Ford Fiesta (2005)

26.12.2007

••• ÚVODEM ••• Za obyčejnou Fiestou se téměř nikdo ani nepodívá (kromě nového modelu :), za modrým eSTéčkem s dvěma bílými pruhy si můžou kolemjdoucí…

Ford Fiesta (v3jc3 (RaceFans))

foto LuboshGT-RS-Kaa-

LuboshGT (RS Kaa) 26.12.2007  18:26

Kraska!

Tak presne toto auto tu chybalo :-) 1,1 tony, 150k, dobry podvozok a agresivny vzhlad. Gratulujem, plnych 10 :yes:

Len skoda toho odskakovania na vacsich nerovnostiach, to by kvalitny podvozok robit nemusel.. PS Ako je to s pretacavostou?

v3jc3 26.12.2007  20:17

« Re: Kraska!

Dekuji. Je to neco mezi nedotacivym a pretacivim smykem, na prehokolku dost nezvykle :yes:

foto LuboshGT-RS-Kaa-

LuboshGT (RS Kaa) 26.12.2007  22:32

« Re: Re: Kraska!

Hmm, tak ak bude nejaky zraz, mohlo by to byt zaujimave porovnanie... tiez mam 150k a podobne hodnoty zrychlenia, no o cca 200 kg naviac, ktore vynahradza skvely podvozok. Chce to priame porovnanie ;-)

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 26.12.2007  18:37

Ronnyp

zdravicko sefe mooooc krasna fiestka dodej fotky a pak te ohodnotim a doufam ze budu moc pouzit plnej pocet!!!at slouzi ;-)

foto Mari-pilot

Mari pilot 26.12.2007  18:37

modrý drak - pecka!

opravdu mazel, přidej prosím fotky ať můžu dát 10 :yes:

"-- skrytý --" 26.12.2007  18:49

doufám že přidáš fotky ;-)

foto positivemind

positivemind 26.12.2007  19:26

Mazel

Nádherný mazel, celkem za 10 jen bych poprosil o pár nových fotek :-) odkud ho máš? Za jaké peníze jsi ho sehnal?

v3jc3 26.12.2007  20:19

Foto

foto dodáno

PeT-a (RSKa) 26.12.2007  20:25

estéčko

Nádherný kousek.......ta barva + pruhy jsou vážně něco!! :-) Dávám 10b...... :yes:

bude fotka motoru?? ;-)

v3jc3 26.12.2007  20:40

« Re: estéčko

jo jasny bude :-) jseme na to uplně zapoměl vyfotit motor :-!

foto Lubosss1

Lubosss1 26.12.2007  20:32

ako by napisal wikinko, cibohabazmek pecka !!! ;-)

je to kraska :yes: za 10b

OS 26.12.2007  20:40

hura

tak presne takovym autum fandim :yes: hehe doufam ze s tebou muzu pocitat na nasem jarnim race srazu ;-) rad ST porovnam s MINI na okruhu se ji moc nedarilo ale asi to bylo ridicem.

v3jc3 26.12.2007  20:43

« Re: hura

jasny rad prijedu, dik za pozvani. To jsme taky zvedavy v porovnani s Mini >:-[]

OS 26.12.2007  20:51

« Re: hura

koukni k MINI na fotky nejaky tam mam z nasich srazu ;-)

"-- skrytý --" 28.12.2007  11:14

« Re: Re: hura

hele...co udelat nejakej srazek nekde na letisti...dame kuzely a budem jezdit na cas... >:D Jinak super auticko...btw chce to jeste primy sani >:D Az to na Minim uslysis... :-!

v3jc3 28.12.2007  11:33

« Re: Re: Re: hura

jsem pro :-) jen casu neni mnoho, ale vikend neni problem.
            sani bude už mám vybráno :-) [odkaz]

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 26.12.2007  21:43

Hodnotenie

Fesak 10b. ;-)

"-- skrytý --" 26.12.2007  21:55

naaaaaaaaaaaaaaaaadhera, 10b :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

foto Miro-II

Miro_II 26.12.2007  21:59

hezke

Moc paradni auto,myslim, ze vykonove optimum na cesky silnice, jen asi chybi sestka na dalnici,ale o tom to auto neni. planujes zvysit vykon,nebo zustanes u standardu?? rika se,ze stcko je motorove poddimenzovany a pocita se s tim,ze si motor majitel sam doladi, tak se ptam majitele :-) jinak hodne stastnejch kilometru, chce to tu vic takovejch aut

v3jc3 26.12.2007  22:36

« Re: hezke

díík, jo na dalnici by sestka bodla ;-) jak jsem spal v hodnocení 150 koní rozhodně není finální hodnota.Jako první přijde na řadu pořádné sání K&N, další se časem uvidí.

OS 27.12.2007  08:31

« Re: hezke

K&N je dobra volba budes prekvapenej jak ti to zmeni sound ;-)

"-- skrytý --" 26.12.2007  23:48

ST

Zdravim Tomas, super auticko, vzdy som po takomto niecom poskuloval:) Vsimam, ze predosly majitel vymenil predne svetla za tie z novsieho modelu (po facelifte), keby si ty este vymenil zadne, auto by exterierovo vyzeralo uplne ako ta aktualna verzia. So starsim interierom uz toho moc nespravis, vyzera o dost opotrebovanejsi ako by sa patrilo po 38tis. km. Gratulujem k autu!

foto pumpkin

pumpkin 27.12.2007  00:07

potleeesk!

Vážne nádherné auto s dobrou recenziou! :-) :yes: Som asi detailista ale pozerám že predné svetlá sú z Fiesty po facelifte a zadné nie? Alebo sa mi len zdá? :-) No v každom prípade jasná 1O ;-) :yes:

foto pumpkin

pumpkin 27.12.2007  00:10

« Re: potleeesk!

Hmmm. kukám že s yurayom som myslel na to isté >:D tak pardon...A tie pásy robia taký Viper efekt :-)

"-- skrytý --" 27.12.2007  10:18

Gratulace

Konečně zástupce tohohle skvělýho žihadla-gratuluju a tiše závidím .......... :-( škoda že bodování končí na 10,dal bych víc!!

"-- skrytý --" 27.12.2007  10:52

kaenen

[odkaz] :-!

"-- skrytý --" 27.12.2007  12:27

Taktez gratuluju k autu:-) Bohuzel, Fiestou ST jsem jeste nikdy nejel, ale vzhledem k tomu, ze Ford sportovni auta umi, nepochybuju ze je to paradni pojezdeni ;-) A "rychly pruhy" tomuhle autu slusi, skoro stejne jak Mustangu:-)

foto BigFoot007

BigFoot007 27.12.2007  13:49

Fakticka!!!

Predne svetla mas z noveho faceliftu, ale inak pristrojovka je este ta z "prvej" generacie...
    Tak tomu dost nerozumiem. Nejaky mix, si to ty tak prerabal?
    Inak recenzia pekna a auto nadherne...

v3jc3 27.12.2007  14:52

« Re: Fakticka!!!

takhle byla koupena, predni svetla jsou vemenena z fiesty po faceliftu, jinak je vse z fiesty pred faceliftem

foto scooter-x-AlkoholixXx-

scooter_x (AlkoholixXx) 27.12.2007  13:49

STřízlivé hodnocení

Perfektni kara! Suprova barva! Uzasny :-) Jasnych 10b! ;-) :yes:

Chobot 27.12.2007  20:35

Pěkná fiestička.

Asi první malé auto s pruhy, co nevypadá směšně. Modrá barva s bílou u fordu je vcelku sázka na jistotu. Jo to chování asi bude motokára trochu (přední kola téměř vepředu,zadní téměř vzadu, už chybí jen ten motor za řidičem na střed ). ;-) No body budou pěkný a závist věčná (i když to snad ne) >:D

"-- skrytý --" 28.12.2007  08:54

« Re: Pěkná fiestička.

Pridavam se k tomuto nazoru,je to vlk v rouse berancim.Ve meste to musi byt pekny dravec :yes:Libi se mi,ze auto neni preplacane a zachovana tovarni uprava,to se ceni Jukni na meho mazlika,myslim ze by jim to sluselo :-) :yes:

Enthusiastic.driver 27.12.2007  23:03

Uaaaaaaah

Parada, opet tise polykam a rikam si: "Proc ja nejsem ten stastny ??" ;-\ Jak uz rikalo nekolik lidi prede mnou, toto vozitko tu chybelo. A uplne se ztotoznuju s Chobotem, ze rychle pruhy na tuhle Fiestu proste patri !!!!
    Vyborny vyber auta :yes: :yes: PS: Kup si krem proti vraskam - ver mi, ze z toho neustaleho vytlemu za volantem je jen otazkou casu, kdy prijdou >:D

foto Aischylos

Aischylos 27.12.2007  23:25

Krasavec! :-) :yes:

skejpa 28.12.2007  01:41

motor

narvali do fiesty motor z mazdy, hezky nalakovali, poupravili podvozek a je z toho malej dabel :-)

foto Midlosek

Midlosek 28.12.2007  22:11

« Re: motor

Mazda používá motory Duratec? ;-)

skejpa 28.12.2007  22:19

« Re: Re: motor

ne, ford pouziva motory MZR z mazdy (ktere dela a vymysli mazda) a prejmenovava je na duratec :-) diesly si samozrejme dela kazdy vlastni...

foto Midlosek

Midlosek 29.12.2007  01:56

« Re: Re: Re: motor

No Mazda jako dceřiná sice dělala vývoj benzínů pro Ford. Dokonce se ve Fordu najde i nafta původem z Mazdy, ale nové motory v naftě jsou už snad od PSA a benzín pokud se nepletu zase Volvo. Myslel jsem ale, že motory Duratec montoval Ford v Německu (možná tak do karoserie) - ale všechno se dá najít: [odkaz]
          The engine is currently built by Ford in Chihuahua, Mexico; Dearborn, Michigan; Valencia, Spain and Nanjing, China. :-)

skejpa 29.12.2007  02:21

« Re: Re: Re: Re: motor

Beginning in 2004, Ford dropped the old 4-cylinder Zetec engines in favor of Mazda's MZR design. Thus, 2005 and present Duratec 4-cylinder engines are Mazdas. This includes the 2.0 L Duratec 20 and 2.3 L Duratec 23. The engine is currently built by Ford in Chihuahua, Mexico; Dearborn, Michigan; Valencia, Spain and Nanjing, China.

to znamena ze podle wikipedie, benzinaky sou mazda. jen se tam nepise jestli ty nejnovejsi sou puvodem taky z mazdy. ale myslim si ze urcite protoze i zachovavali objemove kubatury jako mazda (1.8 , 2.0 , 2.3). a kdo vi, treba prijde i 2.5 jako bude v nove mazde 6...

btw: kdyz si tam zadas ve wiki Mazda MZR engine, tak u kazdeho motoru mas pod jakym nazvem to prodava ford :)

neregistrovaný: "Tom@" [158.234.10.XXX] 03.01.2008  21:13

« Re: Re: Re: Re: Re: motor

Ta 2.5 je od Volva, vid diskusie Focus ST, Focus RS

skejpa 03.01.2008  22:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: motor

jo to bude asi jedinej jinej. neni to ten petivalec ?

foto skopek

skopek 28.12.2007  10:27

Moc pěkné!!!

Máš dobrý vkus, na tohle auto mám taky zálusk, no uvidíme. Myslím, že Tě často potkávám v Poděbradech... Přeju hodně adrenalinem naplněných kilometrů.

"-- skrytý --" 28.12.2007  13:33

Fiesta ST

Cetl jsem o ni v Carautu, kde byl test Hothatchu.. jsem rad, ze si muzu precist i nazor ceskeho majitele. :-) Modra metla na fotkach pusobi pastelove, opravdu jako obrazek. :-) Ale nezda se mi, jak v clanku zminujes kratke prevody. Ja dostahuji na jednotlive prev. stupne stejne rychlosti, ale to tocim jeste vic (omezovac 7700ot.) a drahy mam dost dlouhe, jako vetsina 5rychlostnich ostrejsich aut. :-) Mozna sis to jen spletl s kratkyma drahama razeni. :-) Dik za odpoved a mrkni i na muj postarsi hot-hatch. :yes: :-)

"-- skrytý --" 08.01.2008  22:05

« Re: Fiesta ST

Halo, halo.. zadna odpoved? ;-)

v3jc3 09.01.2008  21:00

« Re: Re: Fiesta ST

sry, no podle rychlosti se nezdaj kratke, ale kdyz jedes mas jiny pocit, otacky jsou rychle nahoru, hlavne na prvni 3 stupně, 4 a 5 jsou delší.

"-- skrytý --" 28.12.2007  14:59

hezke

trocha vic koniku a bylo by to super.

foto Marcelino

Marcelino 28.12.2007  16:38

parada

pekne, "rychle pruhy" sice nemusím, ale aj tak dávam za 10b :yes: pretoze mám velmi rád zvonku malé ale rýchle a obratné autá :-! na ST-cko sme nemali - 3-dverak som nechcel a tak mam 68kW Swift ;-)

foto Hitachi

Hitachi 29.12.2007  08:41

Taková pěkná mašinka

je to opravdu povedené vozítko. Líbí se mi ta barva a pruhy, dodávají autu sportovní nádech. Škoda jen toho nepříliš sportovního interiéru. Fotky máš příkladný, recenze je dobrá. Takže ať Ti to šlape chlape :-!

"-- skrytý --" 29.12.2007  12:16

Úpravy

Asi budu za podivína, ale já bych nechal výfuk původní. Poznal bys to i na tom zvuku a snížené hlučnosti na dálnici. S originálem je to auto za normální jízdy tiché, teprve když na to šlápneš, tak se pořádně ozve. Stejně tak bych se nevrtal v motoru, maximálně ten KN kit. ST řada od forda je IMHO optimálně sladěná už z továrny, na tom se nedá moc vylepšit, ale dá se dost zkazit. Sám mám ST200, taková nenápadná šedá myš, ale když vytočím dvojku (trojku, čytřku ...) do omezovače .... >:D V původním stavu bude mít ST i po letech slušnou hodnotu (a pořád to bude skvělé svezení), tuning ho shodí na úroveň přečipovaných golfů a fabií.

"anonym" [77.234.231.XXX] 29.12.2007  13:08

« Re: Úpravy

To co si napisal je bohuzial pravda, najma ak ju nechces prestavat na cisto zavodne auto.pretoze s vykonom treba zase ladit podvozok, ktory uz potom nemusi byt tak fajn naladeny a bude zase tvrdsi.zvuk bude aj v nizsich rychlostiach pilit sluch a celkovo to moze prestat byt hrave...o tom ze predat auto s rozrypanym motorom je o dost tazsie ani nehovorim...vsetko je to relativne... ale nekdo to rad horke >:-[] a pokial by sa to decentne podarilo vsetko optimalizovat mohol by to byt posun vpred

foto petr16

petr16 29.12.2007  16:53

body

miluju malý dáblíky,mám sice pomalejšího než ty,ale i ten je vcelku svižnej,takže ten tvůj musí být špica,modrá fiestě fakt sekne,pěkně jsi svojí kárku popsal,vyfotil,takže pro mě 10b

"-- skrytý --" 29.12.2007  20:44

Moc hezké

Moc hezká fiestička...... :yes:

David Silver 01.01.2008  10:34

co by jsi chtěl mít ještě na fotkách??

mím fotkách dáváš 5bodů, co by jsi chtěl na nich více ještě vidět? no řekni!!!! 8-s

"-- skrytý --" 01.01.2008  10:47

« Re: co by jsi chtěl mít ještě na fotkách??

zkusím ti odpovědět za něj...fotky nemáš zrovna dvakrát čučavý,a dávat tam fotky aut co jsi někde viděl,konceptů co se ti líbí,vašeho tvrdohlavého psa a tvé hračky je směšný

David Silver 01.01.2008  11:35

« Re: Re: co by jsi chtěl mít ještě na fotkách??

to nejsou koncepty co se mi líbí. to jsou koncepty co se týkají Kanga jestli jsi nepochopil. a auta co kdo někde viděl tady má polovina lidí tak nevím proč bych mezi nimi nemohl být i já jenom kvůly tomu že nejsem plnoletý
        a pes ukazuje jakýho je zavazadelníku místa.

Dadánek (AlkoholixXx) 01.01.2008  13:41

« Re: Re: Re: co by jsi chtěl mít ještě na fotkách??

No hele, mým fotkám dal 7, pak jsem mu napsal a upravil to na 9 - OK, ale za recenzi mi dal 5bodů...a když jsem se ho zeptal, tak prej se mu po tom včerejším večeru zdála divná...hm, aby ne, když musel mít kocovinu!

David Silver 01.01.2008  16:03

« Re: Re: Re: Re: co by jsi chtěl mít ještě na fotkách??

aha, takže zítra už bude mít jiný názor jo?

foto Prase

Prase 01.01.2008  16:14

« Re: co by jsi chtěl mít ještě na fotkách??

treba se mu nelibi ze na fotkach se to hemzi hyjenama >:D >:D :-)

David Silver 01.01.2008  16:29

« Re: Re: co by jsi chtěl mít ještě na fotkách??

aha klokane >:D ;-) to by se mu mohlo líbit až budeme mít Tourneo :-)

Dadánek (AlkoholixXx) 01.01.2008  23:10

Byl jsem lehce překvapen, když...

...jsem viděl, že můj třítunový Range rover sport má lepší zrychlení než tohle autíčko... >:D

"-- skrytý --" 02.01.2008  10:02

Kresta

Super kára a navíc mě v ní svezl Roman Kresta na Brněnském okruhu v dobách, kdy byl tovarním jezdcem Fordu na jedné promo akci. Bylo neskutečný, co auto zvládlo. Romanovo umění netřeba komentovat.

"-- skrytý --" 02.01.2008  11:33

Fiesta v běžném provedení nic moc, ale ST je fakt šupa! Moc hezká recenze a auto nemá chybu. Přeji ti v Novém roce tu správnou dávku adrenalinu za volantem a spoustu najetých kilometrů. :yes:

neregistrovaný: "vampirr" [78.98.244.XXX] 02.01.2008  22:14

hm??

co sa stalo tomu volantu tedaa kritke airbagu tie dva skrabance hm :-(

v3jc3 03.01.2008  21:04

« Re: hm??

auto bylo jeste nejakym zavistivcem nemeckemu majiteli unvitr poniceno, rozrezany sedacky atd. ty jsou vymemene za nove, pouze skrabance na krytu airbagu zustali. Ale je to detail :-!

Poustnik 04.01.2008  19:35

« Re: Re: hm??

Tak vida!!!! I ve spřáteleném civilizovaném Německu jsou závistivci závistiví, jen jestli se tam neodehrál nějaký masakr motorovou pilou!!!! Ale na jízdní vlastnosti to vliv mít nebude, tak je to vlastně jedno....Není to rodinné auto, to já si vždycky postesknu, ale to tě netrápí, tak je to taky jedno..... >:D Pěkný modrásek, ať ti slouží a pokud možno bez poruch....a to už jedno není...Hoj!!! :-)

foto STi-Modo-Team-

STi (Modo Team) 02.01.2008  22:41

Gratulace

Tohle autíčko jsem chtěl jednu dobu za to svoje hodně vyměnit.Dnes mě toto neuskutečněné přání už tolik nebolí,ale kdykoli STčko vydim,zasteskne se mi po té čisté radosti a hravosti.S tím interiérem zcela souhlasim,to je věc,která odrazuje a vynucuje si ještě jedno kvalitnější auto,ale jinak je tohle naprostá bomba.A barevně je to přesně to pravé :yes:
    Tak doufám,že na další Osově srazu Tě potkám ;-)

v3jc3 03.01.2008  22:06

« Re: Gratulace

Dík ;-) na sraz rad dorazim :-)

neregistrovaný: "Tom@" [158.234.10.XXX] 03.01.2008  21:21

Slabe predne svetla

Zdar, pekne auticko. Tiez mam Fiestu, ale iba tu "obyčejnou Fiestou se nikdo ani nepodívá" :-)

Chcem sa opytat, ci ti neposobia tie svetla v noci ako velmi slabo svietiace. Moja Fiesta je model 2006 po facelifte, tak ma tieto iste halogeny, ale v porovnani s Cliom 2003 mi pridu velmi slabe. Mam tam este povodne ziarovky. Neviem, ci by pomohli nejake Osram/Philips.

Uvazoval som, ze by som ich mohol vymenit za:

tuningove-doplnky.k-tuning.cz/2292/pre… />
    ale samozrejme, neda sa to vyskusat, ci by to pomohlo

v3jc3 03.01.2008  22:04

« Slabe predne svetla

v tomto jsou take halogeny, jsou tam Philips blue vision a nemuzu si stezovat ;-) v noci je videt paradne, ve srovnanim s jinymi auty s normalnimi halogeny.

"-- skrytý --" 03.01.2008  22:52

,,Motokára"

Parádní žihadlo, kombinace modré metly a bilých pruhů je skvělá >:D

v3jc3 04.01.2008  08:15

« Re: ,,Motokára"

Dík ;-) slovo "Motokára" je celkem vystihujicí, k tomu chybí už jen motor za prednima sedackama a pohon zadnich kol >:D

"anonym" [82.202.7.XXX] 04.01.2008  12:00

Skvělá recenze, super fotky, dávám 10, jak jinak, srdeční zaležitost a jdu se podívat do garáže na tu svou:-).
    Jinak dneska jsem se dočetl, na tomto serveru, že se plánuje nějaký kit od výroby na 185koníku, to muže být zajímavé:-).Konečně někdo kdo se odhodlal, já na to nemám bohužel čas,ale fotky by byly....

neregistrovaný: "Backgramond" [85.71.159.XXX] 08.01.2008  10:33

« Re: Taky mám modrou Fiestu ST akorát bez "fofr pruhů", možná někdo potkal na Třinecku

Onehda jsem si ji všiml jak jsem byl v Třinci. Jsem si říkal, že to je snad první ST Fiesta co jsem tady okolí viděl.

"-- skrytý --" 04.01.2008  17:27

Návrat Krále!!

konečně návrat mezi elitní desítku :-) kdybych mohl hned bych tě katapultoval na první místo.je to krásnej stroj!!!!! závidim :'-(

v3jc3 06.01.2008  17:40

« Návrat Krále!!

dík za kompliment ;-) tvuj Cee'd je taky paradni, na 1.4 super vykon :-)

foto vlafi

vlafi 06.01.2008  14:03

paráda

to musí být paráda s tím jezdit ;-)

foto vlafi

vlafi 06.01.2008  14:06

paráda

docela rád bych tě potkal na silnici..musí to být pěkný pohled ;-)

"-- skrytý --" 16.01.2008  13:17

Fiesta ST

Moc hezké auto :yes:

neregistrovaný: "x" [85.160.99.XXX] 09.02.2008  09:36

Ukroutit hlavu ?

Celkem mě pobavila věta kde píšete, že si kolemjdoucí budou moci ukroutit hlavu za touhle Fiestou. U nás jezdí těchto Fiest několik ale teda že by za tím někdo kroutil hlavu ? :-) asi ne... Co si naposledy vzpomínám tak za čím lidi (a i já) kroutili hlavu to bylo Lamborghini Gallardo Superleggera....

v3jc3 09.02.2008  19:01

« Re: Ukroutit hlavu ?

to jsem rad ze te to pobavilo ;-) zatim jsem potkal jen jednu Fiestu ST. Několik Fiest ST? Zajimave, napis kde a prijedu se podivat :-)

neregistrovaný: "x" [85.160.67.XXX] 10.02.2008  16:25

« Re: Re: Ukroutit hlavu ?

brno

v3jc3 11.02.2008  20:47

« Re: Re: Re: Ukroutit hlavu ?

já myslel že po Brně jezdí jen šaliny >:D >:D

neregistrovaný: "majkl20" [89.103.45.XXX] 12.02.2008  23:48

« Re: Re: Re: Re: Ukroutit hlavu ?

Po Ostrave se jich take par potlouka...I v Karvine sem tam potkam... :-|

"-- skrytý --" 16.03.2008  14:36

« Re: Re: Ukroutit hlavu ?

tak to sa pridem pozret aj ja na tie estecka:)

"-- skrytý --" 10.02.2008  13:59

Já jsem ještě Fiestu ST na silnici nepotkal... :-(

"-- skrytý --" 24.04.2008  12:07

« Re: Ukroutit hlavu ?

Řekl bych to asi takto. Nemám dojem že by Praha na tom s auty byla hůře než Brno a přesto jsem tu Fiestu ST potkal jen jednu, jinak zde jezdí spousta Fiiest, je upravených od Fordu v jakési verzi sport (Fiesta S) a těch je dost, ale čistokrevná ST tady moc nejsou. Mám dojem že obdobně to bude i v Brně...docela často tam jezdím a zatim jsem tam nepotkal ani jednu, ba dokonce ani ve verzi S, ale třeba jsem jen neměl to štěstí, ono po Praze jezdím denně a to ST potkávám max. tak 1x za měsíc.

"-- skrytý --" 11.02.2008  23:16

Uprava

Ta uprava je zajimava.. to je cena i s montazi? Kde to delaji? V CR to asi nebude, co? ;-\
    Ale pokud se jedna o upravu (vymenu?) hlavy, vacek a ECU, tak mi narust 35ps prijde docela malo. :-) Ikdyz ta cena je fajn.. 1ps = 1tis. kc. :yes:

v3jc3 12.02.2008  21:20

« Re: Uprava

narust vykonu o 35k neni mnoho, ale za ty prachy super :yes: jinak se mi nikde nepodarilo poradne zjistit co to obsahuje ;-\ neni jeste jiste v kterych zemich se tahle uprava bude provadet, doufam ze to bude aspon v Nemecku

"-- skrytý --" 14.02.2008  00:20

« Re: Re: Uprava

jj, je to super.. preju ti, at se ti to povede. :yes:

v3jc3 16.02.2008  12:58

dík ;-)

geronimoo 18.02.2008  10:02

« Re: Re: Re: Re: Uprava

čau,
            no zatím jsem to našel jen v té Anglii.
            já si tam asi zajedu pro tohle :
            [odkaz] >:D

v3jc3 18.02.2008  20:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Uprava

jooooo tak to by byl rachot >:D :yes: koukal jsem podrobnejs na tu stranku a je tam spousta pekných věcí, ale ta cena :no:

geronimoo 18.02.2008  21:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uprava

no jo pěkných věciček tam mají spoustu :-)
                no to víš levné to nebude nikde..
                na fiestu ST tam mají pěkný kin na 190 koníků :-)

v3jc3 18.02.2008  22:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uprava

jj ja vim s těmi cenovkami mi to je jasný :-! ale zas 40 k navic za ty prachy ujde.... Jaky máš kit? Přímo ten od PumaSpeedu? Můžes pls napsat zkušenosti atd. Klidně sem, nebo na ICQ, Dík ;-)

geronimoo 18.02.2008  21:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uprava

no jo pěkných věciček tam mají spoustu :-)
                no to víš levné to nebude nikde.
                na fiestu ST tam mají pěkný kin na 190 koníků :-)

neregistrovaný: "ji" [83.240.30.XXX] 18.02.2008  13:51

« Re: Re: Re: Uprava

Ahoj,vím o čem píšeš,protože mám stejnou,jednu z těch brněnských...:-).Jen středové pruhy jsem si odpustil,protože už mi není ani ..cet:-(.Ale užívám si to jako -náct!Jinak Tě ale asi zklamu-úprava 185k od Mountune stojí 1.838 liber a k tomu podvozek (další snížení a přitvrzení) od KW dalších 605 liber (koukni na www.conceptcarz.com/vehicle/z14860/Ford_… ať žije jaro a alpské serpentiny!

v3jc3 18.02.2008  20:59

« Re: Re: Re: Re: Uprava

Ahoj, je mi to jasný ;-) ohledně tý úpravy, taky mi to za ty prachy přišlo dost levný, ale zde [odkaz]
              je to uvedeno za 950 liber, ale spíš bych věřil těm 1880 libram ;-\

neregistrovaný: "TAJ" [83.240.30.XXX] 18.02.2008  13:52

"-- skrytý --" 23.02.2008  09:33

dobrej výběr

zdravim tě kolego ;-) sám jsem po ST pokukoval.. Koukal jsem ze jsi z Prahy, mohli bysme se dohodnout na nejakym okreskovym sraziku :-)

"-- skrytý --" 06.03.2008  04:37

Bodánky ...

... jsem tě nadělil chlapáčku ... :yes:

"-- skrytý --" 13.03.2008  12:10

st

tak co lubi auticko kolko tito papa lebo mne 12l na 100

v3jc3 15.03.2008  13:28

« Re: st

ahoj, jj paráda, bíla ji taky moc sluší, no papá >:D podle toho jak na to šlapu, když sem jel z alp, tak sem mel prumer 7,4 s lehkou nohou, kdyz se ji jdu poradne prohnat tak taky okolo 12 :-)

foto pedro26

pedro26 16.03.2008  13:50

Your car is beatiful

A to jako dost :-)))))

foto pedro26

pedro26 16.03.2008  13:51

« Re: Your car is beatiful

No, chtěl jsem napsat beautiful, ale mám nějaký rychlý prsty :-)

v3jc3 16.03.2008  16:58

« Re: Re: Your car is beatiful

jo jo je mi to jasný ;-) jinak jsem rád že se ti líbí

"-- skrytý --" 16.03.2008  17:12

« Re: Re: Re: Your car is beatiful

So to tady je, co to tady vyvádíte??? >:-[] >:-[]
          Jakí bjutfuj nebo co to tadi píšete???

Tomu nelozumím ... :-( :-(

v3jc3 18.03.2008  10:17

« Re: Re: Re: Re: Your car is beatiful

ha ha musíš počkat do školy, tam ti to vysvětlí ;-) ale kdyby to bylo ve španělštině, tak ti to táta určitě přeloží :-)

"-- skrytý --" 26.03.2008  10:52

auto

pekna fiesta :yes:

foto Dave-SK

Dave SK 12.04.2008  16:51

krasne ! auticko recenzia aj foto davam 10B ohodnot prosim aj moje

v3jc3 12.04.2008  23:33

dík, jsem rád že se líbí. No z tveho auta sem v rozpacích, zkratky TDDi a WRC mi k sobě vůbec nesedí :no:

"-- skrytý --" 09.05.2008  19:22

Pěkný Fotky

Aj auto ;-) :yes: :-) .

Enthusiastic.driver 17.05.2008  22:34

Pořád stejně pěkná :)

Tuhle Fiestí micinku prostě žeru :-)

"-- skrytý --" 24.05.2008  22:45

kola

Nenapadlo te nekdy ty kola hodit do bileho komaxitu? Podle me to vypadalo naprosto skvele v kombinaci s tema bilyma pruhama. :yes: :-)

v3jc3 26.05.2008  09:01

« Re: kola

ahoj, nad tím už dlouho přemýšlím ;-) bílé pruhy a bílá kola k sobě neskutečne ladí! Zkoušel jsem to ve Photoshopu :-)

"-- skrytý --" 26.05.2008  20:28

rozpera

zdravim.veelmi pekny Fordik.taky by som bral hned ;-) chcem sa spytat na tu tyc medzi prednymi podbehmi.da sa nieco take kupit aj na ford KA? dik za odpoved.inak mas to za 10 :yes:

v3jc3 27.05.2008  08:11

« Re: rozpera

Ahoj, jsem rád, že se líbí a dík za body. Rozpěra jde teoreticky do každého auta, pokud se vejde do motorového prostoru a pod kapotu. Koukal jsem na tvé foto a mnoho místa tam není... Těžko říct jestli by tam šla.

foto Rysguf-

Rysguf. 28.05.2008  10:00

« Re: Re: rozpera

Nechcem vyzerat ako zadubenec, ale aky ucel ma ta rozpera? :-)

v3jc3 29.05.2008  19:57

« Re: Re: Re: rozpera

rozpěrný tyč má zabraňovat karoserii aby se kroutila, karoserie má pak vetší tuhost, díky tomu má auto pak lepší stabilitu v zatáčkách a je i bezpečnější ;-) nevýhoda je, že když Vám např. někdo nabourá z boku na kolo, hne vám díky tyči i s druhým

"-- skrytý --" 01.06.2008  08:06

« Re: Re: rozpera

ok tak dik.skusim sa po nejakej poobzerat a uvidim.nieje to na skodu

"-- skrytý --" 25.06.2008  15:37

STčko

Čau chlape! To že je to mazlík o tom není pochyb. Do budoucna o ní uvažuju. Koukal sem, že v Německu se dají sehnat verze po faceliftu (r. 2006) za cca 300tis. což je slušnej peníz...

PS: Chválím že vylepšuješ postupně performance. Doporučuju koupit kit sání ;-)

v3jc3 16.07.2008  22:17

« Re: STčko

Cau, dík je to mazel ;-) Do budoucna planuji koupit cely kit, který již obsahuje saní, nechce se mi kupovat ted a pak mit jeste jedno do zálohy :-) jj vezre po faceliftu má o moc hezčí interiér a za +- 300tis. je to super auto když porovnáš stáří/zábavu/cenu.

"-- skrytý --" 15.07.2008  20:25

Vejfuk

Musim rict ze mas peknej zvuk vejfuku!a i auto chvalim,a nejen proto ze delam Fordy :-)

v3jc3 16.07.2008  22:14

« Re: Vejfuk

dík :-) jen to video se zvukem neni z myho auta, ale zvuk je dost podobny, jen je hlubší a ne tak závodní. Toto video by mělo být s závodním výfukem od Millteku, nak kterým uvažuji :-)

"-- skrytý --" 21.07.2008  19:41

super

Poustnik 12.08.2008  04:04

Že se nedá jezdit po třech kolech???

Dívám se po delší době do tvé fotogalerie a říkám - ale ovšemže! Je to efektní, ale přirozené! Síla odstředivá je síla odstředivá! Stejně jako doba ledová je doba ledová!!!! :-) A dá se jezdit i po dvou! Extrémně i po jednom! /Ale to ne dlouho!/ Ať ti jezdí! Hoj! :-)

v3jc3 27.08.2008  15:50

« Re: Že se nedá jezdit po třech kolech???

Ho, samozřejmě ře nechá, případně se nechá i po střeše :-) ale to jsem nezkoušel a ani nemam v planu

"-- skrytý --" 14.09.2008  23:53

Fiesta ST from Italy

Čau chlape! Tak a je rozhodnuto. V prosinci si jedu pro STčko 2006 rok nejspíš do Itálie. Už teď jsou tam k mání minimálně dvě kočky za rozumných cca 250tis...
    Nemůžu se dočkat! ;-)
    Taky jsem prohlídnul stránky týkající se performance tuningu STčka a do roka, do dvou do toho jednoznačně půjdu...minimálně do té verze ST172 :-)

Měj se fajnově! A spoustu funny kilometrů přeji :-) :yes:

"-- skrytý --" 16.09.2008  17:54

Malej ďáblík

Nádherná Fiesta ST, ty pruhy tomu dodaly na dravosti. Věřim, že bych se otáčel pořád :-) Taky jsem o ní uvažoval, ale nakonec jsem koupil větší ;-) Takový zvuk bych si taky představoval. Nejde jinak než za 10, gratuluju k takový hračce a továrně na zábavu :yes:

v3jc3 28.10.2008  12:41

« Re: Malej ďáblík

dík ;-) Focus ST je taky parádní, ve srovnaní s Fiestou stejně rychlý, kromě maximálky.

"-- skrytý --" 04.12.2008  07:59

rádio

tak jsem čerstvím držitelem tohoto vozu neni to auto je motokára super motor. jde mi ale o jinou věc jde tam dát jiné rádio tohle hrozný děkuji

v3jc3 05.12.2008  09:02

« Re: rádio

Ahoj, jo da se vymenit :-) Ale spis napis do diskuze sem [odkaz] tam ho ma kolega vymeneny ;-) Přeji hodně šťastných kilometrů v ST

"-- skrytý --" 05.12.2008  11:55

« Re: Re: rádio

dík za info to se mi ulevilo. ještě mam jeden proble zimní kola docela to hoří

"-- skrytý --" 03.01.2009  00:09

« Re: Re: Re: rádio

Já tam mám Pirelli Snow Sport 195/50 R15 a jsem celkem spokojenej... :-)

v3jc3 03.01.2009  20:27

« Re: Re: Re: Re: rádio

klucí, koukejte sem pripsat recenzi, at nas tady je vic ;-)

"-- skrytý --" 04.01.2009  12:02

nadherne...

...autičko a ten zvuk.Tak nech hlavne dlho vydrži. :yes:

v3jc3 04.01.2009  13:03

« Re: nadherne...

Díky, to video se zvukem není moje, ale zvuk je velmi podobý. Věřím že 207 tak jezdí parádně, hodně šťastných kilometrů ;-)

"-- skrytý --" 02.02.2009  10:41

« Re: Re: nadherne...

numi numi auticko. Pacia sa mi aj tvoje plany, mali by sme asi o com pokecat, zavidim certifikovatelny update od pumaspeed-u, 190konickou za 1600E neni tak moc na atmosferu. moj pug ma s kitom od Pug motorsport mat tiez 193hp ale cenu neviem a s certifikovanim do premavky to asi nepojde tiez, mas ale este o par kilo menej, takze to bude pekne nasrana nakupna taska:-) mas za 10.

v3jc3 02.02.2009  11:16

« Re: Re: Re: nadherne...

Ahoj, díky za chválu. Jinak cena není v Eurech, ale Librách, libra je o něco víc. Zvednutí výkonu nejvíce pomůže komplet výfuk který nemá žádné zbytečné zpomalovače výfukových plynů /pan Bursík ze SZ ze mě bude mít zajisté radost/. Váha by mohla jít ještě dolu, začnu vahazovaním přebytečných věcí, což nic nestojí ;-) jako první půjde klimatizace, kterou stejně nepoužívám, +-30kg dolů za to stojí. Jo o planech klidně můžem pokecat.

PS: Přidej fotky, napiš zajímavou recenzi a 10b tě nemine ;-)

element5 19.01.2009  08:26

Pěkná kára

Rychlé Fordy já rád. :yes:

foto igi2

igi2 01.02.2009  17:46

rádio

s rádiem se forďáci moc nepochlapili, hraje pěkně, ale ty cdčka skáčou i mne, stačí dlažba pod kolama. Asi ušetřili na paměti :-) .
    Ty světla ji pěkně omladily. To byly měněný jen kvůli vzhledu, nebo ji už někdo seznámil s alejí?

v3jc3 01.02.2009  18:41

« Re: rádio

přesně tak, žádná vyrovnávací paměť, to je fakt děs.... Naštěstí ho mám v plánu vyměnit ;-) Ty svělta byly měněny jen z vzhledového důvodu, teda doufám :-) Auto bylo na kontrole ve Fordu po koupi a nic neříkali.

foto k-ing

k.ing 02.02.2009  15:28

vynikající recenze

sice jsem jí nepřečet úplně celou, ale líbí se mi její rozsah a bohatá galerie. Auto je taky super, jen škoda, že to nemá tu šestku, kterou nemám teda ani já :-) přeci jen 4000ot při dálniční rychlosti 130 je trochu víc, auto asi není dělané jako dálniční koráb. každopádně když si přečteš můj článek "zrychlení vs tah" tak zjistíš že máme dost společného :-)

v3jc3 02.02.2009  15:55

« Re: vynikající recenze

děkujem děkujem :yes: na dálnici občas nadávám, ale stačí sjet a vzít to po nějaké klikaté okresce a hned jsem v 7 nebi >:D

v3jc3 02.02.2009  15:58

kdopak mi ke Fiestě ST 150 napíše 150 přispěvek? ;-) Říkáte si co za to? Co takhle svezení? :-)

zip2016 02.02.2009  16:04

Jak jde o Forda, navíc o ST tak mám vždycky štěstí!! :yes: :yes:

v3jc3 02.02.2009  16:07

« Re: Re: Re: 150

>:D soutěž trvala celých 6 minut >:D

Výherce tu máme, tak doufám že pojedeš do Mostu, kde výhru splatím ;-)

zip2016 02.02.2009  16:12

« Re: Re: Re: Re: 150

Doufám, že se do Mostu dostanu. Mám to v plánu!!! :yes: :yes: :-) :-)

v3jc3 02.02.2009  16:15

« Re: Re: Re: Re: Re: 150

jo jo já vím, sleduji diskuzi u A4 ;-)

foto -GAS-

!GAS! 04.02.2009  10:51

Kráska

Musím sklopit uši a uznat, že tahle Fiesta vypadá fakt sexy. Ty rychlý pruhy, veliký kola a počkat... Ten motor! Vždyt ona jede jak moje Miata. Tak to čumím a tleskám. :yes: Fajn podrobná renceze.

v3jc3 04.02.2009  11:15

« Re: Kráska

Tak určitě mají hodně společného ;-) Největší rozdíl asi v pohonu

foto -GAS-

!GAS! 04.02.2009  12:10

« Re: Re: Kráska

To je fakt, obě na okreskách zaručují úsměv od ucha k uchu. Add rozdíl... Po zadním náhodnu jsem toužil od dob svého prvního auta Š 130L... Ta mě hodně bavila. :-) Ale není to pouze o hnacích kolech, žeáno. Fun fucktorů je přeci jen víc.

v3jc3 04.02.2009  19:34

« Re: Re: Re: Kráska

přesně tak, rozhodující je zábava za volntem ;-) :yes:

GooF (RaceFans) 04.02.2009  20:43

3x10

Co k tomu dodat ;-) Kousek od meho baraku jedna bila parkuje a vzdycky kdyz jdu kolem, tak po ni koukam :-) Je krasna :yes:

v3jc3 04.02.2009  20:53

« Re: 3x10

bílá je krásná, tu sem původně chtěl, ale naskytla se modrá, tak sem to neřešil ;-)

GooF (RaceFans) 04.02.2009  21:21

« Re: 3x10

kdyz mas takovouhle raketu, tak je barva uplne jedno :-) Jenom dneska obdivuju lidi, co maji 3 dverovy auto. Ja jsem ho mel 4 roky a musel jsem si poridit 5 dver - porad si nekdo stezoval, ze se do toho/z toho blbe leze. Tak jsem si porad rikal, ze uz nikoho vozit nebudu a stejne to dopadlo vzdycky jinak...

v3jc3 04.02.2009  21:28

« Re: Re: 3x10

u Leona je paradni, že zadní dveře nejsou tolik vidět, díky šikovně umístěným kilkám.

Já mám 3-dvéřový auto od 18-ti (né Fiestu, předtím byla Corsa) a vzádu jsem vozil kluky do skoly, ty remcali >:D ale ve Fiestě jede v zádu někdo jednou za rok, tak mi to vůbec nevadí, klidně bych se spokojil s 2-místným autem, aspoň pak nikdo neotravuje ať ho svezeš >:-[]

GooF (RaceFans) 04.02.2009  21:33

« Re: 3x10

Ja uz jsem u Kadetta uvazoval, ze zadni sedacky vyhodim uplne a bude po srande. Ale jednu chvili to bylo jediny auto v rodine, takze jsem si to nemohl dovolit... Nastesti pro neznale je Leon 3 dverove auto a pak je parada, kdyz jim otevru zadni dvere >:D ten vyraz ve tvari je obcas i na fotky >:D

"-- skrytý --" 06.02.2009  07:54

ST

no co napisat k takemu dobremu autu,st ma charizmu a ja mam rad auta ktore ju maju,a tie biele pasiky to je uplna paradicka,ale keby som uz mal dake st od fordu tak si ho neviem predstavit v inej farbe ako vtej oranzovej,to je riadna nadhera ale ani tato modra neni na zahodenie lebo nanej vyniknu tie pasiky,nech sa dari auticku aj tebe,a vela stastnych kilometrov :-!

v3jc3 06.02.2009  08:46

« Re: ST

Ahoj, děkuji za chválu, tvoje auta sou taky super, s Corsou mám zkušenosti sice ze starší, ale po celou dobu nebyl žádnej problém :-) Barva >:D to je hrozné téma, je takových krásných barev že je těžké vybrat tu nejhezčí! Modrá se mi na Fiestě líbí asi ze všech možných barev nejvíc, možná to bude tím, že jsem si na ní zvyknul. Ale bez pruhů bych ji nechtěl! Barvu electric orange proslavil Focus ST 225, ta barva mu sekne! A co teprve barvy na novém Focusu RS! Ta jedovatě zelená nemá chybu :yes: Tobě taky spoustu šťastných km, měj se

"-- skrytý --" 11.02.2009  11:17

Po zhlídnutí videa a Tiffem Needelem, jsem si opět připoměl, jak mě v St-éčku vozil Roman Kresta na okruhu. Bylo to velice podobný....

v3jc3 11.02.2009  12:38

« Re: Video

;-) věřím, že to muselo být skvělé svezení! Myslím že Kresta pracoval přímo pro M-Sport, kde testoval Fiesty ST určené pro rally.

v3jc3 11.02.2009  16:34

MOJE.AUTO.SK

Co takhle kdyby si Slováci založili slovenskou vezri? Jelikož slovensky neumím (a učit se nechi), ze slovenský recenze si toho dozvím polovinu co z české! Někteří čoblský jedinci sem akorát lezou s falešnýma autama, píšou nesmysly a krizujou skvělý auta a buzerujou jejich majitele! Svůj stát už mají od 1.1.1993, Euro od letoška, tak jim založte i moje.auto.sk ať daj pokoj! >:-[]

OS 11.02.2009  16:36

Mas moji plnou podporu :yes:

foto mayki

mayki 12.02.2009  22:28

« Re: MOJE.AUTO.SK

tebe by mali zalozit vlastnu stranku..ale to by si potom nemohol žobrať od inych uzivatelov hodnotenia cez SS..coo?? si sa spustil jak posledny žobrák! Dufam, ze som to napisal dost zrozumitelne aby pochopil aj v3jc3, ze za take fasisticke keci sa u nas sedi v chladku..kapišto??? Ale kto by cakal od neho nieco rozumne?? ked problem ma aj s citanim...
        >:D >:D >:D

CechoSlovak4ever

Ricardo 12.02.2009  23:42

Spíš SZ než SS ne? :-) >:D

v3jc3 13.02.2009  07:54

ááá vlastenec se projevil >:D

Poustnik 13.02.2009  10:53

« Re: Re: Re: MOJE.AUTO.SK

Že je to záměrná provokace, jsem pochopil až po čase, ale doposud jsem nepochopil účel. Chtěl jsi dosáhnout 400 příspěvků, či co??? :-O
            Jinak kouzlo nechtěného se krásně projevilo v maykiho příspěvku, tak mi to nedá....fuj, Pouštníku!.....Fašistické kecy se pravda šířily často ústně pomocí příslušníků SS, za Slobodného Slovenského štátu po čas druhej svetovej vojny...to máš pravdu, mayki....no to jsem asi neměl, ale když tu máme to slovenské okénko, tak to je naozaj zajímavá kapitola našeno společného soužití-rozcházení.... :-) Slovákům mír a Euro v duši!!! :-)

foto mayki

mayki 13.02.2009  18:47

« Re: Re: Re: Re: MOJE.AUTO.SK

Ty si nejaky dobry v dejepise?? Tak to potom vies, ze maslo na hlave maju aj Cesi. Provokacny prispevok ma charakter, ktory hanobi rasu, narodnost a jazyk ineho naroda. Bol pisany odmerane a povysenecky. Uz mas len zavri do komor a odpoj internet. Pozabijame sa uz sami..
              Bud radsej stastny, ze ma tento portal tak vela uzivatelov a mozes tu najst recenzie na fakt zaujimave slovenske aj ceske auta.
              P.S. Ako SS som myslel sukromna sprava..

foto karfiol

karfiol 13.02.2009  18:58

« Re: Re: Re: Re: Re: MOJE.AUTO.SK

ještě do toho začneme plést henleinovu pátou kolonu a já začnu umírat smíchy >:D >:D >:D

Poustnik 13.02.2009  20:17

« Re: Re: Re: Re: Re: MOJE.AUTO.SK

Kdyby sis přečetl závěr diskuze, tak víš, ale to jsi příliš líný, že jsem dal v3jc3 a ose za jejich provokaci upálit. A jasně že i Češi mají máslo na hlavě...ale co se týče spolupráce s výše zmiňovanými fašisty, slováci na tom másle můžou osmažit ledacos. Ale je to úplně jedno. Já jim to rozhodně nevyčítám, protože to nemá jakýkoli smysl. Mám mezi Slováky dost přátel je mi úplně šumafuk, co dělali jejich dědové..... :-)

foto kaaRS

kaaRS 13.02.2009  21:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: MOJE.AUTO.SK

Autor: moje.auto.sk ten co to napsal je magor a nema asi nudou co na praci. Mozna by bylo lepci kdyby vy navrhovatele jste tahly do haje a bylo by hej. Ja mam mezi kluky SK mnoho kamaradu a presto ze tu byly Fake ve Sk jazyce me nikdy nenapadlo napsat takovou bl.bo.st. Dajte sa do kopy! Dekuju.

zip2016 13.02.2009  22:33

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MOJE.AUTO.SK

Tak já si myslím, že by tu měli zůstat všichni i nadále společně. Češi, Slováci, Češi žijící v USA, Finsku, Rakousku a prostě všichni. Pokud někdo něčemu nerozumí v recenzi psané slovensky, tak se mě klidně zeptejte, já vám to rád přeložím. Mě ta slovenština zase takové problémy nedělá. Celkem živě si pamatuju československo. Hlavně jsem měl na Slovensku babičku, z čehoš logicky vyplívá, že jeden z mých rodičů ze Slovenska pochází a tudíš se mě rozdělení na ČR a SR celkem dotklo. Je na houby, když jezdíte k babičce na prázdniny s cestovním pasem v kapse. Takže já jsem rozhodně proti MOJE.AUTO.SK :no:

foto kaaRS

kaaRS 14.02.2009  20:25

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: MOJE.AUTO.SK

:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

PeT-a (RSKa) 11.02.2009  16:43

Nesouhlasím.....

Tyhle stránky nepatří Tobě a nejsou určené jenom pro občany ČR. Když neumíš slovensky, tvoje chyba, nemusíš ty recenze číst. S tvojím návrhem by tady nebyli.....My ostatní jsme rádi za auta, které slováci mají a napíšou něco o nich.

Díky těmto stránkám jsem získal kamarády slováky za které jsem rád :yes:

OS 11.02.2009  16:48

« Re: Re: MOJE.AUTO.SK

nevim proc maji cesi porad zazite ze mame neco spolecneho se slovenskem:(

"-- skrytý --" 11.02.2009  16:54

« Re: Re: Re: MOJE.AUTO.SK

ked uz nic ine, aspon par kilometrov hranice.. :-)

PeT-a (RSKa) 11.02.2009  17:15

« Re: Re: Re: MOJE.AUTO.SK

Tak neříkej, že Tobě nejsou bližší než třeba Němci.....

Vždyť to jsou bratři ne?? Aspoň tak jsem to bral ;-)

v3jc3 11.02.2009  16:52

« Re: Re: MOJE.AUTO.SK

Však já neházím všechny do jedhono pytle, třeba Vetteho Corvette by tu určitě byla škoda! Ale slováci to tady "spamují" daleko více :no:

Vette 11.02.2009  17:10

PeZ-a:Dakujem za podporu

foto Kubyyyk

Kubyyyk 11.02.2009  16:49

« Re: MOJE.AUTO.SK - jasně nesouhlasím!!!!

Podle mě vymýšlíš uplnou kravinu, která Slováky jen diskriminuje. Když to číst neumíš, tak to nedělej, nikomu to chybět nebude.

Ano, někteří sem dávají faky a buzerujou. Ale to samé dělaj i Češi.

Tak toho nech. Než se ti zas rozjede nějaký konflikt

Dylan McKay 11.02.2009  16:56

« Re: Re: MOJE.AUTO.SK - jasně nesouhlasím!!!!

Tak tak, švihák už šel pomalu "do zbraně"... >:D

Sice český kluky údajně vyhodili z polských stránek, ale tohle je na zváženou- v3jc3, asi by se to tady rozdělilo na dva tábory. Našel bys podporu, ale naprostá většina by nesouhlasila.

Ať je to se Slovenskem jak chce, já bych tady nechtěl přijít o své jmurjry, Cuja a Flammery... Kdepak...

v3jc3 11.02.2009  17:00

« Re: Re: Re: MOJE.AUTO.SK - jasně nesouhlasím!!!!

No v případě rozdělení by asi nejvíce záleželo ke komu by se dal Jakub (divino.cz) se svým GMC M1 Abrams M1A2 SEP protože ten je ve zbrani stále >:-[] >:-[] >:-[]

foto Ondrej-Samal

Ondřej Šámal 11.02.2009  17:02

« Re: Re: MOJE.AUTO.SK - jasně nesouhlasím!!!!

Přesně tak. Bude mi 21, takže jsem společný stát zažil jen pár let, jsem rád, že si jedeme každý na svý triko, ale se Slováky ani se slovenštinou rozhodně problémy nemám (sem tam nějaký slovíčko taky neznám, ale smysl textu mi neuchází). Sem rád, že tu máme i "zahraniční turisty" ze Slovenska >:D , vždyť třeba takový jpor a jeho E55 AMG je v TOP 10 už hezkých pár měsíců a vždycky se rád kouknu na jeho recenzi, jmurjr má zas nádherný fotky. A takhle bych mohl pokračovat ještě dlouho. Já bych tyhle nacionalistický žabomyší války moc nerozdmýchával. Že někdo nerozumí jazyku, který je hodně příbuzný jeho mateřštině, to je jeho chyba :no: :no: :no:

David Silver 11.02.2009  16:58

« Re: MOJE.AUTO.SK

BLBOST! Kkti se najdou všude. Někteří slováci jsou v pohodě a tak si myslím, že je to blbost dělat jim jejich server. Kolik by tam bylo recenzí? 20? Vždyt' to je menší počet než na roadlook klub polsko...

OS 11.02.2009  17:02

« Re: Re: MOJE.AUTO.SK

tak aby nas nakonec nezabrali a nebylo to mojeslovenske.auto.cz

David Silver 11.02.2009  17:05

« Re: Re: Re: MOJE.AUTO.SK

Osi, kamaráde, to je blbost. Těch recenzí od Slováků tu nebylo nikdy tolik... A potom by už mohl v3jc3 požadovat i vytvoření serveru pro čechy co momentálně bydlí v Americe, Rakousku, Německu, itálii, Chorvatsku, Švýcarsku apd. Ale je to můj názor.

v3jc3 11.02.2009  17:03

« Re: Re: MOJE.AUTO.SK

Však já neříkám že někteří nejsou v pohodě. Věřím, že recenzí by tam bylo dost! To neříkej ani ze srandy aby sem přišli parazitovat Poláci, když se koukám na ty jejich stránky tak mi je do smíchu >:D

foto TurboKluk-smazat-hodnoceni-

TurboKluk(smazat hodnoceni) 11.02.2009  17:04

« Re: Re: MOJE.AUTO.SK

Jo a pak by jsme si mohli udělat moje.auto.ostrava
        Se vzpamatuj a myslim že mame se slováky dost společného a mnohdy jsou rozumnější než spousta čechu :yes:

David Silver 11.02.2009  17:06

« Re: Re: Re: MOJE.AUTO.SK

A píšu něco proti tomu aby tady byli? :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:

OS 11.02.2009  17:08

« Re: Re: Re: MOJE.AUTO.SK

tak proc se rovnou nespolcovat s rakouskem? jednou jsou to rozdilne staty a tim to pro me hasne

Dylan McKay 11.02.2009  17:16

« Re: Re: Re: MOJE.AUTO.SK

TK, s tím tady raději nezačínej, myslím, že moje.auto.ostrva by tady našlo větší podporu... >:D

Hale, a co takhle že by měl každý svoji stránku? svihak.auto.cz, s-mike.auto.cz, xganga.auto.cz, assassin.auto.cz, kubyyyk.auto.cz, kysky.auto.cz, mirro007.auto.cz, os.auto.cz, hanss.auto.cz, poustnik.auto.cz, turbokluk.auto.cz, sien.auto.cz, zip2016.auto.cz....

David Silver 11.02.2009  17:23

« Re: Re: Re: Re: MOJE.AUTO.SK

>:D >:D >:D >:D >:D Týjo! Super nápad! příšerně veliká návštěvnost by byla průměrná.

Vette 11.02.2009  17:13

« Re: Re: MOJE.AUTO.SK

Kysky: Moju reakciu asi necakas, ale pekne si to napisal :-) Skoda toho kkti na zaciatku >:D

David Silver 11.02.2009  17:21

« Re: Re: Re: MOJE.AUTO.SK

Vd'aka. Nemyslím, že toho kkti je škoda. Protože myslím že je to naprosto pravda. Třeba v našem městě je fakt jich dost... :-! 8-s To bylo jako, že by fakt mohl rozdělit to zachvíli i na města... ;-\

foto Filip-

Filip . 13.02.2009  07:16

« Re: Re: Re: MOJE.AUTO.SK

>:D Ricardo dam ti rychlo kurz Slovenskeho jazyka lebo Sukromna Sprava je po slovensky Sukromni zprava je po cesky a nechapem preco treba slovakom verziu a ktory cech nevie po slovensky tak je * >:D ;-) a ja si berem viac k srdcu Cechov nez Ukrajincov alebo madarov ved mame takmer rovnaky jazyk

Vette 11.02.2009  17:09

« Re: MOJE.AUTO.SK

Konecne niekto mudry prehovoril. Uplne s tebou suhlasim, roziel v kvalitach recenzii je len proto, ze to pisu slovaci alebo cesi. Vsetky ceske recenzie su pravdive, presne a vystizne. To na co sa zmozu slovaci je len obycajny blabol a fake, lebo o tych autach naozaj nic napisat nevieme. Otazne je, ci tu vobec mame auta ktore by sme mohli uverejnit. Mozno je to tym, ze tu na slovensku uz nic nemame a musime otravovat byvalich bratov cechov. Otazne je, ci ti casom nebudu vadit uzivatelia z Moravy, Slezka, vysociny a pod. A co tak MA.Praha??? Aj to by bolo riesenie....

Skus zvazit ci si to neprehnal a venovat sa v diskusiach autam a nevytahovat taketo narodnostne sprostosti...

Poustnik 11.02.2009  17:18

Tak do teď jsem si myslel, že v3jc3 a os jsou v těžký pohodě,

ale taky jim občas hrábne, zdá se. No kromě hranice máme se Slováky společnou historii, asi 70 let, hodně propojenou kulturu a z 95 procent jazyk. Doufám, že jak rychle tenhle nápad vzplál, tak i vyšumí...... :-)

Dylan McKay 11.02.2009  17:21

« Re: Tak do teď jsem si myslel, že v3jc3 a os jsou v těžký pohodě,

...a taky tam prej jezdí zpívat Karel Gott... ;-)

OS 11.02.2009  17:25

« Re: Re: Tak do teď jsem si myslel, že v3jc3 a os jsou v těžký pohodě,

jo Kaja i nemecky rapuje >:D

Poustnik 11.02.2009  17:31

« Re: Tak do teď jsem si myslel, že v3jc3 a os jsou v těžký pohodě,

No ano, dokonce tam jezdí i vlaky..... >:D

Dylan McKay 11.02.2009  17:29

já bych ose a v3jc3 upálil v Tatrách

Tím bysme udělali vstřícné gesto, a ukázali bratrům, že nám jde jen a jen o mír. Stefan by jim požehnal, Marketka splnila poslední přání, a Flammer plamen...

A tím bych tuto diskusi ukončil, je to nepřípustný názor...

Poustnik 11.02.2009  17:36

« Re: já bych ose a v3jc3 upálil v Tatrách

Dobrá, upálíme je. A bude to taková malá tečka za tím naším případem. Opakuji - A bude to taková malá tečka za tím naším případem..... :-)

v3jc3 11.02.2009  18:01

« Re: já bych ose a v3jc3 upálil v Tatrách

souhlas :yes:

jmurjr (H22A7) 11.02.2009  18:03

If you say so...

As it was written many times, internet is widely open mean of communication and presentation. It is not restricted to any area or any group of people. According to your theory also forums should be limited to nations or groups divided according race, age, sex or even political orientation. This would be hardly possible. I hope you will understand this, when you do not uynderstand slovak language.
    Interesting, that each meeting I visited was OK. Everybody understood what I have been saying, even people from Prague.
    Here I would also like to join Kubyyk's competition for best picture of February (theme Car and Architecture): [odkaz] (3,6MB)

Poustnik 11.02.2009  18:08

« Re: If you say so...

Vou!!!!! Sákryš ty mrcho!!! Ty to máš zas pěkný!!!! 8-s >:D

jmurjr (H22A7) 11.02.2009  18:10

« Re: Re: If you say so...

to je len uprava povodnej, co som z urcitych dovodov stiahol. ak sa podari nieco lepsie, tak tuto nedam. nejako sa mi ju ale teraz nepodarilo nahrat na MA, tak ju sem hodim zajtra.

v3jc3 11.02.2009  18:13

« Re: If you say so...

ok ok, končím s provokací :-) ty tvoje fotky jsou fakt skvělý, k tomu není co dodat :yes: :-! Snad jen, nechceš mi nějakou pěknou takhle vytvořit? :-)

jmurjr (H22A7) 11.02.2009  18:21

« Re: Re: If you say so...

velmi rad. staci najst termin, ktory by vyhovoval obom, urcit ho tak, aby bolo pekne a mozeme fotit ;-) :yes:

v3jc3 11.02.2009  18:23

« Re: Re: Re: If you say so...

jo ono to musí být v rawu vid? ;-\ to asi nic v pc nenajdu... no nechal bych to případně na jaro/léto až bude hezké počasí, nebo zkusím něco vyfotit a pošlat ti to

jmurjr (H22A7) 11.02.2009  18:27

« Re: Re: Re: Re: If you say so...

raw je dobry, ale da sa z neho spravit len pseudoHDR, idealne je odfotit 5-7 fotiek zo stativu s rovnakou clonou ale roznymi casmi, cize niektore fotky budu svetlejsie a ine tmavsie ako klasicka a potom ich uz len spojit v programoch na to urcenych. tato konkretna je zo 7 fotiek.

v3jc3 11.02.2009  18:40

« Re: Re: Re: Re: Re: If you say so...

jo aha, to teda fakt čumim :yes: jsem myslel že je to vytvořené z více fotek s rozdílnou clonou a né časem! Stativ mám, tak až bude hezké počasí, tak vyrazím něco nafotit ;-) Jaký rozestup od sebe mají fotky 1/3 EV?

jmurjr (H22A7) 11.02.2009  18:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: If you say so...

zdrojove som robil v aprili 2008, ale ak sa dobr pamatam, tak som vtedy experimentoval s rozostupom 1, cize -3,-2,-1,0,1,2,3. a vyslo to celkom fajn, ale teraz by som mozno spravil s 1/3 EV rozostupom.

v3jc3 11.02.2009  19:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: If you say so...

oukej ;-) já teda nevím jak ostatní foťáky, ja jsem věrný Canonu a mají nastavení EV od -2 až do +2. Na 3 by to bylo už moc tvamé/světlé. No nějak to zkusím, buď po 1/2 nebo 2/3 :-)

v3jc3 26.02.2009  09:16

CAR's performance car of the year

[odkaz] zajímavý test :-)

v3jc3 06.03.2009  10:30

Chyba spojení

Firefox nemůže navázat spojení se serverem moje.auto.cz. a nejen Firefox, kdy už si konečne pořídíte pořádny servery? ;-\

foto hedvin

hedvin 09.03.2009  20:31

mazana

fakt dobrý auto aji recenze musi byt zabava s ni jezdit

v3jc3 10.03.2009  07:19

« Re: mazana

Tak to můžu potvrdit, zábavná rozhodně je, teď už jen aby bylo hezké počasí :-!

Dylan McKay 15.03.2009  20:46

ještě jednou ahoj

Rád jsem tě dnes poznal, Tomáši! :yes:

v3jc3 16.03.2009  08:29

« Re: ještě jednou ahoj

Já tebe i ostaní také ;-)

zip2016 16.03.2009  09:41

Já taky, já taky!!! :yes: :yes: >:D

v3jc3 16.03.2009  09:58

« Re: Re: Re: ještě jednou ahoj

Čau Honzo, ty máš přece slíbené svezení za 150 přípěvek, že ses neozval :-) Tak někdy příště, ideálně až bude sucho.

GooF (RaceFans) 16.03.2009  17:56

« Re: ještě jednou ahoj

Muzu se taky nechat svest prosim? ;-) Chci srovnat s Kadettem GSi :-!

v3jc3 16.03.2009  21:12

« Re: Re: ještě jednou ahoj

jasný ale pěkně jeden po jednom ;-) každý kilo navíc je v takto lehkým autě znát...

Dylan McKay 16.03.2009  21:17

« Re: Re: Re: ještě jednou ahoj

Jé, a můžu si zkusit do toho sednout? Ale pomůžete mi ven!

v3jc3 16.03.2009  21:19

« Re: Re: Re: Re: ještě jednou ahoj

myslíš, že se ti tak zalíbí že nebudeš chtít ven? >:D

Dylan McKay 16.03.2009  21:24

« Re: Re: Re: Re: Re: ještě jednou ahoj

Ano, to jsem přesně myslel! ;-)

GooF (RaceFans) 16.03.2009  22:11

« Re: ještě jednou ahoj

Tak to je jasny ze po jednom, vzdycky nam to pujcis, aby jsme tam nebyly zbytecne 2 lidi. Prece kazdy kilo dolu dobry ;-)

v3jc3 16.03.2009  22:44

« Re: Re: ještě jednou ahoj

no jasně a šviháka vytáhneme i se sedačkou >:D Jinak se loučím, jdu spát... Tady máte něco na dobrou noc [odkaz]

v3jc3 23.03.2009  07:43

Focus RS - němci mu dali na prd*l

[odkaz] Hmmm to docela jede :-)

MarTin1 23.03.2009  22:55

Komentáře

To vypadá jako by si tam (v mostě) s tou fiestou byl nejlepší čoveče........

v3jc3 23.03.2009  23:17

« Re: Komentáře

co že si se nepředvedl ty? ;-)

OS 24.03.2009  09:20

« Re: Komentáře

zablacena testovaci trat pro terenaky je hned vedle, treba jezdil a ani o tom nevime

foto Ajin-MoDo-Team-

Ajin(MoDo Team) 24.03.2009  09:22

« Re: Re: Komentáře

Borci brzděte, Martin tam jel jako divák, a ML se ukáže v Brně ;-)

OS 24.03.2009  09:42

vzdyt si delam srandu >:D

MarTin1 24.03.2009  13:24

« Re: Komentáře

:yes: přesně tak, ste neviděli ty koleje? >:D
          No né, bych musel mít jiný gumy a kola.....
          Proč jsem nejel?
          1. Nikdy jsem na okruhu nejel a chtěl jsem to vidět naživo nejdříve.
          2. SUV ikdyž po "silničních úpravách" na to není ikdyž si to chci zkusit.
          3. Jsem o téhle akci nic nevěděl, věděl jsem akorát od Srama, že tam jdete jezdit, tak jsem řekl že se jdu podívat jestli můžu.

Závěrem snad jen, že Vám to všem pěkne jezdí a no offence..... už se těším až příští rok pořídím jednu "pilu" a s tou si taky pojedu zablbnout, protože teď mi to finanční sitauce neumožňuje (zařizuju si novou domácnost).

OS 24.03.2009  14:26

« Re: Komentáře

tak to ti schvaluju ze si poridirs karu ciste na zabavu :yes:

MarTin1 24.03.2009  14:44

« Re: Re: Komentáře

Ještě to musím vyšpekulovat, ale asi to bude mít modrou vrtuli nebo možná hvězdu a bude to z říše, max 1-2 roky staré a minimálně V6 BENZÍN...

v3jc3 24.03.2009  16:51

« Re: Komentáře

a co takhle 6 hvězd v kroužku? :-) V6 do toho sice nedávají, ale turbo je taky k něčemu dobré ;-)

MarTin1 24.03.2009  18:06

« Re: Re: Komentáře

Pravda, omlouvám se tedy tak R6 nebo V6. Ona 335 je jedna z kandidátů....

v3jc3 24.03.2009  18:12

« Re: Re: Re: Komentáře

6 hvězdiček v kroužku má Subaru >:D 335 bude střela, benzin nebo nafta?

MarTin1 24.03.2009  18:27

« Re: Re: Re: Re: Komentáře

Jáááá myslel že narážís na to, že BMW nemaj V6 vííš? To subaru mi nedošlo >:D
                      Hele vem to takhle: v rajchu, stojí jetá 335i kolem 34 000 euro s daní max rok a půl stará což mi vychází kolem 720 tisíc za střelu jakou 335i je. Za rok bude situace úplně jiná a vzhledem k tomu, že ML zůstane tak nejsem omezenej zadním náhonem a praktičností auta. No záverem musím říct, že naplánovaný to mám skvěle ale...... >:D

v3jc3 24.03.2009  19:03

« Re: Re: Re: Re: Re: Komentáře

Ne ne, do BMW bych si nedovolil narážet...a co M3 e46, o té si nepřemýšlel? To by na zábavu bylo asi lepší ;-)

OS 24.03.2009  21:18

« Re: Komentáře

a co Z4 M? to je hardcore a navic nemusis resit prostor kdyz mas druhe auto ML, nebo co Cayman S? 335i je spis GT nez hracka

v3jc3 24.03.2009  21:53

« Re: Re: Komentáře

Souhlas s osem. Nedopustím si poznámku, cenovka okolo 34tis. € je nalepena i na novém Focusu RS :-)

MarTin1 24.03.2009  23:47

« Re: Re: Re: Komentáře

Nad E46 jsem přemýšlel, ale když to bude aktuální za rok tak nevim nevim jestli investovat do ní, ceny budou zase jinde.... Je fakt, že pokud nedám dohromady tolik peněz tak určitě to vychází jako nejlepší volba to s vámi souhlasím.
                              Porsche je kapitola sama pro sebe, ale to cenově nevyjde. Z4 M je prý poslední pravé M takže na tom taky něco bude, to mě nenapadlo mrknu jak si stojí.

Focus RS........ nepochybně vynikající auto, ale focuse nechci z mnoha důvodů.

OS 25.03.2009  07:51

na tu Z4 koukni, je nadherna a neni jich moc oproti E46 m3

"-- skrytý --" 27.03.2009  11:31

Trénink na greenhell...

Nazdárek!
    Rád bych se zeptal co je to za hru, kde se dá trénovat Nordschleife...Chystám se tam na začátku léta taky s Fiestou ST, tak bych potřeboval něco natrénovat... ;-) A ještě co to bylo za akci v Mostě???
    Dík moc za info. Jinak moc chválím dolazené stránky, paráda! :yes:

v3jc3 27.03.2009  19:25

« Re: Trénink na greenhell...

taky se chystám na Green Hell, koncem kvetna zacatek cervna, termin zalezi spise na pocasi, jede nas vic zatim asi (BMW 120d Coupé, Focus ST 225, Focus ST 170) Tak klide muzes jet s nama. Plan je trochu sirsi nez jen na NS, kousek pod nim je jeste Hocenheimring :-) Akce v Moste byla soukroma, a byla přes zajistovana clenem z moje.auto.cz.
      Diky za chvalu, jsem rad, ze se nekomu hodi ;-)

"-- skrytý --" 29.03.2009  19:25

« Re: Re: Trénink na greenhell...

Nooo...tak to zní opravdu lákavě! Mám teď na mysli ten výlet do Německa. Já jsem to zase chtěl spojit ještě s výletem do Rakouska do Alp a zrovna tam Fiestu nafotit - mimojiné pro M.A :-)
        Promyslím to a dám vědět. Každopádně moc díky za info a jinak jak už psal kolega niže - až bude nějaká podobná akce jako v Mostě, rád se přidám.. ;-)
        Měj se!

v3jc3 29.03.2009  22:02

« Re: Re: Re: Trénink na greenhell...

No Alpy planujem po létu, (září, říjen) to bude hezčí počasí na výlet :-) teda aspoň sme tak usoudili. Cílem by byli horské průsmyky a dojet až do Monte Carla, tam jsou také skvělé silničky ;-)

v3jc3 28.03.2009  11:02

« Re: Trénink na greenhell...

Jo ta hra, je GTR Evolution recenze, treba zde [odkaz] pokud o ni mas zajem napis mi SZ.

foto SadloST

SadloST 27.03.2009  15:29

Okruh

Az priste budes podnikat vylet do Mostu tak dej prosim vedet. Rad bych si pridal.

"-- skrytý --" 07.04.2009  23:01

Paráda

auto za 10, fotky za 10, recenze za 10..krásná práce, auto vypadá perfektně..ať slouží!

v3jc3 08.04.2009  14:15

« Re: Paráda

Díky, jsem potěšen :-) Mondeo ST je také krásné :yes:

Ricardo 10.04.2009  18:32

Kolega z Hradce

Ahoj, dneska jsem viděl bílou Fiestu ST na hradeckých značkách ;-) :yes:

v3jc3 11.04.2009  08:46

« Re: Kolega z Hradce

Ahoj, jééé a kde si ji viděl? Škoda, majiele neznám :-(

Ricardo 10.05.2009  20:28

« Re: Re: Kolega z Hradce

V Brně na Tivoli... ale nevím jestli ti tato informace pomůže >:D

v3jc3 10.05.2009  23:01

« Re: Re: Re: Kolega z Hradce

>:D díky za info, ale nepomůže >:D

foto Martin-Happy

Martin_Happy 10.05.2009  20:22

SZ

ahoj, posílal sem ti soukromou zprávu, mohl bys mi odepsat prosím?

"-- skrytý --" 11.05.2009  14:38

Fotky

Hezký nový fotky :yes:

v3jc3 11.05.2009  15:56

Díky. Sem koukal že si potakl ST v myčce :-) Červená taky pěkná :yes:

"-- skrytý --" 11.05.2009  16:37

« Re: Fotky

To je mojeho kamoše ze třidy ...vyřídim mu poklonu :-)

v3jc3 11.05.2009  16:54

« Re: Fotky

jo jo fajn :-) nevíš dával tam nižší pružiny? Líbí se mi jak má zadek nízko, nebo to měl naložený učení?

"-- skrytý --" 11.05.2009  17:42

« Re: Fotky

V kufru měl myslim takove ty nezbytné věci ...a kdyby to nějak snižoval tak bych o tom věděl takže nevim třeba to bude jenom opticky klam

Enthusiastic.driver 11.05.2009  17:51

Pěkně jí dáváš :)

Vidím, že využíváš Fiestu tak, jak se využívat má. Recenze se stále rozrůstá. Super ! A užij si zelené peklo ;)

v3jc3 11.05.2009  19:12

« Re: Pěkně jí dáváš :)

jo jo dostává zabrat, ale co, je to sportovní auto a ty sou na to stavěný >:D co mě překvapilo, tak hrany pneumatik drží a nemizí! Na zelené peklo se těším jako malej, jen počasí zatím nepřeje :'-(

OS 11.05.2009  20:24

« Re: Re: Pěkně jí dáváš :)

pocasi je proti nam:(

foto AnGeor

AnGeor 13.05.2009  13:02

?

Proc jsi mi snizil hodnoceni meho auta? Potreboval jsi me preskocit? 10/10/10 na 10/9/9 :no:

OS 18.05.2009  12:12

Peklo!!!

Moc hezky jsi to popsal :yes: Nordschleife je neskutecny zazitek. Tesim se na konec leta az si dame dalsich par kol:)

foto Asphalte-MoDo

Asphalte MoDo 18.05.2009  12:43

« Re: Peklo!!!

jo moc pekne jsi to popsal :yes:

v3jc3 18.05.2009  13:16

« Re: Peklo!!!

díky :-) při těch vzpomínkách, jakobych si znovu projel okruh znova >:D

element5 18.05.2009  14:04

« Re: Re: Peklo!!!

Koukám, že jste si to užili. Zážitky jsi slovy podal parádně. :yes:

v3jc3 18.05.2009  15:18

« Re: Peklo!!!

snažil jsem se, ale zažít to na vlastní kůži je stejně nejlepší! Přístě bych se rád svezl v BMW M5 Ring-Taxi >:-[]

OS 18.05.2009  21:12

« Re: Peklo!!!

se Sabine! ;-) priste jedem na delsi dobu hlavne! dva dny jsou malo:(

v3jc3 19.05.2009  08:39

« Re: Peklo!!!

já bych jel klidně na týden :-) napíšem to jako požadavek že chceme jet se Sabine >:-[]

foto Martin-Happy

Martin_Happy 14.06.2009  21:38

Palec nahoru máš zaslouženě. Nenašel sem nic, co by mi z mých požadavků u tebe chybělo. Excelentní práce a jedna z nejlepších recenzí, co jsem tu četl.

v3jc3 25.06.2009  08:53

Chlastat a neopít se! A zadarmo!

v3jc3 27.06.2009  18:45

28.6. - Praha - Roztylské náměstí - 14:00 kávička

dorazíte někdo? Jsem domuvený s Goofem, tak doražte!

foto Prase

Prase 27.06.2009  19:41

« Re: 28.6. - Praha - Roztylské náměstí - 14:00 kávička

muze se pit i cajicek? >:D

v3jc3 27.06.2009  20:16

« Re: 28.6. - Praha - Roztylské náměstí - 14:00 kávička

jasně ;-)

foto misakxt

misakxt 09.07.2009  10:31

2.0 vs 1.8T

Ahoj.Chtěl bych se zeptat na jednu věc.Máš zkušenosti jak je na tom fiesta s porovnáním s 1.8T např v oktávce RS nebo audi TT??píšeš že si dosáhnul podle GPS z 0 na 100 za 7.9 což odpovídá i octávce rs.

v3jc3 09.07.2009  10:48

« Re: 2.0 vs 1.8T

Ahoj, nejprve k tomu zrychlení :-) Zrychlení je zavislé na hodně okolnostech, na youtube jsem našel video kde se sériovou Fiestou ST dosáhli zrychlení 7,3s. Jinak to zrychlení jsem zkoušel jednou.

2.0 vs. 1.8T jestli srovnáváš konkrétně motor ve Fiestě ST vs. Octavka RS oba to jsou super motory, ale v hodně rozdílných autech. S Audi TT nemám zkušenost, ale do něj dávali i silnější verze než 132 kw. S Octavii RS sem jel a můžu říct dobré, ale oproti Fiestě má civilnější projev a je nedotáčivá...

Kámoš má Imprezu WRX 169 kw a ve srovnání na silnici s Fiesou na rozjezd je logicky díky 4x4 a většímu výkonu o dost rychlejší WRX, ale pružný zrychlení z cca 50-130 je téměř stejné (Fiesta o něco málo zaostává) pak už WRX začne ujíždet razantněji, ale taky má o 80 koní větší stádo pod kapotou ;-)

v3jc3 10.07.2009  12:44

zelenej vs. modrej

Pěkně řežou zatáčky, nevím co bych volil radši :-)

foto Filip-

Filip . 10.07.2009  13:36

« Re: zelenej vs. modrej

mm... parada :yes: tak ja mam jasno RS :-! ale musim uznat ze Clio je fakt skvele :yes:

v3jc3 10.07.2009  13:55

« Re: Re: zelenej vs. modrej

tak kdybych nekoukal na cenu tak volím Focuse RS, přeci jen bude použitelnější a komfortnější než Clio s CUPovým podvozkem atd. Ale Focus stojí nějakých 34tis € a Clio CUP 18tis € u sousedů v Německu. Clio má asi nejlepší poměr cena/zábava u nového auta :-)

foto STi-Modo-Team-

STi (Modo Team) 10.07.2009  14:40

« Re: Re: Re: zelenej vs. modrej

no celkem mě překvapilo, jak se Clio Focuse drží, ale bude to taky tim Sutclifem ;-) Bylo vidět, že se fakt snaží... Snad bude možnost obě auta někdy vyzkoušet, ale na takovouhle jízdu to bohužel nebude, to si museli zase jednou kluci užít >:D

v3jc3 10.07.2009  14:47

« Re: zelenej vs. modrej

no já sem taky čuměl že se drží jak klíště >:D Sutclif umí... Líbí se mi jak Focus do zatáček zvedá nožičku. Jo jo taky bych je rád vyzkoušel :-)

"-- skrytý --" 22.08.2009  18:36

Servo kapalina

Čágos pane!
    Jak píšeš v sekci servis...jsi po té výměně těsnění u nádobky se servo kapalinou přesvědčenej, že je to pořešený??? Totiž mně to dělá to samý - a celkem pravidelně - vždycky pří extrém zátěži (okruh sosnová, okruh vysoké mýto, ostré km na okresce). Myslím totiž, že chyba bude v nárůstu teploty v motor. prostoru a tím i u toho servo oleje a ten pak - jak má - vyteče přes těsnění víčka ven aby neroztrhnul nádobku - hadice atd...V servise u Brna ani v Praze pochopitelně ví pendrek :-)

Jinak je škoda, že si nepřijel do toho mýta na "stdrivers" day...bylo to fajnový ;)

PS: už mám fotky fiesty z alp, tak se můžu dát do psaní recenze..:)

Užívej života! Ondra.

v3jc3 24.08.2009  13:10

« Re: Servo kapalina

Čau, zatím to pořešený je, nikde nic neteče, na okruhu jsem to zatím neměl možnost vyzkoušet, ale při hodně ostré jízdě na okresce nic. Olej není voda a nemá takovou rozpínavost při zvýšení teploty, určitě servo olej nema 100 stupňů, mě totiž pak olej přetýkal i při normální jízdě, tak jsem to nějak musel řešit... Zatím všechno funguje tak jak má, kdybych to dal do servisu, tak mi po měsíci řeknou, že vyměnili posilovač, nádobky, hadice atd. a že jim to nedělá a já za to zaplatím 10tis. to určitě :-)

Tak určitě bude ještě nejaké akce od stdrivers, tak snad budu mít čas a přijedu.

Recenzi určitě napiš, taky se měj! Tomáš

"-- skrytý --" 25.08.2009  03:26

« Re: Re: Servo kapalina

Hm hm, to je zajímavý - tak to asi taky tak pořeším - tzn. vyměním těsnění. Snad mě pak nepraskne nádržka nebo mě hadice nepřetáhne přes záda... :-) Jinak samozřejmě na servis v tomhle případě s.r. pes...
        Každopádně díky za info.

Pokud budeš mít chuť a čas můžeme upéct nějakej meeting (už jsem psal Sádlovi...)

Měj se fajnově! O.

v3jc3 25.08.2009  08:50

« Re: Servo kapalina

Výměna těsnění, je asi jediná možnost, protože v servisu jim to je jedno, tam to řešit nebudou :-) Snad nic nepraskne no..

Jo jo, meating můžeme dát. A nejdřív se pěkně projet ;-)

"-- skrytý --" 25.08.2009  21:34

« Re: Re: Servo kapalina

Souhlas. Zatím sem tu kolem prahy objevil jen cesty Karlštejn - Beroun atd...rád si nechám rozšířit obzory. Každopádně pisni na krosnic@seznam.cz a domluvíme čas a podrobnosti ;-)
            PS: mám ještě kámoše se 106kou Rally (120koní/900kg). V případě zájmu ho můžu vzít sebou :-)

v3jc3 27.08.2009  18:51

« Re: Re: Re: Servo kapalina

jasný napíšu, viděl bych to nějak na příští týden, ty jsi pořád v praze? 106 může jet klidně taky

"-- skrytý --" 03.09.2009  21:53

« Re: Re: Re: Re: Servo kapalina

Převážnou většinu času sem v Praze :-) Však stačí mně napsat na mail a dohodnout se operativně - poštu vybírám každej den...

element5 27.08.2009  18:37

Předposlední fotka

v galerii [odkaz] je moc povedená. :yes:

v3jc3 28.08.2009  09:46

Nemyslíš, zaplatíš po Anglicku...

Dadánek (AlkoholixXx) 28.08.2009  09:52

« Re: Nemyslíš, zaplatíš po Anglicku...

Wow... tak toto by měli dávat u nás, třeba by to konečně někoho vyděsilo.

foto Kajuska

Kajuška 28.08.2009  10:03

« Re: Re: Nemyslíš, zaplatíš po Anglicku...

taky s tím souhlasím aby to davali v televizi. jen at to lidi vidí. jenže to nepovolí rada pro R a tv že je to moc drsný. jenže když tam dají černý čtverec přes celou obrazovku tak ta kampan strácí smysl....

v3jc3 28.08.2009  10:28

« Re: Nemyslíš, zaplatíš po Anglicku...

přesně tak, je to až morbidní, ale bohužel pravdivé, tohle by měli dávat i u nás! Co jiného ty nezodpovědné řidiče dokáže odradit?

"-- skrytý --" 28.08.2009  10:51

Poslední foto

Zdarec recenze je suprová,fotky jakbysmet- kdyby všechny recenze vypadaly takhle tak by to bylo labůžo.ale nejvíc je ta poslední fotka - kdo nepil stroha tak nepochopí:d to není pití to je lék:D

v3jc3 28.08.2009  10:56

« Re: Poslední foto

Ahoj, díky za chválu, velmi potěšující :-) Jo jo, Stroh je kapitola sama pro sebe >:D Lék to je, jen po pár panacích je možné ležet v koamtu :-!

"-- skrytý --" 30.08.2009  15:56

« Re: Re: Poslední foto

jedna flaša položí tři chlapy bezpěčně :-!

Ronault. 30.08.2009  16:05

« Re: Re: Re: Poslední foto

A už jste pili pětiletého jamajčana Old Pascase? :-!

v3jc3 03.09.2009  20:44

« Re: Poslední foto

ne ne tohle jsem nepil, u Strohu nejde tolik o stáří ale o 80% alkoholu >:D

foto 320si

320si 03.09.2009  15:29

nadhera

kdyby se davalo 20 tak ty je urcite dostanes!!!!!! :-)

v3jc3 03.09.2009  20:46

« Re: nadhera

díky moooc! koukám pán je pražskej, co jet mazliky někdy protáhnout? :-!

v3jc3 18.09.2009  10:14

Projížďka pražských zítra v 9:30

Kdyby měl někdo zájem může se přidat na projížďku, Karlštejnsko, Křivokládsko atd. Vyrážíme v 9:30 z OMW na Plzeňské ul. Účast: Focus ST 170 a 225, Swift Sport, Clio Sport.

foto Sysoj-Psojic

Sysoj Psojič 28.09.2009  17:18

Rada

Zdarec, fajnový minihotheč, pěkná barevná kombinace. Proč ale píšu, vykašli se na tuning káenkem 57i. Nepomůže to, jen to pak duní, je to nahovno :no:
    Oni u těchto aut ve výrobě ví, co jak udělat. Pro zajímavost, přímo v MTM jsem se ptal, zda po úpravě výkonu mám na S3 dát KN do boxu nebo kónus. Řekli mi, že je to blbost, nechat sériové je nejlepší možnost... Pozn. č.2: KW je lepší než HR. Nikdy ale nekupuj variantu 1. Je růžová a dělá ji Alko. Teče poměrně brzo.

foto Wiii

Wiii 21.11.2009  00:51

profilovka

Hele, co fakt miluju je souhra barev jako vidim na tve profilovce :-) Touzim po tom sehnat tak 10 majitelů bílých aut a udelat neco podobného ale v jiné barvě :-) Jinak fotky super (sice neusim HDR ale cool), recenze podrobná a auto bez debat za 10 !!!!!

PS: Podebrady jsou tak zhruba mezo náma, takze foto napr na námesti nebo u mostu pro pesi prez zdymadlo by byly celke stylovka :-) kdyztak se ozvi a jare, ted uz tam mam zimaky (viz podzimni serie fotek) :-)

v3jc3 29.11.2009  09:02

« Re: profilovka

Cau, diky moc za komentar :-) No do Podebrad neni problem dojet, ale momentalne jsem mimo CR na delsi dobu a nevim kdy se vratim, ale bude to nejdrive v lete. Tak se pak ozvu. Mej se!

foto Wiii

Wiii 30.11.2009  23:31

« Re: Re: profilovka

Jasne, budu se těšit :-) Tento malý Fordík mě vskutku zajíma, mam s Fordy zkušenosti pouze s vetsimi karosarskymi veriantami... Presneji Ford Explore (1998 a 2008)... Ale tohle vypada zábavně na rozdil od toho co znám >:D Tak se mej

foto MaXiLuPa

MaXiLuPa 10.05.2011  19:25

Srovnání

Cus. Hodlám si koupit taky fiestu st...jenže jsem v ní ještě nejel...Můžeš mi napsat aspoň přirovnání s nějakou klasikou tzn. octavie 81kw atp...
    Jak je na tom v pružném zrychlení, jak se s ní předjíždí atp...

Díky moc

v3jc3 15.05.2011  18:35

« Re: Srovnání

Ahoj, pokud budeš mít v obou autech 2000 rpm a dáš plyn na podlahu vyrazí +- stejně... ale ve 4500 rpm dojde Oktávce dech a budeš muset řadit. Fiesta chytne dech, zvuk motoru se změní v kovový řev a poletí dál a Oktávka zůstane kdesi vzádu. Pak ale přijdou zatáčky, vypínám ESP a Oktávku předjíždím ještě před první zatáčkou, prudce brzdím s meziplyny odřazuji až na dvojku. Přidám plyn(ale vidím že zatáčka se hodně uzavírá), prudce pustím plyn, lehké kontra(přední kola se zakosnou do asfaltu, zadek se utrhne a auto jde do lehkého přetáčivého smyku) trefím vrchol zatáčky a postupně přidávám abych na výjezdu ze zatáčky měl plyn na podlaze. Po cca 3 zatáčkách setřepeš Oktávku z dohledu :-) Fiesta se cití jako doma, perfektně ovladatelná, ve volantu citím přesně co se děje pod předními koly. Adrenalin koluje v krvi debilní usměv se rýsuje na tváři. Předjíždět se dá hodně rychle pouze v rozmezí 4000-7000 rpm.

Doufám že jsem Ti aspoň trochu přiblížil jízdu ;-)