BMW řada 3 (2005)

5.6.2009

Vitam Vas v me recenzi na bmw 330i e90. Pokud Vas nezajima,jak jsem se zacal zajimat o auta,pres jake vozy jsem se dostal ke stavajici 330i ani…

BMW 330i (p4lm330i)

NoSwear 06.11.12  08:35

« Re: BMW 330I TOP

B-KILL: Teď je ty disky docela problém sehnat, můžeš vzít od dealera, ale tam to je něco kolem 28,500 bez DPH za 1 disk. >:D Takže buď e-bay, kde je pár rozumných prodejců a nebo zkusit obepsat fora, ale treba na bmw klubech cz/sk skoro nejsou a když ano, tak hned zmizí :-)

ypsilon 05.11.12  13:41

« Re: BMW 330I TOP

ciao:)..promin,uz sem skoro nechodim..kazdopadne diky moc,za pochvalu :yes: ..disky jsem koupil od jednoho uzivatele macz,sam se mi ozval a nabidl mi je za 800eur,coz jsem proste za ty prachy musel vzit,takze stesti:)..dekuju,tobe taky hodne stastnych km bez nehod a mej se hezky ;-) ..p.s.:kdyby Te jeste neco zajimalo,tak se klidne ptej..

foto B-KILL

B-KILL 16.10.12  13:31

« BMW 330I TOP

Cau Ypsi, skvela recenzia, ;-) vazne ma bavila a vedel som sa do nej vzit, pre mna osobne Top. Ta tvoja ex 330i je fakt mazel... Rad by som hodnotil 3x10 ale zatedy nemozem kedze nemam pridane auto, Mimochodom mohol by si my povedat z kadial si kupil M-kove disky? A kolko ta staly? Pretoze aj ja by som chcel kupit take iste casom, kludne to posly aj do sukromnej spravy. Prajem vela stastnych kilometrov novemu majitelovy... A nech sa ti dary ;-) Vdaka

ypsilon 12.08.12  11:39

« Re: Nadhera !!!

jee,moc dekuju a neni vubec zac ;-) ..jj,330i mi otevrela brany k atmosferam a stale vykresluje svemu nynejsimu majiteli rohlik do tvare :-) ..kazdopadne jak ja ale rikam,tak bmw Te uvede do rodiny,ale "emko" Ti ukaze kult ;-) ..

foto Magic1976

Magic1976 11.08.12  23:17

« Nadhera !!!

Perfektni recenze ! moc me to bavilo. A krasna kara....libi se mi nazor na atmosfericke motory a to ze jsi fanda BMW. Super. S 330i jsem absolvoval kurz BMW v Mnichove a porad na to auto vzpominam. Jo a jeste jednou diky za opraveni me dvojspojky :-)

David Silver 27.07.12  11:04

« Re: Krásná práce

To když bylo nový tak se mi líbilo jako prase! :-)

woody-alien 26.07.12  21:51

poč mě tu stíhá zas,
    "pomocné" eSTéčko...

white label 26.07.12  19:31

« Re: Krásná práce

No jo no, kombinace divokého východu a místních mafiánských praktik nesou své ovoce... ;-) >:-[]

woody-alien 26.07.12  19:28

WL : Rožnov, to je to město
    Rožnov, to je ten hit
    Rožnov to je to město
    Rožnov, můj tajnej tip

Chudí tam bohatým nádherně berou
    no a když prchaj, tak nezlámou vaz
    a Labela "švorcáci" v podniku s.erou
    nemá to jedinej, jedinej kaz...

Rožnov.... ;-) >:D

David Silver 26.07.12  18:55

WL: >:D to je město toto >:D >:D

white label 26.07.12  17:56

DS
    OK, mimochodem dneska tu zase někdo (na náměstí) vykradl Spořitelnu, takže čekej další reprotáž. Kam se na nás hrabe nějaký "divoký západ"... ;-) >:-[]

NoSwear 26.07.12  16:44

JP: Jo, pamatuji a gratuluji :-) Velice vydařená kombinace barvy a vozu :yes:

David Silver 26.07.12  14:37

« Re: Krásná práce

WL: áá tak pardon, jsem si spojil dvě reportáže >:D To o čem mluvím bylo v Ostravě, v Rožnově se stalo něco jinýho.. >:D

white label 26.07.12  14:15

JP
    Tak to má být, hezky postupně nahoru, nejhorší je rovnou "z děvečky - carevna"... :-)
    Ani prvoligová (šedivá) placka nemusí být k zahození:

white label 26.07.12  14:03

DS
    Tak o tom už ani nevím, možná jsem měl mírně naváto... >:-[]
    Nebylo to náhodou spíš ve Frenštátě pod Radhoštěm, než v Rožnově pod Radhoštěm?

JanPribik 26.07.12  13:46

« Re: Krásná práce

wl: takhle vysokou ligu ještě nehraju, zatím jsem v 1.lize, liga mistrů mě ještě čeká >:D

woody-alien 26.07.12  12:22

« Re: Krásná práce

BW: Já jsem jednou dokonce musel takového "zákazníka" zamknout na provozovně a ubezpečit ho, že má jedinou možnost - peníze vrátit, protože tady mu žádnej Kocáb nepomůže. >:D

Brandon Walsh 26.07.12  09:46

« Re: Krásná práce

takto mi par rokov dozadu o 600 E okradli jedneho kolegu a o nejakych 250 E druheho ;-\
    ten lepsi -600 E mal dokonca udaje z obcianskeho no policajti sa mu iba smiali, ze sa nechal oj..bat nech si to riesi sam

David Silver 26.07.12  09:38

« Re: Krásná práce

WL: ty ani nevíš už kam chodíš >:D To byla nějaká herna nebo co a přišel si tam týpek rozměnit éčka na Kč a za minutu tam přišel další že chce rozměnit na větší bankovky a když spokojeně odešli, prodavačka myslela že má 100,-Kč dýško a pak zjistila že má 13 000,-Kč manko >:D

white label 25.07.12  22:35

K/DS
    Jen tak lehce... :*) , jdu kolem banky, tak proč se slušně nezeptat jestli nemají na pokladně nějakou volnou hotovost a přitom jim neukázat moji novou "bomba" bundu? ;-)
    Bylo tam něco nového, nebo se tam probíralo to nedávné fópá v místní pobočce ČSOB?

white label 25.07.12  22:32

David Silver 25.07.12  22:01

« Re: Krásná práce

WL: >:D >:D Dneska jsem koukal ve zprávách, že jsi zase v Rožnově řádil! Tentokrát sis chtěl rozměnit peníze jo? >:D >:D

white label 25.07.12  21:56

« Re: Krásná práce

Tak tos byl ty, v té šedivé placce?
    [odkaz] ;-)

JanPribik 25.07.12  20:41

« Re: Krásná práce

NoSwear: mezi 19.-20. jel jsem kolem tebe ve své šedivé placce... (pokud si vzpomínáš, nejmenuj prosím značku a typ)

ypsilon 25.07.12  19:06

« Re: Krásná práce

no swear-zdar!..fakt?tak to sorry,vubec o tom nevim :-O ..ale po nekolika letech opovrzeni jsem si dnes zalozil fb,da se rict,ze to beru jako takovou moji osobni prohru:-)tak si me tam najdi a domluvime se ;-)

NoSwear 25.07.12  14:27

Zdar pánové.
    JanPribik: V kolik to tak asi prosím Tě bylo ? :-) Jel jsem tam v neděli asi 3x :-)
    Ypsi: Ty kluku usata, clovek Ti vola a ty nic ;-) Musime udelat nejakej srazek, vsedni dny jsem tak nejak porad od tej 6tej volnej, jen budu muset prelepit kridelko, ta super uber lepici paska nevydrzela ted par horkych dnu :-(

ypsilon 24.07.12  21:20

« Re: Krásná práce

ahoj:)..dekuju za pochvalu,novemu majiteli vyridim nebo si to tady mozna i precte ;-) :yes: ..jj,kola vypadaji lehce vystrcene,protoze jsou z m3 e9x a ty maji mensi ET nez normalni,takze bez podlozek..

JanPribik 23.07.12  18:31

« Krásná práce

včera jsem tě(vím nového majitele) potkal na mostě Barikádníků směrem do centra a musím pochválit...velmi povedené, působí mnohem lépe než klasická trojka...btw nemáš trochu vystrčený kola?

Brandon Walsh 23.07.12  12:41

« Re: 19" na m3 e46

čo človek nenájde u konkurencie >:D

talio2 04.07.12  19:08

to by se Ypsákovi hodila moje SPZ >:D >:D

David Silver 04.07.12  16:23

« Re: 19" na m3 e46

Ypsi: v pohodě, hlavně že fotky jsou ;-) Vypadá parádně!!!

Brandon Walsh 02.07.12  13:02

aka nestastna spz, same dvojky a ziadna trojka k pismenu M >:-[] >:D

ypsilon 02.07.12  10:57

« Re: 19" na m3 e46

kysky-omlouvam se,ten vikend byl nejak moc narocnej >:D ..fotky v galerii ;-) ..

talio-skoda,byla sranda ;-) ..

brandon-thanks man >:D

Brandon Walsh 01.07.12  06:32

Looks good fella! >:D

David Silver 30.06.12  21:39

« Re: 19" na m3 e46

Ypsi, sobota v plném proudu, respektive v tryskovém proudu, alespoň teplotně, a foto nikde... >:D ;-)

Talio: >:D >:D >:D >:D >:D Ty mě poslední dny dobře dostáváš! >:D

talio2 30.06.12  19:44

nene, nebudeme Erl šetří na dovolenou >:D

ypsilon 30.06.12  19:07

« Re: 19" na m3 e46

noswear-ja mam skoro vzdycky pravdu >:D ..rad se tam s tebou potkame,pojedem tam jenom na dopoledne,dyl tam asi nevydrzime..proste tam zapozujou tri babky,z toho jedna limitka a jedna na novejch papucich,ktery z ni udelaly uplne jiny auto ;-) ..jinak presne jak pises,kdybych vedel,ze bude hnusne a cely den proprsi,tak bych aspon sebou vzal zadky tech 18" na dopaleni..to by byla ;-) ..

talio-tak to delate dobre a budete zitra palit v ty sosne?..

wl- >:D ..

talio2 28.06.12  22:13

WL: jdi si dělat or-del z plastelíny jooo >:D >:D >:D

white label 28.06.12  22:09

« Re: 19" na m3 e46

Když se s tím Passatem naučíš rychle couvat (raději sedan, ten má při couvání menší odpor vzduchu), máš z něho rázem driftující 911ku, navíc s řízenou zadní nápravou... ;-)

talio2 28.06.12  21:11

« Re: 19" na m3 e46

my s johnym ertlonem pálíme gumy .. ale jen na jeho BMW , můj passat tohle neumí >:D

NoSwear 28.06.12  20:28

« Re: 19" na m3 e46

ypsi: Sakra, no Ty máš pravdu kluku ušatá >:D Tak to uvidím, zvážím to, pokud to stihnu, možná bych to vzal pak rovnou do Prahy ;-) Ale tak i tak se v pondělí pak ozvu a nějak se dohodneme :-) A to pózování chápu ten okruh má cenu jen na blbnutí, když je mokro a nebo v zimě, teda alespoň ze zkušeností, co se Sosnovou mám :-) A "babičky" by byla škoda :-)

ypsilon 28.06.12  18:37

« Re: 19" na m3 e46

noswear- >:D ..njn,tomu rozumim ;-) ..pockej,ja myslel,ze je to 1.7. v nedeli?..kazdopadne ja tam dorazim asi jenom zapozovat :-) ,protoze paleni gum na malym okruhu v 35stupnich mile rad prenecham profesionalnim varicum motoru >:-[] >:D ..ozvat se vylozene musis,to je povinost ;-) ..

talio-cajk na druhou taliaku >:D ;-) ..co vy tam vlastne na jihu z ertlonem johnem? >:D ..

brandon a.k.a. zino a.k.a. dzony defektos lakatos a.k.a. tatransky kamikadze a.k.a. mr.love- >:D ..k e46 mi moc nesedi,e9x je v tomhle ohledu jasnejsi,chci u babky zachoavt cistej oem vzhled..kazdopadne nikdy nerikej nikdy,treba tahle je s nima super [odkaz] ..

Brandon Walsh 28.06.12  11:44

pozeram galeriu a M3 ka nedostane cierne ledviny ? >:-[] >:-[]

talio2 28.06.12  07:47

cajk ypsáku ;-)

NoSwear 28.06.12  00:24

« Re: 19" na m3 e46

No, já bych řekl, že je úplná celebrita ;-) Jinak já zase ten budget řeším teď kvůli bytu a tak vše plánuji na příští rok >:D . Jinak hele zvědavý jsem i já, většinou to dopadá tak, že se doveze auto Štajfovi za Prahu, tam tak měsíc stojí a jen si s otcem volají co vše by se ještě dalo dodělat a vyměnit za lepší :-! . Na tu sobotu to tam bohužel asi nespadne, táta jede maraton na kole >:D >:D >:D a já mám shodou okolností už jiný, ne tak záživný, program (z 90% pracovní) :-( Nicméně hned jak budu v Praze tak Ti volám a musíme se na "srázku" dohodnout >:-[] Těším se na M3 a navíc už jistě Bramboře chybíš :-)

ypsilon 26.06.12  09:21

« Re: 19" na m3 e46

njn,to vis,brambora je v praze "skorocelebrita" >:D ..no tak super,dame si vedet ;-) ..ja se toho trosku bojim protoze na letosek jsem svuj budget uz vycerpal a pristi rok asi uz nebude tak slavnej,ale i tak uz jsem spokojenej..tak to jsem na to Vase dilko zvedavej..nepojedete ted v nedeli do sosny na ten faster?..

NoSwear 25.06.12  14:23

« Re: 19" na m3 e46

Hele asi 10 lidi už na mě po Praze mávalo, ale v poslední době jsem tam sice byl častěji, ale buď pracovně nebo jsem to nestíhal :-( Ale v pondělí se do Prahy definitivně stěhuji, takže buď můžeme hned příští týden (pondělí až středa) něco málo spáchat a nebo pak od dalšího týdne už kdykoli. Takže i na MoDo se budu vcelku pravidelně dostavovat :-) Jinak ty ty úpravy doženeš, toho bych se u Tebe nebál! >:-[]
    Jinak děkuji, tátu to letos nějak chytlo, takže se toho nakonec dělá/bude dělat více, než bylo původně v plánu. >:D

ypsilon 25.06.12  14:11

« Re: 19" na m3 e46

david kysky silver-diky ;-) ..ok,urcite sem do soboty alespon jednu nahodim ;-) ..

noswear-no melo toho byt vic,ale i tak jsem asi spokojenej :-) ..ja zase slychavam jak po praze jezdi brambora na libereckejch znackach a ona se ne a ne zastavit u ypsikluka nebo aspon na MoDu >:-[] :no: ..kdy to napravite?..

njn,moc pekne..ten Tvuj tatka je taky pacient,teda vlastne vy oba >:D :yes:

NoSwear 25.06.12  12:36

« Re: 19" na m3 e46

No Ypsi, to rád slyším :-) Už se těším do Prahy na MoDo až tam uvidím, co vše jsi upravil ;-) Tyhle kola jsou naprosto geniální a zajímá mě jak budou vypadat s tvou tvojí suprčupr barvou. :-!

Jinak pro zajímavost přidávám pár fotek ze zimního driftování s STI, celé auto prochází úpravami a přestavbou, od motoru přes podvozek až po interiérové úpravy.

David Silver 25.06.12  11:00

« Re: 19" na m3 e46

Ypsi: Gratuluju ke krásným kolům a prosím, až budou na autě, udělej pro nás ujetý fotečku ;-) :yes:

ypsilon 25.06.12  10:16

« Re: 19" na m3 e46

label-no ja bych si ten vylet za tebou udelal,cas by se nasel..jde o to jestli wii si udela cas ;-) ..ale nejsi,jsi prece lump v nejlepsich letech :-) ..

brandon-diky dedku ;-) ..to ja taky hadam,akorat nevim kdy..kdy se zasejc chystas do cr?..

wiii-diky chlape ;-)..sorry,bylo to celkem rychly a ani sem tomu moc neveril,tak jsem to radsi moc nesiril..a jeste k tomu se ucim na posledni zkousku a je to mordor 8-s .. kazdopadne v patek bude MoDicko a tam uz bych je mel mit nazuty ;-) ..

foto Wiii

Wiii 25.06.12  08:46

« Re: 19" na m3 e46

Tak dojeď ty labele ;-) Rádi tě tu v Prahé uvidíme :-!

Jinak gratuluju Ypsi, jakto že to nevim? ;-\ 8-s

Brandon Walsh 25.06.12  06:30

kola mám pořád stejné >:D >:D
    ypsi gratulujem hadam babicku niekedy aj uvidim ;-)

white label 24.06.12  22:26

« Re: 19" na m3 e46

No, mohl bys už letos konečně dojet, ať už wiičkem, nebo bez něj... :-)
    Jinak už jsem pomalu spíš starej, než lump... >:-[]
    A kola mám pořád stejné: [odkaz]

ypsilon 24.06.12  22:20

« Re: 19" na m3 e46

diky chlapi ;-) :yes: ..mam fakt radost,ani nevite,jak dlouho a intenzivne jsem ty kola resil,uz se tesim az je nazuju na babicku,to bude :-) ..

label-jak se porad mas ty starej lumpe? :-) ..uz sem moc nechodim,tak ani nevim,co se deje..jinak uz v lete musime vymyslet nejakej ten sraz,je to uz az skoro ostudny,ze jsme se jeste nepotkali ;-) ..

talio2-na ty bbs jsem volal a ten pan mi rekl,ze se mi ozve a pak nic..no a potom jsem nasel csl a bylo..kazdopadne moc dekuju za pomoc ;-) :yes: ..

white label 24.06.12  21:52

« Re: 19" na m3 e46

tak to ti gratuluju... ;-)

talio2 24.06.12  21:49

tak to má být :yes:

ypsilon 24.06.12  21:40

« Re: 19" na m3 e46

tak hlasim,ze po dlouhem a nervydrasajicim cekani mam doma vysnene lehke oem bmw styling 127,pro nezasvecene origo kola z m3 csl,zadne zcp styling 163,ale proste origo csl..tudiz jsem naprosto spokojen :-) :yes: ..

ypsilon 06.06.12  12:28

« 19" na m3 e46

zdravim maczaci :-) ..jelikoz jsem promarnil uz dvoji nakup 19" a nemuzu najit jine za rozum,tak to zkousim tady,jelikoz treba na byvale 18" z m3 jsem dostal nabidku tady..takze shanim hezke 19",ktere se budou alespon blizit oem rozmerum na m3 e46..nejlepe zcp/csl nebo jine bbs,dekuju ;-) ..

woody- >:D >:D

woody-alien 12.04.12  15:51

« Re: Re: Čůza jedna

ypsi: to mě napadlo a taky si můžeš říct, že je to jenom auto. Jenže při takové příležitosti si vždycky vzpomenu na jednu historku ještě ze střední školy.

Můj spolužák se tehdy (ještě za rudochů) dostal do Norimberka a jelikož byl fanda do trampování, navštívil army-shop a koupil tam vojenský khaki kalhoty. No a při nejbližší příležitosti v nich přišel do školy. Náš třídní profesor byl celkem pohodář, ale neodpustil si nějaký poznámky, jakože tady nejsme v lese atd. O přestávce se pak k majiteli kalhot přitočil další spolužák a povídá mu : "Ty vole, měl by si (třídní) uvědomit, že ty kalhoty maj větší cenu než jeho život." >:D >:D >:-[]

ypsilon 12.04.12  08:03

« Re: Čůza jedna

brandon-tezko rict,asi nejakej "stalking">:D ..jj,to brambora umela/umi ;-) ..

woody-njn,zvukar si s tim durazem celkem pohral >:D ..

woody-alien 11.04.12  18:46

« Čůza jedna

...takhle mi schválně prásknout dveřma, tak mě maj v záběru jak obíhám "bramboru" a jdu po ní. >:D >:-[]

Brandon Walsh 11.04.12  16:53

« novinka

ypsi preco jej mas dat pokoj :-O >:D na konci krasne priadla vroum >:D

white label 12.02.12  23:21

« Re: tak a nova m6..

Přes nespornou podobu současné 7er/5er je 5er F10 (zvlášť s M-paketem) designově mnohem povedenější auto, než 7er, nejen detaily, ale i "třídními" proporcemi a jejich vzájemnou vývážeností.

ypsilon 12.02.12  22:24

« Re: tak a nova m6..

noswear-nazdar zavodniku!..tak jak?co brambora? :-) ..me se treba ten volant libi,akorat mi neprijde nicim vic "emkovejsi" nez m-paketovej u f30...

wl-jednoznacne s tebo souhlasim,co se tyce e39 a f10...ale ve sve dobe e60 se jasne odlisovala od ostatnich a vlastne i kazda modelova rada byla jina,coz se v dnesni dobe bohuzel neda rict,tenhle "audi trend" me opravdu nebavi :no: ..jinak m5 e61 je dream car,naprosto nesmyslny auto,V10 v "kombicku odvezu privezu"..zvuk s85 si poustim jako ukolebavku a do peti minut spim >:D ..

white label 12.02.12  20:05

« Re: tak a nova m6..

Co se týká hlavně designu, tak za mě E39 a F10, ale E60 nee, E61 je na tom o něco líp, než E60, tu beru designově jako takový přiznaný "celkový úlet"... ;-)
    F10 je (s M-paketem!) zase konečně pěkná 5er, kterou je radost potkat, podobně jako tomu bylo u E39 (také s M-paketem)... :-)

white label 12.02.12  19:50

« Re: tak a nova m6..

Zatím se můžem bavit hlavně o designu a ten je u této M6 mnohem povedenější, než u té předchozí a určitě bych dal přednost kupé před cabriem.

NoSwear 12.02.12  15:12

« Re: tak a nova m6..

No vypada hezky, ale nesedi mi volant >:D Ale tak, uvidime, jake to bude v realnem svete :-)

talio2 12.02.12  14:11

:yes: :yes: e61 je klasA

ypsilon 12.02.12  13:21

« Re: tak a nova m6..

aha >:D ..tak to ja teda radsi m6 a to asi jen kvuli interieru,karbonovy strese a priplatkovy keramice,kterou asi teda zacnou nabizet i u m5:-) ..m5 by si mi libila,ale m5 e61 nebo e39 >:-[] ..

talio2 12.02.12  12:33

že radši M5 >:D

ypsilon 12.02.12  11:36

« tak a nova m6..

je tady [odkaz] ;-) ..co vy na to kluci? :-) ...

Merkur 04.02.12  15:00

« Re: Re: "ypsi stage 1" teaser

Ta žlutá je beztak vylágrovaná.Jinak kromě téhle,mě každá na rovince ujížděla,abych je pak v zatáčkách zas dojel (holt necelých sto koní navíc je na rovince znát).Ale věřím,že třeba na nordsleife,kde utahovanějších zatáček není zas tolik by mě M3 prostě ujela.

Hm,já je totiž vždycky dojel,ale kdyby někde byly delší rovinky,tak by mě určo dala za uši

foto Asphalte-MoDo

Asphalte MoDo 04.02.12  12:17

« Re: Re: "ypsi stage 1" teaser

a uz si narazil na nejakou ktera by te nepredjela?

ypsilon 04.02.12  11:03

« Re: Re: "ypsi stage 1" teaser

presne :-) ..aha,no dival jsem se na Tvoje videa..kazdopadne ta zlata na cernejch kolech nejak nejede..minule kdyz jsme byli v brne,tak si na to jeji majitel stezoval,je tam nejakej problem s motorem..je to videt,kdyz treba porovnas tu sedou z czech ringu,ktera Ti na rovinkach ujizdi a s tou zlatou Ti to jede na rovince stejne..co si pamatuju,tak si ale nemel vetsi brzdy,pruziny,katy venku a svody..je teda pravda,ze jsem delsi dobu nesledoval dw..

Merkur 03.02.12  20:50

« Re: Re: "ypsi stage 1" teaser

Poměřit je třeba :-) .V Brně jsem narazil na 4 kousky,2 zelenožlutý,černou,stříbrnou a na czechringu na šedou.Jinak úpravy jsem už dlouho žádný nedělal.

ypsilon 03.02.12  20:16

« Re: Re: "ypsi stage 1" teaser

diky za starost,doufam,ze tomu tak nebude ;-) ..no tak uvidime nasledujici sezonu,kdyz se potkame v rozjízdce,tak si ty pindoury pomerit muzem :-) ..kazdopadne by me zajimalo na jake m3 e46 jsi narazil,jelikoz si myslim,ze treba wiiiho m3 by Te mela objet i v brne..ale tezko rict,jak si na tom s upravama ted ty..mas neco noveho?..

Merkur 03.02.12  20:01

« Re: "ypsi stage 1" teaser

Tak ji hlavně neroštípni :-) .Každopádně ještě jsem nenarazil na M3 (e46),která by mě v zatáčkách nebrzdila ;-)

ypsilon 03.02.12  18:16

« "ypsi stage 1" teaser

tak vcera jsem si m3 privezl z "bezouskova" domu..ma prvni slova po projeti byla :"zataci to jak de.bil a rve to jak kre.ten!!",takze asi tak >:D ...