Volvo C30 (2008)

20.2.2008

Auto jsem si byl vyzvednout 1.2. 2008 u dealera v Průhonicích. Přišel jsem tam, podepsal papíry, odevzdal značky (které mezitím dali na auto) a už jsem…

Volvo C30 (FreedFromFreedom)

Ajin(MoDo Team) 20.02.2008  15:25

Pěkné

Jedna fotka toho moc neřekne, ale hezký volvo a hlavně benzín.
    S jakýma jinýma Volvama máš ještě zkušenost?

-Logan- 20.02.2008  15:40

« Re: Pěkné

No, nějaký čas jsem jezdil s S80 T6, pak máme doma ještě S80 (V8 4.5 4x4) a XC90... Jezdil jsem s nimi všemi... :-)

Ajin(MoDo Team) 20.02.2008  15:49

« Re: Re: Pěkné

Tak tu S80 závidím, to musí být svezení, já jsem jezdil spíš se staršími generacemi, 240,740, a zakončili jsme to v S70, tvoje mi odkazem připomíná 480, a 1600 což je kult.Tak ať slouží :yes:

-Logan- 20.02.2008  16:00

« Re: Re: Re: Pěkné

Děkuji, snad pár km ještě sloužit bude :-) Ta S80 je táty, takže se s ní svezu jen málokdy, ale je to opravdu pěkný povození ;-)

foto Sprint

Sprint 20.02.2008  15:35

fotky!

Auto nádherný, foťák máš asi taky, tak proč pár fotek neudělat a nevložit?! ;-)

-Logan- 20.02.2008  15:39

« Re: fotky!

vždyť na tom pracuju, nespěchej na mě, jsem tady nový :-)

David Silver 20.02.2008  16:15

C30

čau m.logan , nedával jsi foto tvého C30 na server www.autorevue.cz ? se mi zdá, že jsem už na nějaké fotce tam viděl nějaké Volvo, za kterým bylo XC90 úplně stejně jako zde na fotce co máš

Ajin(MoDo Team) 20.02.2008  16:17

« Re: C30

Kysky. neděláš u Sherloka Holmese, si úplnej agent >:D

David Silver 20.02.2008  16:21

« Re: Re: C30

čau Ajine, >:D nene, ještě jsem od něj nedostal nabídku ;-) pouze si pamatuji krásná auta jak jsou na fotkách, teda v hlavě si fotky mco nepamatuji ale když spatřím fotku znovu a na jiném serveru tak se mi připomene :-)

Ajin(MoDo Team) 20.02.2008  16:23

« Re: Re: Re: C30

Ale tohle C30 je fakt vydařené, se ani nedivím, že ti utkvělo v memory :-)

David Silver 20.02.2008  16:32

« Re: Re: Re: Re: C30

přesně tak :yes: ale jaké C30 je ošklivé...(můj názor že žádné) jenom to chce aby mělo hezká kola :yes:

-Logan- 20.02.2008  18:11

« Re: Re: Re: Re: Re: C30

Díky pánové, jsem rád, že se líbí... :-) Ano, dával jsem ho na autorevue. ;-)

David Silver 20.02.2008  18:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: C30

budu rád když se dočkáme časem více krásných fotek :yes: :-)

David Silver 20.02.2008  16:46

« Re: C30

ano, už jsem tě našel v uživatelých i ty fotografie :yes:

foto hacek-hacek

hacek.hacek 20.02.2008  17:59

Hodne pekny vuz :)

Gratuluji ke koupi vozu - krasny :-) Mohl by jsi prosimte doplnit fotky ? urcite pridat interier + zavazadlovy prostor - zajima me, jak je veliky :-)

Jinak, nemuzu nejak pochopit, jak pises, ze by jsi motor 2.5l jako student neuzivil - kdyz si muzes dovolit koupit nove Volvo, tak myslim, ze ty 2litry / 100 spotreby navic by te nevytrhly + teda jeste pojistka, ale i tak :-) Neber to prosim jako nejaky rypani, bo tak, ale tahle veta mi tam pri pohledu na novy vuz koupeneho studentem nejak nesedi :-)

At to jezdi :yes: :yes:

-Logan- 20.02.2008  18:17

« Re: Hodne pekny vuz :)

Ano, chápu, že Tě to zarazilo... Vysvětlení je prosté: auto mi koupili rodiče, ale řekli, že benzín mi platit nebudou, že si mám najít nějakou práci, kterou si budu přivydělávat sám. Ona už to není sranda s tímhle 2.0, je to hroznej žrout :-) Fotky dodám, dnes už to ale asi nestíhám. Možná později večer, ok? ;-) Zavazadlový prostor nestojí za moc, když jedu do školy, mám v něm batoh a zabírá skoro půlku podlážky, na výšku to taky není žádná sláva, ale kdybych chtěl užitkové auto, tak bych asi volil trošku jinak... :-)

foto mehturt

mehturt 22.02.2008  09:50

« Re: Re: Hodne pekny vuz :)

gratulujem k super rodicom.. za mojich cias sa detom kupovali bicykle :-)

"-- skrytý --" 20.02.2008  19:04

C30

Hned jak se tohle auto objevilo v ČR,chtěl jsem do něj jít.Byl jsem taky v Průhonicích a jednal jsem s takovou černovlasou paní,na autosalon prémiový značky byly opravdu ochotný,to se nedá třeba s BMW(AutoHase) srovnat.
    V autě jsem seděl i jel,mam skoro dva metry a pro řidiče je VEPŘEDU víc místa než u mě v Audi A6... :-!
    Volvo nabízelo super podmínky,taky například bezkonkurenční leasing bez navýšení,ale...to auto je na svojí kategorii PŘEDRAŽENÝ.Ona základní cena vypadá dobře,jenže chtěl jsem automat benzín - tudíž motor 2.4i a už jsme se s příplatky dostávali do cenový kategorii uplně jiný třídy.Ale jinak fajnový auto.

"-- skrytý --" 20.02.2008  19:24

Vítej mezi námi!

Zdravím Tě Volvisto! Gratuluji k novému vozu! Vidím, že od té doby, co jsem auto koupil já, udělali ve Volvu v celku rozsáhlý facelift, což je po roce u nového modelu, téměř k nevíře...Tak ať jezdí! :yes: P.S. Recenzi ohodnotím až bude trochu obsáhlejší ;-)

foto pumpkin

pumpkin 20.02.2008  20:41

Zdravím

Tiež som si ťa všimol na autorevue.cz :-) Super výber a želám veľa spokojnosti. ;-) btw. tu si môžeš nahrať plno fotiek tvojho tátoša bez toho aby ťa niekto buzeroval ako na autorevue >:D

foto MiG-21

MiG-21 20.02.2008  22:36

krásný Volvo

už z katalogu se mi líbí. Akorát mi v dnešní době trošku šokují ty parametry. Dvoulitr se stopadesáti koňma a rozhýbe Volvíka stejně jako kdysi moje stokoňová 1.6... C30 asi bude hodně vážit že?

-Logan- 25.02.2008  18:18

« Re: krásný Volvo

Jojo, váží něco kolem 1400 kilo, je to docela macek. Ale holt za bezpečnost se platí. Ale na odpich si nemůžu stěžovat... :-)

foto majki

majki 12.03.2008  15:51

TA barva tomuhle krasnemu Volvu paradne sekne, fakt parada :yes:

foto MinoTui

MinoTui 30.03.2008  10:41

Presne nadherna farba, bohovsky sekne k C30...parada :yes:

-Logan- 17.12.2009  13:28

« Re: Re: 10b

Těší mě, že se vám Orinoco blue zamlouvá. Vybíral jsem dlouho... Ještě jsem přemýšlel nad černou (vždycky jsem si přál černý auto, asi jako skoro každej kluk), ale v té až moc zanikaly tvary C30 a auto vypadá menší.

David Silver 30.03.2008  15:32

Gratulace

k vybrání jedné z nej. recenzí, kteoru se stala právě ta tvoje ;-)

"-- skrytý --" 31.03.2008  20:24

Srdce

Tak toto auto ma to iste srdce ako moje. Nenajde sa ich vela. :-( Pritom mam taky dojem, ze ten motor je uzasny. Neprestane dychat ani pri vyssich otackach a stale taha, a taha, a taha...

S tou spotebou si nic nerob. Ja mam dlhodobu tiez 10.3, ale je to z velkej miery sposobene mojim stylom jazdy. Vytacanie za 5000 otacok tento motor vyslovene ziada a tam sa uz neda hovorit o uspornej jazde.

Volvo, hlavne C30 sa mi vzdy velmi pacilo, ale bohuzial cena je taka vysoka, ze som si ho dovolit nemohol. Ale aj tak ti dava za auto 10, fotky tiez za 10, ale chyba mi este trocha viac osobneho vyjazdrenia k vlastnostiam auta, takze za recenziu zatial 9 :-)

"-- skrytý --" 07.04.2008  17:11

Dobrá recenze

:yes: .Auto pěkný ale ta * se mi moc nelíbí.Na jedný fotce je vidět v pozadní Volvo XC 90 to je taky tvoje nebo jenom návštěva ?

-Logan- 07.04.2008  19:05

« Re: Dobrá recenze

Ta *? Nechápu, co tím myslíš...? :-) Ta XC90 je mojí matičky, možná švagrový. Máme v rodině dvě. Ale myslím, že zrovna tady na tý fotce je mamky. Chceš o ní taky recenzi? :-)

"-- skrytý --" 14.04.2008  09:32

Moc hezky

akorat by to chtelo i druhou koncovku vyfuku, aby ta dira nevypadala jak trapna octavia scout :-) jinak moc krasne vozitko hlavne ten R paket :-)
    stastnou cestu, mladej :))

-Logan- 20.04.2008  21:53

« Moc hezky

Díky, díky... Taky jsem nad tou druhou koncovkou přemýšlel, mým očím ta záslepka taky moc neladí. Ale přemýšlím nad úplně novým výfukem (za pár let) a tak bych to udělal při té příležitosti. Nechci však auto nějak "tunit" a tak to dost rozvažuju.

"-- skrytý --" 20.04.2008  22:25

« Re: Moc hezky

neboj, tohle neni tuning :-) alespon pro me, mas krasny auto s krasnym paketem, nepotrebujes tam pridavat zadny veci navic, jen mne by se nelibila ta dira jako u Scouta. Tohle se totiz neda s tim vtipem od skodovky porovnavat :-)

David Silver 16.04.2008  13:35

nové fotky...

...jsou pěkné

"-- skrytý --" 03.05.2008  16:51

Fotky

Jsou fakt pěkný :yes: :yes: :yes: ;-)

foto Special-line

Special-line 03.05.2008  16:57

Krása

Auto je krásný ale fotky...ty fotky jsou nejmíň za 100 bodů. :yes: Recenze je sice mírně kratší ale moc dobře se čte. Tak ať parádně jezdí ;-)

-Logan- 03.05.2008  22:53

« Re: Krása

Na recenzi mám v plánu zapracovat, v budoucnu... Nějak není čas. Dík moc! :-)

foto ZonixX

ZonixX 03.05.2008  17:11

vyborna volba

caf, musim pochvalit vyber auta, ktere ma skutecne charizma - ma dusi :)) a ta barva je hezka, s fotkami jsi se taky pohral... za mne jednoznacne 3x 10 bodu :yes: ...musim odkoukat jak to pofotit, ja asi nemam odhad >:D >:D jo - a hodne stastnych kilometruuuuu :))

-Logan- 03.05.2008  22:55

« Re: vyborna volba

Děkuji mnohokrát! Chtěl bych však ještě lepší fotogalerii, v budoucnu na tom zapracuji. Pokud bude čas... ;-) Díky moc, jsem rád, že se auto líbí. Potěší to. :-)

David Silver 08.05.2008  14:09

nové fotky

Velmi hezké fotky :yes: :yes: Ta obloha na nich je úžasná

foto Premek

Přemek 22.05.2008  10:19

Foto

Hodnocení jsem upravil na 10 protože mi nepřipadá že bys měl nejáké špatné fotky.
    Neměl jsi těch nahodou těch fotek měně když jsem tě ohodnocoval to by bylo možné vysvětlení ;-)

-Logan- 22.05.2008  12:48

« Re: Foto

Ano, asi to tak bude... Dodával jsem je tam až v poslední době... :-) Díky moc ;-)

"-- skrytý --" 22.05.2008  14:14

hmm

C30, moc hezké auto. Líbí se mi nevšední věci a Volva si myslím nevšední jsou a C30 tím tuplem.

"-- skrytý --" 22.05.2008  14:23

Nadhera...

..prekrasny, uzasny:) Koukni i na myho Volvika

"-- skrytý --" 22.05.2008  14:36

« Re: Nadhera...

To jsi mu vůbec neměl psát, začíná se tu naparovat a chce mě předběhnout v hodnocení >:D >:D >:D

-Logan- 22.05.2008  21:50

« Re: Re: Nadhera...

Díky, jsem rád, že se líbí! Jen počkej Feri, za chvíli Tě mám! :-) Jen ještě zapracuju na recenzi a budu v prní desítce. :-p Uvidíme...

foto ZiP2150

ZiP2150 23.05.2008  11:38

OFICIÁLNY ZRAZ MOJE AUTO ! ! ! !

Páni, poďte... aj súdruhovia z diskusie... poďte sa registrovať ak môžete.
    Ďakujem.

foto Killiether

Killiether 02.06.2008  09:28

Foto

Některý fotky jsou fakt profesionální..Bomba :-)

-Logan- 02.06.2008  14:14

« Re: Foto

Děkuji, jsem rád, že se líbí! Které například myslíš? Konkrétně...? :-)

David Silver 10.06.2008  17:44

R-design

Čau. JSem si objednal katalog Volva S40 a C30, a musím říct, že i S40tka vypadá o mnoho lepšejc s R-designem :yes: :yes: Sice má némoc pěkné křídlo podle mě ale jinak je fakt dost povedená :yes: :-) C30tka také :yes: Ale je už menší ;-)

-Logan- 10.06.2008  17:54

« Re: R-design

Jj, já nad S40 váhal... Jenže v R-Designu a s tímhle motorem by mě vyšla asi o 150 000 dráž. A už tak bylo za tohle auto vypláznuto dost peněz... :-) Ale uznávám, S40 je praktičtější. Však nemá tak odvážný design jako C30. ;-)

David Silver 10.06.2008  18:07

« Re: Re: R-design

Jo, to chápu. Ono si Volvo nechá zaplatit :yes: Ono se musí vzít také v potaz, že S40ka je o něco větší a tak je tam více materiálu, ale je fakt že to nedá 150tis. Mě se Volva hodně líbí, V50ka také, ale potkal jsem ji tady na parkovišti, cca 5minut jsem se kolem ní motal a musím říct že je mnoohem delší jak na obrázcích...JJ, na C30ku šla odvaha hrát si s designem, proto také jak víš slaví úspěch u jedný skupiny lidí a u druhé kritiku...Jinak v interiéru je pravda, že ty sedačky tam jsou fakt nádhera :yes: :-)

FRPE 11.06.2008  13:36

Jsem stará bába ...

... životem protřelá ale copak mladý pane znamená tohle : FreedFromFreedom? :-O

David Silver 11.06.2008  13:49

« Re: Jsem stará bába ...

Freed - jako jméno Fred , From-v překladu pro a Freedom- Free=zadarmo a dom je dom alias. dům >:D ;-)

-Logan- 11.06.2008  13:55

« Re: Re: Jsem stará bába ...

Ne, to tedy opravu takhle neni. Znamená to Osvobozen od svobody, tedy uvězněn. ;-)

David Silver 11.06.2008  14:07

« Re: Re: Re: Jsem stará bába ...

Aha, hmm, takže vytvoření nicku který sedí na školu :-) (teda tak to cítím já, že tma jsem uvězněn vždycky >:D )

FRPE 11.06.2008  14:07

« Re: Re: Re: Jsem stará bába ...

Tak ty jsi teda uvězněný? Ve svém vlastním Volvu? Nebo ve svém vlastním nitru? Heleď nevaž se, odvaž se ... tvoje bába Frpeová ... >:D

-Logan- 11.06.2008  16:02

« Re: Re: Re: Re: Jsem stará bába ...

V podstatě by se to dalo vztáhnout na vícero událostí a situací. Ty tady ale rozvádět nebudu... A ve Volvu, ani v nitru uvězněn nejsem. :-)

foto skato

skato 11.06.2008  14:06

auto je fajn

urcite ale lepsi pocit by som mal z neho keby som si ho kupil sam ako ked mi ho kupia rodicia nemas z toho taky neprijemny pocit??? trosku samostatnosti do zivota ocinko a maminka tu nebudue vecne ina 10b za afto

-Logan- 11.06.2008  16:00

« Re: auto je fajn

Popravdě z toho nepříjemný pocit nemám. Chceš mi to vyčítat? Táta mi řekl, že mi koupí auto, tak jsem měl říct: ,,NE! Nikdy! Koupim si stodvacítku za pár tisíc a někde se v ní nechám zabít." ? Promiň, ale já jsem spokojen. :-)

foto Dadanek-AlkoholixXx-

Dadánek (AlkoholixXx) 11.06.2008  19:04

« Re: Re: auto je fajn

Souhlas!! :yes:

Freedfromfreedome - toto volvo se mi líbí jen když se na něj kouknu zepředu. Při pohledu zezadu se mi opravdu vůbec nelíbí... a proto ti to nebudu hodnotit, abych ti nezkazil hodnocení. Ale jinak přeju ať slouží :yes: ;-) ;-)

"-- skrytý --" 11.06.2008  19:09

« Re: Re: Re: auto je fajn

Přesně tak :yes:

-Logan- 17.12.2009  13:40

« Re: Re: Re: Re: auto je fajn

Chápu vaše názory a vážím si jich. Ne každému se C30 líbí. Já jsem se do ní zamiloval na první pohled. Děkuji za názor. ;)

foto Blue-Sun

Blue Sun 12.06.2008  08:11

Z mé hlavy

Gratuluju k pěknému autu a vlastně i k pěknému dárku. Nezávidím ti to, radši bych si koupil auto za vlastní peníze, i když by nebylo nové a luxusní.
    Pevně doufám, že se nezařadíš k zástupu "dokonalých" mladíků, kteří dostali od tatínka silné auto a mají pocit, že jim patří silnice a svět se točí jen kolem nich.
    Drobný poznatek k recenzi. Sedadla bych spíš tituloval jako anatomická, než ergonomická (pokud jsi měl na mysli jejich tvarování a čalounění). Ergonomii bych vztahoval k rozmístění ovladačů a optimalizaci komunikace člověk-stroj (auto).

-Logan- 12.06.2008  14:44

« Re: Z mé hlavy

Děkuji Ti!... No, s tou ergonomií si nejsem úplně jistý, ale asi máš pravdu. Nejspíš jsem si spletl termíny. :-) Dokonalý mladík ne-e, to ne... Tedy aspoň doufám. Auto ani moc silné nemám. No, přiznávám, že rád jezdím rychle, ale většinou si k tomu vyberu nějakou odlehlou silničku a tam dělám blbosti. Na silnici se mě to už potom tolik nedrží. Ale to by jsi mě musel potkat na silnici, abys zjistil pravdu. ;-) Díky za poznatky... Hoj

foto Blue-Sun

Blue Sun 13.06.2008  09:09

« Re: Re: Z mé hlavy

Já si nejsem taky úplně přesně jistý definicí ergonomie. Přeci jen to je už pár let, co jsem to studoval. Ale návrh anatomického sedadla pro bojová vozidla mi taky rukama prošel.
        Tihle "dokonalí" se projevují spíš ve městech, než mimo ně. Rád tě na silnici potkám, na C30 je krásný pohled. A to i přesto, že u aut více ocením praktičnost.

foto Hory

Hory 26.06.2008  02:00

« Re: Z mé hlavy

Michale Polane, dozajista "ti druzí-dokonalý" jsou z Prahy, jak čtu mezi řádky... Opravdu závist je nechutná vlastnost a u tebe jsem si jí všim už z dřívějších příspěvků... Ty si kupuj vojetý hadráky, ale když má někdo šikovný rodiče, tak je nezáviď. Každej ´sme se narodili někam. Zdar a sílu a méně závisti do života přeje "nedokonalý mladík" z Prahy. :-!

- Radek - 15.06.2008  10:46

Proč si nešel do nafty když si musíš palivo platit sám? Myslím, že dieselový motor dopovaný turbodmychadlem by Ti nabídl podstatně větší porci točivého momentu (a to nemluvím jen o D5) a i když je dnes nafta dražší než benzín, tak ten rozdíl ve spotřebě je přece jen velký ... Pokud jde o interiér, tak tiše závidím ;-)

David Silver 15.06.2008  10:49

« Re: Motor

Já byhc šel stejně jako FreedFromFreedom benzín. Nafta není tak sportovní ;-) Al to musíš vědět když máš MPSko :-) ;-)

- Radek - 15.06.2008  11:14

« Re: Re: Motor

No to jooooo, máš pravdu, že benzínový motor nabídne daleko sportovnější pocit při řízení. jenže jedna věc je pocit, druhá věc je skutečný výkon a parametry - řeč čísel je naprosto neúprosná a za třetí - a to ať se na mě příznivci atmosferických motorů zlobí jak chtějí - NENÍ TURBO, NENÍ VÝKON ... Jistě že je sposta nepřeplnovaných motorů které mají výkonu na rozdávání, ale buď to chybějící turbo dohání obsahem, anebo otáčkami. No a to se zkrtáktka na spotřebě projeví. Zkrátka a dobře jsem chtěl říci jen to, že s dieselm by jezdil se stejnou dynamikou za mín peněz. ;-)No a jinak přínos takového turba je vidět i na průměrné spotřebě u MPSky - mrkni ke mě do fotogalerie :-)

David Silver 15.06.2008  11:31

« Re: Re: Re: Motor

Gallardo-the best car!!!! :-) :yes: :yes: :yes:
          V tom máš pravdu, ale zase také pořizovací cena. Občas také hraje roli při koupi hlučnost motoru, mě osobně by to bylo jedno, rád si motor poslouchám v autě at' je to chrochtáč nebo ne. :-) Ale někteří lidé (nechápu je) si kupují auto tkaé podle toho jak je hlučný motor. NEvím co by dělali u aut jako je třeba Gallardo, F599GTB Fiorano,F430,Porsche GT3 apd. u kterých aut ten motor je hlučnej jak obejk ale hrajé nádherné symphonie :-)

- Radek - 15.06.2008  11:46

« Re: Re: Re: Re: Motor

Suhlasím. nejlepší rádio v autě je jednoznačně pod kapotou >:D Obzvlášť když posloucháš stanice V8, V10 a tak >:D . Myslím ale, že dnes se dají docela hezky poslouchat a točit i commonrailové TURBOdiesely. pokud jde o pořizovací cenu, zatím jednoznačně v tomto ohledu vedou samozřejmě benzínová auta. Ale protože v tomto případě platil tatínek, tak jsem se ptal na tu dieselovou variantu :-!

David Silver 15.06.2008  12:12

« Re: Re: Re: Re: Re: Motor

:yes: :yes: :yes: Přesně tak. Tyto stanice jsou the best :-) :yes: Rádio jako rádio v palubce ;-) bych potřeboval tak leda v koloně. Ánebo bych ho nepotřeboval vůbec, protože v koloně bych to tůroval kdybych neměl nějakej šrot >:D :-! Jj, ty dnešní diesely už nejsou tkaové jako dřív, už to má také slušný zvuk. A když rád poslouchám v našem Kangoo vyběhanou 1,2i která chrochtá jak nafta, tak budu rád poslouchat asi všechno. :-) Také proto jsem přemluvil tat'ku, že až pojedeme na šumavu tak bdueme střídat rádio a nic-motor , on rád poslouchá rádio no...Ale nevim že mu to nedocvaklonikdy když došla kazeta bo už nešla ta good stanice v rádiu jsem ho vypnul :-) Njn, orientoval se na jízdu. A když aby hrálo rádio tak bych ho dal na tak hodně málo že b bylo tka akorát slyšet ale aby víc šel slyšet motor. :-)
              Ajo, to potom chápu :yes: :-)

-Logan- 15.06.2008  13:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Motor

Já teda motor při jízdě neslyším vůbec... A to i když mám rádio vypnuté. :-) Benzín jsem si vzal z toho důvodu, že diesel prostě nemám rád. To, jak to čadí, když je motor starší. To, jak to klepe, když je motor studený. To, jaký to má kdykoli zvuk... A navíc v rodině máme nafty jen tři - VW Passat, Škoda Octavia, Volvo XC90. Ty ostatní (lepší :-) ) mají benzín. I když jsou to třeba větší obsahy, vždycky na mě ta auta působila líp. Tak asi tak. :-)

David Silver 16.06.2008  17:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Motor

Tak to je fakt good motor. (h ábych se tam nudil >:D ). No heled', ona nafta nemusí být stará ani, stačí podřadit na předjíždění dupnout na to a za tebou i kdžy máš novou naftu je černej oblak a ostatní se můžou v tom stratit >:D

David Silver 20.06.2008  18:01

new fotky

čau. Nové fotky jsou fakt parádní!! :yes: :yes:

-Logan- 20.06.2008  18:05

« Re: new fotky

Díky moc! ;-) Ale kvalita už trošku pokulhává, potřeboval bych foťák místo mobilu. :-)

David Silver 20.06.2008  18:20

« Re: Re: new fotky

Ty všechny fotky jsou mobilem? :-O To si děláš..... Tak to ten mobil fotí fakt dobře :yes: :-)

PS: viděl jsi moji fotku Cayenne na ar?

-Logan- 20.06.2008  18:35

« Re: Re: Re: new fotky

Všechny ne, samozřejmě... Ale dost z nich je. Zbytek je Olympusem 50-60, ale už bych rád nějakou digitální zrcadlovku. Ano, viděl...
          Pěkná ;-)

foto 20TFSI

20TFSI 21.06.2008  00:49

fotky

nemel bys to tolik prehanet s photoshopem, ale par fotek ujde, zbytek je dost prehnanej, zvlast ty oblohy, prepalena cerna atd. Ale rikam, par peknejch kousku tam je ;-)

-Logan- 21.06.2008  11:48

« Re: fotky

Jo, jsem si toho vědom. ;-) Až pořídím nový foťák, Photoshop půjde stranou. Ale teď tu kvalitu nějak dohánět musím a vím o tom, že to sem tam přeženu. Díky za připomínku. :-)

foto Dave-SK

Dave SK 22.06.2008  18:44

perfektne 10b super foto!!

skus ohodnotit aj moje ...DIK

-Logan- 22.06.2008  19:01

« Re: perfektne 10b super foto!!

Díky moc! ;-) Taky máš parádní inzerci, ohodnoceno. :-)

foto random

random 06.07.2008  21:58

Pekne auto, slusne foto a celkom dobre aj opisane. U mna plny pocet bodou.., kludne by som vymenil, len by sa mi trochu nepacila spotreba..hmm

-Logan- 09.07.2008  23:27

Děkuji, jsem rád, že se líbí. Někdy můžeme na týden prohodit. ;) :-) Měj se

foto janos

janoš 27.08.2008  12:04

sněhurka

je fakt,že Volvo umí auta ;-) a tahle sněhurčina rakev >:D je fajnová 10b ... brácha má taky tohle v plánu,ale 1.6D

"-- skrytý --" 10.09.2008  18:31

« Re: sněhurka

proč 1,6D ? podle mě je lepší 1.6 , má lepší parametry , je živější a než se ti vrátí ta investice 80 tisíc za diesel , tak musíš najet přes stopadesát tisíc km :-)

"-- skrytý --" 03.09.2008  21:02

vlastníkům volva c30

Ahoj,ráda bych poprosila nějakého vlastníka Volva C30,aby se mi ozval na email: martiiina@email.cz .Mám v úmyslu si toto auo koupit a ráda bych se o něm pobavila...děkuji

"-- skrytý --" 10.09.2008  18:32

« Re: vlastníkům volva c30

nebylo by icq ?

"-- skrytý --" 20.11.2008  12:51

Bezpečnost EuroNCAP

Ahoj, krásné autíčko mě se také moc zamlouvá a konkrétně ta záď je designově (alespoň pro mě) opravdu povedená, sice je to ná úkor malého zavazadlového prostoru ale přesto jako auto pro mladé je to naprosto dostačující hodnotil jsem 10/10/10 jinak to ani nejde :). Fotografie se také moc povedly, takové pohlazení pro oko. Jen k té bezpečnosti. Píšeš že se jedná o nejbezpečnější auto ve své třídě. Jedná se rozhodně o nadprůměrně bezpečné auto patřící ke špičce ve své třídě, ale né nejbezpečnější, alespoň dle testů NCAP jenž jsi použil v odkazu na YT. Kdyžtak výpis hodneocení a testů vozů v této třídě je zde: [odkaz]
    Je tam krásně vidět jak na tom C30 je, prostě perfektně ale pár lepších se najde, ovšem jen málo :-)
    Přeju hodně šťastných kilometrů s vozem a doufám že nikdy nebudeš muset nedobrovolně zkoušet to co v NCAP, byla by to velká škoda i když by se ti nic nestalo, pač tohle auto má hlavně jezdit a těšit jak tebe tak okolí.

-Logan- 12.01.2009  15:53

« Re: Bezpečnost EuroNCAP

Vše je možné. :-) Já se dočetl, že C30 je nejbezpečnější, tak jsem to tak vyjádřil... :-) Ale zatím jsem jí ve výdrži proti zdi netestoval, takže to nemohu posoudit. ;)

"-- skrytý --" 21.12.2008  13:42

hezky

pekna recenze, fotky hezky a auto v pohode (jen ta barva se mi moc nelibi) :yes:

-Logan- 12.01.2009  15:54

« Re: hezky

A jakou barvu vy jsi mi na tohle auto doporučil? Já ještě přemýšlel nad černou, ale když jsem v ní pak to auto viděl, tak hrozně moc zanikaly tvary...

foto cubalibre-16V

cubalibre 16V 24.12.2008  12:59

S40-S60

Cau, neni to nahodou ten brtricek S40 S60? XC90 sedi, ale to druhy se mi jevi jako vetsi bracha 60ka. Jinak moc pekny auto.

David Silver 24.12.2008  13:46

« Re: S40-S60

co já od Freedfromdreedoma vím, má to dobře, že je to S40. S60 má užší a delší světla...

jiné jeho foto: [odkaz] ;-)

-Logan- 12.01.2009  15:53

« Re: S40-S60

Ano, je to opravdu S40. Neboj, ve Volvech se celkem vyznám. :-)

foto Hitachi

Hitachi 04.01.2009  16:40

Krásný vůz

Volva se mi moc líbí a i když je C30 označována, jako auto pro ženskou, vůbec bych se nezlobil, kdyby mi říkala pane :-) Moc se mi líbí lak a celkový styling auta. Vypadá to, že sis dal pěknou práci s výběrem. To je dobře. Dvoulitr je asi ideální kompromis mezi výkonem a spotřebou. Jsem taky student, takže si dokážu představit, jak často stáváš u benzínky ;-) Takže ať ti slouží a děkuj za tak báječnýho tátu. Mnoho šťastných kilometrů. :yes:

-Logan- 12.01.2009  15:56

« Re: Krásný vůz

Děkuji za skvělý příspěvek! Mně se C30 taky líbí. Čímdáltím víc. :-) Na design C30 už jsem si skvěle zvyknul a nemám, co bych mu vytknul. Skvělé! Ano, s tím dvoulitrem máš pravdu, i když spotřeba se moc kompromisně nechová. :-)

foto Hitachi

Hitachi 18.01.2009  18:39

« Re: Re: Krásný vůz

docela tě chápu, člověku to prostě někdy opravdu nedá a musí si ten pocit síly vychutnat >:-[] nicméně občas je prostě potřeba jezdit ekonomicky. Ze začátku jsem s tím míval docela problém. Ale potom co se mi podařilo vyjet nádrž za den (žádná dlouhá štreka, ale prostě jen zatáčky, horizonty a rovinky v místě bydliště), si na to dávám bacha :-) to se pak někomu těžko vysvětluje, že to bere nějakých pět na sto.

"-- skrytý --" 05.01.2009  10:53

zrychlení...

Moc pěkné a kvalitní auto, akorát mě zarazil údaj o zrychlení 0-100 km/h u úvodního přehledu kde máš 8,1s a potom v textu uvádíš 9,4s. Kde se stala chyba?

-Logan- 12.01.2009  15:59

« Re: zrychlení...

Jeden z těch údajů je papírový a druhý, když jsem si to stopoval... Který je ale který Ti teď nepovím, nejsem si jistý. :-) Myslím ale, že 8.1 je papírově a 9.4 jsem měl, když jsem to stopoval...

"-- skrytý --" 12.01.2009  16:50

« Re: Re: zrychlení...

Takže papírově je to těch 9,4s takže si to tam oprav, protože to vypadá trošku jako bys tomu auto pomáhal :-) Jinak 8,1 jsi samozřejmě nemohl naměřit anebo jsi měl špatný stopky :-)))

foto JasteR

JasteR 16.07.2009  23:32

« Re: zrychlení...

Pri ty vaze C30 bys musel mit aspon 170HP abys udal lehce nad 8s... real bude pres 9s.. stejne tak 230kmh real je nesmysl..

foto dRudi

dRudi 02.02.2009  04:14

Foto - v lese..

.. při západu slunce je fakt vynikající ;-) :yes:

Poustnik 02.02.2009  10:44

« Re: Foto - v lese..

Mě se nejvíc líbí ty zamračené. I když jak tu už bylo řečeno, některé jsou přefotošopované...... Když tak rád a hezky fotíš, tak by ses mohl někdy zůčastnit našich fotosoutěží v diskuzi u Seatu Kubyyyka, téma únor je auto a architektura....co ty na to? Jinak auto moc pěkné, ať ti jezdí!! Hoj! :-)

David Silver 06.02.2009  07:12

New fotky

Čau Logane. Pěkné new fotky :yes: :yes: Proč sem nedáš fotku jak máš luxusní sedačku? >:D ;-)

foto OS

OS 06.02.2009  11:04

fotky

ahoj mas moc povedeny fotky :yes:

foto sTiLL

sTiLL 18.02.2009  19:24

ahoj

velmi pekne auto, skvele fotky. Dal som 9 za recenziu aby si napisal este viac skusenosti a postrehov tak sa nehnevaj ;-)
    Inac ta spotreba je dost vrazedna, neviem kolko najazdis km ale kasli na nu, toto auto si treba uzivat!

Brandon Walsh 17.03.2009  11:02

krasne

najkrajsia c30 ka aku som kedy videl :yes:

foto silversurfer

silversurfer 18.03.2009  14:15

pekna recenze

Ja se ted akorat rozhoduju o koupi auto kolem cca 400 a jsem dost na vazkach. C30 1.8, bravo 1.4 t-jet, leon 1.4tsi..aso tohle jsou ted moji favorite. V c30 bylo moc hezky svezeni, byt ten motor neni nic extra, ale s tim jsem tak trochui pocital, navic celkem zere. Ted se chystam v soboptu na leona a bravo. Je jasny, ze z praktickyho hlediska ta c30 prohrava, ale jak si rikal, kolo se tam vejde a to je to co jsme potreboval vedet. Ten motor mi celkem vadi a rizeno je pomerne dost lehky, ale jinak nadhera. Uvidme co mi nabidnou. U leona jsme byl celkem prijemne prekvapen co se tyka interier a bravo je , co se tyka utiulnosti taky na vrcholu.no, pere se u mne prakticnots a penize s necim jedinecnym…:-)

foto objekt21

objekt21 10.06.2009  14:08

WTF?

clovece, tak to je riadny crep. Rocne auto a novy motor? Priserne. Navyse kvoli sviecke?? Tak to uz je riadna haluz :no:

V kazdom pripade - dik za info.

"-- skrytý --" 26.09.2009  10:28

Absolutní okouzlení :-)

Můžu říct že tohle autíčko je prostě to nejkrásnější co Volvo má!!! Poprvé jsem ho viděla ve filmu Stmívání a okamžitě jsem začla hledat. Moje úchylka bylo vždy BMW ale C30 mojí touhu po bavorácích absolutně přebila :-) Nádhera, opravdu. Mimochodem ty fotky jsou udělaný fakt krásně! Profesionální fotograf ;-)

"-- skrytý --" 16.10.2009  13:11

paráda

Parádní kára, taky jsem o ní chvilku přemýšlel, hlavně z důvodu motoru T5, ale bohužel pro mě asi moc malá. Super fotky.

foto Martin-Benes

Martin_Beneš 15.12.2009  18:46

volvik

pěkné, je to takové stylové auto ne pro všechny, to se mi líbí. I ta barva je taková "volvácká". Ja mam osobne zkusenost z volv jen s XC90 s D5 a to je fakt tank :-) Jinak pekny fotky. Btw: pochopil jsem dobre, ze jsi jako sve PRVNI auto chtel Lancer EVO IX? Neblbni clovece :-)

-Logan- 17.12.2009  00:12

« Re: volvik

Nejvíc jsem přemýšlel nad M5, ale tak co bys chtěl od teenagera. :-)

-Logan- 17.12.2009  13:36

He

foto Avik-CZ

Avik_CZ 05.08.2010  12:24

Parádní fotky, smekám! :yes:

foto robert78

robert78 09.10.2012  16:04

Fotky

Chtěl bych jen k recenzi řící, že nápaditější fotky jsem tu nikde neviděl. Opravdu pěkný, asi snad musíš mít k tomuto oboru blízko...
    Jinak auto samozřejmě také pěkné!