc protáhne,ale maximálně na 14 dní!!!...(už to mi bylo divné!).Hned druhý den ve 12h mi volali,že PRÝ tam zákazník byl a auto je tedy téměř prodané.Měla jsem radost......ale pán bůh mne najednou osvítil a bylo mi divné,že vše proběhlo tak rychle???.Okamžitě jsem začala pátrat po této firmě na internetu a co jsem si přečetla,mi málem vyrazilo dech! Auto jsem si vyzvedla za pokutu nedodržení 30ti denní lhůty 5000 Kč!Bylo to nejdražší parkování v mém životě,ale zřejmě bych přišla o daleko víc. Přeji Všem hodně štěstí a DĚKUJI

neregistrovaný: "Poustnik." [69.251.252.XXX] 30.01.2008  16:50

« Re: AUTOBAZAR LHOTKA! Parkování za 5tis na noc!

A co je ten fígl? Jak tahají z lidí peníze? Prodají auto a nezaplatí? Kyž jsem si zadal autobazar Lhotka do Googlu, tak na mě vyskočil poměrně moderní čistý bazar, co vypadá, že prosperuje...nabízí dokonce Corvette....????

"-- skrytý --" 31.01.2008  00:30

« Re: AUTOBAZAR LHOTKA! Parkování za 5tis na noc!

Autolhotka LEASINGOVE CENTRUM s.r.o. je jen další odnož MCAR s.r.o. nebo TOCAR s.r.o.

[odkaz] .... [odkaz]

"anonym" [89.176.197.XXX] 12.02.2008  15:53

« Re: AUTOBAZAR LHOTKA! Parkování za 5tis na noc!

Přesně tak, prodají vám auto a pak už se jen vytáčí a nezaplatí vám, takže se jednání s nimi protahuje až nakonec nezbyde nic jiného, než podat žalobu pro bezdůvodné obohacovájí. Jěště předtím se pošle dopis jako pokus o smír, ale ani z toho nic není.Mám bohužel taky takovou osobní zkušenost a dost čerstvou.

"-- skrytý --" 12.02.2008  16:00

« Re: Re: AUTOBAZAR LHOTKA! Parkování za 5tis na noc!

Fakt jó? No tak to je síla!!! Lumpové!!! Já a pan ministr Langer bysme jim dali co proto - HOLOTA.
          :no:

"-- skrytý --" 12.02.2008  16:44

« Re: AUTOBAZAR LHOTKA! Parkování za 5tis na noc!

lidi kdyby jste nebyli hloupy a ty smlouvy si cetli az dokonce co, jinak doporucuju tlacit jinym zpusobem nez recma o konkurzu ;-)

"-- skrytý --" 12.02.2008  16:59

« Re: Re: AUTOBAZAR LHOTKA! Parkování za 5tis na noc!

Zejtra jedu do Phy, seš v práci? :-!

superkutil 19.02.2008  11:52

« Re: AUTOBAZAR LHOTKA! Parkování za 5tis na noc!

Take mi podvodně prodali auto, přišel jsem o 25tis a na peníze čekal 4měsíce. Jsou to lumpové krytí policií. I když se již or roku 2006 na policii hromadí trestní oznámení na M-CAR a TOCAR, tak oni vesele podnikají a okrádají dál.

Používají velmi dobře propracovaný systém (s podobným jsem se ještě nesetkal) kdy majitel firmy Nápravník je poctivý podnikatel a o praktikách firmy neví. Ve firmě jsou dvě oddělení, jedno na příjem vozu a v něm sl.Šimčíková a druhé na prodej vozu a v něm p.Martyňák. Byt sedí Šimčíková a Martyňák ve vedlejších místnostech, tak jakoby o činnosti druhého nic nevědí.

Šimčíková převezme auto s tím, že naslibuje hory doly ale písemně to není podchycené. Martyňák pak auto prodá jen na základě písemných podkladů.

Když mají vyplatit peníze, tak mají ve smlouvě, že po 30dnech od převodu vozu, ale nikde nemají uvedeno, do kdy převod vozu muší udělat. Policie doporučuje do 10ti dnů, ale zákon nic nenařizuje. M-CAR toho využívá, říká, že na převod mají externí firmu a mají na to 30dnů. To znamená, že peníze budou nejdříve po 60ti dnech. Jenže oni po 30ti dnech řeknou, že nemají na převod plnou moc a protáhnou to o dalších 30dnů.

Na mě zkusili boudu, kdy mě kontaktovala zájemkyně o auto a že by potřebovala zpětný leasing a abych auto na posouzení a zpětný leasing přistavil do M-CAR. Ten mě od převzetí auto stále tvrdil, že je auto na vyřízení zpětného leasingu a přitom ho v hotovosti koupila úplně jiná žena druhý den po předání auta na posouzení leasingu. Má kontaktovala až když jí po 30ti dnech neudělali převod auta.

A i když je nová majitelka zaměstnanec policie, tak ani se svými kontakty s bazarem nic nezmohla. M-CAR figuruje i v jednáních parlamentu, kdy se stal součástí podvodných obchodů s auty.

Byl jsem podat trestné oznámení na policii a oni mi řekli, že sbírají informace.

Řešil jsem to i se združením SOVA, ale to se bojí útoku lidí z M-CAR. Řešil jsem to i s ČOI, ale ti s tím nechtějí nic mít.

Základní problém této země je v tom, že poskozený se práva nedovolá, stát nahrává podvodníkům a zlodějům, náhrává těm, kteří o zákonech rozhodují (parlament, vláda atd).

Já jen vím, že auto už přes bazar neprodám, jedině, když zaplatí v hotovosti při předání vozu. A když budu kupovat, tak jedině u ověřeného prodejce který prodává vozy, které prodal jako nové a pak je po několika letech odkoupil, který ví celou historii vozu.

neregistrovaný: "Haňulák" [84.42.181.XXX] 20.03.2008  10:41

« Re: AUTOBAZAR LHOTKA!

Díky,díky a ještě jednou díky za vaše příspěvky.Včera večer jsem nic netušíc,přivezla auto,že prý přijde i zájemce o koupi vozu,ten se ale nedostavil.bylo mi řečeno že nejlépe abych tam auto nechala,sepíšeme smlouvu a nejpozději dnes dopoledne dorazí a paní mi zavolá.Pozdě večer jsem si sedla k PC a náhodou narazila na tuto diskuzi a podlomila se mi kolena.Scénář přesně seděl. Ráno jsem již po osmé stepovala před bazarem,s tím že chci auto okamžitě nazpět.HURÁ HURÁ mám ho doma.A nepřejte si vidět jak se slečna proměnila v arogantního CAPOUCHA >:-[]

superkutil 08.04.2008  10:26

« Re: AUTOBAZAR LHOTKA!

POZOR! Manželka majitele TOCAR Nápravníka si založila firmu Leasingové centrum s.r.o. a tak pokračuje v podvodném chování M-CAR a TOCAR i v bazarech AUTO LHOTKA a AUTO ČERNÝ MOST [odkaz]

Více na [odkaz] a [odkaz] (všimněte si vkládaných velkých textových bloků pro zhoršení čtení, hádejte kdo je tam dává).

Datum zápisu: 25.července 2007
        Obchodní firma: Leasingové Centrum s.r.o.

Sídlo: Praha 4, Podolí, V rovinách 1170/58, PSČ 140 00
        Identifikační číslo: 279 16 961
        Právní forma: Společnost s ručením omezeným

Předmět podnikání:
        - zprostředkování obchodu a služeb

Předmět činnosti:
        - pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor bez poskytování jiných než základních služeb spojených s nájmem

Statutární orgán:
        jednatel: Marie Nápravníková, r.č. 775315/0031
        Praha 4, Podolí, Na vrstvách 567/2, PSČ 140 00
        den vzniku funkce: 18.září 2007
        Jednatel jedná za společnost ve všech věcech samostatně v plném rozsahu.

Společníci:
        Marie Nápravníková, r.č. 775315/0031
        Praha 4, Podolí, Na vrstvách 567/2, PSČ 140 00
        Vklad: 200 000,- Kč

foto Asphalte-MoDo

Asphalte MoDo 08.04.2008  11:15

« Re: Re: AUTOBAZAR LHOTKA!

na zveřejňování rodných čísel na Internetu bych si dal pozor, ale jinak zlinčovat :no:

"-- skrytý --" 27.05.2008  23:48

« Re: AUTOBAZAR LHOTKA!

Díky za dobrou radu nad zlato (v tomto případě platí doslova). Zítra jsem jim chtěl vézt svého Espasa. Scénář úplně stejný "na Vaše auto máme zájemce, chce ho na leasing, přivezte ho co nejdřív, náš autobazar se nijak nejmenuje, jen Autobazar atd. atd."
        Slečna se jmenovala Hájková a adresa bazaru je Libušská 113/57. Naštěstí se mi to zdálo podezřelé a tak jsem skončil na těchto stránkách. Je s podivem, že jim to takhle šlape rok, možná déle. Na stránkách ČT a Novy jsou ke shlédnutí i reportáže. Fakt síla. Ještě jednou díky, loučím se heslem "S poctivostí nejdál dojdeš" ;-)

"-- skrytý --" 19.07.2008  17:48

Leasing Centrum s.r.o. Libušská 57 Praha 4 MŮJ PŘÍBĚH...

Ahoj lidi,

JSEM PETR ALE OD VČEREJŠKA MI MŮŽETE ŘÍKAT IDIOT

Ze dne na den jsme se rozhol že budu prodávat auto.

Dal jsem ho na net a za 5 dní se mi ozvala P. Hajková milá příjemná ženská. Říka "máme na váš vůz zájemce ale musí ho nejdříve vidět"
    říkam "to je super" ona: "jen ho přivezte my sepíšem smlouvu a když se zájemci bude líbit tak zaplatí zálohu, když ne přijedete si pro něj"

Ted to začne být zajímavý....nepřestávejte číst dál :-)))

ŠEL JSEM DO KANCELÁŘE prodejně v Libušské ulici 57 tam měli docela ubohý výběr aut (říkam si: "jak tyhle bezvýznamný nuly mužou udržet na trhu JAK SE JIM PODAŘILO NAJÍT KUPCE NA MOJE KRÁSNÝ AUTO ALE ZA ŠÍLENĚ PŘEDRAŽENOU CENU)

Vejdu do kanclu tam sedí "PRASE" a nějaká ženská (docelá dobrá ale od pohledu matka všech čarodějnic) dělají že k sobě nepatří POZOR JE TO KEC!!!

podepsal jsem komisionářskou smlouvu JSEM OPRAVDU IDIOT OPĚT TO RÁD PŘIPOMENU KDYBY JSTE NA TO NÁHODOU ZAPOMĚLI

SPOKOJENÝ JSEM BYL TO JE FAKT ALE NĚCO MI OPRAVDU SMRDĚLO.

Doma sedím a říkam si (no nejsem hnusná kupa sraček) a víte proč???
    Protože jsem se vůbec nepodíval na tento bazar na netu ani nikdy předtím jsem o něm neslyšel.
    A náhodou jsem narazil na toto forum a potom se mi děli věci v mozku to už jsem dlouho nezažil :-( ani nepříteli bych to nepřál taková hloupost, pocit neschopnosti a bezmoci. FUJJJ

Samozřejmě jsem celý DEN VEČER A NOC umíral a užíral jsem se (hnusný pocit) nespal jsem téměř celou noc (usnul jsem něco po 02:00 a vsátval jsem kolem 06:00 totálně zničenej.

Byl jsme na sebe naštvanej jako svině JSEM OPRAVDU IDIOT TO BYCH OPRAVDU RÁD ZŮRAZNIL!!!!

Ráno jsem tam jel a vzal jsem na pomoc rodinu :-)

Pořád jsem si říkal jaký jsem i.... ale potom nastala ta chvíle když jsem uviděl svoje autíčko.
    Šel jsem dovnitř HÁDEJTE KOHO JSEM O5 VIDĚL ANO, PŘSNĚ TÁK ---P R A S E ---- supr pohled šel jsem rovnou kanclu.
    Slečná přijemná to jsem koukál :-) chvíli jsem se hádali potom se připojil i prasečák a jednu chvíli to vypadalo že vypukne bitka (říkal jsem si dotkni se mě prosííííím...prase jen mělo keci) tajne jsem doufál že by z toho mohlo něco bejt já se samozřejmě cejtil pač jsem měl ruku v kapse kde na mě čekal můj věrný kamarát pan BOXÉÉÉR A V ZANDÍ KAPSE MÉHO DRUHÉHO KAMARÁDA PANA PEPŘÁKA.... ALE ..... MUSÍM ZKLAMAT NIC NEBYLO (stáli jsem 10cm od sebe a už to zajistřilo ale pak jen prošel a šel pryč :(((((((( )

Po hádání cca půl hodiny jsem si auto vzal ale MUSEL JSEM ZAPLATIT 10 000,- TO MI OPĚT PŘIPOMĚLO ŽE JSEM IDIOT ALE UŽ S AUTEM :-)

p.s. auto mám (příjde mi ale že tam něco dělali musím do servisu at to zkouknou) jsem lehční o 10 000,- který jsem šetřil několik měsícu :-( ale už je to docela dobrý...
    Ukazovali mi i zálohu že opravdu mají zájemce (TO MĚ TROCHU ZARAZILO ALE DOUFÁM ŽE TOHO NEBUDU LITOVAT ŽE JSEM SE NA NĚJ VYSRAL)

KAŽDOPÁDNĚ PROSÍM NEUDĚLJETE NĚJAKOU CHYBU JAKO JÁ PENÍZE POUZE NA RUKU, HNED PŘI PŘEDÁNÍ VOZŮ.
    žádný zbytečný smlouvy. VEM TE SI PROSÍM VŽDY DVĚT TŘI OSOBY ABY SE NA VŠECHNO KOUKLY SVĚŽÍM OKEM ABY TO NESMRDĚLO PRŮSEREM JÁ TO NEUDĚLAL A BUDU TOHO LITOVAT HODNĚ DLOUHO.

Jinak kdyby něco nějaký otázky nebo něco na EMAIL21@EMAIL.CZ

"-- skrytý --" 19.07.2008  18:20

Libušská 113, Praha 4

Tak kolem toho autobazaru jezdím téměř denně.....auta co jsou na prodej se tam střídají ČASTO.

"-- skrytý --" 19.07.2008  19:19

« Re: Libušská 113, Praha 4

To je jasný že se budou střídat často když je kradou.... jsou to svině přesný postu a všechno...pán mi nedodál dan. přiznání, bude leasing hned vyřízený, zabít *.

"-- skrytý --" 19.07.2008  22:11

« Re: Re: Libušská 113, Praha 4

Často tam venku postává tlustší muž tak kolem padesátky věkově.....nic víc si nepamatuju.

"-- skrytý --" 26.08.2008  13:01

DIKY!!!

DIKY vsem!!! dneska mi taky tahle pani volala.Nastesti sem hned po zaveseni telefonu koukl na net a objevil tuhle diskuzi.Hned mi vrtalo hlavou jakej papir budem podepisovat az jim to tam budu nechavat.Asi bych ho stejne nepodepsal,ale takhle tam ani nepojedu.Jeste jednou diky moc vsem,kteri sem tuto zkusenost napsali!!!!

"-- skrytý --" 24.10.2008  21:18

Leasingové centrum Lhotka-změna názvu a IČO?

Patřím k přímo postiženým fenoménem Autobazar Lhotka spojeným s prodejem auta na leasing a od 27.6.2008 čekající na vyplacení dosud nedobytné pohledávky ve výši 143tis.Kč, bez reakce vedení/Nápravníková/Nápravník,Martiňák/ na jakoukoli korespondenci. Takže podáno zřejmě ne jako poslední trestní oznámení na Státní zastupitelství pro Prahu 4. Nedošlo k přejmenování(na CAR PLACE ? a nezměnilo se IČO firmy? Dík za info. Robík

superkutil 27.10.2008  10:14

« Re: Leasingové centrum Lhotka-změna názvu a IČO?

vypadá to, že to mají dobře ošetřené na polici i na soudech. Po měl chtěli plnou moc na převedení auta na nového majitele a když jsem jim ji odmítl dát, tak auto stejně převedli. Takže mají někoho, kdo to dokáže. Jsou spojeni s lidmi v parlamentu i ve vládě, M-CAR figuruje i v některých kauzách trestné činnosti, auto u nich převzatá se objevují po bazarech po celé ČR, s auty manipulují bez souhlasu a vědomí majitele. Když jsme byl podávat trestné oznámení, tak mi ho také policie nechtěla vzít, že jich je již podán dostatečný počet. Když jsem se ptal, proč to neřeší, tak mi naznačili, že je to držené v klídku z vyšších míst. Nejedná se jen o M-CAR a nebo TOCAR, jede v tom mnoho firem z celé ČR.

"-- skrytý --" 01.03.2009  08:37

M CAR a spol konečně v base?

Podle včerejších zpráv jsou zadrženi, ale jak to dopadne.....

Poustnik 01.03.2009  09:06

« Re: M CAR a spol konečně v base?

Držím vám palce!

"-- skrytý --" 01.03.2009  10:58

« Re: Re: M CAR a spol konečně v base?

To jo to budou okradení potřebovat....Otázka je jak to celé dopadne, bazary jsou po nich prázdné a peníze už asi nikdo neuvidí :-(

Dylan McKay 01.03.2009  09:07

Čechonistán

Ahoj lidi, až teď jsem objevil tuhle recenzi a tuhle diskusi. O případu vím pouze z médií, ale takřka každý týden kolem bazaru jezdím. Když jsem jel nabídnout Cayenne Číňanům na Sapu, chtěl jsem se stavět i v tomto bazaru! Už bych si dneska drbal hlavu- ale při mé povaze by z bazaru bylo dnes jen popeliště, a "prase" by bylo na rožni. Těžko říct, jestli ti zlodějíčkové měli nějakou hranici, tedy jestli se dražších aut nebáli.
    Celé léto tam stála stará červená Corvetta, i na ni jsem se chtěl podívat...

Všem okradeným přeju, aby se jim peníze vrátili, a aby prase, kolotočářka a spol dostali co nejvyšší tresty. Vrhá to špatné světlo na ostatní bazary, jejich majitelé by to měli veřejně odsoudit.

PS: české soudy, nespěte jinak vás tam přijdeme seřezat klackama!!!

"-- skrytý --" 01.03.2009  10:57

« Re: Čechonistán

Solidní názor, hned se k vám přidám :yes:

"-- skrytý --" 28.06.2009  16:55

Leasingové centrum, Nápravník - poškození

Vážení spolupoškození,rád bych Vás tímto oslovil s nabídkou spolupráce,tj.právního postupu,proti manž.Nápravníkovým,resp.jejich společnostem.Jakožto poškozený nachci nechat tyto"podnikatelé" vyváznout z jejich zločinného jednání bez postihu trestního a rovněž i finančního. Věc již nějakou dobu řeším s mojí advokátní kanceláří, přičemž jsem předběžně dohodnut s dalšími cca. 6 poškozenými, že ve věci budeme postupovat společně. V případě zájmu na spolupráci - postupu proti manž. Nápravníkovým mě prosím kontaktujte na tel. čísle: 604 875 766, nebo přímo kontaktujte advokátní kancelář (www.munkova-zoufaly.cz), konkrétně Mgr. Vochvestu (tel: 224 951 152). Jsou ve věci plně informováni a přislíbili, že jejich odměna bude rozpočítána na všechny poškozené, které bude zastupovat, takže nás to takto přijde mnohem levněji, než pokud by každý postupoval sám. Všichni víme, že v jednotě je větší síla.