Mazda 3 (2008)

20.4.2008

Mazda3 MPS je klasické "5-ti dvířko" jako třeba Golf, Focus ... a přiznám se na rovinu, že mě osobně běžná Mazda3 co se týká tvaru a stylingu karoserie…

Mazda 3 MPS (- Radek -)

"-- skrytý --" 20.04.2008  17:44

hmm

"kolega" Hanss se v tomhle autě s někym vozil a nemohl si to vynachválit,dokonce ještě v tý euforie hledal MPS na mobile.de.
    Tohle auto - za ty peníze - asi nabízí nejvíc použitelnýho výkonu a dynamiky na trhu,mezi novými auty.
    Jinak máš výbornou recenzi i fotky,takže 10. :yes:

Hanss (MoDo Team) 20.04.2008  17:53

Děkujeme

celý jsem si to přečetl a to se přiznávám většinu recenze nečtu vůbec, ale protože mi MPS hooodně zajímá, jako popravdě velmi slušnej "sporťáček" za nej. cenu na trhu, tak jsem si čas našel :-) Dost se tady o tom autě s klukama bavíme, ale chybí odvaha zbavit se auta co mám a pořídit 3MPS - ale ještě pár takovejch recenzí a budu dalšim majitelem >:D !! Tak díky za recenzi, ať Ti kára slouží a nenech se odradit takovym nějakym bl.bem, co má Clio a hned dal blbý známky na začátek......... :yes: :yes:

"-- skrytý --" 20.04.2008  18:00

« Re: Děkujeme

tak už je tady,to je ten vesklák o kterym jsem mluvil. :-!
      Má pravdu,už jsme MPS rozebírali.

- Radek - 20.04.2008  18:00

« Re: Děkujeme

Jsem tu na serveru nově registrovaný, ale navštěvuji jej celkem pravidelně. jinak jsem rád, že Vás moje recenze aspoň trochu zaujala a poskytla snad i nějaké užitečné informace. ;-)

Hanss (MoDo Team) 20.04.2008  18:07

« Re: Re: Děkujeme

Počkej za chvíli se tu ještě objeví uživatel Asphalte a bude psát - nebo spíš slintat....... :-) :-) :-) .........
        Jinak panu Dospíkovi s Cliem už jsem napsal... :-!

- Radek - 20.04.2008  18:21

« Re: Re: Re: Děkujeme

Za pana Dospíka děkuju, asi je naštvanej že má jen jeden příspěvek, ale já ani moje auto mu za to opravdu nemůžeme. Navíc já jsem tu recenzi nepsal proto abych za ní dostával desetibodová hodnocení - a za ta všem co mi je dali děkuji, jen jsem se snažil pokud možno nezaujatě popsat auto, které si to myslím zaslouží.

Chobot 20.04.2008  18:23

« Re: Re: Re: Re: Děkujeme

Tak to má být, jen tak dál :yes: na závistivce sr.....nemyslet. Skvělý auto, blahopřeji a mnoho šťastných KM přeji :yes:

Asphalte MoDo 20.04.2008  18:30

« Re: Děkujeme

Jo auto pěkné, ale kluci by mě ukamenovali vzdát se zadního náhonu. Slyšel jsem že to 100% samosvor není pouze nějaká elektronika. Když už něco jiného než BMW tak STI. Fakt pěkná, ale už mě to přešlo, ale nikdy neříkej nikdy.

- Radek - 20.04.2008  18:34

« Re: Re: Děkujeme

jj, souhlasím že v zadním náhonu je síla! Jenže zkrátka já jezdím často po zasněžených kopcích a STI vylezla až teď :-) Ale dát tolik peněz za auto bych si stejně dovolit nemohl :-(

Asphalte MoDo 20.04.2008  18:36

« Re: Re: Re: Děkujeme

s tou 130i v recenzi hodně souhlasím, když HH s předním náhonem což se mi moc nechce, tak bych do MPS hned šel, ale koupil bych na ní stavitelnej podvozek, ten má na okreskách trochu rezervy.

foto Ondrej-Samal

Ondřej Šámal 20.04.2008  18:10

« Re: Re: Děkujeme

Konečně po dlouhý době kvalitní a čtivá recenze na pěkný auto. Barva i motor jsou super :yes:

"-- skrytý --" 20.04.2008  17:56

Mazda

Pěkná mazda, fotek taky hodně, recenze supr máš to za 10B :yes: :yes: :yes: akorát mě se teda líbí víc origo kola..

Dadánek (AlkoholixXx) 20.04.2008  18:01

"Lucky 13"

Moooc pěkné autí... a to vše doplňujou ty kola, přesně takový barvy mám rád a k autu se perfektně hodí - ostatně mám je nyní podobné :yes: :yes: 10b.

foto Mari-pilot

Mari pilot 20.04.2008  18:39

pěkné

špekovní auto, příjemná recenze - na kolik to zhruba vyjde?

foto Dave-SK

Dave SK 20.04.2008  19:10

10b kvalitna recenzia ai auto

super auticko ...moc ti zavidim! aj super recenzia a hlavne kolesa !!! Ohodnot moje dik

- Radek - 21.04.2008  16:29

« Re: 10b kvalitna recenzia ai auto

Tak jsem se Ti koukal na auto. Ty "Andělské oči" tomu prospěly. Jinak můj kamarád má jednoho z posledních Escortů s tím samým motorem co máš ty a stejné problémy - alternátor, turbo a teď mu ještě odešlo čidlo ABS :-(

foto TiRa

TiRa 20.04.2008  19:20

MPS

Pěkná recenze a nádherné autíčko. Jen teda škoda toho tlumiče, který toho moc nevydržel.

Kladně hodnotím i to, že s takovým kilometrovým nájezdem jsi nešel do nafty :-) To si kupuješ co dva roky nové auto, ne? :-)

"-- skrytý --" 20.04.2008  19:39

« Re: MPS

Supr čtivá recenze a samozřejmě autíčko :yes:
      Když se dívám na auto z profilu na origo kolech tak mi trošičku připomíná novou imprezu :-!

- Radek - 21.04.2008  16:08

« Re: Re: MPS

JJ - taky už jsem na to myslel - jen Mazda je trochu hranatější a hodně dělaj i ta origo 18 kola - jakoby si s těmi co má WRXo z oka vypadla ...

- Radek - 21.04.2008  16:38

« Re: MPS

No o tom není pochyb že diesel by se mi vyplatil, jenže jsou jen dva motory baštící naftu co by se mi líbily - 3,0 od audi - ten jde chiptuningem hodně zlepšít oproti sérii a pak můj největší dieselový milášek - 2x přeplňovaný třílitr od BMW ... Jenže ceny nových aut s těmito motory jsou momentálně nad rámec mých možností :-)

Hanss (MoDo Team) 21.04.2008  21:49

« Re: MPS

Tak vidim, že v oblasti aut uvažujeme dost podobně, taky bych v tuhle chvíli asi bral V6 diesel z německa........ !! Ale asi by to taky spíš bylo "jen" na mazdu 3mps >:D >:D No tak uvidim, kam se dopracuju ;-\
        Jinak koukám, že už se pan Dospík rozmyslel a hodnocení trochu upravil - a vida - je z toho TOP_TEN!! TAk gratulace a jen tak dál - zdraví Hans

foto LuboshGT-RS-Kaa-

LuboshGT (RS Kaa) 20.04.2008  19:31

Kraska

Japonska technika v nenapandom hatchbacku :yes: Perfektne, gratulujem ku kupe... Ten vyfuk - neplanujes riesit vymenu za komplet nerez? Mohlo by to okrem este lepsieho (sportovejsieho) zvuku pridat aj par konikov ;-)

foto Kubyyyk

Fingl 20.04.2008  20:07

Tak tohle je nice - 10 bodů :yes:

"-- skrytý --" 20.04.2008  20:15

Pekelná dáma

Ford má hezkou oranžovou, ale Tvoje červená Mazda je boží!Mám poslintanou klávesnici, tak se nemůžu moc rozepisovat, Mazda je Mazda... >:D :yes:

foto mate59

mate59 20.04.2008  20:39

Radek 13

Nie je čo dodať.Perfektná recenzia,bezchybné fotky a auto jak delo.
    Ale s tým prístupom servisu, tak to je teda sila.Normálne si mi vzal vietor z plachiet,pretože o.i. pomýšľam nad M6-tkou.Ale s takým servisom by som ....a propo,u nás predajca hovoril,že v záruke v prípade poruchy je poskytované náhradné vozidlo počas celej jeho nepojazdnosti.Dávam 3x10.

"-- skrytý --" 20.04.2008  20:50

210km/h

moc pěkný auto a recenze, dávám 10b.
    akorát jsem nepochopil tu větu "maximálka cca 210 a při představě našich rychlých dálničních přesunů" k čemu ti je 210 na našich silnicích....

- Radek - 20.04.2008  22:08

« Re: 210km/h

Děkuji za pochvalu autíka a recenze. S tou maximálku je to jednoduchý - Při 160 km/h bude mít zkrátka WRXo větší otáčky motoru než moje Mazda a tudíž pochopitelně bude daleko víc baštit. No a vezmeme-li v úvahu že najedeme měsíčně cca 5000 kilometrů, pak je spotřeba ne nepodstatný argument :-)

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 20.04.2008  20:54

Cervena dracica

Paradicka,co dodat,snad len 10b. ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 20.04.2008  21:17

Mazda MPS

Po delší době super japonec.Kola jsou fakt moc ,,cool,,a MPSku vyloženě sluší.S těmi problémy v servisu si nic nedělej,hold si měl pech.Úpravy co plánuješ zní velice zajímavě a já bych udělal asi to stejný (možná bych nelakoval).Recenze je výborná fotky slušný i když by mohli být některé ostřejší (s fotkama našeho Zetka jsem si na MA docela užil,než byly přijaty).Až to spravíš,dej mi info pod Zetko a velmi rád upravím hodnocení.MPS si zaslouží 3 x 10,tomu věř!

"-- skrytý --" 20.04.2008  21:21

Velice dobrý výběr!!!

nazdárek, musím Ti samozřejmě dát 10b., protože je to fakt super kárka s vynikajícím výkonem. Taky jsem jí měl v hledáčku. Pěkně si MPSku užívej.

"-- skrytý --" 20.04.2008  21:25

Paráda

Super recenze, kára, fotky, škoda že nemužu dat hodnocení 11 :-) . Ať dlouho slouží, a věřim že bude. Je to totiž mazda :yes:

foto Marcelino

Marcelino 20.04.2008  22:00

nadhera

velmi pekna recenzia aj fotky a hlavne uzasne auticko... mas to za 10b :yes: :-!

- Radek - 20.04.2008  22:12

Poděkování

Všem chci poděkovat za vaše názory a hodnocení mé recenze. Přiznám se, že takový ohlas jsem nečekal a jsem šťastnej doslova jak malej kluk, že se vám moje autíko tak líbí. Omlouvám se za kvalitu fotek - ale jsou z mobilu. Digifoto není - bylo odcizeno :-(

Hanss (MoDo Team) 20.04.2008  22:25

« Re: Poděkování

Tak snad se bude digifoto mít u nového majitele lépe!! >:D :no:
      Taky jsme rádi, když nám sem někdo hodí zajímavý auto s dobrou recenzí, která může pomoci..... !! :yes:

PeT-a (RSKa) 20.04.2008  22:29

Nádhera jménem MPS

Fakt super! :-) :yes: Ty kola jsou krásné........

Motor pecka....ten "hrb" na kapotě nemá chybu.

foto Sienn

Sienn 20.04.2008  22:48

Japonec na konec...

...ale jen proto, že je nejrychlejší a všechny fofrem dojede >:-[]
    (MPS určitě)
    Jak jsem to přečet hned se mi začla líbit ještě víc. Sice jsem jí nikdy nevyhledával, ale když narazím třeba na test o ní tak si ho rád přečtu.
    Třeba jednou zradím IT a rozjedu to v Japoncovi.
    Přitom máma má Mazdu 323 1,5 16V a nejspíš už bude čas a půjde do M3. Rád se s ní občas projedu, protože Mazda podvozky umí. A i ten motor je hodně točivej. Mě se ale Mazdy celkově nějak "celý" život vyhýbají. No nic, máš za 10b a gratulaci a já se vracím k italům >:D

foto Sienn

Sienn 21.04.2008  20:16

« Re: Sakraaaa.....

....jak jsem si tvoji recenzi včera přečet tak jsem na MPS nějak moc myslel, až jsem nakonec nemohl usnout... >:-[]

jpor (RSKa) 20.04.2008  23:16

samosvor

Takéto autá sú podľa môjho gusta: nenápadný priemer s raketou v zadku: na pohľad spoznajú len tí čo sa vyznajú, ale keď pridáš plyn, spoznajú to všetci >:-[]
    Naozaj pekná recenzia, musím priznať že si ma inšpiroval k doplneniu tej mojej - hlavne k detailom jazdných vlastností. Ten samosvor som zvažoval tiež, záber mojej zadokolky je na mokre (na plný plyn aj na suchu), prachu a nebodaj snehu občas menší ako by som chcel / čakal.
    Nebol som celkom rozhodnutý ale ako si opisoval záber na štrku v zákrute do kopca, tak to ma dostalo - je rozhodnuté: 30% samosvor AMG originál dozadu pôjde! A to mi tvrdil pán čo sa vážne vyzná že LSD na AMG netreba, je to len málo poznať a trakciu majú tie autá dobrú...no hrabanie na štrku poznám až príliš dobre, takže - ešte raz vďaka za dobrú a detailnú recenziu dobrého nenápadného (tak to mám rád) dravca!

- Radek - 21.04.2008  12:17

« samosvor

Nazdárek, máš fakt auto snů - nádhera a jednoznačně 3x10 bodů. Kdysi jsem měl "Céčko" W203 - koupil jsem jej jeté v autobazaru autorizovaného prodejce MB - tvrdili jak je v perfektnmím stavu a když jsem s ním přijel na servis do MB do Ostravy, tak mi řekli, že je v háji převodka řízení, turbo před smrtí a prosakuje palivové čerpadlo. Auto mělo najeto 140 tkm a řádně vedenou servisní knížku - přiznám se,že jsem dal auto do pořádku a rychle jej prodal. Dost mě tenkrát mrzelo, že Mercedes už není takový držák co býval a hlavně tedy to považuji za chybu MB že prodaj zákazníkovi auto v "perfektním stavu" a za dva měsíce do toho nasypeš desítky tisíc. Dobřes udělal, že sis koupil nový. Bude se Ti jednou dobře prodávat a hlavně je to fakt pecka auto - především ten zvuk V8 ... Samsosvor určitě dořeš - já tenkrát na tom štěrku pozoroval jak se všem před náma protočily při rozjezdu kola a mě nic. Samozřejmě kdybych hamtal na plyn tak by to hrabalo, ale když seš opravdu v kritických adhezních podmínkách a máš pro auto cit, tak je samosvor hodně znát. S plynem na podlaze tam můžeš mít samosvory třeba 3 a nebudou Ti k ničemu. K autu gratuluju a jsem rád, že si tyhle auta kupujou nejen lidi co na to mají a berou to jako otázku prestiže, ale taky takoví jako seš ty - baví Tě to po technické stránce, jak to mají vymakaný a tak. A naproasto s Tebou souhlasím, že v autosalonech dělají někdy naprostý nemehla co nemají u aut co pohledávat - na cokoli se zeptáš, tak musej zjistit v počítači, prospeku anebu u vedoucího ...

Asphalte MoDo 21.04.2008  12:28

« Re: samosvor

A jak se prodává W203? když 2002 stojí jako rok stará ostavia?

- Radek - 21.04.2008  13:45

« Re: Re: samosvor

No prodával se docela blbě - bylo to 270 CDI s manuálem. Řadící páka v něm byla taky řádně ošoupaná a volant jakbysmet - když jsem jej kupoval, chtěl jsem si jej taky vyšperkovat jako máš Ty - fakt hezký autíko si z toho udělal, jenže pak jsem do něj hodně nasypal a nějak jsem k němu ztratil vztah ... Rameno jsem u W203 měnil pravé přední - spodní a vyšlo mě asi na 3200 tuším. Jinak to všemožné nastavování na palubním počítači se mi v MB moc líbilo ;-) Taky píšeš že máš interier bez pazvuků - gratuluji - to se o mém céčku rozhodně říct nedalo. :'-(

jpor (RSKa) 21.04.2008  23:15

« Re: Re: Re: samosvor

tak ja som napr. kupoval W203 C220 CDI hneď po facelifte 11/2004 za 1,25 mil Sk a presne po 3 rokoch a 101500 km som predal za 655 tis. Sk
            Celkom dobrá zostatková hodnota, aj ke%d v cene ešte boli zimáky na diskoch. Ale jasná história + max. poctivý prístup z OBOCH strán: kupujúcim som povedal všetko do puntíku, vrátane jedného stredného ťukesu zozadu atd.
            AMG asi tak dobre nepredám, takže ho možno nebudem predávať vôbec, ktovie...zatiaľ som ním taký nadšený, že mám pocit, že nič iné nepotrebujem. No ktovie po pár rokoch...

- Radek - 22.04.2008  15:26

« Re: Re: Re: Re: samosvor

Máš pravdu, Mercedes dává rok záruku - ale jen na motor a převodovku. A pravdu máš taky v tom, že si to prodával jako první majitel - to dělá hodně moc. Navíc modely po faceliftu byly vychytanější, měly vychytané mouchy a hlavně díky čiré optice vypadaly mooooooc hezky. Jinak vizuálně je podle mě C - W203 snad nejhezčí mercedes

jpor (RSKa) 21.04.2008  23:55

« Re: samosvor

ďakujem za uznanie, to fakt poteší :yes: >:D
        Ako som tak čítal Tvoje skúsenosti s Mazda servisom, tak ma obchádzali mdloby. To aspoň tí Mercedesáci majú natlačené v hlavách, že musia svojím prístupom reprezentovať značku, tak sa celkom snažia, aj keď odborná stránka veci už nemusí byť vždy tak super.
        Ako opisuješ kúpu jazdeného auta u MB priamo, tak tam dávajú (aspoň v BA) 1 rok záruku. Ale priznám sa, keby to bolo auto v stave ako píšeš, tak radšej ďakujem, neprosím...z toho by sa možno vykľul taký trvalý inventár miestneho servisu a jazdiť by som musel taxíkom :no:
        S tým samosvorom som veľmi zvedavý, ako to bude fungovať. Každopádne budem informovať verejnosť >:D
        Inak som čítal, že Tvoja Mazda má softvérovo obmedzený točák na 1. a 2. stupni tuším pri natočení predných kolies do strany. Pozoruješ niečo také pri vytočení volantu?

- Radek - 22.04.2008  14:49

« Re: Re: samosvor

No přiznám se, že to jsem nezkoumal a ani nezaznamenal - ale zkusím to a dám věděět. Nejhorší je, že různé zdroje poskytují různé informace o samosvoru v MPS. Každopádně není to jen nějaká softwarová úprava, je to skutečně jiný diferák než v klasické trojkové Mazdě. Když tomu naložíš v zatáčce, tak se ti vnitřní kolo neprotáčí - ale cítíš, jak to chce rovnat volant a musíš jej pevně držet - ne křečovitě svírat, jen zkrátka držet otěže a to je na tom super :-)

jpor (RSKa) 22.04.2008  23:36

« Re: Re: Re: samosvor

tak chce to naozaj riadenie od človeka, to sa mi páči :yes:
            A ten samosvor - nebude to niečo ako Quaife ATB? To je elektronicky riadený diferák, nie síce klasický LSD ale vraj je ľahší a tá elektronika sa dosť blíži mechanickému LSD, navyše to má svoje výhody, asi že stále nenamáha karosériu lebo zaberie len keď fakt treba...

- Radek - 23.04.2008  16:02

« Re: Re: Re: Re: samosvor

jj - to máš asi pravdu že to bude nějaká kombinace elektroniky a mechanického diferenciálu jako má ABT :-)

foto wikinko

wikinko 21.04.2008  00:02

hodnotim malokedy, ale toto som musel vydesiatkovat...
    jazdil som s 6kou mps, ledva jej stihala stvorkolka, neviem si predstavit ako tomu motoru stiha iba predny nahon...

"-- skrytý --" 21.04.2008  01:02

hmmm

pekne napsane,po delsi dobe sem zase meco precetl slovo od slova ;-) Je videt ze si celkem zazranej,to se ceni vysokym hodnocenim:yes:

foto Enthusiastic-driver

Enthusiastic.driver 21.04.2008  10:54

kola a palubni PC

Tak vidím, že na kola tu jsou různé názory - mi se teda určitě víc líbí ty letní 18", ale je to tvoje auto, utvářej si ho k obrazu svému :yes: A ten palubní PC, 10% je docela hodně, ale ona tam bude nějaká tolerance, zkus přečíst manuál, myslím že s tím nic nenaděláš. Jinak samozřejmě moooooc chválím výběr auta - zas je na Českých cestách víc o jedno auto, za kterým se znalec otočí :-) :yes:

"-- skrytý --" 21.04.2008  11:13

3x10 tahle japonská raketa si to zaslouží :yes:

majki 21.04.2008  12:41

No krasna Mazda s pohodove psanou a dobre ctivou recenzi, parada... Hele, jsem se chtel zeptat, prozrad mi ten servis, kde te takhle odrbavaji, at si muzeme opet postezovat :-) u pana generalniho. Prece jen, za tu dobu, co existujeme (mazdaklub.eu), tak nejake ty konexe mame ;-)

- Radek - 21.04.2008  13:56

Dík za nabídku pomoci, ale doufám, že někdo ze zainteresovaných si mou recenzi přečte a zamyslí se nad celou situací. Jsou to samozřejmě jen drobné věci, ale když má člověk nabitý program a do servisu 60 km, tak by ho vzal čert s takovým přístupem. kdo tam má pořád jezdit a s někým se dohadovat? Jinak si prohlídni fotky mého auta a adresu a jméno servisu snadno odhalíš ... ;-)

majki 21.04.2008  13:59

« Re: Re: 10b

Ach tak, ja myslel, ze servisujes jinde nez jsi nakoupil (tak jsem to pochopil z textu, blbe :*) ). Uprimne, kdyz to tam vidim, tak se bouzel ani tomu pristupu nedivim :-( . Tak je zase opet poinformujeme o tom, ze takhle opravdu svou reputaci nezlepsi...

foto David-C3

David C3 22.04.2008  07:49

« Re: Re: Re: 10b

pak napiš jak jsi dopadl v servisu
          děkuji

- Radek - 26.04.2008  11:15

« Re: Re: Re: Re: 10b

Nazdárek, včera proběhla návštěva servisu, vyměnili mi vadný tlumič a sponu pásu pro mě mají už objednanou. Celou situaci jsem probral s přijímacím technikem - docela rozumnej chlap, tak snad to do budoucna bude lepší.

Chobot 21.04.2008  15:32

Kruciš

ses vyhoupl. Gratulíruju k top 10 :yes:

- Radek - 21.04.2008  15:53

« Re: Kruciš

Děkuju, taky z toho mám velikou radost - fakt úplně hrozně MOC MOC MOC !!! :-)

jpor (RSKa) 21.04.2008  23:57

« Re: Re: Kruciš

tak to poznám >:D
        Gratulujem tiež a uži si to :yes:

foto radhro

radhro 21.04.2008  15:56

Servis

mám podobné zkušenosti se servisem , takže přeji pevné nervy do konce záruky a pak spokojnost u nějakého svého dvorního mechanika , který má auta jako koníček a né jako "nutné zlo za které dostávám jednou za měsíc plat" jinak auto i recenze super. přeji hodně bezproblémových km a hodně vzdalujících se floutků v rezavých kadetech ve zpětných zrcátkách >:D >:D :yes:

- Radek - 21.04.2008  16:46

Výfuk

Zítra jedu do Chlumce pro nový výfuk - ve středu dodám fotky a povídání ;-)

foto da-b0mb

da_b0mb 21.04.2008  17:09

« Re: Výfuk

no predevsim by to chtelo pak dodat i ten novej zvuk ;-)

"-- skrytý --" 21.04.2008  17:19

Nesouhlasím ...

... cituji tě : V obci předjíždí jen ubožáci a Ti, jimž to za obcí již jaksi "netáhne" ...

Mě to táhne i za obcí a když jede přede mnou lenoch 40km/h tak ho předjedu ... :-O

No a teď vážně : recenze docela zdařilá, auto tady chybělo, je pěkný, červenou moc nemusím ale nahrazuje to výkon ... :yes:

Takže buď vítán a užij si Topténku ... >:D

- Radek - 21.04.2008  22:02

« Re: Nesouhlasím ...

No já ty ubožáky v obci myslel hlavně na mistry, kteří tam předjíždí hlava nehlava, protijedoucí řidiči aby kvůli nim pomalu sjížděli do příkopu a nechci domyslet jak by to dopadlo, kdyby se z otevřené branky najednou vykutálel míč a za ním bezhlavě vyběhlo dítě ... Jsou to zkrátka piloti kteří jezdí 80 - v obci i za ní. Jinak bílá Cupra je podle mě ta nejhezčí - kdybych kupoval Cupru, chtěl bych jednoznačně stejnou barvu jakou máš ty. A ta černá kola k ní jsou super :yes:

"-- skrytý --" 21.04.2008  17:49

Dobrý,auto taky dobrý jenom se mi nelíběj zadní světla :-) . Takovej Golf se mi líbí víc ;-\ .

"-- skrytý --" 21.04.2008  18:23

Výběr

Vybral sis opravdu dobře,japonská kvalita s "pár" koníky navíc?Co víc si přát.Takže máš u mě jasnou 10 ve všech třech bodech! ;-)

"-- skrytý --" 21.04.2008  18:25

Auto snů !

Málem bych zapomněl na skvělej výběr auta snů.V tomhle jsme za jedno ! >:D

"-- skrytý --" 21.04.2008  18:48

Vymena :D

Tak pocuj vymenime ja ti dam svoju M5 a ty MPS co ty na to >:D no radsej berem spat ale super mazda :yes:

- Radek - 21.04.2008  22:11

« Re: Vymena :D

Ještě že jsi tu výměnu vzal zpět - bych z toho nemohl spát!!! M5 je opravdu skvost na čtyřech kolech - užij si jí :yes: :-)

"-- skrytý --" 22.04.2008  06:12

« Re: Vymena :D

Taky prajem vela stastnych kilometrov a malo malo poruch lebo mi uz mame 1 ;-\ nasralo

Shr3k 21.04.2008  19:56

Vidím, že v Auto Palace

se toho za čtyři roky moc nezměnilo. :-)

BTW co se týče BOSE v Mazdě 3, nedělej si iluze. Stále stejné rádio s CD od Ford-Mazda-Sanyo, pouze přes reproduktorové vstupy napojené na malý zesilovač pod sedačkou. Žádná "hitparáda"... :-(

- Radek - 21.04.2008  22:09

« Re: Vidím, že v Auto Palace

Ještě jsi zapoměl na zesilovač pod druhým sedadlem :- Jinak samozřejmě oproti aparatuře kterou si do auta dal Ty nemá ta moje seriová Bose šanci - ale mě to stačí (zatím) - >:D Podstatnější je pro mě to, co je pod kapotou a proto jsem si tohle auto koupil především. Takže Ty máš super muziku - já motor ;-)

Shr3k 21.04.2008  22:19

« Re: Re: Vidím, že v Auto Palace

Já už trojku půl roku nemám. :-) Byla mi už pak malá. Ale jinak samozřejmě skvělý výběr (ten Tvůj)... a kdybys sháněl japonský rámeček na 2DIN navi (třeba na Kenwooda DNX nebo Pioneeer AVIC-D3), jeden mi tu z trojky zbyl.

V MPS vypadá takto: [odkaz]

- Radek - 22.04.2008  14:15

« Re: Re: Re: Vidím, že v Auto Palace

jj - díly za nabídku, možná v budoucnu využiji ;-) Jinak se omlouvám za chybu - pod druhou sedačkou je pochopitelně subwoofer - nikoli další zesilovač :-)

"-- skrytý --" 21.04.2008  20:17

pekne...

Hezka recenze, hezke auto...gratuluji :-)

foto riderhenry

riderhenry 22.04.2008  03:16

Mazda rulezz!

No jo, krasavice, vpodstate souhlasim, ikdyz jsem v aute nejel, ale jen sedel - interier neni z nejlepsich, ale technika v aute a auto jako celek je super! Musi byt zabava krotit 260 kobyl na prednich kolech! ;-) Co se tyce servisu, tak u nas v Brne zadnej problem. No tak hodne stastnych kilometru, dobra volba! :no:

foto pe3k

pe3k 22.04.2008  10:12

krasna hracka

krasne auto, len trocha asi neverim prednemu nahonu predsa je to dost konikov na predne kolesa :))) mozno by som bral focus a k tomu maly chip to docela o dost zvysi vykon... inak krasne auto.. :)))

"-- skrytý --" 11.06.2008  19:51

« Re: krasna hracka

Len by som chcel dodat ze aj Mazda 6 MPS aj CX-7 maju nahon na predne kolesa( len vo vynimocnych pripadoch sa aktivuje zadny pohon) a musim povedat ze to zvladaju bravurne-konkretne u takehoto typu auta urcite lepsie ako zadny nahon...

- Radek - 12.06.2008  11:30

« Re: Re: krasna hracka

Mazda3 MPS = přední náhon spolupracijící s diferenciálem s omezenou svorností, Mazda CX7 = připojitelný i zadní pohon pomocí spojky Haldex, Mazda6 MPS = permanentí 4x4 - AWD ... ;-)

foto werewolfMH

werewolfMH 22.04.2008  11:32

rozmer zimnich kol

Zdravim, mam MPS skoro rok a rozhoduji se ze koupim nove rafky na leto, problem je ze v rozmeru podobnem puvodnim kolum, se neda tady nic sehnat. Muzes mi prosim te napsat jaky mas presne rozmer tech zimnich kol (hlavne ET) a pokud jsi uz neshanel nejake 18'' v alternativnim rozmeru.
    Diky, Milda

- Radek - 22.04.2008  14:28

« rozmer zimnich kol

Nazdárek, už jsem si Tvou černou MPSku prohlížel :-) Na zimu mám pneu 205/50/17 Dunlop winter sport M3 - šípový vzorek a podle mě jsou super. Kupuji si na zimu jen tyhle. Kola jsou s ET 35 - nedoporučuji - při naloženém autě a propérování až na dorazy, se pneu slyšitelně otřou o kraj podběhu. Kup si ET aspoň 45 a nebudeš mít problém ;-) Jinak v origo rozměru 215/45/18 kola seženeš taky - myslím Bridgestone a ještě nějaký japonský výrobce dodává zimáky tohoto rozměru

foto werewolfMH

werewolfMH 22.04.2008  20:18

« Re: rozmer zimnich kol

Diky, spis mi slo o rozmer rafku, jelikoz ty originaly jsou 7x18 ET52 a podobne se nedaji u nas sehnat. Nekde na nemeckem portalu doporucovali ET nejmene 48. Jeste mam jeden dotaz mas k tem kolum certifikat, ze je muzes zapsat do technicaku jako alternativni, z duvodu pojisteni? A druhy kdyz jsi je kupoval potvrdili ti ze jsou urceny pro dany vykon. Dik.

- Radek - 23.04.2008  16:11

« Re: Re: rozmer zimnich kol

No je spousta e-shopů kde koupiš ráfky, ale ne všechny jsou solidní - ale když k nim budeš mít fakturu, jsi z obliga - oni jsou přeci odborníci a měli by Ti prodat jen takový ráfek, který je vhodný pro Tvé auto - nemusí to být uvedeno v TP - tam jsou většinou jen rozměry ráfků, které prodává výrobce auta samotný jako origo příslušenství. Je spousta jiných ráfků které jsou homologovány pro daný typ auta - jám mám na zimu třeba 8,17 a pneu o šířce 205 na ně jdou úplně perfektně a funguje i ochrana ráfku. Pokud jde o výkon, měl bys splňovat rychlostní limit pneu - to je třeba T - do 190 km/h, H je do 210 km/h ... já mám na zimu rychlostní kategorii H - zkrátka nesmím jezdit víc jak 210 a takovou rychlost u nás předpisy stejně ani nedovolují :-)

foto ZonixX

ZonixX 23.04.2008  00:36

cauko, gratulujem :)

gratulujem k Mazdicke, mam rad auta, ktore svoju silu nedavaju okato najavo :)) ..btw, ten AutoPalace ma velmi, velmi zvlastny pristup...

Shr3k 23.04.2008  19:07

Re: Re: rozmer zimnich kol

Na trojku v 18" běžne OZ Racing Crono/Superleggera/Ultraleggera v 7,5x18 ET45 pasuje.

kaaRS 24.04.2008  14:30

Tlumic

Zdarvim super auto super recenze a asi i super svezeni. :-) Ale k te uprave tlumicu: urcite to prospele vzhledu zvuk ale jak se na to tvari v Mazde a zaruka? Jinak za 10b at slouzi. :yes:

- Radek - 24.04.2008  14:53

« Re: Tlumic

No myslíš, že mi kvůli tomu neopraví ten zámek bezepčnostního pásu jo? >:D Jinak samozřejmě nebudu v budoucnu reklamovat výfuk když jsem do něj zasahoval. Jinak si myslím, že na ostatní věci to nemůže mít vliv. Jak by třeba souvisela výměna zadního dílu tlumiče výfuku s prasklým těsněním pod hlavou, nebo párající se sedačkou? Je to i v záručních podmínkách že pokud namontuješ neorigo příslušenství, tak musíš prokázat, respektive z povahy příslušenství musí být jasné, že to nemá vliv na věc kterou reklamuješ. No a myslím, že výfuk na nic jiného vliv mít nebude ;-)

jpor (RSKa) 24.04.2008  22:19

« Re: Re: Tlumic

ak to máš takto v zmluve tak OK. Keď som jazdil Vectru, predajca ma upozorňoval, že akýkoľvek zásah do vozidla je zásah do celku a záruka nemusí byť uznaná, aj keď porucha nemusí súvisieť so zásahom...alibisti... :no:

kaaRS 24.04.2008  22:28

« Re: Re: Re: Tlumic

Presne tohle jsem mel namyslil ale pokud je to tak RAdku jak pises tak je to v cajku. Vis jak to ted delaji kazda mala zaminka se jim hodi. Tak at jezdi!! :-) :yes:

- Radek - 25.04.2008  09:29

« Re: Re: Re: Re: Tlumic

Jste mě s tou zárukou docela vystrašili, ale je pravda, že kamarád měl novou Astru a nechtěl si objednávat centrál z výroby - tenkrát za něj chtěli 15000 a řekl prodejci že si ho nechá někde namontovat dodatečně. Prodejce jej tenkrát taky upozornil, že příjde o záruku. Je to teda už nějakých 12 let zpátky. Myslím, že dnes je situace poněkud jiná a i výrobci aut se musí chovat hodně hodně tržně aby prodali. A to nejen v oblasti ceny ...

foto petrzel1

petrzel1 02.05.2008  12:02

« Re: Re: Re: Re: Re: Tlumic

Tak to máš smůlu, chlope. Pokud se Ti něco stane s motorem a v servisu zjistí neorigovýfuk, máš po záruce. Jakýkoliv zásah do výfukové soustavy má vliv na chod a výkon motoru! To Tě ve škole neučili? Jinak superrecenze, superfotky, ale my "bavoráci" říkáme - Japonec na konec! Nesmí překročit práh zahrádky!!!! Ale neboj, to auto si 10 zaslouží!!!! Takže jasná celková 10! Ať jezdí!!!

- Radek - 02.05.2008  16:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tlumic

No já nepopírám, že výfuk má vliv na výkon a chod motoru - proto jsem se taky s jeho úpravou obrátil na firmu, která je v oboru již dlouho a má zkušenosti. A proto myslím, že ten vliv na chod a výkon motoru bude v mém připadě jen a jen pozitivní :-) Jinak si myslím, že třeba takový velmi rozšířený čiptuning má na motor daleko větší vliv než upravený výfuk a netroufám si ani odhadnout, kolik načipovaných TDI v záruce jezdí po našich silnicích...

"-- skrytý --" 11.06.2008  19:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tlumic

Ako nic prtoi ale mas starucke BMW... A k tomu japonec na konec... Japonci su v tabulkach spolahlivosti bezkonkurencne v predu ale asi by si mal pozriet ako je to napr. s baworakmi... ;-)

- Radek - 12.06.2008  10:09

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tlumic

No kámo nevím nevím, ale na tabulky spolehlivosti já rozhodně nekoukám! Stav auta je podle mě pouze obrazem toho, jak se o něj majitel stará. Na BMW nedám dopustit - jsou to propracovaný autáky s perfektním dílenským zpracováním a dokáží řidiči nabídnout pocit bezprostředního splynutí s autem, takže třeba takové projíždění ostrých zatáček je s ním fakt požitek. Co se týká spolehlivosti, až někdo nebude hodnotit podle roku výroby, ale podle počtu najetých kilometrů, tak to bude dle mě možná objektivnější. :-)

"-- skrytý --" 27.08.2008  15:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tlumic

u nás je Mazda servis spolu Mitsubishi. Manžel tam servisuje Evo a ač u Evíka není kámen na kameni tak není problém s čímkoliv i měnit věci v záruce. Je pořizovaný stejně jako MPS fungl nový z Německa a pánové jsou hodně ochotní. Servisovala jsem tam i Opla a byla jsem moc spokojená. U MPS už počítají, že se taky bude upravovat a těší se, že ho budou servisovat. Věřim, že je to o lidech, tak máme prostě štěstí

- Radek - 28.08.2008  10:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tlumic

No tak to bych se možná nezlobil za kontakt na takový příjekný servis :*)

"-- skrytý --" 28.08.2008  12:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tlumic

Je to Mazda v HK. Máme tu jen jednu:)

- Radek - 28.08.2008  12:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tlumic

No tak do HK to mám stejně daleko jako do Prahy - takže jestli mě zas na Spořilově někdy vytočej ... >:D Díky za info! :yes:

"-- skrytý --" 28.08.2008  14:54

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tlumic

nou problééém! Ochotnější servisáky neznááám! I když prodejmani jsou pěkně nevrlý.... Možná proto, že jsem si od nich nekoupila auto :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 01.05.2008  17:37

Úprava hodnocení

Předtím ty fotky nic moc,teď je to o.k.,takže to máš 3x10,k trojce co napsat?...,,špica,,auto-blahopřeji k výběru :yes:

- Radek - 02.05.2008  16:49

« Re: Úprava hodnocení

Díky za úpravu hodnocení - ale nejsem si vědom, že bych fotky v galerii nějak upravoval ... Jen jsem přidával další z montáže výfuku. Uznávám že nejsou z nejkvalitnějších, ale fotím to telefonem, protože foťák si někdo "půjčil" a zapoměl na navrátila. No a nový se mi momentálně kupovat nehce - beztak by si jej zas někdo půjčil ... >:D

foto MazdaGE

MazdaGE 03.05.2008  19:40

Super sportak

Perfektni auto, nejen to, ze je to MAZDA, ale hlavne to, ze je oznacovane za NEJ ve sve tride, pred vsim co je okolo, GOLF - okoukana hadra. Proste rychle auto ktere vypada.

- Radek - 04.05.2008  14:06

« Re: Super sportak

Děkuji za uznání - to vždy potěší ;-) MPSo je bezpochyby super kára, ale myslím, že GTI, Focus ST, nebo Imprezza WRX jsou taky dobrá auta. Mě osobně se na Mazdě nejvíc líbí to, jak dokonale klame tělem - takový výkon a pružné zrychlení od ní na silnici nikdo nečeká a pak se jen hodně diví >:D

foto petrzel1

petrzel1 05.05.2008  18:16

« Re: Re: Super sportak

Naprosto souhlasím!!!! Hlavně ty různé rádobyzávodní Odstávky - pardon Oktávky....

foto MazdaGE

MazdaGE 17.05.2008  10:28

« Re: Re: Super sportak

Jo jo, klasicka trojka vypada dobre, ale verze MPS to je nářez. Doufejme z vydrzi stejne dlouho jako ta moje aby se potvrdilo ze JAPONCI AUTA SKUTECNE UMI.

"-- skrytý --" 06.05.2008  21:28

ok

ciao.. jen mala opravicka mas hnana predni nikoliv zadni kola.... ale to je asi jen preklep. Btw: ten palubni pocitac opravdu u prumerne spotreby muze mit toleranci nevim jestli az 10% ale 5% bezne, to ma kazde auto. ona ta metodika a hlavne technika mereni, tedy snimani akutalni spotreby je po urcitych casovy intervalech, proto ta odchylka. jinak prima auto, jezdil jsem s nim a pokud bych mel pouze jeden autak tak to bude prave 3 MPS.

- Radek - 07.05.2008  11:25

« Re: ok

:-O jsem napsal že mám zadokolku jo? To jsem teda pěknej trouba - musím to projít a dát do pořádku! Děkuju za pochvalu auta, jen ještě ten interiér kdyby byl útulnější a z kvalitnějších plastů... Co se týká palubního počítače, tak třeba koncernová auta podle mě počítají daleko přesněji - jezdil jsem s Passatem VR6, Oktávkou TDI 96KW a Audi A4 TDI 103KW a odchylka byla největší u VR6 - skoro celé 2 dcl ... ;-)

Hanss (MoDo Team) 08.05.2008  13:02

Žádný nový fotky?!?

:-( :'-(
    jsem nějaký čekal a on "jen" pejsek........... :-) :-)
    Jaký tam máš teď kola, myslim rozměr a přihoď i nějaký aktuální foto, jestli můžeš....... Tak Zdravim :yes: :yes:

- Radek - 08.05.2008  13:18

« Re: Žádný nový fotky?!?

Se polepším a koupím snad i ten foťák ... :*) Musím taky dodat video s novým výfukem - ale pořád nějak není čas. Ale slibuju mami - polepším se a v příštím pololetí už to určitě bude lepší ;-)

Hanss (MoDo Team) 08.05.2008  13:31

« Re: Re: Žádný nový fotky?!?

No tak teda jóóó, ještě kdyby se ti synku podařilo do konce školního roku opravit ten pohon a zlepšil jsi to na ten přední - to by pak byly prázdniny........ !! >:D >:D
        Jinak já když tady uvažuju o mazdě 3mps, tak si představuůju, že bych jí naopak nechal tak, jak je - ještě bych vzadu sundal ty tři písmena - pak by to opravdu nikdo nepoznal - to mě láká!! Velký kola, širokou koncovku vejfuku a xenony si může dát každej tuner třeba na felicii, takže podle toho nikdo nepozná, že se jedná o takovýhle peklo s 260 koňmi...... !! Ale na druhou stranu věřim, že ten vejfuk cos dal tomu hodně pomohl a ten zvuk za to stojí....... :yes: :yes: :-)

- Radek - 08.05.2008  14:18

« Re: Re: Re: Žádný nový fotky?!?

Tak s tím náhonem už to snad bude vpořádku - takže jsem v očekávání prázdnin :*) Naprosto s Tebou souhlasím že tím jak se MPS civilně maskuje je fakt dobrá, jenže já jsem takovej "pacient" co pořád musí na autě něco "ladit". Tak snad jsem tomu s těmi dvěma koncovkami nedal moc na * - jedna roura už tam byla z fabriky, tak jsem přidal druhou aby jí nebylo smutno. No a člověk kterej se v autech moc neorientuje si stejně tak jako tak bude myslet, že je to nějaká tuctovka s "jednašvestkou" pod kapotou :-)

foto ZonixX

ZonixX 11.05.2008  18:45

« Re: Re: Re: Žádný nový fotky?!?

s tymto len suhlasim :-) preto mam dole insignie ST200 >:D ..btw, tesim sa na video noveho vyfuku... tento rok necham vymenit celu zadnu dvojitu vetvu a chcem nieco trocha "zivsie"... nie hlucne :-)

David Silver 08.05.2008  13:54

čau, vozíš Bernardýna a Dogu v autě? :-)

- Radek - 08.05.2008  14:09

« Re: foto

Nééééééééé - i když na kůžičce by se jim asi dobře hajalo :*) Bernouš je u rodičů v beskydech - ten už se do auta podíval - nesl jsem domů nákup a nechal otevřený kufr. Vrátím se ven a kokám kde je pes. Jen ocas mu visel z kufru dolů a spokojeně si hověl(a) - je to fenka. Tak jsem pak asi 20 minut v autě luxoval >:D No a to druhý není Doga ale Boxer. Přišel jsem v Chlumci do Laityngu, zatukám na kancelář, otevřu dveře a ouha ... Šéfová bude asi vostrá si říkám :-)

David Silver 08.05.2008  14:12

« Re: Re: foto

Ajo vlastně >:D Koukám, nějak vypadávám z kurzu psů ;-\ :-| >:D
        To mohlo být prýma překvápko :yes: :yes: >:-[]
        Psi jsou takoví, když vidějí že člověk něco zapomněl a oni to můžou využít, tak schválně to využijí >:D

- Radek - 08.05.2008  14:56

« Re: Re: Re: foto

No já bych to ještě zjednodušil - josu pěkně vyčúraný a kde můžou, tam provedou naschvál ... >:D

"-- skrytý --" 10.05.2008  09:58

špéra

Ahoj,jakou má prosímtě svornost ten diferenciál? Díky Jinak chválím krásné auto a ješte lepší recenzi ;-)

- Radek - 12.05.2008  15:52

« Re: špéra

K diferenciálu dodám podrobnější popis a technická data - už se na tom pracuje ;-)

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 11.05.2008  14:28

Sraz

Ostravsky mini sraz.25.5 15:00 parkoviste uměstské sportovní haly.Ahoj zvu te na sraz ktery je urcen pro moravsky kraj!spise pro ostravaky protoze ti zatim nemeli sraz tak jsme ho uskutecnili a zbirame lidi kteri by prijeli i z vetsi dalky nez ostravy![odkaz] tam se doctes vic,muzes se i na neco zeptat nebo mne muzes kontaktovat na icq 427-444-579.

- Radek - 14.05.2008  11:18

Samosvorný diferenciál

Našel jsem myslím docela zajímavý článek zabývající se problematikou diferenciálů s omezenou svorností. Tak pro všechny, které tato problematika zajímá, přikládám [odkaz]

tomikadze 15.05.2008  14:36

spotreba

Ahoj, v prvom rade ti chcem zagratulovat hlavne k tomu ze si nekupil dalsiu otrepanu modlu GTI ale poriadne auto a nie koncernovy zlepenec.
    Nevravim ze je zly ale skratka aby si bol celu noc z brokovnicou na okne kto ti ho ukradne takto to mas v suchu.
    Stale viac sa priklanam k novej mazde 6 MPS udajne sa bude vyrabat asi cca za rok aj nieco takze akurat ked budem menit afto. Chcel som vediet aka je realna vyuzitelnost tohto vozitka ci sa s tym da skratka chodit "nakupovat" bez toho aby si poskakoval na krizovatke a auto chrochtalo pri 50km/h ako WRX STi a aku spotrebu mas pri roznych styloch jazdy po meste, mimo mesta, prepdisovo, mierne nadpredpisovo a na vodicak >:D

- Radek - 16.05.2008  12:16

« Re: spotreba

Servus! No se spotřebou je to tak, že pokud se budeš opravdu hodně snažit o ekonomickou jízdu, nepouštět zbytečně klimu a jezdit i mimo obec podle předpisů atd ... budeš jezdit v reálu za 7,5 - palubní počítač sice bude hlásit 6,9 ale nedá se mu tak úplně věřit. Ale to už je opravdu extrém dosažitelný jen za ideálních podmínek jako je minimální provoz, žádný protivítr a tak. Když se jede "normálně" jako jezdíme my - tak 9 litrů není problém - a to se klidně můžeš sem-tam pokochat mocným zátahem motoru. Rychlé dálniční tempo okolo 200 km/h pak znamená spotřebu na dálku okolo 10-ti litrů. No a jednou jsme MPSo protáhli opravdu ostře co to šlo s plynem neustále na podlaze... Vunuloval jsem počítač a pak cca 10 minut jezdil tímto brutálním způsobem - výsledek byl docela trystní - 16,9 ... :-( No ale takhle opravdu s autem nezacházíme - byla to jen zkouška. Takže jezdit s M3 MPS za 9 litrů není nejmenší problém a na rozdíl od CTR, STI apod, táhne MPS hezky odspoda, takže síla motoru je znát téměř v celém spektru otáčkoměru a člověk si díky přívalu točivého momentu už "odspoda" někdy připadá, že jezdí s dieselem ... >:D Pokud jde o novou M6 MPS, tak podle toho co jsem slyšel, bude za základ použit původní motor 2,3 který do nové M6 "převrtali" na obsah 2,5. Pokud to bude 4-kolka jako ta stará M6 MPS tak to bude paráda. Jen doufám, že jí budou dělat i v jiných karosářských variantách než sedan jako tomu bylo u předešlé generace. Je mi jasné, že sedan má určitě vyšší torzní tuhost karoserie nežli liftback, ale využitelnost zavazadelníku u sedanu je přece jen omezenější a tím víc, když ještě nejdou ani sklápět zadní opěradla ... Spotřeba u nové M6 MPS bude podle mě při klidné jizdě někde okolo 10 - 11 litrů. Auto bude těžší a 4x4ka je na spotřebe pochopitelně taky znát ... Na druhou stranu pokrok nezastavíš a tak nás nový motor spotřebou třeba příjemně překvapí ;-)

tomikadze 16.05.2008  14:47

spotreba

Dakujem za odpoved no ked si zoberiem ze santa fe mi zerie v meste cca 11-12l tak je to jedno jediny rozdiel je ze 6MPS bude mat o 100k viac a 500kg menej. Jednak bude asi menej narocnejsie na udrzbu co sa tyka naplni a tak dalej len ma zaujimala ta spotreba, myslel som ze so 6MPS sa pod 15l nedostanem ani omylom. Je pravda ze jazdim dost mesto a keby som tam bol do 12l tak som spokojny. Je fakt ze vonku viem ist aj za 7-8l co je pri takom hovade a 275/45/19 pneu plus automat super ale nuda, skratka velky korab na pohodu, ale ked mu pritlacim tak ide na 10l. Najhorsie je mesto to je najdolezitejsi udaj, vsetci vieme ze mimo mesta to klesa, myslel som vsak ze MPS v meste pod 15l nepojde.

- Radek - 16.05.2008  15:27

« Re: spotreba

No včera jsem byl v Praze - hodinu a pů v totální zácpě přes Náměstí míru dolů na Karlák a pak směr Plzen. Když jsem do Prahy vjížděl, spotřeba dle počítače byla 8,3 a když jsem po průjezdu zácpou Prahu opouštěl, tak tam bylo 8,9 a klima běžela pořád. Pravda je, že nuluju počítač po každém natankování nádrže a než jsem přijel do Prahy, tak jsem měl najeto už přes 300 km s nízkou spotřebou - což mi asi snížilo i ten celkový průměr za průjezd Prahou. Ale kdybych jezdil jen a jen město, tak by ten průměr asi byl někde jinde - počítám takových 11 - 12

Hanss (MoDo Team) 19.05.2008  19:31

« Re: Re: spotreba

Ale i to všechno co píšeš je nádherná spotřeba i za předpokladu, že by ten japonskej klučina co to tam počitá odčítal tak 0,5l v průměru...... :-) :-) OBecně tak počitám, že pal. PC trochu proměřuje........ :yes: :yes:

- Radek - 20.05.2008  10:26

« Re: Re: Re: spotreba

No to se obávám, že ten japonskej klučina co to tam počítá, odčítá spíš tak 0,7 - 0,8 litru ... >:D Ale i tak si myslím, že je ta spotřeba hezká. Jen se člověk musí krotit, poněvadž kdyobych se měl neustále kochat mocným zátahem motoru, tak by to pod 10 nešlo ... :-! V tomhle je zlatý TDI - s "Odstávkou" 96KW kterou jsem měl načipovanou na 122KW jsem měl průměr do 6-ti litrů a taky to jezdilo moc moc hezky.

foto GuitarsHero

GuitarsHero 19.05.2008  19:16

hodnotenie

Naaaadhera!!! :yes:

"-- skrytý --" 22.05.2008  15:05

tatra

Ta 613 je nádherná,co tu na ni hodit recenzi :-) Kámoš ma doma stejnou jako je takle,jenom je to už verze3 a ještě má tatru 613-4 Long,a to je taky paráda. ;-)

- Radek - 22.05.2008  15:26

« Re: tatra

No jak se říká "Tatra nezná bratra". Domluvím se s novým majitelem a myslím, že sem tu recenzi rád dá - já nemohu, už není moje a byl by to fake. Ale na rovinu se přiznám, že když jsem jí prodával, tak jsem jí doslova obrečel.

foto ZiP2150

ZiP2150 23.05.2008  11:17

OFICIÁLNY ZRAZ MOJE AUTO ! ! ! !

Páni, poďte... aj súdruhovia z diskusie... poďte sa registrovať ak môžete.
    Ďakujem.

foto Ricardo

Ricardo 23.05.2008  11:18

« Re: OFICIÁLNY ZRAZ MOJE AUTO ! ! ! !

Ano přidávám se k prosbě! :yes:

- Radek - 26.05.2008  12:18

« Re: Re: OFICIÁLNY ZRAZ MOJE AUTO ! ! ! !

:-( bohužel se naplnila má nejčernější očekávání a z časově-pracovních důvodů proběhne sobotní "Dostaveníčko MACZ" bez mé účastí. Všem touto cestou přeji příjemnou zábavu a dobré počasí ;-)

praděda7 24.05.2008  17:48

Dalsi cervena MPS brazdi silnice...............

tentokrat Jizni Moravy.........135km ujeto.
    Predchazejici vozy:

Vybaveni 9 bodu
    Hlucnost 8 bodu
    Planovane upravy: zatim zadne

- Radek - 26.05.2008  12:23

« Re: Dalsi cervena MPS brazdi silnice...............

Gatuluji k novému červenému mazlíkovi a doufám, že až s ním nasbíráš nějaké ty zkušenosti, tak se tu objeví i hezká recenze ;-)

"-- skrytý --" 26.05.2008  11:15

výfuk

Ahoj, M6 je protě úžasnej stroj... ale chtěl sem se zeptat na kolik tě přišel celej ten výfuk. Byl jsi tam několikrát, dolaďování atd.. to je hodin a hodin. Jak moc si Laityng cenní takovýho díla?

- Radek - 26.05.2008  12:41

« Re: výfuk

Zdar! No nemám sice M6 - nýbrž M3 ale pravda je, že motor mají stejný. Komplet výfuk mě vyšel na 11000 včetně DPH. Byl jsem tam s autem 2x - poprvé koncový tlumič s rozdvojením, cca 8 hodin práce no a podruhé na instalaci středního dílu - ten už byl dopředu připravený, našopovaný hliníkem a to jsem tam byl necelé 4 hodiny. Na doladění bylo asi nejpracnější ustavit výfuk tak, aby obě koncovky koukaly z auta stejně, aby se nezavíraly či neotvíraly od osy vozu a byly od ní také stejně vzdáleny. Potíž je v tom, že vedení výfuku je pod autem směřováno na levou stranu, takže když je výfuk hodně rozpálený, vykukuje levá koncovkaccao o 2 milimetry víc než ta pravá :-( Ale to je jen detail a pokud jsem na to vysloveně neupozornil, tak si toho zatím nikdo nevšiml.

"-- skrytý --" 26.05.2008  20:08

« Re: Re: výfuk

Jasně, že M3...asi sem se zrovna zamyslel :-) Nebuď smutnej, pokud je to jenom 2 mm a né 2cm, tak je to naprosto nepostřehnutelný. Ale dobrá práce, vypadá to líp a oceňuju, že sis nebastlil roury na koleni a nechal to i přes 11000 na profesionálech.

foto Hawke

Hawke 28.05.2008  18:16

Dneska...

jsem Tě viděl stát v Kolíně u náměstí... Je to tak? :-)

- Radek - 30.05.2008  13:41

« Re: Dneska...

jj - dostal si mě :-) Dole u spořitelny v Rubešovce.

foto Hawke

Hawke 31.05.2008  00:13

« Re: Re: Dneska...

tak taková krasavice se nedá přehlédnout... :-) ty jsi někde od kolína? já jen že podle rz...

- Radek - 31.05.2008  09:05

« Re: Re: Re: Dneska...

No RZ je dle mého trvalého bydliště, které mám v jedné "malebné vísce" >:D v podhůří Lysé Hory v Beskydech. Nicméně tam jsem tak jeden víkend v měsíci, zbytek času pobývám tady v "Polabské nížině" ;-)

Ronnyp (RSKa) 12.06.2008  12:50

« Re: Re: Re: Re: Dneska...

jak pojedes do beskyd tak urco napis dame srazik!!!teda pokud mas zajem ;-)

- Radek - 12.06.2008  16:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Dneska...

No předběžně to plánuju na 1. až 3. srpna. Tak se pak můžem domluvit ;-)

praděda7 12.06.2008  09:35

Je to zde treba trosku ozivit..........

..........tak zatim zadna velka recenze nebude, protoze MPSka travi vetsinu sveho casu v garazi. V patek bude instalovany "Medved" a potom se jiz budu citit lepe, kdyz od ni budu venku odchazet. V pondeli odjizdime na dovolenou na Slovensko, takze po navratu, bude jiz o cem psat. Zatim jedinna vec, ktera by se "ji" dala vytknout, vlastne 2 veci. Prvni je razeni 4 - 5. Mohlo by v kazdem pripade byt "cistejsi". No a ta druha vec, coz neni "jeji chyba", je zatah motoru. Je tak silny, ze casto si nejsem jisty, v kterem prevodovem stupni se prave nachazim. Co se uprav tyce, plan je si poridit K&N filtr, znacka se kterou mam dlouholete dobre zkusenosti. :yes:

Poustnik 12.06.2008  09:57

« Re: Je to zde treba trosku ozivit..........

Co se týče tvé druhé výtky k autu, tak existuje taková pomůcka. Když nevíš, který převodový stupeň máš zařazený, tak si vzpomeneš, který jsi řadil posledně. To je celé. >:D

praděda7 13.06.2008  22:19

« Re: Re: Je to zde treba trosku ozivit..........

How very clever Poustnik! How would you like to be my navigator?

- Radek - 12.06.2008  11:40

« Re: Je to zde treba trosku ozivit..........

No na ten zátah motoru si tak zvykneš, že časem začneš přemýšlet o tom, co si koupíš příště, aby to jelo ještě líp ... ;-) Jinak pravda je, že to řazení by mohlo být lepčejší ... :-! KN filtr mám objednaný, tak až bude na autě, dám vědět.

foto Libas1

Libas1 17.06.2008  11:34

« Re: Re: Je to zde treba trosku ozivit..........

Majitelé MPS Mazd, přijeďte na JDM sraz na letiště Všechov u Tábora, který se koná 28.6. nebo možnost být s námi v kempu už od pátku. Více info na našem foru: www.jdm-meeting.cz/forum ->pak Srazy

"-- skrytý --" 19.06.2008  19:55

Neusnul jsi Radku ...

... na vavřínech? Teda chtěl jsem napsat na diskuzích? Trochu to rozhýbeme ju? Hele to červený jak o tom píšeš v tvý recenzi, to je Velorex? >:D >:D

- Radek - 20.06.2008  13:06

« Re: Neusnul jsi Radku ...

Nene, neusnul, jen toho mám momentálně nějak moc - ale dění tady po očku sleduju. Docela si mě čoveče naštval - poněvadž si mě odhalil!!! Testuju pro Velorex nový model - bude to v "hardtopu" jak vidíš a dokonce už jsme vychytali i tu zpátečku - motor se už nemusí startovat obráceně protože oproti stávajícímu modelu má převodovka (a nejen ta) nyní o kolečko navíc ... >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 20.06.2008  19:17

« Re: Re: Neusnul jsi Radku ...

Moc ti děkuji za dnešní mail ... moc!!! :-)

"-- skrytý --" 21.06.2008  23:16

kolesa

tie alu disky sa perfektne hodia..moc pekna mazdicka :yes: 10b

"-- skrytý --" 23.06.2008  14:26

Testovaci jizda s 3MPS

Zdravim vsech tady.Tak zacnu tim ze chci podekovad Radek-13 za to ze jsem mel moznost se svezt z jeho Mazdou 3MPS. A byl to vskutku nadhernej zazitek ridit tenhle skvost,proste radost z jizdy,co dodat,nejde to popsat slovy,ale skusim to:silenej zatah na kazdej prevodovej stupen,na 6 jsem se ani nedostal(jizda v okreskach),volant se musi pevne drzet,ma tendence uskakovat(to ma na svedomi samosvorny diferencial),ale zase tim lip citite ze ridite stado 260 koni,v zatackach to sedi krasne,moc se nenaklani,nastup brzd je okamzity,no proste paradni svezeni!Davam 3x10,to auto si to zaslouzi

"-- skrytý --" 25.06.2008  08:32

auto snů

na podzim si chci MPS kupovat. Byla jsem na předváděcí jízdě a byla jsem z ní nadšená! Řídí se úžasně, máme doma EvoIX, tak po vyladění, bude MPS druhým miláčkem doma

- Radek - 25.06.2008  11:10

« Re: auto snů

>:D Páni prodejci na Spořilově říkali, že s nějakou slečnou co má přítele s EVO IX projížděli 3-MPS :-) Tak to je fajn, že se nám "MPS rodinka" opět rozroste :yes: :yes: :yes:
      P.S. a jaká bude barva, že jsem tak smělý? :*)

"-- skrytý --" 27.08.2008  08:24

« Re: Re: auto snů

zítra se pro níííí jedééé juchůůůů! Bude černá, ale hned se bude lakovat do hodně křiklavé vínové, takže černá zůstane střed kapoty, střecha a víko kufru:) Snad do čtrnácti dnů bude vše ready a budu jezdit:)

- Radek - 27.08.2008  08:53

« Re: Re: Re: auto snů

Tak to bude asi vostrý :-! Takže pak zlatá kola s chromovým límcem? :-) Doufám, že se pak pochlubíš i s fotkama a přeju Ti, ať si autíčko užiješ :yes:

"-- skrytý --" 27.08.2008  15:12

« Re: Re: Re: Re: auto snů

kdepááák, sháním teď nějáký co nejlehčí :-) asi tmavý

- Radek - 28.08.2008  10:59

« Re: Re: Re: Re: Re: auto snů

Koukám, že to s úpravama bereš vážně a lehký kola jednoznačně schvaluju! Takže O.Z. ultralegera v titanové barvě? ;-) Budeš mít asi moc hezkou tu MPSku - tak doufám, že předhodíš i nějaké fotky :-)

"-- skrytý --" 28.08.2008  12:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: auto snů

Ultry máme na evíkovi, tak už je mám takové okoukané. Líbí se mi moc Tenzo, jsou lehké, v černým matu a mají červenou proužku na límci. Jsem říkala, že už úpravy na auto nikdy, žila jsem tuning srazama a tak a přestalo mě to naprosto bavit, ale ten vejfuček, kolečka,.... to je povinost:)

- Radek - 28.08.2008  12:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: auto snů

No a jakej plánuješ výfuk? To mě docela zajímá. Taky jsem uvažoval o blow off ventilu - ale nevím na koho se obrátit, kdo by mi jej na MPSku dokázal obstarat a instalovat ... :-(

"-- skrytý --" 28.08.2008  14:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: auto snů

koukala jsem, že ty si dal Chlumečáky, jednou jsem u nich byla, dostkrát viděla jejich práci a vůůůbec jsem z nich nebyla nadšená.... Mno já budu mít vše od [odkaz] pán ladí sice Eva, ale sežene mi i věcičky na MPS. Blow off se mi moooc líbí, ááále problém je prý ten, že to moc koní nepřidááá...

- Radek - 28.08.2008  16:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: auto snů

No já myslím, že jsou v poho. Výfuk udělali tak jak jsem chtěl a práci odvedli myslím poctivě. Já zas z toho auta nechci mít bůhví jak přetuněnou káru. Taky jej budu chtít jednou prodat a nechci, aby si lidi mysleli, že to je auto po nějakým závodníkovi - volítaný, vytlučený, namáhaný a tak. Mám svoje auto rád, chovám se k němu slušně a doufám, že mi to vrátí :-)

princ 28.06.2008  20:09

MPS

Radku, nejezdis na Moravu nebo neznas nekoho kdo M3 MPS ma. Zkousel jsem si domluvit predvadeci jizdu, ale ani ve Zline nebo v Brne ji bohuzel nemaji. A objednat si auto, ve kterem jsem nemel tu moznost se svezt je nesmysl.
    Byl bych ti moc vdecny, at uz bys to byl ty osobne nebo nekdo jiny.
    Predem diky.

foto Hory

Hory 29.06.2008  04:41

« Re: MPS

TO JE JASNÝ, JESTLI SCHÁNÍŠ NĚCO POŘÁDNÝHO, TAK JEDINĚ V PRAZE, VOSTATNÍ MÍSTA A OBZVLÁŠŤ TO 2. JMENOVANÝ JSOU ZATÁHLÝ. MAJ TAM AKORÁT NĚJAKEJ POCHOD BUZÍKŮ, NIC VÍC... :no:

- Radek - 29.06.2008  10:27

« Re: MPS

No věc se má tak, že na moravu jezdím pravidelně. Ovšem moje auto pochopitelně není žádná "předváděčka" - na taková auta dává prodejce výrazné slevy a samozřejmě ví proč. Jinými slovy, auto půjčuji jen lidem které znám, anebo o kterých vím, že to s auty umí a mají pro ně cit. U tebe jsem ovšem jaksi žádné auto na stránkách MACZ nenalezl. Předběžně mám v plánu minisraz s "Ronnypem" na první víkend v srpnu. Takže sleduj diskusi a pokud to "dopadne", tak se třeba setkáme ;-)

princ 29.06.2008  11:34

« Re: MPS

Me ani tak neslo o to, abych videl a zkusil co auto opravdu umi, ale slo me spise o pocit z jizdy, jak moc hlucny a tvrdy je podvozek, jake jsou sedacky...
        Neslo o zadny extrem.
        Ted mam prave docela zajimavou nabidku na uplne novou MPS, zadnou predvadecku, a tak bych to stejne potreboval resit v jinem casovem horizontu nez pises.
        Zkousel jsi M6 MPS, da se to aspon castecne srovnat, predevsim me zajima tvrdost podvozku, motoricky by to melo byt temer totozne(az na 4*4) :-)

- Radek - 29.06.2008  12:09

« Re: Re: MPS

No mě osobně příjde M3 podstatně útulnější než M6. M3 je "HotHatch" a tak se to těžko porovnává. Každopádně 4x4 je v M6 stálý pohon a tak při přeřazování - resp. vyřazení rychlosti dost kopal kardan. Co se týká hluku od podvozku, tak na kvalitním povrchu je to tichonké, pokud ale vjedeš na drsný asfalt nebo nedej bože panelovku, je to o dost hlučnějsí. Až budu mít někdy aspon chvíli času navíc, tak auto zvednu, sundám plastové podběhy a vylepím je zevnitř samolepícím mirelonem - snad to pak bude lepší. Dále by zvuk motoru mohl být výraznější - já jsem udělal rozdvojení výfuku a ted je to dle mého gusta. Jak se to v nizkých otáčkách dělí na 2 strany, tak to za výfukem vyvolává dojem, že je pod kapotou víc než 6 válců, no a v otáčkách to zas "harje na sportovní notečku" ... >:D

princ 01.07.2008  22:47

sedacky

Radku, muzes srovnat normalni sedacky v M3 a ty sportovni v MPS. Zajima me jestli je tam rozdil ve vysce nastaveni(od sedacky ke stropu), ne v tuhosti, bocnim vedeni a kuzi.

- Radek - 02.07.2008  18:28

« Re: sedacky

No v klasické M3 jsem seděl jen krátce - takže bych nechtěl podávat mylné informace. Sedačka řidiče v MPS je stavitelná výškově a má i stavitelnou bederní opěru. Spolujezdec je v tomto ohledu chudák - může si výškově stavět akorát tak opěrku hlavy a šoupat sedačku dopředu a dozadu ... :-! jinak rozsah nastavení řidičova sedadla je myslím dostatečný a sedačky celkově jsou dle mě příjemné, dostatečně vysoké a v zatáčkách dobře drží.

princ 05.07.2008  22:50

Radku, je nutny tankovat 98 benzin nebo je 98 pouze doporucena, ale muzes tankovat i natural 95?

- Radek - 08.07.2008  11:40

« Re: 98

No podle mě pokud jezdíš "piánko" lehkou nohou příměstský provoz, tak 95-ka stačí. Pokud to chceš ovšem kulit po dálníci, nebo se sportovně vozit, je lepší tam dávat 98-ku. Má to na ní hezčí zvuk, lépe to tahá v nízkých otáčkách a má to i menší spotřebu. Já jsem prvních 5000 km jezdil jen na 98-ku a potom co mě po první servisní prohlídce ujistili, že 85-ka tomu neublíží, jsem začal občas tankovat i 95-ku. Podle mých zkušeností je rozdíl ve spotřebě cca 10% při svižnější jízdě. No a pokud tankuješ VP100 u Shellu kde stojí cca 36,30 anebo vezmeš v úvahu aletrnativu, že nebudeš jezdit s plynem na podlaze a budeš tankovat 95-ku za 32,- tak je asi jasné co se vyplatí. Ale každopádně to střídám zhruba v poměru 1:1 a benzín mě stojí cca 3,-Kč / km. Ale jsou lidi, kteří jezdí jen na 95. oktanový benzín a žádný problém s motorem nemají. Já mám MPSo rád a tak mu dopřávám pravidelně i VP100 od Shellu aby se motor hezky čistil ;-)

foto superkutil

superkutil 11.07.2008  09:54

Zkušenost s autopalace Spořilov

Byl jsem tam s kamarádkou pro nový Fusion. Byla objednaná na přesnou hodinu, ale když jsme tam v danný čas dojeli, tak auto nebylo připravené, papíry nebyly hotové, nejdřív vůbec nemohli najít kde je auto, pak zjistili, že ještě není vše připravené a čekalo se na odpovídající osoby atd. Takže převzetí vozu trvalo přes 4hodiny. Obsluha byla milá ale bez zájmu, takové leklé ryby. Osobně bych u této společnosti nekoupil žádné auto. Je to obrovský moloch, kde osobní přístup vyměnily za zvyšování zisku.

Dylan McKay 11.07.2008  11:18

« Re: Zkušenost s autopalace Spořilov

Tak nezbývá než souhlasit. Často si někam zajdu, často si někde půjčuju auta pro předváděcí jízdu. A tak nemám problém si na dva dny půjčit Range Rover, na několik hodin Porsche Cayenne nebo třeba Mercedes GL...
      A tak jsem si chtěl projet i Mazdu 6, právě v Autopalace Spořilov. Přišlo mi to, že žebrám, že žádám o obrovský úvěr, že prosím o holý život. Vstal jsem od stolu, zavrtěl jsem hlavou, a beze slova odešel.
      Superkutil- ten výraz "leklá ryba" je na místě, nevidím důvod proč chodit právě tam- leda tam vlítnout s klackem, namlátit je do hlavy, aby se probudili...

- Radek - 11.07.2008  16:16

« Re: Re: Zkušenost s autopalace Spořilov

No já měl prodejce fakt v poho, termín předání jsme asi 2x měnili a vše bylo perfekntě připravneo a dokonce ještě o 2 hodiny dříve. Jinak ale pánové s tím "Molochem" nelze než souhlasit. Co se týká zkušebních jízd u MB, jednou si tam známý půjčoval "G" klasse a prodejce jej pouze úpěnlivě prosil, aby se nezapoměl připoutat. Nějaký zákazník v minulosti totiž zkoušel co "Géčko" svede v terénu, zapoměl se připoutat a trochu to přehnal... Výsledkem byla rozbitá hlava a pár pomačkaných plechů. Auto prý vem čert, je pojištěné, ale hlavně zákazníkovi aby se nic nestalo. Tomu říkám přístup k zákazníkům panečku!

"-- skrytý --" 13.07.2008  14:04

folie

Nazdar.Mas velmi pekne auto.V skutocnosti vyzera este lepsie.Uz som ta parkrat vychytal pri ebanke v Koline,len skoda ze si nebol v pohybe rad by som pocul ten zvuk.Ale teraz k veci tie folie mas s atestom?Nemal si uz koli nim problemy?Pytam sa lebo si planujem dat na mojho tatosa.

- Radek - 18.07.2008  09:55

« Re: folie

No přiznám se, že než jsem si folie dal na auto poprvé, tak jsem taky zvažoval, jak tmavé až mohou být … Je to tak, že od „B“sloupku dozadu už je to jedno. Na předních sklech by nemělo být tónování vyšší jak 30%. Na všech oknech kromě těch předních mám tedy pod folii ještě štítek s číslem atestu a dostal jsem taky takovou malou kartičku kterou vozím v dokladech od auta a na té je vyznačeno, že na autě je 5x bezpečnostně-tónovací folie Bruxafol s atestem. Každopádně já jsem s tím nikdy žádný problém neměl ani s policií a ani na hranicích. Jinak každopádně děkuji za pochvalu auta J

Ronnyp (RSKa) 18.07.2008  11:36

zdravicko Rado

jak to s tebou vypada?kdy se chystas teda na tu moravu?nebo to jeste nemas stale rozhodnute??? :-! jinac auto je stale peknejsi je videt za na nem pracujes :yes:

- Radek - 21.07.2008  11:34

« Re: zdravicko Rado

Jj, platí to. Vidím to na neděli 3.8. Dnes mám fofry, ale během zítřka pošlu SZ a dohodnem podrobnosti ;-)

praděda7 20.07.2008  18:59

Jo, jeste ziju.......

....takze po 1000km jsem si nechal v me cervene M3 MPS vymenit olej.
    Zadny ubytek oleje jsem nazaznamenal a barva byla tez OK. Taktez po absolvovani dalsich 1000km barva oleje zustava cista a je stale na horni rysce.
    Momentalne si uzivam pozorovanim "dlouhych tvari" vsech "rivalu" (vcetne sportovnich Mercedesu a rychlych dalnicnich Audin) na dalnicich i na dalsich dobrych silnicich po tom, co se jim "nejaka" cervena Mazda s velkym vyfukem zacne v uvolnenem levem pruhu pri plne akceleraci vzdalovat. I ruzne superbiky me po kratke "akceleracni zkousce" sledovaly a zjistovaly, co ze je to za auto, co jim "dela potize" a jeden z nich za mnou jel skoro az domu do garaze. S pribyvajicimi kilometry a Shell 100 oct. benzinem, se s MPS'ky stava opravdova delova koule. Akcelerace na 4tku po 2.5k ot. je primo orgasmicka, ale take vyzaduje znacnou davku koncentrace a pevnou ruku na volantu. Take se potvrdily obavy s pomale a trochu temperamentni prevodovky. Rychle prerazeni me (i prevodovce) stale dela potize, takze s vytacenim motoru k cervene zone otackomeru mam respekt. (Snad by pomohla zkracena radici paka). Vytocenim jednicky a prerazeni na dvojku se MPS'ka chova jako nezkroceny mustang. Kdyby mohla, tak by se postavila na zadni.
    Uz jsi namontoval ten K&N filter? Vysledek?

- Radek - 21.07.2008  11:48

« Re: Jo, jeste ziju.......

Filtr jsem tam "fouknul" v pátek večer. No u auta s tímhle výkonovým potenciálem asi nikdo nečeká, že pozná nějakou razantní změnu v dynamických vlastnostech k lepšímu po výměně standrdního filtru za KN. Navíc už i ten standarvní v MPSu vypadá hodně solidně - má plastový rám a filtr je z nějaké tkaniny a ne nějaká obyčejná papírová filtrační vložka... Jinak zvukově je to trochu znát - motor má hrubší akustický projev a při brždění motorem to hezky bublá. Mám taky dojem, že když pustíš plyn, tak to do volnoběžných otáček padá trochu pomaleji. Co se týká řazení - je to zkrátka auto se sportovním duchem a když se naučíš řadit takovým grifem vycházejícím z předloktí - a nejen pohybem zápěstí - tak tomu příjdeš na chuť a navíc řadička i hezky sportovně cvaká ;-)

"-- skrytý --" 11.08.2008  22:54

krasa

Krasny auto a tady je na nej super reklama [odkaz]

foto AnGeor

AnGeor 20.08.2008  17:52

pecka

:yes: :yes: :yes: to je 10/10/10 >:-[]

- Radek - 24.08.2008  10:44

Bolístka

Někdo nám odřel našeho mazlíka. Stalo se tak na parkovišti u hypermarketu. Auto stálo levou stranou k chodníku pro pěší, takže opravdu nechápu, jak se mohlo někomu podařit to takhle odřít … Zkusím to opravit lakovou tužkou a v případě nezdaru nechám nalakovat u odborníků.

praděda7 24.08.2008  12:36

« Re: Bolístka

citim s Tebou.......take ja jsem na me MPS obdrzel v zapadnich Cechach prvni souvenyr. Mijici kamion na me z cerstve zalatane silnice poslal sprsku sterku a pri umyvani jsem (samozrejme bez vetsiho prekvapeni) na kapote objevil poskozeny lak na 3 mistech. Pri 5000km(3500)servisu me to tuzkou jakz takz opravili, ale "panenstvi" je nezavratne v cudu!
      Jinak se s MPS szivam a ikdyz jsem zatim najel pouhych 3500km, mohu rici, ze si s jejim charakterem zacinam rozumet. Razeni mam tak z 90% vyresene. Pri predjizdeni (mimo dalnice) tocim 4ku dele, takze radit do 5ky pri predjizdeni vetsinou nemusim. Take jsem zacal pouzivat pri razeni predlokti a je to lepsi, ikdyz do 5ky to casto neni ono. Dost viny na tom ma fakt, ze s autem jezdim nepravidelne, nekdy uplyne i tyden bez pouziti. Takze rutina zakonite chybi.
      Na ceste po Cechach jsem pouzival prenosnou navigaci "nacuclou" na predni okno. Velka pomoc na cestach po neznamem kraji.
      Dale.
      Stresni okno. Behem dovolene mi velmi casto chybelo. V mych predchozich vozech jsem jej mel a vzdy jsem ocenil jeji ventilacni a chladici schopnosti. Tentokrat jsem byl plne zavisly na klimatizaci, kterou "jaksi nemusim". Takze dalsi investment bude smerovat timto smerem. Jakou znacku a ktereho dodavatele zatim nevim.
      Dale.
      K&N filter. Diky za zpravu! Neochota motoru se po ubrani plynu vratit zpet do nizsich otacek; to neni dobra zprava. To naznacuje, ze pocitacova jednotka ve voze o tom novem filtru "nevi" a klapka uzaveru smesi se vraci jako s originalnim filtrem. ikdyz jde do motoru vice smesi. To by take vysvetlovalo to pobublavani do vyfuku, coz je ta extra smes.
      Spotreba.
      Abych pravdu rekl, tuto vec jsem zatim neresil a asi nebudu. Jednak proto, ze vim, ze auto, kdyz si ho budu "uzivat", tak si ho budu muset take "dobre krmit" a take proto, ze jsem vedel, ze ho moc pouzivat nebudu, takze se nic nedeje a hlavne proto, ze by me mohlo nejake to pocitani pripravit o pozitek z jizdy. A to bych potom mohl MPSu hned prodat a koupit si Audi 4ku.
      Jinak jsem si nechal namontovat Medved Lock a poctive ho pouzivam, ikdyz obsluha na str. tunelu z prave strany je osemetna. Trenuji ted manzelku a celkem se ji dari.
      Take jsem byl v kontaktu s vyrobcem vyfuku REMUS a planuji si jej koupit, hned jak ho vyvinou. Zatim pro M3 MPS produkt nemaji, pouze pro M6 MPS.

majki 26.08.2008  11:01

« Re: Bolístka

Soucitim s tebou...Jesterka je taky v techto dnech v servise kvuli nejakemu idiotovi, co ji naboril na parkovisti pred domem a sproste zdrhnul :-(

- Radek - 26.08.2008  11:34

« Re: Re: Bolístka

Lidi jsou d.o.b.y.t.e.k. Ale jednou se jim to vrátí. Né že bych byl věřící, ale ty boží mlýny fungujou ...

- Radek - 24.08.2008  13:21

Re: Re: Bolístka

ono to s tím filtrem není tak horké - ten rozdíl v poklesu otáček je jen nepatrný - tak 10% maximálně a to pouze pokud pustíš plyn pod cca 1800 otáček když to zkoušíš bez zatížení třeba v garáži. V běžném provozu nepozorovatelný jev. Jinak prosím, které auto po namontování KN filtru o něm ví? To jsou nějkaké řídící jednotky které to rozpoznají? Mám najeto cca 17000 a po druhé garančce v 15-ti tisícíh auto jako by "zesametovělo" a motor má ve vysokých otáčkách nádherný sportovní zvuk - fakt paráda!!! :-)

praděda7 26.08.2008  10:41

« Re: Bolístka

........jiste ze vi, ridici jednotka ECU ma cidlo objemu vzduchu vstupujiciho do saciho potrubi a upravuje pomer palivo:vzduch, tak, aby mohlo dojit k dokonalemu spalovani smesi. Takze, kdyz K&N filtr ma vetsi prostupnost vzduchu (jako ze ma), ECU to vyhodnoti a pak da povel palivove jednotce aby pridala palivo a srovnala tim pomer palivo:vzduch.
      Jeste jednu otazku. K&N filtr, co pouzivas, je nahradou za originalni filtr, stejneho tvaru a namontovan v originalni pozici? Jestli ano, je to dobre. Ale nesmis zapomenout ho vzdy vymenit za original, kdyz vezes MPSu do servisu. Nekteri dealeri by Ti mohli pozdeji "delat potize", kdyby doslo k nejake garancni reklamaci s motorem.

- Radek - 26.08.2008  11:28

« Re: Re: Bolístka

Tak se obávám, že teď si trochu protiřečíš:

24.08. 12:36Autor: deda2

dnes 10:41Autor: deda2

praděda7 26.08.2008  21:02

« Re: Bolístka

Jo, souhlasim. Kdyz se ty dve veci postavi vedle sebe, tak to urcite tak vypada. Je to bohuzel vytrhnuto z kontextu. Kdyz jsem Ti totiz odpovidal na ten dotaz "To jsou nejake ridici jednotky ktere to rozpoznaji?" Tim jsem chtel naznacit, ze by u Tveho vozu mohlo jit o nejakou poruchu. Proto jsem take mluvil o spatne zprave. V tom dalsim pripade jsem mel napsat "jiste, ze by o tom mela ridici jednotka ECU vedet" asi tak, takze se omlouvam.
          Dluzis mi vsak odpoved na muj dotaz ohledne toho noveho filtru a jeho montaze. Diky predem za odpoved.
          Ja na tu lakovou tuzku take 3 tydny cekal. Asi nic zvlastniho.
          Dale.
          V poslednim cisle SM je zprava, ze Mazda 3 byla v zebricku euroNCAP, TUV a J.D. Power vyhodnocena coby nejspolehlivejsi auto roku. Na obrazku vedle je cervena MPSka.
          Dale.
          Predvadecka za 599K nemusi byt draha, pokud ma nizke Km, datum vyroby 2008 a je v dobrem stavu. Nova MPS ma totiz doporucenou cenu 749K plus DPH.

- Radek - 27.08.2008  09:22

« Re: Re: Bolístka

Tak to vemu hezky popořádku ;-)
            Filtr mám ve standardním airboxu a je stejně velký, jako ten púvodní. je to podle mě nejlepší řešení, protože si saje vzduch odkud má a nepřisává teplý vzduch z motorového prostoru jako ty efektně vypadající filtry konické. Na spořilově jsem byl s KN filtrem i na garanční prohlídce a rozhodně neříkali nic o rušení záruky na motor ani z dúvodu jiného vzduchového filtru či duplex výfuku.
            Pokud jde o probublávání do výfuku, tak si nemyslím, že je to bohatou směsí nebo jinou chybou ŘJ - je to jev který MPSko má, stejně jako takové prskání motoru okolo asi 3 - 3500 ot/min pokud není v plném tahu. Jen po instalaci filtru motor "lépe dýchá" a tak některé jeho zvukové projevy jsou výraznější.
            Pokud jde o cenu předváděčky, tak máš pravdu, že ceníková cena MPSky je 749, ale já jsem jí bez většího smlouvání měl za 649 a na počítadle km bylo číslo 0. Sice jsem příplácel asi 37000 za hračičky jako parkovací senzory vpředu i vzadu, černý dekor madel dveří, výdechů ventilace a madla ruční brzdy. koberce, defend-lock ... Ale to jsem si vymyslel navíc, takže to neřeším. Takže kterou bys raději, předváděčku - bůhví jak zajetou, anebo funglici za 649? Já mám tedy jasno ;-)

praděda7 31.08.2008  15:30

« Re: Bolístka

Diky za odpovedi. Mas samozrejme pravdu. S hlediska vykonu motoru, hlavne pri popojizdeni ve meste, je lepsi mit filtr v airboxu. Avsak co se tyce nasavani vzduchu a zvukoveho doprovodu, je konicky filtr o hodne lepsi. Konicky filtr se da take umistit (pokud je prostor) i za predni naraznik, kde neni vystaven horkemu vzduchu kolem motoru. Dobre ladena saci roura take prida vykon motoru. To me privedlo k Tvemu upravenemu dvojtemu vyfuku. Vizualne - pohled ze zadu - perfekt! Funkcne???
              Nevim, nevim. Soude s fotografii, firma mela ocividne zajem Ti ty dva vyfuky "zmaknout", ale ze by se zabyvali o co nejefektivnejsi odvod vyfukovych plynu z motoru to se rict neda. Skoda, ze jsi nemel vuz na brzde a proto neexistuje zaznam o "pred a potom", aby jsi mohl porovnat vykonove krivky motoru pred a po uprave vyfuku. bylo by to zajimave.
              Cena, kterou jsi zaplatil za Tvou MPSu je az neuveritelne nizka. Ja jsem platil za moji 695k a mela najeto 81km. Dostal jsem zadarmo navigaci a zadni couvaci cidla. Vybava byla tez neco nadstandartni.

- Radek - 01.09.2008  19:20

« Re: Re: Bolístka

Ty hele dědku >:D , tak mám takovej pocit, že nacokoliv Ti odpovím, tak to odsouhlasíš, nicméně hned přidáš nějaké to ALE, AVŠAK ... Ty kdybys snad mohl, tak budeš zpochybňovat i cenu kterou jsem za auto dal ... :-! Podívej, chtěl jsem na autě mít duplex výfuk, tak jej tam mám, nikde není psáno, že za rok tam nebudu mít komplet nerez včetně svodů. Pokud narážíš na skutečnost, že pravá větev výfuku se vrací kousek zpět podél zadní osy auta a má tak delší vedení než levá strana, máš pravdu. Ale obě strany tlakují stejně a jelikož je výfuk uvnitř "průchodnější" nežli sériový, nemám pocit, že by nějak motor dusil. Nepopírám, že komplet nerez svody, sportovní katalyzátor apod. by nebyly lepší ;-) Nicméně na brzdu mohu dojet i ted - není problém dát na auto starý výfuk - jen se přeříznou sváry a místo nových dílů se dají staré. Každopádně měření výkonu na brzdě stojí 2000 a navíc je tu jeden problém. MPS má mezichladič stlačeného vzduchu nad motorem a ten se chladí náporem vzduchu za jízdy - proto je ta boule na kapotě oproti seriové MPS jak sis jistě všiml. Při měření výkonu auto na brzdě stojí a postavit před auto větrák je mezichladiči platný asi jako mrtvýmu zimník víš ... Takže celé měření výkonu by bylo tak trochu neobjektivní - zkrátka na nic! Jistě, rozdíl mezi seriovým výfukem a duplexem by nějaký byl, ale skutečný výkon bychom se stejně nedozvěděli se obávám.
                Pokud jde o vzduchový filtr - já pořád víc důvěřuji vložce KN ve standardním airboxu víc, než konickému filtru. Jasně , konickej líp vypadá, a při práci i víc "funí" - ale "zatím" ;-) o něm neuvažuji.

- Radek - 26.08.2008  11:43

Dvojčata

Včera jsem byl na Spořilově pro lakovou tužku - kterou mimochodem neměli skladem, což fakt nechápu! No ale co mě tam potěšilo, bylo jedno jediné volné místo na parkovišti a podívejte do galerie vedle čeho ... >:D >:D >:D

Hanss (MoDo Team) 26.08.2008  12:03

« Re: Dvojčata

jj, myslim, že jsi parkoval vedle té jejich předváděčky nebo co to je - každopádně myslim, že je k prodeji přes jejich salon...... nebo se pletu ?!? :-) :-)
      Hodíš nějaké info ze včerejška alespoň sem nebo to necháš tak ?!? :-) :yes:

- Radek - 26.08.2008  12:59

« Re: Re: Dvojčata

No je to ta jejich předváděčka. Chtěj za ní 599 - což je podle mě za předváděčku zlodějina. To bych si netroufnul chtít ani za tu svojí - a to se s ní jedná v bavlnce. Si ani nechci domýšlet, jak se lidi chovaj k předváděcímu "HH" ...

"-- skrytý --" 08.09.2008  22:03

« Re: Re: Re: Dvojčata

Občas tam taky parkuju, mám naprosto stejné, ale tohle nebylo moje :-) Jinak jsem s Mazdou maximálně spokojen a hlučnost je menší než u mé předchozí Mazda 3 1.6, takže paráda.

Hanss (MoDo Team) 08.09.2008  22:24

« Re: Re: Re: Re: Dvojčata

stále to tu sleduješ ?!?
            od doby co jsi nás s Edgarem svezl, tak už myslím jen na MPS >:D . Tady Radek by ti o tom mohl vyprávět! furt ho s něčim otravuju a kecáme dokola o mazdě....... A doufám, že neprozradim moc, když tu napíšu, že už jsme se předběžně domluvili, že jeho "extra kousek" bude do roka můůůůj !! :-) :yes: Tak Zdravim a někdy se ozvi - na Modu jsem stále...... :-!

"-- skrytý --" 08.09.2008  23:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Dvojčata

Občas se sem mrknu. To auto je fakt ďábel a hrozne svádí na to šlápnout :-) Dokonce přemýšlím, že kdybych měl nějaký diesel, jezdil bych o dost pomaleji. Ještě že mám auto našlapaný antiradarama, jinak bych na tom byl s bodama bídně. Co se týká zrychlení auta, musím přiznat, že i po půl roce mě to vždycky dostane - prostě to zrychlení je neskutečně adrenalinové :-)

- Radek - 09.09.2008  11:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Dvojčata

I Ty brebto jeden - a že si dostal domácí úkol vymyslet, co si místo MPS koupím já, to už ses nepochlubil viď? >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 09.09.2008  08:50

Zkušenosti s MPS

Za 6 měsíců jsem neměl nejmenší problém s autem, ostatně ani u všech aut Mazda 3 (mám třetí auto za 4 roky) jsem neměl nejmenší závadu, takže maximální spokojenost. Jezdím zásadně na Shell Power Racing (vymímečně na jiný 100oct benzín). Průměrnou spotřebu mám 10.6l/100km. Před převzetím vozidla mě strašili, že to žere hrozne olej - nesmysl. Za 15 tisíc km neubylo prakticky nic. Co se týká jízdního komfortu, ideální cestovní rychlost je kolem 160km/h kde si motor přede kolem 3.5 tis ot. Po sešlápnutí plynu i na 6 stupni vás motor zatlačí do sedačky a během pár sekund auto jede přes 200. V Německu jsem zkoušel, kolik to auto jede, ale v 265km/h jsem pustil plyn, protože auto stále zrychlovalo. Myslím, že by se dostalo na 270, ale už jsem na to neměl nervy :D. Jinak každý kdo se tím sveze, je nadšený a motor tomuhle autu opravdu sedí. CX-7 už je na tom o poznání hůře a Mazda 3 ji zrychlením hravě porazí. Jinak s tímto motorem má malou šanci i BMW 330i. Takže jsem maximálně spokojen a uvidíme v následujícím období, zda bude auto naplňovat dál mé představy o spolehlivosti a komfortu jízdy.

Ronnyp (RSKa) 09.09.2008  09:06

« Re: Zkušenosti s MPS

jjj pozitek z Radkoveho MPSa je pro me nezapomenutelny :-!

Hanss (MoDo Team) 09.09.2008  09:12

« Re: Zkušenosti s MPS

Ano, jak jsem již psal jsem poměrně v kontaktu tady s Radkem a myslím si, že zkušenosti Vás obou jsou velmi obdobné až stejné!!
      Takže - JÁ UŽ TO NEVYDRŽIM - JÁ UŽ JU CHCU !! >:D >:D

- Radek - 09.09.2008  11:30

« Re: Zkušenosti s MPS

Tak pod všechno co jsi zde napsal, se klidně podepíšu! ;-) Taky mě to vždycky dostává, co to auto předvádí, když se zadupne plyn do podlahy. Je to relativně malé auto, ale člověk v něm tu rychlost ani nevnímá - jen to jak jej sedačka tlačí do zad a auta ve zpětném zrcátku se rapidně zmenšují >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 09.09.2008  18:43

« Re: Re: Zkušenosti s MPS

Mimochodem, dnes jsem jezdil s náhradním autem Mazda 6 1.8 a když jsem sešlápnul plyn, tak se nestalo vůbec nic, chvíli jsem myslel, že něco odešlo, než jsem si všimnul, že auto přece jenom začíná zrychlovat, to je už vážná závislost na MPS >:D

- Radek - 10.09.2008  14:20

« Re: Re: Re: Zkušenosti s MPS

Jo to máš asi pravdu - o víkendu byl u mě známý co má "Odstávku" první generace - 1,8 turbo-benzín vypiplanou asi na 140 KW. Svezl se s Mazdou a když se pak s oktávkou vrátil domů tak mi volal, že celou cestu přemýšlel, co se mu stalo s motorem, že mu to vůbec nejede ... >:D >:D >:D

zip2016 17.09.2008  08:51

Pozdravy

Zdravím všechny na MODO!! Doufám že se mi jednou poštěstí se tam objevit, abych to mohl Hanssovi zase natřít. :-)

PS: Díky za hodnocení!! :yes:

- Radek - 18.09.2008  10:52

« Re: Pozdravy

No mám Ti takový vnitřní pocit, že to nebude dlouho trvat a Hansovi to natře málokdo ... >:D

"-- skrytý --" 18.09.2008  11:01

« Re: Re: Pozdravy

Čau Radku, dovol abych s tebou souhlasil. Hans je plný překvapení. >:D :yes: Přeju mu to aby mu všechno klaplo.

Hanss (MoDo Team) 18.09.2008  11:02

« Re: Pozdravy

A díky, díky pánové, koukám, že se tu o mně mluví..... >:D
        No je fakt, že zipův focus si mojí audinu dal kdykoliv :no:
        Ale pravdu má Radek - brzy, už brzy - - - - pak NIKDO :-) >:D

STi (Modo Team) 18.09.2008  11:15

« Re: Re: Pozdravy

Teda Hanssi netušil sem,že už to máš tak brzo v plánu!Tak doufám,že mě pak taky necháš svézt a uznám,že už to budeš mít o trošku rychlejší no ;-)
          PS:jinak by mě zajímalo,jak bych se s tim Focusem popral já..

"-- skrytý --" 18.09.2008  11:31

« Re: Re: Re: Pozdravy

No to by čoveče zajímalo i mě, protože zipův Focus jezdil hodně dobře. Tak příště na srazu výzkoušíme. :yes:

Hanss (MoDo Team) 18.09.2008  11:50

« Re: Pozdravy

Anebo Lukáši, jak jsem psal - stav se na Modu - dostaneš krabičku a uvidí se, když na ní vytlačíš 8,22s jsi nastejno - líp teda asi těžko ?!? Já osobně si myslim těch 8,6 - 8,8s - ten Beltronics fakt může suplovat přímé srovnání, těžko tvrdit, že když bys jel vedle něj, dokázal bys z fabči dostat víc......... prostě do 4 tis. a další........ a další........- ale on jen jednou........ !! :-) :yes:

- Radek - 18.09.2008  16:21

« Re: Re: Pozdravy

Tak tak chlapci, nafta patří do kamen :-! No ale teď vážně, zkrátka využitelné spektrum otáček je u benzínu podstatně širší než u dieselu. No a pokud je ten benzín navíc dopovaný pořádným turbodmychadlem :*)

"-- skrytý --" 18.09.2008  17:50

« Re: Re: Re: Pozdravy

U Mazdy MPS je to správně použité slovo "pořádným turbodmychadlem" >:D ,protože ze současných hothatchů vévodí nejvyšším výkonem. Tím pádem i zrychlením. :yes:

- Radek - 19.09.2008  10:06

« Re: Re: Re: Re: Pozdravy

Díky za lichotku, ale obávám se, že taková STi Imprezza by si mě ve srpintu vychutnala levou zadní ... MPS jezdí fakt jak divá - já už si to jako řidič bohužel nevychutnám, protože stejně jak už sposta z Vás ví, kvůli zrakové vadě nemohu řídit a tak se už jen vozím na místě spolujezdce. Každopádně mě hrozně baví, sledovat ve zpětném zrcátku, jak se prudilové co se nám pokoušejí nacpat ve vesnici a potažmo hned za ní do kufru, začnou rapidně zmenšovat... >:D Každopádně "nafasuju" na MoDu krabičku pravdy a uvidíme. Ale já osobně si u MPSky spíš vychutnávám pružné zrychlení než třeba akceleraci z O na 100 apod.

"-- skrytý --" 19.09.2008  10:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Pozdravy

Špatně jsem to napsal. Měl jsem na mysli ty hothach dostupnější. Do miliónu. >:D :yes: Jinak STi, 135i, 350Z to už je cenově trochu jinde.

- Radek - 19.09.2008  10:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pozdravy

jj - to máš pravdu! 135í a 350Z už ale nejsou HH - navíc jsem viděl pár videii MPS vs 350Z no a myslím, že úplně jinde, jsou tahle 2 auta spíš jen cenově >:-[]

"-- skrytý --" 19.09.2008  10:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pozdravy

Aha, pošli odkaz na MPS vs. 350Z. Říkal mi o tom Hanss, já to pak hledal a nenašel to. Dík

- Radek - 19.09.2008  10:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pozdravy

OK - pokusím se to najít - a tady máš malou ochutnávku, jak to zrychluje na trojku za vesnicí ... >:D [odkaz]

- Radek - 19.09.2008  10:45

MPS vs 350Z

- Radek - 19.09.2008  10:51

MPS vs STI vs 350Z

"-- skrytý --" 19.09.2008  11:00

« Re: MPS vs STI vs 350Z

Ok díky. No každopádně když to srovnáš tak MPS má pořád větší krouták i než nové 350Z 221kw. Máš ICQ ? Pošlu Ti moje přes SZ ať se líp dorozumíme.

Poustnik 19.09.2008  11:03

« Re: Re: MPS vs STI vs 350Z

A myslíš, že to jsou sériovky 191kW Mazda a 205kW Nissan? Ale hezky Mazdička jezdí, to je jasné..... :-)

"-- skrytý --" 19.09.2008  11:10

« Re: Re: Re: MPS vs STI vs 350Z

Vypadá to, že jsou to seriovky i kdyz to Ztko je potuněný z venku. Jinak MPS má prostě Nm.

- Radek - 19.09.2008  11:14

« Re: Re: Re: Re: MPS vs STI vs 350Z

No je to znát a i vidět vtěch vyšších rychlostech, že pořád táhne jak mula - i ve 230-ti furt jede a jede ...

"-- skrytý --" 19.09.2008  11:22

« Re: Re: Re: Re: Re: MPS vs STI vs 350Z

No já přemýšlím na jaro obměnit opět vozový park a nejspíš to bude něco takového. Líbí se mi GTi (nejraději bych R32) nebo MPS, Focus ST. Uvidíme jenže nemám garáž a nechávat auto před domem se bojím. Už mi někdo lezl před měsícem do Golfa. Mám v plánu koupit dům, ale ještě je brzy.

- Radek - 19.09.2008  11:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: MPS vs STI vs 350Z

No já jsem po R32 taky toužil a líbí si mi stále, ale ve vyššich rychlostech má MPS větší sílu díky turbodmychadlu a spotřebu bych s ním asi taky neudržel tak nízkou jako s MPSkou. Ale jinak má R32 něco do sebe ;-)
                P.S. poslal jsem Ti SZ s ICQ numberem na mě.

"-- skrytý --" 19.09.2008  12:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MPS vs STI vs 350Z

Seš on-line?

Poustnik 19.09.2008  12:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MPS vs STI vs 350Z

MPS má asi stejný motor, co mám já v Mazdě 5, že jo? Jen tam je tu a tam něco kvalitnějšího a to turbodmychadlo.....Tak si můžu představovat, že si tam přidám dmychadlo a budu jezdit jako Fitipaldi.... >:D

- Radek - 19.09.2008  13:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MPS vs STI vs 350Z

jj - to je přesně ten agregát ;-) Akorát se obávám, že po instalaci turba a aplikaci jízdního stylu "Fitipaldi", by se spotřeba opravdu nepohybovala v intncích tvého auta snů ... >:D

Poustnik 19.09.2008  14:02

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MPS vs STI vs 350Z

Tak ona pětka ani teď neodpovídá spotřebou mým snům, ale za ty prachy....nekup to!!!! >:D A jezdím s ní hodně po městě.... :no: ...alespoň ta vysoká bezpečnost mě uklidňuje, snad to nikdy v praxi nevyzkouším. A můžu si snít dál..... :-)

- Radek - 19.09.2008  11:13

« Re: Re: Re: MPS vs STI vs 350Z

JJ - jezdí, akorát jak říkám no, já už si to "za kormydlem" nevychutnám :-(

"-- skrytý --" 19.09.2008  20:36

« MPS vs STI vs 350Z

zdravim opet po dlouhe dobe...:-) Radku, kdyby si jel nekdy na sraz do Prahy tak dej vedet, kdyz by byl cas, tak bych rad na MPSko taky kouknul, nejakou kreskou bysme auta protahli...bohuzel jsem jeste nemel tu cest Mazdu prolednout:-(

V SZ Ti posilam tel. cislo, pac na MACZ ted nejak nemam cas...

kaaRS 22.09.2008  08:51

Autocar..

zdravim te neposilal jsi do casopisu Autocar dopis. Nejaky Radek psal ze mu vyhovuje cervena MPS3. Nebyl jsi to ty? ;-)

- Radek - 22.09.2008  09:40

« Re: Autocar..

Nazdárek, ne-ne Já to klucíííí nebyl :-) Ale MPS mi taky vyhovuje. Vždycky mě nadzvedne ze židle, jak se do ní někdo začne obouvat, že je rychlá jen v přímce apod. Jasně, při prudké akceleraci má tendence tahat za volant, ale díky samosvornému diferenciálu je na výjezdu ze zatáčky daleko rychlejší než třeba do nebes vynášený Focus-ST.

kaaRS 22.09.2008  16:57

« Re: Autocar..

Tak to je docela slusna nahoda. Jeste jsem to necetl tak ale dnes si to prectu a jetli tak pisnu co tam psal. ;-)
        No hodne ctu tyto casaky a nebo testy aut a nejak mi Mps3 prijde nedocenena protoze kdyz slysim lidi kteri meli tu cest si s ni zajezdit tak ji chvali do nebes. ;-)

"-- skrytý --" 22.09.2008  22:26

« Re: Re: Autocar..

Ono to je tím, že skoro vypadá jako obyčejná Mazda 3, ale na silnici to dělá hrozný věci, všichni co projdou zrychlením 0-200 a cití že je i šestka boří do sedačky, pak teprve zjistí v čem to vlastně sedí ;-)

- Radek - 24.09.2008  10:06

« Re: Re: Re: Autocar..

Přesně tak, kdo nezkusil, jen těžko uvěří. Třeba při najíždění na dálnici je problém v tom, že už v připojovacím pruhu nabere MPS rychlost než jakou má většina těch, co se "*" v levém pruhu a řadit z pětky na šestku ve 200 km/h je dá e říct "volnější dálniční tempo" ... >:D Na druhou stranu je pravda, že při razantním průjezdu zatáčkou kde jsou příčné nerovnosti je to trochu jak sedět na kozlíku - auto najednou strašně "ztvrdne" . Je to dáno tím, že ve střední poloze zdvihu má píst tlumiče širší prostor a v krajních polohách se vnitřní obvod tlumiče zúží - takže píst musí překonat vyšší odpor a tím pádem tlumiče jakoby ztvrdnou. S tímhle systémem přišla tuším firma "Monroe" pod názvem "Senzatruck"

Ronnyp (RSKa) 22.09.2008  22:31

« Re: Re: Autocar..

no me taky vyhovovala

"-- skrytý --" 23.09.2008  09:01

míca je už domááá

tak jsem se konečně dočkala:
    na cestě do ČR

už doma:

"-- skrytý --" 23.09.2008  09:41

« Re: míca je už domááá

Zdravím, koukám, že si z Hradce Králové. Stejně jako já, takže až na tebe bude troubit zlatej Golf tak to budu já. Jinak MPS vypadá dost zajímavě. Chtělo by to vidět naživo. Přeju ať slouží. :yes:

"-- skrytý --" 23.09.2008  10:17

« Re: míca je už domááá

ou kej, budu koukat:) kolikátý golf?? ať mám přehled:)

"-- skrytý --" 23.09.2008  10:24

IV čtvrtý. Tento. [odkaz]

David Silver 23.09.2008  09:57

« Re: míca je už domááá

Nechceš časem napsat recenzi? :-)

"-- skrytý --" 23.09.2008  10:17

na to moc nejsem:)

"-- skrytý --" 23.09.2008  22:14

Pěkný černý, mafiánský >:D gratuluju :yes:

Poustnik 23.09.2008  23:19

« Re: míca je už domááá

Pěkně ostrá Mazdička! Ale jaktože na cestě z Německa je celá černá a tady má rudé boky???? Tos ji dala ještě přestříkat????

"-- skrytý --" 24.09.2008  07:57

« Re: míca je už domááá

jj, nechávala se hned stříkat...:) nemám ráda černou, ale byla to barva co mi vadila nejmíň:) vůbec se mi nelíbí tá modrá ani červená ani šedá.... manžel mi dal úžasná dárek a nechal jí přestříkat v lakovně co stříká mazdy, rozkládala a skládala se taky přímo v mazdě...

Poustnik 24.09.2008  11:14

« Re: Re: míca je už domááá

Hmmmm...tak to má rád i tebe, i tu Mazdu asi...... >:D

Hanss (MoDo Team) 24.09.2008  11:25

No vida
          tak asi bych se s tebou měl kamarádit, mám totiž stejné úmysli co se týká dovozu auta, tak se jen ne úvod zeptám odkud tato pochází a jestli jste dovezli individuelně nebo přes nějakou firmu ?!?
          Jinak teda ať jezdí a já zatím tiše závidim......... :-) :yes:
          P.S. jestli přidáš recenzi, tak slibuju, že budu furt otravovat nějakejma dotazama...... >:D >:D

- Radek - 24.09.2008  11:36

Mohu potvrdit ... >:D >:D >:D

Poustnik 24.09.2008  11:49

« Re: Re: míca je už domááá

Míca psala, že je na recenzi líná...pár příspěvků výše. Takže teď ji určitě nenapíše, to by ti musela odpovídat, Hanssi! 8-s >:D

"-- skrytý --" 24.09.2008  11:58

« Re: míca je už domááá

tak se nad sebou zamyslím a třeba recenzi napíšu, až se budu nudit:) teď spamuju u Radka dokud mě nevyhodí:) Mazdu jsme dovezli přes manžela, občas to má jako koníčka, jeho jeden kolega má autodopravu a hlavně podvál, druhý kolega umí perfektně německy a manžel je obchodník:) přivezl právě i novou šestku a v pondělí byl pro Golfa GTi rv. 2005 jen tak na prodej... jinak jelikož má sám EVO IX tak si ujíždí na sledování Evíků:) shání nové v akcích i starší

Hanss (MoDo Team) 24.09.2008  12:14

« Re: míca je už domááá

paráda, tak to musíš recenzi určo přidat, už jenom proto, abych Tě měl kde kontaktovat, až se konečně rozhoupu pro to MPSo!! :-)
              No a jak to tak čtu, tak manžel by taky mohl napsat pár řádek - EVO tu ještě není !! No uvidíš, tak at jezdí a zůstaň v kontaktu, občas máme celkem fajnový srazíky, tak myslim, že by sis Ty i Tvůj muž přišli na své (viz fotky a videa u Dadánka - Range Rover) :yes:

"-- skrytý --" 24.09.2008  12:40

« Re: míca je už domááá

manžel moc všechny ty fóra a diskuze nemusí, bych mu to musela napsat já:) Hlavně on už nemá s normálním Evem nic společného:) jeho má 370koní a mimo kastle není kamen na kameni:) když se rozhoupeš, můžeš kontaktovat na dytuska@centrum.cz nebo icq 244628897. Nemám ráda kritiku, takže by mi v mé recenzi někdo něco skritizoval a byla bych sprostá:)

Hanss (MoDo Team) 24.09.2008  12:59

« Re: míca je už domááá

jasně, děkuju za kontakt přidám si hned :-)
                  vidim, že už to tu trochu znáš - myslim tu kritiku recenzí... :no:
                  Tak EVO asi pojede - měli jsme tu čest nedavno mít na srzíku STI, které mělo přes 400 koní - svezl jsem se za volantem a pak jsem byl vysmátej ještě večer v ložnici...... >:D >:D fakt nářez tyhle auta!!

- Radek - 24.09.2008  15:44

« Re: Re: míca je už domááá

Jasně, "děkuju za kontak" "ještě večer v ložnici jsem byl vysmátej" no hezky to tady vedete jako >:D Copak by tomu asi řekla paní "Hansová" a pan "Dytušák" >:D

Poustnik 24.09.2008  15:54

« Re: Re: Re: míca je už domááá

¨Jaký v ložnici a navečer???? Nemáš nějaký časový posun???? >:D Kontakty tady lítaly v době oběda a ty jsi byl v tu dobu vysmátej v ložnici???? Ty si teda žiješ!!!!!! >:D >:D

- Radek - 24.09.2008  16:05

« Re: Re: Re: Re: míca je už domááá

Jen jsem úmylsně z kontextu vytrhl Hansovo slova - a to z legrace! Kdyby si to někdo chtěl snad brát osobně ;-)

Poustnik 24.09.2008  16:55

« Re: Re: Re: Re: Re: míca je už domááá

Á... to byl citát z Cirána....tak to jo.

"-- skrytý --" 30.09.2008  21:27

Potkávám jí téměř denně

Hezký den,
    Vaše autíčko potkávám téměř denně v NBK. Konkrétní místo psát nebudu kvůli nenechavcům. Pokaždé ho okoukávám a přešto, že ho nevidím prvně se pokaždé otáčím (červená jí sluší) ;-)Takže ho vlastně i hlídám :-) Bohužel zde parkuje také spousta exotů, kterým je jedno, že má někdo rád hezká auta a klidně vedle zaparkují otřískanou plechovku.(v lepším případě do auta nefláknou dveřmi) Musím uznat, že Mazda je pokaždé napucovaná a tak to má být. Zlaté BMW si také dobře pamatuji...tam jsem obdivoval hezká kola. Přeji mnoho šťastných kilometrů a co nejméně starostí se servisem :-(

- Radek - 02.10.2008  10:41

« Re: Potkávám jí téměř denně

Děkuju za hezký příspěvek, pochvalu a především za hlídání ;) Jinak na onom nejmenovaném místě jsem taky přišel k bolístce na zadním nárazníku - samozřejmě už jsem to dal dopořádku. Auto se snažím udržovat čisté a vpořádku. Jiné než ruční mytí nepoznalo. Bohužel mám na něj čas jen tak jednou za měsíc, ale jinak tak 3x do roka dostává vosk, čištění motoru, pantů atd... Jsem na to zkrátka takový "pacient" :-!

"-- skrytý --" 03.10.2008  19:07

« Re: Re: Potkávám jí téměř denně

To je zase ale hezký :-) Takovouhle pozornost dopřává autu málokdo. :yes: U Vašeho auta jsem ale ještě majitele neviděl...teda jednou si to s ním přifrčela nějaká paní.
        Budu na něj dohlížet i nadále ;-)

- Radek - 04.10.2008  09:33

« Re: Re: Re: Potkávám jí téměř denně

No ona s ní jezdí jen přítelkyně - já už kvůli zrakové vadě ee :-!

Ronnyp (RSKa) 02.10.2008  10:44

« Re: Potkávám jí téměř denně

napucovana???njn to je radkova uchylka :-!

"-- skrytý --" 13.10.2008  12:38

prodám originál podvozek MPS

Prodám svůj podvozek z MPSka, najeto na něm pod 1000km, mám nový- sportovní. kontakt dytuska@centrum.cz

Poustnik 13.10.2008  14:16

« Re: prodám originál podvozek MPS

Kurnik šopa! Než jsem dopsal svůj dlouhý příspěvek ke tvé Mazdě, aby na tebe byli kluci hodní, že jsi tady spoustu z těch informací už prozradila u Radka v diskuzi, i o barvě auta jsme se bavili....tak skryješ recenzi!!!! Teď abych to psal znovu!!!! Tak doufám, že se zase brzy objevíš Dytusko! Ať ti jezdí! Hoj! :-)

"-- skrytý --" 13.10.2008  15:04

« Re: prodám originál podvozek MPS

moc děkuji za zprávičku, ale jsem cholerik a nenechám se urážet:) nedělala jsem ten profil, že jsem se chtěla hádat, ale jen jsem tu nechtěla spamovat, bohužel, nevyšlo to!

Asphalte MoDo 13.10.2008  15:22

Re: Re: prodám originál podvozek MPS

vice info tady:

nikdo te urazet nechtel, chteli jsme diskutovat. Nemela si argumenty bohuzel.

- Radek - 13.10.2008  16:53

« Re: Re: Re: prodám originál podvozek MPS

A sakryš, to vypadá, že jsem tady prošvihl novou recenzi na MPSku ... :-! Jinak Jirko děkuju za sobotní rejsík - bylo to fakt dost dobrý >:D :yes: :yes: :yes:

Poustnik 13.10.2008  17:04

« Re: Re: Re: Re: prodám originál podvozek MPS

Jo, jo...Jen dva prstíčky ohřejeme a hned zase půjdeme! Řekla Mazda a Dytuška a jak řekly, tak se i stalo...... >:D Měla tady Mazdu asi půl hodiny..... :-)

Asphalte MoDo 13.10.2008  17:12

« Re: Re: Re: Re: Re: prodám originál podvozek MPS

ale ja nerad, ja jen zkoumal kolik rat to auto jelo po strese kdyz bylo po laku. a proc tam davala takovej podvozek racemanka kdyz uz jenimu divokemu tempu ten puvodni nestacil. Pritom rikala ze s tim jeste moc nejela.... Zato jsem se dozvedel ze jsem jeste v nicem rychlem nejel a ze ta fijesta to nezlepsi >:D ze jsem takovej automobilovej panic :-|

- Radek - 13.10.2008  17:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: prodám originál podvozek MPS

No tak přes střechu jí to asi opravdu nešlo, protože o tom dvoubarevném lakování jsme diskutovali sotva to přitáhli z německa. Co se týká podvozku, tak myslím, že to nebude jediná úprava kterou plánuje. Její manžel má hezky vypiplaný EVO - takže to upravování mají takříkajíc v rodině :-) Dále zde mohu zodpovědně prohlásit, že Asphalte nemá s automobilovým panictvím rozhodně nic společného - naopak, je to zdatný "Modo-driver" ;-)

"-- skrytý --" 14.10.2008  16:39

« Re: prodám originál podvozek MPS

já ti dááám zkoumal!!!!! Já jsem holčička, na mě se musí citlivě a nééé bububu ty malá **** ;-)

- Radek - 13.10.2008  17:12

« Re: Re: Re: Re: Re: prodám originál podvozek MPS

Tak to bylo opravdu jen na 2 prstíčky ... >:D

Poustnik 13.10.2008  17:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: prodám originál podvozek MPS

Však ti to v diskuzi 24.9. napsala - Nemám ráda kritiku, takže by mi v mé recenzi někdo něco skritizoval a byla bych sprostá:)- Tož splnila slib, recenzi sem dala, ale život měla vpravdě jepičí. A tím bych to uzavřel, macz duchovně vede, macz vede k sebeovládání, krátkou mantru prosím, lotosový květ a se mnou.....óóóóóóóómmmmmmmmmmmmmmmmmm.....…

"-- skrytý --" 14.10.2008  16:40

« Re: prodám originál podvozek MPS

neboooj o nic si nepřišel:) všechno víš ;-) jo a jinak - dva prstíčky stačí, jinak by byla moc vytahaná :-!

"-- skrytý --" 18.10.2008  23:23

perfektni recenze!! plny pocet jinak to nejde :yes:

FRPE 06.11.2008  22:19

No to je dost ...

... že jsi se objevil pane! Co nového? Ráda tě vidím ... :yes:

foto mustafa

mustafa 17.11.2008  14:10

Tuning :)

Sice si psal, že tuning ne, ale tohle by přesně na tvýho miláčíka padlo >:-[]
    [odkaz]%3A3%7C39%3A1…

- Radek - 20.11.2008  10:46

« Re: Tuning :)

Sice jsem psal, že Tuning nene, ale je tam tolik krásných věcí a mám okolo sebe taky pár "jedinců" >:-[] , kteří mi na ně neustále posílají odkazy spoulu s našeoptávačskými frázičkami typu: "Ty jo, víš jak by to s tím jelo", "No to bys pak tutově ve zrychlení 0 - 200 udělal i M3 E46", apod ... >:D Takže se obávám, že už to dlouho nevydržím :*)

Poustnik 01.12.2008  15:14

Čéče Radku!!! Ty jsi na čtvrtém místě, teď na to koukám!

Ty jsi tam možná už od víkendu, ale já jsem nevšímavý!!! Tak to jsi tam nenápadně proklouznul kolem nápadnějších aut, než tě zase někdo odsune....Tak vše nejlepší k bramborové medaili. :-)

- Radek - 01.12.2008  16:10

« Re: Čéče Radku!!! Ty jsi na čtvrtém místě, teď na to koukám!

O děkuji Ti poustníče za gratulaci - a koukám, jsem už dokonce na bronzové pozici :*) To dlouho nevydrží :'-( Nu což, jsme tu přeci kvůli autům a ne kvuli "TOPténce" - takže až mě zas sestřelej, pujdu se k Tobě kouknout na video jak soutěžej MPVéčka a zas bude zpět úsměv na tváři :-)

Poustnik 01.12.2008  16:24

« Re: Čéče Radku!!! Ty jsi na čtvrtém místě, teď na to koukám!

Tak já vyjedničkuju mika a Fefe a budeš na prvním! Co ty na to???? Ale abys to viděl...tak za pět minut???? >:D

Dadánek (AlkoholixXx) 01.12.2008  16:25

« Re: Re: Čéče Radku!!! Ty jsi na čtvrtém místě, teď na to koukám!

Tak já to screenuju >:D :yes:

Poustnik 01.12.2008  16:31

« Re: Re: Re: Čéče Radku!!! Ty jsi na třetím místě, teď na to koukám!

Tak on Radek není on-line, ale za tu srandu to stojí! Já jdu na to!

Poustnik 01.12.2008  16:34

« Re: Re: Re: Re: Čéče Radku!!! Ty jsi první!!!!!!!!!!!!!

>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 01.12.2008  16:38

« Re: Re: Re: Re: Re: Čéče Radku!!! Ty jsi první!!!!!!!!!!!!!

Pouštníku, tys to rozštíp jak svi.ně, já čumim, co se to tu děje a ona je to tvoje práce. >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

Poustnik 01.12.2008  16:51

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čéče Radku!!! Ty jsi první!!!!!!!!!!!!!

Každému jeho pět minut slávy!!!!! >:D >:D

- Radek - 02.12.2008  08:39

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čéče Radku!!! Ty jsi první!!!!!!!!!!!!!

A já je prošvihl ... >:D

Poustnik 02.12.2008  20:10

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čéče Radku!!! Ty jsi první!!!!!!!!!!!!!

Tady to máš! Dadánek to uložil! :-)[odkaz]

- Radek - 04.12.2008  17:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čéče Radku!!! Ty jsi první!!!!!!!!!!!!!

Kucíííí děkuju! :*)

talio2 02.12.2008  14:25

video

MPS je fakt letadlo :yes: ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 07.12.2008  22:47

Svody - výfuk

(manžel Fefe) : chci se jen zeptat na kolik tě vyšly svody vyfuku?Vážně přemýšlím,že by to možná byla jediná úprava na mém budoucím autě (popř.jak dlouho to trvalo než ti to tam ,,implantovali,,).Taky mě zajímá,co vše se tím dosáhlo (lepší zvuk i výkon?).

- Radek - 09.12.2008  10:32

« Re: Svody - výfuk

Nazdárek, já nemám svody - šel jsem na to od konce :*) Mám tam jen středový a koncový tlumič - takže výkonový nárůst tam asi velký nebude, zvukově určitě lepší nežli série - ale to je pochopitelně věc názoru. Výfuk jsem dělal, když jsem měl auto měsíc a neměl jsem to srdce dělat velké zásahy - dnes to vidím tak, že to chce překopat komplet sání a hodně otevřený výfuk. Třeba od HKS, GHL a sání určitě cold air od KN, AEM popřípadě Injenu. Tak uvidíme co ještě s mazdou provedu :*)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 09.12.2008  17:54

« Re: Svody - výfuk

(manžel Fefe) : díky za odpoveď,až to ,,překopeš,, určitě to hoď na MACZ.Přeji spoustu km bez bez nehod a bez závad ;-)

praděda7 11.02.2009  13:11

« Re: Svody - výfuk

...jsem rad, ze me davas za pravdu, a nemas se za co stydet, ja se totiz s vyfuky hraji jiz 45 let...bohuzel nejlepsi vyrobce "after market" vyfuku Remus, na M3 MPS nic nenabizi...

foto Vaflicka

Vaflička 23.12.2008  16:08

na to neexistují slova!!

Ahoj Radku,
    máš neuvěřitelně pěkně napsanou recenzi, seriózně, rozumně a přece se od toho nedá odtrhnout a novinky - aktualizace, ty jsou stejného rázu (promiň, novinky jsem nepřečetl celé, na to jich je tam až dost, to už člověk nemá sílu.... ;-) )

Jinak tvoje auto je nádhera na n-tou....Mazda je u mě snad hned pod BMW celým svým stylem a např. sportovním designem, prostě celkově....zoom-zoom :-) Jak jsi psal o výběru auta, mluvil jsi mi z duše, asi bych dospěl k tomu samému i když Focus ST v oranžové metalce no to je taky nářez ale zas ten samosvor to je velký argument pro Mazdičku jak vyplývá z recenze... 3 MPS bych bral, ani bych nemrkl, jenže naše finanční možnosti bohužel velí jinak.... :no: Ani ojetá nejde najít kolem čtvrt milionu.... Hele a ta spotřeba pod 9 litrů -> 191 kW!!! to je naprostý šok, ale v pozitivním smyslu!! .... čtvrt melounku to jsou zhruba naše možnosti, ale ještě čas....konečné rozhodnutí přijde na přelomu ledna a února....

A fotky máš naprosto krásné, vypadají ještě daleko líp, když je pěkné počasí, což teď bohužel není...to kterémukoliv autu ještě hodně přidá....

Video je krátké, ale všeříkající ;-) :yes: :yes: :yes:
    Na semaforech bych tě určitě dal člověče..s tím naším fáčkem... >:D >:D >:D

btw jestli se chceš trochu pobavit přečti si k němu recenze tj. k našemu fáčku....stojí za to podle toho, jak to lidi hodnotí, taky jsem se patřičně snažil...sranda musí bejt.. ;-)

Takže shrnutí - podle mě bys zasloužil být s MPS ještě daleko výš v top ten, fakt geniální volba, okamžitě bych měnil...
    zvlášť ti musím pochválit ještě ty úpravy na autě..ty kola ne od Mazdy..ty první..no to je hotová pastva pro oči!!!!

Prostě celá tvá stránka o tvé káře je úúúúžasná, jak jinak než samozřejmě 3x10, nemám už slov jak to dál popsat..... ;-)

Ať ti slouží dál bez poruch např. u těch pásů....ten servis Mazdy no to bylo dost silné kafe to číst, to bych nečekal.... :-O

Ale každopádně auto si užívej, od toho se přece kupuje když má skoro 300 koníčků, jen tak dál, takhle má přesně vypadat bombastické auto na MACZ tak bych to shrnul...a zcela zaslouženě v top ten žebříčku!!! :yes: :yes:

nj lidi tady už vědí že rád píšu..já už jsem holt takovej když mě něco vezme.. ;-)

- Radek - 24.12.2008  16:53

« Re: na to neexistují slova!!

Děkuji za slova chvály - zahřeje to u srdíčka :*) No a na recenzi "Fa" určitě mrknu ;-). Jo a jinak jen tak mimochodem, teď v zimě na 17-kách kolech a bez klimy jezdí MPS za 7,7 ... >:D

foto Vaflicka

Vaflička 28.12.2008  23:24

« Re: na to neexistují slova!!

No ono to nejde jinak než chválit...njn krása :yes: :-) tyyyy brďo no tak to už je pekelná síla!! >:D Tolik by žralo naše fávo kdybych jel kompletně na hraně.... >:D >:D >:D >:-[] >:-[] >:-[] A ještě na 17-kách no to mě po*er >:D To jsou dneska fajnový motůrky koukám..skoro 300 koníků a žere to jak Favorit no to je dokonalý!! :yes: >:D

- Radek - 24.12.2008  17:01

Krásné vánoce!

Všem na "MA" přeji bohatého ježíčka, hodně dobrot do bříška. Hodně zdraví, štěstíčka a láskyplná srdíčka. Jo a taky ceny bumbání pro naše plechové miláčky nechť se ještě hooooodně dlouho drží proklatě nízko. KRÁSNÉ VÁNOCE VÁM VŠEM !!!

"-- skrytý --" 24.12.2008  17:09

« Re: Krásné vánoce!

Tobě taky. ;-) :yes:

"-- skrytý --" 29.01.2009  10:06

FOTO

To jsi fotil celé parkoviště nebo jedno auto. :-O

Asphalte MoDo 29.01.2009  10:45

« Re: FOTO

Pripadne kdybys nahodou cetl recenzi tak bys vedel ze to jsou jeho predchozi auta :no:

Hanss (MoDo Team) 29.01.2009  11:25

« Re: FOTO

Pavlíku ty diletante - seš vážně chudák a jím i zůstaneš - navždy - s tímto přístupem to ani jinak dopadnout nemůže. Ale co, zánoví astra v kombíku - skoro českej sen!! Myslíš, že jsem tady zvědaví na nějakýho amatéra, kterej nám sem přijde říct něco vo autech...... Takovejch už tu bylo a všichni byli velmi oblíbení, nejlíp bys udělal, kdyby sis tady zase zbalil svůj výčet výbavy pod obrázkama astry a šel jinam - pokud ne a seš dost hrdej - přijeď nám tvé názory na prasení aut říct osobně - třeba na MoDo!! :-!

foto scifi

scifi 29.01.2009  11:46

« Re: FOTO

Hanssi - ty ses už zase dlouho nepopral, co?? A to ještě nemáš zplacené to bolestné od posledně... ;-)

Paule - poslechni Hansse, svejma moudrostma můžeš oblbovat tak akorát hluché a slepé, nás těžko. Takovej deb.ilů už tu bylo a všichni se nakonec vzali a vypadli tam odkud přišli...

- Radek - 30.01.2009  09:47

« Re: FOTO

Já bych to vůbec neřešil. O inteligenci uživatele "Paul" svědčí už jen výroky o inplantaci vypouklých světel do Lotusu apod ... Že moje auto hodnotil tak jak hodnotil - no proč ne, kam se přeci hrabe MPS na jeho Astru H že? >:D Kdyby mi napsal, že moje fotky nestojej za nic kvalitou,
        - jasný, souhlasím, jsou pod psa - není tu žádným tajemstvím, že moje oči už nepatří k nejlepším, takže pohrát si s detaily fotek není mou silnou stránkou, ale dát 4 body za to, že jsem nafotil i svá minulá auta ... Asi jesm měl lépe rozepsat výbavu ... >:D

Ale teď vážně, mám z toho p.r.d.e.l. a myslím že MACZ je fajn. Dá se tu najít spousta zajímavých inforamcí, dlouhodobé zkušenosti majitelů a pokud má člověk čas, dají se tu vést i zajímavé diskuse >:D Drtí mě akorát skutečnost, že si nemohu už sednout za volant a vyrazit s Vámi na srázek, na okruh ... :'-(

"-- skrytý --" 01.02.2009  20:39

Gratulace

Gratuluji k autíčku, mám to samé, po najetí 31 tis. km jsem maximálně spokojen a to zrychlení a zátah motoru mě i po roce nepřestává fascinovat :-)

- Radek - 07.02.2009  09:36

« Re: Gratulace

>:D Mě taky! Jinak my už máme najeto 33500 a nemáme jí ještě ani rok :*)

"-- skrytý --" 02.02.2009  20:41

Tak tohle je opravdu zajímavý auto!!!

Nevím čím to je, ale nějak jsem na Mazdu 3 zapomněl ;-\
    Vůbec mi nedošlo, že ji dělají MPS.
    Ale zajímá mě asi i proto, že jsem byl hrdý majitel Mazdy 323 GTX 1,8 turbo 4x4. Sice je to pravěk, ale jedna z největších "mini" střel, co jsem kdy řídil. Přečetl jsem recenzi, mrknul na fotky a tak nějak nostalgicky dávám tři desítky! Doufám, že jsi spokojenej a dlouho budeš. Mazda jako japonec, by měla držet dlouho bez závady. Měl bych kupovat nový auto a tímhle jsi mi hodně otevřel oči. Měj se!

- Radek - 07.02.2009  09:40

« Re: Tak tohle je opravdu zajímavý auto!!!

No tak spokojený jsem, ale občas i Mazda zazlobí. Hned ze začátku mi měnili LZ tlumič a ted nějak zlobí přední parkovací asistent. No jinak je to ale paráda ;-)

"-- skrytý --" 07.02.2009  11:24

« Re: Tak tohle je opravdu zajímavý auto!!!

Tu Mazdu 323 GTX jsme měli společnou, střela to byla, to máš pravdu. Dlouho jsem nejel ničím, co by mě tolik dostalo zrychlením, až včera. Čirou náhodou jsem se svezl ve známého Mazdě 3 MPS a zanechala ve mně stopu.. >:D To zrychlení prostě vyrazí dech a v podstatě nezáleží na tom, jestli jedeš 50 nebo 150... :-!

"-- skrytý --" 15.02.2009  14:14

nesouhlas

cau.jsem tady novy tak te zdravim.mas bez debat nadherne a vykone auto.ale co me na prvni pohled zaujmulo je tvoje motto.ja v obci treba predjizdim.kolikrat kdyz jedes za dedulou kterej ridi jednou za dva mesice tak to je gol.urcite v obci nejezdim kilem ale taky to zas nejak neprehanim s opatrnosti.ja se zase drzim motta kazdej at jede jak uzna za vhodne. ;-)

- Radek - 15.02.2009  16:34

« nesouhlas

Už jsem to tu s někým rozebíral, uznávám, že to moje motto nevypadá nijak řečnicky a není nijak vypilované - nicméně, když jede někdo 30, je jasný, že se za ním nepotáhnu. Na druhou stranu, zažil jsem situaci, kdy se jeden starý pán přecházel silnici a bohužel nepřešel ... ten mistr volantu jel ve vesnici 90 a ještě se rozčiloval, co tam ten dědek v noci dělal. Takže asi tak :-! Jinak máš hezký auto, tak si ho užij a dodržuj rychlost v obcích >:D

David Silver 15.02.2009  16:59

« Re: nesouhlas

Já si myslím, že Radkovo Motto vystihuje situaci. Většinou když člověk jede v obci na limitu, tak ho předjede nějakej křáp, kterýho za vesnicí člověk dojede a on jede 70kmh...

- Radek - 15.02.2009  17:53

« Re: Re: nesouhlas

Přesně tak, k tomu není co dodat >:D

David Silver 15.02.2009  18:56

« Re: Re: Re: nesouhlas

taky ot mám za žito... ještěmám hrozně rád ty, kteří tě dojedou v obci, mimo obec se tě držej, jsou nalepený úplně na zadku a když jim dáš znamení at' jede nebo se rozhodně předjet tak na to nemá.

Poustnik 15.02.2009  18:53

« nesouhlas

Hmmmm.....tak Radan se nám trochu odkopal, přestože je tu nový.... :-) No......přiznám se, že jsem párkrát jel po obci nad limit, to jo, ale vesnice patří lidem, myslím si.....ne autům...a když ti skočí před auto nějaké zviřátko hloupoučké a ty jedeš 50, nebo dle tvého bezpečných dejme tomu 70km/hod, to už je sakra rozdíl...no a pak je zviřátko na maděru nebo ty někde na obrubníku....Ale jseš ještě hóódně mladej, tak to stejně pochopíš až za dlouho.....Hoj! :-)

David Silver 15.02.2009  18:54

« Re: nesouhlas

spíš horší je když ti tam skočí dítě...

"-- skrytý --" 15.02.2009  22:31

« Re: Re: nesouhlas

v necem mate pravdu v necem nesouhlasim.srazit cloveka a nedej boze dite to je hozna predstava.ale srazit ho muzes i v 50.

Dylan McKay 15.02.2009  22:44

« Re: Re: Re: nesouhlas

Tak snad nejezdíš 50 za každou cenu, ne? Když se v okolí silnice v blízkosti přechodu pohybujou lidi, tak zpomalím- co kdyby náhodou...

Ale tohle si člověk uvědomí, až když ho ve vězení šuká tlustej smradlavej cigán. Mezi bolestnými steny možná zazní: "Proč jsem toho dědu přejel, proč mě tady 3 roky budou šukat?!" Pozdě...

- Radek - 18.02.2009  13:15

« Re: Re: Re: Re: nesouhlas

Tak tak - a lubrikační gel asi v base nefasujou ... >:D

David Silver 28.02.2009  18:24

« Re: Re: Re: nesouhlas

Když jedeš pade, a dítě skočí do silnice 20m před tebou, tak to ubrzdíš, ale když pojedeš 70 tak řidičáku a slunečnímu světlu můžeš zamávat.

nasťa (RSKa) 16.02.2009  17:53

koukal sem pár příspěvků zpátky a zarazil mě jeden, teda spíš že mě přímo kopl do očí, že máš teď v zimě na 17kách spotřebu 7,7 litru, není to trošku moc přehnaný? Já ať dělám, co dělám, tak i teď v zimě na 17kách mám pořád spotřebu tak kolem těch 9-ti-dle palubního počítače...

Poustnik 17.02.2009  18:40

Helemese, heleme! Jakmile zmizelo hodnocení od Paula,

hópsnul jsi nám zpět do top 10! Ale ta ženská na titulní fotce se mi vůbec nelíbí, mám-li se přiznat....ale jestli se tobě líbí, tak už mlčim....Ať ti jezdí. Hoj! :-)

kaaRS 17.02.2009  18:54

« Re: Helemese, heleme! Jakmile zmizelo hodnocení od Paula,

To by me zajimalo kdo to zaridil. Ja za to bojoval asi tyden pres SZ s adminem a nic.

Dadánek (AlkoholixXx) 17.02.2009  19:10

eMPéeSo už mi zase funí za vejfukama >:D >:D

- Radek - 18.02.2009  13:29

« Re: Re: Re: Helemese, heleme! Jakmile zmizelo hodnocení od Paula,

funím, funím - ale jen z bezpečné vzdálenosti ... :*) Nechceš dát někdy pokec v Nymburce? Volantu už sice vládnout nemohu, ale často býváme s MPSem večer na parkingu u hypernovy ;-)

foto Matt26

Matt26 17.02.2009  19:52

« Re: Re: Helemese, heleme! Jakmile zmizelo hodnocení od Paula,

Ja tiez, povedal mi, ze ked Paul stiahol auto, tak to ma samo po čase zmiznúť a že sa ešte na to pozrie. Ešte keby tak zmizlo Michaelovo, to by bola heuréka ;-)

- Radek - 18.02.2009  13:21

« Re: Re: Helemese, heleme! Jakmile zmizelo hodnocení od Paula,

Tak hlavní je, že se to nakonec povedlo a nebojoval si nadarmo :yes: :yes: :yes:

- Radek - 18.02.2009  13:18

« Re: Helemese, heleme! Jakmile zmizelo hodnocení od Paula,

No tak taky bych věděl o hezčích babách - ale tady jde přeci o to auto ne? :*)

Thomasino 18.02.2009  13:48

Pěkná recenze a pěkné auto

Moc pěkná recenze a zajímavý auto. Také přemýšlím o něčem takovém, ale od doby co jsem jel ve Focusu ST mám asi vybráno. Sice to nemá samosvor, ale má to skvělě naladěný podvozek, který samosvor asi ani nepotřebuje a do hor moc nejezdím. U Mazdy MPS mi jen trošku vadí ta zadní část z bočního pohledu, přijde mi taková "težkopádná". Ale motor to má opravdu super... Ještě uvidím jaká bude nová Mazda 2 MPS a Fiesta ST, mluví se o motoru 1,6 turbo co je v MINI Cooperu S, tak uvidíme. Stačí mě i menší auto a navíc se mi líbí myšlenka závodů lehkých aut do 1000 kg :-)
    Tak si toho ďáblíka hezky užívej!!

- Radek - 18.02.2009  13:59

« Re: Pěkná recenze a pěkné auto

sice už jen ze sedadla spolujezdce ale užívám - hlavně ted v zimě je to super, když se objeví kousek pěkné, suché, prázdné silnice a pravá noha dá turbu povel roztočit se naplno :*) To je fakt pocit, jak na dělové kouli - musí se to zažít ... >:-[]

Thomasino 18.02.2009  17:58

« Re: Re: Pěkná recenze a pěkné auto

Jak to myslíš ze sedadla spolujezdce? Snad jsi nepřišel o bodíky a papíry? :-)

- Radek - 18.02.2009  18:50

« Re: Re: Re: Pěkná recenze a pěkné auto

ee - progresivní zraková vada. Nelze opravit operativně a nepomohou ani brýle, čočky atd. Dořízeno - hotovo - finále :-(

Thomasino 20.02.2009  09:44

« Re: Re: Re: Re: Pěkná recenze a pěkné auto

Ty krááávo!! Tak to je blbý... To nevím co bych dělal, kdybych nemohl řídit :-( Být bez jednoho z největších "potěšení"... Tak to upřímnou soustrast!

zip2016 20.02.2009  09:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Pěkná recenze a pěkné auto

Teeda, tak to je hustý. Radku a je to už dlouhodobá záležitost, nebo je to nějaká nová věc?

- Radek - 23.02.2009  14:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pěkná recenze a pěkné auto

No vrozená vada, pak proběhly nějaký operace a teď zas blbý no. Ale tak to je asi jedno - volantem už ted kroutím akorát tak ve snu anebo když si jdem zajezdit motokáry ...

foto vysoxx

vysoxx 21.02.2009  00:58

pěkné

Občas stojí v N. u H., nebo ne(?), Pěkné. :yes:

nasťa (RSKa) 04.03.2009  16:00

MPS

koukals na novou mpsku? co na to říkáš? nějak mi nejde přes pysky ;-\

- Radek - 04.03.2009  16:40

« Re: MPS

No ty naše jsou podle mě hezčí - agresivnější zadní difuzor a tak nějak ostřejší vzhled mám pocit. Ale těžko říct, chce to vidět naživo. Jediný co té nové trochu závidím, je to nasávání na kapotě. Jinak podle mě žádné revoluční změny - motor, podvozek stejný, ale má být kultivovanější - tišší v interiéru. Každopádně já kdybych šel dnes pro nové auto, jedno vím jistě - pokud bych chtěl "Hot-Hatch", šel bych znovu do MPS !!!

nasťa (RSKa) 09.03.2009  13:13

« Re: Re: MPS

jj, přesně to, co jsem měl na mysli! však ale není problém objednat karbonovou kapotu aj se sáním ze su.com >:-[] Jak píšeš, že má být tišší, chtěl bys ho vůbec, aby nebylo nic slyšet? :-) naprosto mě už vyhovuje a zvykl jsem si, že jsem jakýmsi způsobem spojen se světem okolo a ne jen izolovanej v autě. Tak když jiný auto, tak jasan že mazdu, ale focus RS nevypadá vůbec zle ;-)

- Radek - 09.03.2009  13:47

« Re: Re: Re: MPS

Tak Focus RS špatný určitě nebude, ale Mazda zas oproti němu vypadá civilněji a dostat z ní 300 koní myslím nebude nesplnitelný úkol ... >:D

nasťa (RSKa) 09.03.2009  13:50

« Re: Re: Re: Re: MPS

to je pravda, mazda splyne s davem, zato focus bude pěkně vyčnívat, obzvláště v tý zelený barvě :-)

nasťa (RSKa) 09.03.2009  13:14

BOV

A už jsi ho namontoval nebo se válí někde v garáži? >:D

- Radek - 09.03.2009  13:49

« Re: BOV

BOV tam šoupnu v pátek 20. počítám. Budu mít volno, takže si udělám radost a nainstaluju ho ;-)

sportivo 16.03.2009  18:22

Športová vložka vzduchového filtru K and N

zdravím,

chcel by som sa spýtať aké máš skusenosti s filtrom od K and N ? zmenilo sa niečo oproti originálnemu ? zaujima ma to pretože zanedlho ma čaká druhá garančka a zvažujem či dať osadiť origo filter dodávaný fiatom alebo si zakupim od K and N a vymením si ho sám.

ďakujem za odpoved

nasťa (RSKa) 16.03.2009  19:10

« Re: Športová vložka vzduchového filtru K and N

u vložky je přírůstek výkonu neznatelnej, takže se změní akorát zvuk, větší smysl má už přímý sání

sportivo 16.03.2009  20:15

« Re: Re: Športová vložka vzduchového filtru K and N

ano ano to chapem že vložka žiaden zazrak na výkone nespraví , skôr mi ide ako píšeš o ten zvuk. a hlavne nech idu otáčky rýchlejšie hore po šlapnutí na plyn (ale oni idu aj tak dobre, nemôžem sa sťažovať na nejaku spozdenú odozvu na plyn) len tak niečo potrebujem ked už bude ta garančka :-)

- Radek - 17.03.2009  10:42

« Re: Re: Re: Športová vložka vzduchového filtru K and N

Vložku od KN klidně kup - určitě neprohloupíš už jen z toho hlediska, že je "nadoživotí" protože se nemění, ale čistí pomocí čistící sady. Zvuk motoru se pochopitelně změní - individuálně podle typu auta. Podle mě u přeplňovaného motoru až tolik ne. Důležité je, že průchodnost nasávaného vzduchu je přes vložku KN asi o 40% lepší než u serivého filtru.

sportivo 17.03.2009  13:30

« Re: Re: Re: Re: Športová vložka vzduchového filtru K and N

aa dík, tak pôjdem do toho. to je zaujímavé že sa to len čistí. celkom zaujímavo potom odpadá nejaká dalšia kúpa filtru a vecí okolo toho. len ešte musim trochu pogoogliť kde zoženiem tu športovú vložku od KN pre Bravo2 .

diky zatial

- Radek - 17.03.2009  14:15

« Re: Re: Re: Re: Re: Športová vložka vzduchového filtru K and N

V CZ distribuuje KN filtry normálně ELIT, takže by to neměl být problém objednat ;-)

foto McVladin

McVladin 19.03.2009  21:34

toto

auti sa mi mozno dostane do ruciciek, bol by to rozdiel oproti mojim 70konom vo felcke to by som mozno aj na slalome mohol byt konkurencie schopny. ak hej napisem recenziu:D nech sluzi

"-- skrytý --" 21.03.2009  09:39

Sportacek

Paradni sportacek, s tim musi byt svezenicko, 3x10 ;-) :yes:

David Silver 21.03.2009  09:59

21,3,

Všechno nejlepší, mnoho šťastných km k svátku přeje Kysky :yes: :yes:

- Radek - 21.03.2009  12:03

« Re: 21,3,

Necháváme uctivě děkovat :*) Tak za hodku se vrmnu na montáž HKS BOV - to jsem na to sám zvědav jak mi to pujde a jaký bude výsledek >:D

"-- skrytý --" 21.03.2009  22:50

výfuk

Čau.S tým povodým výfukom niesi spokojný že kupuješ nový?

- Radek - 22.03.2009  11:29

« Re: výfuk

Ahoj - tak nespokojený určitě nejsem, ale řekl jsem si, že zkusím nějaký aftermarket výfuk, nejlépe nerez od renomované firmy. Velmi široká nabídka je jich třeba v USA, jenže doprava cca 650 dolarů je docela rána. No a pak jsem objevil výfuk evropské provenience, navíc výrobce o kterém asi nikdo nebude pochybovat, že výfuky dělat umí. Takže jsem na ten zvuk nového výfuku velice zvědavý a navíc podle dynotestu dává i 20 koníků navíc ;-)

"-- skrytý --" 22.03.2009  12:08

« Re: výfuk

ja lenže tiež by som tam niečo rad namontoval a ta firma u ktorej si to daval je celkom blýzko tak ju mam ako prveho kandidata.Takže možeš ich len odporučit?

- Radek - 23.03.2009  10:54

« Re: Re: výfuk

No tak řeknu to asi takhle, se vstřícnějším přístupem k zákazníkovi jsem se nikde nesetkal. Když mi dodělávali středový tlumič, tak protože nemůžu řídit a přítelkyně byla místo mě v práci, tak normálně sedli do auta, přijeli si pro mě i Mazdu, dovezli si mě na firmu, namontovali výfuk a zas mě odvezli zpátky - neučtovali si zato navíc ani korunu. nemají sice výfuky komplet z nerezu , ale povrchovka žárovým hliníkováním mi příjde víc nežli dostatečná. Objednal jsem si ted výfuk od Supersprďntu - ale namontovat si jej nechám opět v Chlumci. Takže asi tak :-)

"-- skrytý --" 25.03.2009  04:54

« Re: výfuk

možeš mi na nich hodit kontakt kde ich mam hladat?

sportivo 22.03.2009  15:07

ALU disky na tvojej mazde

zdravím,

prosím ťa čo su to za elektrony na tvojej mazdičke ? su veľmi pekne a tej červenej na aute pristanú. planujem aj ja nejake na bravo tak nejake hladam. pozerám tvoju recenziu ale nejako neviem najsť výrobcu tých tvojích kolies ? čo su zač ?

dikec

- Radek - 23.03.2009  10:57

« Re: ALU disky na tvojej mazde

A která kola máš konktrétně na mysli? Ta černo-stříbrná už nemám, měly nevyhovující ET. To byla MSW - podle mě bývalá značka MilleMiglia. Ta pětipaprsková zimní co mám ted jsou OZ a ta větší - 18, jsou originál od Mazdy z prvovýroby :-)

"-- skrytý --" 25.03.2009  18:01

Supeer

Klobouk dolu , tohle auticko je opravdu mazel.
    Az ma Mazdi nebude (coz je dlouhodoba zalezitost ;]) tak si jednou poridim taky tohohle nebezpecnyho draka :]
    Preji hodne stastne ujetych kilometru a hlavne aby jsi dale vydrzel u Mazdy.

Mazdar

"-- skrytý --" 07.04.2009  14:20

Original kolesa

Nazdar clovece... super auto to je fakt... som nasiel tvoj inzerat na sbazare ze predavas originalne 18" disky ale neviem sa tam registrovat a nemas tam ziadny kontakt. Ak je to este aktualne tak mi prosim napis na szulanyi@gmail.com alebo mi zavolaj na 421948520042 a dohodneme sa nakolko mam fakt velky zaujem.Diky a majte sa...

"-- skrytý --" 18.04.2009  18:35

Pěkný

ať slouží

"-- skrytý --" 21.04.2009  10:11

supersprint

No nakolko si s tým mal prace tak výsledok vyzerá super.Sme sa mínali na kruháči tak som od toho auta nemohol odtrhnut oči ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 21.04.2009  10:36

« Re: supersprint

Poslouchal jsem ten zvuk a zní to dost dost dost dobře!Docela by mě zajímalo kolik koníků navíc ti do MPSka ,,přicválalo,,?

- Radek - 21.04.2009  10:48

« Re: Re: supersprint

No není to ono - asi jsem to bral moc zblízka, ale až mi příjde ještě to sání, tak to natočím zepředu i zezadu. Jinak podle grafu z brzdy přímo od supesrpintu by mi tam mělo přicválat 20 koníků >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 21.04.2009  11:01

« Re: Re: Re: supersprint

Radek - mě ten sound přišel dobrej :yes: .20 koní není na škodu ;-)

- Radek - 21.04.2009  11:25

« Re: Re: Re: Re: supersprint

no tak já si myslím, že třeba takový 350Z bude mít lepší sound i v serii bez Supersprintu :-) Ale tak holt atmosféra je atmosféra mno ...

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 21.04.2009  13:04

« Re: Re: Re: Re: Re: supersprint

Radek - no tak musím neskromně napsat,že má lepší sound >:D .ALe musíš vzít v potaz cenu,pouze 2 sedáky a 6-ti válec,takže se rozhodně nemáš za co stydět,ale to ty víš :-) :-)

- Radek - 21.04.2009  13:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: supersprint

kuju za pochvalu a tiše závidím ten V6 sound :*)

- Radek - 21.04.2009  10:45

« Re: supersprint

V neděli večer a vyjížděl si jako od nádraží viď? Já jsem po tom Peugeotku taky koukal a říkal jsem si, jestli to nebudeš Ty ;-) Někdy bychom mohli dát spicha, anebo jestli budeš mít cestu do města, tak zavítej do MAXImixu na náměstí :-)

"-- skrytý --" 21.04.2009  13:08

« Re: Re: supersprint

jj to som bol ja.Tak velmi rád by som sa stretol aby som to mohol pozriet aj pekne z blýzka,aj ked sa priznám že som to už parkrat očumoval ale nechcel som okolo toho velmi oxidovat :-) .

- Radek - 21.04.2009  13:50

« Re: Re: Re: supersprint

Tak moc neoxiduj, ať mi to nezoxiduje >:D Stav se a dáme řeč. Auto moc často v KO neparkuje - jen mě tu ráno vyklopí a večer zas naklopí >:D Ale tak termín "prohlídky" můžem domluvit ;-)

"-- skrytý --" 21.04.2009  15:55

« Re: Re: Re: Re: supersprint

Tak len dufaj že mazda používa dobru antikoroznu ochranu lebo ja som už parkrát oxidoval :-) .Tak ja sa niekedy stavím,bývaš tam každý den?To je nejaký obchod?

"-- skrytý --" 08.05.2009  22:55

Autocar

Neposilal ty si dopis do autocaru ?Jako proč sis koupil mazdu atd?

tomm123 09.06.2009  12:57

"zadokolky nebrat!"

Jo keby to tak vedeli tie milióny majiteľov Mercedesov a BMW, tak by určite predali tie svoje jazdy neschopné vraky a šli do Mazdy 3 >:D :yes:

Asphalte MoDo 09.06.2009  13:09

« Re: "zadokolky nebrat!"

urcite jo, priste si necham poradit

Poustnik 09.06.2009  13:37

« Re: "zadokolky nebrat!"

Správně! Jízdy neschopné vraky patří do šrotu! To se rozumí! :-! :-!

v3jc3 09.06.2009  14:19

« Re: "zadokolky nebrat!"

tak to je východní perla dne >:D

Asphalte MoDo 09.06.2009  14:22

východní perla >:D >:D >:D

tomm123 09.06.2009  20:14

Radek je z východu?

Dadánek (AlkoholixXx) 09.06.2009  20:20

« Re: Re: Re: "zadokolky nebrat!"

400 ;-)

v3jc3 09.06.2009  20:33

« Re: Re: "zadokolky nebrat!"

ppa12a: radek né, ale ten tvůj předchozí příspěvek...

foto OS

OS 09.06.2009  20:38

>:D

tomm123 09.06.2009  21:52

« Re: Re: "zadokolky nebrat!"

No ale autorom tej perly je on, nerád by som mu to ukradol :-)

v3jc3 09.06.2009  21:59

« Re: Re: "zadokolky nebrat!"

aha, tak to sorry, už jsem si všiml na co narážíš >:D v tom případě doporučuju radkovi shlédnout toto video, at vi co na zimu [odkaz] ;-)

tomm123 09.06.2009  22:04

« Re: Re: "zadokolky nebrat!"

No keď už nepochopím iróniu, tak si aspoň všimnem úvodzovky, ktoré väčšinou označujú citát. To je asi prípad asphalte aj dadan >:D
                Aneb, jak Čech chtěje Slováka zesměšniti, k ostudě přišel ;-)

- Radek - 11.06.2009  10:22

« Re: Re: "zadokolky nebrat!"

tak jsem rád kluci, že jste si to s těma "zadokolkama" ujasnili a nepovažujete mě za "Antizadokolkistu" >:D Samozřejmě zadní náhon a rozložení hmotnosti 50:50 je naprosto super až do okamžiku, než se silnice oblékne do bílého hávu a nezačne směřovat do kopce :-! No a pokud jde o nějaké to "Česko-Slovenské" škádlení tady, tak to si myslím že vždycky nějaké bylo a bude. jak říká staré přísloví: "Co se škádlívá ..." Já třeba pocházím z beskyd a na Slovensko to mám opravdu co by kamenem dohodil. Přes mojí rodnou vesničku projíždějí autobusy co vozí ze Slovenska "robotníky" do Ostravy za prací a tak jsem se v roce 1994 stal svědkem události která mě opravdu pobavila. Nastupuju do jednoho takového autobusu a přede mnou nastupoval pán, který je samá srandička, vtípek a tak. Pochopitelně tu trasu jezdí většinou stálá parta řidičů a tak se s pasažery znají a občas prohodí pár slov, nějaký vtip apod. No a tak pan "šprýmař" si kupuje u řidiče lístek a ptá se ho: "Jo hele a víš který národ na světě je nejblbější?" A v tu ránu se ze zadní části autobusu ozvalo: "Ale piesničky máme krajšie ako vy... " >:D >:D >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 11.06.2009  12:22

« Re: Re: "zadokolky nebrat!"

Radek - máte tam v Beskydech některé velmi slušné sjezdovky a pár hodně luxus hotýlků :yes:

jpor (RSKa) 29.06.2009  09:50

tak tá odpoveď o krajších pesničkách ma dostala >:D >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 26.06.2009  19:51

« Re: "zadokolky nebrat!"

to co za chujoviny trepes mazda je nic oproti BMW a MB a ktomu este mazda 3mps je naj verzia od mazdy 3 tak to by som chcel vidiet pretek z BMW naj BMW M3 by ho tak zanechal ze by si myslel ze mazda stoji >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]

- Radek - 29.06.2009  09:13

« Re: Re: "zadokolky nebrat!"

1. přečti si celou diskusi k tématu "zadokolky nebrat"
        2. jen tak pro tvou informaci, Mazda3 MPS jede stejně rychle jako nepoměrně dražší BMW 130i, hranici 200 km/h doshne Mazda dokonce dřív a v porovnání M3 e46 umí O-100 jen o 0,9 vteřiny pomaleji
        3. děkuji za pobavení... >:D >:D >:D

"-- skrytý --" 01.07.2009  19:20

« Re: Re: "zadokolky nebrat!"

heh ale ja sem myslel najnovsiu M3 0-100 4,8 ;-) a ku tej rade 1 vyskusaj 135i a mazdu 3mps to bude zanech

Asphalte MoDo 01.07.2009  19:23

« Re: Re: "zadokolky nebrat!"

pokud do Mazdy dam jen pul penez rozdilu jejich cen, tak to bude tak ze bmw stoji ;-)

Hanss (MoDo Team) 01.07.2009  19:28

ty seš chudák :no: :no:

- Radek - 02.07.2009  09:28

« Re: Re: "zadokolky nebrat!"

Nechte ho kluci být, zoufalci jako tenhle se utopěj sami >:D Sám tu auto ani nemá - tedy pokud vůbec nějaké vlastní, že? >:D každopádně děkuji za podporu ;-)

Asphalte MoDo 18.06.2009  12:45

Radku..

Prosímtě už mi s tím moc nejezdi. Když to bude mít víc jak 50 tis., tak už to nebudu chtít ;-) jinak koukám, že pravidelně doplnujes recenzi tak se ti s autem hezky zije :yes: Jen tak dál. Já už taky vím že zadokolky nebrat. Ale u toho tvého vyprávění z Bezkyd jsem se pobavil :yes:

- Radek - 18.06.2009  14:24

« Re: Radku..

Kdyby ses raději držel toho "Asphaltu" viď? >:D

foto Filip-

Filip . 18.06.2009  15:01

« Re: Radku..

wow tak to video je fakt tuti ... krasne :yes:

"-- skrytý --" 13.07.2009  13:23

Chci ti objasnit moje hodnocení. Razím myšlenku, že nic nemůže být opravdu dokonalé, proto jsem se rozhodl neudělovat 10 za auto (a další), protože to je podle mě mazání medu kolem huby a pokrytectví.
    Jinak máš ode mě maximální body, auto je moc pěkné, recenze i fotky jsou též na vysoké úrovni! :yes:

foto Petr408

Petr408 18.07.2009  17:50

Motto

To motto už mě kolikrát napadlo, je vidět, že si dobrý a rozumný řidič, který tohle uzná. V obci předjíždějí opravdu jen ubožáci.
    Nádhera :yes: :yes:

STi (Modo Team) 19.08.2009  08:00

Moc pěkný bráška

ikdyž já do dnes myslím na projížďku se sestřičkou ;-) Co ta její výměna ramene, bylo nějak znát, že je v nepořádku?
    Jinak M-B čína vypadá fakt luxusně, asi sis vybíral i dokonalý stav... a V8, no po mých zlušenostech s Mercedesy musím uznat, že máš dobrý vkus :yes:

- Radek - 19.08.2009  09:25

« Re: Moc pěkný bráška

Nazdárek, po stránce jizdy je vše stejné, jen zmizelo takové to protivné povrzávání při rozjezdu. No a pokud jde o "brášku", děkuju za pochvalu, V8 je sametová, 225 koníků hezky jede a taky hezky papá >:D >:D >:D Víc prozradím, až bude v definitivním stavu v jeho vlastní recenzi ;-) Jinak podle mě je to "velké piáno", "čína" - modelová řada W126 přišla až po něm :*) Pravdou ale je, že pak se téhle řadě W116 začlo zpětně říkat "stará čína" ;-)

Polda_cz 25.08.2009  21:51

Zdar

Začnu hodnocením:
    Auto 10b, na takovýhle autech je vždycky něco "špatného a nerozumného"(ve smyslu jiný, výjmečný). Má určitě super motor, byl jsem svezen v CX-7 a tam pracovat docela "slušně":D
    Fotky 10b, už jenom proto, že jsi důkaz toho že jde být v Top 10 bez HDR, modelek, výbuchů a letadel :-)
    Recenze 10b, tady jsem chvilku váhal, asi jsi to po sobě moc nečetl, je tam hodně překlepů a nesouvislých vět, viz. ("to se mi opravdu za „Golfa“ opravdu dát nechtělo."), ale nakonec dorbý :-) Druhá půlka recenze je v novikách >:D

Jinak ještě taková zajímavost, ten prodejce Mazdy(Špaček), je pravděpodobně můj kamarád :-) Jednička ho určitě potěší, Škromach asi už ne >:D

Polda_cz 25.08.2009  21:57

Hehe, mazda vedle které ses fotil >:D

- Radek - 26.08.2009  09:44

« Re: :)

Nazdárek, nějaké ty překlepy tam určitě budou mno :-( Já totiž díky své progresivně se vyvíjející zrakové vadě momentálně nevidím zrovinka nejlíp a tak se mi tam občas někde nějaký ten "šotek" dostane :-! Pokud jde o toho Tvého kamaráda - Špačka / Škromacha, tak on to ví že ho takto přezdívám a bere to s nadhledem - ví že to myslím v žertu. Asi před deseti dny jsme se potkali na parkingu u Mazdy a zkouknul mi sání, poslechnul výfuk a tak. myslím, že je to pohodář :-) MPSka co jí prodávají jako předvádečku, tak si myslím, že tu cenu mají zbytečně vysoko když už je na světě nový model. A ten motor co MPS mají si nepůjčily z CX7 - jako první jej měla M6 MPS, pak M3 MPS a až pak jej dostala CX7 a to navíc v modifikované podobě - hlavně tedy turbo a jeho nástup v nižších otáčkách ;-)

Polda_cz 26.08.2009  11:30

« Re: Re: :)

Jo to asi bude on, tak mu vyřídím pochvalu :-)
        No chtěl jsem se kouknout na cenu jetých MPS a našel jsem asi jebnom dvě >:D

Já jsem netvrdil že ten motor je z CX7, neni to úplně ten samý, ale dost podobný:)

"-- skrytý --" 12.09.2009  09:35

Nazdárek

Tak už jsem dosáhl 60 tis. km v MPS a autíčko šplape jako hodinky (bez jediné závady). Teď jsem si půjčil na dlouhou cestu Mazdu 6 2.0 a proti MPS je to jako auto bez motoru. Až to dojezdím, tak fakt nevím, jestli by mě v této cenové relaci uspokojilo jiné auto...

- Radek - 23.09.2009  09:50

« Re: Nazdárek

Nazdárek, my už máme nějakých 55000 na počítadle a za tu dobu v rámci záruky měnili LZ tlumič - ten byl vadný už u nového auta a pak ještě pravou poloosu - něco povrzávalo v jejim kloubu. Jinak ale teda maximální spokojenost ;-) No a příště? Tak to teda taky fakt nevím, ale určitě to bude něco s pohonem na všechna kola >:D

tomikadze 22.09.2009  12:20

prekvapko MPS

ahoj,

tak som skusal dnes Mazdu 3 MPS a bol som dost prekvapeny aka je vlastne kultivovana. Neviem ci je to tym ze som zvyknuty na turbodiesle s velkym krutakom ale aj pri plnom plyne som si ani moc nuvedomil ako rychla mazda je. Skratka viete ze velmi tvrdo zrychlujete ale ani to moc nevnimate kym nepozriete na tachometer. Inak sa s nou jazdi uplne prijemne ako s hociakou dobrou fabiou co sa tyka beznej jazdy. Ked ale sliapnete na plyn tak letite vpred. Motor je velmi linearny skoro akoby mal ovela mensi vykon ale tachometer vie svoje. Jedina vec je hrozne ostra spojka, chce to zvyk inak super.

Hanss (MoDo Team) 22.09.2009  14:33

« Re: prekvapko MPS

No taky myslim, že to srovnání s fabií zaslouží, že ona ta fabča bude mít i větší kufr :-) >:D :no:
      Jinak taky zdravím Josefína a stále vzpomínám na mojí první jízdu v mps vůbec, kdy ve 240 na D1 "v německu" se klidily z cesty i služební oktávky !!! :yes: :yes: ;-)

foto Filip-

Filip . 22.09.2009  16:11

ako dokazes prirovnat Mazdu 3 MPS k Fabii ? ;-\ :no:

tomikadze 22.09.2009  23:31

« Re: prekvapko MPS

chalani neprehanajte zas zbytocne, nie som pako, len som chcel povedat ze sa chova pri kludnej jazde uplne normalne ako ktorekolvek male auto, no a najlepsie si kazdy vie predstavit fabku lebo ju ma kazdy druhy, a nechodte na mna s takymi recami ze porovnavam. Jazdil som kopec nadupanych aut, len som chcel povedat ze ked mps nedrazdite chova su uplne obycajne az na tu zabijacku spojku

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 08.10.2009  10:59

OC FUTURUM

:-O :-O :-( 8-s 8-s
    Že se může něco podobnýho stát,mě teda fakt nenapadlo.I když,u nás je možný všechno.
    Co se týče chování ostrahy - tak toto mě už nepřekvapuje.Vlastní špatná zkušenost.Jsou to arogantní blbečkové. 8-s :no:

"-- skrytý --" 08.10.2009  12:12

« Re: OC FUTURUM

Jojo, ostraha, to je vždycky síla...tak to dopadá, když blb.ec dostane funkci...Je to škoda takovýho krásnýho autíčka a je až k nevíře, že se může něco takovýho stát...Držím palce ať to dobře dopadne :yes:

- Radek - 08.10.2009  13:02

« Re: OC FUTURUM

Díky za vaší účast na mé "bolesti" ;-) Každopádně kdyby mi to promáčklo střechu nebo sloupky - to bych se aso po...l ... :-! Takhle to bude čistá práce, sklo se vymění a kapota "vyžehlí" :-)

STi (Modo Team) 08.10.2009  13:58

« Re: OC FUTURUM

Teda to je fakt šílený, ani nevim, jak bych se v tu chvíli zachoval, kdyby se mnou ta ostraha začala takle jednat. Chtěl nych jim rozbít hubu a asi bych dostal spíš já, ale tohle by se asi v jiné zemi fakt nestalo (myslim to jednání, materiál amortizuje snad všude podobně :-)
          Tak držim palce, ať Ti to jejich pojišťovna zaplatí hned, protože Autopalace Ti bez peněz auto určitě nevydá, takže bys to musel nejdřív hradit ze svýho...

- Radek - 08.10.2009  14:41

« Re: OC FUTURUM

No tak já to ze svého zacvakám každopádně. Pokud to půjde z jejich pojistky odpovědnosti, tak stejně by to nešlo řešit krycím dopisem pojišťovny. Že by to nezaplatili strach nemám, protože po právní stránce je to naprosto jasný případ. Ze začátku jsem z toho byl fakt na palici, dneska jsem rád, že to neodnesly nosné části auta a nad jednáním ochranky už jsem mávnul rukou - neznám nikoho, kdo by řekl po jakémkoli jednání s podobnými institucemi, že tam pracují vstřícní, fundovaní lidé s všeobecným nadhledem :-! Momentálně máme půjčený Avensis v kombíku, 1,8 VVTi benzín - pojem "akcelerace" tohle auto opravdu nezná a pokud tomu člověk začne trochu šlapat na krk, tak si to veme 9 litrů jako MPS - ale jako MPS to opravdu nejede >:D

foto Kajuska

Kajuška 08.10.2009  15:25

« Re: OC FUTURUM

Hajzlící to jsou. pani která jim to rozbila tu at si najdou samy zavora je obchodního centra, tudíž ručí za její provoz a bezpečnost. to by mě tada dožralo ;-\

foto Johnny-P

Johnny_P 08.10.2009  19:59

« Re: OC FUTURUM

hleďme co se všechno nestane v Kolíně :-)

Ty a závora, anebo potkali se u Kolína >:-[]

zip2016 08.10.2009  20:07

« Re: OC FUTURUM

Škoda že jsem o tom nevěděl. To bych tam zajel tu ostrahu trošku propružit. To by se tam tI chlapci začali potkávat jak rychle by sháněli nějaké řešení!! Tohle si přeci nemůžou dovolit!! :no: :no: :no:

Poustnik 08.10.2009  23:04

« Re: OC FUTURUM

Souhlas s Johnnym. Potkáte se u Kolína....a hned s takhle fatálním následkem...ale pravda vítězí!!!! /I když hódně pomalu.... 8-s / :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 10.01.2010  21:06

« Re: OC FUTURUM

Jak to dopadlo s OC Futurum????

Jinak pevné zdraví,taky to štěstí a spoustu km bez nehod v tom novém roce! ;-)

- Radek - 14.01.2010  09:16

« Re: OC FUTURUM

Díky za optání - autíčko bylo opravené během týdne a škodu mi proplatili asi do měsíce a půl - takže v pohodě. Děkuji za novotoční přání a opožděně taky přejí do nadcházejícího roku jen vše dobré ;-)

Thomasino 17.01.2010  23:53

« Re: OC FUTURUM

Ahoj, copak se stalo v OC Futurum? Hledal jsem zpátky v příspěvcích, ale nějak jsem nenašel začátek :-(
                      Díky za info.

David Silver 08.10.2009  11:18

blbci

Tomu se říká fakt mag.oři! To tam nemůžou nechat půlku závory? idioti fakt

foto olsztyn

olsztyn 08.10.2009  21:40

Supr Kára

Hezká mazdička, líbí se mi když je auto silnější než vypadá :-!

foto Bender-B-Rodriguez

Bender B. Rodriguez 09.10.2009  10:29

to bol moj brat

brat pete mechanical-barrierhand prisiel ku zlomenine? zapal elektrickych obvodov na toho, kto mu to spravil.

Bite my shiny metal a55

"-- skrytý --" 12.10.2009  19:17

čas řekne víííc!

Japonec až na konec ale pro 3 MPS to rozhodně neplatí!dokonce na okruhu Sachsenring porazil i takovou ikonu jako je VW Golf 6GTi(1:48,65min)!!!!!a to je si myslíím dost dobrý důvot se za níí alespoň pootočit!! :-!

foto mehturt

mehturt 19.10.2009  08:22

k-summit

ahoj, chcem sa spytat na tie retaze thule k-summit, akym sposobom sa retaz dostane pod koleso? nebolo mi to jasne ani z videi co som nasiel na webe..
    dalej nasiel som ze su viacere druhy, K11, K12, atd.. cize je potrebne najst svoj rozmer a podla toho vybrat? myslel som ze je to univerzalna retaz, na viacere rozmery kolies.. diky za odpovede

- Radek - 22.10.2009  09:13

« Re: k-summit

Nazdar, jsou dva způsoby jak se dostane pod kolo, buď jak píšou v návodu, že jej přiložíš, převlíneš tam co to jde a ráčnou dotáhneš - za jízdy pak "naskočí" na zbytek kola sám - anebo já to dělám tak, že je nasadím, ráčnu dotáhnu jen zlehýnka, kousek couvnu, přetáhnu na zbytek kola a dotáhnu ráčnu. No a pak už se jede ;-)
      Pokud jde o označení a rozměr řetězu, je pochopitelné, že se vyrábí víc typů - obvodová délka ráfku bude přeci jiná, pokud máš auto s 13, nebo 18 koly! Takže třeba na 205/55/16 bude stejný řetěz jako na 205/50/17 - ale na 165/70/13 bude potřeba řetěz jiný. Ale každý prodejce má k dispozici tabulku na jaký rozměr jaký řetěz. ;-)

"-- skrytý --" 26.11.2009  18:49

Nadhera...

... ak ju budes predavat tak daj vediet >:D lebo akurat riesim novu mazdu a mpska je fakt horuci kandidat... vela stastnych km...

FRPE 13.12.2009  18:46

Tak jsem tě ohodnotil Radku

jak je ty starej brachu? ;-)

foto berustina

berustina 17.01.2010  23:41

Ahoj, 3x10 a upřímně velmi příjemné počtení. Mazda 3 se mi sice nikdy moc nelíbila, ale viděl jsem MPSko uživatele nasťa a byl jsem velmi mile překvapen. Navíc červená barva. ;-) Příběh týkající se OC Futurum je opravdu k pláči, ale hlavně, že to dobře dopadlo. ;-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 20.05.2010  11:35

Novinka...

..sdílím s tebou podobný názor,navíc Shell je předraženej až hrůza 8-s :no:

foto burnfly

burnfly 23.05.2010  11:44

shell *

Ahoj, musim s tebou souhlasit, shell ma silena paliva. Moji mazdicce taky nejvic smakuje Benzina ci OMV (ovsem obyc N95).

"-- skrytý --" 23.05.2010  14:28

« Re: shell *

Ahojte Kluci 100% souhlas. Já si závodní palivo nemohu dovilit. proto beru 100 vervu od benziny a je na to tata bezkonkurenční ( teda když porovnáme shell,omw,benzina) Dokonce jsem někde četl, že není skoro žádný rozdíl mezi 95,98 či 100 od shellu :yes: :yes: :yes:

Ne všechny koně musí jezdit na shell... ;-\

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 04.06.2010  11:50

Parte

Moc povedený!Nejdřív sem se ale lekla,že Mazdici potkala bouračka. :-O :-)

A náhradník už je???? :-O :-)

kaaRS 04.06.2010  12:06

« Re: Parte

Taky jsem myslel ze nejaka totalka. Ale jinak pekne rozlouceni. ;-)

Taky jsem zvedav na nastupce Fabie 1,2HTP to asi nebude... ;-)

- Radek - 04.06.2010  12:11

« Re: Parte

>:D Tak HTP to určitě nebude :yes: Zatím hledám, jednoznačně permanentí 4x4, ale mám poněkud ořezaný rozpočet a najít pěknou ojetinu se servisní historií je u nás snad nemožné. Zatím jsem tedy žádnou nenašel a že už jsem jich pár viděl ... :-!

kaaRS 04.06.2010  12:18

Takze smer zapad.... :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 04.06.2010  12:24

« Re: Parte

radek - proč jí prodáváš? :*) :*)

- Radek - 04.06.2010  15:20

« Re: Parte

a tak neprodávám - už jsem prodal >:D No ale vážně, doba stojí za ... dodělávám podkroví, fasádu, dlažbu ... bla, bla, bla - no holt věci důležitější nežli auto a kačky jsou potřeba no :-!

foto tofoj

tofoj 04.06.2010  16:05

Kdy bude Modo sraz? >:D

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 04.06.2010  18:36

« Re: Parte

radek - škoda :-O Dám ti ale radu,nedodělávej podkroví,fasáda,dlažbu a bla,bla,bla a mazdice ti zůstane :yes: >:-[]

- Radek - 04.06.2010  19:01

>:D >:D >:D :yes: :yes: :yes:

zip2016 09.06.2010  07:40

« Re: Parte

Radku, jestli jsem to správně z toho parte pochopil, tak novým majitelem MPS-ky je Hanss? ;-)

- Radek - 10.06.2010  15:20

« Re: Parte

Tak tak, přesně ten pán, co parkovával u MoDa svou šedivou A4 s nápisem TDi na zádi ;-)

Hanss (MoDo Team) 06.08.2011  16:05

3 MPS

A hele rok se tu nic nedělo a najednou je zase moje auto v top ten :-)
    Tak je doplním, že jsem s Máňou stále velmi spokojen, jezdí sice o poznání méně (za rok cca jen 5.000 km), furt v garáži, ale dopřávám ji 100% - tzn. servis v mazdě a stále plnou nádrž stooktanové Vervy!! a koupel bere taky skoro po každé vyjížďce..... Takže tak . Zdraví Hans

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 06.08.2011  22:47

« Re: 3 MPS

Strejdo Hanssi, ty žiješ, to je dobře, jsem rád, že ti Máňa slouží, tak to bychom se mohli brzo vidět ne ;-)

foto MysakCZ

MysakCZ 28.10.2011  08:10

Chci se zeptat, hodnocení tohotu vozu je ve Vašem případě spíše pozitivní nebo negativní?

- Radek - 28.10.2011  18:31

« Re: hodnocení

vzpomínám na ní jen v dobrém :-) Až na tu trakci v zimě - to bylo fakt peklo >:D Mohl jsem jít na nějaký turnaj v nasazování sněhových řetězů, jakou jsem měl praxi :-!

foto jiny-pohled

jiný pohled 24.06.2013  20:56

Tomu říkám HotHatch

Ostrý auto, pro ostrý hochy. Jojo, tohle je auto tak akorát na ty Český poměry. Není to extra drahý, jede to skvěle a někdy i pekelně, a hlavně se s tím dá i tady v Čechách docela vyblbnout.

Gratuluji ke krasavci a přeji spoustu šťastných kilometrů!

foto janpww

janpww 11.05.2016  15:07